libktnef - en to sr@ijekavian translation catalogue (141 entries)

en: Reminder
sr@ijekavian: Подсјетник

en: Alternate Recipient Allowed
sr@ijekavian: допуштен алтернативни прималац

en: Message Class
sr@ijekavian: класа поруке

en: Originator Delivery Report Requested
sr@ijekavian: захтјев за извјештај о испоруци пошиљаоцу

en: Originator Return Address
sr@ijekavian: повратна адреса пошиљаоца

en: Priority
sr@ijekavian: приоритет

en: Read Receipt Requested
sr@ijekavian: затражена потврда читања

en: Recipient Reassignment Prohibited
sr@ijekavian: забрањена промјена примаоца

en: Original Sensitivity
sr@ijekavian: осјетљивост пошиљаоца

en: Report Tag
sr@ijekavian: ознака извјештаја

en: Sensitivity
sr@ijekavian: осјетљивост

en: Client Submit Time
sr@ijekavian: вријеме предаје клијента

en: Sent Representing Search Key
sr@ijekavian: послат представљајући кључ претраге

en: Subject Prefix
sr@ijekavian: префикс теме

en: Sent Representing Entry ID
sr@ijekavian: послат представљајући ИД уноса

en: Sent Representing Name
sr@ijekavian: послато представљајуће име

en: Message Submission ID
sr@ijekavian: ИД предаје поруке

en: Original Author Name
sr@ijekavian: име првобитног аутора

en: Owner Appointment ID
sr@ijekavian: ИД састанка власника

en: Response Requested
sr@ijekavian: затражен одзив

en: Sent Representing Address Type
sr@ijekavian: послат представљајући тип адресе

en: Sent Representing E-mail Address
sr@ijekavian: послата представљајућа адреса е‑поште

