libktnef - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Priority
be: Прыярытэт

en: Conversation Topic
be: Тэма гутаркі

en: Conversation Index
be: Індэкс гутаркі

en: TNEF Correlation Key
be: Ключ карэляцыі TNEF

en: Display Bcc
be: Паказваць поле "Таемная копія"

en: Display Cc
be: Паказваць поле "Копія"

en: Display To
be: Паказваць поле "Каму"

en: Message Delivery Time
be: Час дастаўкі паведамлення
