ktorrent - en to cs translation catalogue (1212 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
cs: KTorrent není schopen přijmout připojení, protože TCP port %1 je již využíván jiným programem.

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
cs: KTorrent není schopen přijmout připojení, protože UDP port %1 je již využíván jiným programem.

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
cs: Otevření torrentu <b>%1</b>, by sdílelo jeden či více souborů s následujícími torrenty. Torrenty nemají povoleno zapisovat do stejných souborů.

en: KTorrent is running one or more torrents
cs: V KTorrentu je spuštěn jeden nebo více torrentů

en: Cannot create torrent: %1
cs: Nelze vytvořit torrent: %1

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
cs: Jeden či více diskových svazků není připojeno. Pro spuštění torrentu musí být připojeny.

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Storage volume %1 is not mounted
cs: Diskový svazek %1 není připojen

en: Storage volumes %1 are not mounted
cs: Diskové svazky %1 nejsou připojeny

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
cs: Některá data z torrentu "%1" chybějí.
    
    Přejete si je znovu vytvořit, nebo si je nepřejete stahovat?

en: Data files are missing
cs: Soubory s daty chybí

en: Cannot deselect missing files: %1
cs: Nelze odznačit chybějící soubory: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
cs: Nelze vytvořit chybějící soubor: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
cs: Soubor, kde byla uložena data z torrentu "%1" chybí.
    Přejete si jej opět vytvořit?

en: Data file is missing
cs: Soubor s daty chybí

en: Cannot recreate data file: %1
cs: Nelze vytvořit soubor s daty: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
cs: Neplatný magnet bittorrent odkaz: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
cs: Pokoušíte se stáhnout odkaz magnet a DHT není povoleno. Pro optimální výsledky povolte DHT.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
cs: Vložte IP adresu, název počítače a číslo portu protějšku, který si přejete přidat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
cs: Protějšek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
cs: <p>Zde by měla být zadána IP adresa, nebo název počítače protějšku, ke kterému si přejete se připojit.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka:</span> Přijímají se IPv4 a IPv6 adresy</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
cs: Přidat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
cs: Zavřít

en: Show a file tree
cs: Zobrazit strom souborů

en: Show a file list
cs: Zobrazit seznam souborů

en: Filter
cs: Filtr

en: Opening %1
cs: Otevírání %1

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
cs: Některé soubory z tohoto torrentu byly nalezeny dokončeny v cílové složce. Přejete si tyto soubory importovat a použít složku s dokončeným stažením jako lokaci?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
cs: Všechny soubory z tohoto torrentu byly nalezeny dokončeny v cílové složce. Přejete si tyto soubory importovat a použít složku s dokončeným stažením jako lokaci?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
cs: Dokončený soubor <b>%1</b> byl nalezen ve složce stažení. Přejete si importovat tento soubor?

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
cs: Adresář %1 neexistuje. Přejete si jej vytvořit?

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
cs: Odznačili jste následující existující soubory. Ztratíte veškerá data v těchto souborech, skutečně si to přejete provést?

en: Yes, delete the files
cs: Ano, smazat soubory

en: No, keep the files
cs: Ne, ponechat soubory

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
cs: Otevření torrentu <b>%1</b>, by sdílelo jeden či více souborů s následujícími torrenty. Torrenty nemají povoleno zapisovat do stejných souborů. Prosím vyberte jiné umístění.

en: All Torrents
cs: Všechny torrenty

en: <b>Unable to determine free space</b>
cs: <b>Nelze zjistit velikost volného prostoru</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
cs: %1 (%2 používáno existujícími soubory)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
cs: %1 krátké

en: Existing files: <b>None</b>
cs: Existující soubory: <b>Žádný</b>

en: Existing files: <b>All</b>
cs: Existující soubory: <b>Všechny</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
cs: Existující soubory: <b>%1</b> z <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
cs: Existující soubor: <b>Ne</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
cs: Existující soubor: <b>Ano</b>

en: Clear History
cs: Vyprázdnit historii

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
cs: Označte soubory, které si přejete stáhnout

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
cs: Stáhnout do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
cs: Historie všech nedávno použitých umístění pro stahování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
cs: Po dokončení stahování torrentu,  přesune soubory do zadaného umístění.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
cs: Po dokončení přesunout do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
cs: Historie všech nedávno použitých umístění pro přesouvání po dokončení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text encoding:
cs: Kódování textu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
cs: Všechny soubory v torrentu, můžete je změnit poklepáním na ně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
cs: Vybr&at vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
cs: Nevybrat žád&ný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
cs: Obrátit výběr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
cs: Svinout vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
cs: Rozvinout vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
cs: Nenalezeny existující soubory

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
cs: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
cs: Skupina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
cs: Spustit torrent

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
cs: <p>Pokud jsou nalezeny existující soubory, přeskočit datovou kontrolu a považovat je za plně stažené.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Provádějte pouze pokud jste si naprosto jisti.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
cs: Přeskočit kontrolu integrity dat, pokud jsou existující soubory nalezeny

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
cs: Místo na disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
cs: Požadováno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
cs: Dostupné:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
cs: Po stažení:

en: Cannot load the torrent file: %1
cs: Nelze načíst soubor torrent: %1

en: Cannot open %1: %2
cs: Nelze otevřít %1: %2

en: Failed to create %1: %2
cs: Nelze vytvořit %1: %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
cs: Importovat existující torrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
cs: Vyberte soubor torrentu a data, která k němu patří.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
cs: &Importovat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
cs: Z&rušit

en: Select the directory where the data now is.
cs: Vybrat adresář kde se teď nachází data.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
cs: Ve vámi vybraném umístění se datové soubory nenacházejí. Přejete si všechny soubory ve vybraném adresáři vytvořit?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
cs: Ne všechny soubory byly nalezeny v novém umístění; některé stále chybí. Přejete si chybějící soubory ve vybraném adresáři vytvořit?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
cs: Ve vámi vybraném umístění se datový soubor nenachází. Přejete si soubor vytvořit ve vybraném adresáři?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
cs: Soubory chybí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
cs: Následující soubory chybí:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
cs: Již tam nejsou, vytvořte je znovu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
cs: Vytvořit znovu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
cs: Nestahovat chybějící soubory.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
cs: Nestahovat

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
cs: Soubory byly přesunuty do jiného umístění, vyberte nové umístění.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
cs: Vybrat nové umístění

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
cs: Zrušit, nespouštět torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
cs: Zrušit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
cs: Otevřít URL

en: Error fetching tracker list
cs: Chyba při stahování seznamu trackerů

en: Please check if the URL in Settings > Advanced > Tracker list URL is reachable.
cs: Prosím zkontrolujte zda je dosažitelné URL v Nastavení > Pokročilé > Seznam URL trackerů.

en: Invalid URL: %1
cs: Neplatné URL: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
cs: Otevírat torrenty bez dotazování

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
cs: Omezení rychlosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
cs: Omezení rychlosti pro individuální torrenty (poklikejte pro změnu):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
cs: Filtr:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
cs: Globální omezení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
cs: Maximální rychlost stahování:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
cs: Bez limitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
cs: Maximální rychlost odesílání:

en: Download Limit
cs: Omezení stahování

en: Upload Limit
cs: Omezení odesílání

en: Assured Download Speed
cs: Zajištěná rychlost stahování

en: Assured Upload Speed
cs: Zajištěná rychlost odesílání

en: No assured speed
cs: Žádná zaručená rychlost

en: Create A Torrent
cs: Vytvořit torrent

en: Only HTTP is supported for webseeding.
cs: Pouze HTTP je podporováno pro webové sdílení.

en: You must select a file or a folder.
cs: Je třeba zvolit soubor nebo složku.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
cs: Nemáte přidán tracker, jste si jisti, že si přejete vytvořit tento torrent?

en: You must add at least one node.
cs: Musíte přidat alespoň jeden DHT uzel.

en: Choose a file to save the torrent
cs: Zvolte soubor pro uložení torrentu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
cs: Vytvořit torrent

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
cs: Soubor nebo složka, ze které si přejete vytvořit torrent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectDirectory)
en: Select Directory
cs: Vyberte adresář

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectFile)
en: Select File
cs: Vybrat soubor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
cs: Velikost bloku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
cs: Začít sdílet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
cs: Soukromý torrent (DHT nepovoleno)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
cs: Decentralizováno (pouze DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
cs: Přidat torrent do skupiny:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
cs: Trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
cs: Odstranit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
cs: Přesunout výš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
cs: Přesunout níž

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
cs: DHT uzlů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
cs: Uzel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
cs: IP nebo název hostitele

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
cs: Webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
cs: Komentáře:

en: Policy for the %1 group
cs: Chování pro %1 skupinu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
cs: Výchozí místo uložení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
cs: Výchozí umístění pro přesun po dokončení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
cs: Výchozí nastavení pro torrenty, které jsou přidány do skupiny.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
cs: Omezení torrentů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
cs: Maximální rychlost stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
cs: Maximální rychlost odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
cs: Maximální doba sdílení:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
cs:  Hodiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
cs: Maximální poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
cs: Aplikovat nastavení pouze na nově otevřené a vytvořené torrenty

en: Open a new tab
cs: Otevřít novou kartu

en: Close the current tab
cs: Zavřít současnou kartu

en: Edit Group Policy
cs: Upravit zásady pro skupinu

en: Open In New Tab
cs: Otevřít v nové kartě

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Edit Name
cs: Upravit název

en: Remove Group
cs: Odstranit skupinu

en: Group Policy
cs: Zásady pro skupinu

en: Please enter the group name.
cs: Prosím, zadejte název skupiny.

en: The group %1 already exists.
cs: Skupina %1 již existuje.

en: Custom Groups
cs: Vlastní skupiny

en: Open Location
cs: Otevřít umístění

en: Create a new torrent
cs: Vytvořit torrent

en: Open a torrent
cs: Otevřít torrent

en: Open Silently
cs: Otevírat bez dotazování

en: Open a torrent without asking any questions
cs: Otevření torrentu bez dotazování

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
cs: Otevřít URL směrované na torrent, magnet odkazy jsou podporovány

en: IP Filter
cs: Filtr IP

en: Show the list of blocked IP addresses
cs: Zobrazit seznam blokovaných IP adres

en: Import Torrent
cs: Importovat Torrent

en: Import a torrent
cs: Importovat Torrent

en: Show/Hide KTorrent
cs: Zobrazit / Skrýt Ktorrent

en: D: %1 | U: %2
cs: S: %1 O: %2

en: IP Filter List
cs: Seznam IP filtru

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
cs: Neplatná IP adresa <b>%1</b>. Musíte vložit IP ve formátu 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>Můžete také použít zástupné znaky jako '127.0.0.*', nebo upřesnit rozsah jako '200.10.10.0-200.10.10.40'.

en: Choose a file
cs: Vybrat soubor

en: Text files
cs: Textové soubory

en: Choose a filename to save under
cs: Zvolte soubor pro uložení torrentu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
cs: Černá listina protějšků KTorrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
cs: Přidat protějšek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
cs: IP adresa musí být ve formátu 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    Můžete také použít zástupné znaky jako '127.0.0.*', nebo upřesnit rozsah jako '200.10.10.0-200.10.10.40'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
cs: Vyčistit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
cs: Otevřít...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
cs: Uložit jako...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
cs: Po&hled

