libktnef - en to sl translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
sl: Opomnik

en: Alternate Recipient Allowed
sl: Dovoljen je alternativni prejemnik

en: Message Class
sl: Razred sporočila

en: Originator Delivery Report Requested
sl: Zahtevana je dostava poročila izvirnemu avtorju

en: Originator Return Address
sl: Naslov za odgovor izvirnega avtorja

en: Priority
sl: Prednost

en: Read Receipt Requested
sl: Zahtevano je potrdilo o branju

en: Recipient Reassignment Prohibited
sl: Prenos prejemnika je prepovedan

en: Original Sensitivity
sl: Občutljivost izvirnika

en: Report Tag
sl: Oznaka poročila

en: Sensitivity
sl: Občutljivost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Client Submit Time
sl: Čas pošiljanja s strani odjemalca

en: Sent Representing Search Key
sl: Poslan predstavljajoč iskalni ključ

en: Subject Prefix
sl: Predpona zadeve

en: Sent Representing Entry ID
sl: Poslan predstavljajoč ID vnosa

en: Sent Representing Name
sl: Poslano predstavljajoče ime

en: Message Submission ID
sl: ID pošiljanja sporočila

en: Original Author Name
sl: Ime izvirnega avtorja

en: Owner Appointment ID
sl: ID lastnika sestanka

en: Response Requested
sl: Zahtevan je odgovor

en: Sent Representing Address Type
sl: Poslana predstavljajoča vrsta naslova

en: Sent Representing E-mail Address
sl: Poslan predstavljajoč naslov e-pošte

en: Conversation Topic
sl: Tema pogovora

en: Conversation Index
sl: Kazalo pogovora

en: TNEF Correlation Key
sl: Korelacijski ključ TNEF

en: Reply Requested
sl: Zahtevan je odgovor

en: Sender Name
sl: Ime pošiljatelja

en: Sender Search Key
sl: Iskalni ključ pošiljatelja

en: Sender Address Type
sl: Vrsta naslova pošiljatelja

en: Sender E-mail Address
sl: E-poštni naslov pošiljatelja

en: Delete After Submit
sl: Izbriši po pošiljanju

en: Display Bcc
sl: Pokaži Skp

en: Display Cc
sl: Pokaži Kp

en: Display To
sl: Pokaži Za

en: Message Delivery Time
sl: Čas dostave sporočila

en: Message Flags
sl: Zastavice sporočila

en: Message Size
sl: Velikost sporočila

en: Parent Entry ID
sl: ID nadrejenega vnosa

en: Sent-Mail Entry ID
sl: ID vnosa poslane pošte

en: Message Recipients
sl: Prejemniki sporočila

en: Submit Flags
sl: Zastavice pošiljanja

en: Has Attachment
sl: Ima prilogo

en: Normalized Subject
sl: Normalizirana zadeva

en: RTF In Sync
sl: RTF v usklajevanju

en: Attachment Size
sl: Velikost priloge

en: Attachment Number
sl: Številka priloge

en: Access
sl: Dostop

en: Access Level
sl: Nivo dostopa

en: Mapping Signature
sl: Podpis preslikave

en: Record Key
sl: Ključ zapisa

en: Store Record Key
sl: Shrani ključ zapisa

en: Store Entry ID
sl: Shrani ID vnosa

en: Object Type
sl: Vrsta predmeta

en: Entry ID
sl: ID vnosa

en: Message Body
sl: Telo sporočila

en: RTF Sync Body CRC
sl: RTF uskladitev nadzorne vsote telesa

en: RTF Sync Body Count
sl: RTF uskladitev števila teles

en: RTF Sync Body Tag
sl: RTF uskladitev oznake telesa

en: RTF Compressed
sl: Stisnjen RTF

en: RTF Sync Prefix Count
sl: RTF uskladitev števila predpon

en: RTF Sync Trailing Count
sl: RTF uskladitev števila zaključnih

en: HTML Message Body
sl: Telo sporočila HTML

en: Message ID
sl: ID sporočila

en: Parent's Message ID
sl: ID nadrejenega sporočila

en: Action
sl: Dejanje

en: Action Flag
sl: Zastavica dejanja

en: Action Date
sl: Datum dejanja

en: Display Name
sl: Ime za prikaz

