karm - en to ne translation catalogue (47 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
ne: सत्र समय

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
ne: सबै कार्य

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
ne: मिति दायरा

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
ne: बाट:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
ne: सम्म:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
ne: घन्टा:मिनेट

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
ne: सबै समय

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
ne: चयन गरिएका मात्र

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
ne: डेलिमिटर

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
ne: अल्पविराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
ne: अर्धविराम

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
ne: खाली स्थान

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
ne: उद्धरण:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
ne: सबै फिल्ड निर्गतमा उद्धरण गरिएका छन् ।

en: Task
ne: कार्य

en: This is not a valid Date/Time.
ne: यो वैध मिति/समय होइन ।

en: Could not open "%1".
ne: "%1" खोल्न सकेन ।

en: Task Totals
ne: कूल कार्य

en: Time
ne: समय

en: No tasks.
ne: कार्य होइन ।

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
ne: घडी

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
ne: कार्य

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ne: मुख्य उपकरणपट्टी

en: KTimeTracker
ne: केडीई समय ट्र्याकर

en: KDE Time tracker tool
ne: केडीई समय ट्र्याकर उपकरण

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
ne:  मिनेट

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
ne: कार्य मेट्न पहिला प्रस्तुत गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
ne: Unitasking - एक समयमा एउटा कार्यलाई मात्र समय दिन अनुमति दिन्छ । कुनै पनि टाइमर नरोक्नुहोस् ।

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
ne: एक समयमा एउटा टाइमरलाई मात्र अनुमति दिनुहोस्

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
ne: सत्र समय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
ne: सञ्चीत कार्य समय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
ne: कूल सत्र समय

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
ne: कूल कार्य समय

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
ne: नयाँ कार्य भण्डारण गर्दा त्रुटि । तपाईँका परिवर्तन बचत गरिएका थिएनन् । तपाईँ आई क्यालेन्डर फाइल सम्पादन गर्न निश्चित हुनुहोस् । यस फाइलको प्रयोग गरेर सबै अनुप्रयोग अन्त्य गर्नुहोस् र ~/.kde/share/apps/kabc/lock/ बाट यसको नामसँग सम्बन्धित ताल्चा लगाउने कुनै पनि फाइल हटाउनुहोस् ।

en: Unnamed Task
ne: नाम नदिइएको कार्य

en: No task selected.
ne: कार्य चयन गरिएको छैन ।

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
ne: "%1" लोड गर्दा त्रुटि: प्यारेन्ट (uid=%2) फेला पार्न सकेन

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
ne: बचत असफल भयो, यसको कारणले धेरै जसो फाइलमा ताल्चा लगाउन सक्ने छैन ।

en: Could not modify calendar resource.
ne: क्यालेन्डर स्रोत परिमार्जन गर्न सकेन ।

en: Out of memory--could not create object.
ne: स्मृति बाहिर--वस्तु सिर्जना गर्न सकेन ।

en: UID not found.
ne: UID फेला परेन ।

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
ne: अवैध मिति--ढाँचा YYYY-MM-DD हो ।

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
ne: अवैध समय--ढाँचा YYYY-MM-DDTHH:MM:SS हो ।

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
ne: अवैद्य कार्य अवधि--शून्य भन्दा ठूलो हुनुपर्छ ।

en: Invalid error number: %1
ne: अवैद्य त्रुटि नम्बर: %1

en: No active tasks
ne: सक्रिय कार्य छैन
