KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Alternate Recipient Allowed
hu: Másodlagos címzett engedélyezett

en: Message Class
hu: Üzenetosztály

en: Originator Delivery Report Requested
hu: A feladó kézbesítési visszajelzést kér

en: Originator Return Address
hu: Válaszcím

en: Priority
hu: Prioritás

en: Read Receipt Requested
hu: Elolvasási visszajelzést kér

en: Recipient Reassignment Prohibited
hu: A címzett átirányítása letiltva

en: Original Sensitivity
hu: Eredeti érzékenység

en: Report Tag
hu: Jelentéscímke

en: Sensitivity
hu: Érzékenység

en: Subject
hu: Tárgy

en: Client Submit Time
hu: Kliens feladási idő

en: Sent Representing Search Key
hu: Keresési kulcs elküldve

en: Subject Prefix
hu: Tárgy-előtag

en: Sent Representing Entry ID
hu: Bejegyzésazonosító elküldve

en: Sent Representing Name
hu: Megjelenítési név elküldve

en: Message Submission ID
hu: Üzenetfeladási azonosító

en: Original Author Name
hu: A szerző neve

en: Owner Appointment ID
hu: Tulajdonos találkozóazonosító

en: Response Requested
hu: Választ vár

en: Sent Representing Address Type
hu: Címtípus elküldve

en: Sent Representing E-mail Address
hu: E-mail cím elküldve

en: Conversation Topic
hu: Téma

en: Conversation Index
hu: Témaindex

en: TNEF Correlation Key
hu: TNEF korrellációs kulcs

en: Reply Requested
hu: Választ vár

en: Sender Name
hu: Feladó neve

en: Sender Search Key
hu: Feladó keresési kulcsa

en: Sender Address Type
hu: Feladó címtípusa

en: Sender E-mail Address
hu: Feladó e-mail címe

en: Delete After Submit
hu: Törlés elküldés után

en: Display Bcc
hu: BCC megjelenítése

en: Display Cc
hu: CC megjelenítése

en: Display To
hu: Megjelenítő

en: Message Delivery Time
hu: Üzenetelküldési idő

en: Message Flags
hu: Üzenetjelzők

en: Message Size
hu: Üzenetméret

en: Parent Entry ID
hu: Szülőazonosító

en: Sent-Mail Entry ID
hu: Elküldött üzenet azonosítója

en: Message Recipients
hu: Címzettek

en: Submit Flags
hu: Elküldési jelzők

en: Has Attachment
hu: Van melléklete

en: Normalized Subject
hu: Normalizált tárgy

en: RTF In Sync
hu: RTF IN Sync

en: Attachment Size
hu: Melléklet mérete

en: Attachment Number
hu: Mellékletek száma

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Access Level
hu: Hozzáférési szint

en: Mapping Signature
hu: Aláírásleképezés

en: Record Key
hu: Bejegyzéskulcs

en: Store Record Key
hu: Tárolási kulcs

en: Store Entry ID
hu: Tárolási azonosító

en: Object Type
hu: Objektumtípus

en: Entry ID
hu: Bejegyzésazonosító

en: Message Body
hu: Üzenettörzs

en: RTF Sync Body CRC
hu: RTF Sync törzs-CRC

en: RTF Sync Body Count
hu: RTF Sync törzsszám

en: RTF Sync Body Tag
hu: RTF Sync törzscímke

en: RTF Compressed
hu: Tömörített RTF

en: RTF Sync Prefix Count
hu: RTF Sync előtagszám

en: RTF Sync Trailing Count
hu: RTF Sync utótagszám

en: HTML Message Body
hu: HTML üzenettörzs

en: Message ID
hu: Üzenetazonosító

en: Parent's Message ID
hu: Szülő üzenetazonosítója

en: Action
hu: Művelet

en: Action Flag
hu: Műveletjelző

en: Action Date
hu: Műveleti dátum

en: Display Name
hu: Megjelenített név

en: Creation Time
hu: Létrehozási idő

en: Last Modification Time
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Search Key
hu: Keresési kulcs