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
cs: Hlavní

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
cs: Torrenty

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
cs: Skupiny

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
cs: Pohled

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
cs: Pokročilé

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
cs: Otevřít adresář

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
cs: Přidat do skupiny

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
cs: Nastavit sloupce

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
cs: Sloupce

en: Bittorrent client by KDE
cs: BitTorrent klient od KDE

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson and Ivan Vasic
cs: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson a Ivan Vasic

en: BitFinder Plugin
cs: Zásuvný modul BitFinder

en: Webinterface Plugin, global max share ratio patch
cs: Modul pro webové rozhraní, oprava pro souhrnný maximální poměr sdílení

en: Statistics Plugin
cs: Modul statistik

en: Application icon and a couple of others
cs: Ikona aplikace a další ikony

en: 1.0 application icon
cs: Ikona 1.0 aplikace

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
cs: Nástrojový tip ChunkBar a řazení IWFileTreeItem

en: Country locator for InfoWidget plugin. Flags are taken from http://flags.blogpotato.de/ so thanks to them too.
cs: Vyhledávač zemí pro modul InfoWidget. Vlajky jsou převzaty z http://flags.blogpotato.de/ kterým také patří díky.

en: File prioritization and some other patches
cs: Nastavení priority souborů a další

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
cs: Miniupnp bylo použito jako příklad pro vaše vlastní využití UPnP

en: Zeroconf enhancements
cs: Rozšíření Zeroconf

en: Coldmilk webgui
cs: Webové rozhraní Coldmilk

en: IDEAl code from KDevelop
cs: Kód IDEAl z KDevelop

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
cs: Vylepšení rychlosti převodu v modulu ipfilter

en: Bryan Burns of Juniper Networks
cs: Bryan Burns od Juniper Networks

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
cs: Objevil 2 bezpečnostní mezery (obě jsou opraveny)

en: Patch to load silently with a save location
cs: Záplata pro tiché načtení s uloženým umístěním

en: Fixes in PHP code of webinterface
cs: Opravuje webové rozhraní v PHP

en: XFS specific disk preallocation
cs: Specifická disková předalokace XFS

en: Patch to not show very low speeds
cs: Vypnutí zobrazení velmi nízkých rychlostí

en: Patch to show potentially firewalled status
cs: Záplata pro potenciální zobrazení stavu firewallu

en: Several patches
cs: Několik úprav

en: Patch to hide menu bar
cs: Záplata pro skrytí panelu nabídky

en: Patch to change file priorities in the webgui
cs: Záplata pro změnu priorit souboru ve webovém rozhraní

en: Several webgui patches
cs: Několik úprav webgui

en: Fixes for several warnings
cs: Opravy několika varování

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
cs: Oprava výpočtu volného místa na disku ve FreeBSD

en: Patch to fix a crash in ChunkDownloadView
cs: Oprava pádu v ChunkDownloadView

en: A couple of bugfixes
cs: Pár oprav

en: Patch to load torrents silently from the command line
cs: Úprava pro otevírání torrentů z příkazové řádky bez dotazu

en: New set of icons
cs: Nové ikony

en: Drag and drop support for Plasma applet
cs: Podpora Drag and drop pro plasma applet

en: Patch to cleanup the plugin list
cs: Oprava čistící seznam modulů

en: Patch to make the Plasma applet a popup applet
cs: Oprava umožňující Plasma appletu být vyskakovacím appletem

en: Patch to add support for IP ranges in IP filter dialog
cs: Oprava přidávající podporu pro rozsahy IP v IP filtrovacím dialogu

en: Feature which adds the date a torrent was added
cs: Rozšíření přidávající datum kdy byl přidán torrent

en: Feature to disable authentication in the webinterface
cs: Rozšíření umožňující vypnutí ověření na webovém rozhraní

en: Exclusion patterns in the syndication plugin
cs: Vzory pro vyřazení v modulu publikování

en: Patch to rename single file torrents to the file inside
cs: Oprava pro přejmenování jedno-souborových torrentů na soubor uvnitř

en: Fix for bug 305379
cs: Oprava chyby 305379

en: Add support for x-scheme-handler/magnet mimetype
cs: Přidat podporu pro typ MIME x-scheme-handler/magnet

en: Fix for bug 339584
cs: Oprava chyby 339584

en: KF5 porting
cs: Portování na KF5

en: Bugfixes, cleanups and optimizations
cs: Opravy chyb, čištění kódu a optimalizace

en: Enable logging to standard output
cs: Povolit záznam na standardní výstup

en: Silently open torrent given on URL
cs: Tiše otevřít soubor s URL

en: Document to open
cs: Dokument k otevření

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
cs: Zda má nebo nemá být disková kapacita rezervována před tím, než začne stahování torrentu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
cs: Předalokovat místo na disku před spuštěním torrentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
cs: Místo rychlého předalokování udělat kompletní předalokování. Toto je pomalejší než rychlý způsob, ale předchází fragmentaci disku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
cs: Kompletně předalokovat místo na disku (předejdete fragmentaci)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
cs: Výkon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
cs: Interval aktualizace GUI:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
cs: <p>Interval mezi aktualizacemi GUI v milisekundách.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>zvýšení hodnoty sníží zátěž procesoru.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
cs: Interval uspání:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Magnets Queue
cs: Fronta Magnetů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of downloading slots:
cs: Počet stahujících slotů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numMagnetDownloadingSlots)
en: Maximum number of concurrent downloading magnets at the same time.
cs: Maximální počet souběžných stahování magnetů.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Whether or not the magnets that are not downloaded after a maximum period of time must be pushed back at the end of the queue.
cs: Zda magnety, které nejsou stahovány po maximální dobu musí být odsunuty na konec fronty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Requeue magnets after:
cs: Znovu zařadit magnety do fronty po:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en: Maximum time that a magnet can occupy a downloading slot before it will be pushed back in the queue.
cs: Maximální čas, po který může magnet obsadit stahovací slot než bude odsunut ve frontě ve prospěch jiného.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
cs: Různé

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
cs: Velikost ukázek u zvukových souborů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of an audio file, which will be prioritized for previewing.</p>
cs: <p>Množství dat na začátku a konci zvukového souboru, které bude upřednostněno pro náhled.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
cs: Velikost ukázek u video souborů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of a video file, which will be prioritized for previewing.</p>
cs: <p>Množství dat na začátku a konci video souboru, které bude upřednostněno pro náhled.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Tracker list URL:
cs: Seznam URL trackerů:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve the hostname of each peer. This will result in the hostname of a peer being displayed instead of the IP address. 
    
    It can be disabled if you do not like the additional network traffic it generates
cs: Přeloží název počítače pro každého účastníka. Tedy zobrazí jméno počítače místo IP adresy. 
    
    Pokud si nepřejete dodatečný síťový provoz, který tato vlastnost vytváří, tak je možno ji vypnout.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
cs: Vyřešit jména počítačů - protějšků

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
cs: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: DHT is a trackerless protocol to find peers sharing the same torrents as you do.
cs: DHT je protokol, který nalezne protějšky, jež sdílí stejné torrenty jako vy, bez nutnosti trackeru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
cs: Použít DHT k získání dalších protějšků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: UDP port for DHT communications:
cs: UDP port pro komunikace DHT:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dhtPort)
en: <p>UDP port to use for the DHT protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming DHT requests. The UPnP plugin can do this for you.</p>
cs: <p>UDP port pro DHT protokol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Jste-li za routerem, tento port musí být předán, aby byly přijaty příchozí požadavky DHT. Udělat to pro vás může Modul UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Whether or not to use µTorrent compatible peer exchange.
cs: Zda použít nebo ne výměnu protějšků kompatibilní s µTorrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
cs: Výměna protějšků

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
cs: Povolit nebo zakázat webové seedy, když jsou dostupné v torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
cs: Použít webové seedy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: When a torrent has finished downloading, do a full data check on the torrent.
cs: Když je dokončeno stahování torrentu, provést kompletní kontrolu integrity dat torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
cs: Zkontrolovat integritu dat, když je stahování dokončeno

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
cs: Šifrování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption)
en: <p>Protocol encryption is useful when your ISP is slowing down bittorrent connections. </p>
    <p>The encryption will prevent your bittorrent traffic to be flagged as bittorrent traffic, and so the ISP will not slow it down.</p>
cs: <p>Šifrování protokolu je pužitečné pokud váš poskytovatel zpomaluje spojení přes bittorrent. </p>
    <p>Šifrování zabrání aby byl přenos přes bittorrent označen jako takový a zpomalen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
cs: Používat šifrování protokolu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections)
en: Not all clients support encryption, and some people have encryption disabled. If you want to connect to those peers, you need to have this option enabled.
cs: Ne všichni klienti podporují šifrování a někteří lidé mají šifrování vypnuté. Přejete-li si se k těmto protějškům připojit, musíte mít tuto volbu aktivovanou.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
cs: Povolit nešifrovaná spojení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Instead of allowing the tracker to determine your IP address, tell the tracker which IP address to use. Use this when you are behind a proxy.
cs: Místo, aby tracker určoval vaši IP adresu, řeknete trackeru, kterou IP adresu použít. Toto použijte, jste-li za proxy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
cs: Poslat trackeru vlastní IP nebo název hostitele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
cs: Vlastní IP nebo název hostitele:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customIP)
en: Custom IP address or hostname to send to the tracker. Hostnames will be resolved at runtime and the resolved IP address will be sent to the tracker.
cs: Vlastní IP adresa nebo název počítače, které se má odesílat trackeru. Názvy počítačů budou přeloženy za běhu a přeložené IP adresy budou poslány trackeru.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
cs: Barvy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_stalledTorrentColor)
en: Color to use for torrents when they are stalled or checking data.
cs: Barva torrentů, které stojí nebo kontrolují data.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_okTorrentColor)
en: Color to use for torrents while seeding or downloading.
cs: Barva pro použití u torrentů během odesílání nebo stahování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Torrent is running:
cs: Torrent běží:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Torrent is stalled or checking data:
cs: Torrent stojí nebo kontroluje data:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_errorTorrentColor)
en: Color to use for torrents with error status.
cs: Barva určená pro torrenty s chybovým stavem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Torrent error:
cs: Chyba torrentu:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_highlightTorrentNameByTrackerStatus)
en: Additionally highlight torrents based on the status of their trackers (if any)
cs: Navíc zvýraznit torrenty podle stavu jejich trackerů (pokud jsou nějaké)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Some of the trackers are reachable:
cs: Některé z trackerů jsou dosažitelné:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: None of the trackers are reachable:
cs: Žádné z trackerů nejsou dosažitelné:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Reachable trackers report warnings:
cs: Dosažitelné trackery hlásí varování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Trackers are timing out:
cs: Trackerům vypršel stanovený časový limit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Low share ratio:
cs: Nízký poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Good share ratio:
cs: Dobrý poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lowShareRatioColor)
en: Color to display share ratio below minimal good value.
cs: Barva pro zobrazení poměru sdílení pod minimální dobrou hodnotu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_goodShareRatioColor)
en: Color to display share ratio above minimal good value.
cs: Barva pro zobrazení poměru sdílení nad minimální dobrou hodnotu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset colors to their default values (other settings won't change).
cs: Obnovit výchozí hodnoty barev (jiná nastavení zůstanou nezměněna).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset Colors
cs: Obnovit výchozí barvy

en: Application
cs: Aplikace

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
cs: Složky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
cs: Složka pro uložení informací o torrentu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
cs: Adresář pro uložení informací o všech torrentech aktuálně otevřených v KTorrentu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
cs: Adresář, který je používán jako výchozí umístění pro uložení všech dat.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
cs: Adresář, kam se přesunou data, když je dokončeno stahování torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
cs: Přesunout dokončená stahování do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
cs: Adresář, do kterého se zkopírují všechny soubory torrent, které jsou otevřeny v KTorrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
cs: Kopírovat soubory torrentu do:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
cs: Ikona v systémové části panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Whether or not to always minimize to system tray on startup.
cs: Zda minimalizovat nebo ne do systémového panelu při spuštění.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Always minimize to system tray on startup
cs: Při spuštění vždy minimalizovat do systémového panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
cs: Zobrazit vyskakovací zprávy systémového panelu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
cs: Zobrazit vyskakovací zprávy systémového panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: When you select multiple torrents to be opened at the same time, open them silently.
cs: Tiše otevírat torrenty, pokud jich bylo otevřeno více najednou.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
cs: Otevírat torrenty bez dotazování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
cs: Otevírat všechny torrenty bez dotazování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
cs: Otevírat všechny torrenty bez dotazování

