ktorrent - en to lt translation catalogue (915 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
lt: KTorrent negali priimti prisijungimų, nes UDP prievadas %1 jau yra naudojami kitos programos.

en: KTorrent is running one or more torrents
lt: KTorrent siunčia vieną ar daugiau torentų

en: Cannot create torrent: %1
lt: Nepavyko sukurti torento: %1

en: Data files are missing
lt: Trūksta duomenų failų

en: Cannot deselect missing files: %1
lt: Nepavyko atžymėti trūkstamų failų: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
lt: Nepavyko iš naujo sukurti trūkstamų failų: %1

en: Data file is missing
lt: Trūksta duomenų failo

en: Cannot recreate data file: %1
lt: Nepavyko iš naujo sukurti duomenų failo: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
lt: Netinkama magnet bittorrent nuoroda: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
lt: Mazgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
lt: Užverti

en: Show a file tree
lt: Rodyti failų medį

en: Show a file list
lt: Rodyti failų sąrašą

en: Filter
lt: Filtras

en: Opening %1
lt: Atveriamas %1

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
lt: Aplankas „%1“ neegzistuoja.  Ar norite jį sukurti?

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lt: Jūs atžymėjote šiuos esančius failus. Prarasite visus duomenis šiose failuose. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: All Torrents
lt: Visi torentai

en: <b>Unable to determine free space</b>
lt: <b>Nepavyksta nustatyti laisvos vietos</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
lt: %1 (%2 naudojama egzistuojančių failų)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
lt: %1 trumpas

en: Existing files: <b>None</b>
lt: Egzistuojantys failai: <b>Nėra</b>

en: Existing files: <b>All</b>
lt: Egzistuojantys failai: <b>Visi</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
lt: Egzistuojantys failai: <b>%1</b> iš <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
lt: Egzistuojantis failas: <b>Nėra</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
lt: Egzistuojantis failas: <b>Taip</b>

en: Clear History
lt: Išvalyti istoriją

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
lt: Pažymėkite kuriuos failus pageidaujate atsisiųsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
lt: Atsiųsti į:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
lt: Istorija visų neseniai naudotų atsiuntimo vietų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
lt: Perkelia failus į nurodytą vietą, kaip torentas baigia siųsti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
lt: Baigus perkelti į:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
lt: Istorija visų neseniai naudotų perkėlimų baigus vietų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
lt: Visu failai torente, Jūs galite keisti juos du kartus spūstelėdami ant jų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
lt: Nežymėti &Nieko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
lt: Invertuoti pažymėjimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
lt: Sutraukti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
lt: išskleisti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
lt: Egzistuojančių failų nerasta

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
lt: Grupė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
lt: Pradėti torentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
lt: Praleisti duomenų tikrinimą jei egzistuojantys failai yra rasti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
lt: Vieta diske

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
lt: Reikalinga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
lt: Prieinama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
lt: Po atsiuntimo:

en: Cannot load the torrent file: %1
lt: Negaliu įkelti torrent failo: %1

en: Cannot open %1: %2
lt: Nepavyksta atverti %1 : %2

en: Failed to create %1: %2
lt: Nepavyko sukurti %1 : %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
lt: Importuoti esamą torentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Torrent:
lt: Torentas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
lt: Duomenys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
lt: Pasirinkti torent failą ir jam priklausančius duomenis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
lt: &Importuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
lt: At&šaukti

en: Select the directory where the data now is.
lt: Nurodykite aplanką, kuriame duomenys yra šiuo metu.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
lt: Nėra duomenų failų jūsų pažymėtoje vietoje. Ar norite sukurti visus šiuos failus pažymėtame aplanke?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
lt: Ne visi failai buvo rasti naujoje vietoje, kai kurių trūksta. Ar norite sukurti trūkstamus failus pažymėtame aplanke?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
lt: Nėra duomenų failo jūsų pažymėtoje vietoje. Ar norite sukurti visus šiuos failą pažymėtame aplanke?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
lt: Trūksta failų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
lt: Trūksta šių failų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
lt: Kurti dar kartą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
lt: Nesiųsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
lt: Pažymėti naują vietą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
lt: Atverti URL

en: Invalid URL: %1
lt: Klaidingas URL: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
lt: Atverti tyliai

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
lt: Greičio apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
lt: Greičio apribojimai individualiems torentams (du kartus spustelėkite, kad keisti):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
lt: Filtras:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
lt: Globalūs apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
lt: Maksimalus atsiuntimo greitis:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
lt: Neribotas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
lt: Maksimalus išsiuntimo greitis:

en: Torrent
lt: Torentas

en: Download Limit
lt: Atsiuntimo limitas

en: Upload Limit
lt: Išsiuntimo limitas

en: Assured Download Speed
lt: Užtikrintas atsisiuntimo greitis

en: Assured Upload Speed
lt: Užtikrintas išsiuntimo greitis

en: No assured speed
lt: Neužtikrintas greitis

en: Create A Torrent
lt: Sukurti torentą

en: You must select a file or a folder.
lt: Nurodykite failą ar aplanką.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
lt: Jūs nepridėjote vedlio. Ar norite norite sukurti šį torentą?

en: You must add at least one node.
lt: Privalote pridėti bent vieną mazgą.

en: Choose a file to save the torrent
lt: Parinkite į kokį failą išsaugoti torentą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
lt: Sukurti torentą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
lt: Failas ar aplankas, iš kurio sukurti torentą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
lt: Dydis kiekvienos dalies:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
lt: Pradėti sėjimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
lt: Privatus torentas (DHT neleidžiamas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
lt: Decentralizuota (tik DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
lt: Pridėti torentą prie grupės:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
lt: Vedliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
lt: Aukštyn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
lt: Žemyn

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
lt: DHT mazgai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
lt: Mazgas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
lt: IP arba Mazgo vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
lt: Prievadas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
lt: Žiniatinklio sėjikai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Policy for the %1 group
lt: Grupės %1 taisyklės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
lt: Numatyta išsaugojimo vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
lt: Numatyta perkėlimo kai baigta vieta:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
lt: Torentų apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
lt: Didžiausias atsiuntimo santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
lt: Didžiausias išsiuntimo santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
lt: Maksimalus dalinimosi laikas:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
lt:  valandų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
lt: Maksimalus dalinimosi santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
lt: Pritaikyti nustatymus tik naujai atvertiems ar sukurtiems torentams

en: Open a new tab
lt: Atverti naują kortelę

en: Close the current tab
lt: Užverti dabartinę kortelę

en: Open In New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: New Group
lt: Nauja grupė

en: Edit Name
lt: Redaguoti pavadinimą

en: Remove Group
lt: Pašalinti grupę

en: Group Policy
lt: Grupių politika

en: Please enter the group name.
lt: Prašome įvesti grupės pavadinimą.

en: The group %1 already exists.
lt: Grupė %1 jau egzistuoja.

