karm - en to uz translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboalltasks)
en: All Tasks
uz: Hamma vazifalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: From:
uz: Boshi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: To:
uz: Oxiri:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, combodecimalminutes)
en: Hours:Minutes
uz: Soat:Daqiqa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpDelimiter)
en: Delimiter
uz: Ajratuvchi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioComma)
en: Comma
uz: Vergul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSemicolon)
en: Semicolon
uz: Nuqta vergul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioSpace)
en: Space
uz: Boʻsh joy

en: Task
uz: Vazifa

en: Could not open "%1".
uz: '%1' faylini ochib boʻlmadi.

en: Time
uz: Vaqt

en: No tasks.
uz: Vazifalar yoʻq.

note: i18n: ectx: Menu (clock)
en: &Clock
uz: &Soat

note: i18n: ectx: Menu (task)
en: &Task
uz: &Vazifa

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_period) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_autoSavePeriod)
en:  min
uz:  daq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_promptDelete)
en: Prompt before deleting tasks
uz: Vazifalarni olib tashlashdan oldin soʻrash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displaySessionTime)
en: Session time
uz: Seans vaqti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalSessionTime)
en: Total session time
uz: Seansning umumiy vaqti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_displayTotalTime)
en: Total task time
uz: Vazifaning umumiy vaqti

en: Unnamed Task
uz: Nomsiz vazifa

en: No task selected.
uz: Vazifa tanlanmagan.

en: Could not modify calendar resource.
uz: Kalendar manbasini oʻzgartirib boʻlmadi.

en: Out of memory--could not create object.
uz: Obʼekt yaratilmadi--xotira yetishmaydi.

en: UID not found.
uz: UID topilmadi.

en: Invalid error number: %1
uz: Noaniq xato raqami: %1

en: No active tasks
uz: Aktiv vazifalar yoʻq
