ktimetracker - en to uk translation catalogue (191 entries)

[ctx: @title:window]
en: Edit Task Time
uk: Редагування часу задачі

[ctx: @title:group]
en: Task
uk: Задача

en: Task Name:
uk: Назва задачі:

en: Task Description:
uk: Опис задачі:

[ctx: @title:group]
en: Time Editing
uk: Редагування часу

en: Current Time:
uk: Поточний час:

[ctx: @item:valuesuffix Change Time By: ... minute(s)]
en:  minute |  minutes
uk[0]:  хвилина
uk[1]:  хвилини
uk[2]:  хвилин
uk[3]:  хвилина

en: Change Time By:
uk: Змінити час на:

en: Time After Change:
uk: Час після зміни:

[ctx: @action:button]
en: Edit History...
uk: Редагувати історію...

en: To change this task's time, you have to edit its event history
uk: Щоб змінити час цього завдання, вам слід змінити його журнал подій.

[ctx: @title:window]
en: Export to File
uk: Експорт до файла

[ctx: format to display times]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Decimal
uk: Десятковий

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: Session Times
uk: Час сеансу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
uk: Всі задачі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ExportDialog)
en: Export
uk: Експорт

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpPreview)
en: Export Preview
uk: Перегляд експортування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnToClipboard)
en: Copy to Clipboard
uk: Копіювати до буфера обміну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSaveAs)
en: Save As...
uk: Зберегти як…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpReportType)
en: Report Type
uk: Тип звіту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesCsv)
en: Times as CSV
uk: Час як CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioHistoryCsv)
en: History as CSV
uk: Журнал як CSV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTimesText)
en: Times as Text
uk: Час як текст

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: An inclusive date range for reporting on time card history.  Not enabled when reporting on totals.
uk: Період з включеними датами для звітності.  Не вмикається для звітування підсумків.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDateRange)
en: Date Range
uk: Діапазон дат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
uk: Від:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
uk: До:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
uk: Години:хвилини

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combosessiontimes)
en: All Times
uk: Всі елементи часу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: Only Selected
uk: Тільки вибрані

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: The character used to separate one field from another in the output.
uk: Символ, який використано для відокремлення полів одне від одного.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
uk: Розділювач

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
uk: Кома

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
uk: Крапка з комою

[ctx: user can set an user defined delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOther)
en: Other:
uk: Інше:

[ctx: tabulator delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioTab)
en: Tab
uk: Табуляція

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
uk: Пробіл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quotesLabel)
en: Quotes:
uk: Лапки:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, cboQuote)
en: All fields are quoted in the output.
uk: Всі поля у виводі вказуються в лапках.

en: Task
uk: Задача

en: StartTime
uk: Час початку

en: EndTime
uk: Час кінця

en: Comment
uk: Коментар

[ctx: @info:whatsthis]
en: You can change this task's comment, start time and end time.
uk: Ви можете змінити коментар цієї задачі, час початку і час завершення.

en: This is not a valid Date/Time.
uk: Ця Дата/Час не є коректними.

en: Please select a task to delete.
uk: Будь ласка, вкажіть запис завдання, який слід вилучити.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, HistoryDialog)
en: Edit History
uk: Редагувати історію

[ctx: @info:whatsthis]
en: <p>Enter the name of the task here. You can choose it freely.</p>
    <p><i>Example:</i> phone with mother</p>
uk: <p>Тут слід вказати назву завдання. Назва може бути довільною.</p>
    <p><i>Приклад:</i> зателефонувати матусі</p>

[ctx: @title:group]
en: Auto Tracking
uk: Автоматичне стеження

en: Could not open "%1".
uk: Неможливо відкрити «%1».

en: Task Totals
uk: Підсумки задач

en: Time
uk: Час

[ctx: total time of all tasks]
en: Total
uk: Всього

en: No tasks.
uk: Немає задач.

[ctx: @info:tooltip]
en: Apply the idle time since %1 to all active
    timers and keep them running.
uk: Застосувати час бездіяльності з %1 до всіх активних
    таймерів і продовжувати відлік.

[ctx: @action:button]
en: Continue Timing
uk: Продовжити відлік

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop timing and revert back to the time at %1
uk: Зупинити відлік і повернутися до часу %1

[ctx: @action:button]
en: Revert Timing
uk: Зворотний відлік

en: Desktop has been idle since %1. What do you want to do?
uk: Стільниця перебуває у бездіяльності з %1. Яку дію слід виконати?

