ktimetracker - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Task Name:
lt: Užduoties pavadinimas:

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
lt: Šešioliktainių

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
lt: Sesijos laikas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
lt: Visos užduotys

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
lt: Laikotarpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
lt: Kam:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
lt: Valandos:Minutės

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
lt: Visi laikai

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
lt: Tik pažymėti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
lt: Apribojimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
lt: Kablelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
lt: Daugtaškis

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
lt: Kita:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
lt: Tabuliacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
lt: Tarpas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
lt: Kabutės:

en: Task
lt: Darbas

en: StartTime
lt: PradžiosLaikas

en: EndTime
lt: PabaigosLaikas

en: Comment
lt: Komentaras

en: This is not a valid Date/Time.
lt: Neteisinga data/laikas.

en: Please select a task to delete.
lt: Pažymėkite užduotį šalinimui.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
lt: Keisti istoriją

en: Could not open "%1".
lt: Nepavyksta atverti „%1“.

en: Task Totals
lt: Viso užduočių

en: Time
lt: Laikas

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
lt: Iš viso

en: No tasks.
lt: Nėra užduočių.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
lt: &Laikrodis

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
lt: &Užduotis

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
lt: Užduotys

en: KDE Time tracker tool
lt: KDE laiko sekimo įrankis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
lt: Laikyti darbastalį aktyviu po:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
lt: Mažiausias darbastalio aktyvumo laikas:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
lt:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
lt: Klausti prieš trinant užduotis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
lt: Leisti tik vieną laikmatį vienu metu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
lt: Įdėti ženkliuką į sistemos dėklą

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
lt: Dešimtainių skaičių formatas

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
lt: PDA konfigūracija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
lt: Rodomi stulpeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
lt: Sesijos laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
lt: Kumuliacinis užduoties laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
lt: Bendras sesijos laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
lt: Bendras užduoties laikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
lt: Prioritetas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
lt: Procentų atlikta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
lt: Išsaugoti užduotis kas:

en: Unnamed Task
lt: Nepavadinta užduotis

en: No task selected.
lt: Nepažymėta jokia užduotis.

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
lt: Išsaugojimas negalimas, greičiausiai negalima užrakinti failo.

en: Could not modify calendar resource.
lt: Negalima redaguoti kalendoriaus resurso.

en: UID not found.
lt: UID nerastas.

en: Invalid error number: %1
lt: Klaidos numeris: %1

en: No active tasks
lt: Nėra aktyvių užduočių
