ktorrent - en to et translation catalogue (1191 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
et: KTorrent ei saa ühendusi vastu võtta, sest TCP porti %1 kasutab juba mingi muu rakendus.

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
et: KTorrent ei saa ühendusi vastu võtta, sest UDP porte %1 kasutab juba mingi muu rakendus.

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
et: Torrenti <b>%1</b> avamisel jagatakse vähemalt üht faili järgmiste torrentitega. Torrentid ei tohi kirjutada ühtesid ja samu faile.

en: KTorrent is running one or more torrents
et: KTorrentis töötab vähemalt üks torrent

en: Cannot create torrent: %1
et: Torrenti loomine nurjus: %1

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
et: Vähemalt üks salvesti on ühendamata. Selle torrenti käivitamiseks peavad need olema ühendatud.

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Storage volume %1 is not mounted
et: Salvesti %1 pole ühendatud

en: Storage volumes %1 are not mounted
et: Salvestid %1 pole ühendatud

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
et: Mõned torrenti "%1" andmefailid on puudu.
    Kas soovid need uuesti luua või ei tahagi sa neid alla laadida?

en: Data files are missing
et: Andmefailid puuduvad

en: Cannot deselect missing files: %1
et: Puuduvate failide valiku tühistamine nurjus: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
et: Puuduvate failide taasloomine nurjus: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
et: Fail, kuhu on salvestatud torrenti "%1" andmed, puudub.
    Kas soovid selle uuesti luua?

en: Data file is missing
et: Andmefail puudub

en: Cannot recreate data file: %1
et: Andmefaili taasloomine nurjus: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
et: Vigane bittorrenti magnetlink: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
et: Püüad alla laadida magnetlinki, kuid DHT pole lubatud. Parima tulemuse saavutamiseks lülita DHT sisse.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
et: Lisatava masina IP aadress või masinanimi ja pordinumber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
et: Masin:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
et: <p>Siia tuleb kirjutada masina IP aadress või masinanimi, millega soovid ühenduse luua.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> anda võib nii IPv4 kui ka IPv6 aadressi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
et: Lisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
et: Sulge

en: Show a file tree
et: Failipuu näitamine

en: Show a file list
et: Faililoendi näitamine

en: Opening %1
et: %1 avamine

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
et: Mõned torrenti failid leiti lõpetatud allalaadimiste kataloogis. Kas soovid need failid importida ja kasutada asukohana lõpetatud allalaadimiste kataloogi?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
et: Kõik torrenti failid leiti lõpetatud allalaadimiste kataloogis. Kas soovid need failid importida ja kasutada asukohana lõpetatud allalaadimiste kataloogi?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
et: Fail <b>%1</b> leiti lõpetatud allalaadimiste kataloogis. Kas soovid selle importida?

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
et: Kataloogi %1 ei ole olemas. Kas soovid selle luua?

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
et: Oled eemaldanud valikust järgmised olemasolevad failid. Sa kaotad kogu nendes failides leiduva info. Kas tõesti soovid seda?

en: Yes, delete the files
et: Jah, kustuta failid

en: No, keep the files
et: Ei, säilita failid

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
et: Torrenti <b>%1</b>avamisel jagatakse vähemalt üht faili järgmiste torrentitega. Torrentid ei tohi kirjutada ühtesid ja samu faile. Palun vali mõni muu asukoht.

en: All Torrents
et: Kõik torrentid

en: <b>Unable to determine free space</b>
et: <b>Vaba ruumi määramine nurjus</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
et: %1 (%2 kasutusel olemasolevate failide poolt)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
et:  %1 vähe

en: Existing files: <b>None</b>
et: Olemasolevad failid: <b>mitte ükski</b>

en: Existing files: <b>All</b>
et: Olemasolevad failid: <b>kõik</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
et: Olemasolevad failid: <b>%1</b>/<b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
et: Olemasolev fail: <b>ei</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
et: Olemasolev fail: <b>jah</b>

en: Clear History
et: Puhasta ajalugu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
et: Allalaaditavate failide valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
et: Allalaadimise asukoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
et: Kõigi viimati kasutatud allalaadimisasukohtade ajalugu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
et: Failide liigutamine pärast torrenti allalaadimise lõppemist määratud asukohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
et: Lõpetamisel liigutatakse asukohta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
et: Kõigi viimati kasutatud asukohtade ajalugu, kuhu torrentid liigutati pärast lõpetamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text encoding:
et: Teksti kodeering:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
et: Kõik torrenti failid, neid saab muuta neil topeltklõpsu tehes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
et: V&ali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
et: Ä&ra vali midagi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
et: Valik teistpidi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
et: Keri kõik kokku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
et: Keri kõik lahti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
et: Ühtegi olemasolevat faili ei leitud

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
et: Valikud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
et: Grupp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
et: Alusta torrentit

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
et: <p>Kui leitakse olemasolevad failid, jäetakse andmekontroll vahele ja eeldatakse, et failid on täielikult alla laaditud.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Märkus: </span>tee seda ainult siis, kui oled täiesti kindel.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
et: Andmekontroll jäetakse vahele olemasolevate failide leidmisel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
et: Kettaruum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
et: Vajalik:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
et: Saadaolev:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
et: Pärast allalaadimist:

en: Cannot load the torrent file: %1
et: Torrentifaili laadimine nurjus: %1

en: Cannot open %1: %2
et: %1 avamine nurjus: %2

en: Failed to create %1: %2
et: %1 loomine nurjus: %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
et: Olemasoleva allalaadimise import

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
et: Andmed:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
et: Vali torrent-fail ja selle juurde kuuluvad andmed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
et: &Impordi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
et: &Loobu

en: Select the directory where the data now is.
et: Vali kataloog, kus andmed praegu asuvad.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
et: Valitud asukohas pole andmefaile. Kas soovid luua valitud kataloogis kõik failid?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
et: Uues asukohas pole kõiki faile, osa on puudu. Kas soovid luua valitud kataloogis puuduvad failid?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
et: Valitud asukohas pole andmefaili. Kas soovid luua faili valitud kataloogis?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
et: Failid puuduvad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
et: Järgmised failid puuduvad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
et: Failid puuduvad, need tuleb uuesti luua.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
et: Loo uuesti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
et: Puuduvaid faile ei laadita alla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
et: Ära laadi alla

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
et: Failid on liigutatud teise asukohta, vali uus asukoht.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
et: Vali uus asukoht

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
et: Loobumine, torrentit ei käivitata.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
et: Loobu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
et: URL-i avamine

en: Invalid URL: %1
et: Vigane URL: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
et: Avamine vaikselt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
et: Kiiruse piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
et: Üksikute torrentite kiirusepiirangud (topeltklõps muutmiseks):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
et: Globaalsed piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
et: Maks. allalaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
et: Piirang puudub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
et: Maks. üleslaadimise kiirus:

en: Download Limit
et: Allalaadimise piirang

en: Upload Limit
et: Üleslaadimise piirang

en: Assured Download Speed
et: Tagatud allalaadimise kiirus

en: Assured Upload Speed
et: Tagatud üleslaadimise kiirus

en: No assured speed
et: Tagatud kiirus puudub

en: Create A Torrent
et: Torrenti loomine

en: Only HTTP is supported for webseeding.
et: Veebilevituseks on toetatud ainult HTTP.

en: You must select a file or a folder.
et: Valida tuleb fail või kataloog.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
et: Sa ei ole tracker'it lisanud. Kas tõesti soovid luua selle torrenti?

en: You must add at least one node.
et: Lisada tuleb vähemalt üks sõlm.

en: Choose a file to save the torrent
et: Torrentina salvestatava faili valimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
et: Torrenti loomine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
et: Fail või kataloog, millest torrentit luua soovid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectDirectory)
en: Select Directory
et: Kataloogi valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectFile)
en: Select File
et: Faili valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
et: Tükkide suurus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
et: Alusta levitamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
et: Privaattorrent (DHT pole lubatud)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
et: Detsentraliseeritud (ainult DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
et: Torrenti lisamine gruppi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
et: Tracker'id

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
et: Eemalda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
et: Liiguta üles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
et: Liiguta alla

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
et: DHT sõlmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
et: Sõlm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
et: IP või masinanimi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
et: Veebilevitajad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
et: Kommentaarid:

en: Policy for the %1 group
et: Grupi %1 reegel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_location)
en: Default save location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the download location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
et: Selle grupi torrentite vaikimisi salvestamise asukoht. <br/><br/>Seda kasutatakse ainult faili valimise dialoogis, kui muudad gruppi, siis määratakse allalaadimise asukohaks siinmääratu. Soovi korral võid selle muidugi tühistada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
et: Vaikimisi salvestamise asukoht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
et: Lõpetamisel liigutatakse vaikimisi asukohta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_move_on_completion_location)
en: Default move on completion location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the move when completed location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
et: Selle grupi torrentite vaikimisi salvestamise asukoht. <br/><br/>Seda kasutatakse ainult faili valimise dialoogis, kui muudad gruppi, siis määratakse asukohaks, kuhu liigutada lõpetatud failid siinmääratu. Soovi korral võid selle muidugi tühistada.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
et: Gruppi lisatavate torrentite vaikeseadistused.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
et: Torrenti piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
et: Maks. allalaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
et: Maks. üleslaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
et: Maks. levitamisaeg:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
et: tundi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
et: Maks. üles- ja allalaadimise suhe:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: When this is enabled, these settings will only be applied when a torrent is added to the group in the file selection dialog or the torrent creation dialog.<p>
    If this is not enabled, the settings will always be applied when you add a torrent to this group.
et: Sisselülitamisel rakendatakse neid seadistusi ainult siis, kui torrent lisatakse gruppi faili valimise või torrenti loomise dialoogis.</p>
    Kui see ei ole sisse lülitatud, rakendatakse seadistusi alati, kui lisad torrenti sellesse gruppi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
et: Seadistuste rakendamine ainult uutele avatud või loodud torrentitele

en: Open a new tab
et: Ava uus kaart

en: Close the current tab
et: Sulge aktiivne kaart

en: Edit Group Policy
et: Grupi reegli muutmine

en: Open In New Tab
et: Ava uuel kaardil

en: New Group
et: Uus grupp

en: Edit Name
et: Muuda nime

en: Remove Group
et: Eemalda grupp

en: Group Policy
et: Grupi reegel

en: Please enter the group name.
et: Palun sisesta grupi nimi.

en: The group %1 already exists.
et: Grupp %1 on juba olemas.

en: Custom Groups
et: Kohandatud grupid

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: Create a new torrent
et: Uue torrenti loomine

en: Open a torrent
et: Torrenti avamine

en: Open Silently
et: Avamine vaikselt

en: Open a torrent without asking any questions
et: Torrenti avamine küsimusi esitamata

en: Open URL
et: Ava URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
et: Torrentile osutava URL-i avamine, toetatud on ka magnetlingid

en: IP Filter
et: IP filter

en: Show the list of blocked IP addresses
et: Blokeeritud IP-aadresside nimekirja näitamine

en: Import Torrent
et: Impordi torrent

en: Import a torrent
et: Torrenti import

en: Show/Hide KTorrent
et: KTorrenti näitamine/peitmine

en: D: %1 | U: %2
et: A: %1 | Ü: %2

en: IP Filter List
et: IP filtri nimekiri

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
et: Vigane IP-aadress <b>%1</b>. IP-aadress tuleb sisestada kujul 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>Kasutada võib ka metamärke, näiteks '127.0.0.*', või määrata vahemikke, näiteks '200.10.10.0-200.10.10.40'.

