libktnef - en to ug translation catalogue (32 entries)

en: Reminder
ug: ئەسكەرتكۈچ

en: Priority
ug: مەرتىۋە

en: Sensitivity
ug: سەزگۈرلۈك

en: Has Attachment
ug: قوشۇلما بار

en: Access
ug: زىيارەت

en: Access Level
ug: زىيارەت دەرىجىسى

en: Object Type
ug: ئوبيېكت تىپى

en: Message Body
ug: ئۇچۇر گەۋدىسى

en: HTML Message Body
ug: HTML ئۇچۇر گەۋدىسى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Display Name
ug: كۆرسىتىش ئىسمى

en: Creation Time
ug: قۇرۇلغان ۋاقتى

en: Search Key
ug: ئىزدەش ھالقىلىق سۆزى

en: Account
ug: ھېسابات

en: Generation
ug: دەۋر

en: Given Name
ug: بېرىلگەن ئاتى

en: Initials
ug: قىسقارتىلمىسى

en: Keyword
ug: ھالقىلىق سۆز

en: Language
ug: تىل

en: Location
ug: ئورنى

en: Surname
ug: تەگات

en: Company Name
ug: شىركەت ئىسمى

en: Country
ug: دۆلەت

en: Locality
ug: ئورۇن

en: State/Province
ug: ئىشتات/ئۆلكە

en: Middle Name
ug: ئوتتۇرا ئاتى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Message Status
ug: ئۇچۇر ھالىتى

en: Body
ug: جىسىم

en: Date Modified
ug: ئۆزگەرتكەن چېسلا

en: Start Date
ug: باشلاش چېسلاسى

en: End Date
ug: ئاخىرلىشىش چېسلاسى
