ktimetracker - en to mai translation catalogue (19 entries)

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
mai: दशमलव

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
mai: द्वारा:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
mai: प्रति:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
mai: परिसीमक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
mai: विराम चिह्न

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
mai: अर्द्ध विराम

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
mai: टैब कुँजी

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
mai: अंतरिक्ष

en: Task
mai: काज

en: EndTime
mai: समाप्तसमय

en: Comment
mai: टिप्पणी

en: Time
mai: समय

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
mai: योग

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
mai: जमावट (&S)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
mai: मुख्य अओजार पट्टी

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
mai: काज

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period)
en:  min
mai: मि.

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
mai: सामान्य

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
mai: प्राथमिकता
