libktnef - en to km translation catalogue (141 entries)

en: Reminder
km: កម្មវិធីរំលឹក

en: Alternate Recipient Allowed
km: បានអនុញ្ញាត​អ្នក​ទទួល​ជំនួស

en: Message Class
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​សារ

en: Originator Delivery Report Requested
km: ​បាន​ស្នើ​របាយការណ៍​បញ្ជូន​របស់​អ្នក​បង្កើត

en: Originator Return Address
km: អាសយដ្ឋាន​ត្រឡប់​របស់​អ្នក​បង្កើត

en: Priority
km: អាទិភាព

en: Read Receipt Requested
km: ​បាន​ស្នើ​ការ​អាន​បង្កាន់​ដៃ

en: Recipient Reassignment Prohibited
km: បាន​ហាមឃាត់​កា​រផ្តល់​របស់​អ្នក​ទទួលឡើង​វិញ

en: Original Sensitivity
km: ភាព​ប្រែ​ប្រួល​ដើម

en: Report Tag
km: ស្លាក​របាយការណ៍

en: Sensitivity
km: ភាព​ប្រែ​ប្រួល

en: Client Submit Time
km: ពេលវេលា​​ដាក់ស្នើ​របស់​ម៉ាស៊ីន​ភ្ញៀវ​​

en: Sent Representing Search Key
km: កូនសោ​ស្វែងរក​តំណាងដែល​​បាន​ផ្ញើ​

en: Subject Prefix
km: បុព្វបទ​​ប្រធាន​បទ​

en: Sent Representing Entry ID
km: លេខ​សម្គាល់​ធាតុ​តំណាង​ដែល​​បាន​ផ្ញើ

en: Sent Representing Name
km: ឈ្មោះ​តំណាង​ដែល​​បាន​ផ្ញើ​

en: Message Submission ID
km: លេខ​សម្គាល់ការ​ដាក់​​ស្នើ​សារ

en: Original Author Name
km: ឈ្មោះ​អ្នក​និពន្ធ​ដើម​

en: Owner Appointment ID
km: លេខសម្គាល់​ការ​ណាត់​​ផ្ទាល់​ខ្លួន

en: Response Requested
km: បាន​ស្នើ​ការ​ឆ្លើយ​តប​

en: Sent Representing Address Type
km: ប្រភេទ​អាសយដ្ឋាន​តំណាង​ដែល​បាន​ផ្ញើ

en: Sent Representing E-mail Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​តំណាង​ដែល​បាន​ផ្ញើ

en: Conversation Topic
km: ប្រធាន​បទ​សន្ទនា​

en: Conversation Index
km: លិបិក្រម​សន្ទនា​

en: TNEF Correlation Key
km: កូន​សោ​ជាប់​ទាក់ទង TNEF

en: Reply Requested
km: បាន​ស្នើ​ការ​ឆ្លើយតប​

en: Sender Name
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ផ្ញើ​

en: Sender Search Key
km: សោ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​ផ្ញើ​

en: Sender Address Type
km: ប្រភេទ​អាសយដ្ឋាន​របស់​អ្នក​ផ្ញើ​

en: Sender E-mail Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក​ផ្ញើ

en: Delete After Submit
km: លុប​បន្ទាប់​ពី​​ដាក់​ស្នើ​

en: Display Bcc
km: បង្ហាញ​​ចម្លង​ជា​សម្ងាត់​ជូន

en: Display Cc
km: បង្ហាញ​ចម្លង​ជូន

en: Display To
km: បង្ហាញ​​ជូន​ចំពោះ

en: Message Delivery Time
km: ពេលវេលា​ផ្ដល់​សារ​

en: Message Flags
km: ទង់​​សារ​

en: Message Size
km: ទំហំ​សារ​

en: Parent Entry ID
km: លេខ​សម្គាល់​ធាតុ​មេ​

en: Sent-Mail Entry ID
km: លេខ​សម្គាល់​ធាតុ​​សារ​ដែល​បានផ្ញើ​

en: Message Recipients
km: អ្នក​ទទួល​សារ​

en: Submit Flags
km: ដាក់ស្នើ​ទង់

en: Has Attachment
km: មាន​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Normalized Subject
km: ប្រធាន​បទ​ធម្មតា

