libktnef5 - en to uk translation catalogue (143 entries)

en: Reminder
uk: Нагадування

en: Alternate Recipient Allowed
uk: Дозволені альтернативні адресати

en: Message Class
uk: Клас повідомлення

en: Originator Delivery Report Requested
uk: Запрошений звіт про доставку

en: Originator Return Address
uk: Зворотна адреса відправника

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Read Receipt Requested
uk: Запрошене підтвердження про прочитання

en: Recipient Reassignment Prohibited
uk: Перенаправлення до іншого адресата заборонене

en: Original Sensitivity
uk: Первісна чутливість

en: Report Tag
uk: Мітка звіту

en: Sensitivity
uk: Чутливість

en: Subject
uk: Тема

en: Client Submit Time
uk: Час надсилання клієнтом

en: Sent Representing Search Key
uk: Відправлений пошуковий ключ

en: Subject Prefix
uk: Префікс теми

en: Sent Representing Entry ID
uk: Відісланий ІД елемента

en: Sent Representing Name
uk: Відіслане ім'я

en: Message Submission ID
uk: ІД надісланого повідомлення

en: Original Author Name
uk: Ім'я першого автора

en: Owner Appointment ID
uk: ІД організатора зустрічі

en: Response Requested
uk: Запит відповіді

en: Sent Representing Address Type
uk: Тип відісланої адреси

en: Sent Representing E-mail Address
uk: Відіслана адреса електронної пошти

en: Conversation Topic
uk: Тема розмови

en: Conversation Index
uk: Індекс розмови

en: TNEF Correlation Key
uk: Ключ кореляції TNEF

en: Reply Requested
uk: Вимагається відповідь

en: Sender Name
uk: Ім'я відправника

en: Sender Search Key
uk: Пошуковий ключ відправника

en: Sender Address Type
uk: Тип адреси відправника

en: Sender E-mail Address
uk: Електронна адреса відправника

en: Delete After Submit
uk: Вилучити після відсилання

en: Display Bcc
uk: Показувати прих. копію

en: Display Cc
uk: Показувати поле копія

en: Display To
uk: Показувати поле кому

en: Message Delivery Time
uk: Час доставки повідомлення

en: Message Flags
uk: Прапорці повідомлення

en: Message Size
uk: Розмір повідомлення

en: Parent Entry ID
uk: ІД батьківського елемента

en: Sent-Mail Entry ID
uk: ІД елемента відісланої пошти

en: Message Recipients
uk: Отримувачі повідомлення

en: Submit Flags
uk: Надіслати прапорці

en: Has Attachment
uk: Має долучення

en: Normalized Subject
uk: Нормалізована тема

en: RTF In Sync
uk: RTF синхронізовано

en: Attachment Size
uk: Розмір долучення

en: Attachment Number
uk: Номер долучення

en: Access
uk: Доступ

en: Access Level
uk: Рівень доступу

en: Mapping Signature
uk: Підпис

en: Record Key
uk: Ключ запису

en: Store Record Key
uk: Зберігати ключ запису

en: Store Entry ID
uk: Зберігати ІД запису

en: Object Type
uk: Тип об'єкта

en: Entry ID
uk: ІД запису

en: Message Body
uk: Тіло повідомлення

en: RTF Sync Body CRC
uk: Контрольна сума тіла синхронізації RTF

en: RTF Sync Body Count
uk: Лічильник тіла синхронізації RTF

en: RTF Sync Body Tag
uk: Мітка тіла синхронізації RTF

en: RTF Compressed
uk: Стиснутий RTF

en: RTF Sync Prefix Count
uk: Лічильник префікса синхронізації RTF

en: RTF Sync Trailing Count
uk: Лічильник завершального блока синхронізації RTF

en: HTML Message Body
uk: Тіло HTML повідомлення

en: Message ID
uk: ІД повідомлення

en: Parent's Message ID
uk: ІД батьківського повідомлення

en: Action
uk: Дія

en: Action Flag
uk: Прапорець дії

en: Action Date
uk: Дата дії

en: Display Name
uk: Екранне ім'я

en: Creation Time
uk: Час створення

en: Last Modification Time
