karm - en to eu translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
eu: Kopiatu zeregin guztiak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
eu: Data barrutia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
eu: Nork:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
eu: Nori:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
eu: Orduak:Minutuak

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
eu: Bereizlea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
eu: Koma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
eu: Puntu eta koma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
eu: Zurigunea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
eu: Komillak:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
eu: Eremu guztiak komilla artean jarriko dira irteeran.

en: Task
eu: Ataza

en: Could not open "%1".
eu: Ezin da "%1" ireki.

en: Task Totals
eu: Atazaren guztizkoak

en: Time
eu: Denbora

en: No tasks.
eu: Zereginik ez.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
eu: &Erlojua

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
eu: &Ataza

en: KDE Time tracker tool
eu: KDE-ren denboren jarraipenerako tresna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
eu: Galdetu atazak ezabatu baina lehen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
eu: Saioaren denbora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
eu: Atazaren metatutako denbora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
eu: Saioaren guztizko iraupena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
eu: Atazaren guztizko denbora

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
eu: Errorea ataza berria biltegiratzean. Zure aldaketak ez dira gordeko. Ziurtatu zure iCalendar fitxategia edita dezakezula. Itxi fitxategi hau darabilten aplikazio guztiak eta kendu bere izenarekin erlazionatutako blokeo-fitxategi guztiak "~/.kde/share/apps/kabc/lock/"-etik

en: Unnamed Task
eu: Zeregin izengabea

en: No task selected.
eu: Ez da zereginik hautatu.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
eu: Errorea "%1" kargatzean: ezin da gurasoa (uid=%2) aurkitu

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
eu: Errorea gordetzean, seguruenik ezin izan da fitxategia blokeatu.

en: Could not modify calendar resource.
eu: Ezin izan dira egutegiaren baliabideak aldatu.

en: Out of memory--could not create object.
eu: Memoriarik gabe--ezin izan da objekturik sortu.

en: UID not found.
eu: Ez UID-a aurkitu.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
eu: Data baliogabea--formatua UU-HH-EE.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
eu: Data baliogabea--formatua UUUU-HH-EETOO:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
eu: Atazaren iraunpen baliogabea--zero baina handiagoa izan behar du.

en: Invalid error number: %1
eu: Errore zenbaki baliogabea: %1

en: No active tasks
eu: Ez dago zeregin aktiborik