en: Choose a file
et: Faili valimine

en: Text files
et: Tekstifailid

en: Choose a filename to save under
et: Salvestatava faili nime valimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
et: KTorrenti must nimekiri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
et: Masina lisamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
et: IP-aadressid  tuleb sisestada kujul 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    Kasutada võib ka metamärke, näiteks '127.0.0.*', või määrata vahemikke, näiteks '200.10.10.0-200.10.10.40'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
et: Puhasta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
et: Ava...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
et: Salvesta kui...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
et: Peamine

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
et: Torrentid

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
et: Grupid

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
et: Vaade

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
et: Muud

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
et: Ava kataloog

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
et: Lisa gruppi

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
et: Veergude seadistamine

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
et: Veerud

en: Bittorrent client by KDE
et: KDE BitTorrenti klient

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson and Ivan Vasic
et: (C) 2005 - 2011: Joris Guisson ja Ivan Vasic

en: Ivan Vasic
et: Ivan Vasi

en: BitFinder Plugin
et: BitFinderi plugin

en: Diego Rosario Brogna
et: Diego Rosario Brogn

en: Webinterface Plugin, global max share ratio patch
et: Veebiliidese plugin, globaalse maks. jagamise suhte paik

en: Statistics Plugin
et: Statistikaplugin

en: Application icon and a couple of others
et: Rakenduse ikoon ja veel mitu ikooni

en: 1.0 application icon
et: 1.0 rakenduse ikoon

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
et: Tükiriba kohtspikrid ja IWFileTreeItemi sortimine

en: Country locator for InfoWidget plugin. Flags are taken from http://flags.blogpotato.de/ so thanks to them too.
et: Infoplugina riigilokaator. Lipud on pärit saidilt http://flags.blogpotato.de/, nii et ka neile tänu.

en: File prioritization and some other patches
et: Faili prioriteet ja mõned muud paigad

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
et: Meie UPnP teostuse näites on kasutusel miniupnp

en: Zeroconf enhancements
et: Zeroconfi täiendused

en: Coldmilk webgui
et: Coldmilki veebivälimus

en: IDEAl code from KDevelop
et: KDevelopi IDEAl kood

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
et: Teisenduse kiiruse parandamine IP filtri pluginas

en: Bryan Burns of Juniper Networks
et: Bryan Burns (Juniper Networks)

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
et: Kahe turvaprobleemi avastamine (mõlemad on parandatud)

en: Patch to load silently with a save location
et: Paik vaikimisi laadimiseks salvestatud asukohaga

en: Fixes in PHP code of webinterface
et: Parandused veebiliidese PHP-koodis

en: XFS specific disk preallocation
et: XFS-i spetsiifiline ketta eeleraldamine

en: Patch to not show very low speeds
et: Väga väikese kiiruse mittenäitamise paik

en: Patch to show potentially firewalled status
et: Võimaliku tulemüüri näitamise paik

en: Several patches
et: Mitu paika

en: Patch to hide menu bar
et: Menüüriba peitmise paik

en: Patch to change file priorities in the webgui
et: Veebiliideses failiprioriteedi muutmise paik

en: Several webgui patches
et: Mitu veebiliidese paika

en: Fixes for several warnings
et: Mitme hoiatuse parandamine

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
et: Paik vaba kettaruumi arvutamise parandamiseks FreeBSD-s

en: Patch to fix a crash in ChunkDownloadView
et: Paik krahhi parandamiseks tükkide allalaadimise vaates

en: A couple of bugfixes
et: Mitu veaparandust

en: Patch to load torrents silently from the command line
et: Paik torrentite vaikimisi laadimiseks käsurealt

en: New set of icons
et: Uus ikoonide kogu

en: Drag and drop support for Plasma applet
et: Plasma apleti lohistamise toetus

en: Patch to cleanup the plugin list
et: Pluginate nimekirja puhastamise paik

en: Patch to make the Plasma applet a popup applet
et: Paik, mis muudab Plasma apleti hüpikapletiks

en: Patch to add support for IP ranges in IP filter dialog
et: Paik IP vahemike toetuse lisamiseks IP filtri dialoogi

en: Feature which adds the date a torrent was added
et: Võimalus lisada kuupäev, millal torrent lisati

en: Feature to disable authentication in the webinterface
et: Võimalus keelata autentimine veebiliideses

en: Exclusion patterns in the syndication plugin
et: Sündikaadiplugina välistamismustrid

en: Patch to rename single file torrents to the file inside
et: Ühefaililiste torrentite torrentis sisalduvaks failiks ümbernimetamise paik

en: Fix for bug 305379
et: Veateate 305379 parandamine

en: Add support for x-scheme-handler/magnet mimetype
et: MIME tüübi x-scheme-handler/magnet toetuse lisamine

en: Fix for bug 339584
et: Veateate 339584 parandamine

en: KF5 porting
et: Portimine KF5 peale

en: Enable logging to standard output
et: Logimise lubamine standardväljundisse

en: Silently open torrent given on URL
et:  URL-iga antud torrenti vaikne avamine

en: Document to open
et: Avatav dokument

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
et: Kas reserveerida kettaruumi enne torrenti allalaadimise alustamist.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
et: Kettaruumi reserveerimine enne torrenti alustamist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
et: Kiire eraldamise asemel eraldatakse kettaruum täielikult. See on aeglasem, kuid väldib ketta fragmenteerumist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
et: Kettaruumi täielik eeleraldamine (väldib fragmenteerumist)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
et: Jõudlus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
et: Kasutajaliidese uuendamise intervall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
et: <p>Kasutajaliidese uuendamise intervall millisekundites.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Märkus: </span>väärtuse suurendamine vähendab protsessori koormust.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
et: Võrgu uinumise intervall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cpuUsage)
en: <p>Amount of time the network threads will sleep when they are speed limited. This has absolutely no effect when there are no speed limits.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The lower this is the more CPU is used. Setting it high can lead to lower speeds in high bandwidth situations. </p>
    <p>For example on an 100 Mbit LAN, if you set a limit of 3000 KiB/s, you might not actually reach this speed when this value is too high. Without a limit you can easily get above 3000 KiB/s on a LAN.</p>
et: <p>Võrgulõimede uinumise aeg, kui nende kiirus on piiratud. See ei avalda mingit mõju, kui kiirusepiirangud puuduvad.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> väiksem väärtus tähendab suuremat protsessori koormust. Suurem väärtus võib suure ribalaiuse korral tuua kaasa kiiruse vähenemise. </p>
    <p>Kui näiteks 100 Mbit kohtvõrgus määrata piiranguks 3000 KiB/s, ei pruugi juhul, kui see väärtus on suur, selle kiiruseni jõudagi. Ilma piiranguta on aga kohtvõrgus ka enam kui 3000 KiB/s üsna kergesti saavutatav.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Magnets Queue
et: Magnetlinkide järjekord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of downloading slots:
et: Allalaadimispesade arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numMagnetDownloadingSlots)
en: Maximum number of concurrent downloading magnets at the same time.
et: Üheaegsete magnetallalaadimiste maksimaalne arv.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Whether or not the magnets that are not downloaded after a maximum period of time must be pushed back at the end of the queue.
et: Kas magnetlingid, mida ei ole alla laaditud, lükata maksimaalse aja ületamisel järjekorra lõppu või mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Requeue magnets after:
et: Magnetlinkide järjekorra muutmise intervall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en: Maximum time that a magnet can occupy a downloading slot before it will be pushed back in the queue.
et: Maksimaalne aeg magnetlingile allalaadimispesa hõivamiseks, enne kui see surutakse järjekorras tahapoole.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
et: Helifailide eelvaatluse suurus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of an audio file, which will be prioritized for previewing.</p>
et: <p>Andmete hulk helifaili alguses ja lõpus, millele antakse eelvaatluse puhul prioriteet.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
et: Videofailide eelvaatluse suurus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of a video file, which will be prioritized for previewing.</p>
et: <p>Andmete hulk videofaili alguses ja lõpus, millele antakse eelvaatluse puhul prioriteet.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve the hostname of each peer. This will result in the hostname of a peer being displayed instead of the IP address. 
    
    It can be disabled if you do not like the additional network traffic it generates
et: Kõigi partnerite masinanime lahendamine. Sel moel saab IP-aadressi asemel näha partnerite masinanime. 
    
    Selle võib välja lülitada, kui sa ei soovi tekitada täiendavat võrguliiklust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
et: Partnerite masinanime lahendamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
et: Omadused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: DHT is a trackerless protocol to find peers sharing the same torrents as you do.
et: DHT on trakcer'iteta protokoll masinate leidmiseks, kes jagavad sinuga samu torrenteid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
et: DHT kasutamine lisamasinate hankimiseks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: UDP port for DHT communications:
et: UDP port DHT suhtluseks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dhtPort)
en: <p>UDP port to use for the DHT protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming DHT requests. The UPnP plugin can do this for you.</p>
et: <p>UDP port DHT suhtluseks.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Tähelepanu:</span> kui asud ruuteri taga, tuleb see port edastada sisenevate DHT päringute aktsepteerimiseks. Seda võib sinu eest teha UPnP plugin.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Whether or not to use µTorrent compatible peer exchange.
et: Kas kasutada µTorrentiga ühilduvat masinate suhtlemist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
et: Masinate suhtlemise kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
et: Veebilevituste kasutamise lubamine või keelamine, kui torrent neid sisaldab.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
et: Veebilevituste kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: When a torrent has finished downloading, do a full data check on the torrent.
et: Pärast torrenti allalaadimist sooritatakse selle andmete täielik kontroll.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
et: Pärast allalaadimise lõpetamist kontrollitakse andmeid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
et: Krüptimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption)
en: <p>Protocol encryption is useful when your ISP is slowing down bittorrent connections. </p>
    <p>The encryption will prevent your bittorrent traffic to be flagged as bittorrent traffic, and so the ISP will not slow it down.</p>
et: <p>Krüptimine on abiks siis, kui sinu ISP aeglustab bittorrenti ühendusi. </p>
    <p>Krüptimisega saab vältida bittorrenti liikluse äratundmist ning ISP ei tee sellele siis ka takistusi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
et: Krüptimise kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections)
en: Not all clients support encryption, and some people have encryption disabled. If you want to connect to those peers, you need to have this option enabled.
et: Kõik kliendid ei toeta krüptimist ja mõned inimesed on selle samuti välja lülitanud. Kui võtad ühendust selliste masinatega, tuleb see valik sisse lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
et: Krüptimata ühenduste lubamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Instead of allowing the tracker to determine your IP address, tell the tracker which IP address to use. Use this when you are behind a proxy.
et: Selle asemel et lasta tracker'il määrata oma IP-aadress, võib talle öelda, millist IP-aadressi kasutada. See on mõttekas näiteks siis, kui asud puhverserveri taga.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
et: Tracker'ile saadetakse kohandatud IP-aadress või masinanimi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
et: Kohandatud IP-aadress või masinanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customIP)
en: Custom IP address or hostname to send to the tracker. Hostnames will be resolved at runtime and the resolved IP address will be sent to the tracker.
et: Tracker'ile saadetav kohandatud IP-aadress või masinanimi. Masinanimed lahendatakse käitusajal ning tracker'ile saadetakse leitud IP-aadress.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
et: Värvid

en: Application
et: Rakendus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
et: Kataloogid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
et: Torrenti info salvestamise kataloog:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
et: Kataloog, kuhu salvestatakse teave kõigi KTorrentis parajasti avatud torrentite kohta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
et: Kataloog, kuhu salvestatakse vaikimisi kõik andmed.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
et: Kataloog, kuhu andmed liigutatakse pärast torrenti allalaadimise lõppemist.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
et: Lõpetatud allalaadimised liigutatakse asukohta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
et: Kataloog, kuhu kopeeritakse kõik KTorrenti avatud torrent-failid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
et: Torrent-failid kopeeritakse asukohta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
et: Süsteemse salve ikoon