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
uk: &Годинник

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
uk: &Задача

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (taskToolBar)
en: Tasks
uk: Задачі

en: KDE Time tracker tool
uk: Утиліта стеження за часом KDE

en: Copyright © 1997-2019 KTimeTracker developers
uk: © Розробники KTimeTracker, 1997–2019

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer (since 2019)
uk: Поточний супровідник (з 2019 року)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2006-2012)
uk: Супровідник (2006-2012)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2005-2006)
uk: Супровідник (2005-2006)

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer (2000-2005)
uk: Супровідник (2000-2005)

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
uk: Перший автор

[ctx: @info:credit]
en: Developer (in 2007)
uk: Розробник (у 2007 році)

[ctx: @info:credit]
en: Developer (1999-2000)
uk: Розробник (1999-2000)

[ctx: @info:credit]
en: Developer
uk: Розробник

[ctx: @info:shell]
en: Path or URL to iCalendar file to open.
uk: Шлях до файла iCalendar, який слід відкрити, або адреса цього файла

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure KTimeTracker...
uk: Налаштувати KTimeTracker...

[ctx: @title:column]
en: Task Name
uk: Назва задачі

[ctx: @title:column]
en: Session Time
uk: Тривалість сеансу

[ctx: @title:column]
en: Time
uk: Час

[ctx: @title:column]
en: Total Session Time
uk: Загальна тривалість сеансу

[ctx: @title:column]
en: Total Time
uk: Всього часу

[ctx: @title:column]
en: Priority
uk: Пріоритет

[ctx: @title:column]
en: Percent Complete
uk: Відсотків завершено

[ctx: @info:whatsthis]
en: The task name is what you call the task, it can be chosen freely.
uk: Назва задачі — довільно вибрана вами назва, за якою легко визначити характер задачі.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The session time is the time since you last chose "Start New Session".
uk: Тривалість сеансу — це час, що минув з моменту вибору пункту «Почати новий сеанс».

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total session time is the session time of this task and all its subtasks.
uk: Загальна тривалість сеансу — час виконання задачі і всіх її підзадач.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The total time is the time of this task and all its subtasks.
uk: Загальна тривалість — час виконання задачі і всіх її підзадач.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enabled)
en: Detect desktop as idle after:
uk: Вважати стільницю вимкненою після:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
uk:  хв.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum desktop active time:
uk: Мінімальний активний час стільниці:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minActiveTime)
en:  sec
uk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
uk: Вимагати підтвердження перед вилученням задач

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Unitasking - allow only one task to be timed at a time. Does not stop any timer.
uk: Режим з однією задачею — дозволяти відлік лише для однієї задачі. Не зупиняє жоден з таймерів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_uniTasking)
en: Allow only one timer at a time
uk: Дозволяти тільки один таймер на раз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayIcon)
en: Place an icon to the system tray
uk: Додати піктограму в системний лоток

[ctx: title of group box, general options]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decimalFormat)
en: Decimal number format
uk: Формати десяткових чисел

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious. It will disable the search bar and every click will pop up a context menu.
uk: Позначте цей пункт, якщо у вашого комп’ютера сенсорний екран, тому слід використовувати поверхню екрана якомога повніше. Програмою буде приховано панель пошуку, кожне клацання відкриватиме контекстне меню.

[ctx: Choose this if you have a touchscreen and your screen real estate is precious.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_configPDA)
en: Configuration for PDA
uk: Налаштування для КПК

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Columns Displayed
uk: Показані стовпчики

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
uk: Час сеансу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTime)
en: Cumulative task time
uk: Всього часу задачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
uk: Загальна тривалість сеансу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
uk: Загальна тривалість задачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPriority)
en: Priority
uk: Пріоритет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayPercentComplete)
en: Percent complete
uk: Відсотків завершено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoSave)
en: Save tasks every:
uk: Зберігати задачі кожні:

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
uk: Помилка збереження нової задачі. Ваші зміни не було збережено. Перевірте чи ви можете редагувати ваш файл iCalendar. Також закрийте всі програми, які використовують цей файл і вилучіть всі файли блокування, які відносяться до нього з ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

en: Your virtual desktop number is too high, desktop tracking will not work.
uk: Кількість ваших віртуальних стільниць є завеликою, слідкування за стільницями не працюватиме.

