ktimetracker - en to pl translation catalogue (110 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Task Time
pl: Edytuj czas zadania

[ctx: @title:group]
en: Task
pl: Zadanie

en: Task Name:
pl: Nazwa zadania:

en: Task Description:
pl: Opis zadania:

[ctx: @title:group]
en: Time Editing
pl: Edytowanie czasu

en: Current Time:
pl: Bieżący czas:

en: Change Time By:
pl: Zmień czas o:

en: Time After Change:
pl: Czas po zmianie:

en: To change this task's time, you have to edit its event history
pl: Aby zmienić czas tego zadani, musisz edytować historię jego wydarzeń

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
pl: Dziesiętny

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
pl: Czasy sesji

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
pl: Wszystkie zadania

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Export Preview
pl: Podgląd eksportu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnToClipboard)
en: Copy to Clipboard
pl: Skopiuj do schowka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSaveAs)
en: Save As...
pl: Zapisz jako...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpReportType)
en: Report Type
pl: Rodzaj sprawozdania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesCsv)
en: Times as CSV
pl: Czasy jako CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHistoryCsv)
en: History as CSV
pl: Historia jako CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesText)
en: Times as Text
pl: Czasy jako tekst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: An inclusive date range for reporting on time card history.  Not enabled when reporting on totals.
pl: Zakres dat włącznie do zgłaszania na historii kary czasu. Nie dotyczy podsumowań.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
pl: Zakres dat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
pl: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
pl: Do:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
pl: Godziny:minuty

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
pl: Wszystkie zegary

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
pl: Tylko wybrane

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
pl: Znak używany do oddzielania pól na wyjściu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
pl: Ogranicznik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
pl: Przecinek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
pl: Średnik

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
pl: Inny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
pl: Spacja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
pl: Cudzysłowy:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
pl: Wszystkie pola w pliku wyjściowym są ujęte w cudzysłowy.

en: Task
pl: Zadanie

en: StartTime
pl: Czas rozpoczęcia

en: EndTime
pl: Czas końca

en: Comment
pl: Komentarz

en: This is not a valid Date/Time.
pl: To nie jest poprawna data/czas.

en: Please select a task to delete.
pl: Proszę wybrać zadanie do usunięcia.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
pl: Modyfikuj historię

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Enter the name of the task here. You can choose it freely.</p>
    <p><i>Example:</i> phone with mother</p>
pl: <p>Tutaj podaj nazwę zadania. Można nadać dowolną nazwę.</p>
    <p><i>Przykład:</i> zadzwonić do mamy</p>

[ctx: @title:group]
en: Auto Tracking
pl: Śledzenie automatyczne

en: Could not open "%1".
pl: Nie można otworzyć "%1".

en: Task Totals
pl: Czasy zadania

en: Time
pl: Czas

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
pl: Razem

en: No tasks.
pl: Brak zadań.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
pl: Ze&gar

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
pl: &Zadanie

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
pl: &Ustawienia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
pl: Zadania

en: KTimeTracker
pl: Pomiar czasu KDE

en: KDE Time tracker tool
pl: Pomiar czasu KDE

en: Copyright © 1997-2019 KTimeTracker developers
pl: Copyright © 1997-2019 Autorzy  KTimeTracker

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer (since 2019)
pl: Obecny opiekun (od 2019)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2006-2012)
pl: Opiekun (2006-2012)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2005-2006)
pl: Opiekun (2005-2006)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2000-2005)
pl: Opiekun (2000-2005)

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
pl: Autor pierwszej wersji

[ctx: @info:credit]
en: Developer (in 2007)
pl: Programista (w 2007)

[ctx: @info:credit]
en: Developer (1999-2000)
pl: Programista (1999-2000)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
pl: Programista

[ctx: @info:shell]
en: Path or URL to iCalendar file to open.
pl: Ścieżka lub adres URL do pliku iCalendar do otwarcia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
pl: Wykryj pulpit jako bezczynny po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
pl:  min.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
pl: Minimalny czas aktywności na pulpicie:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
pl:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
pl: Pytaj przed usunięciem zadania

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
pl: Jedno zadanie - pozwalaj na odliczanie czasu tylko jednego zadania w danym momencie. Nie powoduje to zatrzymania żadnego zegara.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
pl: Pozwalaj na tylko jeden działający zegar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
pl: Umieść ikonę na tacce systemowej:

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
pl: Ogólne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
pl: Dziesiętny format liczb

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
pl: Wybierz to, jeśli masz ekran dotykowy i miejsce na nim jest cenne. Wyłączy to pasek wyszukiwania, a każde kliknięcie spowoduje wyskoczenie menu kontekstowego.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
pl: Konfiguracja dla PDA

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
pl: Widoczne kolumny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
pl: Czas sesji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
pl: Łączny czas zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
pl: Całkowity czas sesji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
pl: Całkowity czas zadania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
pl: Priorytet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
pl: Procent ukończenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
pl: Zapisuj zadania co:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
pl: Błąd podczas zapisywania nowego zadania. Twoje zmiany nie zostały zapisane. Sprawdź, czy możesz edytować swój plik iCalendar. Zakończ też wszystkie programy używające tego pliku i usuń wszystkie pliki blokujące, związane z jego nazwą, z katalogu ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Cancel
pl: Zaniechaj

en: Unnamed Task
pl: Nienazwane zadanie

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
pl: Błąd podczas zapisywania nowego zadania. Twoje zmiany nie zostały zapisane. Sprawdź, czy możesz edytować swój plik iCalendar. Zakończ też wszystkie programy używające tego pliku i usuń wszystkie pliki blokujące, związane z jego nazwą, z katalogu ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

[ctx: @title:window]
en: New Sub Task
pl: Nowe podzadanie

[ctx: @title:window]
en: Edit Task
pl: Edytuj zadanie

en: No task selected.
pl: Nie wybrano zadania.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
pl: Błąd podczas odczytu "%1", nie można znaleźć rodzica (uid=%2)

[ctx: %1=lock file path]
en: Could not write lock file "%1". Disk full?
pl: Nie można zapisać do pliku blokady "%1". Czy dysk jest pełny?

[ctx: %1=destination file path/URL]
en: Failed to save iCalendar file as "%1".
pl: Nie udało się zapisać pliku iCalendar jako "%1".

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
pl: Zachowanie

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
pl: Wygląd

[ctx: @title:tab]
en: Storage
pl: Pamięć

[ctx: @title:window]
en: New Task
pl: Nowe zadanie

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
pl: Nie ma jeszcze historii. Uruchom i zakończ zadanie, aby w historii pojawił się wpis.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
pl: Czy na pewno chcesz wyzerować czas dla wszystkich zadań? Usunie to całą historię.

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
pl: Zapisywanie nie powiodło się, zapewne nie można zablokować pliku.

en: Could not modify calendar resource.
pl: Nie można zmodyfikować źródła danych kalendarza.

en: Out of memory--could not create object.
pl: Brak pamięci - nie można utworzyć obiektu.

en: UID not found.
pl: Nie znaleziono identyfikatora użytkownika.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
pl: Nieprawidłowy format daty - format to YYYY-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
pl: Nieprawidłowy czas - format to YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
pl: Nieprawidłowy czas trwania zadania - musi być większy od zera.

en: Invalid error number: %1
pl: Nieprawidłowy numer błędu: %1

en: No active tasks
pl: Brak aktywnych zadań
