libktnef - en to ro translation catalogue (69 entries)

en: Message Class
ro: Clasă mesaj

en: Priority
ro: Prioritate

en: Original Sensitivity
ro: Sensibilitate originală

en: Sensitivity
ro: Sensibilitate

en: Subject Prefix
ro: Prefix subiect

en: Original Author Name
ro: Nume autor original

en: Response Requested
ro: Răspuns cerut

en: Conversation Topic
ro: Temă conversație

en: Conversation Index
ro: Index conversație

en: Reply Requested
ro: Răspuns cerut

en: Sender Name
ro: Nume expeditor

en: Delete After Submit
ro: Șterge după trimitere

en: Display Bcc
ro: Afișează Bcc

en: Display Cc
ro: Afișează Copie

en: Display To
ro: Afișează Către

en: Message Delivery Time
ro: Oră livrare mesaj

en: Message Flags
ro: Fanioane mesaj

en: Message Size
ro: Dimensiune mesaj

en: Message Recipients
ro: Destinatari mesaj

en: Has Attachment
ro: Are atașament

en: Attachment Size
ro: Dimensiune atașament

en: Access
ro: Acces

en: Object Type
ro: Tipul obiectului

en: Message Body
ro: Corpul mesajului

en: Message ID
ro: Id. mesaj

en: Action
ro: Acțiune

en: Action Flag
ro: Fanion acțiune

en: Action Date
ro: Dată acțiune

en: Display Name
ro: Nume afișat

en: Creation Time
ro: Momentul creării

en: Last Modification Time
ro: Ora ultimei modificări

en: Attachment Data
ro: Date atașament

en: Attachment Encoding
ro: Codare atașament

en: Attachment Extension
ro: Extensie atașament

en: Attachment Method
ro: Metodă atașament

en: Attachment Long File Name
ro: Denumire lungă atașament

en: Attachment Rendering Position
ro: Poziție de randare atașament

en: Attachment Mime Tag
ro: Marcaj MIME atașament

en: Attachment Flags
ro: Fanioane atașament

en: Account
ro: Cont

en: Generation
ro: Generație

en: Given Name
ro: Prenume

en: Initials
ro: Inițiale

en: Keyword
ro: Cuvânt-cheie

en: Language
ro: Limbă

en: Location
ro: Amplasare

en: Surname
ro: Nume

en: Company Name
ro: Denumire companie

en: Department Name
ro: Denumire departament

en: Country
ro: Țară

en: Locality
ro: Localitate

en: State/Province
ro: Stat/provincie

en: Display Name Prefix
ro: Prefix nume afișat

en: From
ro: De la

en: Date Sent
ro: Data expedierii

en: Date Received
ro: Data primirii

en: Message Status
ro: Starea mesajului

en: Body
ro: Corp

en: Attachment Title
ro: Titlu atașament

en: Attachment Create Date
ro: Dată creare atașament

en: Attachment Modify Date
ro: Dată modificare atașament

en: Date Modified
ro: Data modificării

en: MAPI Properties
ro: Proprietăți MAPI

en: Recipients Table
ro: Tabel destinatari

en: Attachment MAPI Properties
ro: Proprietăți MAPI atașament

en: TNEF Version
ro: Versiune TNEF

en: OEM Code Page
ro: Pagină de codare OEM

en: Start Date
ro: Dată de început

en: End Date
ro: Dată de sfârșit
