libktnef - en to lv translation catalogue (141 entries)

en: Reminder
lv: Atgādinājums

en: Alternate Recipient Allowed
lv: Atļauts alternatīvs saņēmējs

en: Message Class
lv: Ziņojuma klase

en: Originator Delivery Report Requested
lv: Izsūtītājs pieprasījis piegādes paziņojumu

en: Originator Return Address
lv: Izstūtītāja atpakaļadrese

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Read Receipt Requested
lv: Pieprasīts izlasīšanas paziņojums

en: Recipient Reassignment Prohibited
lv: Saņēmēja mainīšana aizliegta

en: Original Sensitivity
lv: Orģinālā sensitivitāte

en: Report Tag
lv: Atskaites tags

en: Sensitivity
lv: Jūtība

en: Client Submit Time
lv: Klienta nosūtīšanas laiks

en: Sent Representing Search Key
lv: Nosūtīts pārstāvot meklēšanas atslēgu

en: Subject Prefix
lv: Tēmas prefikss

en: Sent Representing Entry ID
lv: Nosūtīts pārstāvot ieraksta ID

en: Sent Representing Name
lv: Nosūtīts pārstāvot vārdu

en: Message Submission ID
lv: Ziņojuma nosūtīšanas ID

en: Original Author Name
lv: Orģinālā autora nosaukums

en: Owner Appointment ID
lv: Piederošās satikšanās ID

en: Response Requested
lv: Pieprasīta reakcija

en: Sent Representing Address Type
lv: Nosūtīts pārstāvot adreses tipu

en: Sent Representing E-mail Address
lv: Nosūtīts pārstāvot e-pasta adresi

en: Conversation Topic
lv: Sarunas tēma

en: Conversation Index
lv: Sarunas indekss

en: TNEF Correlation Key
lv: TNEF korelācijas atslēga

en: Reply Requested
lv: Pieprasīta atbilde

en: Sender Name
lv: Sūtītāja nosaukums

en: Sender Search Key
lv: Sūtītāja meklēšanas atslēga

en: Sender Address Type
lv: Sūtītāja adreses tips

en: Sender E-mail Address
lv: Sūtītāja e-pasta adrese

en: Delete After Submit
lv: Izdzēst pēc nosūtīšanas

en: Display Bcc
lv: Rādīt Bcc

en: Display Cc
lv: Rādīt Cc

en: Display To
lv: Rādīt saņēmējus

en: Message Delivery Time
lv: Ziņojuma piegādes laiks

en: Message Flags
lv: Ziņojuma karodziņi

en: Message Size
lv: Ziņojuma izmērs

en: Parent Entry ID
lv: Vecāka ieraksta ID

en: Sent-Mail Entry ID
lv: Nosūtītāja ziņojuma kopijas ieraksta ID

en: Message Recipients
lv: Ziņojuma saņēmēji

en: Submit Flags
lv: Nosūtīšanas karodziņi

en: Has Attachment
lv: Ir pielikums

en: Normalized Subject
lv: Normalizēta tēma

en: RTF In Sync
lv: RTF ir sinhronizēts

en: Attachment Size
lv: Pielikuma izmērs

en: Attachment Number
lv: Pielikuma numurs

en: Access
lv: Piekļuve

en: Access Level
lv: Piekļuves līmenis

en: Mapping Signature
lv: Kartēšanas paraksts

en: Record Key
lv: Ieraksta atslēga

en: Store Record Key
lv: Glabātavas ieraksta atslēga

en: Store Entry ID
lv: Glabātavas ieraksta ID

en: Object Type
lv: Objekta tips

en: Entry ID
lv: Ieraksta ID

en: Message Body
lv: Ziņojuma ķermenis

en: RTF Sync Body CRC
lv: RTF sinhronizācijas ķermeņa CRC

en: RTF Sync Body Count
lv: RTF sinhronizācijas ķermeņu skaits

en: RTF Sync Body Tag
lv: RTF sinhronizācijas ķermeņa tags

en: RTF Compressed
lv: RTF saspiests

en: RTF Sync Prefix Count
lv: RTF sinhronizācijas prefiksu skaits

en: RTF Sync Trailing Count
lv: RTF sinhronizācijas beigu skaits

en: HTML Message Body
lv: HTML ziņojuma ķermenis

en: Message ID
lv: Ziņojuma ID

en: Parent's Message ID
lv: Vecāka ziņojuma ID

en: Action
lv: Darbība

en: Action Flag
lv: Darbības karogs

en: Action Date
lv: Darības datums

en: Display Name
lv: Parādīšanas datums

en: Creation Time
lv: Izveidošanas datums

en: Last Modification Time
