karm - en to fy translation catalogue (38 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
fy: Alle taken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
fy: Datumberik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
fy: Fan:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
fy: Oant:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
fy: Oeren:Minuten

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
fy: Skiedingsteken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
fy: Komma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
fy: Puntkomma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
fy: Spaasje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
fy: Oanhellingstekens:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
fy: Alle fjilden wurde yn de útfier oanhelle.

en: Task
fy: Taak

en: Could not open "%1".
fy: "%1" koe net iepene wurde.

en: Task Totals
fy: Taaktotaal

en: Time
fy: Tiid

en: No tasks.
fy: Gjin taken.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
fy: &Klok

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
fy: &Taak

en: KDE Time tracker tool
fy: KDE-tiidregistraasje

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
fy:  minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
fy: Om in befêstiging freegje eardat taken wiske wurde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
fy: Sesjetiid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
fy: Kumulative taaktiid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
fy: Totale sesjetiid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
fy: Totale taaktiid

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
fy: Der gie wat mis by it opslaan fan de nije taak. Kontrolearje oft jo jo iCalendar-triem bewurkje kinne. Slút ek alle tapassings ôf dy't gebrûk meitsje fan dit triem en wiskje elk skoatteltriem út ~/.kde/share/apps/kabc/lock

en: Unnamed Task
fy: Unneambere taak

en: No task selected.
fy: Gjin taak selektearre

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
fy: Fout by laden fan "%1": byhearrende haadtaak is net fûn (uid=%2)

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
fy: Opslaan mislearre, nei alle gedachten omdat de triem net skoattele wurde koe.

en: Could not modify calendar resource.
fy: Koe de boarne fan agendagegevens net wizigje.

en: Out of memory--could not create object.
fy: Net genôch ûnthâld -- koe gjin objekt mear oanmeitsje.

en: UID not found.
fy: UID net fûn.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
fy: Unjildige datum -- formaat is JJJJ-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
fy: Unjildige tiid -- formaat is JJJJ-MM-DDTUU:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
fy: Unjildige taakdoer -- moat grutter wêze as nul.

en: Invalid error number: %1
fy: Unjildich foutnûmer: %1

en: No active tasks
fy: Gjin aktive taken
