libktnef5 - en to sk translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
sk: Upozornenie

en: Alternate Recipient Allowed
sk: Alternatívny prijímateľ povolený

en: Message Class
sk: Trieda správy

en: Originator Delivery Report Requested
sk: Vyžadovaný správa o doručení pôvodcu

en: Originator Return Address
sk: Spätná adresa pôvodcu

en: Priority
sk: Priorita

en: Read Receipt Requested
sk: Vyžadované potvrdenie prečítania

en: Recipient Reassignment Prohibited
sk: Zakázané preradenie prijímateľa

en: Original Sensitivity
sk: Pôvodná citlivosť

en: Report Tag
sk: Oznámiť značku

en: Sensitivity
sk: Citlivosť

en: Subject
sk: Predmet

en: Client Submit Time
sk: Čas odoslania klienta

en: Sent Representing Search Key
sk: Poslať reprezentujúci kľúč hľadania

en: Subject Prefix
sk: Predpona predmetu

en: Sent Representing Entry ID
sk: Poslať reprezentujúce ID položky

en: Sent Representing Name
sk: Poslať reprezentujúci názov

en: Message Submission ID
sk: ID príspevku správy

en: Original Author Name
sk: Pôvodné meno autora

en: Owner Appointment ID
sk: ID vlastníka schôdze

en: Response Requested
sk: Vyžaduje sa odpoveď

en: Sent Representing Address Type
sk: Poslať reprezentujúci typ adresy

en: Sent Representing E-mail Address
sk: Poslať reprezentujúcu e-mailovú adresu

en: Conversation Topic
sk: Téma rozhovoru

en: Conversation Index
sk: Index rozhovoru

en: TNEF Correlation Key
sk: TNEF korelačný kľúč

en: Reply Requested
sk: Vyžaduje sa odpoveď

en: Sender Name
sk: Meno odosielateľa

en: Sender Search Key
sk: Kľúč hľadania odosielateľa

en: Sender Address Type
sk: Typ adresy odosielateľa

en: Sender E-mail Address
sk: E-mailová adresa odosielateľa

en: Delete After Submit
sk: Vymazať po odoslaní

en: Display Bcc
sk: Zobraziť Bcc

en: Display Cc
sk: Zobraziť Cc

en: Display To
sk: Zobraziť Pre

en: Message Delivery Time
sk: Čas doručenia správy

en: Message Flags
sk: Príznaky správy

en: Message Size
sk: Veľkosť správy

en: Parent Entry ID
sk: ID nadradenej položky

en: Sent-Mail Entry ID
sk: ID položky poslaného mailu

en: Message Recipients
sk: Prijímatelia správy

en: Submit Flags
sk: Odoslať príznaky

en: Has Attachment
sk: Má prílohu

en: Normalized Subject
sk: Normalizovaný predmet

en: RTF In Sync
sk: RTF v synchronizácii

en: Attachment Size
sk: Veľkosť prílohy

en: Attachment Number
sk: Číslo prílohy

en: Access
sk: Prístup

en: Access Level
sk: Prístupová úroveň

en: Mapping Signature
sk: Mapovací podpis

en: Record Key
sk: Kľúč záznamu

en: Store Record Key
sk: Uložiť kľúč záznamu

en: Store Entry ID
sk: Uložiť ID položky

en: Object Type
sk: Typ objektu

en: Entry ID
sk: ID položky

en: Message Body
sk: Telo správy

en: RTF Sync Body CRC
sk: RTF synchronizácia tela CRC

en: RTF Sync Body Count
sk: RTF synchronizácia tela počet

en: RTF Sync Body Tag
sk: RTF synchronizácia tela značka

en: RTF Compressed
sk: RTF komprimované

en: RTF Sync Prefix Count
sk: RTF synchronizácia predpona počet

en: RTF Sync Trailing Count
sk: RTF synchronizácia koncový počet

en: HTML Message Body
sk: HTML telo správy

en: Message ID
sk: ID správy

en: Parent's Message ID
sk: ID nadradenej správy

en: Action
sk: Akcia

en: Action Flag
sk: Vlajka akcie

en: Action Date
sk: Dátum akcie

en: Display Name
sk: Zobrazené meno

en: Creation Time
sk: Čas vytvorenia

en: Last Modification Time