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Create a new torrent
lt: Sukurti naują torentą

en: Open a torrent
lt: Atverti torentą

en: Open Silently
lt: Atverti tyliai

en: Open a torrent without asking any questions
lt: Atverti torentą nieko neklausiant

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
lt: Atverti URL į torentą, magnet nuorodos yra palaikomos

en: IP Filter
lt: IP filtras

en: Show the list of blocked IP addresses
lt: Rodyti užblokuotų IP adresų sąrašą

en: Import Torrent
lt: Importuoti torentą

en: Import a torrent
lt: Importuoti torentą

en: Show/Hide KTorrent
lt: Rodyti/slėpti KTorrent

en: IP Filter List
lt: IP filtrų sąrašas

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
lt: Netinkamas IP adresas <b>%1</b>. IP adresai privalo būti formate „XXX.XXX.XXX.XXX“.<br/><br/>Tai pat galite naudoti pakaitos simbolius kaip „127.0.0.*“ arba nustatyti ruožus kaip „200.10.10.0-200.10.10.40“.

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Text files
lt: Tekstiniai failai

en: Choose a filename to save under
lt: Pasirinkite vardą, kuriuo įrašyti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
lt: KTorrent juodajame sąraše esantys mazgai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
lt: Pridėti mazgą:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
lt: IP adresai privalo būti formate „XXX.XXX.XXX.XXX“.
                                            
    Tai pat galite naudoti pakaitos simbolius kaip „127.0.0.*“ arba nustatyti ruožus kaip „200.10.10.0-200.10.10.40“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
lt: Valyti

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
lt: Pagrindinis

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
lt: Torentai

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
lt: Grupės

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
lt: Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
lt: Sudėtingesni

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
lt: Atverti aplanką

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
lt: Pridėti prie Grupės

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
lt: Konfigūruoti stulpelius

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
lt: Stulpeliai

en: BitFinder Plugin
lt: BitFinder įskiepis

en: Statistics Plugin
lt: Statistikos įskiepis

en: Application icon and a couple of others
lt: Programos ženkliukas ir pora kitų dalykėlių

en: 1.0 application icon
lt: 1.0 programos ženkliukas

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
lt: Dalių juostos pamokėlės ir IWFileTreeItem rūšiavimas

en: File prioritization and some other patches
lt: Failo prioriteto nustatymas ir keli kiti pataisymai

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
lt: Miniupnp buvo naudotas kaip pavyzdys mūsų pačių UPnP sukūrimui

en: Zeroconf enhancements
lt: Zeroconf praplėtimai

en: Coldmilk webgui
lt: Coldmilk tinklo sąsaja

en: IDEAl code from KDevelop
lt: IDEAl kodas nuo KDevelop

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
lt: Konvertavimo greičio pagerinimas IP filtro įskiepyje

en: Bryan Burns of Juniper Networks
lt: Bryan Burns iš Juniper Networks

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
lt: Išaiškintos 2 saugumo spragos (abi pataisytos)

en: Patch to load silently with a save location
lt: Kelias tyliam užkrovimui su išsaugojimo vieta

en: Fixes in PHP code of webinterface
lt: Pataisymai tinklo sąsajos PHP kode

en: XFS specific disk preallocation
lt: XFS specifinis disko užsakymas

en: Patch to not show very low speeds
lt: Kelias nerodyti labai žemų greičių

en: Patch to show potentially firewalled status
lt: Kelias parodyti potencialiai esančią už ugniasienės būseną

en: Several patches
lt: Keletas pataisų

en: Patch to hide menu bar
lt: Pataisa meniu juostos slėpimui

en: The_Kernel
lt: Branduolys

en: Several webgui patches
lt: Keletas webgui pataisų

en: Fixes for several warnings
lt: Pataisymai keliems perspėjimams

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
lt: Pataisa, kad pataisyti laisvos disko vietos apskaičiavimą FreeBSD sistemoje

en: A couple of bugfixes
lt: Pora klaidų pataisymų

en: Patch to load torrents silently from the command line
lt: Kelias įkelti torentus tyliai iš komandinės eilutės

en: New set of icons
lt: Naujas ženkliukų rinkinys

en: Drag and drop support for Plasma applet
lt: Vilkimo palaikymas Plasma programėlei

en: Patch to cleanup the plugin list
lt: Įskiepių sąrašo valymo pataisymas

en: Feature which adds the date a torrent was added
lt: Savybė, kuri prideda datą kada torentas buvo pridėtas

en: Silently open torrent given on URL
lt: Tyliai atverti torentą pateiktą URL

en: Document to open
lt: Atidaryti dokumentą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
lt: Rezervuoti disko vietą prieš paleidžiant torentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
lt: Pilnai rezervuoti disko vietą (išvengiama fragmentavimo)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
lt: Našumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
lt: GNS atnaujinimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
lt: Tinklo užmigimo intervalas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
lt: Audio failų peržiūros dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
lt: Video failų peržiūros dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
lt: Nustatomas lygiaverčių mazgų pagrindinių kompiuterių vardus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
lt: Savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
lt: Naudoti DHT, kad rasti daugiau lygiaverčių mazgų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
lt: Naudoti apsikeitimą mazgais

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
lt: Įjungti ar išjungti žiniatinkliu platinamų failų naudojimą kai jie yra torente.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
lt: Naudoti platinamus failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
lt: Patikrinti duomenis kai atsiuntimas yra baigtas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
lt: Šifravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
lt: Naudoti protokolo šifravimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
lt: Leisti nešifruotus sujungimus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tracker
lt: Vedlys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
lt: Siųsti vedliui savitą IP ar pagrindinio kompiuterio adresą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
lt: Savitas IP ar pagrindinio kompiuterio adresas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
lt: Spalvos

en: Application
lt: Programa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
lt: Aplankai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
lt: Aplankas, torentų informacijos saugojimui:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
lt: Aplankas laikyti informacijai apie visus šiuo metu KTorrent atvertus torentus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
lt: Numatytas aplankas visų duomenų saugojimui.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
lt: Aplankas, į kurį perkelti duomenis kai torentas baigia atsiuntimą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
lt: Perkelti baigtus atsiuntimus į:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
lt: Aplankas, į kurį kopijuoti visus KTorrent atvertus torent failus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
lt: Kopijuoti torrent failus į:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
lt: Sistemos dėklo ženkliukas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
lt: Rodyti ar ne iššokančias žinutes sistemos dėkle.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
lt: Rodyti iššokančias žinutes sistemos dėkle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
lt: Atverti keletą torentų tyliai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
lt: Visus torentus atverti tyliai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
lt: Atverti visus torentus tyliai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
lt: Tinklas

en: All interfaces
lt: Visos sąsajos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
lt: Prievadai ir apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
lt: UDP vedlio prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
lt: Maksimalus prisijungimų skaičius vienam torentui:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
lt: Maksimalus prisijungimų skaičius vienam torentui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
lt: Didžiausias leidžiamas prisijungimų skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
lt: Didžiausia atsiuntimo sparta KiB/s.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta KiB/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
lt: DSCP vertė IP paketams:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
lt: Didžiausias ryšio nustatymų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
lt: Tinklo sąsaja:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
lt: Naudoti µTorrent perdavimo protokolą (µTP)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
lt: Naudoti tik µTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
lt: Pirminis perdavimo protokolas:

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
lt: Naudoti KDE įgaliotųjų serverių nustatymus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Proxy:
lt: Įgaliotasis serveris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
lt: HTTP įgaliotojo serverio prievadas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
lt: Naudoti ar ne HTTP įgaliotąjį serverį žiniatinkliu platinamų failų ryšiams.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
lt: Naudoti įgaliotąjį serverį webseed prisijungimams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
lt: Naudoti įgaliotąjį serverį vedlio prisijungimams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
lt: Naudoti SOCKS įgaliotąjį serverį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Server:
lt: Serveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
lt: Versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
lt: Reikalingas naudotojo vardas ir slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
lt: Eilės valdyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
lt: Kontroliuoti torentus rankiniu būdu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
lt: Maksimalus atsisiuntimų skaičius

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
lt: Didžiausias skaičius vienu metu vykstančių atsisiuntimų, kuriuos eilės tvarkyklė vykdys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
lt: Maksimalus sėjimų skaičius:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
lt: Didžiausias skaičius vienu metu vykstančių sėjimų, kuriuos eilės tvarkyklė vykdys eilės tvarkyklė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
lt: Kai lieka mažai vietos diske:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
lt: Nepaleisti torentų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
lt: Klausti, ar torentai gali būti paleisti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
lt: Paleisti torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
lt: Stabdyti torentus kaip laisva disko vieta yra mažiau nei:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
lt: Sėti kai atsiuntimas yra baigtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
lt: Išsiuntimo lizdų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
lt: Numatytas didžiausias dalinimosi santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
lt: Numatytas didžiausias sėjimo laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
lt: Minimalus geras dalinimosi santykis:

en: Calculate Recommended Settings
lt: Apskaičiuoti rekomenduojamus nustatymus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
lt: Siūlomos nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
lt: Skaičiuoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
lt: Vidutinis greitis vienam lizdui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
lt: Lizdai vienam torentui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
lt: Siūlomos nuostatos:

en: Speed down: %1 / up: %2
lt: Atsiuntimo greitis: %1 / Išsiuntimo greitis: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
lt: Atsiųsta: %1 / Išsiųsta: %2

en: DHT: off
lt: DHT: išjungta

en: %1 node | %1 nodes
lt[0]: %1 mazgas
lt[1]: %1 mazgai
lt[2]: %1 mazgų
lt[3]: %1 mazgas

en: %1 task | %1 tasks
lt[0]: %1 užduotis
lt[1]: %1 užduotys
lt[2]: %1 užduočių
lt[3]: %1 užduotis

en: Magnet Link
lt: Magnet nuoroda

en: Status
lt: Būsena

en: Peers
lt: Mazgai

en: Downloading
lt: Atsisiunčiama

en: Queued
lt: Eilėje

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Start Magnet
lt: Paleisti magnetą

en: Stop Magnet
lt: Sustabdyti magnetą

en: Remove Magnet
lt: Pašalinti magnetą

en: Order
lt: Tvarka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time Stalled
lt: Užstrigimo laikas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Running
lt: Veikia

en: Not queued
lt: Ne eilėje

en: Search
lt: Ieškoti

en: Show Search
lt: Rodyti paiešką

en: Show or hide the search bar
lt: Rodyti ar slėpti paieškos juostą

en: Move Top
lt: Perkelti aukštyn

en: Move a torrent to the top of the queue
lt: Perkelti torentą į eilės viršų

en: Move a torrent up in the queue
lt: Perkelti torentą aukštyn eilėje

en: Move a torrent down in the queue
lt: Perkelti torentą žemyn eilėje

en: Move Bottom
lt: Perkelti žemyn

en: Move a torrent to the bottom of the queue
lt: Perkelti torentą į eilės apačią

en: Show Downloads
lt: Rodyti atsiuntimus

en: Show all downloads
lt: Rodyti visus atsiuntimus

en: Show Uploads
lt: Rodyti išsiuntimus

en: Show all uploads
lt: Rodyti visus išsiuntimus

en: Show Not Queued
lt: Rodyti neįtrauktus į eilę

en: Show all not queued torrents
lt: Rodyti visus neįtrauktus į eilę torentus

en: Widget to manage the torrent queue
lt: Valdiklis torentų eilės valdymui

en: Displays the currently downloading magnet links
lt: Rodo šiuo metu atsiunčiamus magnet nuorodas

en: Start All
lt: Pradėti viską

en: Start all torrents
lt: Paleisti visus torentus

en: Stop All
lt: Stabdyti viską

en: Stop all torrents
lt: Stabdyti visus torentus

en: Suspend Torrents
lt: Sulaikyti torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
lt: Sulaikyti visus veikiančius torentus

en: Show or hide the group view
lt: Rodyti ar slėpti grupinį rodinį

en: Filter Torrents
lt: Filtruoti torentus

en: Filter torrents based on filter string
lt: Filtruoti torentus pagal filtro įrašą

en: Set max upload speed
lt: Nustatyti didžiausią išsiuntimo greitį

en: Set max download speed
lt: Nustatyti didžiausią atsiuntimo greitį

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
lt: <b>%1</b> baigė atsisiuntimą.<br>Vidutinis greitis: %2 ATS / %3 IŠ.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
lt: <b>%1</b> pasiekė maksimalų dalinimosi santykį %2 ir buvo sustabdytas.<br>Išsiųsta %3 vidutiniškai %4 greičiu.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
lt: <b>%1</b> pasiekė savo maksimalų sėjimo laiką %2 valandų ir buvo sustabdytas.<br>Išsiųsta %3 vidutiniu %4 greičiu.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
lt: <b>%1</b> buvo sustabdytas dėl šios klaidos: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
lt: Klaidingi duomenys buvo rasti torente <b>%1</b><br>Būtų gera mintis atlikti šio torento duomenų vientisumo patikrinimą.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
lt: <b>%1</b> pasiekė didžiausią dalinimosi santykį %2 ir negali būti įtrauktas į eilę. <br>Pašalinkite apribojimą patys jei norite tęsti sėjimą.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
lt: <b>%1</b> yra pasiekęs savo maksimalų sėjimo laiką %2 val. ir negali būti įtrauktas į eilę. <br>Pašalinkite apribojimą rankiniu būdu, kad tęsti sėjimą.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
lt: Nepavyksta pradėti <b>%1</b>: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
lt[0]: Nepavyksta skleisti daugiau nei 1 torento.<br>
lt[1]: Nepavyksta skleisti daugiau nei %1 torentų.<br>
lt[2]: Nepavyksta skleisti daugiau nei %1 torentų.<br>
lt[3]: Nepavyksta skleisti daugiau nei %1 torentų.<br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
lt[0]: Nepavyksta atsiųsti daugiau nei 1 torento.<br>
lt[1]: Nepavyksta atsiųsti daugiau nei %1 torentų.<br>
lt[2]: Nepavyksta atsiųsti daugiau nei %1 torentų.<br>
lt[3]: Nepavyksta atsiųsti daugiau nei %1 torentų.<br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
lt: Eikite į -> nustatymai -> Konfigūruoti KTorrent, jei norite pakeisti apribojimus.