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Prevent computer from going into a sleep state or locking the screen when torrents are running.
cs: Zabránit počítači v uspání nebo zamčení obrazovky pokud běží torrenty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Suppress sleep and automatic screen locking when torrents are running
cs: Zakázat uspání a automatické zamčení obrazovky když běží torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: Rename single file torrents with the name of its only file
cs: Přejmenovat torrent s jedním souborem na název daného souboru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Whether or not new torrents will be highlighted.
cs: Zda nové torrenty mají nebo nemají být zvýrazňovány.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Highlight new torrents
cs: Zvýraznit nové torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTotalSpeedInTitle)
en: Show total speed in the window title
cs: Zobrazit celkovou rychlost v popisce okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
cs: Síť

en: All interfaces
cs: Všechna rozhraní

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
cs: Porty && Omezení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: <p>Port used for the bittorrent protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming connections. The UPnP plugin can do this for you.</p>
cs: <p>Port pro bittorrent protokol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Jste-li za routerem, tento port musí být předán, aby byly přijaty příchozí požadavky. Udělat to pro vás může Modul UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
cs: Port UDP trackeru:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_udpTrackerPort)
en: <p>Port used for the UDP tracker protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded. The UPnP plugin can do this for you.</p>
cs: <p>Port pro UDP protokol trackeru.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Jste-li za routerem, tento port musí být předán. Udělat to pro vás může Modul UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
cs: Maximum připojení na torrent:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
cs: Maximální počet připojení na jeden torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
cs: Souhrnný limit připojení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxTotalConnections)
en: The global connection limit for all torrents combined.
cs: Aktuální rychlost všech torrentů dohromady.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
cs: Maximální rychlost stahování v KiB/s.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
cs: Maximální rychlost odesílání v KiB/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
cs: Hodnota DSCP pro IP packety:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dscp)
en: This value will be filled in the DSCP field of all the IP packets sent for the bittorrent protocol.
cs: Tato hodnota bude uvedena v poli DSCP všech IP packetů zaslaných protokolem bittorrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
cs: Maximální počet sestavených spojení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnectingSockets)
en: <p>The maximum number of outgoing connections ktorrent will try to setup simultaneously.</p>
    <p>If you are having trouble with ktorrent blocking other internet traffic, try setting this number a bit lower.</p>
cs: <p>Maximální počet odchozích spojení, která ktorrent zkusí nastavit souběžně.</p>
    <p>Pokud máte potíže a ktorrent blokuje ostatní internetový provoz, zkuste nastavit tuto volbu na nižší hodnotu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
cs: Síťové rozhraní:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, combo_networkInterface)
en: <p>Which network interface to listen on for incoming connections.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Note: </span>Requires a restart to take effect.</p>
cs: <p>Na kterém síťovém rozhraní naslouchat pro příchozí spojení.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Poznámka: </span>Vyžaduje restart aby se projevily změny.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: The µTorrent transport protocol runs over UDP and is optimized to not interfere with other traffic, while still using up all unused bandwidth.
cs: Transportní protokol µTorrent pracuje skrze UDP a je upraven tak, aby nenarušoval jiný provoz a zároveň využíval všechnu nevyužitou šířku pásma.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
cs: Použít transportní protokol µTorrent (µTP)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Don't use TCP for bittorrent connections, only use the µTP protocol. This can lead to slower speeds, seeing that not all bittorrent clients support µTP.
cs: Nepoužívat TCP pro bittorrent spojení, používat používat pouze protokol µTP. Tato volba může způsobit nižší rychlost, protože ne všichni klienti bittorrent podporují µTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
cs: Použít pouze µTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
cs: Primární transportní protokol:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_primaryTransportProtocol)
en: The primary transport protocol to use, when attempting to setup a connection with a peer, this protocol is chosen first.
cs: Jaký transportní protokol bude použit, při vytváření spojení s protějškem, jako první.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Let KTorrent calculate the recommended settings based upon the bandwidth you have available.
cs: Nechte KTorrent vypočítat doporučené nastavení založené na šířce pásma, které máte k dispozici.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Recommended Settings...
cs: Doporučené nastavení...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use the HTTP proxy settings configured in the settings of KDE.
cs: Použít nastavení HTTP proxy nastavené v nastavení KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
cs: Použít nastavení proxy z KDE

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpProxy)
en: IP address or hostname of the HTTP proxy to use.
cs: IP adresa nebo název počítače HTTP proxy, která se má použít

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
cs: Port HTTP proxy.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
cs: Zda použít nebo ne HTTP proxy pro spojení s webovými seedy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
cs: Použít proxy pro spojení s webovými seedy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for tracker connections.
cs: Zda použít nebo ne HTTP proxy pro spojení trackeru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
cs: Použít proxy pro spojení s trackerem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: <p>Use a SOCKS proxy server for bittorrent connections.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This is not used for tracker connections</p>
cs: <p>Použít SOCKS proxy server pro spojení bittorrentu.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Není použito pro spojení trackeru</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
cs: Použít SOCKS proxy server:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksProxy)
en: IP address or hostname of the SOCKS server.
cs: IP adresa, nebo název počítače, serveru SOCKS.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_socksPort)
en: Port used by the SOCKS server.
cs: Port použitý serverem SOCKS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
cs: Verze:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: If the SOCKS server requires authentication via a username and a password, enable this box.
cs: Pokud SOCKS server vyžaduje ověření pomocí uživatelského jména a hesla, aktivujte toho políčko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
cs: Je vyžadováno uživatelské jméno a heslo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksUsername)
en: Username for the SOCKS proxy server.
cs: Uživatelské jméno SOCKS proxy serveru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
cs: Heslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksPassword)
en: Password for the SOCKS proxy server.
cs: Heslo SOCKS proxy serveru.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
cs: Správce fronty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: When enabled, the queue manager will be totally disabled, allowing you to fully control all torrents manually.
cs: Když je povolen, bude správce fronty zakázán, ponechávajíce vám plnou kontrolu nad všemi torrenty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
cs: Kontrolovat torrenty manuálně

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
cs: Maximum stahování:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
cs: Maximální počet souběžných stahování, které správce fronty spustí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
cs: Maximum odesílání:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
cs: Maximální počet souběžných sdílení, které správce fronty spustí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
cs: Když je málo místa na disku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: What to do when the diskspace is running low and the queue manager wants to start a torrent.
cs: Co dělat, když je málo místa na disku a správce fronty si přeje spustit torrent.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
cs: Nespouštět torrenty

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
cs: Zeptat se, zda může být torrent spuštěn

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
cs: Spustit torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
cs: Zastavit torrenty, když je je na disku méně volného místa než:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en: When the free diskspace drops below this value, stop all torrents downloading.
cs: Když volné místo klesne pod tuto hodnotu, zastaví se stahování všech torrentů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: Decrease priority of torrents which are stalled for more than:
cs: Snížit prioritu torrentů, které stojí déle než:

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
cs: Sdílím

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: When a download is finished, continue seeding it. If this is disabled, the torrent will be stopped.
cs: Když je stahování dokončeno, sdílení bude pokračovat. Pokud je toto zakázáno, torrent bude zastaven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
cs: Pokračovat ve sdílení i když je stahování dokončeno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
cs: Počet slotů pro odesílání:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numUploadSlots)
en: The number of upload slots, this determines the number of peers you can upload to simultaneously for one torrent.
cs: Počet odesílacích slotů, toto určuje počet protějšků, kterým můžete souběžně posílat data z jednoho torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
cs: Výchozí maximální poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
cs: Výchozí maximální doba sdílení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxSeedTime)
en: The maximum seed time in hours. Once you reach this time, the torrent will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.
cs: Maximální doba sdílení v hodinách. Jakmile dosáhnete tohoto času, torrent bude zastaven. Toto se týká pouze nově otevřených torrentů, existující torrenty změnou této hodnoty nebudou ovlivněny.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_greenRatio)
en: Value at which the share ratio will be displayed with a green color. Lower ratios will be displayed in red. Colors can be changed in color settings.
cs: Hodnota od které se zobrazí poměr sdílení zeleně. Nižší hodnoty budou zobrazeny červeně. Barvy lze změnit v nastavení barev.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
cs: Minimální dobrý poměr sdílení:

en: Calculate Recommended Settings
cs: Odhadnout doporučené nastavení

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
cs: Doporučené nastavení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available upload bandwidth:
cs: Dostupné pro odesílání (v kb/s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available download bandwidth:
cs: Dostupné pro stahování (v kb/s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
cs: Spočítat

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
cs: Předvolby

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
cs: Průměrná rychlost na slot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_sim_torrents)
en: Number of torrents you usually download simultaneously:
cs: Počet torrentů, které obvykle stahujete současně:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
cs: Slot; na torrent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
cs: Doporučené nastavení:

en: Speed down: %1 / up: %2
cs: Rychlost stahování: %1 / odesílání: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
cs: Staženo: %1 / odesláno: %2

en: DHT: off
cs: DHT: vypnuto

en: %1 node | %1 nodes
cs[0]: %1 uzel
cs[1]: %1 uzly
cs[2]: %1 uzlů

en: %1 task | %1 tasks
cs[0]: %1 úloha
cs[1]: %1 úlohy
cs[2]: %1 úloh

en: The desktop is offline
cs: Pracovní plocha je offline

en: Magnet Link
cs: Odkaz Magnet

en: Status
cs: Stav

en: Peers
cs: Protějšky

en: Downloading
cs: Stahuji

en: Queued
cs: Ve frontě

en: Stopped
cs: Zastaveno

en: Start Magnet
cs: Spustit Magnet

en: Stop Magnet
cs: Zastavit Magnet

en: Copy Magnet URL
cs: Kopírovat URL Magnetu

en: Remove Magnet
cs: Odstranit Magnet

en: Order
cs: Pořadí

en: Name
cs: Jméno

en: Time Stalled
cs: Stojící

en: Priority
cs: Priorita

en: Running
cs: Běžící

en: Not queued
cs: Není ve frontě

en: Order of a torrent in the queue.
    Use drag and drop or the move up and down buttons on the right to change the order.
cs: Pořadí torrentů ve frontě.
    Pro změnu pořadí použijte chycení a přetažení nebo tlačítka Přesunout výš a Přesunout níž.