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
et: Kas näidata süsteemse salve hüpikteateid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
et: Süsteemse salve hüpikteadete näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: When you select multiple torrents to be opened at the same time, open them silently.
et: Mitme torrenti korraga avamise valimise korral avatakse need vaikselt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
et: Vaikne avamine mitme torrenti korral

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
et: Kõigi torrentite vaikne avamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
et: Kõigi torrentite vaikne avamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: <p>Rename a single file torrent with the name of its only file. </p>
    <p>If for example the file is named <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, the torrent will be displayed as <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>
et: <p>Ühe failiga torrentitele selles sisalduva failiga sama nime andmine. </p>
    <p>Kui näiteks faili nimi on <span style=" font-weight: 600;">linux-desktop.iso</span>, siis torrentit näidatakse nimega <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: Rename single file torrents with the name of its only file
et: Ühe failiga torrentile selles sisalduva faili nime andmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Whether or not new torrents will be highlighted.
et: Kas tõsta uued torrentid esile või mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Highlight new torrents
et: Uute torrentite esiletõstmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTotalSpeedInTitle)
en: Show total speed in the window title
et: Kogukiiruse näitamine akna tiitliribal

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
et: Võrk

en: All interfaces
et: Kõik liidesed

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
et: Pordid ja piirangud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: <p>Port used for the bittorrent protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming connections. The UPnP plugin can do this for you.</p>
et: <p>Port bittorrenti protokollile.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Tähelepanu:</span> kui asud ruuteri taga, tuleb see port edasi suunata sisenevate ühenduste aktsepteerimiseks. Seda võib sinu eest teha UPnP plugin.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
et: Tracker'i UDP port:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_udpTrackerPort)
en: <p>Port used for the UDP tracker protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded. The UPnP plugin can do this for you.</p>
et: <p>Port UDP tracker'ile.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Tähelepanu:</span> kui asud ruuteri taga, tuleb see port edasi suunata. Seda võib sinu eest teha UPnP plugin.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
et: Maks. ühenduste arv torrenti kohta:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
et: Ühenduste maksimaalne arv torrenti kohta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
et: Globaalne ühenduste piirang:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxTotalConnections)
en: The global connection limit for all torrents combined.
et: Kõigi torrentite ühenduste globaalne piirang.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
et: Maksimaalne allalaadimise kiirus (KiB/s).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
et: Maksimaalne üleslaadimise kiirus (KiB/s).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
et: IP-pakettide DSCP väärtus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dscp)
en: This value will be filled in the DSCP field of all the IP packets sent for the bittorrent protocol.
et: See väärtus pannakse kõigi bittorrenti protokolliga saadetud IP-pakettide DSCP väljale.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
et: Ühenduste maksimaalne arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnectingSockets)
en: <p>The maximum number of outgoing connections ktorrent will try to setup simultaneously.</p>
    <p>If you are having trouble with ktorrent blocking other internet traffic, try setting this number a bit lower.</p>
et: <p>Väljuvate ühenduste arv, mida KTorrent üritab korraga luua.</p>
    <p>Kui KTorrent teeb sulle muret, sest blokeerib muu internetiliikluse, võiks seda väärtust veidi vähendada.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
et: Võrguliides:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, combo_networkInterface)
en: <p>Which network interface to listen on for incoming connections.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Note: </span>Requires a restart to take effect.</p>
et: <p>Millist võrguliidest jälgida sisenevate ühenduste tarbeks.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Märkus: </span>rakendamiseks tuleb rakendus uuesti käivitada.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: The µTorrent transport protocol runs over UDP and is optimized to not interfere with other traffic, while still using up all unused bandwidth.
et: µTorrenti transpordiprotokoll töötab UDP peal ja on optimeeritud, et see ei segaks muud liiklust, aga kasutaks siiski ära kogu kasutamata ribalaiust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
et: µTorrenti transpordiprotokolli (µTP) kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Don't use TCP for bittorrent connections, only use the µTP protocol. This can lead to slower speeds, seeing that not all bittorrent clients support µTP.
et: Bittorrenti ühenduste jaoks kasutatakse TCP asemel µTP protokolli. See võib kaasa tuua aeglasema kiiruse, sest mitte kõik bittorrenti kliendid ei toeta µTP protokolli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
et: Ainult µTP kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
et: Esmane transpordiprotokoll:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_primaryTransportProtocol)
en: The primary transport protocol to use, when attempting to setup a connection with a peer, this protocol is chosen first.
et: Peamine kasutatav transpordiprotokoll, mis valitakse esimesena ühenduse loomisel partneriga.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Let KTorrent calculate the recommended settings based upon the bandwidth you have available.
et: KTorrent arvutab ise soovitatavad seadistused saadaoleva ribalaiuse põhjal.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Recommended Settings...
et: Soovitatavad seadistused...

en: Proxy
et: Puhverserver

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use the HTTP proxy settings configured in the settings of KDE.
et: KDE seadistustes määratud HTTP-puhverserveri seadistuste kasutamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
et: KDE puhverserveri seadistuste kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Proxy:
et: Puhverserver:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpProxy)
en: IP address or hostname of the HTTP proxy to use.
et: Kasutatava HTTP-puhverserveri IP-aadress või masinanimi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
et: HTTP-puhverserveri port.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
et: Kas kasutada HTTP-puhverserverit veebilevituse ühendusteks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
et: Puhverserveri kasutamine veebilevituse ühendusteks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for tracker connections.
et: Kas kasutada HTTP-puhverserverit tracker'ite ühendusteks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
et: Puhverserveri kasutamine tracker'i ühendusteks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: <p>Use a SOCKS proxy server for bittorrent connections.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This is not used for tracker connections</p>
et: <p>SOCKS-i puhverserveri kasutamine bittorrenti ühenduste jaoks.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Märkus:</span> seda ei kasutata tracker'i ühenduse korral.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
et: SOCKS-i puhverserveri kasutamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksProxy)
en: IP address or hostname of the SOCKS server.
et: SOCKS serveri IP-aadress või masinanimi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_socksPort)
en: Port used by the SOCKS server.
et: SOCKS serveri port.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
et: Versioon:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: If the SOCKS server requires authentication via a username and a password, enable this box.
et: Kui SOCKS server nõuab autentimist kasutajanime ja parooliga, lülita see sisse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
et: Kasutajanimi ja parool nõutav

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksUsername)
en: Username for the SOCKS proxy server.
et: SOCKS puhverserveri kasutajanimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksPassword)
en: Password for the SOCKS proxy server.
et: SOCKS puhverserveri parool.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
et: Järjekorrahaldur

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: When enabled, the queue manager will be totally disabled, allowing you to fully control all torrents manually.
et: Sisselülitamise korral keelatakse järjekorrahaldur täielikult, mis võimaldab kõiki torrenteid täiesti ise korraldada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
et: Torrentite käsitsi korraldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
et: Maks. allalaaditavate torrentite arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
et: Maksimaalne üheaegsete allalaadimiste arv, millega järjekorrahaldur tegeleb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
et: Maks. levitatavate torrentite arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
et: Maksimaalne korraga levitatavate torrentite arv, millega järjekorrahaldur tegeleb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
et: Kettaruumi nappimisel:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: What to do when the diskspace is running low and the queue manager wants to start a torrent.
et: Mida võtta ette siis, kui kettaruumi napib ja järjekorrahaldur tahab käivitada torrenti.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
et: Torrenteid ei käivitata

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
et: Küsitakse, kas käivitada torrentid

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
et: Käivitatakse torrentid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
et: Torrentite peatamine, kui kettaruumi on vähem kui:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en: When the free diskspace drops below this value, stop all torrents downloading.
et: Kui kettaruumi on alla määratud väärtuse, peatatakse kõigi torrentite allalaadimine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: <p>With this enabled, the queue manager will decrease the priority of a torrent which has been stalled for too long. </p>
    <p>This will allow the queue manager to run other torrents, when a torrent is doing nothing.</p>
et: <p>Sisselülitamisel vähendab järjekorrahaldur torrentite prioriteeti, mis on liiga kauaks seiskunud. </p>
    <p>See võimaldab järjekorrahalduril panna tööle teised torrentid, kui mõni torrent ei tee midagi.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: Decrease priority of torrents which are stalled for more than:
et: Liiga kauaks seiskunud torrentite prioriteedi vähendamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_stallTimer)
en: <p>Time used for the stall timer. When a torrent is stalled longer than this, its priority will be decreased.</p>
et: <p>Seiskumise taimerile määratav aeg. Kui torrent seiskub määratust pikemaks ajaks, vähendatakse selle prioriteeti.</p>

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
et: Levitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: When a download is finished, continue seeding it. If this is disabled, the torrent will be stopped.
et: Allalaadimise lõpetamisel jätkatakse selle levitamist. Kui see on välja lülitatud, torrent peatatakse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
et: Pärast allalaadimise lõpetamist jätkatakse torrenti levitamist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
et: Üleslaadimispesade arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numUploadSlots)
en: The number of upload slots, this determines the number of peers you can upload to simultaneously for one torrent.
et: Üleslaadimispesade arv, mis määrab masinate arvu, kellele saab korraga üles laadida üht torrentit.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
et: Vaikimisi maks. üles- ja allalaadimise suhe:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxRatio)
en: <p>The maximum share ratio, if this value is reached seeding will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention: </span>This is not used when downloading, only when seeding.</p>
et: <p>Maksimaalne üles- ja allalaadimise suhe - selle saavutamisel peatatakse levitamine. See käib ainult uute torrentide kohta, juba olemasolevaid torrenteid selle valiku muutmine ei mõjuta.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Tähelepanu: </span>seda ei kasutata allalaadimisel, vaid ainult levitamisel.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
et: Vaikimisi maks. levitamisaeg:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxSeedTime)
en: The maximum seed time in hours. Once you reach this time, the torrent will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.
et: Maksimaalne levitamisaeg tundides. Selle täitumisel torrent peatatakse. See käib ainult uute torrentite kohta, juba olemasolevaid torrenteid selle valiku muutmine ei mõjuta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
et: Min. hea üles- ja allalaadimise suhe:

en: Calculate Recommended Settings
et: Arvuta soovitatavad seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
et: Soovitatavad seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available upload bandwidth:
et: Saadaolev üleslaadimise ribalaius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available download bandwidth:
et: Saadaolev allalaadimise ribalaius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
et: Arvuta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
et: Eelistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
et: Keskmine kiirus pesa kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_sim_torrents)
en: Number of torrents you usually download simultaneously:
et: Tavaliselt üheaegselt allalaaditavate torrentite arv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
et: Pesasid torrenti kohta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
et: Soovitatavad seadistused:

en: Speed down: %1 / up: %2
et: Kiirus alla: %1 / üles: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
et: Andmeid liigutatud alla: %1 / üles: %2

en: DHT: off
et: DHT: väljas

en: %1 node | %1 nodes
et[0]: %1 sõlm
et[1]: %1 sõlme

en: %1 task | %1 tasks
et[0]: %1 ülesanne
et[1]: %1 ülesannet

en: The desktop is offline
et: Töölaud ei ole võrgus

en: Magnet Link
et: Magnetlink

en: Status
et: Olek

en: Peers
et: Masinad

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Queued
et: Järjekorras

en: Stopped
et: Peatatud

en: Start Magnet
et: Käivita Magnet

en: Stop Magnet
et: Peata Magnet

en: Remove Magnet
et: Eemalda Magnet

en: Order
et: Järjekord

en: Name
et: Nimi

en: Time Stalled
et: Seiskumise aeg

en: Priority
et: Prioriteet

en: Running
et: Töötab

en: Not queued
et: Pole järjekorras

en: Order of a torrent in the queue.
    Use drag and drop or the move up and down buttons on the right to change the order.
et: Torrenti seadmine järjekorda.
    Lohista või kasuta paremal asuvaid üles- ja allaliigutamise nuppe järjekorra muutmiseks.