en: There is not enough diskspace available.
lt: Nebėra diske vietos.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
lt: Jūsų diskas baigia užsipildyti.<br /><b>%1</b> yra atsiųstas į '%2'.

en: Torrent has been stopped.<br />
lt: Torentas buvo sustabdytas.<br />

en: Unlimited
lt: Neribota

en: Torrent Settings
lt: Torento nuostatos

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
lt: Savybės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
lt: DHT yra paskirstomoji duomenų bazė, kuri gali būti panaudota rasti daugiau lygiaverčių mazgų torentui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
lt: Naudoti DHT, kad rasti daugiau lygiaverčių mazgų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
lt: Naudoti mazgų apsikeitimą, kad rasti daugiau mazgų

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
lt: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Super sėjimo veiksena yra speciali sėjimo veiksena, kuri leidžia pasiekti daug didesnį sėjimo efektyvumą. Tai pasireiškia mažesniu ryšio naudojimu skleidžiant torentą.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Pastaba: </span>Tai turėtų būti naudojama jei spiečius nebuvo pilnai suformuotas. Kai yra daug aktyvių sėjikų, ši veiksena tampa netikslinga.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
lt: Sėjimui naudoti Super sėjimo veikseną

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
lt: Perkelti torento failus į kitą aplanką kai jis baigia atsiuntimą.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
lt: Vieta, į kurią perkelti failus.

en: Checked %v of %m chunks
lt: Patikrinta %v iš %m dalių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
lt: Rasta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
lt: Nepavyko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
lt: Neatsiųsta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
lt: Atsiųsta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
lt: Klaidos:

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
lt: Pradėti

en: Start all selected torrents in the current tab
lt: Pradėti visus pažymėtus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
lt: Priverstinai pradėti

en: Force start all selected torrents in the current tab
lt: Priverstinai pradėti visus pažymėtus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
lt: Stabdyti

en: Stop all selected torrents in the current tab
lt: Sustabdyti visus pažymėtus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
lt: Pauzė

en: Pause all selected torrents in the current tab
lt: Stabdyti visus pažymėtus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove all selected torrents in the current tab
lt: Pašalinti visus pažymėtus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
lt: Pradėti viską

en: Start all torrents in the current tab
lt: Pradėti visus torentus dabartinėje kortelėje

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
lt: Stabdyti viską

en: Stop all torrents in the current tab
lt: Stabdyti visus torentus dabartinėje kortelėje

en: Remove Torrent and Data
lt: Pašalinti torentą ir duomenis

en: Rename Torrent
lt: Pervadinti torentą

en: Add Peers
lt: Pridėti mazgų

en: Manual Announce
lt: Rankinis priskyrimas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Data Directory
lt: Duomenų aplankas

en: Temporary Directory
lt: Laikinas aplankas

en: Move Data
lt: Perkelti duomenis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
lt: Nuostatos

en: Remove from Group
lt: Pašalinti iš grupės

en: Check Data
lt: Patikrinti duomenis

en: Check all the data of a torrent
lt: Patikrinti visus torento duomenis

en: Copy Torrent URL
lt: Kopijuoti torento URL

en: Export Torrent
lt: Eksportuoti torentą

en: Set the speed limits of individual torrents
lt: Nustatyti greičio apribojimus individualiems torentams

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
lt: Torentas <b>%1</b> nebaigė atsiuntimo, ar norite pašalinti nebaigtus duomenis taip pat?

en: Remove Download
lt: Pašalinti atsisiuntimą

en: Delete Data
lt: Ištrinti duomenis

en: Keep Data
lt: Palikti duomenis

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
lt: Jūs prarasite visus šių torentų atsiųstus duomenis. Ar tikrai norite tai padaryti?

en: Remove Torrent
lt: Pašalinti torentą

en: Select a directory to move the data to.
lt: Nurodykite aplanką, į kurį perkelti duomenis.

en: Downloaded
lt: Atsisiųsta

en: Size
lt: Dydis

en: Uploaded
lt: Išsiųsta

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
lt: Liko

en: Down Speed
lt: Atsisiuntimo greitis

en: Up Speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Time Left
lt: Likęs laikas

en: Seeders
lt: Sėjikai

en: Leechers
lt: Besisiunčiantys

en: Share Ratio
lt: Dalinimosi santykis

en: Time Downloaded
lt: Siuntimo laikas

en: Time Seeded
lt: Sėjimo laikas

en: Location
lt: Vieta

en: Added
lt: Pridėta

en: How much data we have downloaded of the torrent
lt: Kiek torento duomenų mes turime atsisiuntę

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
lt: Bendras torento dydis, išskirti failai neįtraukti

en: How much data we have uploaded
lt: Kiek duomenų mes esame išsiuntę

en: How much data left to download
lt: Kiek duomenų liko atsiųsti

en: Current download speed
lt: Esamas atsisiuntimo greitis

en: Current upload speed
lt: Esamas išsiuntimo greitis

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
lt: Kiek laiko liko iki torento baigimo arba iki didžiausio dilinimosi santykio pasiekimo, jei tai įjungta

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
lt: Prie kiek sėjikų mes esame prisijungę (Kiek sėjikų yra pagal vedlį)

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
lt: Dalinimosi santykis yra išsiųstų bitų kiekis padalintas iš atsiųstų bitų kiekio

en: How long we have been downloading the torrent
lt: Kiek ilgai mes siunčiamės torentą

en: How long we have been seeding the torrent
lt: Kiek ilgai mes sėjame torentą

en: The location of the torrent's data on disk
lt: Torento duomenų vieta diske

en: When this torrent was added
lt: Kai šis torentas buvo pridėtas

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
lt: <br/><br/>Nepavyksta susisiekti su vedliu.

en: KTUPnPTest
lt: KTUPnPTestas

en: KTorrent's UPnP test application
lt: KTorrent UPnP testavimo programa

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
lt: UPnP testavimo programa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Router:
lt: Maršrutizatorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
lt: Maršrutizatorių nerasta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
lt: Rasti maršrutizatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
lt: Protokolas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
lt: Persiųsti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
lt: Atšaukti persiuntimą

en: Maximum share ratio reached.
lt: Pasiektas maksimalus dalinimosi santykis.

en: Maximum seed time reached.
lt: Pasiektas maksimalus dalinimosi laikas.

