ktimetracker - en to et translation catalogue (188 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Task Time
et: Ülesande aja muutmine

[ctx: @title:group]
en: Task
et: Ülesanne

en: Task Name:
et: Ülesande nimi:

en: Task Description:
et: Ülesande kirjeldus:

[ctx: @title:group]
en: Time Editing
et: Aja muutmine

en: Current Time:
et: Praegune aeg:

[ctx: @item:valuesuffix Change Time By: ... minute(s)]
en:  minute |  minutes
et[0]:  min
et[1]:  min

en: Time After Change:
et: Aeg pärast muutmist:

[ctx: @action:button]
en: Edit History...
et: Muuda ajalugu ...

en: To change this task's time, you have to edit its event history
et: Ülesande kellaaja muutmiseks tuleb muuta selle sündmuse ajalugu.

[ctx: @title:window]
en: Export to File
et: Eksport failina

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
et: Kümnend

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
et: Seansi aeg

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
et: Kõik ülesanded

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ExportDialog)
en: Export
et: Eksport

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Export Preview
et: Ekspordi edenemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnToClipboard)
en: Copy to Clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSaveAs)
en: Save As...
et: Salvesta kui ...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpReportType)
en: Report Type
et: Esitamise tüüp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesCsv)
en: Times as CSV
et: Ajad CSV vormingus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHistoryCsv)
en: History as CSV
et: Ajalugu CSV vormingus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesText)
en: Times as Text
et: Ajad tekstina

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: An inclusive date range for reporting on time card history.  Not enabled when reporting on totals.
et: Ajakaardi ajalukku kaasatav ajavahemik. Ei toimi koguaja korral.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
et: Ajavahemik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
et: Alates:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
et: Kuni:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
et: Tunnid:minutid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
et: Kõik ajad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
et: Ainult valitud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
et: Sümbol, mis eraldab väljundi üht välja teisest.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
et: Eraldaja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
et: Koma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
et: Semikoolon

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
et: Muu:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
et: TAB

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
et: Tühik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
et: Tsitaadimärk:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
et: Väljundis tsiteeritakse kõik väljad.

en: Task
et: Ülesanne

en: StartTime
et: Algusaeg

en: EndTime
et: Lõppaeg

en: Comment
et: Kommentaar

[ctx: @info:whatsthis]
en: You can change this task's comment, start time and end time.
et: Muuta saab nii ülesande kommentaari, algus- kui ka lõppaega.

en: This is not a valid Date/Time.
et: See ei ole sobilik kuupäev/kellaaeg.

en: Please select a task to delete.
et: Palun vali kustutatav ülesanne.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
et: Ajaloo muutmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Enter the name of the task here. You can choose it freely.</p>
    <p><i>Example:</i> phone with mother</p>
et: <p>Kirjuta siia ülesande nimi. See võib olla milline tahes.</p>
    <p><i>Näide:</i> kõne emaga</p>

[ctx: @title:group]
en: Auto Tracking
et: Automaatne jälgimine

en: Could not open "%1".
et: "%1" avamine nurjus.

en: Task Totals
et: Ülesannete kogusumma

en: Time
et: Aeg

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
et: Kokku

en: No tasks.
et: Ülesandeid pole.

[ctx: @action:button]
en: Continue Timing
et: Jätka aja arvestamist

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop timing and revert back to the time at %1
et: Arvestuse peatamine ja lähtestamine ajale %1

[ctx: @action:button]
en: Revert Timing
et: Lähtesta ajaarvestus

en: Desktop has been idle since %1. What do you want to do?
et: Töölaud on olnud jõude alates %1. Mida soovid ette võtta?