en: Search
et: Otsing

en: Show Search
et: Otsingu näitamine

en: Show or hide the search bar
et: Otsinguriba näitamine või peitmine

en: Move Top
et: Liiguta esimeseks

en: Move a torrent to the top of the queue
et: Liiguta torrent järjekorra etteotsa

en: Move a torrent up in the queue
et: Liiguta torrent järjekorras ülespoole

en: Move a torrent down in the queue
et: Liiguta torrent järjekorras allapoole

en: Move Bottom
et: Liiguta viimaseks

en: Move a torrent to the bottom of the queue
et: Liiguta torrent järjekorra lõppu

en: Show Downloads
et: Näita allalaadimisi

en: Show all downloads
et: Kõigi allalaadimiste näitamine

en: Show Uploads
et: Näita üleslaadimisi

en: Show all uploads
et: Kõigi üleslaadimiste näitamine

en: Show Not Queued
et: Näita järjekorras mitteolevaid

en: Show all not queued torrents
et: Kõigi järjekorras mitteolevate torrentite näitamine

en: Widget to manage the torrent queue
et: Vidin torrentite järjekordade haldamiseks

en: Magnet Downloader
et: MagnetDownloader

en: Displays the currently downloading magnet links
et: Kõigi allalaaditavate magnetlinkide näitamine

en: Start All
et: Käivita kõik

en: Start all torrents
et: Kõigi torrentite käivitamine

en: Stop All
et: Peata kõik

en: Stop all torrents
et: Kõigi torrentite peatamine

en: Suspend Torrents
et: Peata torrentid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
et: Kõigi töötavate torrentite peatamine

en: Group View
et: Grupivaade

en: Show or hide the group view
et: Grupivaate näitamine või peitmine

en: Filter Torrents
et: Filtreeri torrenteid

en: Filter torrents based on filter string
et: Torrentite filtreerimine vastavalt filtristringile

en: Set max upload speed
et: Määra maks. üleslaadimise kiirus

en: Set max download speed
et: Määra maks. allalaadimise kiirus

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
et: Allalaadimise kiirus: <b>%1</b><br/>Üleslaadimise kiirus: <b>%2</b><br/>Saadud: <b>%3</b><br/>Saadetud: <b>%4</b>

en: <b>%1</b> was silently opened.
et: <b>%1</b> avati vaikselt.

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
et: <b>%1</b> lõpetas allalaadimise.<br>Keskmine kiirus: %2 alla / %3 üles.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
et: <b>%1</b> saavutas maksimaalne jagamissuhte %2 ja peatati.<br>Laaditi üles %3 keskmise kiirusega %4.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
et: <b>%1</b> saavutas maksimaalne levitamisaja %2 tundi ja peatati.<br>Laaditi üles %3 keskmise kiirusega %4.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
et: <b>%1</b> peatati järgmise veaga: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
et: Torrentis <b>%1</b> leiti vigaseid andmeid<br>Vahest tasuks kontrollida torrenti andmete terviklikkust.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
et: <b>%1</b> saavutas maksimaalne jagamissuhte %2 ja seda ei saa järjekorda seada. <br>Kui soovid seda edasi jagada, eemalda piirang.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
et: <b>%1</b> saavutas maksimaalne levitamisaja %2 tundi ja seda ei saa järjekorda seada. <br>Kui soovid seda edasi jagada, eemalda piirang.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
et: <b>%1</b> alustamine nurjus: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
et[0]: Ei saa levitada enam kui 1 torrentit. <br>
et[1]: Ei saa levitada enam kui %1 torrentit. <br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
et[0]: Ei saa alla laadida üle 1 torrenti. <br>
et[1]: Ei saa alla laadida üle %1 torrenti. <br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
et: Kui soovid piiranguid muuta, vali Seadistused -> KTorrenti seadistamine.

en: There is not enough diskspace available.
et: Kettaruumi napib.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
et: Kettal pole enam ruumi.<br /><b>%1</b> laaditakse alla asukohta '%2'.

en: Torrent has been stopped.<br />
et: Torrent on peatatud.<br />

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Torrent Settings
et: Torrenti seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
et: Omadused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
et: DHT on distributiivne andmebaas, mille abil saab leida torrentile rohkem masinaid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
et: DHT kasutamine lisamasinate hankimiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, pex)
en: Peer exchange results in more peers being found, by exchanging information about peers with other peers.
et: Masinate suhtlemisel leitakse rohkem masinaid, vahetades teavet masinate kohta teiste masinatega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
et: Masinate suhtlemise kasutamine lisamasinate hankimiseks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
et: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superlevitamine on levitamise eriline viis, mis võimaldab levitada palju tõhusamalt. Selle tulemusel kasutatakse torrenti levitamiseks palju vähem ribalaiust.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märkus: </span>seda tuleks kasutada ainult siis, kui sülem ei ole veel korralikult kujunenud. Kui aktiivseid levitajaid on juba palju, on see režiim kasutu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
et: Superlevitamise kasutamine levitamisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
et: Torrenti failide liigutamine pärast torrenti allalaadimise lõppemist teise kataloogi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
et: Asukoht, kuhu andmed liigutada.

en: Checked %v of %m chunks
et: Kontrollitud %v %m tükist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
et: Leitud:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_found)
en: The number of chunks which were not downloaded but have been found anyway.
et: Tükkide arv, mida alla ei laaditud, aga mis siiski leiti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
et: Nurjus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_failed)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are not OK.
et: Tükkide arv, mis laaditi alla, aga mis ei ole korras.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
et: Allalaadimata:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_not_downloaded)
en: The number of chunks which have not been downloaded.
et: Tükkide arv, mida ei laaditud alla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
et: Allalaaditud:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_downloaded)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are OK.
et: Tükkide arv, mis laaditi alla ja mis on korras.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
et: Vead:

en: Filter...
et: Filtreeri ...

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
et: Käivita

en: Start all selected torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivsel kaardil valitud torrentite käivitamine

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
et: Käivita jõuga

en: Force start all selected torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivsel kaardil valitud torrentite jõuga käivitamine

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
et: Peata

en: Stop all selected torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivsel kaardil valitud torrentite peatamine

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
et: Paus

en: Pause all selected torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivsel kaardil valitud torrentite peatamine

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
et: Eemalda

en: Remove all selected torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivsel kaardil valitud torrentite eemaldamine

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
et: Käivita kõik

en: Start all torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivse kaardi torrentite käivitamine

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
et: Peata kõik

en: Stop all torrents in the current tab
et: Kõigi aktiivse kaardi torrentite peatamine

en: Remove Torrent and Data
et: Eemalda torrent ja andmed

en: Rename Torrent
et: Muuda torrenti nime

en: Add Peers
et: Lisa masinaid

en: Manual Announce
et: Käsitsi teatamine

en: Scrape
et: Päring

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Data Directory
et: Andmekataloog

en: Temporary Directory
et: Ajutine kataloog

en: Move Data
et: Liiguta andmeid

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
et: Seadistused

en: Remove from Group
et: Eemalda grupist

en: Check Data
et: Andmete kontroll

en: Check all the data of a torrent
et: Torrenti kõigi andmete kontroll

en: Copy Torrent URL
et: Kopeeri torrenti URL

en: Export Torrent
et: Ekspordi torrent

en: Set the speed limits of individual torrents
et: Kiirusepiirangute seadmine konkreetsetele torrentitele

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
et: Torrent <b>%1</b> ei ole allalaadimist lõpetanud. Kas kustutada ka ebatäielikud andmed?

en: Remove Download
et: Allalaadimise eemaldamine

en: Delete Data
et: Kustuta andmed

en: Keep Data
et: Säilita andmed

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
et: Kaotad järgmiste torrentite kõik alla laaditud andmed. Kas tõesti soovid seda?

en: Remove Torrent
et: Eemalda torrent

en: Select a directory to move the data to.
et: Vali kataloog, kuhu andmed liigutada.

en: Downloaded
et: Allalaaditud

en: Size
et: Suurus

en: Uploaded
et: Üleslaaditud

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
et: Jäänud

en: Down Speed
et: Tõmbamiskiirus

en: Up Speed
et: Saatmiskiirus

en: Time Left
et: Aega jäänud

en: Seeders
et: Levitajad

en: Leechers
et: Tõmbajad

en: % Complete
et: % valmis

en: Share Ratio
et: Jagamissuhe

en: Time Downloaded
et: Allalaadimise aeg

en: Time Seeded
et: Levitamise aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Added
et: Lisatud

en: How much data we have downloaded of the torrent
et: Kui palju torrenti andmeid on alla laaditud

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
et: Torrenti kogusuurus, välja arvatud välja arvatud failid

en: How much data we have uploaded
et: Kui palju andmeid on üles laaditud

en: How much data left to download
et: Kui palju andmeid on jäänud alla laadida

en: Current download speed
et: Aktiivne allalaadimise kiirus

en: Current upload speed
et: Aktiivne üleslaadimise kiirus

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
et: Kui palju aega on jäänud torrenti lõpetamiseni või maksimaalse jagamissuhte saavutamiseni, kui see on sisse lülitatud

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
et: Mitme levitajaga on parajasti ühendus (Kui palju on levitajaid tracker'i arvates)

en: How many leechers we are connected to (How many leechers there are according to the tracker)
et: Mitme tõmbajaga on parajasti ühendus (Kui palju on tõmbajaid tracker'i arvates)

en: The percentage of data we have of the whole torrent, not including excluded files
et: Kogu torrenti andmete protsent, välja arvatud väljaarvatud failid

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
et: Jagamissuhe on üleslaaditud baitide arv jagatud allalaaditud baitide arvuga

en: How long we have been downloading the torrent
et: Kui kaua on torrentit juba alla laaditud

en: How long we have been seeding the torrent
et: Kui kaua on juba torrentit levitatud

en: The location of the torrent's data on disk
et: Torrenti andmete asukoht kettal

en: When this torrent was added
et: Millal torrent lisati

en: %1<br>Url: <b>%2</b>
et: %1<br>URL: <b>%2</b>

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
et: <br/><br/>Ühendumine tracker'iga nurjus.

en: KTorrent's UPnP test application
et: KTorrenti UPnP testrakendus

en: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson and Ivan Vasic
et: &copy; 2005 - 2007: Joris Guisson ja Ivan Vasic

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
et: UPnP testrakendus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Router:
et: Ruuter:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
et: Ruuterit ei leitud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
et: Otsi ruutereid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
et: Protokoll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
et: Edasisuunamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
et: Tühista portide edasisuunamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_verbose)
en: Verbose mode
et: Jutukas režiim

en: Maximum share ratio reached.
et: Jõuti maksimaalse jagamissuhteni.

en: Maximum seed time reached.
et: Jõuti maksimaalse levitamisajani.

en: Uploads
et: Üleslaadimised

en: Running Uploads
et: Töötavad üleslaadimised

en: Not Running Uploads
et: Mittetöötavad üleslaadimised

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Running Downloads
et: Töötavad allalaadimised

en: Not Running Downloads
et: Mittetöötavad allalaadimised

en: Active Torrents
et: Aktiivsed torrentid

en: Active Downloads
et: Aktiivsed allalaadimised

en: Active Uploads
et: Aktiivsed üleslaadimised

en: Passive Torrents
et: Passiivsed torrentid

en: Passive Downloads
et: Passiivsed allalaadimised

en: Passive Uploads
et: Passiivsed üleslaadimised

en: Ungrouped Torrents
et: Rühmitamata torrentid

[ctx: *.torrent]
en: Torrents
et: Torrentid

en: All files
et: Kõik failid

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
et: Allalaadimiste maksimaalne arv (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
et: Levitamiste maksimaalne arv (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (startDownloadsOnLowDiskSpace), group (downloads)
en: Start downloads on low disk space?
et: Kas alustada allalaadimist napi kettaruumi korral?

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
et: Ühenduste maksimaalne arv torrenti kohta (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
et: Ühenduste maksimaalne arv kõigi torrentite kohta (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
et: Üleslaadimise maksimaalne kiirus KiB/sek (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
et: Allalaadimise maksimaalne kiirus KiB/sek (0 = piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
et: Maks. jagamissuhe (0=piirang puudub)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
et: Ikoon süsteemisalves

note: i18n: ectx: label, entry (showTotalSpeedInTitle), group (downloads)
en: Show a total speeds in the title
et: Kogukiiruse näitamine tiitliribal

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
et: Kiiruseriba näitamine süsteemisalves

note: i18n: ectx: label, entry (downloadBandwidth), group (downloads)
en: Download bandwidth (in kb/s):
et: Allalaadimise ribalaius (KB/s):

note: i18n: ectx: label, entry (uploadBandwidth), group (downloads)
en: Upload bandwidth (in kb/s):
et: Üleslaadimise ribalaius (KB/s):

note: i18n: ectx: label, entry (showPopups), group (downloads)
en: Show popup messages when torrent is finished.
et: Hüpikakna näitamine torrenti lõpetamisel.

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
et: Pärast allalaadimise lõpetamist jätkatakse torrenti levitamist

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
et: Ajutiste failide salvestamise kataloog

note: i18n: ectx: label, entry (useSaveDir), group (downloads)
en: Whether to automatically save downloads to saveDir
et: Kas salvestada allalaadimised automaatselt salvestamiskataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
et: Allalaaditud failide salvestamise kataloog

note: i18n: ectx: label, entry (useTorrentCopyDir), group (downloads)
en: Whether to automatically copy .torrent files to torrentCopyDir
et: Kas salvestada .torrent-failid automaatselt torrentite kataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
et: .torrent-failide salvestamise kataloog

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
et: Kas lubada kohandatud IP saatmist tracker'isse

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
et: Kataloog, mida kasutati viimati salvestamiskataloogina

note: i18n: ectx: label, entry (customIP), group (downloads)
en: IP to pass to the tracker
et: Tracker'isse saadetav IP

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
et: GUI uuendamise intervall

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
et: DHT toetus

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
et: Üleslaadimispesade arv

note: i18n: ectx: label, entry (shownColumns), group (downloads)
en: Columns shown in KTorrentView
et: KTorrenti vaates nähtavad veerud

note: i18n: ectx: label, entry (minDiskSpace), group (downloads)
en: When there is no space left to complete download, and the available disk space is less than this value, the torrent will be stopped.
et: Kui allalaadimise lõpetamiseks pole enam ruumi ja saadaolev kettaruum on siin määratud väiksem, torrent peatatakse.

note: i18n: ectx: label, entry (useCompletedDir), group (downloads)
en: Whether to automatically move completed downloads to completedDir
et: Kas salvestada allalaadimised automaatselt lõpetatud allalaadimiste kataloogi

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
et: Lõpetatud allalaaditud failide salvestamise kataloog

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeedTime), group (downloads)
en: Maximum seed time in hours (0 = no limit)
et: Maks. levitamisaeg tundides (0=piirang puudub)

en: Plugins
et: Pluginad

en: Warning: %1
et: Hoiatus: %1

en: <img src="available_color">&nbsp; - Downloaded Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Chunks to Download<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
et: <img src="available_color">&nbsp; - Allalaaditud tükid<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Allalaaditavad tükid<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Väljajäetavad tükid

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
et: Torrent "%1" on jõudnud maksimaalse jagamissuhteni ja maksimaalse levitamisajani. Kas ignoreerida piirangut ja alustada sellele vaatamata levitamist?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
et: Torrent "%1" on jõudnud maksimaalse jagamissuhteni. Kas ignoreerida piirangut ja alustada sellele vaatamata levitamist?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
et: Torrent "%1" on jõudnud maksimaalse levitamisajani. Kas ignoreerida piirangut ja alustada sellele vaatamata levitamist?

en: Limits reached.
et: Jõuti määratud piiranguni.

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
et: Selle torrenti allalaadimiseks pole kettal piisavalt ruumi. Kas tõesti soovid jätkata?

en: Insufficient disk space for %1
et: %1 jaoks napib kettaruumi

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
et: Järgmiste torrentite allalaadimiseks pole kettal piisavalt ruumi. Kas siiski need käivitada?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
et: Järgmised torrentid on jõudnud maksimaalse levitamisajani. Kas siiski need käivitada?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
et: Järgmised torrentid on jõudnud maksimaalse jagamissuhteni. Kas siiski need käivitada?

en: Error starting torrent %1: %2
et: Viga torrenti %1 käivitamisel: %2

en: Error
et: Viga

en: Error stopping torrent %1: %2
et: Viga torrenti %1 peatamisel: %2

en: File
et: Fail

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
et: Üle mmap-puhvri lõpu ei saa kirjutada.

en: Scheduler
et: Ajastaja

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
et: Eripiirangud

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use these global limits when the screensaver is activated, instead of the ones configured in the network settings.
et: Ekraanisäästja töölehakkamisel globaalsete piirangute, mille võrguseadistustes määratud piirangute kasutamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
et: Teistsuguste kiirusepiirangute kasutamine ekraanisäästja töölehakkamisel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverUploadLimit)
en: Global upload limit when the screensaver is activated.
et: Globaalne üleslaadimise piirang ekraanisäästja töölehakkamisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverDownloadLimit)
en: Global download limit when the screensaver is activated.
et: Globaalne allalaadimise piirang ekraanisäästja töölehakkamisel.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
et: Ajastamise taustavärv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
et: Ajastamise taustavärv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
et: Ajastamistrea värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
et: Ajastaja kõigi ridade värv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
et: Ajastamiselemendi värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
et: Ajastaja kõigi tavaliste elementide värv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
et: Peatatud ajastamiselemendi värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
et: Ajastaja kõigi peatatud elementide värv.

en: Bandwidth Scheduler
et: Ribalaiuse ajastaja

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
et: Muuda elementi

en: Add an item
et: Lisa element

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
et: Kestus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
et: Alates:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
et: Kuni:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
et: Alates:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
et: Kuni:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
et: Piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
et: Allalaadimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
et: Üleslaadimise piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
et: Kui ekraanisäästja hakkab tööle:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
et: Ühenduse piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
et: Ühenduste piirangute määramine

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
et: Ribalaiuse ajastamine

en: Cannot open file %1: %2
et: Faili %1 avamine nurjus: %2

en: The file %1 is corrupted or not a proper KTorrent schedule file.
et: Fail %1 on vigane või ei ole korrektne KTorrenti ajastaja fail.

en: Edit the bandwidth schedule
et: Muuda ribalaiuse ajastajat

en: Load Schedule
et: Laadi ajastaja

en: Save Schedule
et: Salvesta ajastaja

en: New Item
et: Uus element

en: Remove Item
et: Eemalda element

en: Edit Item
et: Muuda elementi

en: Clear Schedule
et: Puhasta ajastaja

en: Scheduler Active
et: Ajastaja on aktiivne

en: Activate or deactivate the scheduler
et: Ajastaja sisse- või väljalülitamine

en: KTorrent scheduler files
et: KTorrenti ajastaja failid

en: This item conflicts with another item in the schedule, we cannot change it.
et: See element on konfliktis ajastaja teise elemendiga. Seda ei saa muuta.

en: Suspended
et: Peatatud

en: %1 Down
    %2 Up
et: %1 alla
    %2 üles

en: Current schedule: suspended
et: Ajastaja peatatud

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
et: Ajastaja: %1/s alla, %2/s üles

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
et: Ajastaja: piiramatult alla, %1/s üles

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
et: Ajastaja: %1/s alla, piiramatult üles

en: Current schedule: unlimited upload and download
et: Ajastaja: piiramatult üles ja alla

en:  (scheduler disabled)
et:  (ajastaja on keelatud)

en: Current schedule:
et: Ajastaja:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
et: Failide allalaadimise järjekord

en: File download order for <b>%1</b>:
et: Failide allalaadimise järjekord torrenti <b>%1</b> puhul:

en: Seasons and Episodes
et: Hooajad ja episoodid

en: Album Track Order
et: Albumi palade järjekord

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
et: Failide allalaadimise järjekord järgmise torrenti puhul:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
et: Kas lubada kohandatud allalaadimise järjekord.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
et: Kohandatud failide allalaadimise järjekorra lubamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
et: Sorteerimise alus

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
et: Failide otsimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_order)
en: Order in which to download the files of a torrent. The file at the top will be downloaded first, followed by the second, then the third ...
et: Järjekord, milles torrenti failid alla laaditakse. Kõige ülemine fail laaditakse alla esimesena, teine teisena ja nii edasi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
et: Lisa tracker'id

en: <img src="available_color">&nbsp; - Available Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Unavailable Chunks<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
et: <img src="available_color">&nbsp; - Saadaolevad tükid<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Kättesaamatud tükid<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Väljajäetavad tükid

en: Chunk
et: Tükk

en: Progress
et: Edenemine

en: Peer
et: Masin

en: Files
et: Failid

en: Number of the chunk
et: Tüki number

en: Download progress of the chunk
et: Tüki allalaadimise edenemine

en: Which peer we are downloading it from
et: Milliselt partnerilt me alla laadime

en: Download speed of the chunk
et: Tüki allalaadimise kiirus

en: Which files the chunk is located in
et: Millistes failides tükk asub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
et: Tükid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
et: Kokku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
et: Parajasti allalaaditavad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
et: Väljajäetavad:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
et: Jäänud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
et: Suurus:

[ctx: Open file]
en: Open
et: Ava

[ctx: Open file with]
en: Open With
et: Ava rakendusega

en: Check File
et: Kontrolli faili

en: Download first
et: Allalaadimine esimesena

en: Download normally
et: Tavaline allalaadimine

en: Download last
et: Allalaadimine viimasena

en: Do not download
et: Ära laadi alla

en: Delete File(s)
et: Failide kustutamine

en: Move File
et: Failide liigutamine

en: Collapse Folder Tree
et: Keri kataloogipuu kokku

en: Expand Folder Tree
et: Keri kataloogipuu lahti

en: File Tree
et: Failipuu

en: File List
et: Faililoend

en: Show Filter
et: Näita filtrit

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
et[0]: Kaotad kõik selle faili andmed. Kas tõesti soovid seda?
et[1]: Kaotad kõik nende failide andmed. Kas tõesti soovid seda?

en: Not enough data downloaded for opening the file.
    
    Enable sequential download mode for it to obtain necessary data with a higher priority?
et: Faili avamiseks ei ole piisavalt palju andmeid alla laaditud.
    
    Kas lubada järjestikune allalaadimine hädavajalike andmete saamiseks kõrgema prioriteediga?

en: Info Widget
et: Infoplugin

[ctx: @title:tab]
en: Status
et: Olek

en: Displays status information about a torrent
et: Torrenti olekuteabe näitamine

[ctx: @title:tab]
en: Files
et: Failid

en: Shows all the files in a torrent
et: Kõigi torrenti failide näitamine

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
et: Kõigi partnerite näitamine, kellega oled torrenti pärast ühendatud

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
et: Kõigi torrenti allalaaditavate tükkide näitamine

en: Displays information about all the trackers of a torrent
et: Kõigi torrenti tracker'ite teabe näitamine

en: Webseeds
et: Veebilevitused

en: Displays all the webseeds of a torrent
et: Kõigi torrenti veebilevituste näitamine

[ctx: @title:column]
en: Preview
et: Eelvaatlus

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
et: % valmis

[ctx: Download first]
en: First
et: Esimene

[ctx: Download last]
en: Last
et: Viimane

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: Preview available]
en: Available
et: Saadaolev

[ctx: Preview pending]
en: Pending
et: Ootel

[ctx: No preview available]
en: No
et: Puudub

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
et: Tavaline

[ctx: preview available]
en: Available
et: Saadaolev

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
et: Kaardid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Whether or not to show the peers tab in the bottom of the window.
et: Kas näidata akna allosas masinate kaarti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
et: Masinate nimekirja näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Whether or not to show the chunks tab in the bottom of the window.
et: Kas näidata akna allosas tükkide kaarti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
et: Parajasti allalaaditavate tükkide nimekirja näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Whether or not to show the trackers tab in the bottom of the window.
et: Kas näidata akna allosas tracker'ite kaarti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
et: Tracker'ite nimekirja näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Whether or not to show the webseeds tab at the bottom of the window.
et: Kas näidata akna allosas veebilevituste kaarti või mitte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
et: Veebilevituste nimekirja näitamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
et: Faili prioriteedi värvid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
et: Esmaprioriteet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_firstColor)
en: Color to use for first priority files.
et: Esmaprioriteetsete failide värv.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
et: Väikseim prioriteet:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lastColor)
en: Color to use for last priority files.
et: Väikseima prioriteediga failide värv.

note: i18n: ectx: label, entry (showPeerView), group (general)
en: Show peer view tab in main window
et: Masinate kaardi näitamine peaaknas

note: i18n: ectx: label, entry (showChunkView), group (general)
en: Show chunk download view tab in main window
et: Tükkide allalaadimise kaardi näitamine peaaknas

note: i18n: ectx: label, entry (showTrackersView), group (general)
en: Show trackers view tab in main window
et: Tracker'ite kaardi näitamine peaaknas

en: Kick Peer
et: Pagenda masin

en: Ban Peer
et: Keela masin

[ctx: Choked]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not choked]
en: No
et: Ei

[ctx: Snubbed]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not snubbed]
en: No
et: Ei

[ctx: Interested]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not Interested]
en: No
et: Ei

[ctx: Interesting]
en: Yes
et: Jah

[ctx: Not Interesting]
en: No
et: Ei

en: Address
et: Aadress

en: Country
et: Riik

en: Client
et: Klient

en: Choked
et: Ummistunud

en: Snubbed
et: Tõrjutud

en: Availability
et: Saadavus

en: Score
et: Skoor

en: Upload Slot
et: Üleslaadimispesa

en: Requests
et: Soovid

en: Interested
et: Huvitatud

en: Interesting
et: Huvitav

en: IP address of the peer
et: Partneri IP-aadress

en: Country the peer is in
et: Riik, kus partner asub

en: Which client the peer is using
et: Millist klienti partner kasutab

en: Download speed
et: Allalaadimise kiirus

en: Upload speed
et: Üleslaadimise kiirus

en: Whether or not the peer has choked us - when we are choked the peer will not send us any data
et: Kas partner on meid ummistanud, millisel juhul partner ei saada meile mingeid andmeid

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
et: Kinni kiilunud tähendab, et partner pole saatnud mingeid andmeid viimasel 2 minutil

en: How much data the peer has of the torrent
et: Kui palju torrenti andmeid partneril on

en: Whether or not the peer has DHT enabled
et: Kas partneril on DHT sisse lülitatud

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
et: Partneri hinne, mida KTorrent kasutab määramaks, kellele üles laadida

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
et: Meilt saavad andmeid ainult üleslaadimispesaga partnerid

en: The number of download and upload requests
et: Alla- ja üleslaadimissoovide arv

en: How much data we have downloaded from this peer
et: Kui palju andmeid oleme sellelt partnerilt alla laadinud

en: How much data we have uploaded to this peer
et: Kui palju andmeid oleme sellele partnerile üles laadinud

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
et: Kas partner tunneb huvi andmete allalaadimise vastu meilt

en: Whether we are interested in downloading from this peer
et: Kas meie tunneme huvi allalaadimise vastu sellest partnerilt

en: Private
et: Privaatne

en: Public
et: Avalik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
et: Keskmine allalaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
et: Keskmine üleslaadimise kiirus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
et: Info räsi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
et: Allalaaditud tükid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
et: Saadaolevad tükid:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
et: Jagamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
et: Üles- ja allalaadimise suhe:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
et: Suhte piirang:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
et: Ajapiirang

en: Times Downloaded
et: Allalaadimiste kordi

en: Next Update
et: Järgmine uuendus

en: Copy Tracker URL
et: Kopeeri tracker'i URL

en: Copy Tracker status
et: Kopeeri tracker'i olek

en: Several URL's could not be added because they are malformed:
et: Mitut URL-i ei saa lisada vigase vormingu tõttu:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
et: Tracker nimega <b>%1</b> on juba olemas.

en: The following duplicate trackers were not added:
et: Järgmisi topelt-tracker'eid ei lisatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
et: Eemalda tracker

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Changes the current active tracker for private torrents.
et: Aktiivse tracker'i muutmine eratorrentite puhul

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
et: Vaheta tracker'it

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
et: Uuenda tracker'eid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
et: Vaikeväärtused

en: Speed
et: Kiirus

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
et: Veebilevituse %1 lisamine nurjus, see kuulub juba veebilevituste nimekirja.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
et: Veebilevitust %1 ei saa eemaldada, see on torrenti osa.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_webseed)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p>
et: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Torrentile lisatav veebilevitus.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märkus: </span>toetatud on ainult HTTP-veebilevitused.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
et: Lisa veebilevitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
et: Eemalda veebilevitus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
et: Luba kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
et: Keela kõik

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
et: Teisendamine...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Converting block list to KTorrent format. This might take some time.
et: Blokeerimisnimekirja teisendamine KTorrenti vormingusse. See võib võtta veidi aega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
et: &Loobu

en: Loading txt file...
et: Tekstifaili laadimine...

en: There are no IP addresses to convert in %1
et: %1 ei sisalda teisendatavaid IP-aadresse

en: Automatic update of IP filter failed: %1
et: IP-filtri automaatne uuendamine nurjus: %1

en: 7z files are not supported
et: 7z failid ei ole toetatud

en: Cannot determine file type of <b>%1</b>
et: <b>%1</b> failitüübi tuvastamine nurjus

en: Cannot open zip file %1.
et: Zip-faili %1 avamine nurjus.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
et: IP-filtri automaatne uuendamine nurjus: ei õnnestunud avada zip-faili %1

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
et: Zip-failis %1 ei leitud blokeeringuloendit.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
et: IP-filtri automaatne uuendamine nurjus: zip-failis %1 ei leitud blokeeringuloendit.

en:  day |  days
et[0]:  päev
et[1]:  päeva

en: Status: Loaded and running.
et: Olek: sisse lülitatud ja töötab.

en: Status: Not loaded.
et: Olek: välja lülitatud.

en: Status: Downloading and converting new block list...
et: Olek: uue blokeerimisnimekirja allalaadimine ja teisendamine...

en: No update done yet.
et: Pole veel uuendatud.

en: %1 (Last update attempt failed.)
et: %1 (viimane uuendamiskatse nurjus)

en: Never
et: Mitte kunagi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
et: IP blokeerimise seadistused

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
et: PeerGuardiani filtri fail

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Enable this if you want the IP filter plugin to work.
et: Sisselülitamisel saab panna tööle IP-filtri plugina.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
et: PeerGuardiani filtri kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
et: IP filtri fail:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_filterURL)
en: Filter file to use, this can be a local file or a remote file.
et: Kasutatav filtrifail, võib olla nii kohalik kui ka võrgufail.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
et: IP-filtri faili allalaadimine ja teisendamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
et: Laa&di alla/Teisenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Download PeerGuardian filter from bluetack.co.uk or iblocklist.org.
    NOTE: archive files like zip and tar.gz or tar.bz2 are supported.
et: Laadi PeerGuardiani filter alla saidilt bluetack.co.uk või iblocklist.org.
    Märkus: toetatud on arhiivifailid, näiteks zip ja tar.gz või tar.bz2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
et: Automaatne uuendamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
et: Sisselülitamisel uuendatakse filtrifaili automaatselt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
et: Faili uuendamise intervall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
et: Uuendamise intervall päevades.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
et: Viimati uuendatud:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
et: Järgmine uuendus:

note: i18n: ectx: label, entry (filterURL), group (general)
en: Level1 filter url
et: Level1 filtri URL

note: i18n: ectx: label, entry (useLevel1), group (general)
en: Use level1 filter?
et: Level1 filtri kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
et: Vormindatud logi kasutamine

en: System
et: Süsteem

en: Log Level
et: Logitase

en: Debug
et: Silumine

en: Notice
et: Märguanne

en: Important
et: Tähtis

en: All
et: Kõik

en: None
et: Puudub

en: Log Viewer
et: Loginäitaja

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_logging_flags)
en: Double click on the log level to alter it. The possible levels are :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">All: </span>All messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Important: </span>Only important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice: </span>Only notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">None:</span> No messages are shown</p>
et: Topeltklõpsuga saab muuta logitaset. Võimalikud tasemed on järgmised: 
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Kõik: </span>näidatakse kõiki teateid</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Tähtis:</span> näidatakse ainult tähtsaid teateid</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Märguanne: </span>näidatakse märguandeid ja tähtsaid teateid</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Silumine: </span>näidatakse silumisteateid, märguandeid ja tähtsaid teateid</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Puudub: </span>teateid ei näidata</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Whether or not to use rich text or just plain text, for the logging output shown in the logviewer.
et: Kas kasutada loginäitajas nähtava logiväljundi puhul vormindatud teksti või lihtteksti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
et: Vormindatud teksti kasutamine logiväljundis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
et: Logividina asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
et: Omaette tegevus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
et: Dokitav vidin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
et: Torrenti aktiivsus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
et: Nähtavate ridade maksimaalne arv:

en: Log
et: Logi

en: View the logging output generated by KTorrent
et: KTorrenti loodud logimisväljundi näitamine

en: Suspend Output
et: Peata väljund

en: <font color="#FF0000">Logging output suspended</font>
et: <font color="#FF0000">Logiväljund peatatud</font>

en: <font color="#00FF00">Logging output resumed</font>
et: <font color="#00FF00">Logiväljund taastatud</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
et: Tracker'i hankimine torrent-failist

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
et: Määramine, kas kasutada kohandatud tracker'it

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
et: Vaikimisi tracker

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
et: Domeeninime näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
et: Hüpikdialoogi näitamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic) i18n: ectx: label, entry (onlypublic), group (general)
en: Only enable on public torrents
et: Lubamine ainult avalike torrentite puhul

en: Copy Magnet URI
et: Kopeeri Magneti URI

en: Magnet link copied to clipboard
et: Magnetlink kopeeriti lõikepuhvrisse

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
et: Magnetlinkide looja

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
et: Magnetlinkide looja seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
et: Tracker'i lisamine torrent-failist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Define what tracker to add
et: Määramine, milline tracker lisada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
et: Kohandatud tracker'i URL-i lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_tr)
en: The tracker URL that will be a part of the magnet link
et: Tracker'i URL, millest saab magnetlingi osa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add the torrent name in the URI
et: Torrenti nime lisamine URI-le

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
et: Nime lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic)
en: Disable the menu item for private torrents
et: Menüükirje keelamine eratorrentite puhul

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_popup)
en: Give feedback in form of a popup
et: Tagasiside hüpikdialoogi kujul

note: i18n: ectx: Menu (MediaPlayerMenu)
en: Media Player Menu
et: Meediamängija menüü

en: Ready to play
et: Valmis esitamiseks

en: Playing: <b>%1</b>
et: Esitatakse: <b>%1</b>

en: Available
et: Saadaolev

en: Pending
et: Ootel

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
et: <b>%1</b><br/>Eelvaatlus: %2<br/>Alla laaditud: %3 %

en: Media Player
et: Meediafailide mängija

en: Play
et: Esita

en: Pause
et: Peata

en: Stop
et: Peata

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Show Video
et: Näita videot

en: Add Media
et: Lisa andmekandja

en: Clear Playlist
et: Puhasta esitusnimekiri

en: Toggle Fullscreen
et: Lülita täisekraani

en: Movie player
et: Filmimängija

en: Show incomplete files
et: Lõpetamata failide näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
et: Uuenda

en: Refresh media files
et: Värskenda meediafaile

en: Search media files
et: Otsi meediafaile

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist
et: Esitaja

en: Length
et: Pikkus

en: Year
et: Aasta

en: Random play order
et: Juhuslik esitamisjärjekord

en: KTorrent is playing a video.
et: KTorrent esitab videot.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
et: Kas avada torrent vaikselt või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
et: Kustutamistoiming märgitud.

note: i18n: ectx: label, entry (actionMove), group (general)
en: Move action checked.
et: Liigutamistoiming märgitud.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
et: Kataloogide uurimine rekursiivselt.

[ctx: folder name part]
en: loaded
et: laaditud

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
et: Kataloogide uurimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
et: Torrentite kataloogid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_folders)
en: List of folders which will be scanned for torrents by this plugin.
et: Kataloogide nimekiri, millest plugin otsib torrenteid.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new folder to be scanned.
et: Uue uuritava kataloogi lisamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
et: Lisa kataloog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
et: Kataloogi eemaldamine nimekirjast.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
et: Eemalda kataloog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open the torrents without asking any questions.
et: Torrentite avamine küsimusi esitamata.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan the folder recursively for torrents. <br/><br/>
    Note: This will not be done for any folder named loaded.
et: Otsib kataloogist torrenteid rekursiivselt.<br/><br/>
    Märkus: seda ei tehta kataloogide puhul, mis kannavad nime 'laaditud'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
et: Alamkataloogide uurimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: When a torrent file has been found and loaded, delete it.<br/><br/>
    Warning: you will permanently lose this file.
et: Kui torrent-fail on leitud ja laaditud, see kustutatakse.<br/><br/>
    Hoiatus: see hävitab faili jäädavalt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
et: Torrent kustutatakse pärast laadimist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: When a torrent file is loaded, move it to a subdirectory named loaded. If the folder does not exist, it will be created.
et: Kui torrent on laaditud, liigutatakse see alamkataloogi 'laaditud'. Kui kataloogi ei ole olemas, see luuakse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
et: Torrent liigutatakse pärast laadimist kataloogi 'laaditud'

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrents opened with this plugin to a group.
et: Selle pluginaga avatud torrentite lisamine rühma.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
et: Rühm, kuhu torrentid lisatakse.

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
et: Otsinguriba

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
et: Aktiivne otsingumootor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings) i18n: ectx: label, entry (useProxySettings), group (general)
en: Use proxy settings for search
et: Puhverserveri seadistuste kasutamine otsimisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
et: Vaikimisi brauseri kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
et: Kohandatud brauseri kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
et: Kohandatud brauseri käivitatava faili asukoht

[ctx: plugin name]
en: Search
et: Otsing

en: Search for %1
et: %1 otsimine

en: Failed to parse %1
et: %1 parsimine nurjus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
et: Otsingu seadistused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
et: Puhasta otsinguajaloo liitkastid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
et: Puhasta otsinguajalugu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset the default action taken when a torrent is downloaded.
et: Torrenti allalaadimise järgse vaiketoimingu lähtestamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
et: Lähtesta torrenti vaiketoiming

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore all the active searches of the last session
et: Kõigi viimase seansi aktiivsete otsingute taastamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
et: Eelmiste otsingute taastamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
et: Kas avada otsingutulemused välises brauseris.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
et: Otsingutulemused avatakse välises brauseris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings)
en: Whether or not to use the HTTP proxy settings for search.
et: Kas kasutada HTTP-puhverserverit otsimisel.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser)
en: Use the default browser configured in the system settings.
et: Süsteemi seadistustes määratud vaikimisi brauseri kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
et: Kohandatud brauseri kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
et: Kohandatud brauseri asukoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customBrowser)
en: Path of the custom browser.
et: Kohandatub brauseri asukoht.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
et: Otsingumootorid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
et: Uue otsingumootori lisamine.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove all selected search engines.
et: Kõigi valitud otsingumootorite eemaldamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
et: &Eemalda

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
et: Kõigi otsingumootorite eemaldamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
et: &Eemalda kõik

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
et: Kõigi vaikimisi otsingumootorite lisamine.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
et: &Lisa vaikimisi

en: Add a Search Engine
et: Otsingumootori lisamine

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
et: Otsingumootori masinanimi (näiteks www.google.com):

en: Opensearch is not supported by %1, you will need to enter the search URL manually. The URL should contain {searchTerms}, ktorrent will replace this by the thing you are searching for.
et: %1 ei toeta vaba otsingut, otsingu URL tuleb sisestada käsitsi. URL peab sisaldama osa {searchTerms}, mille KTorrent asendab sellega, mida sa otsid.

en: The URL %1 does not contain {searchTerms}.
et: URL %1 ei sisalda {searchTerms}.

en: Search Text
et: Teksti otsimine

en: Search Engine
et: Otsingumootor

en: Search Engine Label
et: Otsingumootori nimi

en:  Engine:
et:  Mootor:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
et: Allalaadimine:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
et: Kas torrent alla laadida või salvestada?

en: Download Torrent
et: Torrenti allalaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
et: Allalaadimine

en: Home
et: Kodu

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
et: Tunne end vabalt.

en: Search the web for torrents.
et: Torrentite otsimine veebist.

en: Save %1 to
et: Salvesta %1 asukohta

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
et: Seiskamine

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
et: Seiskamisriba

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
et: Seiskamise seadistamine

en: Lock
et: Lukustus

en: Sleep (suspend to RAM)
et: Uni (passiivne seisund mälus)

en: Hibernate (suspend to disk)
et: Talveuni (passiivne seisund kettal)

en: When all torrents finish downloading
et: Kui kõik torrentid on alla laaditud

en: When all torrents finish seeding
et: Kui kõik torrentid on levitamise lõpetanud

en: When the events below happen
et: Kui toimuvad alltoodud sündmused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
et: Seiskamise seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
et: Käivitatav toiming:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
et: Toiming käivitatakse:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: When enabled, execute the action when all events have happened. When not enabled, execute when any of the above events have happened.
et: Märkimise korral käivitatakse toiming, kui toimunud on kõik sündmused. Märkimata jätmisel käivitatakse, kui toiminud on mõni sündmustest.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: All events must have happened
et: Kõik sündmused peavad olema toimunud

en: Shutdown Enabled
et: Seiskamine on lubatud

en: Configure Shutdown
et: Seiskamise seadistamine

en: Automatic shutdown not active
et: Automaatne seiskamine pole aktiivne

en:  when all of the following events have occurred:<br/><br/>
et:  kui toimunud on kõik järgnevad sündmused:<br/><br/>

en:  when one of the following events occur:<br/><br/>
et:  kui toimunud on üks järgnevatest sündmustest:<br/><br/>

en: <b>All torrents</b> finish downloading
et: <b>Kõik torrentid</b> on alla laaditud

en: <b>All torrents</b> finish seeding
et: <b>Kõik torrentid</b> on levitamise lõpetanud

en: <b>%1</b> finishes downloading
et: <b>%1</b> on alla laaditud

en: <b>%1</b> finishes seeding
et: <b>%1</b> on levitamise lõpetanud

en: Downloading finishes
et: Allalaadimine on lõpetatud

en: Seeding finishes
et: Levitamine on lõpetatud

en: Event
et: Sündmus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
et: Ühendused

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
et: Ühendused

en: Nodes
et: Sõlmed

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Leechers connected
et: Ühendatud tõmbajaid

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Leechers in swarms
et: Tõmbajaid sülemis

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Seeds connected
et: Ühendatud levitajaid

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Seeds in swarms
et: Levitajaid sülemis

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Average leechers connected per torrent
et: Ühendatud tõmbajate keskmine arv torrenti kohta

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Average seeds connected per torrent
et: Ühendatud levitajate keskmine arv torrenti kohta

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average leechers connected per running torrent
et: Ühendatud tõmbajate keskmine arv töötava torrenti kohta

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average seeds connected per running torrent
et: Ühendatud levitajate keskmine arv töötava torrenti kohta

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Nodes
et: Sõlmed

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
et: Ülesanded

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
et: Allalaadimine

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
et: Aktiivne kiirus

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
et: Keskmine

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
et: Piirang

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PeersSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Peers
et: Masinad

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average from leechers
et: Keskmiselt tõmbajalt

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Average to leechers
et: Keskmiselt tõmbajale

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Average from seeds
et: Keskmiselt levitajalt

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: From leechers
et: Tõmbajatelt

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: From seeds
et: Levitajatelt

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
et: Üleslaadimine

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Current speed
et: Aktiivne kiirus

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
et: Keskmine

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
et: Piirang

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Avg. leechers connected per running torr.
et: Ühendatud tõmbajate keskmine arv töötava torrenti kohta

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Avg. seeds connected per running torrent
et: Ühendatud levitajate keskmine arv töötava torrenti kohta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
et: Vaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
et: Antialiase kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
et: Taustavõrgu näitamine

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Widget type:
et: Vidina tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
et: Natiivne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
et: (pärast muutmist on vajalik plugin uuesti laadida)

[ctx: @title:window]
en: Display
et: Vaade

en: Unknown
et: Tundmatu

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
et: Salvesta pildina...

[ctx: @action:inmenu Recalculate the 0Y axis and then redraw the chart]
en: Rescale
et: Skaleeri uuesti

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
et: Lähtesta

en: Select path to save image…
et: Vali pildi salvestamise asukoht...

en: Image files
et: Pildifailid

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateEveryGuiUpdates), group (general)
en: Update charts every n gui updates
et: Diagrammide uuendamine iga n-nda GUI uuendamise ajal

note: i18n: ectx: label, entry (DataGatherIval), group (general)
en: Interval in milliseconds between data gathering
et: Intervall millisekundites andmete hankimise vahel

note: i18n: ectx: label, entry (MaxMode), group (general)
en: Method of determining maximum value of the scale
et: Maksimaalse skaleerimisväärtuse tuvastamise viis

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
et: Sülemi levitajate näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
et: Sülemi tõmbajate näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on download chart
et: Allalaadimise kaardil näidatavad valimid

note: i18n: ectx: label, entry (PeersSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on peers chart
et: Masinate kaardil näidatavad valimid

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on upload chart
et: Üleslaadimiste kaardil näidatavad valimid

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
et: Ühenduste kaardil näidatavad valimid

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
et: DHT kaardil näidatavad valimid

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
et: Kiiruse värv allalaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
et: Keskmise väärtuse värv allalaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
et: Piirangu värv allalaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
et: Tõmbajatelt saamise keskmise väärtuse värv masinate kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
et: Tõmbajatele saatmise keskmise väärtuse värv masinate kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
et: Levitajatelt saamise keskmise väärtuse värv masinate kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
et: Tõmbajate värv masinate kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
et: Levituste värv masinate kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
et: Kiiruse värv üleslaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
et: Keskmise väärtuse värv üleslaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
et: Piirangu värv üleslaadimiste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
et: Ühendatud tõmbajate värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
et: Sülemi tõmbajate värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
et: Ühendatud levitajate värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
et: Sülemi levitajate värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
et: Ühendatud tõmbajate keskmise väärtuse kiiruse torrenti kohta värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
et: Ühendatud levitajate keskmise väärtuse kiiruse torrenti kohta värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
et: Ühendatud tõmbajate keskmise väärtuse kiiruse töötava torrenti kohta värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
et: Ühendatud tõmbajate keskmise väärtuse kiiruse torrenti kohta värv ühenduste kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
et: Sõlmede värv DHT kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
et: Ülesannete värv DHT kaardil

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
et: Antialiase kasutamine diagrammides

note: i18n: ectx: label, entry (DrawBgdGrid), group (general)
en: Draw ugly grey background grid?
et: Inetu halli taustavõrgu näitamine

note: i18n: ectx: label, entry (WidgetType), group (general)
en: Type of widget used for chart drawing
et: Diagrammide loomiseks kasutatud vidina tüüp

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
et: Uuendamine

[ctx: Continues with: [number field] GUI updates]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update charts every
et: Diagrammide uuendamise iga

[ctx: Continuation of: Update charts every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GUI updates
et: GUI uuendamise järel

[ctx: Continues with: [number field] milliseconds]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Gather data every
et: Andmete kogumise intervall

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
et: msek

note: i18n: The maximums of 0X axes on charts i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Measurements counts
et: Mõõtmiste hulk

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MaxModeGbw)
en: Maximum
et: Maksimum

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: The way the maximum of 0Y axis is calculated i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum speed scale mode:
et: Maks. kiiruse skaleerimise režiim:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum ever achieved
et: Saavutatud maksimum

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum visible on chart
et: Diagrammil näha olev maksimum

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Peers connections
et: Masinate ühendused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
et: Levitajate näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
et: Tõmbajate näitamine

[ctx: @title:window]
en: Statistics
et: Statistika

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
et: Kiirus

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
et: Keskmine kiirus

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
et: Keskmine kiirus

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
et: Kiirusepiirang

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
et: Kiirusepiirang

en: Speed charts
et: Kiirusediagrammid

en: Displays charts about download and upload speed
et: Alla- ja üleslaadimiskiiruse diagrammide näitamine

en: Connections charts
et: Ühendusediagrammid

en: Displays charts about connections
et: Ühenduste diagrammide näitamine

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
et[0]: %2
    1 aktiivne filter
et[1]: %2
    %1 aktiivset filtrit

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
et: <b>%1</b><br/><br/>Allalaadimine nurjus: <b>%2</b>

en:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Title:</b> %1<br/>    <b>Date:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>
et:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Nimi:</b> %1<br/>    <b>Kuupäev:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>

en: Authentication Cookie
et: Autentimisküpsis

en: Enter the new authentication cookie
et: Sisesta uus autentimisküpsis

en: <b>Not Loaded</b>
et: <b>Pole laaditud</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
et: <b>Allalaadimine nurjus: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
et: <b>Allalaadimine</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
et: Olek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
et: Aktiivsed filtrid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
et: Uuendamise intervall:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en: Time between automatic refreshes of the feed.
et: Aeg voo automaatsete uuendamiste vahel.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
et:  min

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cookies)
en: Cookies
et: Küpsised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
et: Filtrid

en: Date Published
et: Avaldamise aeg

en: Edit Filter
et: Muuda filtrit

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
et: Filter nimega <b>%1</b> on juba olemas, filtri nimi peab olema unikaalne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
et: Nimi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
et: Stringide sobivus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_word_matches) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_exclusion_patterns)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The string to find in the title of an item. Simple wildcard syntax is supported :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Any character represents itself apart from those mentioned below. Thus <span style=" font-weight:600;">c</span> matches the character <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches any single character. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches zero or more of any characters.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sets of characters can be represented in square brackets. Within the character class, like outside, backslash has no special meaning.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">For example the *.torrent will match any item which ends in .torrent. </p>
et: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">String, mida otsitakse elemendi pealkirjas. Toetatud on lihtne metamärkide kasutamine:</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Iga märk vastab iseendale, välja arvatud allpool toodud erandid. Niisiis näiteks <span style=" font-weight:600;">c</span>> vastab tähele <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Vastab mis tahes üksikule märgile. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Vastab nullile või enamale mis tahes märgile.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Nurksulgudes saab esitada märgikogumeid. Längkriipsul ei ole mingit eritähendust.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Näiteks *.torrent vastab igale elemendile, mille lõpus seisab .torrent. </p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: By default strings will use wildcard matching. If you want to use regular expressions, this needs to be enabled.
et: Vaikimisi kasutatakse stringides metamärke. Kui soovid kasutada regulaaravaldisi, tuleb see sisse lülitada.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: Strings are regular expressions
et: Stringid on regulaaravaldised

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_words_must_match)
en: Item must match all strings to be included
et: Element peab kaasamiseks sobima kõigi stringidega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_match_case_sensitive) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_case_sensitive)
en: Case sensitive matching
et: Tõstutundlik otsing

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Exclusion Patterns
et: Välistamismustrid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_all_must_match)
en: Item must match all strings to be excluded
et: Element peab välistamiseks sobima kõigi stringidega

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
et: Hooajad ja episoodid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_se_matching)
en: Use season and episode matching
et: Hooaegade ja episoodide sobivuse kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
et: Hooajad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_seasons)
en: Specify the seasons to download, multiple seasons can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download seasons 1, 3, 4, 5, 6 and 9
et: Siin saab määrata allalaaditavad hooajad. Eri hooaegu saab eraldada komaga, samuti võib kasutada vahemikke märgi - abil
    
    Näiteks 1, 3-6, 9
    
    laadib alla hooajad 1, 3, 4, 5, 6 ja 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
et: Episoodid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_episodes)
en: Specify the episodes to download, multiple episodes can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download episodes 1, 3, 4, 5, 6 and 9
et: Siin saab määrata allalaaditavad episoodid. Eri episoode saab eraldada komaga, samuti võib kasutada vahemikke märgi - abil
    
    Näiteks 1, 3-6, 9
    
    laadib alla hooajad 1, 3, 4, 5, 6 ja 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_se_no_duplicates)
en: Do not download multiple items with the same season and episode
et: Sama hooaja ja episoodiga elemente laaditakse alla ainult üks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_matches)
en: Download torrents of matching items
et: Sobivate elementidega torrentite allalaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_non_matches)
en: Download torrents of non matching items
et: Mittesobivate elementidega torrentite allalaadimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
et: Lisamine gruppi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
et: Torrentite vaikne avamine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_test)
en: Test
et: Testi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
et: voo filtreerimine:

en: Aborted
et: Katkestatud

en: Timeout when downloading feed
et: Ajaületus voo allalaadimisel

en: Unknown hostname
et: Tundmatu masinanimi

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Unknown retriever error
et: Tundmatu tõmbamise viga

en: Invalid feed data
et: Vigased voo andmed

en: Success
et: Õnnestus

note: i18n: ectx: ToolBar (SyndicationToolBar)
en: Syndication Toolbar
et: Voogude tööriistariba

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
et: %1 ei paista sisaldavat korrektset linki torrentile

en: Add/Remove Filters
et: Lisa/eemalda filtreid

en: Feed: <b>%1</b>
et: Voog: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
et: Filtrite haldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
et: Voog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
et: Aktiivsed filtrid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
et: Saadaolevad filtrid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
et: Eemalda kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
et: Uus filter

en: Syndication
et: Vood

en: Manages RSS and Atom feeds
et: RSS- ja Atomi voogude haldamine

en: Enter the URL
et: Sisesta URL

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
et: Palun sisesta RSS- või Atomi voo URL.

en: Failed to load feed %1: %2
et: Voo %1 laadimine nurjus: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
et: Kataloogi loomine voole %1 nurjus: %2

en: Add New Filter
et: Uue filtri lisamine

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Remove Feed
et: Eemalda voog

en: Rename
et: Muuda nime

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Remove Filter
et: Eemalda filter

note: i18n: ectx: label, entry (defaultDevice), group (general)
en: Default UPnP device to use
et: Vaikimisi kasutatav UPnP seade

en: Device
et: Seade

en: Ports Forwarded
et: Edasi suunatud pordid

en: Model Name: <b>%1</b><br/>Manufacturer: <b>%2</b><br/>Model Description: <b>%3</b><br/>
et: Mudeli nimi: <b>%1</b><br/>Tootja: <b>%2</b><br/>Mudeli kirjeldus: <b>%3</b><br/>

en: Shows the status of the UPnP plugin
et: UPnP plugina oleku näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
et: Uuri uuesti

en: ZeroConf
et: Zeroconf
