ktorrent - en to he translation catalogue (379 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
he: ‏KTorrent לא יכול לאשר חיבורים בגלל שהיציאת ה־TCP ‏%1 כבר בשימוש על ידי יישום אחר

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
he: ‏KTorrent לא יכול לאשר חיבורים בגלל שהיציאת ה־UDP ‏%1 כבר בשימוש על ידי יישום אחר

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
he: פתיחת הטורנט <b>%1</b>, תשתף קובץ אחד או יותר עם הטורנטים הבאים. טורנטים לא יכולים לכתוב לאותם הקבצים.

en: KTorrent is running one or more torrents
he: ‏KTorrent מריץ טורנט אחד או יותר

en: Cannot create torrent: %1
he: לא יכול ליצור טורנט: %1

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
he: אחד או יותר אמצעי אחסון לא מוצבים. בשביל להתחיל את ההורדה, הם צריכים להיות מוצבים.

en: Retry
he: נסה שוב

en: Storage volume %1 is not mounted
he: התקן האחסון %1 אינו מוצב

en: Storage volumes %1 are not mounted
he: התקני האחסון %1 אינם מוצבים

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
he: כמה קבצי מידע בטורנט "%1" חסרים. 
    תרצה ליצור אותם מחדש או לא להוריד אותם?

en: Data files are missing
he: קבצי מידע חסרים

en: Cannot deselect missing files: %1
he: לא יכול לבטל את בחירת הקבצים החסרים: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
he: לא יכול ליצור מחדש את הקבצים החסרים: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
he: קובץ המידע של הטורנט "%1" חסר.
    התרצה ליצור אותו מחדש?

en: Data file is missing
he: קובץ מידע חסר

en: Cannot recreate data file: %1
he: לא יכול ליצור מחדש את הקובץ: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
he: קישור המגנט אינו תקין: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
he: אתה מנסה להוריד קישור מגנט, וה־DHT אינו מאופשר. בשביל תוצאות טובות יותר אפשר את DHT בהגדרות.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
he: דו־שיח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
he: הקלד את כתובת ה־IP או השרת ומספר היציאה של העמית שתרצה להוסיף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
he: עמית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
he: ‏<p>שים כאן את כתובת ה־IP או השרת של העמית שתרצה להתחבר אליו</p>
    ‏<p><span style=" font-weight:600;">שים לב:</span> אנו מאפשרים גם כתובות IPv4 ו־IPv6</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
he: יציאה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
he: הוסף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
he: סגור

en: Show a file tree
he: הראה עץ קבצים

en: Show a file list
he: הראה רשימת קבצים

en: Filter
he: מסנן

en: Opening %1
he: פתח %1

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
he: חלק מקבצי הטורנט הזה נמצאו בתיקית ההורדות שהושלמו. התרצה להשתמש בתיקית ההורדות שהושלמו כמיקום ההורדה?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
he: כל קבצי הטורנט הזה נמצאו התיקית ההורדות שהושלמו.  התרצה להשתמש בתיקית ההורדות שהושלמו כמיקום ההורדה?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
he: הקובץ <b>%1</b>  נמצא בתיקית ההורדות שהושלמו. לייבא את הקובץ הזה?

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
he: התיקיה %1 אינה קיימת, ליצור אותה?

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
he: אתה ביטלת את בחירת הקבצים הקיימים הבאים. כל הקבצים האלו ימחקו, אתה בטוח שאתה רוצה לעשות את זה?

en: Yes, delete the files
he: כן, מחק את הקבצים

en: No, keep the files
he: לא, שמור את הקבצים

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
he: פתיחת הטורנט <b>%1</b>, תשתף קובץ אחד או יותר עם הטורנטים הבאים. טורנטים לא יכולים לכתוב לאותם הקבצים. אנא בחר מיקום הורדה אחר.