en: RTF In Sync
km: RTF កំពុង​ធ្វើ​សមកាលកម្ម

en: Attachment Size
km: ទំហំ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Number
km: ចំនួន​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Access
km: ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Access Level
km: កម្រិត​ចូល​ដំណើរ​ការ​

en: Mapping Signature
km: ផ្គូផ្គង​ហត្ថលេខា​

en: Record Key
km: សោ​កំណត់​ត្រា

en: Store Record Key
km: ទុក​សោ​កំណត់​ត្រា​

en: Store Entry ID
km: ទុក​លេខសម្គាល់​ធាតុ​

en: Object Type
km: ប្រភេទ​វត្ថុ​

en: Entry ID
km: លេខ​សម្គាល់​ធាតុ​

en: Message Body
km: តួ​សារ

en: RTF Sync Body CRC
km: RTF តួ​សមកាលកម្ម​ CRC

en: RTF Sync Body Count
km: ចំនួន​តួ​សមកាលកម្ម​របស់​ RTF

en: RTF Sync Body Tag
km: ស្លាក​តួ​សមកាល​កម្ម RTF​

en: RTF Compressed
km: RTF បាន​បង្ហាប់

en: RTF Sync Prefix Count
km: ចំនួន​បុព្វបទ​ធ្វើ​សមកាលកម្ម RTF

en: RTF Sync Trailing Count
km: ចំនួន​ដាន​ធ្វើ​សមកាលកម្ម RTF

en: HTML Message Body
km: តួសារ HTML

en: Message ID
km: លេខ​សម្គាល់​សារ​

en: Parent's Message ID
km: លេខ​សម្គាល់​សា​របស់​មេ​

en: Action
km: អំពើ

en: Action Flag
km: ទង់​​សកម្មភាព

en: Action Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​សកម្ម​ភាព​

en: Display Name
km: ឈ្មោះ​បង្ហាញ

en: Creation Time
km: ពេលវេលា​បង្កើត

en: Last Modification Time
km: ពេលវេលា​កែប្រែ​ចុង​ក្រោយ​

en: Search Key
km: ពាក្យ​ស្វែងរក​

en: Store Support Mask
km: ទុក​របាំង​គាំទ្រ​

en: MDB Provider
km: ក្រុមហ៊ុន​ផ្តល់ MDB

en: Attachment Data
km: ទិន្នន័យ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Encoding
km: ការ​អ៊ិនកូដ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Extension
km: កន្ទុយ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Method
km: វិធី​សាស្ត្រ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Long File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​វែង​

en: Attachment Rendering Position
km: ទីតាំង​បង្ហាញ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Mime Tag
km: ស្លាក​ឯកសារ​ភ្ជាប់ Mime

en: Attachment Flags
km: ទង់​​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Account
km: គណនី

en: Generation
km: ការ​បង្កើត​

en: Given Name
km: នាមខ្លួន

en: Initials
km: អាទិ​សង្កេត

en: Keyword
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Language
km: ភាសា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Surname
km: នាម​ត្រកូល​

en: Company Name
km: ឈ្មោះ​ក្រុមហ៊ុន

en: Department Name
km: ឈ្មោះ​នាយកដ្ឋាន​

en: Country
km: ប្រទេស

en: Locality
km: តំបន់

en: State/Province
km: រដ្ឋ/ខេត្ត

en: Middle Name
km: ឈ្មោះ​កណ្ដាល

en: Display Name Prefix
km: បង្ហាញ​បុព្វបទ​ឈ្មោះ​​

en: From
km: ពី

en: Date Sent
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្ញើ

en: Date Received
km: កាលបរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ទទួល

