ktimetracker - en to nl translation catalogue (189 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Task Time
nl: Tijd van taak bewerken

[ctx: @title:group]
en: Task
nl: Taak

en: Task Name:
nl: Taaknaam:

en: Task Description:
nl: Taakbeschrijving:

[ctx: @title:group]
en: Time Editing
nl: Bewerking van tijd

en: Current Time:
nl: Huidige tijd:

[ctx: @item:valuesuffix Change Time By: ... minute(s)]
en:  minute |  minutes
nl[0]:  minuut
nl[1]:  minuten

en: Change Time By:
nl: Tijd aanpassen met:

en: Time After Change:
nl: Tijd na wijziging:

[ctx: @action:button]
en: Edit History...
nl: Geschiedenis bewerken...

en: To change this task's time, you have to edit its event history
nl: Om de tijd voor deze taak te wijzigen, moet u zijn geschiedenis bewerken

[ctx: @title:window]
en: Export to File
nl: Naar bestand exporteren

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
nl: Decimaal

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
nl: Sessietijden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
nl: Alle taken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ExportDialog)
en: Export
nl: Exporteren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Export Preview
nl: Voorbeeld exporteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnToClipboard)
en: Copy to Clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSaveAs)
en: Save As...
nl: Opslaan als...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpReportType)
en: Report Type
nl: Type rapport

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesCsv)
en: Times as CSV
nl: Tijden als CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHistoryCsv)
en: History as CSV
nl: Geschiedenis als CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesText)
en: Times as Text
nl: Tijden als tekst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: An inclusive date range for reporting on time card history.  Not enabled when reporting on totals.
nl: Een dekkend datumbereik om de tijdkaartgeschiedenis te melden. Niet ingeschakeld wanneer de totale tijden vermeld worden.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
nl: Datumbereik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
nl: Van:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
nl: Tot:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
nl: Uren:Minuten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
nl: Alle tijden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
nl: Alleen geselecteerde

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
nl: Het teken dat in de uitvoer het ene veld met het andere veld scheidt.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
nl: Scheidingsteken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
nl: Komma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
nl: Puntkomma

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
nl: Anders:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
nl: Spatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
nl: Aanhalingstekens:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
nl: Alle velden worden in de uitvoer aangehaald.

en: Task
nl: Taak

en: StartTime
nl: Begintijd

en: EndTime
nl: Eindtijd

en: Comment
nl: Opmerking

[ctx: @info:whatsthis]
en: You can change this task's comment, start time and end time.
nl: U kunt de opmerkingen, begin- en eindtijd wijzigen van deze taak.

en: This is not a valid Date/Time.
nl: Dit is geen geldige datum/tijd.

en: Please select a task to delete.
nl: Gaarne een te verwijderen taak selecteren.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
nl: Geschiedenis bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Enter the name of the task here. You can choose it freely.</p>
    <p><i>Example:</i> phone with mother</p>
nl: <p>De naam van de taak hier invoeren. U kunt het vrij kiezen.</p>
    <p><i>Voorbeeld:</i> telefoontje naar moeder</p>

[ctx: @title:group]
en: Auto Tracking
nl: Automatisch volgen

en: Could not open "%1".
nl: "%1" kon niet worden geopend.

en: Task Totals
nl: Taaktotaal

en: Time
nl: Tijd

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
nl: Totaal

en: No tasks.
nl: Geen taken.

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply the idle time since %1 to all active
    timers and keep them running.
nl: De inactieve tijd sinds %1 toepassen op alle actieve timers en laat ze lopen.

[ctx: @action:button]
en: Continue Timing
nl: Tijdsmeting voortzetten

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop timing and revert back to the time at %1
nl: Tijdsmeting stoppen en teruggaan naar de tijd op %1

[ctx: @action:button]
en: Revert Timing
nl: Tijdsmeting terugdraaien

en: Desktop has been idle since %1. What do you want to do?
nl: Bureaublad deed niets sinds %1. Wat wilt u doen?

