karm-1.1 - en to br translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
br: Pep dleaddoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
br: Digant :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
br: Da :

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
br: Eurioù;Munutoù

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
br: Virgulenn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
br: Pik-virgulenn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
br: Egor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
br: Klochedigoù :

en: Task
br: Dlead

en: Could not open "%1".
br: N'hellan ket digeriñ « %1 ».

en: Time
br: Eur

en: No tasks.
br: Dlead ebet.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
br: &Eurier

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
br: &Dlead

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
br: Barrenn kentañ an ostilhoù

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
br:  mun

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
br:  eil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
br: Pad an dalc'h

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
br: Amzer tremenet an dalc'h

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
br: Renk

en: Unnamed Task
br: Dlead dianav

en: No task selected.
br: Dlead dibabet ebet.

en: Out of memory--could not create object.
br: Memor ebet--n'hell ket bet krouer an dra.

en: UID not found.
br: N'eo ket bet kavet an UID.