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
et: &Kell

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
et: Ül&esanne

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
et: Ülesanded

en: KDE Time tracker tool
et: KDE ajaarvestuse tööriist

en: Copyright © 1997-2019 KTimeTracker developers
et: Autoriõigus © 1997–2019: KTimeTrackeri autorid

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer (since 2019)
et: Praegune hooldaja (alates 2019)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2006-2012)
et: Hooldaja (2006-2012)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2005-2006)
et: Hooldaja (2005-2006)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2000-2005)
et: Hooldaja (2000-2005)

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
et: Algne autor

[ctx: @info:credit]
en: Developer (in 2007)
et: Arendaja (2007)

[ctx: @info:credit]
en: Developer (1999-2000)
et: Arendaja (1999-2000)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
et: Arendaja

[ctx: @info:shell]
en: Path or URL to iCalendar file to open.
et: Avatav iCalendari fail asukoht või URL.

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure KTimeTracker...
et: KTimeTrackeri seadistamine ...

[ctx: @title:column]
en: Task Name
et: Ülesande nimi

[ctx: @title:column]
en: Session Time
et: Seansi aeg

[ctx: @title:column]
en: Time
et: Aeg

[ctx: @title:column]
en: Total Session Time
et: Seansi koguaeg

[ctx: @title:column]
en: Total Time
et: Aeg kokku

[ctx: @title:column]
en: Priority
et: Tähtsus

[ctx: @title:column]
en: Percent Complete
et: Täitmise protsent

[ctx: @info:whatsthis]
en: The task name is what you call the task, it can be chosen freely.
et: Ülesande nimi, mille võib täiesti vabalt valida.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The session time is the time since you last chose "Start New Session".
et: Seansi aeg on aeg alates sellest, kui valisid viimati "uue seansi käivitamise".

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total session time is the session time of this task and all its subtasks.
et: Seansi koguaeg on selle ülesande ja kõigi selle alamülesannete seansiaeg.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total time is the time of this task and all its subtasks.
et: Koguaeg on selle ülesande ja kõigi selle alamülesannete aeg.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
et: Töölaua tuvastamine, kui on olnud jõude:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
et: Minimaalne töölaua aktiivsuse aeg:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
et:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
et: Küsimine enne ülesannete kustutamist

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
et: Ühe ülesande kaupa - korraga lubatakse arvestada ainult ühe ülesande aega. Ühtegi taimerit ei peatata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
et: Ainult ühe taimeri lubamine korraga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
et: Ikooni näitamine süsteemses salves

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
et: Üldine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
et: Kümnendarvu vorming

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
et: See tasuks valida, kui sul on puuteekraan ja see on tõesti hea ja asjalik. See lülitab välja otsinguriba ning iga klõps avab kontekstimenüü.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
et: Kinnituse nõudmine PDA puhul

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
et: Näidatavad veerud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
et: Seansi aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
et: Ülesande aeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
et: Seansi koguaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
et: Ülesande koguaeg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
et: Tähtsus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
et: Täitmise protsent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
et: Ülesannete salvestamise intervall:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
et: Viga uue ülesande salvestamisel. Sinu muudatusi ei salvestatud. Kontrolli, kas sul on õigus muuta oma iCalendar-faili. Samuti sulge kõik seda faili kasutavad rakendused ja eemalda kõik selle failiga seotud lukustusfailid kataloogist ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Your virtual desktop number is too high, desktop tracking will not work.
et: Sinu virtuaalse töölaua number on liiga suur, töölaua jälgimine ei toimi

[ctx: @info:progress]
en: Stopping timers...
et: Ajaarvestuse peatamine ...

en: Cancel
et: Loobu

en: Unnamed Task
et: Nimetu ülesanne

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
et: Viga uue ülesande salvestamisel. Sinu muudatusi ei salvestatud. Kontrolli, kas sul on õigus muuta oma iCalendar-faili. Samuti sulge kõik seda faili kasutavad rakendused ja eemalda kõik selle failiga seotud lukustusfailid kataloogist ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

[ctx: @title:window]
en: New Sub Task
et: Uus alamülesanne

[ctx: @title:window]
en: Edit Task
et: Ülesande muutmine

en: No task selected.
et: Ülesannet ei ole valitud.

en: Are you sure you want to delete the selected task and its entire history?
    Note: All subtasks and their history will also be deleted.
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada valitud ülesande ja kogu selle ajaloo?
    Märkus: kõik alamülesanded ja nende ajalugu kustutatakse samuti.

