karm - en to bg translation catalogue (51 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
bg: Времена за сесия

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
bg: Всички задачи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
bg: Интервал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
bg: От:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
bg: До:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
bg: Часове:минути

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
bg: Всички времена

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
bg: Само маркираните

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
bg: Разделител

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
bg: Запетая

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
bg: Точка и запетая

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
bg: Интервал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
bg: Кавички:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
bg: Заграждане на полетата с избраните кавички.

en: Task
bg: Задача

en: StartTime
bg: Начално време

en: EndTime
bg: Крайно време

en: Comment
bg: Коментар

en: This is not a valid Date/Time.
bg: Това не е валидна дата/час.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
bg: Редактиране на история

en: Could not open "%1".
bg: Грешка при отваряне на "%1".

en: Task Totals
bg: Общо задачи

en: Time
bg: Време

en: No tasks.
bg: Няма задачи.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
bg: &Часовник

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
bg: &Задачи

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
bg: &Настройки

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Основна лента с инструменти

en: KDE Time tracker tool
bg: KDE инструмент за отчитане на времето

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
bg:  минути

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
bg:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
bg: Потвърждение при изтриване на задача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
bg: Унизадачност - разрешава само една задача да бъде отчитана в даден момент. Не спира хронометър.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
bg: Разрешаване само на един хронометър

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
bg: Време за сесия

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
bg: Натрупано време за задачата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
bg: Общо време за сесията

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
bg: Общо време за задачата

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
bg: Грешка при запис на нова задача. Промените ви не бяха записани. Проверете дали можете редактирате iCalendar файла. Също така, излезте от всички приложения, които използват този файл и премахнете всички заключени файлове от ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Unnamed Task
bg: Задача без име

en: No task selected.
bg: Няма избрана задача.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
bg: Грешка при зареждане на "%1". Не може да бъде намерен родителския елемент (uid=%2)

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
bg: Записът беше неуспешен най-вероятно защото файлът не може да бъде заключен.

en: Could not modify calendar resource.
bg: Ресурса на календара не може да бъде променен.

en: Out of memory--could not create object.
bg: Няма памет--обектът не беше създаден.

en: UID not found.
bg: UID не е намерен.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
bg: Невалидна дата--форматът е YYYY-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
bg: Невалидно време--форматът е YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
bg: Невалидна продължителност на задача--трябва да е повече от нула.

en: Invalid error number: %1
bg: Невалиден номер на грешка: %1

en: No active tasks
bg: Няма активни задачи