en: Search
cs: Hledat

en: Show Search
cs: Ukázat hledání

en: Show or hide the search bar
cs: Zobrazit nebo skrýt panel pro hledání

en: Move Top
cs: Přesunout nahoru

en: Move a torrent to the top of the queue
cs: Přesunout torrent na začátek fronty

en: Move a torrent up in the queue
cs: Přesunout torrent ve frontě nahoru

en: Move a torrent down in the queue
cs: Přesunout torrent ve frontě dolů

en: Move Bottom
cs: Přesunout dospodu

en: Move a torrent to the bottom of the queue
cs: Přesunout torrent na konec fronty

en: Show Downloads
cs: Zobrazit stahování

en: Show all downloads
cs: Zobrazit všechna stahování

en: Show Uploads
cs: Zobrazit odesílání

en: Show all uploads
cs: Zobrazit všechna odesílání

en: Show Not Queued
cs: Zobrazit nezařazené ve frontě

en: Show all not queued torrents
cs: Pozastavit všechny torrenty nezařazené ve frontě

en: Widget to manage the torrent queue
cs: Widget spravující frontu torrentů

en: Magnet Downloader
cs: Stahovač odkazů magnet

en: Displays the currently downloading magnet links
cs: Zobrazuje právě stahované odkazy magnet

en: Start All
cs: Spustit vše

en: Start all torrents
cs: Spustit všechny torrenty

en: Stop All
cs: Zastavit vše

en: Stop all torrents
cs: Pozastavit všechny torrenty

en: Suspend Torrents
cs: Pozastavit Torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
cs: Pozastavit všechny běžící torrenty

en: Group View
cs: Skupinový pohled

en: Show or hide the group view
cs: Zobrazit nebo skrýt skupinový pohled

en: Filter Torrents
cs: Filtrovat torrenty

en: Filter torrents based on filter string
cs: Filtrovat torrenty podle řetězce

en: Set max upload speed
cs: Nastavit maximální rychlost odesílání

en: Set max download speed
cs: Nastavit maximální rychlost stahování

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
cs: Rychlost stahování: <b>%1</b><br/>Rychlost odesílání: <b>%2</b><br/>Přijato: <b>%3</b><br/>Odesláno: <b>%4</b>

en: <b>%1</b> was silently opened.
cs: <b>%1</b> byl tiše otevřen.

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
cs: <b>%1</b> dokončil stahování.<br>Průměrná rychlost: %2 DL / %3 UL.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
cs: <b>%1</b> dosáhl maximálního poměru sdílení %2 a byl zastaven.<br>Odesláno %3 průměrnou rychlostí %4.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
cs: <b>%1</b> dosáhl maximálního času sdílení %2 hodin a byl zastaven. <br>Odesláno %3 průměrnou rychlostí %4.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
cs: <b>%1</b> byl zastaven s následující chybou: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
cs: V torrentu <b>%1</b> byla nalezena poškozená data. <br>Doporučujeme zkontrolovat neporušenost dat.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
cs: <b>%1</b> dosáhl maximálního poměru sdílení %2 a nemůže být zařazen do fronty. 
    <br>Pokud si přejete soubor dále sdílet, odstraňte ručně limit poměru.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
cs: <b>%1</b> dosáhl maximálního času sdílení %2 hodin a nemůže být zařazen do fronty. <br>Pokud si přejete soubor dále sdílet, odstraňte ručně limit poměru.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
cs: Nelze spustit <b>%1</b>: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
cs[0]: Nelze sdílet více než 1 torrent. <br>
cs[1]: Nelze sdílet více než %1 torrenty. <br>
cs[2]: Nelze sdílet více než %1 torrentů <br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
cs[0]: Nelze stáhnout více než 1 torrent. <br>
cs[1]: Nezle stáhnout víc než %1 torrenty. <br>
cs[2]: Nezle stáhnout víc než %1 torrentů. <br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
cs: Pokud si přejete změnit limity, jděte na Nastavení -> Nastavit KTorrent.

en: There is not enough diskspace available.
cs: Není k dispozici dostatek místa na disku.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
cs: Dochází vám místo na disku.<br/><b>%1</b> se stahuje do "%2".

en: Torrent has been stopped.<br />
cs: Torrent byl zastaven.<br/>

en: Upload speed limit in KiB/s
cs: Omezení rychlosti odesílání v KiB/s

en: Download speed limit in KiB/s
cs: Omezení rychlosti stahování v KiB/s

en: Unlimited
cs: Bez omezení

en: Torrent Settings
cs: Nastavení Torrentů

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
cs: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
cs: DHT je distribuovaná databáze, která může být použita pro hledání více protějšků pro torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
cs: Použít DHT k získání dalších protějšků

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, pex)
en: Peer exchange results in more peers being found, by exchanging information about peers with other peers.
cs: Výměna protějšků umožňuje nalezení více protějšků pomocí výměny informací o protějšcích s ostatními protějšky.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
cs: Použít výměnu protějšků k získání více protějšků

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
cs: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Režim super-sdílení je speciální režim sdílení, který umožňuje dosažení vyšší efektivnosti sdílení. Což umožňuje nižší využívání šířky pásma použité pro šíření torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Tato volba by měla být použita pouze pokud není roj plně zaveden. Pokud již existuje více sdílejících, je tento režim k ničemu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
cs: Použít režim super-sdílení pro sdílení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
cs: Přesune soubory torrentu do jiné složky, při dokončení stahování.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
cs: Adresář, kam budou soubory přesunuty.

en: Checked %v of %m chunks
cs: Zkontrolováno %v z %m bloků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
cs: Nalezeno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_found)
en: The number of chunks which were not downloaded but have been found anyway.
cs: Počet bloků, které nebyly staženy, ale byly nalezeny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
cs: Selhalo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_failed)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are not OK.
cs: Počet bloků, které byly staženy a nejsou v pořádku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
cs: Nestaženo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_not_downloaded)
en: The number of chunks which have not been downloaded.
cs: Počet bloků, které nebyly staženy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
cs: Staženo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_downloaded)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are OK.
cs: Počet bloků, které byly staženy a jsou v pořádku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
cs: Chyby:

en: Filter...
cs: Filtr...

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
cs: Spustit

en: Start all selected torrents in the current tab
cs: Spustit všechny vybrané torrenty v aktuální kartě

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
cs: Vynutit spuštění

en: Force start all selected torrents in the current tab
cs: Vynutit spuštění všech vybraných torrentů v aktuální kartě

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
cs: Zastavit

en: Stop all selected torrents in the current tab
cs: Zastavit všechny vybrané torrenty v aktuální kartě

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
cs: Pozastavit

en: Pause all selected torrents in the current tab
cs: Spustit všechny vybrané torrenty v aktuální kartě

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
cs: Odstranit

en: Remove all selected torrents in the current tab
cs: Odstranit všechny vybrané torrenty v aktuální kartě

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
cs: Spustit vše

en: Start all torrents in the current tab
cs: Spustit všechny torrenty v aktuální kartě

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
cs: Zastavit vše

en: Stop all torrents in the current tab
cs: Pozastavit všechny torrenty v aktuální kartě

en: Remove Torrent and Data
cs: Odstranit torrent a data

en: Rename Torrent
cs: Přejmenovat torrent

en: Add Peers
cs: Přidat protějšky

en: Manual Announce
cs: Ruční oznámení

en: Preview
cs: Náhled

en: Data Directory
cs: Adresář s daty

en: Temporary Directory
cs: Dočasný adresář

en: Move Data
cs: Přesunout data

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
cs: Nastavení

en: Remove from Group
cs: Odstranit ze skupiny

en: Check Data
cs: Zkontrolovat data

en: Check all the data of a torrent
cs: Kontrolování všech dat torrentu

en: Copy Torrent URL
cs: Kopírovat URL torrentu

en: Export Torrent
cs: Exportovat Torrent

en: Set the speed limits of individual torrents
cs: Nastavit omezení rychlosti u individuálních torrentů

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
cs: Torrent <b>%1</b> ještě není zcela stažený, přejete si taktéž smazat nekompletní data?

en: Remove Download
cs: Odstranit stahování

en: Delete Data
cs: Smazat data

en: Keep Data
cs: Zachovat data

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
cs: Ztratíte všechna stažená data následujících torrentů. Opravdu si to přejete provést?

en: Remove Torrent
cs: Odstranit torrent

en: Select a directory to move the data to.
cs: Zvolte adresář, do kterého mají být data přesunuta.

en: Downloaded
cs: Staženo

en: Size
cs: Velikost

en: Uploaded
cs: Odesláno

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
cs: Zbývá

en: Down Speed
cs: Stahování

en: Up Speed
cs: Odesílání

en: Time Left
cs: Zbývající čas

en: Seeders
cs: Protějšky

en: Leechers
cs: Stahující

en: % Complete
cs: % Dokončeno

en: Share Ratio
cs: Poměr sdílení

en: Time Downloaded
cs: Doba stahování

en: Time Seeded
cs: Doba sdílení

en: Location
cs: Umístění

en: Added
cs: Přidáno

en: How much data we have downloaded of the torrent
cs: Kolik dat torrentu už bylo staženo

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
cs: Celková velikost torrentu, vynechané soubory nejsou započítány

en: How much data we have uploaded
cs: Kolik dat bylo odesláno

en: How much data left to download
cs: Kolik dat zbývá ke stažení

en: Current download speed
cs: Aktuální rychlost stahování

en: Current upload speed
cs: Aktuální rychlost odesílání

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
cs: Kolik zbývá času do stažení torrentu nebo než bude dosaženo maximálního poměru sdílení, je-li nastaveno

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
cs: Ke kolika protějškům je program připojen (Kolik je připojeno protějšků podle trackeru)

en: How many leechers we are connected to (How many leechers there are according to the tracker)
cs: Ke kolika stahujícím je program připojen (Kolik je připojeno stahujících uživatelů podle trackeru)

en: The percentage of data we have of the whole torrent, not including excluded files
cs: Dosud stažené procento dat, bez vynechaných souborů

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
cs: Poměr sdílení je počet odeslaných bajtů dělený počtem stažených bajtů

en: How long we have been downloading the torrent
cs: Jak dlouho je torrent stahován

en: How long we have been seeding the torrent
cs: Jak dlouho je torrent sdílen

en: The location of the torrent's data on disk
cs: Umístění dat torrentu na disku

en: When this torrent was added
cs: Kdy byl tento torrent přidán

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
cs: <br/><br/>Nelze kontaktovat tracker.

en: KTorrent's UPnP test application
cs: Aplikace KTorrentu pro testování UPnP

en: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson and Ivan Vasic
cs: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson a Ivan Vasic

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
cs: Testovací aplikace UPnP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
cs: Žádné směrovače nenalezeny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
cs: Najít routery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
cs: Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
cs: Předat port

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
cs: Vrátit zpět předávání portů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_verbose)
en: Verbose mode
cs: Ladicí režim

en: Maximum share ratio reached.
cs: Bylo dosaženo maximálního poměru sdílení.

en: Maximum seed time reached.
cs: Bylo dosaženo maximální doby sdílení.

en: Uploads
cs: Odesílání

en: Running Uploads
cs: Běžící odesílání

en: Not Running Uploads
cs: Neběžící odesílání

en: Downloads
cs: Stahování

en: Running Downloads
cs: Běžící stahování

en: Not Running Downloads
cs: Neběžící stahování

en: Active Torrents
cs: Aktivní torrenty

en: Active Downloads
cs: Aktivní stahování

en: Active Uploads
cs: Aktivní odesílání

en: Passive Torrents
cs: Neaktivní torrenty

en: Passive Downloads
cs: Neaktivní stahování

en: Passive Uploads
cs: Neaktivní odesílání

en: Ungrouped Torrents
cs: Torrenty nezařazené do skupin

[ctx: *.torrent]
en: Torrents
cs: Torrenty

en: All files
cs: Všechny soubory

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
cs: Maximální počet stahování (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
cs: Maximální počet sdílení (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (startDownloadsOnLowDiskSpace), group (downloads)
en: Start downloads on low disk space?
cs: Zahájit stahování při nízkém prostoru na disku?