[ctx: @info:progress]
en: Stopping timers...
uk: Зупиняємо відлік…

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Unnamed Task
uk: Задача без назви

en: Error storing new task. Your changes were not saved. Make sure you can edit your iCalendar file. Also quit all applications using this file and remove any lock file related to its name from ~/.kde/share/apps/kabc/lock/
uk: Помилка збереження нової задачі. Ваші зміни не було збережено. Перевірте чи ви можете редагувати ваш файл iCalendar. Також закрийте всі програми, які використовують цей файл і вилучіть всі файли блокування, які відносяться до нього з ~/.kde/share/apps/kabc/lock/

[ctx: @title:window]
en: New Sub Task
uk: Нова підзадача

[ctx: @title:window]
en: Edit Task
uk: Редагувати задачу

en: No task selected.
uk: Задачу не вибрано.

en: Are you sure you want to delete the selected task and its entire history?
    Note: All subtasks and their history will also be deleted.
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити позначену задачу і всю її історію?
    Зауваження: всі підзадачі і їхня історія також будуть вилучені.

[ctx: @title:window]
en: Deleting Task
uk: Вилучення задачі

en: Error loading "%1": could not find parent (uid=%2)
uk: Помилка завантаження «%1»: не вдається знайти предка (uid=%2)

[ctx: %1=lock file path]
en: Could not write lock file "%1". Disk full?
uk: Не вдалося записати файл блокування «%1». Диск переповнено?

[ctx: %1=destination file path/URL]
en: Failed to save iCalendar file as "%1".
uk: Не вдалося зберегти файл iCalendar як «%1».

[ctx: @action:inmenu]
en: Start &New Session
uk: &Запустити новий сеанс

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts a new session
uk: Починає новий сеанс

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session time to 0 for all tasks, to start a new session, without affecting the totals.
uk: Це скине час сеансів до 0 для всіх задач, щоб розпочати новий сеанс без зміни підсумків.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit History...
uk: Редагувати історію...

[ctx: @info:tooltip]
en: Edits history of all tasks of the current document
uk: Змінює історію всіх задач для поточного документа

[ctx: @info:whatsthis]
en: A window will be opened where you can change start and stop times of tasks or add a comment to them.
uk: Буде відкрито вікно, де ви зможете змінити час початку і завершення задач або додати до них коментар.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Reset All Times
uk: &Скинути всі таймери

[ctx: @info:tooltip]
en: Resets all times
uk: Скинути час всіх таймерів

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will reset the session and total time to 0 for all tasks, to restart from scratch.
uk: Це скине тривалість сеансів і загальну тривалість до 0 для всіх задач, щоб розпочати заново.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Start
uk: С&тарт

[ctx: @info:tooltip]
en: Starts timing for selected task
uk: Запускає відлік для вибраної задачі

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will start timing for the selected task.
    It is even possible to time several tasks simultaneously.
    
    You may also start timing of tasks by double clicking the left mouse button on a given task. This will, however, stop timing of other tasks.
uk: Це запустить відлік часу для вибраної задачі.
    Ви можете це зробити для декількох задач одночасно.
    
    Ви можете також запустити відлік часу подвійним клацанням лівою кнопкою миші на вибраній задачі. Але ця дія зупинить відлік для інших задач.

[ctx: @action:inmenu]
en: S&top
uk: &Стоп

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops timing of the selected task
uk: Зупинити відлік для вибраної задачі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops timing of the selected task
uk: Зупинити відлік для вибраної задачі

[ctx: @action:inmenu]
en: Focus on Searchbar
uk: Фокус на панель пошуку

[ctx: @info:tooltip]
en: Sets the focus on the searchbar
uk: Перевести фокус на панель пошуку

[ctx: @info:whatsthis]
en: Sets the focus on the searchbar
uk: Перевести фокус на панель пошуку

[ctx: @action:inmenu]
en: Stop &All Timers
uk: Зупинити &всі таймери

[ctx: @info:tooltip]
en: Stops all of the active timers
uk: Зупиняє всі активні таймери

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stops all of the active timers
uk: Зупиняє всі активні таймери

[ctx: @action:inmenu]
en: Track Active Applications
uk: Слідкувати за активними програмами

[ctx: @info:tooltip]
en: Auto-creates and updates tasks when the focus of the current window has changed
uk: Автоматично створює і оновлює задачі, якщо фокус активного вікна було змінено

[ctx: @info:whatsthis]
en: If the focus of a window changes for the first time when this action is enabled, a new task will be created with the title of the window as its name and will be started. If there already exists such an task it will be started.
uk: Якщо фокус вікна змінюється вперше, якщо увімкнено цю дію, буде створено нову задачу з назвою цього вікна, і відлік для цієї задачі буде запущено. Якщо така задача вже існує, відлік для неї буде перезапущено.

[ctx: @action:inmenu]
en: &New Task...
uk: &Створити задачу...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates new top level task
uk: Створює нову задачу верхнього рівня

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new top level task.
uk: Це створить нову задачу верхнього рівня.

