libktnef - en to nl translation catalogue (142 entries)

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Alternate Recipient Allowed
nl: Alternatieve ontvanger toegestaan

en: Message Class
nl: Berichtklasse

en: Originator Delivery Report Requested
nl: Afzender verzoekt ontvangstbevestiging

en: Originator Return Address
nl: Antwoordadres van afzender

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Read Receipt Requested
nl: Gelezenbevestiging verzocht

en: Recipient Reassignment Prohibited
nl: Het opnieuw toewijzen van de ontvangers is niet toegestaan

en: Original Sensitivity
nl: Oorspronkelijke gevoeligheid

en: Report Tag
nl: Rapportmarkering

en: Sensitivity
nl: Gevoeligheid

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Client Submit Time
nl: Verzendtijdstip van client

en: Sent Representing Search Key
nl: Zoeksleutel van de opdrachtgevers

en: Subject Prefix
nl: Tekst in onderwerp

en: Sent Representing Entry ID
nl: Invoeridentiteit opdrachtgevers verzonden

en: Sent Representing Name
nl: Naam van opdrachtgevers

en: Message Submission ID
nl: Identiteit van berichtverzending

en: Original Author Name
nl: Naam van oorspronkelijke auteur

en: Owner Appointment ID
nl: Eigenaar van afspraakidentiteit

en: Response Requested
nl: Antwoord verzocht

en: Sent Representing Address Type
nl: Adrestype van de opdrachtgevers

en: Sent Representing E-mail Address
nl: E-mailadres van de opdrachtgevers

en: Conversation Topic
nl: Thema van het onderhoud

en: Conversation Index
nl: Index van het onderhoud

en: TNEF Correlation Key
nl: TNEF-verhoudingssleutel

en: Reply Requested
nl: Antwoord verzocht

en: Sender Name
nl: Naam van afzender

en: Sender Search Key
nl: Zoeksleutel van afzender

en: Sender Address Type
nl: Adrestype van afzender

en: Sender E-mail Address
nl: E-mailadres van afzender

en: Delete After Submit
nl: Na het verzenden verwijderen

en: Display Bcc
nl: Blinde-kopie-ontvangers (BCC) tonen

en: Display Cc
nl: Kopie-ontvangers (CC) tonen

en: Display To
nl: Ontvanger tonen

en: Message Delivery Time
nl: Ontvangsttijdstip van bericht

en: Message Flags
nl: Berichtmarkering

en: Message Size
nl: Berichtgrootte

en: Parent Entry ID
nl: Identiteit van hoofditem

en: Sent-Mail Entry ID
nl: Identiteit van verzondenberichtenmap

en: Message Recipients
nl: Berichtontvangers

en: Submit Flags
nl: Verzendmarkering

en: Has Attachment
nl: Heeft bijlage

en: Normalized Subject
nl: Genormaliseerd onderwerp

en: RTF In Sync
nl: RTF is gesynchroniseerd

en: Attachment Size
nl: Grootte van bijlage

en: Attachment Number
nl: Nummer van bijlage

en: Access
nl: Toegang

en: Access Level
nl: Toegangsniveau

en: Mapping Signature
nl: Mapondertekening

en: Record Key
nl: Recordsleutel

en: Store Record Key
nl: Recordsleutel van berichtbijlage

en: Store Entry ID
nl: Identiteit van berichtbijlage

en: Object Type
nl: Objecttype

en: Entry ID
nl: Item-ID

en: Message Body
nl: Berichtveld

en: RTF Sync Body CRC
nl: Controlesom voor RTF-berichttekst

en: RTF Sync Body Count
nl: Aantal tekens in RTF-berichttekst

en: RTF Sync Body Tag
nl: Synchronisatiemarkering van RTF-berichttekst

en: RTF Compressed
nl: Gecomprimeerde RTF

en: RTF Sync Prefix Count
nl: Grootte van RTF-voorvoegsel

en: RTF Sync Trailing Count
nl: Grootte van RTF-achtervoegsel

en: HTML Message Body
nl: HTML-berichttekst

en: Message ID
nl: Berichtidentiteit

en: Parent's Message ID
nl: Identiteit van hoofdbericht

en: Action
nl: Actie

en: Action Flag
nl: Actiemarkering

en: Action Date
nl: Actietijdstip

en: Display Name
nl: Schermnaam

en: Creation Time