uk: Час останньої модифікації

en: Search Key
uk: Пошуковий ключ

en: Store Support Mask
uk: Зберігати маску підтримки

en: MDB Provider
uk: Провайдер MDB

en: Attachment Data
uk: Дані долучення

en: Attachment Encoding
uk: Кодування долучення

en: Attachment Extension
uk: Суфікс назви долучення

en: Attachment Method
uk: Метод долучення

en: Attachment Long File Name
uk: Довга назва файла долучення

en: Attachment Rendering Position
uk: Позиція зображення долучення

en: Attachment Mime Tag
uk: Мітка MIME долучення

en: Attachment Flags
uk: Прапорці долучення

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Generation
uk: Створення

en: Given Name
uk: Ім'я

en: Initials
uk: Ініціали

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Language
uk: Мова

en: Location
uk: Адреса

en: Surname
uk: Прізвище

en: Company Name
uk: Назва підприємства

en: Title
uk: Звертання

en: Department Name
uk: Назва відділу

en: Country
uk: Країна

en: Locality
uk: Місто/Село

en: State/Province
uk: Область/провінція

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Display Name Prefix
uk: Показувати префікс імені

en: From
uk: Від

en: Date Sent
uk: Дата відсилання

en: Date Received
uk: Дата отримання

en: Message Status
uk: Стан повідомлення

en: Parent ID
uk: ІД батьківського повідомлення

en: Conversation ID
uk: ІД розмови

en: Body
uk: Тіло

en: Attachment Title
uk: Заголовок долучення

en: Attachment Meta File
uk: Метафайл долучення

en: Attachment Create Date
uk: Дата створення долучення

en: Attachment Modify Date
uk: Дата модифікації долучення

en: Date Modified
uk: Дата модифікації

en: Attachment Transport File Name
uk: Назва файла транспорту долучення

en: Attachment Rendering Data
uk: Дані відтворення долучення

en: MAPI Properties
uk: Властивості MAPI

en: Recipients Table
uk: Таблиця адресатів

en: Attachment MAPI Properties
uk: Властивості долучення MAPI

en: TNEF Version
uk: Версія TNEF

en: OEM Code Page
uk: Кодова сторінка OEM

en: Contact File Under
uk: Файл контакту

en: Contact Last Name And First Name
uk: Прізвище та ім'я контакту

en: Contact Company And Full Name
uk: Підприємство і повне ім'я

en: Contact EMail-1 Full
uk: Повна адреса EMail-1 контакту

en: Contact EMail-1 Address Type
uk: Тип адреси EMail-1 контакту

en: Contact EMail-1 Address
uk: Адреса EMail-1 контакту

en: Contact EMail-1 Display Name
uk: Екранне ім'я адреси EMail-1 контакту

en: Contact EMail-1 Entry ID
uk: IД адреси EMail-1 контакту

en: Contact EMail-2 Full
uk: Повна адреса EMail-2 контакту

en: Contact EMail-2 Address Type
uk: Тип адреси EMail-2 контакту

en: Contact EMail-2 Address
uk: Адреса EMail-2 контакту

en: Contact EMail-2 Display Name
uk: Екранне ім'я адреси EMail-2 контакту

en: Contact EMail-2 Entry ID
uk: IД адреси EMail-2 контакту

en: Appointment Location
uk: Адреса зустрічі

en: Appointment Start Date
uk: Дата початку зустрічі

en: Appointment End Date
uk: Дата завершення зустрічі

en: Appointment Duration
uk: Тривалість зустрічі

en: Appointment Response Status
uk: Стан запиту зустрічі

en: Appointment Is Recurring
uk: Зустріч знов повториться

en: Appointment Recurrence Type
uk: Тип повторення зустрічі

en: Appointment Recurrence Pattern
uk: Шаблон повторення зустрічі

en: Reminder Time
uk: Час нагадування

en: Reminder Set
uk: Нагадування ввімкнене

en: Start Date
uk: Дата початку

en: End Date
uk: Дата закінчення

en: Reminder Next Time
uk: Наступний час нагадування
