libktnef - en to et translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Alternate Recipient Allowed
et: Alternatiivne saaja lubatud

en: Message Class
et: Kirja klass

en: Originator Delivery Report Requested
et: Saatja soovib kättesaamise kinnitust

en: Originator Return Address
et: Saatja vastamise aadress

en: Priority
et: Tähtsus

en: Read Receipt Requested
et: Lugemiskinnituse soov

en: Recipient Reassignment Prohibited
et: Saaja muutmine keelatud

en: Original Sensitivity
et: Algne tundlikkus

en: Report Tag
et: Aruandesilt

en: Sensitivity
et: Tundlikkus

en: Subject
et: Teema

en: Client Submit Time
et: Kliendi lähetamise aeg

en: Sent Representing Search Key
et: Saadeti näidatav otsimisvõti

en: Subject Prefix
et: Teema prefiks

en: Sent Representing Entry ID
et: Saadeti näidatav kirje ID

en: Sent Representing Name
et: Saadeti näidatav nimi

en: Message Submission ID
et: Kirja lähetamise ID

en: Original Author Name
et: Algse autori nimi

en: Owner Appointment ID
et: Omaniku kohtumise ID

en: Response Requested
et: Vastamise soov

en: Sent Representing Address Type
et: Saadeti näidatav aadressi tüüp

en: Sent Representing E-mail Address
et: Saadeti näidatav e-posti aadress

en: Conversation Topic
et: Vestluse teema

en: Conversation Index
et: Vestluse indeks

en: TNEF Correlation Key
et: TNEF korrelatsioonivõti

en: Reply Requested
et: Vastuse soov

en: Sender Name
et: Saatja nimi

en: Sender Search Key
et: Saatja otsimisvõti

en: Sender Address Type
et: Saatja aadressi tüüp

en: Sender E-mail Address
et: Saatja e-posti aadress

en: Delete After Submit
et: Kustutamine pärast lähetamist

en: Display Bcc
et: 'BCC:' näitamine

en: Display Cc
et: 'Koopia:' näitamine

en: Display To
et: 'Kellele:' näitamine

en: Message Delivery Time
et: Kirja kättetoimetamise aeg

en: Message Flags
et: Kirja lipud

en: Message Size
et: Kirja suurus

en: Parent Entry ID
et: Eellaskirje ID

en: Sent-Mail Entry ID
et: Sent-Mail kirje ID

en: Message Recipients
et: Kirja saajad

en: Submit Flags
et: Lähetamislipud

en: Has Attachment
et: Kaasatud failiga

en: Normalized Subject
et: Normaliseeritud teema

en: RTF In Sync
et: RTF sünkroonis

en: Attachment Size
et: Kaasatud faili suurus

en: Attachment Number
et: Kaasatud faili number

en: Access
et: Juurdepääs

en: Access Level
et: Juurdepääsu tase

en: Mapping Signature
et: Siduv signatuur

en: Record Key
et: Kirjevõti

en: Store Record Key
et: Kirjevõtme salvestamine

en: Store Entry ID
et: Kirje ID salvestamine

en: Object Type
et: Objekti tüüp

en: Entry ID
et: Kirje ID

en: Message Body
et: Kirja tekst

en: RTF Sync Body CRC
et: RTF sünkroniseerimise põhiteksti CRC

en: RTF Sync Body Count
et: RTF sünkroniseerimise põhitekstiarv

en: RTF Sync Body Tag
et: RTF sünkroniseerimise põhiteksti silt

en: RTF Compressed
et: Tihendatud RTF

en: RTF Sync Prefix Count
et: RTF sünkroniseerimise prefiksiarv

en: RTF Sync Trailing Count
et: RTF sünkroniseerimise lõpetusarv

en: HTML Message Body
et: HTML kirja põhitekst

en: Message ID
et: Kirja ID

en: Parent's Message ID
et: Eellaskirja ID

en: Action
et: Toiming

en: Action Flag
et: Toimingu lipp

en: Action Date
et: Toimingu kuupäev

en: Display Name
et: Näidatav nimi

en: Creation Time
et: Loomisaeg

en: Last Modification Time
et: Viimase muutmise aeg

en: Search Key
et: Otsimisvõti

en: Store Support Mask
et: Abimaski salvestamine

en: MDB Provider