en: Uploads
lt: Išsiuntimai

en: Running Uploads
lt: Veikiantys išsiuntimai

en: Not Running Uploads
lt: Neveikiantys išsiuntimai

en: Downloads
lt: Atsiuntimai

en: Running Downloads
lt: Veikiantys atsiuntimai

en: Not Running Downloads
lt: Neveikiantys atsiuntimai

en: Active Torrents
lt: Aktyvūs torentai

en: Active Downloads
lt: Aktyvūs atsiuntimai

en: Active Uploads
lt: Aktyvūs išsiuntimai

en: Passive Torrents
lt: Pasyvūs torentai

en: Passive Downloads
lt: Pasyvūs atsiuntimai

en: Passive Uploads
lt: Pasyvūs išsiuntimai

en: Custom Groups
lt: Visos grupės

en: Ungrouped Torrents
lt: Nesugrupuoti torentai

[ctx: *.torrent]
en: Torrents
lt: Torentai

en: All files
lt: Visi failai

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
lt: Didžiausias atsisiuntimų skaičius ( 0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
lt: Didžiausias sėjimų skaičius (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
lt: Didžiausias skaičius prisijungimų torentui (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
lt: Didžiausias skaičius prisijungimų visiems torentams (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
lt: Didžiausia išsiuntimo sparta KiB/s (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
lt: Didžiausia atsiuntimo sparta KiB/s (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
lt: Didžiausias dalinimosi santykis (0 = neribotai)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
lt: Rodyti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
lt: Rodyti greičio juostą sistemos dėklo ženkliuke

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
lt: Sėti kai atsiuntimas yra baigtas

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
lt: Aplankas saugoti laikinuosius failus

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
lt: Aplankas saugoti atsiųstus failus

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
lt: Aplankas, į kurį kopijuoti .torrent failus

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
lt: Ar naudoti savitą IP, kad pasiekti vedlį

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
lt: Aplankas, kuris buvo paskiausiai naudotas kaip išsaugojimo aplankas

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
lt: GNS atnaujinimo intervalas

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
lt: DHT palaikymas

note: i18n: ectx: label, entry (dhtPort), group (downloads)
en: DHT port
lt: DHT prievadas

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
lt: Išsiuntimo lizdų skaičius

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
lt: Aplankas, į kurį perkelti atsiųstus failus

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Warning: %1
lt: Dėmesio: %1

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
lt: Torentas „%1“ pasiekė jo maksimalų dalinimosi santykį. Ignoruotu apribojimą ir vis tiek pradėti sėti?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
lt: Torentas „%1“ pasiekė jo maksimalų dalinimosi santykį. Ignoruoti apribojimą ir vis tiek pradėti sėti?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
lt: Torentas „%1“ pasiekė jo maksimalų dalinimosi laiką. Ignoruoti apribojimą ir vis tiek pradėti sėti?

en: Limits reached.
lt: Ribos pasiektos.

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
lt: Nėra pakankamai vietos diske, kad atsisiųsti šį torentą. Ar tikrai norite tęsti?

en: Insufficient disk space for %1
lt: Nepakankama vietos diske %1

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
lt: Nepakanka vietos diske šiems torentams. Ar vis tiek norite juos paleisti?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
lt: Sekantys torentai pasiekė jų maksimalų dalinimosi laiką. Ar norite juos vis tiek paleisti?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
lt: Sekantys torentai pasiekė jų maksimalų dalinimosi santykį. Ar norite juos vis tiek paleisti?

en: Error starting torrent %1: %2
lt: Klaida paleidžiant torentą %1: %2

en: Error
lt: Klaida

en: Error stopping torrent %1: %2
lt: Klaida stabdant torentą %1: %2

en: File
lt: Failas

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
lt: Nepavyksta rašyti virš mmap buferio.

en: Scheduler
lt: Planuotojas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
lt: Specialūs apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
lt: Naudoti skirtingus greičio apribojimus kai ekrano užsklanda yra aktyvuota

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
lt: Tvarkaraščio fono spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
lt: Spalva tvarkaraščio fono

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
lt: Tvarkaraščio linijos spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
lt: Spalva visų linijų tvarkaraštyje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
lt: Tvarkaraščio elemento spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
lt: Spalva kiekvienam normaliam elementui tvarkaraštyje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
lt: Sulaikyto tvarkaraščio elemento spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
lt: Spalva kiekvienam sulaikytam elementui tvarkaraštyje.

en: Bandwidth Scheduler
lt: Pralaidumo planuotojas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
lt: Keisti elementą

en: Add an item
lt: Pridėti objektą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
lt: Trukmė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
lt: Nuo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
lt: Iki:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
lt: Kam:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
lt: Apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
lt: Atsiuntimo apribojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
lt: Išsiuntimo apribojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
lt: Kai ekrano užsklanda yra aktyvuota:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
lt: Ryšio apribojimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
lt: Nustatyti ryšio apribojimus

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
lt: Pralaidumo tvarkaraštis

en: Cannot open file %1: %2
lt: Nepavyko atverti failo %1: %2

en: Edit the bandwidth schedule
lt: Tvarkyti pralaidumo tvarkaraštį

en: Load Schedule
lt: Įkelti tvarkaraštį:

en: Save Schedule
lt: Įrašyti tvarkaraštį

en: New Item
lt: Naujas elementas

en: Remove Item
lt: Pašalinti objektą

en: Edit Item
lt: Keisti objektą

en: Clear Schedule
lt: Išvalyti tvarkaraštį

en: KTorrent scheduler files
lt: KTorrent planuotojo failai

en: Suspended
lt: Sulaikyti

en: %1 Down
    %2 Up
lt: %1 Ats.
    %2 Išs.

en: Current schedule: suspended
lt: Dabartinis tvarkaraštis: sulaikyta

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
lt: Dabartinis tvarkaraštis: %1/s atsiuntimas, %2/s išsiuntimas

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
lt: Dabartinis tvarkaraštis: neribojamas atsiuntimas, %1/s išsiuntimas

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
lt: Dabartinis tvarkaraštis: %1/s atsiuntimas, neribojamas išsiuntimas

en: Current schedule: unlimited upload and download
lt: Dabartinis tvarkaraštis: neribojamas atsiuntimas ir išsiuntimas

en:  (scheduler disabled)
lt:  (planuotojas išjungtas)

en: Current schedule:
lt: Dabartinis tvarkaraštis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
lt: Failų atsiuntimo tvarka

en: File download order for <b>%1</b>:
lt: Failų atsiuntimo tvarka <b>%1</b>:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
lt: Failų atsiuntimo tvarka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
lt: Įjungti ar ne savitą atsiuntimo tvarką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
lt: Savita failų atsiuntimo tvarka įjungta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
lt: Rikiuoti pagal

