libktnef - en to el translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
el: Υπενθύμιση

en: Alternate Recipient Allowed
el: Επιτρέπεται εναλλακτικός παραλήπτης

en: Message Class
el: Κλάση μηνύματος

en: Originator Delivery Report Requested
el: Αιτήθηκε αναφορά παράδοσης αρχικού συγγραφέα

en: Originator Return Address
el: Διεύθυνση επιστροφής αρχικού συγγραφέα

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Read Receipt Requested
el: Αιτήθηκε απόδειξη ανάγνωσης

en: Recipient Reassignment Prohibited
el: Απαγορεύθηκε επανορισμός παραλήπτη

en: Original Sensitivity
el: Αρχική ευαισθησία

en: Report Tag
el: Ετικέτα αναφοράς

en: Sensitivity
el: Ευαισθησία

en: Subject
el: Θέμα

en: Client Submit Time
el: Χρόνος υποβολής πελάτη

en: Sent Representing Search Key
el: Αποστολή αντιπροσωπευτικού κλειδιού αναζήτησης

en: Subject Prefix
el: Πρόθεμα θέματος

en: Sent Representing Entry ID
el: Αποστολή αντιπροσωπευτικού ID καταχώρησης

en: Sent Representing Name
el: Αποστολή αντιπροσωπευτικού ονόματος

en: Message Submission ID
el: ID υποβολής μηνύματος

en: Original Author Name
el: Όνομα αρχικού συγγραφέα

en: Owner Appointment ID
el: ID ραντεβού ιδιοκτήτη

en: Response Requested
el: Αιτήθηκε απάντηση

en: Sent Representing Address Type
el: Αποστολή αντιπροσωπευτικού τύπου διεύθυνσης

en: Sent Representing E-mail Address
el: Αποστολή αντιπροσωπευτικής διεύθυνσης Email

en: Conversation Topic
el: Θέμα συζήτησης

en: Conversation Index
el: Ευρετήριο συζήτησης

en: TNEF Correlation Key
el: Κλειδί συσχέτισης TNEF

en: Reply Requested
el: Αιτήθηκε απάντηση

en: Sender Name
el: Όνομα αποστολέα

en: Sender Search Key
el: Κλειδί αναζήτησης αποστολέα

en: Sender Address Type
el: Τύπος διεύθυνσης αποστολέα

en: Sender E-mail Address
el: Διεύθυνση Email αποστολέα

en: Delete After Submit
el: Διαγραφή μετά την υποβολή

en: Display Bcc
el: Εμφάνιση κρυφής κοινοποίησης

en: Display Cc
el: Εμφάνιση κοινοποίησης

en: Display To
el: Εμφάνιση προς

en: Message Delivery Time
el: Χρόνος παράδοσης μηνύματος

en: Message Flags
el: Σημαίες μηνύματος

en: Message Size
el: Μέγεθος μηνύματος

en: Parent Entry ID
el: ID γονικής καταχώρησης

en: Sent-Mail Entry ID
el: ID καταχώρησης αποστολής μηνύματος

en: Message Recipients
el: Παραλήπτες μηνύματος

en: Submit Flags
el: Σημαίες υποβολής

en: Has Attachment
el: Έχει επισύναψη

en: Normalized Subject
el: Κανονικοποιημένο θέμα

en: RTF In Sync
el: RTF σε συγχρονισμό

en: Attachment Size
el: Μέγεθος συνημμένου

en: Attachment Number
el: Αριθμός συνημμένου

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Access Level
el: Επίπεδο πρόσβασης

en: Mapping Signature
el: Υπογραφή αντιστοίχησης

en: Record Key
el: Κλειδί εγγραφής

en: Store Record Key
el: Αποθήκευση κλειδιού εγγραφής

en: Store Entry ID
el: Αποθήκευση ID καταχώρησης

en: Object Type
el: Τύπος αντικειμένου

en: Entry ID
el: ID καταχώρησης

en: Message Body
el: Σώμα μηνύματος

en: RTF Sync Body CRC
el: CRC συγχρονισμού θέματος RTF

en: RTF Sync Body Count
el: Αριθμός συγχρονισμού θέματος RTF

en: RTF Sync Body Tag
el: Ετικέτα συγχρονισμού θέματος RTF

en: RTF Compressed
el: Συμπιεσμένο RTF

en: RTF Sync Prefix Count
el: Αριθμός συγχρονισμού προθέματος RTF

en: RTF Sync Trailing Count
el: Αριθμός συγχρονισμού κατάληξης RTF

en: HTML Message Body
el: Σώμα μηνύματος HTML

en: Message ID
el: ID μηνύματος

en: Parent's Message ID
el: ID γονικού μηνύματος

en: Action
el: Ενέργεια

en: Action Flag
el: Σημαία ενέργειας

en: Action Date
el: Ημερομηνία ενέργειας

en: Display Name
el: Όνομα εμφάνισης

en: Creation Time
el: Ώρα δημιουργίας

en: Last Modification Time
el: Ώρα τελευταίας τροποποίησης

en: Search Key
el: Κλειδί αναζήτησης

en: Store Support Mask
el: Αποθήκευση μάσκας υποστήριξης

en: MDB Provider
el: Πάροχος MDB

en: Attachment Data
el: Δεδομένα συνημμένου

en: Attachment Encoding
el: Κωδικοποίηση συνημμένου

en: Attachment Extension
el: Επέκταση συνημμένου

en: Attachment Method
el: Μέθοδος συνημμένου

en: Attachment Long File Name
el: Πλήρες όνομα αρχείου συνημμένου

en: Attachment Rendering Position
el: Θέση αποτύπωσης συνημμένου

en: Attachment Mime Tag
el: Ετικέτα Mime συνημμένου

en: Attachment Flags
el: Σημαίες συνημμένου

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Generation
el: Δημιουργία

en: Given Name
el: Μικρό όνομα

en: Initials
el: Αρχικά

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Language
el: Γλώσσα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Surname
el: Επίθετο

en: Company Name
el: Όνομα εταιρείας

en: Title
el: Τίτλος

en: Department Name
el: Όνομα τμήματος

en: Country
el: Χώρα

en: Locality
el: Εντοπιότητα

en: State/Province
el: Πολιτεία/επαρχία

en: Middle Name
el: Μεσαίο όνομα

en: Display Name Prefix
el: Πρόθεμα ονόματος εμφάνισης

en: From
el: Από

en: Date Sent
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Date Received
el: Ημερομηνία παραλαβής

en: Message Status
el: Κατάσταση μηνύματος

en: Parent ID
el: ID γονέα

en: Conversation ID
el: ID συζήτησης

en: Body
el: Σώμα

en: Attachment Title
el: Τίτλος συνημμένου

en: Attachment Meta File
el: Αρχείο μεταδεδομένων συνημμένου

en: Attachment Create Date
el: Ημερομηνία δημιουργίας συνημμένου

en: Attachment Modify Date
el: Ημερομηνία τροποποίησης συνημμένου

en: Date Modified
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Attachment Transport File Name
el: Όνομα αρχείου μεταφοράς συνημμένου

en: Attachment Rendering Data
el: Δεδομένα αποτύπωσης συνημμένου

en: MAPI Properties
el: Ιδιότητες MAPI

en: Recipients Table
el: Πίνακας παραληπτών

en: Attachment MAPI Properties
el: Ιδιότητες MAPI συνημμένου

en: TNEF Version
el: Έκδοση TNEF

en: OEM Code Page
el: Κωδικοσελίδα OEM

en: Contact File Under
el: Αρχείο επαφής κάτω από

en: Contact Last Name And First Name
el: Επώνυμο και όνομα επαφής

en: Contact Company And Full Name
el: Εταιρεία και πλήρες όνομα επαφής

en: Contact EMail-1 Full
el: Πλήρες 1ο EMail επαφής

en: Contact EMail-1 Address Type
el: Τύπος διεύθυνσης 1ου EMail επαφής

en: Contact EMail-1 Address
el: Διεύθυνση 1ου EMail επαφής

en: Contact EMail-1 Display Name
el: Όνομα εμφάνισης 1ου EMail επαφής

en: Contact EMail-1 Entry ID
el: ID καταχώρησης 1ου EMail επαφής

en: Contact EMail-2 Full
el: Πλήρες 2ο EMail επαφής

en: Contact EMail-2 Address Type
el: Τύπος διεύθυνσης 2ου EMail επαφής

en: Contact EMail-2 Address
el: Διεύθυνση 2ου EMail επαφής

en: Contact EMail-2 Display Name
el: Όνομα εμφάνισης 2ου EMail επαφής

en: Contact EMail-2 Entry ID
el: ID καταχώρησης 2ου EMail επαφής

en: Appointment Location
el: Τοποθεσία ραντεβού

en: Appointment Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης ραντεβού

en: Appointment End Date
el: Ημερομηνία λήξης ραντεβού

en: Appointment Duration
el: Διάρκεια ραντεβού

en: Appointment Response Status
el: Κατάσταση απάντησης ραντεβού

en: Appointment Is Recurring
el: Το ραντεβού επαναλαμβάνεται

en: Appointment Recurrence Type
el: Τύπος επανάληψης ραντεβού

en: Appointment Recurrence Pattern
el: Μοτίβο επανάληψης ραντεβού

en: Reminder Time
el: Ώρα υπενθύμισης

en: Reminder Set
el: Ορισμός υπενθύμισης

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Reminder Next Time
el: Επόμενος χρόνος υπενθύμισης