[ctx: @title:window]
en: Deleting Task
et: Ülesande kustutamine

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
et: Viga "%1" laadimisel: eellast ei leitud (uid=%2)

[ctx: %1=lock file path]
en: Could not write lock file "%1". Disk full?
et: Lukustusfaili "%1" kirjutamine nurjus. Ketas täis?

[ctx: %1=destination file path/URL]
en: Failed to save iCalendar file as "%1".
et: iCalendari faili salvestamine nimega "%1" nurjus.

[ctx: @action:inmenu]
en: Start &New Session
et: Käivita &uus seanss

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a new session
et: Käivitab uue seansi

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session time to 0 for all tasks, to start a new session, without affecting the totals.
et: Lähtestab seansiaja kõigi ülesannete puhul 0 peale uue seansi käivitamiseks ilma koguaega puudutamata.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit History...
et: Muuda ajalugu ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edits history of all tasks of the current document
et: Muuda aktiivse dokumendi kõigi ülesannete ajalugu

[ctx: @info:whatsthis]
en: A window will be opened where you can change start and stop times of tasks or add a comment to them.
et: Avaneb aken, kus saab muuta ülesannete käivitamis- ja peatamisaegu või lisada ülesannetele kommentaare.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Reset All Times
et: &Nulli kõik ajad

[ctx: @info:tooltip]
en: Resets all times
et: Nullib kõik ajad

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session and total time to 0 for all tasks, to restart from scratch.
et: Nullib kõigi ülesannete seansi- ja koguaja, et alustada taas algusest peale.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Start
et: &Käivita

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts timing for selected task
et: Alustab valitud ülesande ajaarvestust

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will start timing for the selected task.
    It is even possible to time several tasks simultaneously.
    
    You may also start timing of tasks by double clicking the left mouse button on a given task. This will, however, stop timing of other tasks.
et: Käivitab valitud ülesande ajaarvestuse.
    Korraga võib käivitada ka mitme ülesande ajaarvestuse.
    
    Samuti saab ajaarvestust käivitada, kui teha valitud ülesandel topeltklõps hiire vasaku nupuga. Sel juhul aga peatatakse teiste ülesannete ajaarvestus.

[ctx: @action:inmenu]
en: S&top
et: &Peata

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops timing of the selected task
et: Peatab valitud ülesande ajaarvestuse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops timing of the selected task
et: Peatab valitud ülesande ajaarvestuse

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus on Searchbar
et: Otsinguriba fookuses

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the focus on the searchbar
et: Otsinguriba seadmine fookusesse

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the focus on the searchbar
et: Otsinguriba seadmine fookusesse

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop &All Timers
et: P&eata kõik taimerid

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops all of the active timers
et: Peatab kõik aktiivsed taimerid

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops all of the active timers
et: Peatab kõik aktiivsed taimerid

[ctx: @action:inmenu]
en: Track Active Applications
et: Jälgi aktiivseid rakendusi

[ctx: @info:tooltip]
en: Auto-creates and updates tasks when the focus of the current window has changed
et: Loob automaatselt ja uuendab ülesandeid, kui muutub aktiivse akna fookus

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the focus of a window changes for the first time when this action is enabled, a new task will be created with the title of the window as its name and will be started. If there already exists such an task it will be started.
et: Kui pärast selle toimingu rakendamist muutub akna fookus, luuakse uus ülesande, mis saab nime aktiivse akna tiitli järgi, ja käivitatakse ajaarvestus. Kui selline ülesanne on juba olemas, see käivitatakse.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Task...
et: &Uus ülesanne ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates new top level task
et: Loob uue tipptaseme ülesande

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new top level task.
et: Loob uue tipptaseme ülesande.