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
lt: Ieškoti failų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
lt: Pridėti vedlius

en: Chunk
lt: Dalis

en: Progress
lt: Eiga

en: Peer
lt: Mazgas

en: Files
lt: Failai

en: Number of the chunk
lt: Dalies numeris

en: Download progress of the chunk
lt: Gabalo atsiuntimo eiga

en: Which peer we are downloading it from
lt: Iš kurios stoties mes jį atsisiunčiame

en: Download speed of the chunk
lt: Gabalo atsiuntimo greitis

en: Which files the chunk is located in
lt: Kuriose failuose yra šis gabalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
lt: Dalys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
lt: Viso:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
lt: Dabar siunčiama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
lt: Išskyrus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
lt: Liko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: Open file]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: Open file with]
en: Open With
lt: Atverti su

en: Check File
lt: Patikrinti failą

en: Download first
lt: Siųsti pirmiausiai

en: Download normally
lt: Siųsti normaliai

en: Download last
lt: Siųsti paskutinį

en: Delete File(s)
lt: Trinti failą(us)

en: Move File
lt: Perkelti failą

en: Collapse Folder Tree
lt: Sutraukti aplankų medį

en: Expand Folder Tree
lt: Išskleisti aplankų medį

en: File Tree
lt: Failų medis

en: File List
lt: Failų sąrašas

en: Show Filter
lt: Rodyti filtrą

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lt[0]: Prarasite visus duomenis, esančius šiame faile. Ar tikrai norite tęsti?
lt[1]: Prarasite visus duomenis, esančius šiuose failuose. Ar tikrai norite tęsti?
lt[2]: Prarasite visus duomenis, esančius šiuose failuose. Ar tikrai norite tęsti?
lt[3]: Prarasite visus duomenis, esančius šiuose failuose. Ar tikrai norite tęsti?

en: Info Widget
lt: Informacijos Langas

[ctx: @title:tab]
en: Status
lt: Būsena

en: Displays status information about a torrent
lt: Rodo būsenos informaciją apie torentą

[ctx: @title:tab]
en: Files
lt: Failai

en: Shows all the files in a torrent
lt: Rodo visus failus torente

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
lt: Rodo visus torento mazgus, prie kurių esate prisijungę

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
lt: Rodo visas torento dalis, kurias jūs atsisiunčiate

en: Displays information about all the trackers of a torrent
lt: Rodo informaciją apie visus torento vedlius

en: Webseeds
lt: Žiniatinkliu platinami failai

en: Displays all the webseeds of a torrent
lt: Rodo visus torento žiniatinkliu platinamus failus

[ctx: @title:column]
en: Preview
lt: Peržiūra

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
lt: % baigta

[ctx: Download first]
en: First
lt: Pirmiausiai

[ctx: Download last]
en: Last
lt: Paskiausiai

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
lt: Normaliai

[ctx: Preview available]
en: Available
lt: Galima

[ctx: Preview pending]
en: Pending
lt: Laukiama

[ctx: No preview available]
en: No
lt: Ne

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
lt: Įprastai

[ctx: preview available]
en: Available
lt: Galima

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
lt: Kortelės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
lt: Rodyti mazgų sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
lt: Rodyti sąrašą dalių šiuo metu atsiunčiamų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
lt: Rodyti vedlių sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
lt: Rodyti sąrašą dalinamų failų

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
lt: Failo prioriteto spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
lt: Pirmas prioritetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
lt: Paskutinis prioritetas:

en: Kick Peer
lt: Išspirti partnerį

en: Ban Peer
lt: Uždrausti partnerį

[ctx: Choked]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not choked]
en: No
lt: Ne

[ctx: Snubbed]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not snubbed]
en: No
lt: Ne

[ctx: Interested]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not Interested]
en: No
lt: Ne

[ctx: Interesting]
en: Yes
lt: Taip

[ctx: Not Interesting]
en: No
lt: Ne

en: Address
lt: Adresas

en: Country
lt: Šalis

en: Client
lt: Klientas

en: Choked
lt: Užstrigęs

en: Snubbed
lt: Sulaikyti

en: Availability
lt: Turimos dalys

en: Score
lt: Taškai

en: Upload Slot
lt: Išsiuntimų lizdas

en: Requests
lt: Užklausos

en: Interested
lt: Susidomėjęs

en: Interesting
lt: Įdomu

en: IP address of the peer
lt: Mazgo IP adresas

en: Country the peer is in
lt: Šalis, kurioje mazgas yra

en: Which client the peer is using
lt: Kokį klientą naudoja kitas mazgas

en: Download speed
lt: Atsiuntimo greitis

en: Upload speed
lt: Išsiuntimo greitis

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
lt: Užlūžimas reiškia, kad kita pusė nesiuntė mums duomenų paskutines 2 minutes

en: How much data the peer has of the torrent
lt: Kiek torento duomenų turi mazgas

en: Whether or not the peer has DHT enabled
lt: Ar yra kitas mazgas įgalinęs DHT

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
lt: Kitos stoties įvertinimas, KTorrent naudoja tai sprendžiant kam siųsti

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
lt: Duomenis iš mūsų gaus tik tos stotys, kurios turi nusiuntimo angas

en: The number of download and upload requests
lt: Atsiuntimo ir nusiuntimo užklausų skaičius

en: How much data we have downloaded from this peer
lt: Kiek duomenų mes atsisiuntėme iš šio lygiaverčio mazgo

en: How much data we have uploaded to this peer
lt: Kiek duomenų mes išsiuntėme šiam lygiaverčiui mazgui

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
lt: Ar šią stotį domina atsisiuntimas iš mūsų

en: Whether we are interested in downloading from this peer
lt: Ar mus domina atsisiuntimas iš šios stoties

en: Private
lt: Privatus

en: Public
lt: Viešas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
lt: Informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
lt: Vidutinis atsiuntimo greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
lt: Vidutinis išsiuntimo greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
lt: Atsiųstos dalys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
lt: Prieinamos dalys:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
lt: Dalinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
lt: Dalinimosi santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
lt: Santykio apribojimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
lt: Laiko limitas:

en: Times Downloaded
lt: Atsiuntimų kartų

en: Next Update
lt: Kitas atnaujinimas

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
lt: Jau yra vedlys pavadintas <b>%1</b>.

en: The following duplicate trackers were not added:
lt: Šie dubliuoti vedliai nebuvo pridėti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
lt: Pa&šalinti Vedlį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
lt: Perjungti vedlį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
lt: Atnaujinti vedlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
lt: Atstatyti Numatytus

en: Speed
lt: Greitis

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
lt: Nepavyko įdėti žiniatinkliu platinamo failo %1. Jis jau yra platinamų failų sąraše.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
lt: Nepavyko pašalinti žiniatinkliu platinamo failo %1, tai torrent failo dalis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
lt: Įdėti žiniatinkliu platinamą failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
lt: Pašalinti žiniatinkliu platinamą failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
lt: Įjungti visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
lt: Išjungti visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
lt: &Atšaukti

en: Automatic update of IP filter failed: %1
lt: Automatinis IP filtrų atnaujinimas nepavyko: %1

en: 7z files are not supported
lt: 7z failai nepalaikomi

en: Cannot open zip file %1.
lt: Nepavysta atverti zip failo %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
lt: Automatinis IP filtrų atnaujinimas nepavyko: negalima atverti zip failo %1

