libktnef - en to se translation catalogue (51 entries)

en: Reminder
se: Muittuhus

en: Message Class
se: Diehtoluohkká

en: Priority
se: Ovdavuorru

en: Response Requested
se: Vástádus gáibiduvvo

en: Conversation Topic
se: Ságastallama fáddá

en: Reply Requested
se: Vástádus gáibiduvvon

en: Sender Name
se: Sáddejeaddji namma

en: Sender Search Key
se: Sáddejeaddji ohcančoavdda

en: Sender Address Type
se: Sáddejeaddji čujuhusšládja

en: Sender E-mail Address
se: Sáddejeaddji e-boastačujuhus

en: Has Attachment
se: Lea mielddus

en: Message Body
se: Reive

en: Action
se: Doaibma

en: Display Name
se: Čájet nama

en: Creation Time
se: Ráhkadanáigi

en: Last Modification Time
se: Maŋemuš rievdaduvvon

en: Search Key
se: Ohcančoavdda

en: Account
se: Kontu

en: Given Name
se: Ovdanamma

en: Initials
se: Ovdabustávat

en: Keyword
se: Čoavddasátni

en: Language
se: Giella

en: Location
se: Báiki

en: Surname
se: Goargu

en: Company Name
se: Fitnodatnamma

en: Country
se: Riika

en: Locality
se: Báiki

en: From
se: Sáddejeaddji

en: Date Sent
se: Sáddejuvvon

en: Date Received
se: Vuostáiváldon

en: Message Status
se: Diehtu status

en: Parent ID
se: Vánhen-ID

en: Conversation ID
se: Ságastallan-ID

en: Body
se: Reive

en: Attachment Title
se: Mildosa namahus

en: Attachment Meta File
se: Mildosa metafiila

en: Attachment Create Date
se: Mielddus ráhkaduvvui

en: Attachment Modify Date
se: Mielddus rievdaduvvui

en: Date Modified
se: Rievdaduvvon

en: MAPI Properties
se: MAPI-iešvuođat

en: Recipients Table
se: Vuostáiválditabealla

en: Attachment MAPI Properties
se: Mildosa MAPI-iešvuođat

en: TNEF Version
se: TNEF-veršuvdna

en: OEM Code Page
se: OEM-kodasiidu

en: Contact File Under
se: Oktavuohta: Vurke dán siste

en: Contact Last Name And First Name
se: Oktavuohta: Goargu ja ovdanamma

en: Contact Company And Full Name
se: Oktavuohta: Fitnodat ja olles namma

en: Contact EMail-1 Full
se: Oktavuohta: E-boasta-1, ollis

en: Start Date
se: Álggahanbeaivi

en: End Date
se: Loahpahanbeaivi

en: Reminder Next Time
se: Boahtte muittuhus
