libktnef - en to cs translation catalogue (127 entries)

en: Reminder
cs: Upomínka

en: Alternate Recipient Allowed
cs: Alternativní příjemce povolen

en: Message Class
cs: Třída zprávy

en: Originator Delivery Report Requested
cs: Požadavek o doručení původce

en: Originator Return Address
cs: Původcova odpovědní adresa

en: Priority
cs: Priorita

en: Read Receipt Requested
cs: Požadavek přečtení zprávy

en: Recipient Reassignment Prohibited
cs: Změna příjemce zakázána

en: Original Sensitivity
cs: Původní senzitivita

en: Sensitivity
cs: Citlivost

en: Subject
cs: Předmět

en: Client Submit Time
cs: Čas odeslání z klienta

en: Subject Prefix
cs: Předpona předmětu

en: Original Author Name
cs: Původní jméno autora

en: Owner Appointment ID
cs: ID vlastníka schůzky

en: Response Requested
cs: Odpověď vyžádána

en: Conversation Topic
cs: Konverzační téma

en: Conversation Index
cs: Konverzační rejstřík

en: TNEF Correlation Key
cs: TNEF korelační klíč

en: Reply Requested
cs: Odpověď vyžádána

en: Sender Name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender Search Key
cs: Vyhledávací klíč uživatele

en: Sender Address Type
cs: Typ adresy odesílatele

en: Sender E-mail Address
cs: E-mail odesílatele

en: Delete After Submit
cs: Smazat po odeslání

en: Display Bcc
cs: Zobrazit Skrytá kopii

en: Display Cc
cs: Zobrazit Kopie

en: Display To
cs: Zobrazit Pro

en: Message Delivery Time
cs: Čas doručení zprávy

en: Message Flags
cs: Příznak zprávy

en: Message Size
cs: Velikost zprávy

en: Parent Entry ID
cs: ID záznamu rodiče

en: Sent-Mail Entry ID
cs: ID záznamu odeslané pošty

en: Message Recipients
cs: Příjemci zprávy

en: Submit Flags
cs: Příznaky odeslání

en: Has Attachment
cs: Má přílohu

en: Normalized Subject
cs: Normalizovaný předmět

en: RTF In Sync
cs: RTF v synchronizaci

en: Attachment Size
cs: Velikost přílohy

en: Attachment Number
cs: Číslo přílohy

en: Access
cs: Přístup

en: Access Level
cs: Úroveň přístupu

en: Mapping Signature
cs: Mapování podpisu

en: Record Key
cs: Klíč záznamu

en: Store Record Key
cs: Uložit klíč záznamu

en: Store Entry ID
cs: Uložit ID položky

en: Object Type
cs: Typ objektu

en: Entry ID
cs: ID záznamu

en: Message Body
cs: Tělo zprávy

en: RTF Compressed
cs: RTF komprimováno

en: HTML Message Body
cs: Tělo zprávy HTML

en: Message ID
cs: ID zprávy

en: Parent's Message ID
cs: ID zprávy rodiče

en: Action
cs: Činnost

en: Action Flag
cs: Příznak činnosti

en: Action Date
cs: Datum činnosti

en: Display Name
cs: Zobrazované jméno

en: Creation Time
cs: Čas vytvoření

en: Last Modification Time
cs: Čas poslední změny

en: Search Key
cs: Klíč pro hledání

en: Store Support Mask
cs: Uložit podporovanou masku

en: MDB Provider
cs: MDB poskytovatel

en: Attachment Data
cs: Data přílohy

en: Attachment Encoding
cs: Kódování přílohy

en: Attachment Extension
cs: Přípona přílohy

en: Attachment Method
cs: Metoda přílohy

en: Attachment Mime Tag
cs: MIME označení přílohy

en: Attachment Flags
cs: Příznaky přílohy

en: Account
cs: Účet

en: Generation
cs: Generování

en: Given Name
cs: Jméno

en: Initials
cs: Iniciály

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Language
cs: Jazyk

en: Location
cs: Umístění

en: Surname
cs: Příjmení

en: Company Name
cs: Název společnosti

en: Title
cs: Název

en: Department Name
cs: Jméno oddělení

en: Country
cs: Země

en: Locality
cs: Město

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Middle Name
cs: Prostřední jméno

en: From
cs: Od

en: Date Sent
cs: Datum odeslaní

en: Date Received
cs: Datum přijetí

en: Message Status
cs: Stav zprávy

en: Parent ID
cs: Nadřazené ID

en: Conversation ID
cs: Konverzační ID

en: Body
cs: Tělo

en: Attachment Title
cs: Titulek přílohy

en: Attachment Meta File
cs: Meta soubor přílohy

en: Attachment Create Date
cs: Datum vytvoření přílohy

en: Attachment Modify Date
cs: Datum změny přílohy

en: Date Modified
cs: Datum změny

en: Attachment Transport File Name
cs: Transportní jméno přílohy

en: MAPI Properties
cs: MAPI vlastnosti

en: Recipients Table
cs: Tabulka příjemců

en: Attachment MAPI Properties
cs: Vlastnosti MAPI přílohy

en: TNEF Version
cs: TNEF verze

en: OEM Code Page
cs: OEM kódovací stránka

en: Contact File Under
cs: Kontaktní soubor pod

en: Contact Last Name And First Name
cs: Příjmení a jméno kontaktu

en: Contact Company And Full Name
cs: Společnost a celé jméno kontaktu

en: Contact EMail-1 Full
cs: Plný první e-mail kontaktu

en: Contact EMail-1 Address Type
cs: Typ první e-mailové adresy kontaktu

en: Contact EMail-1 Address
cs: První e-mail kontaktu

en: Contact EMail-1 Display Name
cs: Kontaktní adresa-zobrazeno 1 jméno

en: Contact EMail-1 Entry ID
cs: Kontakt EMail-1 ID záznamu

en: Contact EMail-2 Full
cs: Kontakt EMail-2 plný

en: Contact EMail-2 Address Type
cs: Kontakt EMail-2 typ adresy

en: Contact EMail-2 Address
cs: Kontakt EMail-2 adresa

en: Contact EMail-2 Display Name
cs: Kontakt EMail-2 Zobrazované jméno

en: Contact EMail-2 Entry ID
cs: Kontakt EMail-2 ID záznamu

en: Appointment Location
cs: Umístění schůzky

en: Appointment Start Date
cs: Datum začátku schůzky

en: Appointment End Date
cs: Datum konce schůzky

en: Appointment Duration
cs: Doba trvání schůzky

en: Appointment Response Status
cs: Stav odpovědi na schůzku

en: Appointment Is Recurring
cs: Schůzka se opakuje

en: Appointment Recurrence Type
cs: Typ opakování schůzky

en: Appointment Recurrence Pattern
cs: Vzor opakování schůzky

en: Reminder Time
cs: Čas připomínky

en: Reminder Set
cs: Nastavení připomínky

en: Start Date
cs: Datum zahájení

en: End Date
cs: Datum ukončení

en: Reminder Next Time
cs: Čas následujícího připomenutí