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
lt: Nepavyksta rasti blokavimo sąrašo zip faile %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
lt: Automatinis IP filtrų atnaujinimas nepavyko: negalima rasti blokavimo sąrašo zip faile %1

en:  day |  days
lt[0]:  dieną
lt[1]:  dienas
lt[2]:  dienų
lt[3]:  dieną

en: Status: Loaded and running.
lt: Būsena: įkelta ir veikia.

en: Status: Not loaded.
lt: Būsena: neįkelta.

en: No update done yet.
lt: Atnaujinimas dar nepadarytas.

en: %1 (Last update attempt failed.)
lt: %1 (Paskutinis atnaujinimo bandymas nepavyko.)

en: Never
lt: Niekada

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
lt: IP blokavimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
lt: PeerGuardian filtro failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
lt: Naudoti PeerGuardian filtrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
lt: IP filtro failas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
lt: Atsiųsti ir konvertuoti IP filtro failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
lt: Atsisiųsti/Konvertuoti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
lt: Automatinis atnaujinimas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
lt: Įgalinkite tai, jei norite automatiškai atnaujinti filtro failą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
lt: Atnaujinti failą kas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
lt: Atnaujinimo intervalas dienomis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
lt: Paskutinis atnaujinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
lt: Kitas atnaujinimas:

note: i18n: ectx: label, entry (filterURL), group (general)
en: Level1 filter url
lt: Lygis 1 filtruoti url

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
lt: Naudoti raiškų žurnalo tekstą

en: System
lt: Sistema

en: Log Level
lt: Žurnalo lygis

en: Debug
lt: Derinti

en: Notice
lt: Įvertinkite

en: Important
lt: Svarbu

en: All
lt: Visi

en: None
lt: Nieko

en: Log Viewer
lt: Žurnalo peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
lt: Naudoti raiškų tekstą žurnalo išvesčiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
lt: Žurnalo valdiklio pozicija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
lt: Atskirti veiklą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
lt: Įtaisomas valdiklis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
lt: Torento aktyvumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
lt: Didžiausias skaičius matomų eilučių:

en: Log
lt: Žurnalas

en: Suspend Output
lt: Sulaikyti išvestį

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
lt: Ištraukia vedlį iš torrent failo

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
lt: Perjungia jei savitas vedlys yra naudojamas

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
lt: Numatytas vedlys

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
lt: Rodyti at

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
lt: Rodyti iškylantį langą

en: Copy Magnet URI
lt: Kopijuoti Magnet URL

en: Magnet link copied to clipboard
lt: Magnet nuoroda nukopijuota į talpyklę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
lt: Magnetų generatorius

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
lt: Magnetų generatoriaus nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
lt: Pridėti vedlį iš torrent failo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
lt: Pridėti savitą vedlio URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
lt: Pridėti pavadinimą

en: Ready to play
lt: Pasiruošęs veikti

en: Playing: <b>%1</b>
lt: Grojama: <b>%1</b>

en: <b>%2</b> - <b>%1</b> (Album: <b>%3</b>)
lt: <b>%2</b> - <b>%1</b> (Albumas: <b>%3</b>)

en: Available
lt: Galima

en: Pending
lt: Laukiama

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
lt: <b>%1</b><br/>Apžvalga: %2<br/>Atsiųsta: %3 %

en: Media Player
lt: Media grotuvas

en: Play
lt: Leisti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Show Video
lt: Rodyti video

en: Add Media
lt: Pridėti mediją

en: Clear Playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

en: Toggle Fullscreen
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Movie player
lt: Media grotuvas

en: Show incomplete files
lt: Rodyti nebaigtus failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh media files
lt: Įkelti iš naujo medija failus

en: Search media files
lt: Ieškoti medija failų

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Album
lt: Albumas

en: Length
lt: Ilgis

en: Year
lt: Metai

en: Random play order
lt: Atsitiktinė grojimo tvarka

en: KTorrent is playing a video.
lt: KTorrent rodo video.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
lt: Ar atverti torentus tyliai ar ne.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
lt: Pašalinimo veiksmas pasirinktas.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
lt: Skenuoti aplankus rekursyviai.

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
lt: Skenuoti aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
lt: Aplankai, kuriuose ieškoti torentų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
lt: Pridėti aplanką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
lt: Pašalinti aplanką iš sąrašo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
lt: Pašalinti aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
lt: Skenuoti poaplankius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
lt: Pašalinti torentą po įkėlimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
lt: Perkelti torrent failą į įkeltų aplanką

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
lt: Grupė, į kurią pridėti torentus.

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
lt: Paieškos įrankinė

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
lt: Dabartinis paieškos variklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
lt: Naudoti numatytą naršyklę

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
lt: Naudoti kitą naršyklę

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
lt: Kelias iki pasirenkamos naršyklės

[ctx: plugin name]
en: Search
lt: Paieška

en: Search for %1
lt: Ieškoti %1

en: Failed to parse %1
lt: Nepavyksta išnagrinėti %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
lt: Paieškos Pasirinkimai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
lt: Išvalyti paieškos istoriją.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
lt: Išvalyti paieškos istoriją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
lt: Atstatyti numatytus torento veiksmus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
lt: Atstatyti ankstesnes paieškas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
lt: Ar atverti paieškas išorinėje naršyklėje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
lt: Atverti paieškas išorinėje naršyklėje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
lt: Naudoti kitą naršyklę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
lt: Kelias iki pasirenkamos naršyklės:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
lt: Paieškos varikliai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
lt: Pridėti naują paieškos variklį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
lt: Pašalinti visus paieškos variklius.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
lt: Pašalinti visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
lt: Pridėti visus numatytus paieškos variklius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
lt: Pridėti numaty&tą

en: Add a Search Engine
lt: Pridėti paieškos variklį

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
lt: Įveskite paieškos variklio adresą (Pvz.: www.google.lt):

en:  Engine:
lt:  Variklis:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
lt: Atsisiunčiama:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
lt: Jūs norite atsisiųsti ar išsaugoti torentą?

en: Download Torrent
lt: Atsisiųsti torentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
lt: Atsiųsti

en: Home
lt: Namai

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
lt: Būk laisvas

en: Search the web for torrents.
lt: Žiniatinklyje ieškoti torentų

en: Save %1 to
lt: Įrašyti %1 į

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
lt: Išjungti

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
lt: Išjungimo įrankių juosta