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Subtask...
uk: Нова &підзадача...

[ctx: @info:tooltip]
en: Creates a new subtask to the current selected task
uk: Створює нову підзадачу поточної вибраної задачі

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will create a new subtask to the current selected task.
uk: Ця дія створить нову підзадачу поточної вибраної задачі.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
uk: Ви&лучити

[ctx: @info:tooltip]
en: Deletes selected task
uk: Вилучає вибрану задачу

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will delete the selected task(s) and all subtasks.
uk: Ця дія вилучить вибрану задачу і всі її підзадачі.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
uk: В&ластивості

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit name or description for selected task
uk: Редагувати назву або опис для вибраної задачі

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the parameters for the selected task.
uk: Це відкриє діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете змінити параметри вибраної задачі.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit &Time...
uk: Змінити &час…

[ctx: @info:tooltip]
en: Edit time for selected task
uk: Редагувати час для вибраної задачі

[ctx: @info:whatsthis]
en: This will bring up a dialog box where you may edit the times for the selected task.
uk: Це відкриє діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете змінити час вибраної задачі.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Complete
uk: &Позначити як виконану

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mark as Incomplete
uk: &Позначити як невиконану

[ctx: @action:inmenu]
en: &Export...
uk: &Експортувати…

[ctx: @action:inmenu]
en: Import Tasks From &Planner...
uk: Імпортувати задачі з &плановика...

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Searchbar
uk: Показати панель пошуку

[ctx: @title:tab]
en: Behavior
uk: Поведінка

[ctx: @title:tab]
en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: @title:tab]
en: Storage
uk: Зберігання

[ctx: @title:window]
en: New Task
uk: Нова задача

[ctx: @info in message box]
en: There is no history yet. Start and stop a task and you will have an entry in your history.
uk: Цього ще немає у історії. Почніть і зупиніть задачу, і у вас буде відповідний запис у історії.

en: Do you really want to reset the time to zero for all tasks? This will delete the entire history.
uk: Ви дійсно хочете скинути час всіх задач до нуля? Якщо ви зробите це, весь журнал таймерів буде вилучено.

[ctx: @title:window]
en: Confirmation Required
uk: Потрібне підтвердження

[ctx: @action:button]
en: Reset All Times
uk: Скинути всі таймери

en: Save failed, most likely because the file could not be locked.
uk: Не вдалось зберегти, найімовірніше тому, що не вдалось заблокувати файл.

en: Could not modify calendar resource.
uk: Не вдалось змінити ресурс календаря.

en: Out of memory--could not create object.
uk: Недостатньо пам'яті — не вдалось створити об'єкт.

en: UID not found.
uk: Не знайдено UID.

en: Invalidate date--format is YYYY-MM-DD.
uk: Некоректний формат дати. Має бути РРРР-ММ-ДД.

en: Invalid time--format is YYYY-MM-DDTHH:MM:SS.
uk: Некоректний формат дати. Має бути РРРР-ММ-ДДTГГ:ХХ:СС.

en: Invalid task duration--must be greater than zero.
uk: Некоректна тривалість задачі — мусить бути більша, ніж нуль.

en: Invalid error number: %1
uk: Некоректний номер помилки: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is ktimetracker, KDE's program to help you track your time. Best, start with creating your first task - enter it into the field where you see "Search or add task".
uk: Це ktimetracker, програма для KDE, яка допоможе вам слідкувати за вашим часом. Найкраще розпочати зі створення вашої власної задачі — введіть її у поле, де ви бачите напис «Знайти або додати задачу».

[ctx: @info:whatsthis]
en: You have already created a task. You can now start and stop timing.
uk: Ви вже створили задачу. Тепер ви можете запускати і зупиняти відлік часу для неї.

en: No active tasks
uk: Немає активних задач

[ctx: @title:menu]
en: Columns
uk: Стовпчики

[ctx: @info:placeholder]
en: Search or add task
uk: Знайти або додати задачу

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is a combined field. As long as you do not press Enter, it acts as a filter. Then, only tasks that match your input are shown. As soon as you press Enter, your input is used as name to create a new task.
uk: Це — комбіноване поле. До того часу, доки ви не натиснете Enter, це поле діє як фільтр. Буде показано лише задачі, що відповідають введеній вами інформації. Коли ви натиснете Enter, введена вами інформація буде використана як назва нової задачі.

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: unspecified
uk: не вказано

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 1 (highest)
uk: 1 (найвищий)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 5 (medium)
uk: 5 (середній)

[ctx: @item:inmenu Task priority]
en: 9 (lowest)
uk: 9 (найнижчий)