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
nl: &Klok

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
nl: &Taak

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: In&stellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
nl: Taken

en: KDE Time tracker tool
nl: KDE-tijdregistratie

en: Copyright © 1997-2019 KTimeTracker developers
nl: Copyright © 1997-2019 De ontwikkelaars van KTimeTracker

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer (since 2019)
nl: Huidige onderhouder (sinds 2019)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2006-2012)
nl: Onderhouder (2006-2012)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2005-2006)
nl: Onderhouder (2005-2006)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2000-2005)
nl: Onderhouder (2000-2005)

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
nl: Oorspronkelijke auteur

[ctx: @info:credit]
en: Developer (in 2007)
nl: Ontwikkelaar (in 2007)

[ctx: @info:credit]
en: Developer (1999-2000)
nl: Ontwikkelaar (1999-2000)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
nl: Ontwikkelaar

[ctx: @info:shell]
en: Path or URL to iCalendar file to open.
nl: Pad of URL naar te openen iCalendar-bestand.

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure KTimeTracker...
nl: KTimeTracker instellen...

[ctx: @title:column]
en: Task Name
nl: Taaknaam

[ctx: @title:column]
en: Session Time
nl: Sessietijd

[ctx: @title:column]
en: Time
nl: Tijd

[ctx: @title:column]
en: Total Session Time
nl: Totale sessietijd

[ctx: @title:column]
en: Total Time
nl: Totale tijd

[ctx: @title:column]
en: Priority
nl: Prioriteit

[ctx: @title:column]
en: Percent Complete
nl: Percentage voltooid

[ctx: @info:whatsthis]
en: The task name is what you call the task, it can be chosen freely.
nl: De naam van de taak is hoe u deze noemt, hij kan vrij gekozen worden.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The session time is the time since you last chose "Start New Session".
nl: De sessietijd is de tijd sinds u voor het laatst "Nieuwe sessie starten" koos.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total session time is the session time of this task and all its subtasks.
nl: De totale sessietijd is de sessietijd van deze taak en al zijn subtaken.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total time is the time of this task and all its subtasks.
nl: De totale tijd is de tijd van deze taak en al zijn subtaken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
nl: Inactiviteit van bureaublad herkennen na:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
nl:  minuten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
nl: Minimale actieve tijd bureaublad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
nl: Om een bevestiging vragen voordat taken worden verwijderd

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
nl: Slechts één taak tegelijkertijd meten. Stopt geen enkele andere tijdsmeting.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
nl: Precies één tijdsmeting tegelijkertijd toestaan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
nl: Pictogram in het systeemvak plaatsen

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
nl: Algemeen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
nl: Getalformaat

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
nl: Kies deze optie bij het gebruik van een aanraakscherm met beperkte afmetingen. Het schakelt de zoekbalk uit en elke klik laat een contextmenu verschijnen.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
nl: instellingen voor PDA

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
nl: Weergegeven kolommen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
nl: Sessietijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
nl: Cumulatieve taaktijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
nl: Totale sessietijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
nl: Totale taaktijd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
nl: Prioriteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
nl: Percentage voltooid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
nl: Taken opslaan elke:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
nl: Er deed zich een fout voor bij het opslaan van de nieuwe taak. Controleer of u uw iCalendar-bestand kunt bewerken. Sluit ook alle toepassingen af die gebruik maken van dit bestand en verwijder ieder vergrendelbestand uit ~/.kde/share/apps/kabc/lock

en: Your virtual desktop number is too high, desktop tracking will not work.
nl: Het nummer van uw virtuele bureaublad is te hoog. Bureaublad volgen zal niet werken.

[ctx: @info:progress]
en: Stopping timers...
nl: Timers worden gestopt...

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Unnamed Task
nl: Naamloze taak

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
nl: Er deed zich een fout voor bij het opslaan van de nieuwe taak. Controleer of u uw iCalendar-bestand kunt bewerken. Sluit ook alle toepassingen af die gebruik maken van dit bestand en verwijder ieder vergrendelbestand uit ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

[ctx: @title:window]
en: New Sub Task
nl: Nieuwe subtaak

[ctx: @title:window]
en: Edit Task
nl: Taak bewerken

en: No task selected.
nl: Geen taak geselecteerd.

en: Are you sure you want to delete the selected task and its entire history?
    Note: All subtasks and their history will also be deleted.
nl: Wilt u de geselecteerde taak verwijderen inclusief de gehele geschiedenis?
    Let op: alle bijhorende subtaken en geschiedenissen worden ook verwijderd.