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Subtask...
et: Uu&s alamülesanne ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new subtask to the current selected task
et: Loob valitud ülesande uue alamülesande

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new subtask to the current selected task.
et: Loob valitud ülesande uue alamülesande.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
et: &Kustuta

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes selected task
et: Kustutab valitud ülesande

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will delete the selected task(s) and all subtasks.
et: Kustutab valitud ülesanded ja kõik nende alamülesanded.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
et: Oma&dused

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit name or description for selected task
et: Muudab valitud ülesande nime või kirjeldust

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the parameters for the selected task.
et: Avab dialoogi, kus saab muuta valitud ülesande parameetreid.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit &Time...
et: Muuda ae&ga ...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit time for selected task
et: Valitud ülesande aja muutmine

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the times for the selected task.
et: Avab dialoogi, kus saab muuta valitud ülesande aegu.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Complete
et: Mä&rgi täidetuks

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Incomplete
et: Mä&rgi mittetäidetuks

[ctx: @action:inmenu]
en: &Export...
et: &Ekspordi ...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Tasks From &Planner...
et: Impordi ülesanded &planeerijast...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Searchbar
et: Otsinguriba näitamine

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
et: Käitumine

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
et: Välimus

[ctx: @title:tab]
en: Storage
et: Salvestamine

[ctx: @title:window]
en: New Task
et: Uus ülesanne

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
et: Ajalugu puudub veel. Käivita ja peata ülesanne, kui soovid ajaloos midagi näha.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
et: Kas tõesti nullida kõigi ülesannete ajad? See kustutab kogu ajaloo.

[ctx: @title:window]
en: Confirmation Required
et: Kinnituse nõudmine

[ctx: @action:button]
en: Reset All Times
et: Nulli kõik ajad

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
et: Salvestamine nurjus. Tõenäoliselt ei olnud faili võimalik lukustada.

en: Could not modify calendar resource.
et: Kalendriressurssi ei saa muuta.

en: Out of memory--could not create object.
et: Mälu napib - objekti loomine nurjus.

en: UID not found.
et: UID-d ei leitud.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
et: Vigane kuupäev - vorming on YYYY-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
et: Vigane kellaaeg - vorming on YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
et: Vigane ülesande kestus - peab olema nullist suurem.

en: Invalid error number: %1
et: Vigane veanumber: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is ktimetracker, KDE's program to help you track your time. Best, start with creating your first task - enter it into the field where you see "Search or add task".
et: See on KTimeTracker - KDE rakendus, mis aitab silma peal hoida oma ajal. Kõige parem on alustada oma esimese ülesande loomisega. Selleks kirjuta see väljale, kus seisab "ülesande otsimine või lisamine".

[ctx: @info:whatsthis]
en: You have already created a task. You can now start and stop timing.
et: Ülesanne on juba loodud. Nüüd võid ajaarvestust käivitada ja peatada.

en: No active tasks
et: Aktiivseid ülesandeid pole

[ctx: @title:menu]
en: Columns
et: Veerud

[ctx: @info:placeholder]
en: Search or add task
et: Ülesande otsimine või lisamine

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a combined field. As long as you do not press Enter, it acts as a filter. Then, only tasks that match your input are shown. As soon as you press Enter, your input is used as name to create a new task.
et: See on mitme funktsiooniga väli. Kuni sa pole vajutanud klahvi Enter, käitub see filtrina. See tähendab, et näidatakse ainult ülesandeid, mis sobivad sisestatuga. Kui aga vajutada klahvi Enter, kasutatakse sisestatut uue ülesande nimena.

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: unspecified
et: määramata

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 1 (highest)
et: 1 (kõrgeim)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 5 (medium)
et: 5 (keskmine)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 9 (lowest)
et: 9 (madalaim)
