karm - en to sl translation catalogue (71 entries)

en: Task Name:
sl: Ime opravila:

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
sl: Desetiško

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
sl: Časi sej

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
sl: Vsa opravila

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
sl: Obseg podatkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
sl: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
sl: Za:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
sl: Ure:Minute

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
sl: Vse čase

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
sl: Samo izbrane

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
sl: Znak, ki se uporalja za ločevanje polj v izhodu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
sl: Razmejitelj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
sl: Vejica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
sl: Podpičje

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
sl: Drugo:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
sl: Tabulator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
sl: Presledek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
sl: Citati:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
sl: Vsa polja so na izhodu citirana.

en: Task
sl: Opravilo

en: StartTime
sl: Čas začetka

en: EndTime
sl: Čas konca

en: Comment
sl: Komentar

en: This is not a valid Date/Time.
sl: To ni veljaven datum/čas.

en: Please select a task to delete.
sl: Izberite opravilo za izbrisati.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
sl: Urejanje zgodovine

en: Could not open "%1".
sl: Ni možno odpreti »%1«.

en: Task Totals
sl: Skupni za opravila

en: Time
sl: Čas

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
sl: Skupaj

en: No tasks.
sl: Ni opravil.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
sl: &Ura

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
sl: &Opravilo

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sl: Na&stavitve

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
sl: Opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
sl: Zaznaj namizje kot neaktivno po:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
sl:  min.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
sl: Najkrajši čas aktivnosti namizja:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
sl:  sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
sl: Vprašaj pred brisanjem opravil

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
sl: Enojno opravilo - dovoli, da je ob kateremkoli času merjeno samo eno opravilo. Ne ustavi nobenega časomerilnika.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
sl: Dovoli samo en časomerilnik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
sl: Postavi ikono v sistemsko vrstico

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
sl: Splošno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
sl: Desetiški zapis števil

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
sl: Izberite to, če imate zaslon na dotik in je uporabna površina zaslona dragocena. Iskalna vrstica bo onemogočena, vsak dotik pa bo prikazal priročni meni.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
sl: Nastavitev za PDA

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
sl: Prikazanih stolpcev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
sl: Čas seje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
sl: Skupni čas za opravilo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
sl: Skupni čas seje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
sl: Skupni čas opravila

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
sl: Prednost

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
sl: Odstotek zaključenosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
sl: Shrani opravila vsakih:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
sl: Napaka pri shranjevanju opravila. Vaše spremembe se niso shranile. Prepričajte se, da lahko urejate svojo datoteko iCalendar. Prav tako končajte vse programe, ki uporabljajo to datoteko, in odstranite ustrezne zaklenitvene datoteke iz: ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Unnamed Task
sl: Neimenovano opravilo

en: No task selected.
sl: Nobeno opravilo ni izbrano.

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
sl: Napaka pri nalaganju »%1«: ni možno najti matičnega (uid=%2)

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
sl: Zgodovine še ni. Začnite spremljanje opravila ter ga ustavite in dobili v zgodovini se bo pojavil nov vnos.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
sl: Ali res želite ponastaviti čas na 0 za vsa opravila? To bo izbrisalo vso zgodovino.

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
sl: Shranjevanje ni uspelo, najverjetneje zato, ker datoteke ni bilo moč zakleniti.

en: Could not modify calendar resource.
sl: Ni moč spremeniti vira koledarja.

en: Out of memory--could not create object.
sl: Zmanjkalo je spomina - ni moč ustvariti objekta.

en: UID not found.
sl: Ni moč najti UID-a.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
sl: Neveljaven datum--oblika je LLLL-MM-DD.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
sl: Neveljaven čas - oblika je LLLL-MM-DDTUU:MM:SS.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
sl: Neveljavno trajanje opravila - mora biti daljše kot 0.

en: Invalid error number: %1
sl: Neveljavna številka napake: %1

en: No active tasks
sl: Ni aktivnih opravil