[ctx: @title:window]
en: Deleting Task
nl: Taak aan het verwijderen

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
nl: Fout bij laden van "%1": bijhorende hoofdtaak is niet gevonden (uid=%2)

[ctx: %1=lock file path]
en: Could not write lock file "%1". Disk full?
nl: Kon vergrendelbestand "%1" niet schrijven. Is de schijf vol?

[ctx: %1=destination file path/URL]
en: Failed to save iCalendar file as "%1".
nl: Opslaan van iCalendar-bestand als "%1" is mislukt.

[ctx: @action:inmenu]
en: Start &New Session
nl: &Nieuwe sessie starten

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a new session
nl: Start een nieuwe sessie

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session time to 0 for all tasks, to start a new session, without affecting the totals.
nl: Dit zal de sessietijd voor alle taken terugzetten naar 0, om een nieuwe sessie te starten zonder dat de totalen worden beïnvloed.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit History...
nl: Geschiedenis bewerken...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edits history of all tasks of the current document
nl: Bewerkt de geschiedenis van alle taken van het huidige document

[ctx: @info:whatsthis]
en: A window will be opened where you can change start and stop times of tasks or add a comment to them.
nl: Er zal een venster worden geopend waarin u de begin- en eindtijden van taken kunt wijzigen of commentaar aan taken kunt toevoegen.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Reset All Times
nl: Alle tijden te&rugzetten

[ctx: @info:tooltip]
en: Resets all times
nl: Zet alle tijden terug

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session and total time to 0 for all tasks, to restart from scratch.
nl: Dit zal de sessie- en totale tijd voor alle taken terugzetten naar 0, zodat u helemaal opnieuw kunt beginnen.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Start
nl: &Starten

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts timing for selected task
nl: Start het bijhouden van de geselecteerde taak

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will start timing for the selected task.
    It is even possible to time several tasks simultaneously.
    
    You may also start timing of tasks by double clicking the left mouse button on a given task. This will, however, stop timing of other tasks.
nl: Dit zal het bijhouden van de tijd voor de geselecteerde taak starten.
    Het is bovendien mogelijk om meerdere taken tegelijk bij te houden.
    
    U kunt het bijhouden van taken ook starten door met de linker muisknop op een taak te dubbelklikken. Dit zal echter het bijhouden van andere taken stoppen.

[ctx: @action:inmenu]
en: S&top
nl: S&toppen

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops timing of the selected task
nl: Stopt het bijhouden van de geselecteerde taak

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops timing of the selected task
nl: Stopt het bijhouden van de geselecteerde taak

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus on Searchbar
nl: Focussen op zoekbalk

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the focus on the searchbar
nl: Zet de focus op de zoekbalk

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the focus on the searchbar
nl: Zet de focus op de zoekbalk

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop &All Timers
nl: Bijhouden van &alle tijden stoppen

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops all of the active timers
nl: Stopt het bijhouden van alle taken

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops all of the active timers
nl: Stopt het bijhouden van alle taken

[ctx: @action:inmenu]
en: Track Active Applications
nl: Actieve toepassingen volgen

[ctx: @info:tooltip]
en: Auto-creates and updates tasks when the focus of the current window has changed
nl: Maakt automatisch taken aan en werkt ze bij als de focus van het huidige venster is gewijzigd

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the focus of a window changes for the first time when this action is enabled, a new task will be created with the title of the window as its name and will be started. If there already exists such an task it will be started.
nl: Als de focus van een venster voor het eerst wijzigt nadat deze actie is geactiveerd, zal een nieuwe taak worden aangemaakt, met de venstertitel als naam, en worden gestart. Als een dergelijke taak al bestaat zal deze worden gestart.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Task...
nl: &Nieuwe taak...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates new top level task
nl: Maakt een nieuwe hoofdtaak

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new top level task.
nl: Dit zal een nieuwe hoofdtaak aanmaken.

