ktimetracker - en to lv translation catalogue (195 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply the idle time since %1 to all active
    timers and keep them running.
lv: Pielietot dīkstāves laiku kopš %1 visiem aktīvajiem
    taimeriem un tos neapturēt.

[ctx: @action:button]
en: Continue Timing
lv: Turpināt laika skaitīšanu

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop timing and revert back to the time at %1
lv: Apturēt skaitīšanu un atgriezties atpakaļ laikā uz %1.

[ctx: @action:button]
en: Revert Timing
lv: Atgriezt skaitīšanu

en: Desktop has been idle since %1. What do you want to do?
lv: Darbvirsma ir atradusies dīkstāvē kopš %1. Ko vēlaties darīt?

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure KTimeTracker...
lv: Konfigurēt „KTimeTracker“...

en: No active tasks
lv: Nav aktīvu darbu

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
lv: Kļūda jauna darba saglabāšanā. Jūsu izmaiņas nav saglabātas. Pārliecinieties, ka varat rediģēt savu „iCalendar“ datni. Aizveriet visas programmas, kas izmanto šo datni un izdzēsiet visus jūsu datnes rediģēšanas slēgšanas datnes no „~/.kde/share/apps/kabc/lock/“

en: Your virtual desktop number is too high, desktop tracking will not work.
lv: Jūsu virtuālās darbvirsmas skaitlis ir pārāk liels, tāpēc darbvirsmas izsekošana nestrādās

[ctx: @info:progress]
en: Stopping timers...
lv: Aptur taimerus...

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Unnamed Task
lv: Nenosaukts darbs

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
lv: Kļūda jauna darba saglabāšanā. Jūsu izmaiņas nav saglabātas. Pārliecinieties, ka varat rediģēt savu „iCalendar“ datni. Kā arī aizveriet visas programmas, kas izmanto šo datni un izdzēsiet visus jūsu datnes rediģēšanas slēgšanas datnes no „~/.kde/share/apps/kabc/lock/“

[ctx: @title:window]
en: New Sub Task
lv: Jauns apakšdarbs

[ctx: @title:window]
en: Edit Task
lv: Rediģēt darbu

en: No task selected.
lv: Nav atlasīts neviens darbs

en: Are you sure you want to delete the selected task and its entire history?
    Note: All subtasks and their history will also be deleted.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasīto darbu un visu tā vēsturi?
    Ievērojiet: programma dzēsīs arī visus apakšdarbus līdz ar to vēsturi.

[ctx: @title:window]
en: Deleting Task
lv: Dzēš darbu

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
lv: Kļūda, ielādējot „%1“: neizdevās atrast vecāku (uid=%2)

[ctx: %1=lock file path]
en: Could not write lock file "%1". Disk full?
lv: Nevarēja ierakstīt slēgtu datni „%1“. Vai diskā trūkst vietas?

[ctx: %1=destination file path/URL]
en: Failed to save iCalendar file as "%1".
lv: Neizdevās saglabāt „iCalendar“ datni kā „%1“.

[ctx: @action:inmenu]
en: Start &New Session
lv: Sākt &jaunu sesiju

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a new session
lv: Sāk jaunu sesiju

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session time to 0 for all tasks, to start a new session, without affecting the totals.
lv: Atiestatīs visu darbu sesijas laikus uz 0, lai sāktu jaunu sesiju, nemainot kopējo nostrādāto laiku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit History...
lv: Rediģēt vēsturi...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edits history of all tasks of the current document
lv: Rediģē pašreizējā dokumenta visu darbu vēsturi.

[ctx: @info:whatsthis]
en: A window will be opened where you can change start and stop times of tasks or add a comment to them.
lv: Atvērsies logs, kurā varēsiet mainīt darbu sākšanas un apturēšanas laikus un tos komentēt.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Reset All Times
lv: &Atiestatīt visus laikus

[ctx: @info:tooltip]
en: Resets all times
lv: Atiestatīt visus laikus

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session and total time to 0 for all tasks, to restart from scratch.
lv: Attiestatīs visu darbu sesijas no kopējo laiku uz 0, lai sāktu no sākuma.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Start
lv: &Sākt

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts timing for selected task
lv: Sāk izvēlētā darba laika skaitīšanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will start timing for the selected task.
    It is even possible to time several tasks simultaneously.
    
    You may also start timing of tasks by double clicking the left mouse button on a given task. This will, however, stop timing of other tasks.
lv: Sāks skaitīt laiku izvēlētajam darbam.
    Iespējams skaitīt laiku vairākiem darbiem uzreiz.
    
    Varat sākt skaitīt laiku darbiem arī ar dubultklišķi uz tiem. Tomēr tas apturēs visu citu darbu laika atskaiti.

[ctx: @action:inmenu]
en: S&top
lv: Ap&turēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops timing of the selected task
lv: Aptur atlasītā darba laika mērīšanu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops timing of the selected task
lv: Aptur atlasītā darba laika mērīšanu

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus on Searchbar
lv: Fokusēties uz meklēšanas joslu

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the focus on the searchbar
lv: Iestata fokusu uz meklēšanas joslu

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the focus on the searchbar
lv: Iestata fokusu uz meklēšanas joslu

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop &All Timers
lv: &Apturēt visus taimerus

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops all of the active timers
lv: Aptur visus aktīvos taimerus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops all of the active timers
lv: Aptur visus aktīvos taimerus

[ctx: @action:inmenu]
en: Track Active Applications
lv: Izsekot aktīvās programmas

[ctx: @info:tooltip]
en: Auto-creates and updates tasks when the focus of the current window has changed
lv: Automātiski izveido un atjauno darbus, kad mainās aktīvais logs

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the focus of a window changes for the first time when this action is enabled, a new task will be created with the title of the window as its name and will be started. If there already exists such an task it will be started.
lv: Ja logs kļūst aktīvs pirmo reizi un ir ieslēgts šis iestatījumus, izveidos jaunu darbu, kura nosaukums būs loga nosaukums. Ja tāds darbs jau pastāv, to sāks.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Task...
lv: &Jauns darbs...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates new top level task
lv: Izveido jaunu augšējā līmeņa darbu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new top level task.
lv: Izveidos jaunu augšējā līmeņa darbu.

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Subtask...
lv: Jauns a&pakšdarbs...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new subtask to the current selected task
lv: Izveidot pašreizējam darbam jaunu apakšdarbu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new subtask to the current selected task.
lv: Atlasītajam darbam izveidos jaunu apakšdarbu.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
lv: &Dzēst

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes selected task
lv: Dzēš atlasīto darbu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will delete the selected task(s) and all subtasks.
lv: Dzēš atlasīto darbu un visus tā apakšdarbus.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
lv: Ī&pašības

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit name or description for selected task
lv: Rediģēt atlasītā darba nosaukumu un aprakstu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the parameters for the selected task.
lv: Atvērs logu, kurā varēsit rediģēt atlasītā darba parametrus.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit &Time...
lv: Rediģēt &laiku...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit time for selected task
lv: Rediģē atlasītā darba laiku

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the times for the selected task.
lv: Atvērs logu, kurā varēsit rediģēt atlasītā darba parametrus.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Complete
lv: &Atzīmēt kā pabeigtu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Incomplete
lv: &Atzīmēt kā nepabeigtu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Export...
lv: &Eksportēt...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Tasks From &Planner...
lv: Importēt darbus no &plānotāja...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Searchbar
lv: Rādīt meklēšanas joslu

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
lv: Izturēšanās

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
lv: Izskats

[ctx: @title:tab]
en: Storage
lv: Krātuve

[ctx: @title:window]
en: New Task
lv: Jauns darbs

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
lv: Vēl nav vēstures. Sāciet un apturiet kādu darbu, lai piepildītu vēsturi.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
lv: Vai tiešām vēlaties visiem darbiem atiestatīt laiku uz nulli? Šī darbība dzēsīs visu vēsturi.