en: All Torrents
he: כל הטורנטים

en: <b>Unable to determine free space</b>
he: <b>לא יכול לקבוע כמה מקום פנוי</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
he: %1 (%2 בשימוש על ידי קבצים קיימים)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
he: %1 קצר

en: Existing files: <b>None</b>
he: קבצים קיימים: <b>אף אחד</b>

en: Existing files: <b>All</b>
he: קבצים קיימים: <b>כולם</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
he: קבצים קיימים: <b>%1</b> מתוך <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
he: קובץ קיים: <b>לא</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
he: קובץ קיים: <b>כן</b>

en: Clear History
he: נקה היסטוריה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
he: בחר אילו קבצים אתה רוצה להוריד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
he: הורד ל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
he: היסטוריה של כל המיקומי הורדה האחרונים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
he: העבר את הקבצים למיקום הבא בסיום ההורדה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
he: העבר בסיום ל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
he: היסטוריה של כל המיקומי העברה לאחר הורדה האחרונים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text encoding:
he: קידוד טקסט:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
he: כל הקבצים בטורנט. אתה יכול לשמות אותם על ידי לחיצה כפולה עלהם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
he: בחר הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
he: נקה הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
he: הפוך בחירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
he: כווץ הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
he: הרחב הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
he: לא נמצאו קבצים קיימים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
he: אפשרויות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
he: קבוצה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
he: התחל טורנט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
he: <p>שנמצא קובץ שכבר קיים, דלג על בדיקה בהנחה שהוא כבר ירד במלואו</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">שים לב: </span>תעשה את זה רק שאתה בטוח שהקבצים הורדו במלואם.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
he: דלג על בדיקת קבצים אם נמצאו קבצים קיימים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
he: נפח דיסק

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
he: נדרש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
he: זמין:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
he: אחרי הורדה:

en: Cannot load the torrent file: %1
he: לא יכול להוריד את קובץ הטורנט: %1

en: Cannot open %1: %2
he: לא יכול לפתוח "%1": %2

en: Failed to create %1: %2
he: נכשל ביצירת "%1": %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
he: ייבא טורנט קיים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Torrent:
he: טורנט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
he: נתונים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
he: בחר את קובץ הטורנט ואת הנתונים ששיכים לו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
he: &יבוא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
he: &ביטול

en: Select the directory where the data now is.
he: בחר את התיקיה בה נמצאים הנתונים עכשיו

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
he: קבצי הנתונים לא נמצאים במיקום שבחרת. אתה רוצה ליצור את הקבצים בתיקיה הנבחרת?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
he: לא כל הקבצים נמצאים במיקום הנבחר; חלק מהם חסרים. אתה רוצה ליצור את הקבצים החסרים בתיקיה הנבחרת?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
he: קובץ הנתונים לא נמצא במיקום שבחרת. אתה רוצה ליצור אותו בתיקיה הנבחרת?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
he: הקבצים חסרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
he: הקבצים הבאים חסרים:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
he: הם כבר לא שם, צור אותם מחדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
he: צור מחדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
he: אל תוריד את הקבצים החסרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
he: אל תוריד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
he: הקבצים הועברו למיקום אחר, בחר את המיקום החדש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
he: בחר מיקום חדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
he: בטל, אל תתחיל את ההורדה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
he: בטל

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
he: פתח כתובת URL

en: Invalid URL: %1
he: כתובת ה־URL אינה תקינה: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
he: כתובת URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
he: פתח בשקט

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
he: הגבלות מהירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
he: הגבלת מהירות לטורנט ספציפי (הקשה כפולה לעריכה):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
he: מסנן:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
he: הגבלה גלובלית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
he: מהירות הורדה מירבית:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
he: ללא הגבלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
he: מהירות העלאה מירבית:

en: Torrent
he: טורנט

en: Download Limit
he: הגבלת הורדה

en: Upload Limit
he: הגבלת העלאה

en: Create A Torrent
he: צור טורנט

en: Only HTTP is supported for webseeding.
he: רק HTTP נתמך ל־webseeding.

en: You must select a file or a folder.
he: אתה חייב לבחור קובץ או תיקיה

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
he: לא הוספת טרקרים כלל, אתה בטוח שאתה רוצה ליצור את הטורנט הזה?

en: Choose a file to save the torrent
he: בחר קובץ לשמירת הטורנט

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
he: צור טורנט

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
he: קובץ או תיקיה ליצירת הטורנט ממנו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
he: גודל של כל חתיכה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
he: התחל שיתוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
he: טורנט פרטי (DHT לא מורשה)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
he: מבוזר (רק DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
he: הוסף טורנט לקבוצה