sk: Čas poslednej zmeny

en: Search Key
sk: Kľúč hľadania

en: Store Support Mask
sk: Uložiť podpornú masku

en: MDB Provider
sk: MDB poskytovateľ

en: Attachment Data
sk: Dáta prílohy

en: Attachment Encoding
sk: Kódovanie prílohy

en: Attachment Extension
sk: Prípona prílohy

en: Attachment Method
sk: Metóda prílohy

en: Attachment Long File Name
sk: Dlhý názov súboru prílohy

en: Attachment Rendering Position
sk: Poloha vykreslenia prílohy

en: Attachment Mime Tag
sk: Mime značka prílohy

en: Attachment Flags
sk: Príznaky prílohy

en: Account
sk: Účet

en: Generation
sk: Generácia

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Initials
sk: Iniciály

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Language
sk: Jazyk

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Company Name
sk: Názov spoločnosti

en: Title
sk: Názov

en: Department Name
sk: Názov oddelenia

en: Country
sk: Krajina

en: Locality
sk: Lokalita

en: State/Province
sk: Štát alebo provincia

en: Middle Name
sk: Stredné meno

en: Display Name Prefix
sk: Zobraziť predponu názvu

en: From
sk: Od

en: Date Sent
sk: Dátum odoslania

en: Date Received
sk: Dátum prijatia

en: Message Status
sk: Stav správy

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Conversation ID
sk: ID rozhovoru

en: Body
sk: Telo

en: Attachment Title
sk: Titulok prílohy

en: Attachment Meta File
sk: Meta súbor prílohy

en: Attachment Create Date
sk: Dátum vytvorenia prílohy

en: Attachment Modify Date
sk: Dátum zmeny prílohy

en: Date Modified
sk: Dátum zmeny

en: Attachment Transport File Name
sk: Názov súboru prenosu prílohy

en: Attachment Rendering Data
sk: Vykresľovacie dáta prílohy

en: MAPI Properties
sk: Vlastnosti MAPI

en: Recipients Table
sk: Tabuľka prijímateľov

en: Attachment MAPI Properties
sk: MAPI vlastnosti prílohy

en: TNEF Version
sk: Verzia TNEF

en: OEM Code Page
sk: OEM kódová stránka

en: Contact File Under
sk: Kontaktný súbor pod

en: Contact Last Name And First Name
sk: Druhé meno a prvé meno kontaktu

en: Contact Company And Full Name
sk: Spoločnosť a plné meno kontaktu

en: Contact EMail-1 Full
sk: Kontaktný e-mail 1 plný

en: Contact EMail-1 Address Type
sk: Kontaktný e-mail 1 typ adresy

en: Contact EMail-1 Address
sk: Kontaktný e-mail 1 adresa

en: Contact EMail-1 Display Name
sk: Kontaktný e-mail 1 zobrazené meno

en: Contact EMail-1 Entry ID
sk: Kontaktný e-mail 1 ID položky

en: Contact EMail-2 Full
sk: Kontaktný e-mail 2 plný

en: Contact EMail-2 Address Type
sk: Kontaktný e-mail 2 typ adresy

en: Contact EMail-2 Address
sk: Kontaktný e-mail 2 adresa

en: Contact EMail-2 Display Name
sk: Kontaktný e-mail 2 zobrazené meno

en: Contact EMail-2 Entry ID
sk: Kontaktný e-mail 2 ID položky

en: Appointment Location
sk: Miesto schôdze

en: Appointment Start Date
sk: Dátum začiatku schôdze

en: Appointment End Date
sk: Dátum konca schôdze

en: Appointment Duration
sk: Trvanie schôdze

en: Appointment Response Status
sk: Stav odpovede na schôdzu

en: Appointment Is Recurring
sk: Schôdza je opakovaná

en: Appointment Recurrence Type
sk: Typ opakovania schôdze

en: Appointment Recurrence Pattern
sk: Vzor opakovania schôdze

en: Reminder Time
sk: Čas pripomienky

en: Reminder Set
sk: Pripomienka naastavená

en: Start Date
sk: Počiatočný dátum

en: End Date
sk: Konečný dátum

en: Reminder Next Time
sk: Ďalší čas pripomienky