[ctx: @title:window]
en: Confirmation Required
lv: Nepieciešams apstiprinājums

[ctx: @action:button]
en: Reset All Times
lv: Atiestatīt visus laikus

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
lv: Neizdevās saglabāt, visdrīzāk neizdevās slēgt datni.

en: Could not modify calendar resource.
lv: Neizdevās mainīt kalendāra resursu.

en: Out of memory--could not create object.
lv: Nepietiek atmiņas — nevar izveidot objektu.

en: UID not found.
lv: UID nav atrasts.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
lv: Nederīgs datums — formāts ir GGGG-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
lv: Nederīgs laiks — formāts ir GGGG-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
lv: Nederīgs darba ilgums — jābūt lielākam par nulli.

en: Invalid error number: %1
lv: Nederīgs kļūdas numurs: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is ktimetracker, KDE's program to help you track your time. Best, start with creating your first task - enter it into the field where you see "Search or add task".
lv: Šī ir „ktimetracker“ — KDE programma, kas palīdz uzskaitīt patērēto laiku. Sāciet ar pirmā darba izveidošanu — ierakstiet tā nosaukumu laukā „meklēt vai pievienot darbu“.

[ctx: @info:whatsthis]
en: You have already created a task. You can now start and stop timing.
lv: Jūs jau izveidojāt darbu. Tagad varat sākt un apturēt laika skaitīšanu.

[ctx: @title:menu]
en: Columns
lv: Kolonnas

[ctx: @title:window]
en: Edit Task Time
lv: Rediģēt darba laiku

[ctx: @title:group]
en: Task
lv: Darbs

en: Task Name:
lv: Darba nosaukums:

en: Task Description:
lv: Darba apraksts:

[ctx: @title:group]
en: Time Editing
lv: Laika rediģēšana

en: Current Time:
lv: Pašreizējais laiks:

[ctx: @item:valuesuffix Change Time By: ... minute(s)]
en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūte
lv[1]:  minūtes
lv[2]:  minūšu

en: Change Time By:
lv: Mainīt laiku pa:

en: Time After Change:
lv: Laiks pēc izmaiņām:

[ctx: @action:button]
en: Edit History...
lv: Rediģēt vēsturi...

en: To change this task's time, you have to edit its event history
lv: Lai izmainītu darba nosaukumu, jārediģē tā notikuma vēsture

[ctx: @title:window]
en: Export to File
lv: Eksporta uz datni

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
lv: Decimāli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
lv: Sesijas laiki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
lv: Visi darbi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ExportDialog)
en: Export
lv: Eksportēt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Export Preview
lv: Eksportēšanas priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnToClipboard)
en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSaveAs)
en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpReportType)
en: Report Type
lv: Ziņot par tipu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesCsv)
en: Times as CSV
lv: Laiks kā CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHistoryCsv)
en: History as CSV
lv: Vēsture kā CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioEventLogCsv)
en: Event Log as CSV
lv: Notikumu žurnāls kā CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesText)
en: Times as Text
lv: Laiki kā teksts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: An inclusive date range for reporting on time card history.  Not enabled when reporting on totals.
lv: Datumu diapazons, par kuru veidot vēstures kartītes atskaiti. Nav ieslēgts, veidojot kopējo vēsturi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
lv: Datumu diapazons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
lv: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
lv: Līdz:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
lv: Stundas:Minūtes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
lv: Visi laiki

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
lv: Tikai atlasītie

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
lv: Rakstzīme, lai izvadē atdalītu vienu laiku no cita.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
lv: Atdalītājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
lv: Komats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
lv: Semikols

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
lv: Cits:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
lv: Tabulācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
lv: Atstarpe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
lv: Pēdiņas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
lv: Visi izvadītie lauki tiks ielikti pēdiņās:

en: Task
lv: Darbs

en: StartTime
lv: Sākšanas laiks

en: EndTime
lv: Beigšanas laiks

en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @info:whatsthis]
en: You can change this task's comment, start time and end time.
lv: Varat mainīt šī darba komentāru, sākuma un beigu laiku.

en: This is not a valid Date/Time.
lv: Nederīgs datums/laiks.

en: Please select a task to delete.
lv: Lai dzēstu, atlasiet darbu.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
lv: Rediģēt vēsturi

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Enter the name of the task here. You can choose it freely.</p>
    <p><i>Example:</i> phone with mother</p>
lv: <p>Te ierakstiet darba nosaukumu. Varat to izvēlēties brīvi.</p>
    <p><i>Piemērs:</i> piezvanīt mammai</p>

[ctx: @title:group]
en: Auto Tracking
lv: Automātiska sekošana

en: Could not open "%1".
lv: Neizdevās atvērt „%1“.

en: Task Totals
lv: Darbu kopsavilkumi

en: Time
lv: Laiks

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
lv: Kopā

en: No tasks.
lv: Nav darbu.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
lv: &Pulkstenis

