libktnef - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Reminder
lt: Priminimas

en: Alternate Recipient Allowed
lt: Alternatyvus gavėjas leidžiamas

en: Message Class
lt: Laiško klasė

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Read Receipt Requested
lt: Prašoma perskaitymo patvirtinimo

en: Sensitivity
lt: Jautrumas

en: Sender Name
lt: Siuntėjo vardas

en: Has Attachment
lt: Turi priedą

en: Access
lt: Prieiga

en: Access Level
lt: Prieigos lygis

en: Object Type
lt: Objekto tipas

en: Message Body
lt: Laiško kūnas

en: HTML Message Body
lt: HTML laiško kūnas

en: Message ID
lt: Laiško ID

en: Action
lt: Veiksmas

en: Display Name
lt: Rodyti vardą

en: Creation Time
lt: Sukūrimo laikas

en: Search Key
lt: Ieškinys

en: Account
lt: Paskyra

en: Generation
lt: Karta

en: Given Name
lt: Vardas

en: Initials
lt: Inicialai

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Language
lt: Kalba

en: Location
lt: Vieta

en: Surname
lt: Pavardė

en: Company Name
lt: Kompanijos pavadinimas

en: Department Name
lt: Padalinio pavadinimas

en: Country
lt: Šalis

en: Locality
lt: Vietovė

en: State/Province
lt: Valstija/provincija

en: Middle Name
lt: Vidurinis vardas

en: From
lt: Nuo

en: Date Sent
lt: Išsiuntimo data

en: Date Received
lt: Gavimo data

en: Message Status
lt: Laiško būsena

en: Body
lt: Turinys

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Contact EMail-2 Address
lt: Kontakto 2-asis el. pašto adresas

en: Contact EMail-2 Display Name
lt: Kontakto el. pašto 2-asis rodomas vardas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: End Date
lt: Pabaigos data