en: Conversation Topic
sr@ijekavian: тема разговора

en: Conversation Index
sr@ijekavian: индекс разговора

en: TNEF Correlation Key
sr@ijekavian: ТНЕФ корелациони кључ

en: Reply Requested
sr@ijekavian: затражен одговор

en: Sender Name
sr@ijekavian: име пошиљаоца

en: Sender Search Key
sr@ijekavian: кључ претраге пошиљаоца

en: Sender Address Type
sr@ijekavian: тип адресе пошиљаоца

en: Sender E-mail Address
sr@ijekavian: адреса е‑поште пошиљаоца

en: Delete After Submit
sr@ijekavian: брисање по предаји

en: Display Bcc
sr@ijekavian: приказ БЦЦ‑а

en: Display Cc
sr@ijekavian: приказ ЦЦ‑а

en: Display To
sr@ijekavian: приказ за‑поља

en: Message Delivery Time
sr@ijekavian: вријеме испоруке поруке

en: Message Flags
sr@ijekavian: заставице поруке

en: Message Size
sr@ijekavian: величина поруке

en: Parent Entry ID
sr@ijekavian: ИД родитеља уноса

en: Sent-Mail Entry ID
sr@ijekavian: ИД послате-поште уноса

en: Message Recipients
sr@ijekavian: примаоци поруке

en: Submit Flags
sr@ijekavian: заставице предаје

en: Has Attachment
sr@ijekavian: има прилог

en: Normalized Subject
sr@ijekavian: нормализована тема

en: RTF In Sync
sr@ijekavian: РТФ усклађен

en: Attachment Size
sr@ijekavian: величина прилога

en: Attachment Number
sr@ijekavian: број прилога

en: Access
sr@ijekavian: приступ

en: Access Level
sr@ijekavian: степен приступа

en: Mapping Signature
sr@ijekavian: мапирајући потпис

en: Record Key
sr@ijekavian: кључ слога

en: Store Record Key
sr@ijekavian: складиштење кључа слога

en: Store Entry ID
sr@ijekavian: складиштење ИД‑а уноса

en: Object Type
sr@ijekavian: тип објекта

en: Entry ID
sr@ijekavian: ИД уноса

en: Message Body
sr@ijekavian: тело поруке

en: RTF Sync Body CRC
sr@ijekavian: ЦРЦ тела РТФ‑а усклађивања

en: RTF Sync Body Count
sr@ijekavian: број тијела РТФ‑а усклађивања

en: RTF Sync Body Tag
sr@ijekavian: ознака тијела РТФ‑а усклађивања

en: RTF Compressed
sr@ijekavian: РТФ компресовано

en: RTF Sync Prefix Count
sr@ijekavian: број префикса РТФ‑а усклађивања

en: RTF Sync Trailing Count
sr@ijekavian: број пратећих РТФ‑а усклађивања

en: HTML Message Body
sr@ijekavian: тело ХТМЛ поруке

en: Message ID
sr@ijekavian: ИД поруке

en: Parent's Message ID
sr@ijekavian: ИД поруке родитеља

en: Action
sr@ijekavian: радња

en: Action Flag
sr@ijekavian: заставица радње

en: Action Date
sr@ijekavian: датум радње

en: Display Name
sr@ijekavian: приказно име

en: Creation Time
sr@ijekavian: време стварања

en: Last Modification Time
sr@ijekavian: вријеме посљедње измјене

en: Search Key
sr@ijekavian: кључ претраге

en: Store Support Mask
sr@ijekavian: складиштење маске подршке

en: MDB Provider
sr@ijekavian: добављач МДБ‑а

en: Attachment Data
sr@ijekavian: подаци прилога

en: Attachment Encoding
sr@ijekavian: кодирање прилога

en: Attachment Extension
sr@ijekavian: наставак прилога

en: Attachment Method
sr@ijekavian: метод прилога

en: Attachment Long File Name
sr@ijekavian: дуго име фајла прилога

en: Attachment Rendering Position
sr@ijekavian: положај исцртавања прилога

en: Attachment Mime Tag
sr@ijekavian: МИМЕ ознака прилога

en: Attachment Flags
sr@ijekavian: заставице прилога

en: Account
sr@ijekavian: налог

en: Generation
sr@ijekavian: генерација

en: Given Name
sr@ijekavian: име

en: Initials
sr@ijekavian: иницијали

en: Keyword
sr@ijekavian: кључна реч

en: Language
sr@ijekavian: језик

en: Location
sr@ijekavian: локација

en: Surname
sr@ijekavian: презиме

en: Company Name
sr@ijekavian: име фирме

en: Department Name
sr@ijekavian: име одјељења

en: Country
sr@ijekavian: држава

en: Locality
sr@ijekavian: локалитет

en: State/Province
sr@ijekavian: република/провинција

en: Middle Name
sr@ijekavian: средње име

en: Display Name Prefix
sr@ijekavian: префикс приказног имена

en: From
sr@ijekavian: од

en: Date Sent
sr@ijekavian: датум слања

en: Date Received
sr@ijekavian: датум пријема

en: Message Status
sr@ijekavian: стање поруке

en: Parent ID
sr@ijekavian: ИД родитеља

en: Conversation ID
sr@ijekavian: ИД разговора

en: Body
sr@ijekavian: тијело

en: Attachment Title
sr@ijekavian: наслов прилога

en: Attachment Meta File
sr@ijekavian: метафајл прилога

en: Attachment Create Date
sr@ijekavian: датум стварања прилога

en: Attachment Modify Date
sr@ijekavian: датум измјене прилога

en: Date Modified
sr@ijekavian: датум измјене

en: Attachment Transport File Name
sr@ijekavian: име фајла прилога у транспорту

en: Attachment Rendering Data
sr@ijekavian: подаци исцртавања прилога

en: MAPI Properties
sr@ijekavian: МАПИ својства

en: Recipients Table
sr@ijekavian: табела прималаца

en: Attachment MAPI Properties
sr@ijekavian: МАПИ својства прилога

en: TNEF Version
sr@ijekavian: верзија ТНЕФ‑а

en: OEM Code Page
sr@ijekavian: ОЕМ кодна страница

en: Contact File Under
sr@ijekavian: фајл контакта под

en: Contact Last Name And First Name
sr@ijekavian: име и презиме контакта

en: Contact Company And Full Name
sr@ijekavian: фирма и пуно име контакта

en: Contact EMail-1 Full
sr@ijekavian: пуна е‑пошта‑1 за контакт

en: Contact EMail-1 Address Type
sr@ijekavian: тип адресе е‑поште‑1 за контакт

en: Contact EMail-1 Address
sr@ijekavian: адреса е‑поште‑1 за контакт

en: Contact EMail-1 Display Name
sr@ijekavian: приказно име е‑поште‑1 за контакт

en: Contact EMail-1 Entry ID
sr@ijekavian: ИД уноса е‑поште‑1 за контакт

en: Contact EMail-2 Full
sr@ijekavian: пуна е‑пошта‑2 за контакт

en: Contact EMail-2 Address Type
sr@ijekavian: тип адресе е‑поште‑2 за контакт

en: Contact EMail-2 Address
sr@ijekavian: адреса е‑поште‑2 за контакт

en: Contact EMail-2 Display Name
sr@ijekavian: приказно име е‑поште‑2 за контакт

en: Contact EMail-2 Entry ID
sr@ijekavian: ИД уноса е‑поште‑2 за контакт

en: Appointment Location
sr@ijekavian: локација састанка

en: Appointment Start Date
sr@ijekavian: датум почетка састанка

en: Appointment End Date
sr@ijekavian: датум краја састанка

en: Appointment Duration
sr@ijekavian: трајање састанка

en: Appointment Response Status
sr@ijekavian: стање одзива за састанак

en: Appointment Is Recurring
sr@ijekavian: састанак се понавља

en: Appointment Recurrence Type
sr@ijekavian: тип понављања састанка

en: Appointment Recurrence Pattern
sr@ijekavian: образац понављања састанка

en: Reminder Time
sr@ijekavian: вријеме подсетника

en: Reminder Set
sr@ijekavian: подсјетник постављен

en: Start Date
sr@ijekavian: датум почетка

en: End Date
sr@ijekavian: датум краја

en: Reminder Next Time
sr@ijekavian: подсјетник следећи пут