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
cs: Maximální počet připojení na torrent (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
cs: Maximální počet připojení na všechny torrenty (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
cs: Maximální rychlost odesílání v KiB/s (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
cs: Maximální rychlost stahování v KiB/s (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
cs: Maximální sdílecí poměr (0 = bez omezení)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
cs: Zobrazit ikonu v systémovém panelu

note: i18n: ectx: label, entry (showTotalSpeedInTitle), group (downloads)
en: Show a total speeds in the title
cs: Zobrazit celkovou rychlost v popisce

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
cs: Zobrazit graf rychlosti na ikoně v panelu

note: i18n: ectx: label, entry (downloadBandwidth), group (downloads)
en: Download bandwidth (in kb/s):
cs: Šířka pásma pro stahování (v kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (uploadBandwidth), group (downloads)
en: Upload bandwidth (in kb/s):
cs: Šířka pásma pro odesílání (v kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (alwaysMinimizeToSystemTray), group (downloads)
en: Always minimize to system tray on startup.
cs: Při spuštění vždy minimalizovat do systémového panelu.

note: i18n: ectx: label, entry (showPopups), group (downloads)
en: Show popup messages when torrent is finished.
cs: Zobrazit vyskakovací zprávy při dokončení torrentu.

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
cs: Pokračovat ve sdílení i když je stahování dokončeno

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
cs: Složka pro uložení dočasných souborů

note: i18n: ectx: label, entry (useSaveDir), group (downloads)
en: Whether to automatically save downloads to saveDir
cs: Volba automatického ukládání stažených dat do saveDir

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
cs: Složka pro uložení stažených souborů

note: i18n: ectx: label, entry (useTorrentCopyDir), group (downloads)
en: Whether to automatically copy .torrent files to torrentCopyDir
cs: Volba automatického kopírování .torrent souborů do torrentCopyDir

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
cs: Kopírovat soubory torrentu do

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
cs: Poslat trackeru vlastní IP

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
cs: Adresář, který byl použit jako poslední adresář k uložení

note: i18n: ectx: label, entry (customIP), group (downloads)
en: IP to pass to the tracker
cs: IP pro poslání trackeru

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
cs: Interval aktualizace GUI

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
cs: Podpora pro DHT

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
cs: Počet slotů pro odesílání

note: i18n: ectx: label, entry (shownColumns), group (downloads)
en: Columns shown in KTorrentView
cs: Sloupce zobrazené v KTorrentView

note: i18n: ectx: label, entry (minDiskSpace), group (downloads)
en: When there is no space left to complete download, and the available disk space is less than this value, the torrent will be stopped.
cs: Pokud není na disku dostatek místa pro dokončení stahování a na disku je méně místa než tato hodnota, tak bude torrent zastaven.

note: i18n: ectx: label, entry (useCompletedDir), group (downloads)
en: Whether to automatically move completed downloads to completedDir
cs: Volba automatického přesouvání dokončených stahování do completedDir

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
cs: Složka kam mají být přesunuta dokončená stahování

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeedTime), group (downloads)
en: Maximum seed time in hours (0 = no limit)
cs: Maximální čas sdílení v hodinách (0 = bez omezení)

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Warning: %1
cs: Varování: %1

en: <img src="available_color">&nbsp; - Downloaded Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Chunks to Download<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
cs: <img src="available_color">&nbsp; - Stažené bloky<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Bloky ke stažení<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Vyřazené bloky

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
cs: Torrent "%1" již dosáhl maximálního poměru a času sdílení. Přejete si ignorovat limit a začít sdílet i přesto?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
cs: Torrent "%1" již dosáhl maximálního poměru sdílení. Přejete si ignorovat limit a začít sdílet i přesto?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
cs: Torrent "%1" již dosáhl maximálního času sdílení. Přejete si ignorovat limit a začít sdílet i přesto?

en: Limits reached.
cs: Dosaženy meze.

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
cs: Nemáte dostatek místa na disku ke stažení tohoto torrentu. Opravdu si přejete pokračovat?

en: Insufficient disk space for %1
cs: Nedostatek místa na disku pro %1

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
cs: Nemáte dostatek místa na disku ke stažení tohoto torrentu. Opravdu si přejete pokračovat?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
cs: Následující torrenty již dosáhly maximálního času sdílení. Přejete si je i tak spustit?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
cs: Následující torrenty již dosáhly maximálního poměru sdílení. Přejete si je i tak spustit?

en: Error starting torrent %1: %2
cs: Chyba při spouštění torrentu %1: %2

en: Error
cs: Chyba

en: Error stopping torrent %1: %2
cs: Chyba při zastavování torrentu %1: %2

en: File
cs: Soubor

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
cs: Nelze zapisovat na konec zásobníku mmap.

en: Scheduler
cs: Plánovač

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
cs: Speciální omezení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use these global limits when the screensaver is activated, instead of the ones configured in the network settings.
cs: Použije tato globální omezení, když je zapnutý šetřič obrazovky, místo hodnot nastavených v nastavení sítě.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
cs: Použít jiná omezení rychlosti při zapnutém spořiči obrazovky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverUploadLimit)
en: Global upload limit when the screensaver is activated.
cs: Globální omezení odesílání při zapnutém spořiči obrazovky.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverDownloadLimit)
en: Global download limit when the screensaver is activated.
cs: Globální omezení stahování při zapnutém spořiči obrazovky.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
cs: Barva pozadí rozvrhu plánovače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
cs: Barva pro pozadí rozvrhu plánovače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
cs: Barva čar rozvrhu plánovače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
cs: Barva všech řádků v rozvrhu plánovače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
cs: Barva položky rozvrhu plánovače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
cs: Barva každé položky v rozvrhu plánovače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
cs: Barva pozastavené položky v rozvrhu plánovače:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
cs: Barva každé pozastavené položky v rozvrhu plánovače.

en: Bandwidth Scheduler
cs: Plánovač pásma

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
cs: Upravit položku

en: Add an item
cs: Přidat položku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
cs: Trvání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
cs: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
cs: Do:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
cs: Od:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
cs: Do:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
cs: Omezení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
cs: Omezení stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
cs: Omezení odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
cs: Pokud je spořič obrazovky zapnut:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
cs: Omezení spojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
cs: Nastavit omezení spojení

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
cs: Plánovač pásma

en: Cannot open file %1: %2
cs: Nelze otevřít soubor %1: %2

en: The file %1 is corrupted or not a proper KTorrent schedule file.
cs: Soubor %1 je poškozený nebo není správným souborem rozvrhu pro KTorrent.

en: Edit the bandwidth schedule
cs: Úprava plánovače využití sítě

en: Load Schedule
cs: Načíst rozvrh plánovače

en: Save Schedule
cs: Uložení rozvrhu plánovače

en: New Item
cs: Nová položka

en: Remove Item
cs: Odstranit položku

en: Edit Item
cs: Upravit položku

en: Clear Schedule
cs: Vymazat rozvrh plánovače

en: Scheduler Active
cs: Plánovač je aktivní

en: Activate or deactivate the scheduler
cs: Aktivovat nebo deaktivovat plánovač

en: KTorrent scheduler files
cs: Soubory rozvrhu pro KTorrent

en: This item conflicts with another item in the schedule, we cannot change it.
cs: Tato položka je v konfliktu s jinou položkou v seznamu, nelze ji změnit.

en: Suspended
cs: Pozastaveno

en: %1 Down
    %2 Up
cs: %1 Stahování
    %2 Odesílání

en: Current schedule: suspended
cs: Aktuální rozvrh: pozastaveno

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
cs: Aktuální rozvrh: %1/s stahování, %2/s odesílání

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
cs: Aktuální rozvrh: neomezené stahování, %1/s odesílání

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
cs: Aktuální rozvrh: %1/s stahování, neomezené odesílání

en: Current schedule: unlimited upload and download
cs: Aktuální rozvrh: neomezené odesílání i stahování

en:  (scheduler disabled)
cs:  (plánovač zakázán)

en: Current schedule:
cs: Aktuální rozvrh:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
cs: Pořadí stahování souborů

en: File download order for <b>%1</b>:
cs: Pořadí stahování souborů pro <b>%1</b>:

en: Seasons and Episodes
cs: Série a epizody

en: Album Track Order
cs: Pořadí skladeb alba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
cs: Pořadí stahování souborů pro:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
cs: Zda povolit nebo nepovolit vlastní pořadí stahování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
cs: Vlastní pořadí stahování souborů povoleno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
cs: Řadit dle

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
cs: Hledat soubory

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_order)
en: Order in which to download the files of a torrent. The file at the top will be downloaded first, followed by the second, then the third ...
cs: Pořadí, v němž se mají stahovat soubory torrentu. Soubor nahoře bude stažený první, následovaný druhým, potom třetím ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
cs: Přidat trackery

en: <img src="available_color">&nbsp; - Available Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Unavailable Chunks<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
cs: <img src="available_color">&nbsp; - Dostupné bloky<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Nedostupné bloky<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Vyřazené bloky

en: Chunk
cs: Blok

en: Progress
cs: Průběh

en: Peer
cs: Protějšek

en: Files
cs: Soubory

en: Number of the chunk
cs: Číslo bloku

en: Download progress of the chunk
cs: Průběh stahování bloku

en: Which peer we are downloading it from
cs: Od kterého protějšku stahujeme

en: Download speed of the chunk
cs: Rychlost stahování bloku

en: Which files the chunk is located in
cs: V kterých souborech je blok umístěný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
cs: Bloky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
cs: Celkem:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
cs: Právě se stahuje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
cs: Vyřazeno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
cs: Zbývá:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
cs: Velikost:

[ctx: Open file]
en: Open
cs: Otevřít

[ctx: Open file with]
en: Open With
cs: Otevřít pomocí

en: Check File
cs: Zkontrolovat soubor

en: Download first
cs: Stáhnout nejdříve

en: Download normally
cs: Stáhnout normálně

en: Download last
cs: Stáhnout jako poslední

en: Do not download
cs: Nestahovat

en: Delete File(s)
cs: Odstranit soubor(y)

en: Move File
cs: Přesunout soubor

en: Collapse Folder Tree
cs: Sbalit strom složky

en: Expand Folder Tree
cs: Rozvinout strom složek

en: File Tree
cs: Strom souborů

en: File List
cs: Seznam souborů

en: Show Filter
cs: Zobrazit filtr

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
cs[0]: Ztratíte všechna data v tomto souboru. Opravdu si to přejete provést?
cs[1]: Ztratíte všechna data v těchto souborech. Opravdu si to přejete provést?
cs[2]: Ztratíte všechna data v těchto souborech. Opravdu si to přejete provést?

en: Not enough data downloaded for opening the file.
    
