libktnef - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Priority
eo: Prioritato

en: Has Attachment
eo: Kun kunsendaĵo

en: Message Body
eo: Mesaĝokorpo

en: Action
eo: Ago

en: Display Name
eo: Nomo de la ekrano

en: Account
eo: Konto

en: Language
eo: Lingvo

en: Location
eo: Loko

en: Country
eo: Lando

en: From
eo: El

en: Date Modified
eo: Dato de modifado