en: Creation Time
sl: Čas ustvaritve

en: Last Modification Time
sl: Čas zadnje spremembe

en: Search Key
sl: Iskalni ključ

en: Store Support Mask
sl: Shrani podporno masko

en: MDB Provider
sl: Ponudnik MDB

en: Attachment Data
sl: Podatki priloge

en: Attachment Encoding
sl: Kodiranje priloge

en: Attachment Extension
sl: Pripona priloge

en: Attachment Method
sl: Metoda priloge

en: Attachment Long File Name
sl: Dolgo datotečno ime priloge

en: Attachment Rendering Position
sl: Položaj izrisa priloge

en: Attachment Mime Tag
sl: Oznaka MIME priloge

en: Attachment Flags
sl: Zastavice priloge

en: Account
sl: Račun

en: Generation
sl: Ustvarjanje

en: Given Name
sl: Dano ime

en: Initials
sl: Začetnice

en: Keyword
sl: Ključna beseda

en: Language
sl: Jezik

en: Location
sl: Mesto

en: Surname
sl: Priimek

en: Company Name
sl: Ime podjetja

en: Title
sl: Naslov

en: Department Name
sl: Ime oddelka

en: Country
sl: Država

en: Locality
sl: Ime pošte

en: State/Province
sl: Dežela ali pokrajina

en: Middle Name
sl: Srednje ime

en: Display Name Prefix
sl: Predpona imena za prikaz

en: From
sl: Od

en: Date Sent
sl: Datum pošiljanja

en: Date Received
sl: Datum prejema

en: Message Status
sl: Stanje sporočila

en: Parent ID
sl: ID nadrejenega

en: Conversation ID
sl: ID pogovora

en: Body
sl: Telo

en: Attachment Title
sl: Naslov priloge

en: Attachment Meta File
sl: Metadatoteka priloge

en: Attachment Create Date
sl: Datum ustvaritve priloge

en: Attachment Modify Date
sl: Datum spremembe priloge

en: Date Modified
sl: Datum spremembe

en: Attachment Transport File Name
sl: Ime datoteke za prenos priloge

en: Attachment Rendering Data
sl: Podatki za izris priloge

en: MAPI Properties
sl: Lastnosti MAPI

en: Recipients Table
sl: Razpredelnica prejemnikov

en: Attachment MAPI Properties
sl: Lastnosti priloge MAPI

en: TNEF Version
sl: Različica TNEF

en: OEM Code Page
sl: Kodni nabor OEM

en: Contact File Under
sl: Datoteka stika pod

en: Contact Last Name And First Name
sl: Priimek in ime stika

en: Contact Company And Full Name
sl: Podjetje in polno ime stika

en: Contact EMail-1 Full
sl: Celotna 1. e-pošta stika

en: Contact EMail-1 Address Type
sl: Vrsta naslova 1. e-pošte stika

en: Contact EMail-1 Address
sl: Naslov 1. e-pošte stika

en: Contact EMail-1 Display Name
sl: Ime za prikaz 1. e-pošte stika

en: Contact EMail-1 Entry ID
sl: ID vnosa 1. e-pošte stika

en: Contact EMail-2 Full
sl: Celotna 2. e-pošta stika

en: Contact EMail-2 Address Type
sl: Vrsta naslova 2. e-pošte stika

en: Contact EMail-2 Address
sl: Naslov 2. e-pošte stika

en: Contact EMail-2 Display Name
sl: Ime za prikaz 2. e-pošte stika

en: Contact EMail-2 Entry ID
sl: ID vnosa 2. e-pošte stika

en: Appointment Location
sl: Mesto sestanka

en: Appointment Start Date
sl: Datum začetka sestanka

en: Appointment End Date
sl: Datum konca sestanka

en: Appointment Duration
sl: Trajanje sestanka

en: Appointment Response Status
sl: Stanje odgovora glede sestanka

en: Appointment Is Recurring
sl: Sestanek se ponavlja

en: Appointment Recurrence Type
sl: Vrsta ponavljanja sestanka

en: Appointment Recurrence Pattern
sl: Vzorec ponavljanja sestanka

en: Reminder Time
sl: Čas opomnika

en: Reminder Set
sl: Opomnik nastavljen

en: Start Date
sl: Začetni datum

en: End Date
sl: Končni datum

en: Reminder Next Time
sl: Opomnik naslednjič