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
lv: &Darbs

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
lv: Darbi

en: KDE Time tracker tool
lv: KDE laika uzskaites rīks

en: Copyright © 1997-2019 KTimeTracker developers
lv: Autortiesības © 1997—2019 „KTimeTracker“ izstrādātāji

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer (since 2019)
lv: Pašreizējais uzturētājs (kopš 2019. gada)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2006-2012)
lv: Uzturētājs (2006—2012)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2005-2006)
lv: Uzturētājs (2005—2006)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2000-2005)
lv: Uzturētājs (2000—2005)

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
lv: Sākotnējās versijas autors

[ctx: @info:credit]
en: Developer (in 2007)
lv: Izstrādātājs (2007. gadā)

[ctx: @info:credit]
en: Developer (1999-2000)
lv: Izstrādātājs (1999—2000)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lv: Izstrādātājs

[ctx: @info:shell]
en: Path or URL to iCalendar file to open.
lv: Ceļš vai URL uz atveramo „iCalendar“ datni.

[ctx: @title:column]
en: Task Name
lv: Darba nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Session Time
lv: Sesijas laiks

[ctx: @title:column]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: @title:column]
en: Total Session Time
lv: Kopējas sesijas laiks

[ctx: @title:column]
en: Total Time
lv: Kopējais laiks

[ctx: @title:column]
en: Priority
lv: Prioritāte

[ctx: @title:column]
en: Percent Complete
lv: Pabeigtība procentuāli

[ctx: @info:whatsthis]
en: The task name is what you call the task, it can be chosen freely.
lv: Darba nosaukums norāda, kā darbu sauksiet. Tas var būt jebkāds.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The session time is the time since you last chose "Start New Session".
lv: Sesijas laiks ir laiks kopš pēdējo reizi spiedāt uz „Sākt jaunu sesiju“.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total session time is the session time of this task and all its subtasks.
lv: Kopējais sesijas laiks ir šī darba un visu tā apakšdarbu sesijas laiks.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total time is the time of this task and all its subtasks.
lv: Kopējais laiks i šī darba un visu tā apakšdarbu laiks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
lv: Noteikt darbvirsmas dīkstāvi pēc:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period)
en:  min
lv:  min.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
lv: Minimālais darbvirsmas aktivitātes laiks:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
lv:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
lv: Pirms darba dzēšanas, vaicāt apstiprinājumu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
lv: Viena darba veikšana — vienlaicīgi laiks tiek skaitīts tikai vienam darbam. Neaptur taimerus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
lv: Ļaut darbināt vienlaicīgi tikai vienu laika skaitītāju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
lv: Pievienot ikonu sistēmas ikonu joslai

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
lv: Decimālskaitļa formāts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
lv: Izvēlieties šo opciju, ja lietojat skārienekrānu un ekrānā trūkst vietas. Tā izslēgs meklēšanas joslu un katrs klikšķis parādīs konteksta izvēlni.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
lv: PDA konfigurācija

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, windowTitleGroupBox)
en: Window Title
lv: Loka virsraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_windowTitleCurrentFile)
en: Currently opened file
lv: Šobrīd atvērtā datne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_windowTitleCurrentTask)
en: Current Task and Session Time
lv: Pašreizējā darba un sesijas laiks

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
lv: Parādītās kolonnas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
lv: Sesijas laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
lv: Kopējais darbu laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
lv: Kopējas sesijas laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
lv: Kopējais darba laiks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
lv: Prioritāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
lv: Procenti pabeigts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
lv: Saglabāt darbus ik pēc:

[ctx: @info:placeholder]
en: Search or add task
lv: Meklēt vai pievienot darbu

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a combined field. As long as you do not press Enter, it acts as a filter. Then, only tasks that match your input are shown. As soon as you press Enter, your input is used as name to create a new task.
lv: Šis ir kombinēts lauks. Ja vien jūs nenospiežat „Enter“, tas darbojas kā filtrs. Nospiežot „Enter“, tas izveido jaunu darbu ar ievadīto tekstu kā tā nosaukumu.

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: unspecified
lv: nenorādīts

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 1 (highest)
lv: 1 (augstākā)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 5 (medium)
lv: 5 (vidējā)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 9 (lowest)
lv: 9 (zemākā)