en: Store Support Mask
hu: Tárolótámogatási maszk

en: MDB Provider
hu: MDB-szolgáltató

en: Attachment Data
hu: Csatolt adatok

en: Attachment Encoding
hu: Melléklet kódolása

en: Attachment Extension
hu: Melléklet kiterjesztése

en: Attachment Method
hu: Csatolási mód

en: Attachment Long File Name
hu: Melléklet hosszú fájlneve

en: Attachment Rendering Position
hu: Mellékletmegjelenítési pozíció

en: Attachment Mime Tag
hu: Melléklet MIME-típusa

en: Attachment Flags
hu: Melléklet jelzői

en: Account
hu: Azonosító

en: Generation
hu: Generáció

en: Given Name
hu: Utónév

en: Initials
hu: Monogram

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Language
hu: Nyelv

en: Location
hu: Hely

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: Company Name
hu: Munkahely

en: Title
hu: Cím

en: Department Name
hu: Osztály

en: Country
hu: Ország

en: Locality
hu: Körzet

en: State/Province
hu: Állam/megye

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Display Name Prefix
hu: Megjelenített név előtagja

en: From
hu: Küldő hely

en: Date Sent
hu: Elküldési dátum

en: Date Received
hu: Érkezési dátum

en: Message Status
hu: Üzenetállapot

en: Parent ID
hu: Szülő azonosítója

en: Conversation ID
hu: Témaazonosító

en: Body
hu: Törzs

en: Attachment Title
hu: Melléklet címe

en: Attachment Meta File
hu: Melléklet metafájlja

en: Attachment Create Date
hu: Melléklet létrehozási dátuma

en: Attachment Modify Date
hu: Melléklet módosítási dátuma

en: Date Modified
hu: Utolsó módosítás dátuma

en: Attachment Transport File Name
hu: Melléklet átvitelfájljának neve

en: Attachment Rendering Data
hu: Mellékletmegjelenítési adatok

en: MAPI Properties
hu: MAPI-jellemzők

en: Recipients Table
hu: Címzettlista

en: Attachment MAPI Properties
hu: Melléklet MAPI-jellemzői

en: TNEF Version
hu: TNEF verzió

en: OEM Code Page
hu: OEM kódlap

en: Contact File Under
hu: Névjegy név

en: Contact Last Name And First Name
hu: Névjegy vezetéknév és utónév

en: Contact Company And Full Name
hu: Névjegy munkahely és teljes név

en: Contact EMail-1 Full
hu: Névjegy 1. teljes e-mail cím

en: Contact EMail-1 Address Type
hu: Névjegy 1. e-mail cím típusa

en: Contact EMail-1 Address
hu: Névjegy 1. e-mail cím típusa

en: Contact EMail-1 Display Name
hu: Névjegy 1. e-mail cím megjelenített neve

en: Contact EMail-1 Entry ID
hu: Névjegy 1. e-mail cím bejegyzésazonosítója

en: Contact EMail-2 Full
hu: Névjegy 2. e-mail cím teljes név

en: Contact EMail-2 Address Type
hu: Névjegy 2. e-mail cím típusa

en: Contact EMail-2 Address
hu: Névjegy 2. e-mail cím

en: Contact EMail-2 Display Name
hu: Névjegy 2. e-mail cím megjelenített neve

en: Contact EMail-2 Entry ID
hu: Névjegy 2. e-mail cím bejegyzésazonosítója

en: Appointment Location
hu: Találkozó helye

en: Appointment Start Date
hu: Találkozó kezdési dátuma

en: Appointment End Date
hu: Találkozó befejezési dátuma

en: Appointment Duration
hu: Találkozó időtartama

en: Appointment Response Status
hu: Találkozó válaszállapota

en: Appointment Is Recurring
hu: Találkozó ismétlődik

en: Appointment Recurrence Type
hu: Találkozó ismétlődési típusa

en: Appointment Recurrence Pattern
hu: Találkozó ismétlődési mintája

en: Reminder Time
hu: Emlékeztető időpontja

en: Reminder Set
hu: Emlékeztető beállítva

en: Start Date
hu: Kezdési dátum

en: End Date
hu: Befejezési dátum

en: Reminder Next Time
hu: Emlékeztető következő időpontja
