libktnef - en to ga translation catalogue (141 entries)

en: Reminder
ga: Meabhrúchán

en: Alternate Recipient Allowed
ga: Ceadaítear Faighteoir Malartach

en: Message Class
ga: Aicme Teachtaireachta

en: Originator Delivery Report Requested
ga: Iarradh Tuairisc Seachadta ón Tionscnóir

en: Originator Return Address
ga: Seoladh Fillte an Tionscnóra

en: Priority
ga: Tosaíocht

en: Read Receipt Requested
ga: Iarradh Admháil Léite

en: Recipient Reassignment Prohibited
ga: Cuireadh Toirmeasc ar Athshannadh Faighteora

en: Original Sensitivity
ga: Bun-Íogaireacht

en: Report Tag
ga: Clib Thuairisce

en: Sensitivity
ga: Íogaireacht

en: Client Submit Time
ga: Am Seolta an Chliaint

en: Sent Representing Search Key
ga: Seoladh Eochair Chuardaigh Léirithe

en: Subject Prefix
ga: Réimír Ábhair

en: Sent Representing Entry ID
ga: Seoladh Aitheantas Iontrála Léirithe

en: Sent Representing Name
ga: Seoladh Ainm Léirithe

en: Message Submission ID
ga: Aitheantas Seolta na Teachtaireachta

en: Original Author Name
ga: Ainm an Bhunúdair

en: Owner Appointment ID
ga: Aitheantas Coinne an Úinéara

en: Response Requested
ga: Iarradh Freagra

en: Sent Representing Address Type
ga: Seoladh Cineál Seolta Léirithe

en: Sent Representing E-mail Address
ga: Seoladh an Seoladh Ríomhphoist Léirithe

en: Conversation Topic
ga: Ábhar an Chomhrá

en: Conversation Index
ga: Innéacs an Chomhrá

en: TNEF Correlation Key
ga: Eochair Chomhghaolaithe TNEF

en: Reply Requested
ga: Iarradh Freagra

en: Sender Name
ga: Ainm an tSeoltóra

en: Sender Search Key
ga: Eochair Chuardaigh an tSeoltóra

en: Sender Address Type
ga: Cineál Seolta an tSeoltóra

en: Sender E-mail Address
ga: Seoladh Ríomhphoist an tSeoltóra

en: Delete After Submit
ga: Scrios Tar Éis Seolta

en: Display Bcc
ga: Taispeáin Bcc

en: Display Cc
ga: Taispeáin Cc

en: Display To
ga: Taispeáin Faighteoir

en: Message Delivery Time
ga: Am Seachadta na Teachtaireachta

en: Message Flags
ga: Bratacha Teachtaireachta

en: Message Size
ga: Méid na Teachtaireachta

en: Parent Entry ID
ga: Aitheantas Iontrála na Máthar

en: Sent-Mail Entry ID
ga: Aitheantas Iontrála Ríomhphoist Seolta

en: Message Recipients
ga: Faighteoirí na Teachtaireachta

en: Submit Flags
ga: Bratacha Seolta

en: Has Attachment
ga: Le hIatán

en: Normalized Subject
ga: Ábhar Normalaithe

en: RTF In Sync
ga: RTF Sioncrónaithe

en: Attachment Size
ga: Méid an Iatáin

en: Attachment Number
ga: Uimhir an Iatáin

en: Access
ga: Rochtain

en: Access Level
ga: Leibhéal Rochtana

en: Mapping Signature
ga: Síniú Mapála

en: Record Key
ga: Eochair Thaifid

en: Store Record Key
ga: Stóráil Eochair Thaifid

en: Store Entry ID
ga: Stóráil Aitheantas Iontrála

en: Object Type
ga: Cineál Réada

en: Entry ID
ga: Aitheantas Iontrála

en: Message Body
ga: Corp na Teachtaireachta

en: RTF Sync Body CRC
ga: Sionc RTF: CRC an Choirp

en: RTF Sync Body Count
ga: Sionc RTF: Líon Coirp

en: RTF Sync Body Tag
ga: Sionc RTF: Clib an Choirp

en: RTF Compressed
ga: RTF Comhbhrúite

en: RTF Sync Prefix Count
ga: Sionc RTF: Líon Réimíreanna

en: RTF Sync Trailing Count
ga: Sionc RTF: Líon Deiridh

en: HTML Message Body
ga: Corp na Teachtaireachta HTML

en: Message ID
ga: Aitheantas na Teachtaireachta

en: Parent's Message ID
ga: Aitheantas Teachtaireachta na Máthar

en: Action
ga: Gníomh

en: Action Flag
ga: Bratach Ghnímh

en: Action Date
ga: Dáta Gnímh

en: Display Name
ga: Ainm le taispeáint

en: Creation Time
ga: Am Cruthaithe