en: Message Status
km: ស្ថានភាព​សារ

en: Parent ID
km: លេខ​សម្គាល់​មេ​

en: Conversation ID
km: លេខ​សម្គាល់​​សន្ទនា​

en: Body
km: តួ

en: Attachment Title
km: ចំណង​ជើង​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Meta File
km: ឯកសារ​មេតា​ជា​​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Create Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​បង្កើត​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Attachment Modify Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​កែប្រែ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​​

en: Date Modified
km: កាលបរិច្ឆេទ​បាន​កែប្រ

en: Attachment Transport File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ​​បញ្ជូន​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Attachment Rendering Data
km: ការ​បង្ហាញ​ទិន្នន័យ​ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: MAPI Properties
km: លក្ខណសម្បត្តិ​របស់ MAPI

en: Recipients Table
km: តារាង​អ្នក​ទទួល​

en: Attachment MAPI Properties
km: លក្ខណ​សម្បត្តិ MAPI របស់​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: TNEF Version
km: កំណែ TNEF

en: OEM Code Page
km: ទំព័រ​កូដ OEM

en: Contact File Under
km: ឯកសារ​ទំនាក់​ទំនង​នៅ​​​ក្រោម

en: Contact Last Name And First Name
km: ​នាម​ត្រកូល និង​នាម​​ខ្លួន​ទំនាក់ទំនង​

en: Contact Company And Full Name
km: ​ក្រុម​ហ៊ុន ​និង​ឈ្មោះ​ពេញ​ទំនាក់ទំនង​

en: Contact EMail-1 Full
km: ​អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-១ ពេញ​

en: Contact EMail-1 Address Type
km: ​អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង- ១ ប្រភេទ​អាសយដ្ឋាន

en: Contact EMail-1 Address
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង- ១ អាសយដ្ឋាន

en: Contact EMail-1 Display Name
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-១ បង្ហាញ​ឈ្មោះ

en: Contact EMail-1 Entry ID
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-១ លេខ​សម្គាល់​ធាតុ

en: Contact EMail-2 Full
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-២ ពេញលេញ

en: Contact EMail-2 Address Type
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-២ ប្រភេទ​អាសយដ្ឋាន

en: Contact EMail-2 Address
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-២ អាសយដ្ឋាន

en: Contact EMail-2 Display Name
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-២ បង្ហាញ​ឈ្មោះ

en: Contact EMail-2 Entry ID
km: អ៊ីមែល​ទំនាក់ទំនង-២ លេខ​សម្គាល់​ធាតុ

en: Appointment Location
km: ទីតាំងការ​ណាត់​

en: Appointment Start Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​ចាប់ផ្ដើមការ​ណាត់​

en: Appointment End Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​បញ្ចប់​ការ​ណាត់​

en: Appointment Duration
km: ការ​កំណត់​ថិរវេលា​

en: Appointment Response Status
km: ស្ថានភាព​ឆ្លើយ​តប​នៃ​ការ​ណាត់

en: Appointment Is Recurring
km: ការ​ណាត់​​​កំពុង​កើតឡើង​ម្ដង​ទៀត

en: Appointment Recurrence Type
km: ប្រភេទ​កើតឡើង​ម្ដង​ទៀត​នៃ​ការ​ណាត់​

en: Appointment Recurrence Pattern
km: លំនាំ​កើតឡើង​​នៃ​កា​រណាត់​

en: Reminder Time
km: ពេល​វេលា​នៃ​កម្មវិធី​រំលឹក

en: Reminder Set
km: កំណត់​កម្មវិធីរំលឹក​

en: Start Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​ចាប់ផ្ដើម

en: End Date
km: កាលបរិច្ឆេទ​បញ្ចប់

en: Reminder Next Time
km: កម្មវិធីរំលឹក​ពេលក្រោយ