nl: Aanmaaktijd

en: Last Modification Time
nl: Tijdstip van laatste wijziging

en: Search Key
nl: Zoeksleutel

en: Store Support Mask
nl: Masker voor bijlage-eigenschappen

en: MDB Provider
nl: MDB-provider

en: Attachment Data
nl: Gegevens van bijlage

en: Attachment Encoding
nl: Codering van bijlage

en: Attachment Extension
nl: Extensie van bijlage

en: Attachment Method
nl: Methode van bijlage

en: Attachment Long File Name
nl: Lange bestandsnaam van bijlage

en: Attachment Rendering Position
nl: Positie van bijlage in berichttekst

en: Attachment Mime Tag
nl: Opmaakinformatie van Mime-bijlage

en: Attachment Flags
nl: Eigenschappen van bijlage

en: Generation
nl: Generatie

en: Given Name
nl: Voornaam

en: Initials
nl: Initialen

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Language
nl: Taal

en: Location
nl: Locatie

en: Surname
nl: Achternaam

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Title
nl: Titel

en: Department Name
nl: Afdelingsnaam

en: Country
nl: Land

en: Locality
nl: Plaats

en: State/Province
nl: Staat/provincie

en: Middle Name
nl: Tussenvoegsel

en: Display Name Prefix
nl: Voervoegsel naam tonen

en: From
nl: Van

en: Date Sent
nl: Verzonden op

en: Date Received
nl: Ontvangen op

en: Message Status
nl: Berichtstatus

en: Parent ID
nl: Hoofdidentiteit

en: Conversation ID
nl: Conversatieidentiteit

en: Body
nl: Berichttekst

en: Attachment Title
nl: Bijlagetitel

en: Attachment Meta File
nl: Metadata van bijlage

en: Attachment Create Date
nl: Aanmaakdatum van bijlage

en: Attachment Modify Date
nl: Wijzigingsdatum van bijlage

en: Date Modified
nl: Tijdstip van wijziging

en: Attachment Transport File Name
nl: Bestandsnaam van bijlage voor overdracht

en: Attachment Rendering Data
nl: Weergavegegevens bijlage

en: MAPI Properties
nl: MAPI-eigenschappen

en: Recipients Table
nl: Tabel van ontvangers

en: Attachment MAPI Properties
nl: MAPI-eigenschappen voor bijlage

en: TNEF Version
nl: TNEF-versie

en: OEM Code Page
nl: OEM-codepagina

en: Contact File Under
nl: Contactpersoon opslaan onder

en: Contact Last Name And First Name
nl: Voor- en achternaam van contactpersoon

en: Contact Company And Full Name
nl: Bedrijfsnaam en volledige naam van contactpersoon

en: Contact EMail-1 Full
nl: Volledig e-mailadres-1 van contactpersoon

en: Contact EMail-1 Address Type
nl: Adrestype van e-mailadres-1

en: Contact EMail-1 Address
nl: E-mailadres-1 van contactpersoon

en: Contact EMail-1 Display Name
nl: Weergavenaam voor e-mailadres-1

en: Contact EMail-1 Entry ID
nl: Identiteit voor e-mail-1 van contactpersoon

en: Contact EMail-2 Full
nl: Volledig e-mailadres-2 van contactpersoon

en: Contact EMail-2 Address Type
nl: Adrestype van e-mailadres-2

en: Contact EMail-2 Address
nl: E-mailadres-2 van contactpersoon

en: Contact EMail-2 Display Name
nl: Weergavenaam voor e-mailadres-2

en: Contact EMail-2 Entry ID
nl: Identiteit voor e-mail-2

en: Appointment Location
nl: Locatie van afspraak

en: Appointment Start Date
nl: Begin van afspraak

en: Appointment End Date
nl: Einde van afspraak

en: Appointment Duration
nl: Duur van afspraak

en: Appointment Response Status
nl: Antwoordstatus van afspraak

en: Appointment Is Recurring
nl: Afspraak is terugkomend

en: Appointment Recurrence Type
nl: Herhalingstype van afspraak

en: Appointment Recurrence Pattern
nl: Herhalingspatroon van afspraak

en: Reminder Time
nl: Tijdstip van herinnering

en: Reminder Set
nl: Herinnering ingesteld

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Reminder Next Time
nl: Volgende keer herinneren