en: Last Modification Time
ga: Am Athraithe

en: Search Key
ga: Eochair Chuardaigh

en: Store Support Mask
ga: Stóráil Masc Tacaíochta

en: MDB Provider
ga: Soláthraí MDB

en: Attachment Data
ga: Sonraí an Iatáin

en: Attachment Encoding
ga: Ionchódú an Iatáin

en: Attachment Extension
ga: Iarmhír an Iatáin

en: Attachment Method
ga: Modh an Iatáin

en: Attachment Long File Name
ga: Ainm Fada an Iatáin

en: Attachment Rendering Position
ga: Ionad Rindreála an Iatáin

en: Attachment Mime Tag
ga: Clib MIME an Iatáin

en: Attachment Flags
ga: Bratacha an Iatáin

en: Account
ga: Cuntas

en: Generation
ga: Giniúint

en: Given Name
ga: Ainm

en: Initials
ga: Túslitreacha

en: Keyword
ga: Lorgfhocal

en: Language
ga: Teanga

en: Location
ga: Suíomh

en: Surname
ga: Sloinne

en: Company Name
ga: Comhlacht

en: Department Name
ga: Roinn

en: Country
ga: Tír

en: Locality
ga: Ceantar

en: State/Province
ga: Stát/Cúige

en: Middle Name
ga: Ainm Láir

en: Display Name Prefix
ga: Réimír Ainm Taispeána

en: From
ga: Ó

en: Date Sent
ga: Dáta a Seoladh

en: Date Received
ga: Dáta a Fuarthas

en: Message Status
ga: Stádas na Teachtaireachta

en: Parent ID
ga: Aitheantas na Máthar

en: Conversation ID
ga: Aitheantas an Chomhrá

en: Body
ga: Corp

en: Attachment Title
ga: Teideal an Iatáin

en: Attachment Meta File
ga: Meiteachomhad an Iatáin

en: Attachment Create Date
ga: Dáta Cruthaithe an Iatáin

en: Attachment Modify Date
ga: Dáta Athraithe an Iatáin

en: Date Modified
ga: Dáta Athraithe

en: Attachment Transport File Name
ga: Ainm Iompartha an Iatáin

en: Attachment Rendering Data
ga: Sonraí Rindreála an Iatáin

en: MAPI Properties
ga: Airíonna MAPI

en: Recipients Table
ga: Tábla Faighteoirí

en: Attachment MAPI Properties
ga: Airíonna MAPI an Iatáin

en: TNEF Version
ga: Leagan TNEF

en: OEM Code Page
ga: Códleathanach OEM

en: Contact File Under
ga: Teagmháil: Cuir i gComhad Faoi

en: Contact Last Name And First Name
ga: Teagmháil: Sloinne agus Ainm

en: Contact Company And Full Name
ga: Teagmháil: Comhlacht agus Ainm Iomlán

en: Contact EMail-1 Full
ga: Teagmháil: Seoladh Iomlán Ríomhphoist 1

en: Contact EMail-1 Address Type
ga: Teagmháil: Cineál Seolta Ríomhphoist 1

en: Contact EMail-1 Address
ga: Teagmháil: Seoladh Ríomhphoist 1

en: Contact EMail-1 Display Name
ga: Teagmháil: Ainm Taispeána do Sheoladh Ríomhphoist 1

en: Contact EMail-1 Entry ID
ga: Teagmháil: Aitheantas Iontrála do Sheoladh Ríomhphoist 1

en: Contact EMail-2 Full
ga: Teagmháil: Seoladh Iomlán Ríomhphoist 2

en: Contact EMail-2 Address Type
ga: Teagmháil: Cineál Seolta Ríomhphoist 2

en: Contact EMail-2 Address
ga: Teagmháil: Seoladh Ríomhphoist 2

en: Contact EMail-2 Display Name
ga: Teagmháil: Ainm Taispeána do Sheoladh Ríomhphoist 2

en: Contact EMail-2 Entry ID
ga: Teagmháil: Aitheantas Iontrála do Sheoladh Ríomhphoist 2

en: Appointment Location
ga: Coinne: Suíomh

en: Appointment Start Date
ga: Coinne: Dáta Tosaigh

en: Appointment End Date
ga: Coinne: Dáta Deiridh

en: Appointment Duration
ga: Coinne: Fad

en: Appointment Response Status
ga: Coinne: Stádas Freagra

en: Appointment Is Recurring
ga: Coinne: Atarlú

en: Appointment Recurrence Type
ga: Coinne: Cineál Atarlaithe

en: Appointment Recurrence Pattern
ga: Coinne: Patrún Atarlaithe

en: Reminder Time
ga: Am an Mheabhrúcháin

en: Reminder Set
ga: Socraíodh Meabhrúchán

en: Start Date
ga: Dáta Tosaigh

en: End Date
ga: Dáta Deiridh

en: Reminder Next Time
ga: Meabhrúchán an Chéad Uair Eile
