libktnef - en to nb translation catalogue (136 entries)

en: Reminder
nb: Påminnelse

en: Alternate Recipient Allowed
nb: Alternativ adressat tillatt

en: Message Class
nb: Meldingsklasse

en: Originator Delivery Report Requested
nb: Avsender ber om leveringsrapport

en: Originator Return Address
nb: Avsenders returadresse

en: Priority
nb: Prioritet

en: Read Receipt Requested
nb: Avsender ber om «Lest»-kvittering

en: Recipient Reassignment Prohibited
nb: Forbud mot omdirigering

en: Original Sensitivity
nb: Opprinnelig følsomhet

en: Report Tag
nb: Rapport-tagg

en: Sensitivity
nb: Følsomhet

en: Client Submit Time
nb: Klientens leveringstidspunkt

en: Sent Representing Search Key
nb: Søkenøkkel for oppdragsgiver

en: Subject Prefix
nb: Emne-prefiks

en: Sent Representing Entry ID
nb: Avsenders oppførings-ID

en: Sent Representing Name
nb: Navn på oppdragsgiver

en: Message Submission ID
nb: ID for meldingslevering

en: Original Author Name
nb: Opprinnelig forfatternavn

en: Owner Appointment ID
nb: Avtale-ID i eiers adressebok

en: Response Requested
nb: Kvittering utbes

en: Sent Representing Address Type
nb: Adressetype for oppdragsgiver

en: Sent Representing E-mail Address
nb: E-postadresse for oppdragsgiver

en: Conversation Topic
nb: Samtaleemne

en: Conversation Index
nb: Samtaleindeks

en: TNEF Correlation Key
nb: TNEF Korrelasjonsnøkkel

en: Reply Requested
nb: Svar utbes

en: Sender Name
nb: Avsendernavn

en: Sender Search Key
nb: Avsenders søkenøkkel

en: Sender Address Type
nb: Avsenders adressetype

en: Sender E-mail Address
nb: Avsenders e-postadresse

en: Delete After Submit
nb: Slett etter innlevering

en: Display Bcc
nb: Vis blindkopiadressater (Bcc)

en: Display Cc
nb: Vis kopiadressater (Cc)

en: Display To
nb: Vis Til

en: Message Delivery Time
nb: Leveringstidspunkt for meldinga

en: Message Flags
nb: Meldingsmerker

en: Message Size
nb: Meldingsstørrelse

en: Parent Entry ID
nb: Hovedelementets ID

en: Sent-Mail Entry ID
nb: ID for sendt-post-element

en: Message Recipients
nb: Mottakere

en: Submit Flags
nb: Sendingsmerker

en: Has Attachment
nb: Har vedlegg

en: Normalized Subject
nb: Normalisert emne

en: RTF In Sync
nb: RTF er synkronisert

en: Attachment Size
nb: Vedleggsstørrelse

en: Attachment Number
nb: Vedlegg nr

en: Access
nb: Tilgang

en: Access Level
nb: Tilgangsnivå

en: Mapping Signature
nb: Tilordningssignatur

en: Record Key
nb: Post-nøkkel

en: Store Record Key
nb: Lagre postnøkkel

en: Store Entry ID
nb: Lagre element-ID

en: Object Type
nb: Objekttype

en: Entry ID
nb: Oppførings-ID

en: Message Body
nb: Meldingskropp

en: RTF Compressed
nb: Komprimert RTF

en: HTML Message Body
nb: Meldingskropp i HTML

en: Message ID
nb: Meldings-ID

en: Parent's Message ID
nb: Omsluttende meldings-ID

en: Action
nb: Handling

en: Action Flag
nb: Handlingsmerke

en: Action Date
nb: Handlingsdato

en: Display Name
nb: Skjermnavn

en: Creation Time
nb: Laget kl.

en: Last Modification Time
nb: Tidspunkt for siste endring

en: Search Key
nb: Søkenøkkel

en: Store Support Mask
nb: Maske for vedleggsegenskaper

en: MDB Provider
nb: MDB-tilbyder

en: Attachment Data
nb: Vedleggsdata

en: Attachment Encoding
nb: Vedleggskoding

en: Attachment Extension
nb: Vedleggsetternavn

en: Attachment Method
nb: Vedleggsmetode

en: Attachment Long File Name
nb: Langt filnavn for vedlegg

en: Attachment Rendering Position
nb: Visningsplassering for vedlegg

en: Attachment Mime Tag
nb: Mime-tagg for vedlegg

en: Attachment Flags
nb: Vedleggsmerker

en: Account
nb: Konto

en: Generation
nb: Generasjon

en: Given Name
nb: Fornavn

en: Initials
nb: Initialer

en: Keyword
nb: Nøkkelord

en: Language
nb: Språk

en: Location
nb: Plassering

en: Surname
nb: Etternavn

en: Company Name
nb: Firmanavn

en: Department Name
nb: Avdeling

en: Country
nb: Land

en: Locality
nb: Sted

en: State/Province
nb: Stat/Provins

en: Middle Name
nb: Mellomnavn

en: Display Name Prefix
nb: Vis navnprefiks

en: From
nb: Fra

en: Date Sent
nb: Dato sendt

en: Date Received
nb: Dato mottatt

en: Message Status
nb: Meldingsstatus

en: Parent ID
nb: Hovedidentitet

en: Conversation ID
nb: Samtaleidentitet

en: Body
nb: Kropp

en: Attachment Title
nb: Vedleggstittel

en: Attachment Meta File
nb: Metadata for vedlegg

en: Attachment Create Date
nb: Vedlegg laget dato

en: Attachment Modify Date
nb: Vedlegg endret dato

en: Date Modified
nb: Dato endret

en: Attachment Transport File Name
nb: Filnavn for vedlegg ved transport

en: Attachment Rendering Data
nb: Visningsdata for vedlegg

en: MAPI Properties
nb: MAPI-egenskaper

en: Recipients Table
nb: Mottakertabell

en: Attachment MAPI Properties
nb: MAPI-egenskaper for vedlegg

en: TNEF Version
nb: TNEF-versjon

en: OEM Code Page
nb: OEM-kodeside

en: Contact File Under
nb: Lagre kontakt under

en: Contact Last Name And First Name
nb: Etternavn og fornavn for kontaktperson

en: Contact Company And Full Name
nb: Firma og fullt navn på kontaktperson

en: Contact EMail-1 Full
nb: Full e-postadresse 1 for kontaktperson

en: Contact EMail-1 Address Type
nb: Adressetype for e-postadresse 1

en: Contact EMail-1 Address
nb: E-postadresse 1 for kontakt

en: Contact EMail-1 Display Name
nb: Visningsnavn for kontaktens e-postadresse 1

en: Contact EMail-1 Entry ID
nb: Oppføringsidentitet for kontaktens e-postadresse 1

en: Contact EMail-2 Full
nb: Full e-postadresse 2 for kontaktperson

en: Contact EMail-2 Address Type
nb: Adressetype for e-postadresse 2

en: Contact EMail-2 Address
nb: E-postadresse 2 for kontakt

en: Contact EMail-2 Display Name
nb: Visningsnavn for kontaktens e-postadresse 2

en: Contact EMail-2 Entry ID
nb: Oppføringsidentitet for kontaktens e-postadresse 2

en: Appointment Location
nb: Sted for avtale

en: Appointment Start Date
nb: Startdato for avtale

en: Appointment End Date
nb: Sluttdato for avtale

en: Appointment Duration
nb: Varighet for avtale

en: Appointment Response Status
nb: Svarstatus for avtale

en: Appointment Is Recurring
nb: Avtalen gjentas

en: Appointment Recurrence Type
nb: Repetisjonstype for avtale

en: Appointment Recurrence Pattern
nb: Repetisjonsmønster for avtale

en: Reminder Time
nb: Tid for påminnelse

en: Reminder Set
nb: Påminnelse satt

en: Start Date
nb: Startdato

en: End Date
nb: Sluttdato

en: Reminder Next Time
nb: Tidspunkt for neste påminnelse