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
lt: Konfigūruoti išjungimą

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Sleep (suspend to RAM)
lt: Miegoti (užlaikyti atmintyje)

en: Hibernate (suspend to disk)
lt: Sustabdyti (užlaikyti diske)

en: When all torrents finish downloading
lt: Kai visi torentai baigia atsiuntimą

en: When all torrents finish seeding
lt: Kai visi torentai baigia sėjimą

en: When the events below happen
lt: Kai įvykiai žemiau atsitinka

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
lt: Išjungimo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
lt: Veiksmas įvykdyti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
lt: Įvykdyti veiksmą kai:

en: Shutdown Enabled
lt: Išjungimas įgalintas

en: Configure Shutdown
lt: Konfigūruoti išjungimą

en: Automatic shutdown not active
lt: Automatinis išjungimas neaktyvus

en: <b>All torrents</b> finish downloading
lt: <b>Visi torentai </b> baigia atsiuntimą

en: <b>All torrents</b> finish seeding
lt: <b>Visi torentai </b> baigia sėjimą

en: <b>%1</b> finishes downloading
lt: <b>%1</b> baigia atsiuntimą

en: <b>%1</b> finishes seeding
lt: <b>%1</b> baigia sėjimą

en: Downloading finishes
lt: Atsiuntimas baigiasi

en: Seeding finishes
lt: Sėjimas baigiasi

en: Event
lt: Įvykis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
lt: Ryšiai

en: Nodes
lt: Mazgai

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
lt: Užduotys

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
lt: Atsiuntimas

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
lt: Dabartinis greitis

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
lt: Išsiuntimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
lt: Naudoti glotninimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
lt: Piešti fono tinklelį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
lt: Savas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
lt: (įskiepio paleidimas iš naujo yra reikalingas po pakeitimo)

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legend:</h1><ul type='square'>
lt: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legenda:</h1><ul type='square'>

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
lt: Išsaugoti kaip paveikslėlį…

en: Select path to save image…
lt: Pažymėkite paveikslėlio išsaugojimo kelią…

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
lt: Ar rodyti sėjikus spiečiuose

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
lt: Ar rodyti lygiaverčius mazgus spiečiuose

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
lt: Pavyzdžiai rodyti ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
lt: Pavyzdžiai rodyti DHT grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
lt: Spalva greičio atsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
lt: Spalva vidurkio atsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
lt: Spalva apribojimo atsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
lt: Spalva besisiunčiančių vidurkio lygiaverčių mazgų grafike

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
lt: Spalva besisiunčiantiems vidurkio lygiaverčių mazgų grafike

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
lt: Spalva sėjikų vidurkio lygiaverčių mazgų grafike

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
lt: Spalva besisiunčiančiųjų lygiaverčių mazgų grafike

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
lt: Spalva sėjikų lygiaverčių mazgų grafike

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
lt: Spalva greičio išsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
lt: Spalva vidurkio išsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
lt: Spalva apribojimo išsiuntimo grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
lt: Spalva prisijungusiu besisiunčiančiųjų ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
lt: Spalva besisiunčiančių spiečiuose ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
lt: Spalva prisijungusiu sėjikų ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
lt: Spalva sėjikų spiečiuose ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
lt: Spalva vidurkio prisijungusiu besisiunčiančiųjų vienam torentui ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
lt: Spalva vidurkio prisijungusiu sėjikų vienam torentui ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
lt: Spalva prisijungusių besisiunčiančiųjų vidurkio vienam veikiančiam torentui ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
lt: Spalva prisijungusių sėjikų vidurkio vienam veikiančiam torentui ryšių grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
lt: Spalva mazgų DHT grafike

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
lt: Spalva užduočių DHT grafike

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
lt: Naudoti glotninimą grafikuose?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MaxModeGbw)
en: Maximum
lt: Maksimumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
lt: Rodyti sėjikus spiečiuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
lt: Rodyti lygiaverčius mazgus spiečiuose

[ctx: @title:window]
en: Statistics
lt: Statistika

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
lt: Greitis

en: Speed charts
lt: Greičio grafikai

en: Displays charts about download and upload speed
lt: Rodo grafikus apie atsiuntimo ir išsiuntimo greitį

en: Connections charts
lt: Ryšių grafikai

en: Displays charts about connections
lt: Rodo grafikus apie ryšius

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
lt[0]: %2
    1 aktyvus filtras
lt[1]: %2
    %1 aktyvūs filtrai
lt[2]: %2
    %1 aktyvių filtrų
lt[3]: %2
    %1 aktyvus filtras

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
lt: <b>%1</b><br/><br/>Atsiuntimas nepavyko: <b>%2</b>

en: Authentication Cookie
lt: Tapatumo nustatymo slapukas

en: Enter the new authentication cookie
lt: Įveskite naują tapatumo nustatymo slapuką

en: <b>OK</b>
lt: <b>Gerai</b>

en: <b>Not Loaded</b>
lt: <b>Neįkelta</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
lt: <b>Atsiuntimas nepavyko: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
lt: <b>Atsisiunčiama</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
lt: Būsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
lt: Aktyvūs filtrai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_refresh_rate)
en: Refresh every:
lt: Atnaujinti kas:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
lt:  minutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cookies)
en: Cookies
lt: Slapukai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
lt: Filtrai

en: Date Published
lt: Paskelbimo data

en: Edit Filter
lt: Keisti filtrą

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
lt: Jau yra filtras pavadinimu %1. Filtrų pavadinimai privalo būti unikalūs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
lt: Eilutės atitikimas

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
lt: Sezonai ir epizodai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
lt: Sezonai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
lt: Epizodai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
lt: Pridėti prie grupės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
lt: Tyliai atverti torentus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_test)
en: Test
lt: Bandyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
lt: filtruoti informacijos sraute:

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Timeout when downloading feed
lt: Pertrauka kai atsiunčiamas informacijos srautas

en: Unknown hostname
lt: Nežinomas pagrindinio kompiuterio vardas

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Invalid feed data
lt: Neteisingi informacijos srauto duomenys

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
lt: Nepavyko aptikti tinkamos nuorodos į torentą %1

en: Add/Remove Filters
lt: Pridėti/pašalinti filtrus

en: Feed: <b>%1</b>
lt: Informacijos srautas: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
lt: Tvarkyti filtrus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
lt: Informacijos srautas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
lt: Aktyvūs filtrai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
lt: Galimi filtrai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
lt: Pašalinti viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
lt: Naujas filtras

en: Syndication
lt: Sindikatas

en: Manages RSS and Atom feeds
lt: Valdo RSS ir Atom kanalus

en: Enter the URL
lt: Įveskite URL

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
lt: Prašome įvesti RSS ar Atom informacijos santraukų URL.

en: Failed to load feed %1: %2
lt: Nepavyko įkelti informacijos srauto %1: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
lt: Nepavyko sukurti aplanko informacijos srautui %1: %2

en: Add New Filter
lt: Pridėti naują filtrą

en: Add Feed
lt: Pridėti informacijos srautą

en: Remove Feed
lt: Pašalinti informacijos srautą

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Add Filter
lt: Pridėti filtrą

en: Remove Filter
lt: Pašalinti filtrą

en: Device
lt: Įrenginys

en: Ports Forwarded
lt: Persiųsti prievadai

en: Shows the status of the UPnP plugin
lt: Rodo UPnP įskiepio būseną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
lt: Nuskaityti dar kartą

en: ZeroConf
lt: Zeroconf
