libktnef - en to gl translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
gl: Lembranza

en: Alternate Recipient Allowed
gl: Permítese un receptor alternativo

en: Message Class
gl: Clase da mensaxe

en: Originator Delivery Report Requested
gl: O remitente pediu un acuse de entrega

en: Originator Return Address
gl: Enderezo de retorno ao remitente

en: Priority
gl: Prioridade

en: Read Receipt Requested
gl: Requiriuse un acuse de lectura

en: Recipient Reassignment Prohibited
gl: Está prohibido reasignar o destinatario

en: Original Sensitivity
gl: Sensibilidade orixinal

en: Report Tag
gl: Etiqueta de informe

en: Sensitivity
gl: Sensibilidade

en: Subject
gl: Asunto

en: Client Submit Time
gl: Hora de envío do cliente

en: Sent Representing Search Key
gl: Enviouse unha chave de busca en representación

en: Subject Prefix
gl: Prefixo do asunto

en: Sent Representing Entry ID
gl: Enviouse un identificador de entrada en representación

en: Sent Representing Name
gl: Enviouse un nome en representación

en: Message Submission ID
gl: Identificador de envío da mensaxe

en: Original Author Name
gl: Nome do autor orixinal

en: Owner Appointment ID
gl: Identificador de cita do propietario

en: Response Requested
gl: Pediuse unha resposta

en: Sent Representing Address Type
gl: Enviouse un tipo de enderezo en representación

en: Sent Representing E-mail Address
gl: Enviouse un enderezo de correo en representación

en: Conversation Topic
gl: Tema da conversa

en: Conversation Index
gl: Índice da conversa

en: TNEF Correlation Key
gl: Chave de correlación TNEF

en: Reply Requested
gl: Requiriuse unha resposta

en: Sender Name
gl: Nome do remitente

en: Sender Search Key
gl: Chave de busca do remitente

en: Sender Address Type
gl: Tipo de enderezo do remitente

en: Sender E-mail Address
gl: Enderezo de correo do remitente

en: Delete After Submit
gl: Eliminar despois do envío

en: Display Bcc
gl: Mostrar para quen é a copia agochada

en: Display Cc
gl: Mostrar para quen é a copia

en: Display To
gl: Mostrar o destinatario

en: Message Delivery Time
gl: Mostrar a hora de envío

en: Message Flags
gl: Mostrar as bandeiras

en: Message Size
gl: Mostrar o tamaño

en: Parent Entry ID
gl: Identificador da entrada nai

en: Sent-Mail Entry ID
gl: Entrada co identificador do correo enviado

en: Message Recipients
gl: Destinatarios da mensaxe

en: Submit Flags
gl: Bandeiras de envío

en: Has Attachment
gl: Ten un anexo

en: Normalized Subject
gl: Asunto normalizado

en: RTF In Sync
gl: RTF en sincronización

en: Attachment Size
gl: Tamaño do anexo

en: Attachment Number
gl: Número do anexo

en: Access
gl: Acceso

en: Access Level
gl: Nivel de acceso

en: Mapping Signature
gl: Estase a trazar a sinatura

en: Record Key
gl: Chave do rexistro

en: Store Record Key
gl: Gardar a chave do rexistro

en: Store Entry ID
gl: Gardar o identificador da entrada

en: Object Type
gl: Tipo de obxecto

en: Entry ID
gl: Identificador de entrada

en: Message Body
gl: Corpo da mensaxe

en: RTF Sync Body CRC
gl: CRC do corpo do RTF sincronizado

en: RTF Sync Body Count
gl: Conta do corpo do RTF sincronizado

en: RTF Sync Body Tag
gl: Etiqueta do corpo do RTF sincronizado

en: RTF Compressed
gl: RTF comprimido

en: RTF Sync Prefix Count
gl: Conta de prefixos do RTF sincronizado

en: RTF Sync Trailing Count
gl: Reconto final do RTF sincronizado

en: HTML Message Body
gl: Corpo de mensaxe HTML

en: Message ID
gl: Identificador da mensaxe

en: Parent's Message ID
gl: Identificador da mensaxe mai

en: Action
gl: Acción

en: Action Flag
gl: Indicador de acción

en: Action Date
gl: Data da acción

en: Display Name
gl: Nome para mostrar

en: Creation Time
gl: Hora de creación

en: Last Modification Time
gl: Hora da última modificación

en: Search Key
gl: Chave de busca

en: Store Support Mask
gl: Gardar a máscara de compatibilidade

en: MDB Provider
gl: Fornecedor MDB

en: Attachment Data
gl: Data do anexo

en: Attachment Encoding
gl: Codificación do anexo

en: Attachment Extension
gl: Extensión do anexo

en: Attachment Method
gl: Método do anexo

en: Attachment Long File Name
gl: Nome longo do ficheiro anexo

en: Attachment Rendering Position
gl: Posición de debuxado do anexo

en: Attachment Mime Tag
gl: Etiqueta mime do anexo

en: Attachment Flags
gl: Bandeiras do anexo

en: Account
gl: Conta

en: Generation
gl: Xeración

en: Given Name
gl: Nome propio

en: Initials
gl: Iniciais

en: Keyword
gl: Palabra clave

en: Language
gl: Idioma

en: Location
gl: Lugar

en: Surname
gl: Apelido

en: Company Name
gl: Nome da empresa

en: Title
gl: Título

en: Department Name
gl: Nome do departamento

en: Country
gl: País

en: Locality
gl: Localidade

en: State/Province
gl: Estado/provincia

en: Middle Name
gl: Segundo nome

en: Display Name Prefix
gl: Prefixo do nome para mostrar

en: From
gl: De

en: Date Sent
gl: Data de envío

en: Date Received
gl: Data de recepción

en: Message Status
gl: Estado da mensaxe

en: Parent ID
gl: Identificador de mai

en: Conversation ID
gl: Identificador de conversa

en: Body
gl: Corpo

en: Attachment Title
gl: Título do anexo

en: Attachment Meta File
gl: Meta ficheiro do anexo

en: Attachment Create Date
gl: Data de creación do anexo

en: Attachment Modify Date
gl: Data de modificación do anexo

en: Date Modified
gl: Data de modificación

en: Attachment Transport File Name
gl: Nome do ficheiro anexo no transporte

en: Attachment Rendering Data
gl: Datos de debuxado do anexo

en: MAPI Properties
gl: Propiedades MAPI

en: Recipients Table
gl: Táboa de destinatarios

en: Attachment MAPI Properties
gl: Propiedades MAPI do anexo

en: TNEF Version
gl: Versión de TNEF

en: OEM Code Page
gl: Páxina do código OEM

en: Contact File Under
gl: Arquivar o contacto en

en: Contact Last Name And First Name
gl: Nome do contacto

en: Contact Company And Full Name
gl: Compañía e nome completo do contacto

en: Contact EMail-1 Full
gl: Correo electrónico 1 do contacto

en: Contact EMail-1 Address Type
gl: Tipo de enderezo do correo electrónico 1 do contacto

en: Contact EMail-1 Address
gl: Enderezo de correo electrónico 1 do contacto

en: Contact EMail-1 Display Name
gl: Nome para mostrar do correo electrónico 1 do contacto

en: Contact EMail-1 Entry ID
gl: Identificador da entrada do correo electrónico 1 do contacto

en: Contact EMail-2 Full
gl: Correo electrónico 2 completo do contacto

en: Contact EMail-2 Address Type
gl: Tipo de enderezo do correo electrónico 2 do contacto

en: Contact EMail-2 Address
gl: Enderezo do correo electrónico 2 do contacto

en: Contact EMail-2 Display Name
gl: Nome para mostrar do correo electrónico 2 do contacto

en: Contact EMail-2 Entry ID
gl: Identificador da entrada do correo electrónico 2 do contacto

en: Appointment Location
gl: Lugar da cita

en: Appointment Start Date
gl: Data inicial da cita

en: Appointment End Date
gl: Data final da cita

en: Appointment Duration
gl: Duración da cita

en: Appointment Response Status
gl: Estado de resposta da cita

en: Appointment Is Recurring
gl: A cita é recorrente

en: Appointment Recurrence Type
gl: Tipo de recorrencia da cita

en: Appointment Recurrence Pattern
gl: Padrón de recorrencia da cita

en: Reminder Time
gl: Hora da lembranza

en: Reminder Set
gl: Activar a lembranza

en: Start Date
gl: Data inicial

en: End Date
gl: Data final

en: Reminder Next Time
gl: Vindeira aparición da lembranza
