ktimetracker - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Task Name:
sk: Meno úlohy:

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
sk: Dekadický

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
sk: Časy sedenia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
sk: Všetky úlohy

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
sk: Rozsah dátumov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
sk: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
sk: Do:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
sk: Hodiny:minúty

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
sk: Všetky časy

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
sk: Iba vybrané

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
sk: Znak použitý na výstupe pre oddelenie jedného poľa od druhého.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
sk: Oddeľovač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
sk: Čiarka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
sk: Bodkočiarka

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
sk: Iné:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
sk: Karta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
sk: Medzera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
sk: Úvodzovky:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
sk: Všetky polia budú vo výstupe s úvodzovkami.

en: Task
sk: Úloha

en: StartTime
sk: ŠtartČas

en: EndTime
sk: KoniecČas

en: Comment
sk: Komentár

en: This is not a valid Date/Time.
sk: Toto nie je platný Dátum/Čas.

en: Please select a task to delete.
sk: Vyberte prosím úlohu na odstránenie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
sk: Upraviť históriu

en: Could not open "%1".
sk: Nepodarilo sa otvoriť "%1".

en: Task Totals
sk: Celkom úloha

en: Time
sk: Čas

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
sk: Celkom

en: No tasks.
sk: Žiadné úlohy.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
sk: &Hodinky

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
sk: &Úloha

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sk: &Nastavenia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
sk: Úlohy

en: KDE Time tracker tool
sk: KDE nástroj na sledovanie času

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
sk: Zistiť nečinnosť pracovnej plochy po:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
sk: Minimálny čas aktivity pracovnej plochy:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
sk:  sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
sk: Opýtať sa pred odstránením úloh

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
sk: Unitasking - umožňuje sledovať iba jednu úlohu súčasne. Nezastaví žiadny časovač.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
sk: Umožniť len jeden časovač súčasne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
sk: Umiestniť ikonu v systémovej lište.

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
sk: Všeobecné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
sk: Dekadický formát čísla

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
sk: Vyberte túto možnosť, ak máte dotykový displej a obrazovka má nedostatok miesta pre výstup. Toto vypne vyhľadávací panel a každé kliknutie vyvolá kontextové menu.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
sk: Nastavenie pre PDA

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
sk: Stĺpce zobrazené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
sk: Čas sedenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
sk: Celkový čas úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
sk: Celkový čas sedenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
sk: Celkový čas úlohy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
sk: Priorita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
sk: Percent kompletných

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
sk: Uložiť úlohy každých:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
sk: Chyba pri uložení novej úlohy. Zmeny neboli uložené. Presvedčte sa, že môžete editovať iCalendar súbor. Tiež ukončite všetky aplikácie používajúce tento súbor a odstránte príslušný zamkýňací súbor podľa jeho mena z ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Unnamed Task
sk: Nepomenovaná úloha

en: No task selected.
sk: Žiadna úloha nevybraná.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
sk: Chyba pri načítaní "%1": nepodarilo sa nájsť rodiča (uid=%2)

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
sk: Zatiaľ nie je žiadna história. Spustite a zastavte úlohu a budete mať položku v histórii.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
sk: Naozaj chcete resetovať čas pre všetky úlohy na nulu? Tým dôjde k vymazaniu celej histórie.

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
sk: Uloženie zlyhalo, najpravdepodobnejšie pretože súbor sa nedá zamknúť.

en: Could not modify calendar resource.
sk: Nedá sa zmeniť zdroj kalendára.

en: Out of memory--could not create object.
sk: Nedostatok pamäte - nedá sa vytvoriť objekt.

en: UID not found.
sk: UID nenájdený.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
sk: Neplatný formát dátumu je YYYY-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
sk: Neplatný formát času je YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
sk: Neplatná dĺžka úlohy - musí byť väčšia ako nula.

en: Invalid error number: %1
sk: Neplatné číslo chyby: %1

en: No active tasks
sk: Žiadné aktívne úlohy