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Subtask...
nl: Nieuwe &subtaak...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new subtask to the current selected task
nl: Maakt een nieuwe subtaak van de geselecteerde taak aan

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new subtask to the current selected task.
nl: Dit zal een nieuwe subtaak van de momenteel geselecteerde taak aanmaken.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
nl: Verwij&deren

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes selected task
nl: Verwijdert de geselecteerde taak

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will delete the selected task(s) and all subtasks.
nl: Dit zal de geselecteerde taken en alle bijhorende subtaken verwijderen.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
nl: Eigenscha&ppen

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit name or description for selected task
nl: Bewerkt de naam of beschrijving van de geselecteerde taak

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the parameters for the selected task.
nl: Dit opent een dialoog waarin u de parameters van de geselecteerde taak kunt wijzigen.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit &Time...
nl: &Tijd bewerken...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit time for selected task
nl: Tijd voor geselecteerde taak bewerken

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the times for the selected task.
nl: Dit opent een dialoog waarin u de tijden voor de geselecteerde taak kunt wijzigen.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Complete
nl: &Markeren als voltooid

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Incomplete
nl: &Markeren als onvoltooid

[ctx: @action:inmenu]
en: &Export...
nl: &Exporteren...

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Tasks From &Planner...
nl: Taken van &planner importeren...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Searchbar
nl: Zoekbalk tonen

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
nl: Gedrag

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
nl: Uiterlijk

[ctx: @title:tab]
en: Storage
nl: Opslag

[ctx: @title:window]
en: New Task
nl: Nieuwe taak

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
nl: Er is nog geen geschiedenis beschikbaar. Start en stop een taak om iets in uw geschiedenis te plaatsen.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
nl: Wilt u de tijd voor alle taken terugzetten naar 0? Dit verwijdert de gehele geschiedenis.

[ctx: @title:window]
en: Confirmation Required
nl: Bevestiging vereist

[ctx: @action:button]
en: Reset All Times
nl: Alle tijden terugzetten

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
nl: Opslaan mislukt, waarschijnlijk omdat het bestand niet vergrendeld kon worden.

en: Could not modify calendar resource.
nl: Kon de agendagegevensbron niet wijzigen.

en: Out of memory--could not create object.
nl: Onvoldoende geheugen -- kon geen object meer aanmaken.

en: UID not found.
nl: UID niet gevonden.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
nl: Ongeldige datum -- formaat is JJJJ-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
nl: Ongeldige tijd -- formaat is JJJJ-MM-DDTUU:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
nl: Ongeldige taakduur -- dient groter te zijn dan nul.

en: Invalid error number: %1
nl: Ongeldig foutnummer: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is ktimetracker, KDE's program to help you track your time. Best, start with creating your first task - enter it into the field where you see "Search or add task".
nl: Dit is ktimetracker, KDE's programma voor het bijhouden van uw werktijd. Begin met het aanmaken van uw eerste taak - voer de naam ervan in in het veld genaamd "Taak toevoegen of opzoeken".

[ctx: @info:whatsthis]
en: You have already created a task. You can now start and stop timing.
nl: U hebt al een taak aangemaakt. U kunt het registeren van de werktijd ervan nu starten of stoppen.

en: No active tasks
nl: Geen actieve taken

[ctx: @title:menu]
en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: @info:placeholder]
en: Search or add task
nl: Taak toevoegen of opzoeken

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a combined field. As long as you do not press Enter, it acts as a filter. Then, only tasks that match your input are shown. As soon as you press Enter, your input is used as name to create a new task.
nl: Dit is een gecombineerd veld. Zolang u de Enter-toets niet indrukt zal het veld zich als een filter gedragen. Alleen de taken die met uw invoer overeen komen worden dan getoond. Zodra u op Enter hebt gedrukt zal uw invoer als naam voor een nieuwe taak worden beschouwd.

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: unspecified
nl: niet gespecificeerd

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 1 (highest)
nl: 1 (hoogst)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 5 (medium)
nl: 5 (gemiddeld)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 9 (lowest)
nl: 9 (laagst)