    Enable sequential download mode for it to obtain necessary data with a higher priority?
cs: Pro otevření souboru nebylo staženo dostatek dat.
    
    Povolit režim sekvenčního stahování aby byla stažena potřebná data s vyšší prioritou?

[ctx: @title:tab]
en: Status
cs: Stav

en: Displays status information about a torrent
cs: Zobrazuje stavové informace o torrentu

[ctx: @title:tab]
en: Files
cs: Soubory

en: Shows all the files in a torrent
cs: Zobrazit všechny soubory v torrentu

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
cs: Zobrazuje všechny protějšky, ke kterým jste v rámci torrentu připojeni

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
cs: Zobrazuje všechny bloky torrentu, které stahujete

en: Displays information about all the trackers of a torrent
cs: Zobrazuje informace o všech trackerech torrentu

en: Webseeds
cs: Webové seedy

en: Displays all the webseeds of a torrent
cs: Zobrazuje všechny webové seedy torrentu

[ctx: @title:column]
en: Preview
cs: Náhled

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
cs: % Dokončeno

[ctx: Download first]
en: First
cs: První

[ctx: Download last]
en: Last
cs: Poslední

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: Preview available]
en: Available
cs: Dostupné

[ctx: Preview pending]
en: Pending
cs: Čekající

[ctx: No preview available]
en: No
cs: Ne

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
cs: Normální

[ctx: preview available]
en: Available
cs: Dostupné

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
cs: Karty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Whether or not to show the peers tab in the bottom of the window.
cs: Zda ukázat nebo neukázat kartu protějšků dole v okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
cs: Zobrazit seznam protějšků

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Whether or not to show the chunks tab in the bottom of the window.
cs: Zda ukázat nebo neukázat kartu bloků dole v okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
cs: Zobrazit seznam právě stahovaných porcí

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Whether or not to show the trackers tab in the bottom of the window.
cs: Zda ukázat nebo neukázat kartu trackerů dole v okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
cs: Zobrazit seznam trackerů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Whether or not to show the webseeds tab at the bottom of the window.
cs: Zda ukázat nebo neukázat kartu webových seedů dole v okně.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
cs: Zobrazit seznam webových seedů

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
cs: Barva priority souborů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
cs: První priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_firstColor)
en: Color to use for first priority files.
cs: Barva určená pro soubory s první prioritou.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
cs: Poslední priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lastColor)
en: Color to use for last priority files.
cs: Barva určená pro soubory s poslední prioritou.

note: i18n: ectx: label, entry (showPeerView), group (general)
en: Show peer view tab in main window
cs: Zobrazit kartu zobrazení protějšků v hlavním okně

note: i18n: ectx: label, entry (showChunkView), group (general)
en: Show chunk download view tab in main window
cs: Zobrazit kartu zobrazení stahovaných bloků v hlavním okně

note: i18n: ectx: label, entry (showTrackersView), group (general)
en: Show trackers view tab in main window
cs: Zobrazit kartu zobrazení trackerů v hlavním okně

en: Kick Peer
cs: Vykopnout protějšek

en: Ban Peer
cs: Zakázat protějšek

[ctx: Choked]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not choked]
en: No
cs: Ne

[ctx: Snubbed]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not snubbed]
en: No
cs: Ne

[ctx: Interested]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not Interested]
en: No
cs: Ne

[ctx: Interesting]
en: Yes
cs: Ano

[ctx: Not Interesting]
en: No
cs: Ne

en: Address
cs: Adresa

en: Country
cs: Země

en: Client
cs: Klient

en: Choked
cs: Udušeno

en: Snubbed
cs: Utlumený

en: Availability
cs: Dostupnost

en: Score
cs: Skóre

en: Upload Slot
cs: Odesílací slot

en: Requests
cs: Požadavky

en: Interested
cs: Zajímavé

en: Interesting
cs: Zajímavé

en: IP address of the peer
cs: IP adresa protějšku

en: Country the peer is in
cs: Země, kde se protějšek nachází

en: Which client the peer is using
cs: Jakého klienta protějšek používá

en: Download speed
cs: Rychlost stahování

en: Upload speed
cs: Rychlost odesílání

en: Whether or not the peer has choked us - when we are choked the peer will not send us any data
cs: Zda nás protějšek udusil nebo ne, když jsme přidušení, protějšek nám neposílá žádná data

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
cs: Utlumený znamená, že protějšek nám neposlal žádná data během posledních 2 minut

en: How much data the peer has of the torrent
cs: Kolik dat z torrentu protějšek má

en: Whether or not the peer has DHT enabled
cs: Zda má nebo nemá protějšek povolené DHT

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
cs: Skóre protějšku, Ktorrent jej používá, aby určil, komu odesílat

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
cs: Pouze protějšky, které mají odesílací slot, od nás data dostanou

en: The number of download and upload requests
cs: Počet požadavků na stahování a odesílání

en: How much data we have downloaded from this peer
cs: Kolik dat jsme od tohoto protějšku stáhli

en: How much data we have uploaded to this peer
cs: Kolik dat jsme tomuto protějšku odeslali

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
cs: Zda má protějšek zájem od nás stahovat data

en: Whether we are interested in downloading from this peer
cs: Zda máme zájem stahovat data od tohoto protějšku

en: Private
cs: Soukromý

en: Public
cs: Veřejné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
cs: Informace

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
cs: Průměrná rychlost stahování:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
cs: Typ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
cs: Průměrná rychlost odesílání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
cs: Informační hash:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
cs: Stažené bloky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
cs: Dostupné bloky:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
cs: Sdílení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
cs: Poměr sdílení:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
cs: Sdílecí limit:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
cs: Časový limit:

en: Times Downloaded
cs: Počet stažení

en: Next Update
cs: Následující aktualizace

en: Copy Tracker URL
cs: Kopírovat URL trackeru

en: Copy Tracker status
cs: Kopírovat stav trackeru

en: Several URL's could not be added because they are malformed:
cs: Více URL nemohlo být přidáno protože mají chybný formát:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
cs: Tracker pojmenovaný <b>%1</b> již existuje.

en: The following duplicate trackers were not added:
cs: Následující duplicitní trackery nebyly přidány:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
cs: Odstranit tracker

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Changes the current active tracker for private torrents.
cs: Změní aktuální tracker pro soukromé torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
cs: Přepnout tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
cs: Aktualizovat trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
cs: Obnovit výchozí

en: Speed
cs: Rychlost

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
cs: Nelze přidat webový seed %1, je již v seznamu webových seedů.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
cs: Nelze odstranit webový seed %1, je součástí torrentu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_webseed)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p>
cs: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webové seedy, které se mají přidat do torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Pouze http webové seedy jsou podporovány.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
cs: Přidat webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
cs: Odstranit webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
cs: Povolit vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
cs: Zakázat vše

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
cs: Převádí se...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Converting block list to KTorrent format. This might take some time.
cs: Konverze seznamu bloků do formátu KTorrentu. To může chvíli trvat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
cs: Z&rušit

en: Loading txt file...
cs: Načítá se soubor txt...

en: There are no IP addresses to convert in %1
cs: V %1 nejsou žádné IP adresy k převedení

en: Automatic update of IP filter failed: %1
cs: Automatická aktualizace IP filtru selhala: %1

en: 7z files are not supported
cs: Soubory 7z nejsou podporovány

en: Cannot determine file type of <b>%1</b>
cs: Nelze určit ty souboru <b>%1</b>

en: Cannot open zip file %1.
cs: Nelze otevřít zip soubor %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
cs: Automatická aktualizace IP filtru selhala: Nelze otevřít zip soubor %1

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
cs: Nelze najít seznam blokovaných v zip souboru: %1

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
cs: Automatická aktualizace IP filtru selhala: Nelze najít seznam blokovaných v zip souboru %1

en:  day |  days
cs[0]:  den
cs[1]:  dny
cs[2]:  dnů

en: Status: Loaded and running.
cs: Stav: načten a běží.

en: Status: Not loaded.
cs: Stav: nenačten.

en: Status: Downloading and converting new block list...
cs: Stav: stahování a převádění seznamu nových bloků...

en: No update done yet.
cs: Žádná aktualizace dosud neprovedena.

en: %1 (Last update attempt failed.)
cs: %1 (Poslední pokus o aktualizaci selhal.)

en: Never
cs: Nikdy

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
cs: Předvolby blokování IP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
cs: Soubor filtru PeerGuardian

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Enable this if you want the IP filter plugin to work.
cs: Povolte, přejete-li si, aby fungoval modul pro IP filtrování.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
cs: Použít filtr PeerGuardian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
cs: Soubor IP filtru:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_filterURL)
en: Filter file to use, this can be a local file or a remote file.
cs: Soubor filtru, který má být použit, to může být lokální soubor nebo vzdálený soubor.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
cs: Stáhnout a převést soubor IP filtru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
cs: Stáh&nout/převést

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Download PeerGuardian filter from bluetack.co.uk or iblocklist.org.
    NOTE: archive files like zip and tar.gz or tar.bz2 are supported.
cs: Stáhnout PeerGuardian filtr z bluetack.co.uk nebo iblocklist.org.
    Poznámka: soubory archivů jako zip a tar.gz jsou podporovány.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
cs: Automatická aktualizace

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
cs: Povolte, přejete-li si automaticky aktualizovat soubor filtru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
cs: Aktualizovat soubor každý:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
cs: Interval aktualizace (ve dnech).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
cs: Naposledy aktualizováno:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
cs: Následující aktualizace za:

note: i18n: ectx: label, entry (filterURL), group (general)
en: Level1 filter url
cs: Level1 url filtr

note: i18n: ectx: label, entry (useLevel1), group (general)
en: Use level1 filter?
cs: Použít level1 filtr?