et: MDB pakkuja

en: Attachment Data
et: Kaasatud faili andmed

en: Attachment Encoding
et: Kaasatud faili kodeering

en: Attachment Extension
et: Kaasatud faili laiend

en: Attachment Method
et: Kaasamise meetod

en: Attachment Long File Name
et: Kaasatud faili pikk nimi

en: Attachment Rendering Position
et: Kaasatud faili renderduspositsioon

en: Attachment Mime Tag
et: Kaasatud faili MIME silt

en: Attachment Flags
et: Kaasatud faili lipud

en: Account
et: Konto

en: Generation
et: Genereerimine

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Initials
et: Initsiaalid

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Language
et: Keel

en: Location
et: Asukoht

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Company Name
et: Firma nimi

en: Title
et: Tiitel

en: Department Name
et: Osakonna nimi

en: Country
et: Riik

en: Locality
et: Asukoht

en: State/Province
et: Osariik/provints

en: Middle Name
et: Keskmine nimi

en: Display Name Prefix
et: Nime prefiksi näitamine

en: From
et: Kellelt

en: Date Sent
et: Andmed saadetud

en: Date Received
et: Andmed saadud

en: Message Status
et: Kirja olek

en: Parent ID
et: Eellase ID

en: Conversation ID
et: Vestluse ID

en: Body
et: Põhitekst

en: Attachment Title
et: Kaasatud faili tiitel

en: Attachment Meta File
et: Kaasatud metafail

en: Attachment Create Date
et: Kaasatud faili loomisaeg

en: Attachment Modify Date
et: Kaasatud faili muutmisaeg

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Attachment Transport File Name
et: Kaasatud faili transpordifaili nimi

en: Attachment Rendering Data
et: Kaasatud faili renderdamise andmed

en: MAPI Properties
et: MAPI omadused

en: Recipients Table
et: Saajate tabel

en: Attachment MAPI Properties
et: Kaasatud faili MAPI omadused

en: TNEF Version
et: TNEF versioon

en: OEM Code Page
et: OEM koodileht

en: Contact File Under
et: Salvestatud kontakt

en: Contact Last Name And First Name
et: Kontakti perekonna- ja eesnimi

en: Contact Company And Full Name
et: Kontakti firma ja täielik nimi

en: Contact EMail-1 Full
et: Kontakti 1. e-posti aadress täielikult

en: Contact EMail-1 Address Type
et: Kontakti 1. e-posti aadressi tüüp

en: Contact EMail-1 Address
et: Kontakti 1. e-posti aadress

en: Contact EMail-1 Display Name
et: Kontakti 1. e-posti aadressi näidatav nimi

en: Contact EMail-1 Entry ID
et: Kontakti 1. e-posti aadressi kirje ID

en: Contact EMail-2 Full
et: Kontakti 2. e-posti aadress täielikult

en: Contact EMail-2 Address Type
et: Kontakti 2. e-posti aadressi tüüp

en: Contact EMail-2 Address
et: Kontakti 2. e-posti aadress

en: Contact EMail-2 Display Name
et: Kontakti 2. e-posti aadressi näidatav nimi

en: Contact EMail-2 Entry ID
et: Kontakti 2. e-posti aadressi kirje ID

en: Appointment Location
et: Kohtumise asukoht

en: Appointment Start Date
et: Kohtumise alguskuupäev

en: Appointment End Date
et: Kohtumise lõppkuupäev

en: Appointment Duration
et: Kohtumise kestus

en: Appointment Response Status
et: Kohtumise vastuse olek

en: Appointment Is Recurring
et: Kohtumine on korduv

en: Appointment Recurrence Type
et: Kohtumise kordumise tüüp

en: Appointment Recurrence Pattern
et: Kohtumise kordumise muster

en: Reminder Time
et: Meeldetuletuse aeg

en: Reminder Set
et: Meeldetuletus määratud

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: End Date
et: Lõppkuupäev

en: Reminder Next Time
et: Meeldetuletuse järgmine kord