lv: Pēdējās izmaiņas datums

en: Search Key
lv: Meklēšanas atslēga

en: Store Support Mask
lv: Glabātavas atbalsta maska

en: MDB Provider
lv: MDB sniedzējs

en: Attachment Data
lv: Pielikuma dati

en: Attachment Encoding
lv: Pielikuma kodējums

en: Attachment Extension
lv: Pielikuma paplašinājums

en: Attachment Method
lv: Pielikuma metode

en: Attachment Long File Name
lv: Pielikuma pilns faila nosaukums

en: Attachment Rendering Position
lv: Pielikuma attēlošanas pozīcija

en: Attachment Mime Tag
lv: Pielikuma mime tags

en: Attachment Flags
lv: Pielikum karodziņi

en: Account
lv: Konts

en: Generation
lv: Paaudze

en: Given Name
lv: Vārds

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Language
lv: Valoda

en: Location
lv: Vieta

en: Surname
lv: Uzvārds

en: Company Name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: Department Name
lv: Nodaļas nosaukums

en: Country
lv: Valsts

en: Locality
lv: Apvidus

en: State/Province
lv: Štats/Province

en: Middle Name
lv: Otrais vārds

en: Display Name Prefix
lv: Tituls vārda priekšā

en: From
lv: No

en: Date Sent
lv: Nosūtīšanas datums

en: Date Received
lv: Saņemšanas datums

en: Message Status
lv: Ziņojuma statuss

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Conversation ID
lv: Sarunas ID

en: Body
lv: Ķermenis

en: Attachment Title
lv: Pielikuma virsraksts

en: Attachment Meta File
lv: Pielikuma meta fails

en: Attachment Create Date
lv: Pielikuma radīšanas datums

en: Attachment Modify Date
lv: Pielikuma izmainīšanas datums

en: Date Modified
lv: Izmainīšanas datums

en: Attachment Transport File Name
lv: Pielikuma transportēšanas faila nosaukums

en: Attachment Rendering Data
lv: Pielikuma attēlošanas dati

en: MAPI Properties
lv: MAPI īpašības

en: Recipients Table
lv: Saņēmēju tabula

en: Attachment MAPI Properties
lv: Pielikuma MAPI īpašības

en: TNEF Version
lv: TNEF versija

en: OEM Code Page
lv: OEM koda lapa

en: Contact File Under
lv: Kontakta fails zem

en: Contact Last Name And First Name
lv: Kontakta uzvārds un vārds

en: Contact Company And Full Name
lv: Kontakta uzņēmums un pilns vārds

en: Contact EMail-1 Full
lv: Kontakta e-pasts 1, pilns

en: Contact EMail-1 Address Type
lv: Kontakta e-pasts 1, adreses tips

en: Contact EMail-1 Address
lv: Kontakta e-pasts 1, adrese

en: Contact EMail-1 Display Name
lv: Kontakta e-pasts 1, attēlojamais nosaukums

en: Contact EMail-1 Entry ID
lv: Kontakta e-pasts 1, ieraksta ID

en: Contact EMail-2 Full
lv: Kontakta e-pasts 2, pilns

en: Contact EMail-2 Address Type
lv: Kontakta e-pasts 2, adreses tips

en: Contact EMail-2 Address
lv: Kontakta e-pasts 2, adrese

en: Contact EMail-2 Display Name
lv: Kontakta e-pasts 2, attēlojamais nosaukums

en: Contact EMail-2 Entry ID
lv: Kontakta e-pasts 2, ieraksta ID

en: Appointment Location
lv: Tikšanās vieta

en: Appointment Start Date
lv: Tikšanās sākuma datums

en: Appointment End Date
lv: Tikšanās beigu datums

en: Appointment Duration
lv: Tikšanās ilgums

en: Appointment Response Status
lv: Tikšanās atbildes statuss

en: Appointment Is Recurring
lv: Tikšanās atkārtojās

en: Appointment Recurrence Type
lv: Tikšanās atkārtošanās tips

en: Appointment Recurrence Pattern
lv: Tikšanās atkārtošanās raksts

en: Reminder Time
lv: Atgādināšanas laiks

en: Reminder Set
lv: Atgādinājums uzlikts

en: Start Date
lv: Sākuma laiks

en: End Date
lv: Beigu laiks

en: Reminder Next Time
lv: Nākamā atgādināšanas reize