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
cs: Použít bohaté textové logy

en: System
cs: Systém

en: Log Level
cs: Úroveň záznamů

en: Debug
cs: Ladění

en: Notice
cs: Upozornění

en: Important
cs: Důležité

en: All
cs: Vše

en: None
cs: Nic

en: Log Viewer
cs: Prohlížeč záznamů

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_logging_flags)
en: Double click on the log level to alter it. The possible levels are :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">All: </span>All messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Important: </span>Only important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice: </span>Only notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">None:</span> No messages are shown</p>
cs: Poklepejte na úroveň záznamu, přejete-li si jej změnit. Dvě možné úrovně jsou:
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Vše: </span>Všechny zprávy jsou zobrazeny</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Důležité: </span>Pouze důležité zprávy jsou zobrazeny</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Upozornění: </span>Pouze upozornění a důležité zprávy jsou zobrazeny</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ladění: </span>Ladění,  upozornění a důležité zprávy jsou zobrazeny</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Nic:</span> Žádné zprávy nejsou ukázány</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Whether or not to use rich text or just plain text, for the logging output shown in the logviewer.
cs: Zda použít formátovaný nebo pouze jednoduchý text pro výstupy zobrazené v prohlížeči logů.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
cs: Použít bohaté textové logy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
cs: Pozice widgetu se záznamem:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
cs: Oddělit aktivity

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
cs: Ukotvitelný widget

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
cs: Aktivita torrentů

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
cs: Maximální počet viditelných řádků:

en: Log
cs: Záznam

en: View the logging output generated by KTorrent
cs: Zobrazit výstup logu generovaného KTorrentem

en: Suspend Output
cs: Pozastavit výstup

en: <font color="#FF0000">Logging output suspended</font>
cs: <font color="#FF0000">Výstup záznamu pozastaven</font>

en: <font color="#00FF00">Logging output resumed</font>
cs: <font color="#00FF00">Výstup záznamu obnoven</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
cs: Zaznamená tracker z torrent souboru

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
cs: Přepíná při požití vlastních trackerů

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
cs: Výchozí tracker

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
cs: Zobrazit dn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
cs: Zobrazit vyskakovací okno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic) i18n: ectx: label, entry (onlypublic), group (general)
en: Only enable on public torrents
cs: Povolit pouze na veřejných torrentech

en: Copy Magnet URI
cs: Kopírovat URL Magnetu

en: Magnet link copied to clipboard
cs: Magnet link zkopírován do schránky

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
cs: Generátor Magnet

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
cs: Předvolby generátoru magnet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
cs: Přidat tracker z torrent souboru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Define what tracker to add
cs: Definujte jaký tracker přidat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
cs: Přidat vlastní tracker URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_tr)
en: The tracker URL that will be a part of the magnet link
cs: URL trackeru, která bude součástí odkazu magnet

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add the torrent name in the URI
cs: Přidat název torrentu do URI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
cs: Přidat název

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic)
en: Disable the menu item for private torrents
cs: Zakázat položku nabídky pro soukromé torrenty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_popup)
en: Give feedback in form of a popup
cs: Dávat odezvu ve formě vyskakovacího okna

note: i18n: ectx: Menu (MediaPlayerMenu)
en: Media Player Menu
cs: Nabídka Přehrávače médií

en: Ready to play
cs: Připraven k přehrávání

en: Playing: <b>%1</b>
cs: Přehrává se: <b>%1</b>

en: Available
cs: Dostupné

en: Pending
cs: Čekající

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
cs: <b>%1</b><br/>Náhled: %2<br/>Staženo: %3 %

en: Media Player
cs: Přehrávač médií

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Stop
cs: Zastavit

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Show Video
cs: Zobrazit video

en: Add Media
cs: Přidat média

en: Clear Playlist
cs: Smazat seznam skladeb

en: Toggle Fullscreen
cs: Přepnout do celoobrazovkového režimu

en: Movie player
cs: Přehrávač filmů

en: Show incomplete files
cs: Zobrazit nedokončené soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh media files
cs: Obnovit multimediální soubory

en: Search media files
cs: Vyhledat multimediální soubory

en: Title
cs: Název

en: Artist
cs: Umělec

en: Length
cs: Délka

en: Year
cs: Rok

en: Random play order
cs: Náhodné přehrávání

en: KTorrent is playing a video.
cs: KTorrent přehrává video.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
cs: Otevírat torrent bez dotazování.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
cs: Činnost mazání zapnuta.

note: i18n: ectx: label, entry (actionMove), group (general)
en: Move action checked.
cs: Činnost přesunutí zapnuta.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
cs: Prohledávat adresáře rekurzivně.

[ctx: folder name part]
en: loaded
cs: načteno

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
cs: Procházet složku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
cs: Složky, v kterým se mají hledat torrenty:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_folders)
en: List of folders which will be scanned for torrents by this plugin.
cs: Seznam všech složek, v kterých se mají tímto modulem hledat torrenty.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new folder to be scanned.
cs: Přidat k prozkoumání novou složku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
cs: Přidat složku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
cs: Odstranit složku ze seznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
cs: Odstranit složku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open the torrents without asking any questions.
cs: Otevřít torrenty bez dotazování.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan the folder recursively for torrents. <br/><br/>
    Note: This will not be done for any folder named loaded.
cs: Prohledat složku rekurzivně pro torrenty. <br/><br/>
    Poznámka: Nebude provedeno pro žádnou  složku pojmenovanou loaded.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
cs: Procházení složky včetně podsložek

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: When a torrent file has been found and loaded, delete it.<br/><br/>
    Warning: you will permanently lose this file.
cs: Při nalezení a načtení souboru torrentu jej smazat.<br/><br/>
    Pozor: Trvale ztratíte tento soubor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
cs: Smazat torrent po načtení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: When a torrent file is loaded, move it to a subdirectory named loaded. If the folder does not exist, it will be created.
cs: Když je soubor torrentu načten, přesunout jej do podadresáře jmenovitě načteného. Pokud složka neexistuje, bude vytvořena.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
cs: Přesunout torrenty do složky "načteno" po jejich načtení

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrents opened with this plugin to a group.
cs: Přidat torrenty otevřené tímto modulem do skupiny.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
cs: Skupina, do které torrenty přidat.

[ctx: plugin name]
en: Scan for lost files
cs: Vyhledávat ztracené soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Widget position:
cs: Pozice widgetu:

en: Scan for lost files
cs: Vyhledávat ztracené soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnScanFolder)
en: Scan
cs: Vyhledat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select folder:
cs: Vyberte složku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Show all files
cs: Zobrazit všechny soubory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open file
cs: Otevřít soubor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Delete on disk
cs: Smazat na disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
cs: Panel nástrojů pro hledání

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
cs: Současný vyhledávací stroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings) i18n: ectx: label, entry (useProxySettings), group (general)
en: Use proxy settings for search
cs: Použít nastavení proxy pro hledání

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
cs: Použít výchozí prohlížeč

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
cs: Použít vlastní prohlížeč

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
cs: Vlastní cesta k prohlížeči

[ctx: plugin name]
en: Search
cs: Hledat

en: Search for %1
cs: Vyhledávám %1

en: Failed to parse %1
cs: Selhala analýza %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
cs: Předvolby hledání

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
cs: Vyprázdnit kombinované seznamy historie hledání.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
cs: Vyprázdnit historii hledání

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset the default action taken when a torrent is downloaded.
cs: Obnoví výchozí činnost při stažení torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
cs: Obnovit výchozí činnost torrentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore all the active searches of the last session
cs: Obnoví všechna aktivní hledání z posledního sezení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
cs: Obnovit předchozí hledání

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
cs: Otevírat výsledky vyhledávání v externím prohlížeči.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
cs: Otevírat výsledky vyhledávání v externím prohlížeči

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings)
en: Whether or not to use the HTTP proxy settings for search.
cs: Zda použít nebo nepoužít nastavení HTTP proxy pro hledání.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser)
en: Use the default browser configured in the system settings.
cs: Používat výchozí prohlížeč nastavený v systémovém nastavení.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
cs: Použít vlastní prohlížeč.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
cs: Vlastní cesta k prohlížeči:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customBrowser)
en: Path of the custom browser.
cs: Cesta k vlastnímu prohlížeči.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
cs: Vyhledávače

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
cs: Přidat nový vyhledávač.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove all selected search engines.
cs: Odstranit všechny vybrané vyhledávací stroje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
cs: Odst&ranit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
cs: Odstranit všechny vyhledávače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
cs: Odstranit vš&e

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
cs: Přidat všechny výchozí vyhledávače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
cs: Př&idat výchozí

en: Add a Search Engine
cs: Přidat vyhledávač

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
cs: Vložte název počítače vyhledávacího stroje (např. www.google.com):

en: Opensearch is not supported by %1, you will need to enter the search URL manually. The URL should contain {searchTerms}, ktorrent will replace this by the thing you are searching for.
cs: Opensearch není podporováno %1, budete muset vložit URL vyhledávání ručně. URL by měla obsahovat {searchTerms}, ktorrent je nahradí termínem, který vyhledáváte.

en: The URL %1 does not contain {searchTerms}.
cs: URL %1 neobsahuje {searchTerms}.

en: Search Text
cs: Hledat text

en: Search Engine
cs: Vyhledávací stroj

en: Search Engine Label
cs: Popisek vyhledávače

en:  Engine:
cs:  Vyhledávač:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
cs: Stahuje se:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
cs: Přejete si stáhnout nebo uložit torrent?

en: Download Torrent
cs: Stáhnout torrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
cs: Stahování

en: Home
cs: Domů

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
cs: Buďte volní.

en: Search the web for torrents.
cs: Prohledat web pro torrenty.

en: Save %1 to
cs: Uložit %1 do

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
cs: Vypnutí

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
cs: Panel nástrojů pro vypnutí

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
cs: Nastavit vypnutí

en: Lock
cs: Zamknout

en: Sleep (suspend to RAM)
cs: Uspat (do paměti)

en: Hibernate (suspend to disk)
cs: Hibernovat (Uspat na disk)

en: When all torrents finish downloading
cs: Když všechny torrenty dokončí stahování

en: When all torrents finish seeding
cs: Když všechny torrenty dokončí sdílení

en: When the events below happen
cs: Když nastane následující událost

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
cs: Nastavení vypnutí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
cs: Činnost k vykonání:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
cs: Vykonat činnost když:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: When enabled, execute the action when all events have happened. When not enabled, execute when any of the above events have happened.
cs: Zapnutá vykoná činnost při všech událostech. Pří vypnutí ji vykoná pokud některá z událostí nastala.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: All events must have happened
cs: Všechny události musí nastat

en: Shutdown Enabled
cs: Vypnutí povoleno

en: Configure Shutdown
cs: Nastavit vypnutí

en: Automatic shutdown not active
cs: Automatické vypnutí není zapnuto

en:  when all of the following events have occurred:<br/><br/>
cs:  pokud nastanou všechny následující události:<br/><br/>

en:  when one of the following events occur:<br/><br/>
cs:  pokud nastane jedna z následujících událostí:<br/><br/>

en: <b>All torrents</b> finish downloading
cs: <b>Všechny torrenty</b> dokončí stahování

en: <b>All torrents</b> finish seeding
cs: <b>Všechny torrenty</b> dokončí sdílení

en: <b>%1</b> finishes downloading
cs: <b>%1</b> dokončí stahování

en: <b>%1</b> finishes seeding
cs: <b>%1</b> dokončí odesílání

en: Downloading finishes
cs: Stahování skončí

en: Seeding finishes
cs: Sdílení skončí

en: Event
cs: Událost

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
cs: Připojení

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
cs: Připojení

en: Nodes
cs: Uzlů

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Leechers connected
cs: Připojených stahujících

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Leechers in swarms
cs: Stahujících v rojích

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Seeds connected
cs: Připojeno sdílejících

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Seeds in swarms
cs: Sdílejících v rojích

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Average leechers connected per torrent
cs: Průměrně připojeno stahujících na torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Average seeds connected per torrent
cs: Průměrně připojeno sdílejících na torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average leechers connected per running torrent
cs: Průměrně připojeno stahujících na běžící torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average seeds connected per running torrent
cs: Průměrně připojeno sdílejících na běžící torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Nodes
cs: Uzlů

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
cs: Úloh

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
cs: Stáhnout

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
cs: Aktuální rychlost

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
cs: Průměrná

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
cs: Omezení

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PeersSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Peers
cs: Protějšky

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average from leechers
cs: Průměrně od stahujících

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Average to leechers
cs: Průměr pro stahující

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Average from seeds
cs: Průměrně od sdílejících

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: From leechers
cs: Od stahujících

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: From seeds
cs: Od sdílejících

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
cs: Odesílání

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Current speed
cs: Aktuální rychlost

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
cs: Průměrná

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
cs: Omezení

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Avg. leechers connected per running torr.
cs: Prům. počet stahujících na běžící torr.

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Avg. seeds connected per running torrent
cs: Průměrně připojených sdílejících na běžící torrent

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
cs: Zobrazit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
cs: Použít anti-aliasing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
cs: Vykreslit mřížku pozadí

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Widget type:
cs: Typ widgetu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
cs: Původní

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
cs: (po změně je nutné opakované načtení modulu)

[ctx: @title:window]
en: Display
cs: Zobrazit

en: Unknown
cs: Neznámý

en: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legend:</h1><ul type='square'>
cs: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Vysvětlivky:</h1><ul type='square'>

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
cs: Uložit jako obrázek

[ctx: @action:inmenu Recalculate the 0Y axis and then redraw the chart]
en: Rescale
cs: Opravit měřítko

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
cs: Obnovit

en: Select path to save image…
cs: Vyberte cestu pro uložení obrázku...

en: Image files
cs: Soubory obrázků

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateEveryGuiUpdates), group (general)
en: Update charts every n gui updates
cs: Aktualizovat grafy každých n gui aktualizací

note: i18n: ectx: label, entry (DataGatherIval), group (general)
en: Interval in milliseconds between data gathering
cs: Interval v milisekundách mezi shromažďováním dat

note: i18n: ectx: label, entry (MaxMode), group (general)
en: Method of determining maximum value of the scale
cs: Metoda zjišťování maximální hodnoty na škále

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
cs: Zobrazit sdílející v rojích

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
cs: Zobrazit stahující v rojích

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on download chart
cs: Vzorky na zobrazení v grafu stahování

note: i18n: ectx: label, entry (PeersSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on peers chart
cs: Vzorky na zobrazení v grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on upload chart
cs: Vzorky na zobrazení v grafu odesílání

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
cs: Vzorky na zobrazení v grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
cs: Vzorky na zobrazení v grafu DHT

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
cs: Barva rychlosti na grafu dl

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
cs: Barva průměru na grafu dl

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
cs: Barva omezení na grafu dl

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
cs: Barva průměru ze stahujících na grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
cs: Barva průměru ke stahujícím na grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
cs: Barva průměru ze sdílejících na grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
cs: Barva stahujících na grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
cs: Barva sdílejících na grafu protějšků

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
cs: Barva rychlosti na grafu odesílání

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
cs: Barva průměru na grafu odesílání

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
cs: Barva omezení na grafu odesílání

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
cs: Barva připojených stahujících na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
cs: Barva stahujících v rojích na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
cs: Barva připojených odesílajících na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
cs: Barva odesílajících v rojích na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
cs: Barva průměrně připojených stahujících na torrent na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
cs: Barva průměrně připojených odesílajících na torrent na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
cs: Barva průměrně připojených stahujících na běžící torrent na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
cs: Barva průměrně připojených odesílajících na běžící torrent na grafu spojení

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
cs: Barva uzlů na grafu DHT

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
cs: Barva úkolů na grafu DHT

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
cs: Použít na grafy anti-aliasing?

note: i18n: ectx: label, entry (DrawBgdGrid), group (general)
en: Draw ugly grey background grid?
cs: Vykreslit ošklivou šedivou mřížku na pozadí?

note: i18n: ectx: label, entry (WidgetType), group (general)
en: Type of widget used for chart drawing
cs: Typ widgetu použitý pro vykreslení grafů

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
cs: Aktualizace

[ctx: Continues with: [number field] GUI updates]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update charts every
cs: Aktualizovat grafy každé

[ctx: Continuation of: Update charts every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GUI updates
cs: aktualizace GUI

[ctx: Continues with: [number field] milliseconds]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Gather data every
cs: Sbírej data každých

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
cs: milisekund

note: i18n: The maximums of 0X axes on charts i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Measurements counts
cs: Počty měření

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: The way the maximum of 0Y axis is calculated i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum speed scale mode:
cs: Maximální měřítko rychlosti:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum ever achieved
cs: Nejvyšší dosažená hodnota

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum visible on chart
cs: Maximum viditelné na grafu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Peers connections
cs: Spojení protějšků

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
cs: Zobrazit sdílející v rojích

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
cs: Zobrazit stahující v rojích

[ctx: @title:window]
en: Statistics
cs: Statistika

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
cs: Rychlost

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
cs: Průměrná rychlost

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
cs: Průměrná rychlost

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
cs: Omezení rychlosti

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
cs: Omezení rychlosti

en: Speed charts
cs: Grafy rychlosti

en: Displays charts about download and upload speed
cs: Zobrazuje grafy rychlosti stahování a odesílání

en: Connections charts
cs: Grafy připojení

en: Displays charts about connections
cs: Zobrazuje grafy spojení

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
cs[0]: %2
    
    1 aktivní filtr
cs[1]: %2
    
    %1 aktivní filtry
cs[2]: %2
    
    %1 aktivních filtrů

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
cs: <b>%1</b><br/><br/>Stažení bylo neúspěšné: <b>%2</b>

en:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Title:</b> %1<br/>    <b>Date:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>
cs:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Titul:</b> %1<br/>    <b>Datum:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>

en: Authentication Cookie
cs: Ověření cookie

en: Enter the new authentication cookie
cs: Zadejte nové cookie ověření

en: <b>Not Loaded</b>
cs: <b>Nestaženo</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
cs: <b>Stažení bylo neúspěšné: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
cs: <b>Stahuje se</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
cs: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
cs: Aktivní filtry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
cs: Obnovit každých:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en: Time between automatic refreshes of the feed.
cs: Čas mezi automatickými obnoveními kanálu.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
cs:  minuty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
cs: Filtry

en: Date Published
cs: Datum zveřejnění

en: Edit Filter
cs: Nastavení filtru

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
cs: Filtr pojmenovaný %1 již existuje, jména filtrů musí být unikátní.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
cs: Jméno:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
cs: Porovnávání řetězců

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_word_matches) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_exclusion_patterns)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The string to find in the title of an item. Simple wildcard syntax is supported :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Any character represents itself apart from those mentioned below. Thus <span style=" font-weight:600;">c</span> matches the character <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches any single character. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches zero or more of any characters.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sets of characters can be represented in square brackets. Within the character class, like outside, backslash has no special meaning.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">For example the *.torrent will match any item which ends in .torrent. </p>
cs: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Řetězec pro nalezení názvu položky. Jednoduchá syntaxe zástupných znaků je podporována :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Každý znak reprezentuje sám sebe kromě znaků uvedených níže. Takže <span style=" font-weight:600;">c</span> odpovídá znaku <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Odpovídá každému jednotlivému znaku. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Odpovídá nula nebo více libovolným znakům.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sady znaků mohou být uvedeny v hranatých závorkách. V rámci třídy znaků, jako venku, nemá zpětné lomítko žádný význam.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Například *.torrent bude odpovídat všem položkám končícím na .torrent. </p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: By default strings will use wildcard matching. If you want to use regular expressions, this needs to be enabled.
cs: Ve výchozím stavu budou řetězce používat porovnávání na základě zástupných znaků. Přejete-li si používat regulární výrazy, musíte toto povolit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: Strings are regular expressions
cs: Řetězce jsou regulární výrazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_words_must_match)
en: Item must match all strings to be included
cs: Položka musí odpovídat všem obsaženým řetězcům

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_match_case_sensitive) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_case_sensitive)
en: Case sensitive matching
cs: Porovnávání s rozlišením velikosti písma

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Exclusion Patterns
cs: Vzory vyřazení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_all_must_match)
en: Item must match all strings to be excluded
cs: Položka musí odpovídat všem vyřazeným řetězcům

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
cs: Série && epizody

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_se_matching)
en: Use season and episode matching
cs: Použít porovnávání sérií a epizod

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
cs: Série:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_seasons)
en: Specify the seasons to download, multiple seasons can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download seasons 1, 3, 4, 5, 6 and 9
cs: Zadejte série, které se mají stáhnout, více sérií může být odděleno znakem , a taktéž mohou být použity rozsahy použitím -
    
    Například: 1, 3-6, 9
    
    stáhne série 1, 3, 4, 5, 6 a 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
cs: Epizody:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_episodes)
en: Specify the episodes to download, multiple episodes can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download episodes 1, 3, 4, 5, 6 and 9
cs: Zadejte, které epizody stáhnout, více epizod může být odděleno znakem , a také lze použít rozsahy použitím -
    
    Například: 1, 3-6, 9
    stáhne epizody 1, 3, 4, 5, 6 a 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_se_no_duplicates)
en: Do not download multiple items with the same season and episode
cs: Nestahovat více položek se stejnou sezónou a epizodou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_matches)
en: Download torrents of matching items
cs: Stáhnout torrenty odpovídajících položek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_non_matches)
en: Download torrents of non matching items
cs: Stáhnout torrenty neodpovídajících položek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
cs: Přidat do skupiny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
cs: Otevírat torrenty bez dotazování

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
cs: filtr kanálů:

en: Aborted
cs: Přerušeno

en: Timeout when downloading feed
cs: Vypršení časového limitu při stahování kanálu

en: Unknown hostname
cs: Neznámý název počítače

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: Unknown retriever error
cs: Neznámá chyba stahování

en: Invalid feed data
cs: Neplatná data kanálu

en: Success
cs: Úspěch

note: i18n: ectx: ToolBar (SyndicationToolBar)
en: Syndication Toolbar
cs: Panel nástrojů publikování

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
cs: Nelze nalézt platný odkaz na torrent na %1

en: Add/Remove Filters
cs: Přidat/odebrat filtry

en: Feed: <b>%1</b>
cs: Kanál: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
cs: Spravovat filtry

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
cs: Kanál:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
cs: Aktivní filtry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
cs: Dostupné filtry:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
cs: Odstranit vše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
cs: Nový filtr

en: Syndication
cs: Publikování

en: Manages RSS and Atom feeds
cs: Spravuje kanály RSS a Atom

en: Enter the URL
cs: Vložit URL

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
cs: Prosím, vložte URL kanálů RSS nebo Atom.

en: Failed to load feed %1: %2
cs: Nelze načíst kanál %1: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
cs: Selhalo vytvoření adresáře pro kanál %1: %2

en: Add New Filter
cs: Přidat nový filtr

en: Add Feed
cs: Přidat kanál

en: Remove Feed
cs: Odstranit kanál

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Add Filter
cs: Přidat filtr

en: Remove Filter
cs: Odstranit filtr

note: i18n: ectx: label, entry (defaultDevice), group (general)
en: Default UPnP device to use
cs: Výchozí používané zařízení UPnP

en: Device
cs: Zařízení

en: Ports Forwarded
cs: Předávané porty

en: Model Name: <b>%1</b><br/>Manufacturer: <b>%2</b><br/>Model Description: <b>%3</b><br/>
cs: Název modelu: <b>%1</b><br/>Výrobce: <b>%2</b><br/>Popis modelu: <b>%3</b><br/>

en: Shows the status of the UPnP plugin
cs: Zobrazuje stav modulu UPnP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
cs: Znovu projít