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
he: טרקרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
he: הסר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
he: הזז למעלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
he: הזז למטה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
he: כתובת IP או שרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
he: יציאה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
he: הערות:

en: Policy for the %1 group
he: מדיניות לקבוצה %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_location)
en: Default save location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the download location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
he: מיקום ברירת־מחדל לשמירת טורנטים בקבוצה זו. <br/><br/>זה ישומש רק לדו־שיח בחירת הקבצים, כשתשנה את הקבוצה מיקום ההורדה ישתנה למיקום זה. אך עדיין תוכל לשנות זאת אם תרצה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
he: מיקום שמירה ברירת־מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
he: מיקום להעברה בסיום ברירת־מחדל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_move_on_completion_location)
en: Default move on completion location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the move when completed location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
he: מיקום ברירת־מחדל להעברת הקבצים בסיום טורנטים בקבוצה זו. <br/><br/>זה ישומש רק לדו־שיח בחירת הקבצים, כשתשנה את הקבוצה המיקום ישתנה למיקום זה. אך עדיין תוכל לשנות זאת אם תרצה.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
he: הגדרות ברירת־מחדל לטורנטים שנוספו לקבוצה זאת.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
he: הגבלת טורנטים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
he: יחס ההורדה המירבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
he: יחס העלאה המירבי:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
he: זמן שיתוף מירבי:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
he: שעות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
he: יחס השיתוף המירבי:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: When this is enabled, these settings will only be applied when a torrent is added to the group in the file selection dialog or the torrent creation dialog.<p>
    If this is not enabled, the settings will always be applied when you add a torrent to this group.
he: שאפשרות זו מאופשרת, הגדרות אלו יחולו רק על טורנטים שנוספו לקבוצה על ידי דו־שיח בחירת הקבצים או דו־שיח יצירת טורנט.<p>
    אם אפשרות זו אינה מאופשרת, ההגדרות יחולו על כל טורנט בקבוצה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
he: החל הגדרות רק לטורנטים חדשים.

en: Open a new tab
he: פתח כרטיסיה חדשה

en: Close the current tab
he: סגור כרטיסיה נוכחית

en: Edit Group Policy
he: ערוך מדיניות קבוצה

en: Open In New Tab
he: פתח בכרטיסיה חדשה

en: New Group
he: קבוצה חדשה

en: Edit Name
he: ערוך שם

en: Remove Group
he: הסר קבוצה

en: Group Policy
he: מדיניות קבוצה

en: Please enter the group name.
he: אנא הקלד את שם הקבוצה.

en: The group %1 already exists.
he: הקבוצה %1 כבר קיימת.

en: Custom Groups
he: קבוצות מותאמות אישית

en: Open Location
he: פתח מיקום

en: Create a new torrent
he: צור טורנט חדש

en: Open a torrent
he: פתח טורנט

en: Open Silently
he: פתח בשקט

en: Open a torrent without asking any questions
he: פתח טורנט בלי לשאול שום שאלה

en: Open URL
he: פתיחת כתובת URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
he: פתח כתובת URL שמובילה לטורנט, קישורי מגנט נתמכים גם

en: IP Filter
he: מסנן IP

en: Show the list of blocked IP addresses
he: הראה רשימה של כתובת IP חסומות

en: Import Torrent
he: יבא טורנט

en: Import a torrent
he: יבא טורנט

en: Show/Hide KTorrent
he: הראה או הסתר את KTorrent

en: IP Filter List
he: רשימת סינון IP

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
he: כתובת ה־IP ‏ <b>%1</b> אינה תקינה. כתובת ה־IP חייבת להיות בפורמט 'XXX.XXX.XXX.XXX'.‏<br/><br/>אתה יכול גם לציין טווח כגון '‎127.0.0.*‎' או טווח ספציפי כגון '200.10.10.0-200.10.10.40'.

en: Choose a file
he: בחר קובץ

en: Text files
he: קובץ טקסט

en: Choose a filename to save under
he: בחר שם קובץ לשמירה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
he: ‏עמיתי KTorrent ברשימה השחורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
he: הוסף עמית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
he: כתובת IP חייבות להיות בפורמט 'XXX.XXX.XXX.XXX'.‏<br/><br/>אתה יכול גם לציין טווח כגון '‎127.0.0.*‎' או טווח ספציפי כגון '200.10.10.0-200.10.10.40'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
he: ניקוי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
he: פתח...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
he: שמור בשם...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: תצוגה

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
he: ראשי

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
he: טורנטים

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
he: קבוצות

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
he: תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
he: מתקדם

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
he: פתח תיקיה

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
he: הוסף לקבוצה

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
he: הגדרות עמודות

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
he: עמודות

en: BitFinder Plugin
he: תוסף BitFinder

en: Statistics Plugin
he: תוסף סטטיסטיקה

en: Document to open
he: מסמך לפתיחה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
he: האם להקצות שטח דיסק לפני ההורדה.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
he: הקצה שטח דיסק לפני הורדת טורנט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
he: במקום לעשות הקצאה מהירה עשה הקצאה מלאה. כמובן שהיא איטית יותר, אבל כך אתה נמנע מחלוקה בתוך הדיסק.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
he: הקצאה שטח דיסק מלא (למניעת קיטוע בדיסק)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
he: ביצועים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
he: תדירות עדכון ממשק גראפי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
he: ‏<p>כל כמה מילישניות התעדכן הממשק הגרפי.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">שים לב: </span>הגדלת ערך זה תחסוך בזמן מעבד.</p>

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_cpuUsage)
en:  ms
he:  מילישניות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
he: שונות

en: Application
he: יישום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
he: תיקיה לשמירת מידע טורנטים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
he: העבר בסיום ל:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
he: העתק קבצי טורנט ל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
he: סמל במגש מערכת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
he: הראה הודעה קופצת בסמל מגש מערכת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
he: רשת

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
he: יציאות והגבלות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
he: יציאת טרקר UDP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
he: מספר החיבורים המירבי לטורנט:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
he: הגבלת חיבורים כללית:

en: Proxy
he: פרוקסי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Proxy:
he: פרוקסי:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
he: מנהל תור

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
he: התחל טורנט

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
he: משתף

en: Speed down: %1 / up: %2
he: מהירות – הורדה: %1 / העלאה: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
he: סך הכל: %1 הורדו / %2 הועלו

en: Magnet Link
he: קישור מגנט

en: Status
he: מצב

en: Peers
he: עמיתים

en: Stopped
he: מופסק

en: Start Magnet
he: התחל מגנט

en: Stop Magnet
he: עצור מגנט

en: Remove Magnet
he: הסר מגנט

en: Order
he: סדר

en: Priority
he: עדיפות

en: Start All
he: התחל הכל

en: Start all torrents
he: התחל את כל הטורנטים

en: Stop All
he: עצור הכל

en: Stop all torrents
he: עצור את כל הטורנטים

en: Suspend Torrents
he: השהה טורנטים

en: Group View
he: תצוגת קבוצה

en: Show or hide the group view
he: הראה או הסר תצוגת קבוצה

en: Filter Torrents
he: סינון טורנטים

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
he: מהירות הורדה: <b>%1</b><br/>מהירות העלאה: <b>%2</b><br/>התקבל: <b>%3</b><br/>הועבר: <b>%4</b>

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
he: התחל

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
he: כפה התחלה

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
he: עצור

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
he: הפסק

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
he: הסר

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
he: התחל הכל

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
he: עצור הכל

en: Remove Torrent and Data
he: הסר את הטורנט ואת הנתונים

en: Add Peers
he: כל העמיתים

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Remove from Group
he: הסר מהקבוצה

en: Check Data
he: בדיקת נתונים

en: Copy Torrent URL
he: העתק כתובת טורנט

en: Remove Download
he: הסר הורדה

en: Remove Torrent
he: הסר טורנט

en: Downloaded
he: הורדו

en: Uploaded
he: הועלו

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
he: נותר

en: Down Speed
he: מהירות הורדה

en: Up Speed
he: מהירות העלאה

en: Time Left
he: זמן לסיום

en: Seeders
he: משתפים

en: Leechers
he: מורידים

en: % Complete
he: הושלם (%)

en: Share Ratio
he: יחס שיתוף

en: Time Downloaded
he: זמן הורדה

en: Time Seeded
he: זמן שיתוף

en: Location
he: מיקום

en: Added
he: נוסף

en: Uploads
he: העלאות

en: Running Uploads
he: העלאות מופעלות

en: Not Running Uploads
he: העלאות שאינם מופעלות

en: Downloads
he: הורדות

en: Running Downloads
he: הורדות מופעלות

en: Not Running Downloads
he: הורדות שאינם מופעלות

en: Active Torrents
he: טורנטים פעילים

en: Active Downloads
he: הורדות פעילות

en: Active Uploads
he: העלאות פעילות

en: All files
he: כל הקבצים

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
he: הראה סמל במגש מערכת

en: Plugins
he: תוספים

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
he: מ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
he: הגבלות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
he: הגבלת הורדה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
he: הגבלות חיבורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
he: הגדר הגבלות חיבורים

en: Remove Item
he: הסר פריט

en: Suspended
he: השהה

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
he: חפש קבצים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
he: הוסף טרקר

en: Chunk
he: חלק

en: Progress
he: התקדמות

en: Peer
he: עמית

en: Files
he: קבצים

en: Number of the chunk
he: מספר החלק

en: Download progress of the chunk
he: תהליך הורדה של החלק

en: Download speed of the chunk
he: מהירות הורדה של החלק

en: Which files the chunk is located in
he: באיזה קובץ החלק ממוקם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
he: חלקים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
he: נותר:

en: Check File
he: בדיקת קובץ

en: Info Widget
he: יישומון מידע

[ctx: @title:tab]
en: Status
he: מצב

[ctx: @title:tab]
en: Files
he: קבצים

[ctx: @title:column]
en: Preview
he: תצוגה מקדימה

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
he: הושלם (%)

[ctx: Preview available]
en: Available
he: זמין

[ctx: Preview pending]
en: Pending
he: ממתין

[ctx: No preview available]
en: No
he: לא

[ctx: preview available]
en: Available
he: זמין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
he: עדיפות ראשונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
he: עדיפות אחרונה:

[ctx: Choked]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not choked]
en: No
he: לא

[ctx: Snubbed]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not snubbed]
en: No
he: לא

[ctx: Interested]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not Interested]
en: No
he: לא

[ctx: Interesting]
en: Yes
he: כן

[ctx: Not Interesting]
en: No
he: לא

en: Address
he: כתובת

en: Country
he: ארץ

en: Client
he: לקוח

en: Availability
he: זמינות

en: Upload Slot
he: חריצי העלאה

en: Requests
he: בקשות

en: IP address of the peer
he: כתובתת IP של העמית

en: Country the peer is in
he: ארץ העמית

en: Which client the peer is using
he: באיזה לקוח טורנטים העמית משתמש

en: Download speed
he: מהירות הורדה

en: Upload speed
he: מהירות העלאה

en: The number of download and upload requests
he: מספר בקשות העלאה והורדה

en: Private
he: פרטי

en: Public
he: ציבורי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
he: מידע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
he: :מהירות הורדה ממוצעת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
he: סוג:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
he: מהירות העלאה ממוצעת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
he: מידע גיבוב:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
he: חלקים שהורדו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
he: חלקים זמינים:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
he: שיתוף

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
he: יחס שיתוף:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
he: הגבלת יחס:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
he: הגבלת זמן:

en: URL
he: כתובת URL

en: Times Downloaded
he: מספר הורדות

en: Next Update
he: עדכון הבא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
he: הסר טרקר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
he: החלף טרקר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
he: עדכן טרקר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
he: שחזר ברירת מחדל

en: Speed
he: מהירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
he: אפשר הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
he: בטל הכל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
he: ב&טל

en: Loading txt file...
he: טען מקובץ טקסט...

en:  day |  days
he[0]: יום
he[1]: ימים

en: Status: Not loaded.
he: מצב: לא טעון.

en: Never
he: לעולם לא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
he: עדכון הבא:

en: System
he: מערכת

en: Log Level
he: רמת רישום

en: Important
he: חשוב

en: All
he: הכל

en: None
he: שום דבר

en: Log Viewer
he: צופה יומן

en: Pause
he: הפסק

en: Stop
he: עצור

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Show incomplete files
he: הראה קבצים לא מושלמים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
he: הסר תיקיה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
he: הורדה

en: Sleep (suspend to RAM)
he: השהה לזיכרון RAM

en: Hibernate (suspend to disk)
he: השהה לכונן

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
he: הגבלה

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
he: הגבלה

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
he:  מילישניות

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
he: הגבלת מהירות

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
he: הגבלת מהירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
he: מצב:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
he: דקות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
he: הוסף לקבוצה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
he: הסר הכל
