ktorrent - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Cannot create torrent: %1
ku: Torrent nayê afirandin: %1

en: Data files are missing
ku: Pelên dane kêm in

en: Yes, delete the files
ku: Erê, pelan jê bibe

en: No, keep the files
ku: Na, pelan biparêze

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
ku: &Hemûyan Hilbijêrî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
ku: &Yekê jî Hilnebijêrî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
ku: Kom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
ku: &Betal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
ku: Ji nû ve biafirîne

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
ku: Sînorên Lezê

en: You must select a file or a folder.
ku: Divê tu pel an jî peldankekê hilbijêrî.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
ku: Rakirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
ku: Şîrove:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
ku: Sînorê leza daxistinê:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
ku: Sînorê leza şandinê:

en: Remove Group
ku: Komê jê bibe

en: Custom Groups
ku: Komên Taybet

en: Open Location
ku: Ciyî Veke

en: Choose a file
ku: Pelekî hilbijêre

en: Choose a filename to save under
ku: Ji bo tomarkirinê navê pelekî hilbijêre

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
ku: Kom

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
ku: Pêşkeftî

en: 1.0 application icon
ku: Îkona sepana 1.0

en: Bryan Burns of Juniper Networks
ku: Bryan Burns ji Juniper Networks

en: Document to open
ku: Belgeya ku wê vebe

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
ku: Peldank

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
ku: Tor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
ku: Ji go daxistinekê herî zêde girêdan:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
ku: Rêvebirê Rêzê

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
ku: Daxistina herî zêde:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
ku: Vebijêrk

en: Speed down: %1 / up: %2
ku: Lez daxistin: %1 / şandin: %2

en: DHT: off
ku: DHT: girtî

en: Status
ku: Rewş

en: Stopped
ku: Hat rawestandin

en: Name
ku: Nav

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
ku: Daxistina <b>%1</b> bi dawî bû.<br>Leza navîn> %2 DX / %3 ŞD.

en: Unlimited
ku: Bêsînor

en: Remove Torrent and Data
ku: Torrent û Daneyan Rake

en: Preview
ku: Pêşdîtin

en: Remove Download
ku: Daxistinê Rake

en: Delete Data
ku: Daneyan Jê Bibe

en: Keep Data
ku: Daneyan Biparêze

en: Remove Torrent
ku: Torrentê Rake

en: Downloaded
ku: Hatiye daxistin

en: Size
ku: Mezinahî

en: Uploaded
ku: Şandî

en: Down Speed
ku: Leza Daxistinê

en: Time Left
ku: Maweya Mayî

en: Location
ku: Cih

en: Uploads
ku: Şandin

en: Downloads
ku: Daxistin

en: Plugins
ku: Pêvek

en: File
ku: Pel

en: %1 %
ku: % %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
ku: Agahî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
ku: &Betal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
ku: Daxistin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
ku: Rewş:
