karm - en to kk translation catalogue (72 entries)

en: No active tasks
kk: Белсенді тапсырма жоқ

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
kk: Жаңа тапсырманы сақтау қатесі. Өзгерістеріңіз сақталмады. iCalendar файлыңызды өңдей алатыңызды тексеріңіз. Ол файлды пайдаланатын қолданбаларды жабыңыз және ол файлға қатысты ~/.kde/share/apps/kabc/lock/ қапшығындағы бүкіл бұғат файлдарды өшіріп тастаңыз.

en: Unnamed Task
kk: Аталмаған тапсырма

en: No task selected.
kk: Таңдалған тапсырма жоқ.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
kk: "%1" жүктеу қатесі: иесі (uid=%2) табылмады

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
kk: Журналда жазу әлі жоқ. Тапсырманы бастап тоқтатқанда жазу пайда болады.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
kk: Бүкіл тапсырмалар уақыттарын шын нөлге ысырып тастамақсыз ба? Журналы толығымен өшіріледі.

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
kk: Сақтау жаңылысы, себебі, бәлкім, файл сақтау кезіне бұғатталмады.

en: Could not modify calendar resource.
kk: Күнтізбе ресурсы өзгертуге келмеді.

en: Out of memory--could not create object.
kk: Нысанды құру үшін жады жетпеді.

en: UID not found.
kk: UID табылмады.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
kk: Жарамсыз күн пішімі -- керегі: YYYY-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
kk: Жарамсыз уақыт пішімі - керегі: YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
kk: Жарамсыз тапсырма ұзындығы -- нөлден артық болу керек.

en: Invalid error number: %1
kk: Дұрыс емес қате нөмірі: %1

en: Task Name:
kk: Тапсырманың атауы:

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
kk: Ондық

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
kk: Сеанс уақыты

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
kk: Барлық тапсырмаларын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
kk: Күндер аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
kk: Басы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
kk: Аяғы:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
kk: Сағат:Минут

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
kk: Толық уақыт

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
kk: Таңдалғанды ғана

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
kk: Шығарғанда өрістерді айыратын таңбасы.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
kk: Бөлгіші

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
kk: Үтір

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
kk: Үтірлі нүкте

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
kk: Басқа:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
kk: Кестелеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
kk: Бос орын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
kk: Тырнақша:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
kk: Барлық өрістері тырнақшаларға алынып шығарылады.

en: Task
kk: Тапсырма

en: StartTime
kk: Бастау уақыты

en: EndTime
kk: Аяқтау уақыты

en: Comment
kk: Түсініктеме

en: This is not a valid Date/Time.
kk: Бұл күн/уақыт жарамсыз.

en: Please select a task to delete.
kk: Өшіретін тапсырманы таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
kk: Журналын өңдеу

en: Could not open "%1".
kk: "%1" деген ашылмады.

en: Task Totals
kk: Тапсырманың қорытындылары

en: Time
kk: Уақыт

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
kk: Қорытындысы

en: No tasks.
kk: Тапсырма жоқ.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
kk: &Сағат

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
kk: Т&апсырма

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
kk: Тапсырмалар

en: KDE Time tracker tool
kk: KDE-нің уақыт қадағалағыш құралы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
kk: Үстелде кимыл жоқ дейтін уақыт:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period)
en:  min
kk:  мин

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
kk: Үстелі белсенділігінің минимум уақыты:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
kk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
kk: Тапсырманы өшірудің алдында сұрақ қойылсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
kk: Жағыз тапсырмалы режімі - бір ғана тапсырманың уақыт есебін рұқсат етеді. Ешбір таймерді тоқтатпайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
kk: Бір кезде бір ғана таймер рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
kk: Таңбашасы жүйелік сөреде орналассын

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
kk: Ондық сан пішімі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
kk: Бұны, бетін үнемдеп қолданатын сенсорлық экраныңыз болса, таңдаңыз. Іздеу панелі болмайды, және түрткенде контекстті мәзір қалқып шығады.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
kk: PDA-ға бапталсын

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
kk: Көрсетілетін бағандар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
kk: Сеанс уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
kk: Жалпы уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
kk: Жалпы сеанс уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
kk: Тапсырманың жалпы уақыты

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
kk: Маңыздылығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
kk: Орындалу пайызы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
kk: Тапсырмаларды сыақтау аралығы:
