ktorrent - en to lv translation catalogue (1259 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
lv: „KTorrent“ nevar pieņemt savienojumus, jo TCP portu %1 jau lieto cita programma.

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
lv: „KTorrent“ nevar pieņemt savienojumus, jo UDP portu %1 jau lieto cita programma.

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
lv: Atverot torentu<b>%1</b>, tas dalītos ar vienu vai vairākām datnēm ar šiem torentiem. Torentiem nav atļauts rakstīt vienā un tajā pašā datnē.

en: KTorrent is running one or more torrents
lv: „KTorrent“ ir aktīvs viens vai vairāki torenti

en: Cannot create torrent: %1
lv: Nevar izveidot torentu: %1

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
lv: Nav piemontēts viens vai vairāki krātuves sējumi. Lai sāktu šo torenti, tie ir jāpiemontē.

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Storage volume %1 is not mounted
lv: Krātuves sējums „%1“ nav piemontēts

en: Storage volumes %1 are not mounted
lv: Krātuves sējumi „%1“ nav piemontēti

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
lv: Trūkst vairāku torentā „%1“ norādīto datņu. 
    Vai vēlaties tās izveidot no jauna, vai arī nelejupielādēt?

en: Data files are missing
lv: Trūkst datņu

en: Cannot deselect missing files: %1
lv: Neizdodas noņemt trūkstošās datnes: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
lv: Neizdodas no jauna izveidot trūkstošās datnes: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
lv: Datne, kurā ir saglabāti torenta „%1“ dati, ir pazudusi. 
    Vai vēlaties to atjaunot?

en: Data file is missing
lv: Pazudusi datne

en: Cannot recreate data file: %1
lv: Neizdodas izveidot datni: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
lv: Nederīga „Magnet“ torenta saite: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
lv: Jūs mēģināt lejupielādēt „Magnet“ saiti, bet DHT nav ieslēgts. Optimāliem rezultātiem ieslēdziet DHT.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
lv: Lodziņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
lv: Ievadiet pievienojamā dalībnieka IP adresi vai resursdatora nosaukumu un porta numuru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
lv: Dalībnieks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
lv: <p>Te ir jāievada dalībnieka IP adrese vai resursdatora nosaukums.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> programma pieņem gan IPv4, gan IPv6 adreses</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
lv: Aizvērt

en: Show a file tree
lv: Rādīt datņu koku

en: Show a file list
lv: Rādīt datņu sarakstu

en: Filter
lv: Filtrs

en: Opening %1
lv: Atver %1

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
lv: Dažas no šī torenta datnēm ir atrastas pabeigto lejupielāžu mapē. Vai vēlaties importēt šīs datnes un izmantot pabeigto lejupielāžu mapi?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
lv: Visas šī torenta datnes ir atrastas pabeigto lejupielāžu mapē. Vai vēlaties importēt šīs datnes un izmantot pabeigto lejupielāžu mapi?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
lv: Datne <b>%1</b> ir atrasta pabeigto lejupielāžu mapē. Vai vēlaties to importēt?

[ctx: @action:button]
en: Import
lv: Importēt

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
lv: Mape „%1“ nepastāv, vai vēlaties to izveidot?

[ctx: @action:button]
en: Create
lv: Izveidot

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lv: Jūs atslēdzāt šīs jau eksistējošās datnes. Jūs zaudēsiet visus datnēs esošos datus. Vai tiešām vēlaties to darīt?

[ctx: @action:button]
en: Delete the Files
lv: Dzēst datnes

[ctx: @action:button]
en: Keep the Files
lv: Paturēt datnes

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
lv: Atverot torentu<b>%1</b>, tas dalītos ar vienu vai vairākām datnēm ar šiem torentiem. Torentiem nav atļauts rakstīt vienā un tajā pašā datnē. Izvēlieties citu galamērķi.

en: All Torrents
lv: Visi torenti

en: <b>Unable to determine free space</b>
lv: <b>Neizdevās noteikt brīvo vietu</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
lv: %1 (%2 izmanto pastāvošās datnes)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
lv: pietrūkst %1

en: Existing files: <b>None</b>
lv: Pastāvošās datnes: <b>nav</b>

en: Existing files: <b>All</b>
lv: Pastāvošās datnes: <b>visas</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
lv: Pastāvošās datnes: <b>%1</b> no <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
lv: Pastāvošā datne: <b>nē</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
lv: Pastāvošā datne: <b>jā</b>

en: Clear History
lv: Tīrīt vēsturi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
lv: Izvēlieties, kuras datnes lejupielādēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
lv: Lejupielādēt uz:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
lv: Nesen lietoto lejupielāžu galamērķu vēsture

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
lv: Pārvieto datnes uz norādīto vietu pēc torenta lejupielādes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
lv: Kad pabeigts, pārvietot uz:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
lv: Visu nesen veikto pabeigto torentu pārvietošanu vēsture

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
lv: Visas torentu datnes, tās varat mainīt ar dubultklikšķi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
lv: Atlasīt &visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
lv: Neatlasīt &nevienu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
lv: Apgriezt atlasi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
lv: Izvērst visu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
lv: Nav atrastas pastāvošas datnes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
lv: Grupa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
lv: Sākt torentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
lv: <p>Kad ir atrastas pastāvošas datnes, izlaist datņu pārbaudi un pieņemt, ka datnes ir pilnībā lejupielādētas.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>šādi dariet tikai tad, ja droši zināt, ka datnes ir pilnībā lejupielādētas.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
lv: Izlaist datu pārbaudi, ja ir atrastas pastāvošas datnes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
lv: Diska vieta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
lv: Nepieciešama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
lv: Pieejama:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
lv: Pēc lejupielādes:

en: Cannot load the torrent file: %1
lv: Neizdevās ielādēt torenta datni: %1

en: Cannot open %1: %2
lv: Neizdevās atvērt „%1“: %2

en: Failed to create %1: %2
lv: Neizdevās izveidot „%1“: %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
lv: Importēt esošu torentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Torrent:
lv: Torents:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
lv: Dati:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
lv: Norādiet torentu datni un tajā ietilpstošos datus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
lv: &Importēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
lv: Atc&elt

en: Select the directory where the data now is.
lv: Norādiet mapi, kurā šobrīd atrodas dati.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
lv: Jūsu norādītajā vietā nav datņu. Vai vēlaties tajā izveidot visas datnes.

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
lv: Ne visas datnes ir atrastas jaunajā vietā — dažu trūkst. Vai vēlaties izveidot trūkstošās datnes?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
lv: Datne neatrodas jūsu norādītajā vietā. Vai vēlaties to tur izveidot?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
lv: Pazudušas datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
lv: Šīs datnes ir pazudušas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
lv: Tās vairs neatrodas te, izveidojiet tās no jauna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
lv: Izveidot no jauna

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
lv: Nelejupielādēt trūkstošās datnes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
lv: Nelejupielādēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
lv: Datnes ir pārvietotas uz citu vietu, atlasiet jauno vietu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
lv: Atlasīt jauno vietu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
lv: Atcelt, nesākt torentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
lv: Atcelt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
lv: Atvērt URL

en: Error fetching tracker list
lv: Kļūda iegūstot sekotāju sarakstu

en: Please check if the URL in Settings > Advanced > Tracker list URL is reachable.
lv: Pārbaudiet, vai ir sasniedzama adrese, kas ir norādīta „Iestatījumi“ –> „Paplašināti“ –> „Sekotāju saraksts“.

en: Invalid URL: %1
lv: Nederīga URL: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
lv: Atvērt klusām

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
lv: Ātruma ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
lv: Ātruma ierobežojumi individuāliem torentiem (dubultklikšķis, lai rediģētu):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
lv: Filtrs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
lv: Globālie ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
lv: Nav ierobežojuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums:

en: Torrent
lv: Torents

en: Download Limit
lv: Lejupielādes ierobežojums

en: Upload Limit
lv: Augšupielādes ierobežojums

en: Assured Download Speed
lv: Nodrošinātais lejupielādes ātrums

en: Assured Upload Speed
lv: Nodrošinātais augšupielādes ātrums

en: No assured speed
lv: Nav nodrošinātā ātruma

en: Create A Torrent
lv: Izveidot torentu

en: Only HTTP(S) is supported for webseeding.
lv: Tīmekļa došana atbalsta tikai HTTP(S).

en: You must select a file or a folder.
lv: Jums jāizvēlas datne vai mape.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
lv: Jūs nepievienojāt sekotāju. Vai tiešām vēlaties izveidot šādu torentu?

en: You must add at least one node.
lv: Jums jānorāda vismaz viens mezgls.

en: Choose a file to save the torrent
lv: Izvēlieties datni, kurā saglabāt torentu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
lv: Izveidot torentu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
lv: Datne vai mape, no kuras izveidot torentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectDirectory)
en: Select Directory
lv: Atlasīt mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectFile)
en: Select File
lv: Atlasīt datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
lv: Katra gabala Izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
lv: Sākt dot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
lv: Privāts torents (DHT nav atļauts)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
lv: Decentralizēts (tikai DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
lv: Pievienot torentu grupai:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
lv: Sekotāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
lv: DHT mezgli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
lv: Mezgls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
lv: IP vai resursdators

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
lv: Ports

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
lv: Tīmekļa devēji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
lv: Komentāri:

en: Policy for the %1 group
lv: Grupas „%1“ politika

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_location)
en: Default save location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the download location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
lv: Noklusētā saglabāšanas vieta torentiem no šīs grupas.<br/><br/>To izmanto tikai datnes atlases lodziņam. Kad maināt grupu, lejupielādes galamērķis lodziņā iestatīsies uz šo vietu. To joprojām varat pārrakstīt, ja vēlaties.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
lv: Noklusētā saglabāšanas vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
lv: Noklusējuma pārvietošanas vieta pēc lejupielādes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_move_on_completion_location)
en: Default move on completion location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the move when completed location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
lv: Šīs grupas torentu noklusējuma pārvietošanas vieta pēc lejupielādes. <br/><br/>Šo iestatījumu izmanto tikai datnes atlases lodziņā. Ja maināt grupu, pārvietošanas vieta pēc lejupielādes pabeigšanas būs šī. To joprojām varat pārrakstīt, ja vēlaties.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
lv: Noklusējuma iestatījumi grupai pievienotajiem torentiem.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
lv: Torentu ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
lv: Maksimālais došanas ilgums:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
lv:  stundas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
lv: Maksimālā došanas attiecība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: When this is enabled, these settings will only be applied when a torrent is added to the group in the file selection dialog or the torrent creation dialog.<p>
    If this is not enabled, the settings will always be applied when you add a torrent to this group.
lv: Kad šis ir ieslēgts, šie iestatījumi tiks pielietoti tikai tad, kad torents ir pievienots grupai datnes atlases lodziņā vai torenta izveides lodziņā.<p>
    Ja tas nav ieslēgts, šie iestatījumi vienmēr tiks piemēroti, kad šai grupai pievienojat torentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
lv: Pielietot iestatījumus tikai jauniem torentiem

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Close the current tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Edit Group Policy
lv: Rediģēt grupas politiku

en: Open In New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: New Group
lv: Jauna grupa

en: Edit Name
lv: Rediģēt nosaukumu

en: Remove Group
lv: Dzēst grupu

en: Group Policy
lv: Grupu politika

en: Please enter the group name.
lv: Ievadiet grupas nosaukumu.

en: The group %1 already exists.
lv: Grupa ar nosaukumu „%1“ jau pastāv.

en: Open Location
lv: Atvērt vietu

en: Create a new torrent
lv: Izveidot jaunu torentu

en: Open a torrent
lv: Atvērt torentu

en: Open Silently
lv: Atvērt klusi

en: Open a torrent without asking any questions
lv: Atvērt torentu bez jautājumu uzdošanas

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
lv: Atvērt URL, kas norāda uz torentu. Programma atbalsta arī „Magnet“ saites.

en: IP Filter
lv: IP filtrs

en: Show the list of blocked IP addresses
lv: Rādīt sarakstu ar bloķētajām IP adresēm

en: Import Torrent
lv: Importēt torentu

en: Import a torrent
lv: Importēt torentu

en: Show/Hide KTorrent
lv: Rādīt/slēpt „KTorrent“

en: D: %1 | U: %2
lv: L: %1 | A: %2

en: IP Filter List
lv: IP filtru saraksts

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
lv: Nederīga IP adrese <b>%1</b>. Tā jāievada formā „XXX.XXX.XXX.XXX“.<br/><br/>Varat izmantot aizstājzīmes, piemēram, „127.0.0.*“ vai norādīt diapazonus, piemēram, „200.10.10.0—200.10.10.40“.

en: Choose a file
lv: Izvēlieties datni

en: Text files
lv: Teksta datnes

en: Choose a filename to save under
lv: Izvēlieties saglabājamās datnes nosaukumu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
lv: „KTorrent“ bloķētie dalībnieki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
lv: Pievienot dalībnieku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
lv: IP adreses jāievada formā „XXX.XXX.XXX.XXX“.
                                            
    Varat izmantot aizstājzīmes, piemēram, „127.0.0.*“, vai arī norādīt diapazonus, piemēram, „200.10.10.0—200.10.10.40“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
lv: Attīrīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
lv: Atvērt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Datne

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
lv: Pamata

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
lv: Torenti

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
lv: Grupas

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
lv: Skats

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
lv: Paplašināti

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
lv: Atvērt mapi

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
lv: Pievienot grupai

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
lv: Konfigurēt kolonnas

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
lv: Kolonnas

en: Bittorrent client by KDE
lv: KDE „BitTorrent“ klients

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson and Ivan Vasic
lv: (C) 2005—2011 Joris Guisson un Ivan Vasic

en: BitFinder Plugin
lv: „BitFinder“ spraudnis:

en: Webinterface Plugin, global max share ratio patch
lv: Tīmekļa saskarnes spraudnis, globālās maks. dalīšanās attiecības labojums

en: Statistics Plugin
lv: Statistikas spraudnis

en: Application icon and a couple of others
lv: Programmas ikona un vēl dažas citas

en: 1.0 application icon
lv: 1.0 programmas ikona

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
lv: Gabalu joslas paskaidre un „IWFileTreeItem“ kārtošana

en: Maxmind
lv: „Maxmind“

en: The maxminddb library used for the InfoWidget plugin.
lv: „Maxminddb“ bibliotēka, ko izmanto „InfoWidget“ spraudnis.

en: File prioritization and some other patches
lv: Datņu prioritātes un citi ielāpi

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
lv: „miniupnp“ tika izmantots kā „UPnP“ realizācijas piemērs

en: Zeroconf enhancements
lv: „Zeroconf“ uzlabojumi

en: Coldmilk webgui
lv: „Coldmilk“ tīmekļa saskarne

en: IDEAl code from KDevelop
lv: „IDEAl“ kods no „KDevelop“

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
lv: Pārveidošanas ātruma uzlabojums „ipfilter“ spraudnī

en: Bryan Burns of Juniper Networks
lv: Bryan Burns no „Juniper Networks“

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
lv: Atklāja divas drošības ievainojamības (abas novērstas)

en: Patch to load silently with a save location
lv: Ielāps klusai ielādei, norādot saglabāšanas vietu

en: Fixes in PHP code of webinterface
lv: Tīmekļa saskarnes PHP koda labojumi

en: XFS specific disk preallocation
lv: XFS specifiska diska vietas izdalīšana

en: Patch to not show very low speeds
lv: Ielāps, lai nerādītu ļoti mazus ātrumus

en: Patch to show potentially firewalled status
lv: Ielāps, lai rādītu „iespējams aiz ugunsmūra“ statusu

en: Several patches
lv: Daži labojumi

en: Patch to hide menu bar
lv: Ielāps, kas ļauj noslēpt izvēlnes joslu

en: Patch to change file priorities in the webgui
lv: Ielāps prioritāšu mainīšanai, izmantojot tīmekļa saskarni

en: Several webgui patches
lv: Daži tīmekļa saskarnes ielāpi

en: Fixes for several warnings
lv: Dažu brīdinājumu labojumi

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
lv: Ielāps, lai korekti aprēķinātu brīvo vietu diskā „FreeBSD“ sistēmās

en: Patch to fix a crash in ChunkDownloadView
lv: Ielāps, novēršot „ChunkDownloadView“ avarēšanu

en: A couple of bugfixes
lv: Daži labojumi

en: Patch to load torrents silently from the command line
lv: Ielāps, lai klusi ielādētu torentus no komandrindas

en: New set of icons
lv: Jauns ikonu komplekts

en: Drag and drop support for Plasma applet
lv: Vilkšanas un nomešanas atbalsts „Plasma“ sīkrīkam

en: Patch to cleanup the plugin list
lv: Ielāps spraudņu saraksta sakopšanai

en: Patch to make the Plasma applet a popup applet
lv: Ielāps, lai „Plasma“ sīkrīku padarītu uznirstošu

en: Patch to add support for IP ranges in IP filter dialog
lv: Ielāps, pievienojot atbalstu IP diapazoniem IP filtru lodziņā

en: Feature which adds the date a torrent was added
lv: Torenta pievienošanas datuma parādīšana

en: Feature to disable authentication in the webinterface
lv: Iespēja atslēgt autentifikāciju tīmekļa saskarnē

en: Exclusion patterns in the syndication plugin
lv: Izslēgšanas šabloni sindicēšanas spraudnī

en: Patch to rename single file torrents to the file inside
lv: Ielāps vienas datnes torenta pārdēvēšanai datnes nosaukumā

en: Fix for bug 305379
lv: Labojums kļūdai 305379

en: Add support for x-scheme-handler/magnet mimetype
lv: Pievienoja atbalstu „x-scheme-handler/magnet“ MIME tipam

en: Fix for bug 339584
lv: Labojums kļūdai 339584

en: KF5 porting
lv: KF5 portēšana

en: Bugfixes, cleanups and optimizations
lv: Kļūdu labojumi, uzkopšana un optimizēšana

en: KF6 porting
lv: KF6 portēšana

en: Enable logging
lv: Ieslēgt žurnalēšanu

en: Enable logging to standard output. Requires --enable-logging to be specified as well.
lv: Ieslēgt žurnālēšanu standarta izvadei. Nepieciešamas norādīt arī „--enable-logging“.

en: Silently open torrent given on URL
lv: Klusi atvērt URL adresē norādītu torentu

en: Document to open
lv: Atveramais dokuments

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
lv: Norāda, vai rezervēt vietu uz diska pirms torenta lejupielādes sākšanas.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
lv: Rezervēt vietu uz diska pirms torenta lejupielādes sākšanas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
lv: Veikt pilnu, bet ne ātru diska vietas rezervēšanu. Tas ir lēnāk, bet novērš diska fragmentēšanu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
lv: Pilna diska vietas rezervēšana (novērš fragmentāciju)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
lv: Veiktspēja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
lv: Saskarnes atjaunošanas biežums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
lv: <p>Intervāls milisekundēs starp grafiskās saskarnes atjaunošanu.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>šī palielināšana samazinās CPU lietojumu.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
lv: Tīkla iemigšanas intervāls:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cpuUsage)
en: <p>Amount of time the network threads will sleep when they are speed limited. This has absolutely no effect when there are no speed limits.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The lower this is the more CPU is used. Setting it high can lead to lower speeds in high bandwidth situations. </p>
    <p>For example on an 100 Mbit LAN, if you set a limit of 3000 KiB/s, you might not actually reach this speed when this value is too high. Without a limit you can easily get above 3000 KiB/s on a LAN.</p>
lv: <p>Laika daudzums, kurā tīkla pavedieni gulēs, kad tos ierobežos ātrums. Šai vērtībai nav nekādas ietekmes, ja nav ātruma ierobežojuma.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> jo zemāka ir šī vērtība, jo lielāks ir CPU lietojums. Augstas vērtības ātrā platjoslas tīklā var novest pie zemākiem lejupielāžu ātrumiem. </p>
    <p>Piemēram, 100 Mbit lokālā tīkla gadījumā, ja iestatāt 3000 KiB/s ierobežojumu, tad varat faktiski nesasniegt šo ātrumu, ja šo vērtību iestatīsiet kā pārāk lielu. Bez limita lokālajā tīklā varat viegli pārsniegt 3000 KiB/s ātrumu.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Magnets Queue
lv: „Magnet“ rinda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of downloading slots:
lv: Augšupielādēšanas vietu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numMagnetDownloadingSlots)
en: Maximum number of concurrent downloading magnets at the same time.
lv: Maksimālais vienlaicīgi lejupielādējamo „Magnet“ saišu skaits.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Whether or not the magnets that are not downloaded after a maximum period of time must be pushed back at the end of the queue.
lv: Vai „Magnet“ saites, kas nav lejupielādētas pēc maksimālā laika ievieto atpakaļ rindā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Requeue magnets after:
lv: Automātiski pārkārtot „Magnet“ lejupielādes pēc:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en: Maximum time that a magnet can occupy a downloading slot before it will be pushed back in the queue.
lv: Maksimālais laiks, ko „Magnet“ saite var pavadīt lejupielādes vietā pirms to atgriež atpakaļ rindā.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en:  min
lv:  min.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
lv: Dažādi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
lv: Audio datņu priekšskatījuma izmērs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of an audio file, which will be prioritized for previewing.</p>
lv: <p>Datu daudzums audio datnes sākumā un beigās, ko programma prioritizēs priekšskatījumam.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
lv: Video datņu priekšskatījums izmērs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of a video file, which will be prioritized for previewing.</p>
lv: <p>Datu daudzums video datnes sākumā un beigās, ko programma prioritizēs priekšskatījumam.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Tracker list URL:
lv: Sekotāju saraksta URL:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_trackerListUrl)
en: URL of the tracker list used when adding a torrent by infohash
    NOTE: Each tracker must be on its own line. Blank lines are ignored.
lv: Sekotāju saraksta adrese, ko izmanto, pievienojot torentu ar „infohash“.
    PIEZĪME: katram sekotājam ir jābūt savā rindā. Tukšās rindas ignorē.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve the hostname of each peer. This will result in the hostname of a peer being displayed instead of the IP address. 
    
    It can be disabled if you do not like the additional network traffic it generates
lv: Atrast katra dalībnieka resursdatora nosaukumu. Tā rezultātā tiks attēlots dalībnieka resursdatora nosaukums, bet ne IP adrese.
    
    To var izslēgt, ja jums šķiet nevēlama tās ģenerētā papildu tīkla noslodze.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
lv: Atrast dalībnieku datoru nosaukumus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
lv: Iespējas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: DHT is a trackerless protocol to find peers sharing the same torrents as you do.
lv: DHT ir protokols bez sekotājiem, kas ļauj atrast dalībniekus, kuriem ir tie paši torenti, kas ir jums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
lv: Izmantot DHT papildu dalībnieku atrašanai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: UDP port for DHT communications:
lv: UDP ports DHT komunikācijai:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dhtPort)
en: <p>UDP port to use for the DHT protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming DHT requests. The UPnP plugin can do this for you.</p>
lv: <p>UDP ports DHT protokola izmantošanai.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> ja atrodaties aiz maršrutētāja, šis ports ir jāpāradresē, lai tas pieņemtu ienākošos DHT pieprasījumus. To jūsu vietā var izdarīt „UPnP“ spraudnis.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Whether or not to use µTorrent compatible peer exchange.
lv: Vai lietot ar „µTorrent“ savietojamu dalībnieku apmaiņu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
lv: Lietot dalībnieku apmaiņu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
lv: Ieslēgt vai izslēgt tīmekļa devējus, ja tie ir pieejami torentā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
lv: Lietot tīmekļa devējus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: When a torrent has finished downloading, do a full data check on the torrent.
lv: Veikt pilnu datu pārbaudi pēc lejupielādes beigām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
lv: Pārbaudīt datus pēc lejupielādes beigām

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
lv: Šifrēšana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption)
en: <p>Protocol encryption is useful when your ISP is slowing down bittorrent connections. </p>
    <p>The encryption will prevent your bittorrent traffic to be flagged as bittorrent traffic, and so the ISP will not slow it down.</p>
lv: <p>Protokola šifrēšana ir lietderīga, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs palēnina torentu tīkla savienojumus. </p>
    <p>Šifrēšana novērsīs, ka jūsu torentu datu plūsma ir atpazīstama kā torentu plūsma, tāpēc interneta pakalpojumu sniedzējs to nevarēs palēnināt.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
lv: Lietot protokola šifrēšanu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections)
en: Not all clients support encryption, and some people have encryption disabled. If you want to connect to those peers, you need to have this option enabled.
lv: Ne visi klienti atbalsta šifrēšanu, bet ir cilvēki, kuri to izslēdz. Ja vēlaties savienoties ar šādiem dalībniekiem, jums ir jāieslēdz šī opcija.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
lv: Atļaut nešifrētus savienojumus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tracker
lv: Sekotājs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Instead of allowing the tracker to determine your IP address, tell the tracker which IP address to use. Use this when you are behind a proxy.
lv: Tā vietā, lai ļautu sekotājam noteikt jūsu IP adresi, pateikt sekotājam, kādu IP adresi lietot. Izmantojiet šo, ja atrodaties aiz starpniekservera.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
lv: Sūtīt sekotājam pielāgotu IP adresi vai datora nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
lv: Pielāgota IP adrese vai nosaukums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customIP)
en: Custom IP address or hostname to send to the tracker. Hostnames will be resolved at runtime and the resolved IP address will be sent to the tracker.
lv: Pielāgota IP adrese vai datora nosaukums, ko nosūtīt sekotājam. Datora nosaukumu programma katrreiz pārvērtīs  IP adresē un nosūtīs sekotājam.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
lv: Krāsas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_stalledTorrentColor)
en: Color to use for torrents when they are stalled or checking data.
lv: Krāsa torentiem, kad tie ir apstājušies vai notiek to datu pārbaude.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_okTorrentColor)
en: Color to use for torrents while seeding or downloading.
lv: Krāsa torentiem, kad tos dodat vai lejupielādējat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Torrent is running:
lv: Palaists torents:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Torrent is stalled or checking data:
lv: Torents ir apstājies vai notiek datu pārbaude:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_errorTorrentColor)
en: Color to use for torrents with error status.
lv: Krāsa torentiem ar kļūdu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Torrent error:
lv: Torenta kļūda:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_highlightTorrentNameByTrackerStatus)
en: Additionally highlight torrents based on the status of their trackers (if any)
lv: Papildu izcēlums torentiem, ievērojot to sekotāju statusu (ja tāds ir)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_okTrackerConnectionColor)
en: Color to use when at least one tracker is connected and replied no errors or warnings.
lv: Krāsa, kad ir savienojums ar vismaz vienu sekotāju un nav kļūdu vai brīdinājumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Some of the trackers are reachable:
lv: Daži no sekotājiem ir sasniedzami:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_warningsTrackerConnectionColor)
en: Color to use when the best attempt to connect to tracker results in warning.
lv: Krāsa, kad labākais mēģinājums savienoties ar sekotāju beidzas brīdinājumā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: None of the trackers are reachable:
lv: Nav sasniegts neviens sekotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Reachable trackers report warnings:
lv: Sasniedzamo sekotāju ziņojuma brīdinājumi:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_noTrackerConnectionColor)
en: Color to use when all trackers reply the errors or not found.
lv: Krāsa, kad atbild visi sekotāji atbild ar kļūdām vai nav atrasti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Trackers are timing out:
lv: Sekotāju noildze:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_timeoutTrackerConnectionColor)
en: Color to use when the best attempt to connect to tracker results in timeout. Connection will be attempted again later.
lv: Krāsa, kad labākais mēģinājums savienoties ar sekotāju beidzas noildzē. Savienojums tiks mēģināts vēlāk.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Low share ratio:
lv: Zema dalīšanās attiecība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Good share ratio:
lv: Laba dalīšanās attiecība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lowShareRatioColor)
en: Color to display share ratio below minimal good value.
lv: Krāsa dalīšanās attiecībai, kas ir zem minimālās labās vērtības.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_goodShareRatioColor)
en: Color to display share ratio above minimal good value.
lv: Krāsa dalīšanās attiecībai, kas ir virs minimālās labās vērtības.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset colors to their default values (other settings won't change).
lv: Atiestatīt krāsas uz to noklusējuma vērtībām (citi iestatījumi netiks mainīti).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset Colors
lv: Atiestatīt krāsas

en: Application
lv: Programma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
lv: Mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
lv: Mape, kur glabāt torentu informāciju:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
lv: Šajā mapē glabā informāciju par torentiem, kas ir atvērti ar „KTorrent“.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
lv: Mape, ko piedāvāt kā noklusēto saglabāšanas mapi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
lv: Kad torenta lejupielāde pabeigta, dati tiks pārvietoti uz šo mapi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
lv: Pabeigtās lejupielādes pārvietot uz:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
lv: Ar „KTorrent“ atvērtās torentu datnes programma pārvietos uz šo mapi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
lv: Kopēt torentu datnes uz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
lv: Sistēmas ikonu joslas ikona

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Whether or not to always minimize to system tray on startup.
lv: Nosaka, vai programmu vienmēr palaist minimizētu sistēmas ikonu joslā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Always minimize to system tray on startup
lv: Vienmēr palaižot minimizēt sistēmas ikonu joslā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
lv: Vai rādīt uzlecošus paziņojumus sistēmas ikonu joslā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
lv: Rādīt sistēmas ikonu joslas paziņojumus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: When you select multiple torrents to be opened at the same time, open them silently.
lv: Ja atlasāt un atverat vairākus torentus reizē, atvērt tos klusu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
lv: Atvērt vairākus torentus klusu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
lv: Atvērt visus torentus klusu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
lv: Atvērt visus torentus klusu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Prevent computer from going into a sleep state or locking the screen when torrents are running.
lv: Novērš datora aizmigšanu un ekrāna bloķēšanu, kad ir aktīvi torenti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Suppress sleep and automatic screen locking when torrents are running
lv: Apspiest aizmigšanu un automātisku ekrāna bloķēšanu, kad ir aktīvi torenti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: <p>Rename a single file torrent with the name of its only file. </p>
    <p>If for example the file is named <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, the torrent will be displayed as <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>
lv: <p>Pārdēvējiet vienas datnes torentu tā vienīgās datnes nosaukumā. </p>
    <p>Piemēram, ja datne saucas <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, tad torents būs redzams kā <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: Rename single file torrents with the name of its only file
lv: Pārdēvēt vienas datnes torentus šīs datnes nosaukumā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Whether or not new torrents will be highlighted.
lv: Vai izcelt jaunus torentus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Highlight new torrents
lv: Izcelt jaunus torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTotalSpeedInTitle)
en: Show total speed in the window title
lv: Loga virsrakstā rādīt kopējo ātrumu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
lv: Tīkls

en: All interfaces
lv: Visas tīkla saskarnes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
lv: Porti un ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: <p>Port used for the bittorrent protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming connections. The UPnP plugin can do this for you.</p>
lv: <p>Ports torentu protokolam.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> ja jūsu ierīce atrodas tīklā aiz maršrutētāja, šis ports ir jāpāradresē, lai pieņemtu ienākošos savienojumus. To jūsu vietā var izdarīt „UPnP“ spraudnis.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
lv: UDP sekošanas ports:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_udpTrackerPort)
en: <p>Port used for the UDP tracker protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded. The UPnP plugin can do this for you.</p>
lv: <p>UDP sekošanas protokola ports.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai:</span> ja jūsu ierīce atrodas aiz maršrutētāja, šis ports ir jāpāradresē . To jūsu vietā var izdarīt „UPnP“ spraudnis.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
lv: Maksimālais savienojumu skaits vienam torentam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
lv: Maksimālais savienojumu skaits, kas atļauts vienam torentam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
lv: Globālais savienojumu limits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxTotalConnections)
en: The global connection limit for all torrents combined.
lv: Globālais maksimālais savienojumu skaits visiem torentiem kopā.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums KiB/sek.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums KiB/sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
lv: IP pakešu DSCP vērtība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dscp)
en: This value will be filled in the DSCP field of all the IP packets sent for the bittorrent protocol.
lv: Šī vērtība tiks ievietota visu torenta protokola IP pakešu DSCP laukā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
lv: Maksimālais sagatavoto savienojumu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnectingSockets)
en: <p>The maximum number of outgoing connections ktorrent will try to set up simultaneously.</p>
    <p>If you are having trouble with ktorrent blocking other internet traffic, try setting this number a bit lower.</p>
lv: <p>Maksimālais izejošo savienojumu skaits, ko vienlaicīgi mēģinās sagatavot „KTorrent“.</p>
    <p>Ja jums ir problēmas, ka „KTorrent“ bloķē interneta lietojumu citām programmām, mēģiniet samazināt šo vērtību.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
lv: Tīkla ierīce:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, combo_networkInterface)
en: <p>Which network interface to listen on for incoming connections.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Note: </span>Requires a restart to take effect.</p>
lv: <p>Kādu tīkla ierīci klausīties ienākošajiem savienojumiem.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Ievērībai: </span>izmaiņās stājas spēkā pēc pārstartēšanas.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: The µTorrent transport protocol runs over UDP and is optimized to not interfere with other traffic, while still using up all unused bandwidth.
lv: „µTorrent“ transporta protokols darbojas, izmantojot UDP, un ir optimizēts netraucēt pārējai datu plūsmai, tajā pašā laikā izmantojot visus neizmantotos tīkla resursus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
lv: Lietot „µTorrent“ transporta protokolu (µTP)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Don't use TCP for bittorrent connections, only use the µTP protocol. This can lead to slower speeds, seeing that not all bittorrent clients support µTP.
lv: Nelietot TCP torentu savienojumiem, bet lietot tikai µTP protokolu. Tas varētu samazināt lejupielāžu ātrumu, jo ne visi torentu klienti atbalsta µTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
lv: Lietot tikai µTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
lv: Primārais transporta protokols:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_primaryTransportProtocol)
en: The primary transport protocol to use, when attempting to set up a connection with a peer, this protocol is chosen first.
lv: Primārais izmantojamais transporta protokols. Mēģinot izveidot savienojumu ar dalībnieku, šis protokols tiks izvēlēts pirmais.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Let KTorrent calculate the recommended settings based upon the bandwidth you have available.
lv: Ļaut „KTorrent“ aprēķināt ieteicamos iestatījumus, balstoties uz jums pieejamo interneta ātrumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Recommended Settings...
lv: Ieteicamie iestatījumi...

en: Proxy
lv: Starpniekserveris

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use the HTTP proxy settings configured in the settings of KDE.
lv: Lietot KDE iestatījumos konfigurēto HTTP starpniekserveri.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
lv: Izmantot KDE starpniekservera iestatījumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Proxy:
lv: Starpniekserveris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpProxy)
en: IP address or hostname of the HTTP proxy to use.
lv: HTTP starpniekservera IP adrese vai datora nosaukums.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
lv: HTTP starpniekservera ports.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
lv: Vai izmantot starpniekserveri tīmekļa došanas savienojumiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
lv: Izmantot starpniekserveri tīmekļa došanas savienojumiem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for tracker connections.
lv: Vai izmantot HTTP starpniekserveri sekošanas savienojumiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
lv: Izmantot starpniekserveri sekošanas savienojumiem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: <p>Use a SOCKS proxy server for bittorrent connections.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This is not used for tracker connections</p>
lv: <p>Izmantot SOCKS starpniekserveri torentu savienojumiem.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>šis iestatījums netiks izmantots sekotāju savienojumiem</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
lv: Lietot SOCKS starpniekserveri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Server:
lv: Serveris:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksProxy)
en: IP address or hostname of the SOCKS server.
lv: SOCKS servera IP adrese vai datora nosaukums.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_socksPort)
en: Port used by the SOCKS server.
lv: SOCKS servera izmantotais ports

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
lv: Versija:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: If the SOCKS server requires authentication via a username and a password, enable this box.
lv: Ja SOCKS serveris pieprasa autentifikāciju ar lietotājvārdu un paroli.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
lv: Nepieciešams lietotājvārds un parole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksUsername)
en: Username for the SOCKS proxy server.
lv: SOCKS starpniekservera lietotājvārds.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksPassword)
en: Password for the SOCKS proxy server.
lv: SOCKS starpniekservera parole.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
lv: Rindas pārvaldnieks

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: When enabled, the queue manager will be totally disabled, allowing you to fully control all torrents manually.
lv: Kad ieslēgts, rindas pārvaldnieks būs pilnībā izslēgts, ļaujot jums pašrocīgi kontrolēt torentus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
lv: Pašrocīgi kontrolēt torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
lv: Maksimālais lejupielāžu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
lv: Lielākais vienlaicīgi darbojošos lejupielāžu skaits, ko darbināt rindas pārvaldniekam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
lv: Maksimālais došanu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
lv: Lielākais vienlaicīgi darbojošos došanu skaits, ko darbināt rindas pārvaldniekam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
lv: Kad diskā paliek maz vietas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: What to do when the diskspace is running low and the queue manager wants to start a torrent.
lv: Ko darīt, kad diskā paliek maz vietas, bet rindas pārvaldnieks vēlas sākt ielādēt jaunu torentu.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
lv: Nesākt torentu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
lv: Jautāt, vai var sākt torentus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
lv: Sākt torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
lv: Apturēt torentu lejupielādi, ja brīvās vietas ir mazāk par:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en: When the free diskspace drops below this value, stop all torrents downloading.
lv: Ja brīvās vietas daudzums nokrītas zem šīs vērtības, tiks apturētas visas torentu lejupielādes.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: <p>With this enabled, the queue manager will decrease the priority of a torrent which has been stalled for too long. </p>
    <p>This will allow the queue manager to run other torrents, when a torrent is doing nothing.</p>
lv: <p>Kad šis ir ieslēgts, rindas pārvaldnieks samazinās torentu prioritāti, kas pārāk ilgi ir apstājušies. </p>
    <p>Šis atļaus rindas pārvaldniekam pārvaldīt citus torentus, kad torents neko nedara.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: Decrease priority of torrents which are stalled for more than:
lv: Samazināt torenta prioritāti, kas apstājas uz vairāk nekā:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_stallTimer)
en: <p>Time used for the stall timer. When a torrent is stalled longer than this, its priority will be decreased.</p>
lv: <p>Laiks apstājušos torentu taimerim. Kad torents ir apstājies ilgāk par šo laiku, tā prioritāte tiks samazināta.</p>

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
lv: Došana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: When a download is finished, continue seeding it. If this is disabled, the torrent will be stopped.
lv: Turpināt dot torentu arī tad, kad lejupielāde pabeigta. Ja šis ir izslēgts, torents tiks apturēts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
lv: Turpināt dot pēc lejupielādes beigām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
lv: Augšupielādes vietu skaits:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numUploadSlots)
en: The number of upload slots, this determines the number of peers you can upload to simultaneously for one torrent.
lv: Augšupielādes vietu skaits nosaka, cik dalībnieku var vienlaicīgi augšupielādēt datus no viena jūsu torenta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
lv: Noklusētā maksimālā dalīšanās attiecība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxRatio)
en: <p>The maximum share ratio, if this value is reached seeding will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention: </span>This is not used when downloading, only when seeding.</p>
lv: <p>Maksimālā dalīšanās attiecība. Ja šī vērtība ir sasniegta, došana tiks apturēta. Tas ir piemērojams tikai no jauna atvērtiem torentiem, bet eksistējošos torentus šīs vērtības izmaiņas nemainīs.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>šī vērtība netiks izmantota lejupielādei, bet tikai došanai.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
lv: Noklusētais maksimālais došanas laiks:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxSeedTime)
en: The maximum seed time in hours. Once you reach this time, the torrent will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.
lv: Maksimālais došanas ilgums stundās. Kad sasniegts šis ilgums, programma torentu apturēs. Šo vērtību izmanto tikai no jauna atvērti torenti, bet jau esošos neietekmē.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_greenRatio)
en: Value at which the share ratio will be displayed with a green color. Lower ratios will be displayed in red. Colors can be changed in color settings.
lv: Vērtība, pie kuras dalīšanās attiecība būs parādīta zaļā krāsā. Zemāka attiecība tiks parādīta sarkanā. Krāsas var tikt mainītas krāsu iestatījumos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
lv: Minimālā labas dalīšanās attiecība:

en: Calculate Recommended Settings
lv: Aprēķināt ieteicamos iestatījumus

en: (= %1/s)
lv: (= %1/sek.)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
lv: Ieteicamie iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available upload bandwidth:
lv: Pieejamais augšupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available download bandwidth:
lv: Pieejamais lejupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
lv: Aprēķināt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
lv: Pieejamais ātrums katrai vietai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_sim_torrents)
en: Number of torrents you usually download simultaneously:
lv: Torentu skaits, ko parasti vienlaicīgi lejupielādējat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
lv: Vietas uz torentu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
lv: Ieteicamie iestatījumi:

en: Speed down: %1 / up: %2
lv: Ātrums lejupielādei: %1 / augšupielādei: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
lv: Pārsūtīts lejupielādē: %1 / augšupielādē: %2

en: DHT: off
lv: DHT: izsl.

en: %1 node | %1 nodes
lv[0]: %1 mezgls
lv[1]: %1 mezgli
lv[2]: %1 mezglu

en: %1 task | %1 tasks
lv[0]: %1 uzdevums
lv[1]: %1 uzdevumi
lv[2]: %1 uzdevumu

[ctx: Progress bar percentage label]
en: %p%
lv: %p %

en: The desktop is offline
lv: Darbvirsma ir nesaistē

en: Magnet Link
lv: „Magnet“ saite

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Peers
lv: Dalībnieki

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Queued
lv: Rindā

en: Stopped
lv: Apturēts

en: Start Magnet
lv: Sākt „Magnet“

en: Stop Magnet
lv: Apturēt „Magnet“

en: Copy Magnet URL
lv: Kopēt „Magnet“ URL

en: Remove Magnet
lv: Dzēst „Magnet“

en: Order
lv: Kārtība

en: Name
lv: Nosaukums

en: Time Stalled
lv: Stāvēšanas laiks

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Running
lv: Darbojas

en: Not queued
lv: Nav rindā

en: Order of a torrent in the queue.
    Use drag and drop or the move up and down buttons on the right to change the order.
lv: Torenta kārtība rindā.
    Lai mainītu kārtību, velciet un nometiet torentus vai lietojiet pogas „Augšup“ un „Lejup“ labajā pusē.

en: Search
lv: Meklēšana

en: Show Search
lv: Rādīt meklēšanu

en: Show or hide the search bar
lv: Rādīt vai slēpt meklēšanas joslu

en: Move Top
lv: Pārvietot augšā

en: Move a torrent to the top of the queue
lv: Pārvietot torentu rindas augšgalā

en: Move a torrent up in the queue
lv: Pārvietot torentu augšup rindā

en: Move a torrent down in the queue
lv: Pārvietot torentu lejup rindā

en: Move Bottom
lv: Pārvietot apakšā

en: Move a torrent to the bottom of the queue
lv: Pārvietot torentu rindas apakšgalā

en: Show Downloads
lv: Rādīt lejupielādes

en: Show all downloads
lv: Rādīt visas lejupielādes

en: Show Uploads
lv: Rādīt augšupielādes

en: Show all uploads
lv: Rādīt visas augšupielādes

en: Show Not Queued
lv: Rādīt nerindotos

en: Show all not queued torrents
lv: Rādīt visus nerindotos torentus

en: Widget to manage the torrent queue
lv: Logdaļa torentu rindas pārvaldībai

en: Magnet Downloader
lv: „Magnet“ lejupielādētājs

en: Displays the currently downloading magnet links
lv: Rāda šobrīd lejupielādētās „Magnet“ saites

en: Start All
lv: Sākt visus

en: Start all torrents
lv: Sākt visus torentus

en: Stop All
lv: Apturēt visus

en: Stop all torrents
lv: Apturēt visus torentus

en: Suspend Torrents
lv: Iemidzināt torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
lv: Iemidzināt visus aktīvos torentus

en: Group View
lv: Grupu skats

en: Show or hide the group view
lv: Rādīt vai slēpt grupu skatu

en: Filter Torrents
lv: Filtrēt torentus

en: Filter torrents based on filter string
lv: Filtrēt torentus pēc ievadītā filtra

en: Set max upload speed
lv: Iestatīt maks. augšupielādes ātrumu

en: Set max download speed
lv: Iestatīt maks. lejupielādes ātrumu

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
lv: Lejupielādes ātrums: <b>%1</b><br/>Augšupielādes ātrums: <b>%2</b><br/>Saņemts: <b>%3</b><br/>Nosūtīts: <b>%4</b>

en: <b>%1</b> was silently opened.
lv: <b>%1</b> ir klusu atvērts.

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
lv: Ir pabeigta <b>%1</b> lejupielāde.<br>Vidējais ātrums: %2 lejup / %3 augšup.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
lv: Ir sasniegta <b>%1</b> maksimālā dalīšanās attiecība — %2, un tas ir apturēts.<br>Augšupielādēts %3, vidējais ātrums %4.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
lv: Ir sasniegts <b>%1</b> maksimālais došanas laiks — %2 stundas, un tas ir apturēts.<br>Augšupielādēts %3, vidējais ātrums %4.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
lv: <b>%1</b> ir apturēts ar šādu kļūdu: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
lv: Torentā <b>%1</b> ir atrasti bojāti dati.<br>Vēlams veikt šī torenta datu viengabalainības pārbaudi.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
lv: <b>%1</b> ir sasniedzis maksimālo dalīšanās attiecību %2, tāpēc to nevar ielikt rindā. <br> Ja vēlaties turpināt došanu, noņemiet šo ierobežojumu.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
lv: Torents <b>%1</b> ir sasniedzis maksimālo došanas laiku — %2 stundas —, tāpēc to nevar ielikt rindā. Ja vēlaties turpināt došanu, noņemiet šo ierobežojumu.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
lv: Nevar sākt <b>%1</b>: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
lv[0]: Nevar dot vairāk par %1 torentu. <br>
lv[1]: Nevar dot vairāk par %1 torentiem. <br>
lv[2]: Nevar dot vairāk par %1 torentiem. <br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
lv[0]: Nevar lejupielādēt vairāk par %1 torentu. <br>
lv[1]: Nevar lejupielādēt vairāk par %1 torentiem. <br>
lv[2]: Nevar lejupielādēt vairāk par %1 torentiem. <br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
lv: Ja vēlaties izmainīt šos ierobežojumus, dodieties uz “Iestatījumi“ —> „Konfigurēt „KTorrent““.

en: There is not enough diskspace available.
lv: Nepietiek brīvas vietas diskā.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
lv: Ierīces diskā ir maz brīvas vietas.<br /><b>%1</b> lejupielādē „%2“.

en: Torrent has been stopped.<br />
lv: Torents ir apturēts. <br />

en: Upload speed limit in KiB/s
lv: Augšupielādes ātruma ierobežojums KiB/s

en: Download speed limit in KiB/s
lv: Lejupielādes ātruma ierobežojums KiB/s

en: Unlimited
lv: Neierobežots

en: Torrent Settings
lv: Torenta iestatījumi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
lv: Īpašības

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
lv: DHT ir sadalīta datubāze, kas var tikt izmantota, lai torentam atrastu dalībniekus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
lv: Izmantot DHT papildu dalībnieku atrašanai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, pex)
en: Peer exchange results in more peers being found, by exchanging information about peers with other peers.
lv: Dalībnieku apmaiņas rezultātā, apmainoties ar dalībnieku informāciju, var atrast vairāk dalībnieku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
lv: Izmantot dalībnieku apmaiņu, lai atrastu vairāk dalībnieku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
lv: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superdošanas režīms ir īpašs došanas režīms, kas ļauj sasniegt augstāku došanas efektivitāti ar mazāku tīkla patēriņu, lai izplatītu torentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>šo iestatījumu izmantojiet tikai tad, ja nav pilnībā izveidojies devēju spieta loks. Kad jau pastāv vairāki aktīvi devēji, šis režīms kļūst nelietderīgs.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
lv: Došanai izmantot superdošanas režīmu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
lv: Pēc torenta lejupielādes pabeigšanas datus pārvietot uz citu mapi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
lv: Datņu pārvietošanas vieta.

en: Checked %v of %m chunks
lv: Pārbaudīti %v no %m gabaliem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
lv: Atrasti:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_found)
en: The number of chunks which were not downloaded but have been found anyway.
lv: Gabalu skaits, kas netika lejupielādēti, bet ir tāpat atrasti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
lv: Neizdevās:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_failed)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are not OK.
lv: Gabalu skaits, kas ir lejupielādēti, bet nav kārtībā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
lv: Nav lejupielādēti:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_not_downloaded)
en: The number of chunks which have not been downloaded.
lv: Gabalu skaits, kas nav lejupielādēti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
lv: Lejupielādēti:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_downloaded)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are OK.
lv: Lejupielādēto un gatavo gabalu skaits.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
lv: Kļūdas:

en: Filter...
lv: Filtrēt...

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
lv: Sākt

en: Start all selected torrents in the current tab
lv: Sākt visus aktīvajā cilnē atlasītos torentus

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
lv: Piespiedu sākt

en: Force start all selected torrents in the current tab
lv: Piespiedu sākt visus aktīvajā cilnē atlasītos torentus

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop all selected torrents in the current tab
lv: Apturēt visus aktīvajā cilnē atlasītos torentus

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
lv: Pauzēt

en: Pause all selected torrents in the current tab
lv: Pauzēt visus aktīvajā cilnē atlasītos torentus

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove all selected torrents in the current tab
lv: Noņemt visus aktīvajā cilnē atlasītos torentus

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
lv: Sākt visus

en: Start all torrents in the current tab
lv: Sākt visus torentus aktīvajā cilnē

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
lv: Apturēt visus

en: Stop all torrents in the current tab
lv: Apturēt visus torentus aktīvajā cilnē

en: Remove Torrent and Data
lv: Dzēst torentu un datus

en: Rename Torrent
lv: Pārdēvēt torentu

en: Add Peers
lv: Pievienot dalībniekus

en: Manual Announce
lv: Manuāla paziņošana

en: Scrape
lv: Pārbaudīt pieejamos dalībniekus

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Data Directory
lv: Datu mape

en: Temporary Directory
lv: Pagaidu mape

en: Move Data
lv: Pārvietot datus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Remove from Group
lv: Izņemt no grupas

en: Check Data
lv: Pārbaudīt datus

en: Check all the data of a torrent
lv: Pārbaudīt visus torenta datus

en: Copy Torrent URL
lv: Kopēt torenta URL

en: Export Torrent
lv: Eksportēt torentu

en: Set the speed limits of individual torrents
lv: Iestatīt ātruma ierobežojumus atsevišķiem torentiem

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
lv: Torents <b>%1</b> nav pabeigts. Vai vēlaties izdzēst arī nepabeigtos datus?

en: Remove Download
lv: Aizvākt lejupielādi

en: Delete Data
lv: Dzēst datus

en: Keep Data
lv: Paturēt datus

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
lv: Jūs pazaudēsiet visus šo torentu lejupielādētos datus. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Remove Torrent
lv: Dzēst torentu

en: Select a directory to move the data to.
lv: Izvēlieties mapi, uz kuru pārvietot datus.

[ctx: Progress bar percentage label]
en: %1%
lv: %1 %

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Size
lv: Izmērs

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
lv: Atlicis

en: Down Speed
lv: Ienākošais ātrums

en: Up Speed
lv: Izejošais ātrums

en: Time Left
lv: Atlikušais laiks

en: Seeders
lv: Devēji

en: Leechers
lv: Ņēmēji

en: % Complete
lv: % pabeigts

en: Share Ratio
lv: Dalīšanās attiecība

en: Time Downloaded
lv: Lejupielādes laiks

en: Time Seeded
lv: Došanas laiks

en: Location
lv: Vieta

en: Added
lv: Pievienots

en: How much data we have downloaded of the torrent
lv: Cik daudz datu ir lejupielādēts šim torentam

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
lv: Kopējais torenta izmērs, neskaitot izlaistās datnes

en: How much data we have uploaded
lv: Cik daudz datu ir augšupielādēts

en: How much data left to download
lv: Cik daudz datu ir atlicis lejupielādēt

en: Current download speed
lv: Pašreizējais lejupielādes ātrums

en: Current upload speed
lv: Pašreizējais augšupielādes ātrums

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
lv: Cik daudz laika ir palicis līdz torenta lejupielādes pabeigšanai vai līdz maksimālās dalīšanās attiecības sasniegšanai, ja tā ir ieslēgta

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
lv: Cik daudz devēju ir pieslēgušies (sekotāja ziņotais devēju skaits)

en: How many leechers we are connected to (How many leechers there are according to the tracker)
lv: Cik daudz ņēmēju ir pieslēgušies (sekotāja ziņotais ņēmēju skaits)

en: The percentage of data we have of the whole torrent, not including excluded files
lv: Procenti no visiem lejupielādētajiem torenta datiem, neskaitot izlaistās datnes

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
lv: Dalīšanās attiecība ir augšupielādēto baitu daudzums, kas dalīts ar lejupielādēto baitu daudzumu

en: How long we have been downloading the torrent
lv: Cik ilgi lejupielādējam šo torentu

en: How long we have been seeding the torrent
lv: Cik ilgi dodam šo torentu

en: The location of the torrent's data on disk
lv: Torenta datu atrašanās vieta diskā

en: When this torrent was added
lv: Kad šis torents tika pievienots

en: %1<br>Url: <b>%2</b>
lv: %1<br>URL: <b>%2</b>

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
lv: <br/><br/>Neizdevās sazināties ar sekotāju.

en: KTorrent's UPnP test application
lv: „KTorrenta“ UPnP pārbaudes programma

en: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson and Ivan Vasic
lv: &copy; 2005—2007 Joris Guisson un Ivan Vasic

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
lv: UPnP pārbaudes programma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Router:
lv: Maršrutētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
lv: Maršrutētāji netika atrasti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
lv: Meklēt maršrutētājus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
lv: Protokols:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
lv: Pāradresācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
lv: Atcelt portu pāradresāciju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_verbose)
en: Verbose mode
lv: Runīgais režīms

en: Maximum share ratio reached.
lv: Sasniegta maksimālā došanas attiecība.

en: Maximum seed time reached.
lv: Sasniegts maksimālais došanas ilgums.

en: Uploads
lv: Augšupielādes

en: Running Uploads
lv: Darbojošās augšupielādes

en: Not Running Uploads
lv: Nedarbojošās augšupielādes

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Running Downloads
lv: Darbojošās lejupielādes

en: Not Running Downloads
lv: Nav darbojošas lejupielādes

en: Active Torrents
lv: Aktīvie torenti

en: Active Downloads
lv: Aktīvās lejupielādes

en: Active Uploads
lv: Aktīvās augšupielādes

en: Passive Torrents
lv: Pasīvie torenti

en: Passive Downloads
lv: Pasīvās lejupielādes

en: Passive Uploads
lv: Pasīvās augšupielādes

en: Custom Groups
lv: Pielāgotās grupas

en: Ungrouped Torrents
lv: Negrupēti torenti

[ctx: *.torrent]
en: Torrents
lv: Torenti

en: All files
lv: Visas datnes

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
lv: Maksimālais lejupielāžu skaits (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
lv: Maksimālais devēju skaits (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (startDownloadsOnLowDiskSpace), group (downloads)
en: Start downloads on low disk space?
lv: Vai sākt lejupielādes, ja atlicis maz brīvas vietas uz diska?

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
lv: Maksimālais viena torenta savienojumu skaits (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
lv: Maksimālais visu torentu savienojumu skaits (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
lv: Maksimālais augšupielādes ātrums KiB/sek. (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
lv: Maksimālais lejupielādes ātrums KiB/sek (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
lv: Maksimālā dalīšanās attiecība (0 = neierob.)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
lv: Rādīt sistēmas joslas ikonu

note: i18n: ectx: label, entry (showTotalSpeedInTitle), group (downloads)
en: Show a total speeds in the title
lv: Virsrakstā rādīt kopējos ātrumus

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
lv: Rādīt ātruma indikatoru sistēmas joslas ikonā

note: i18n: ectx: label, entry (downloadBandwidth), group (downloads)
en: Download bandwidth (in kb/s):
lv: Pieejamais lejupielādes ātrums (kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (uploadBandwidth), group (downloads)
en: Upload bandwidth (in kb/s):
lv: Pieejamais augšupielādes ātrums (kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (alwaysMinimizeToSystemTray), group (downloads)
en: Always minimize to system tray on startup.
lv: Ieslēdzot vienmēr minimizēt uz sistēmas ikonu joslu.

note: i18n: ectx: label, entry (showPopups), group (downloads)
en: Show popup messages when torrent is finished.
lv: Rādīt uzlecošos ziņojumus, kad torents ir pabeigts.

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
lv: Turpināt piedāvāt pēc lejupielādes beigām

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
lv: Mape pagaidu datņu glabāšanai

note: i18n: ectx: label, entry (useSaveDir), group (downloads)
en: Whether to automatically save downloads to saveDir
lv: Vai lejupielādes automātiski saglabāt saglabāšanas mapē

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
lv: Mape lejupielādējamo datņu saglabāšanai

note: i18n: ectx: label, entry (useTorrentCopyDir), group (downloads)
en: Whether to automatically copy .torrent files to torrentCopyDir
lv: Vai .torrent datnes automātiski pārkopēt uz torentu kopiju mapi

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
lv: Mape .torrent datņu pārkopēšanai

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
lv: Vai lietot pielāgotu IP, kuru padot trakerim

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
lv: Mape, kas tika izmantota kā pēdējā saglabāšanas mape

note: i18n: ectx: label, entry (customIP), group (downloads)
en: IP to pass to the tracker
lv: Sekotājam padodamā IP adrese

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
lv: Saskarnes atjaunošanas biežums

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
lv: DHT atbalsts

note: i18n: ectx: label, entry (dhtPort), group (downloads)
en: DHT port
lv: DHT ports

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
lv: Augšupielādes vietu skaits

note: i18n: ectx: label, entry (shownColumns), group (downloads)
en: Columns shown in KTorrentView
lv: „KTorrentView“ rādītās kolonnas

note: i18n: ectx: label, entry (minDiskSpace), group (downloads)
en: When there is no space left to complete download, and the available disk space is less than this value, the torrent will be stopped.
lv: Kad lejupielādes pabeigšanai nav atlikusi vieta diskā, jo pieejamā vieta ir mazāka par šo vērtību, torents tiks apturēts.

note: i18n: ectx: label, entry (useCompletedDir), group (downloads)
en: Whether to automatically move completed downloads to completedDir
lv: Vai pabeigtās lejupielādes automātiski pārvietot pabeigto mapē

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
lv: Mape, uz kuru pārvietot pabeigtās lejupielādes

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeedTime), group (downloads)
en: Maximum seed time in hours (0 = no limit)
lv: Maksimālais došanas ilgums stundās (0 = neierob.)

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Warning: %1
lv: Uzmanību: %1

en: Downloaded Chunks
lv: Lejupielādētie gabali:

en: Chunks to Download
lv: Lejupielādējamie gabali

en: Excluded Chunks
lv: Izlaistie gabali

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
lv: Ir sasniegta torenta „%1“ maksimālā dalīšanās attiecība un maksimālais došanas laiks. Vai ignorēt to un tomēr sākt dot?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
lv: Ir sasniegta torenta „%1“ maksimālā dalīšanās attiecība. Vai ignorēt to un tomēr sākt dot?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
lv: Ir sasniegts torenta „%1“ maksimālais došanas laiks. Vai ignorēt to un tomēr sākt dot?

en: Limits reached.
lv: Sasniegts ierobežojums.

[ctx: @action:button]
en: Start
lv: Sākt

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
lv: Nepietiek vietas diskā šī torenta ielādei. Vai tik un tā vēlaties turpināt?

en: Insufficient disk space for %1
lv: Nepietiek vietas diskā, lai saglabātu „%1“

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
lv: Nepietiek vietas diskā šo torentu ielādei. Vai tik un tā vēlaties tos sākt?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
lv: Šiem torentiem ir sasniegts maksimālais došanas laiks. Vai tika un tā dot?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
lv: Šiem torentiem ir sasniegta maksimālā dalīšanās attiecība. Vai tik un tā sākt?

en: Error starting torrent %1: %2
lv: Kļūd,a sākot torentu „%1“: %2

en: Error
lv: Kļūda

en: Error stopping torrent %1: %2
lv: Kļūda, apturot torentu „%1“: %2

en: File
lv: Datne

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
lv: Nevar ierakstīt ārpus „mmap“ bufera beigām.

en: Scheduler
lv: Plānotājs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
lv: Speciālie ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use these global limits when the screensaver is activated, instead of the ones configured in the network settings.
lv: Kad aktivizēts ekrānsaudzētājs, lietot šos globālos ierobežojumus, bet ne tīkla iestatījumos konfigurētos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
lv: Lietot citus ātruma ierobežojumus, ja ir aktivizēts ekrānsaudzētājs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverUploadLimit)
en: Global upload limit when the screensaver is activated.
lv: Globālais augšupielādes ierobežojums, kad aktivizēts ekrānsaudzētājs.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverDownloadLimit)
en: Global download limit when the screensaver is activated.
lv: Globālais lejupielādes ierobežojums, kad aktivizēts ekrānsaudzētājs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
lv: Plānotāja fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
lv: Plānotāja fona krāsa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
lv: Plānotāja līniju krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
lv: Plānotāja līniju krāsa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
lv: Plānotāja vienuma krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
lv: Plānotāja parasta vienuma krāsa.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
lv: Iemidzināta plānotāja ieraksta krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
lv: Iemidzināta plānotāja ieraksta krāsa.

en: Bandwidth Scheduler
lv: Tīkla slodzes plānotājs

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
lv: Rediģēt ierakstu

en: Add an item
lv: Pievienot ierakstu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
lv: Ilgums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
lv: No:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
lv: Līdz:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
lv: No:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
lv: Līdz:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
lv: Ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
lv: Lejupielādes ierobežojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
lv: Augšupielādes ierobežojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
lv: Kad aktivizēts ekrānsaudzētājs:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
lv: Savienojumu ierobežojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
lv: Uzlikt savienojumu ierobežojumus

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
lv: Tīkla slodzes plānotājs

en: Cannot open file %1: %2
lv: Neizdevās atvērt datni „%1“: %2

en: The file %1 is corrupted or not a proper KTorrent schedule file.
lv: Datne „%1“ ir bojāta vai nav „KTorrent“ plānotāja datne.

en: Edit the bandwidth schedule
lv: Rediģēt tīkla slodzes plānu

en: Load Schedule
lv: Ielādēt plānu

en: Save Schedule
lv: Saglabāt plānu

en: New Item
lv: Jauns ieraksts

en: Remove Item
lv: Izņemt ierakstu

en: Edit Item
lv: Rediģēt ierakstu

en: Clear Schedule
lv: Attīrīt plānu

en: Scheduler Active
lv: Plānotājs aktīvs

en: Activate or deactivate the scheduler
lv: Aktivizēt vai deaktivizēt plānotāju

en: KTorrent scheduler files
lv: „KTorrent“ plānotāja datnes

en: This item conflicts with another item in the schedule, we cannot change it.
lv: Šis ieraksts konfliktē ar citu plānotāja ierakstu, tāpēc nevar veikt šo izmaiņu.

en: Suspended
lv: Iemidzināts

en: %1 Down
    %2 Up
lv: %1 ienāk.
    %2 izej.

en: Current schedule: suspended
lv: Aktīvais plāns: iemidzināts

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
lv: Aktīvais plāns: lejupielāde %1/s, augšupielāde %2/s

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
lv: Aktīvais plāns: neierobežota lejupielāde, augšupielāde %1/s

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
lv: Aktīvais plāns: lejupielāde %1/s, neierobežota augšupielāde

en: Current schedule: unlimited upload and download
lv: Aktīvais plāns: neierobežots

en:  (scheduler disabled)
lv:  (plānotājs atslēgts)

en: Current schedule:
lv: Aktīvais plāns:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
lv: Datņu lejupielādes kārtība

en: File download order for <b>%1</b>:
lv: Datņu lejupielādes kārtība torentam <b>%1</b>:

en: Seasons and Episodes
lv: Sezonas un epizodes

en: Album Track Order
lv: Albuma celiņu secība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
lv: Datņu lejupielādes kārtība:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
lv: Vai ieslēgt vai izslēgt pielāgotu datņu lejupielādes kārtību.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
lv: Pielāgota datņu lejupielādes kārtība ir ieslēgta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
lv: Kārtot pēc

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
lv: Meklēt datnes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_order)
en: Order in which to download the files of a torrent. The file at the top will be downloaded first, followed by the second, then the third ...
lv: Kārtība, kādā lejupielādēt torenta datnes. Augstāk esošās datnes tiks ielādēti pirmās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
lv: Pievienot sekotājus

en: Available Chunks
lv: Pieejamie gabali

en: Unavailable Chunks
lv: Nepieejamie gabali

en: Chunk
lv: Gabals

en: Peer
lv: Dalībnieks

en: Files
lv: Datnes

en: Number of the chunk
lv: Gabala numurs

en: Download progress of the chunk
lv: Gabala lejupielādes progress

en: Which peer we are downloading it from
lv: Dalībnieki, no kuriem lejupielādē

en: Download speed of the chunk
lv: Gabala lejupielādes ātrums

en: Which files the chunk is located in
lv: Datnes, kurās atrodas šis gabals

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
lv: Gabali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
lv: Kopā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
lv: Šobrīd ielādē:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
lv: Izlaisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
lv: Palikuši:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: Open file]
en: Open
lv: Atvērt

[ctx: Open file with]
en: Open With
lv: Atvērt ar

[ctx: Rename file]
en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Check File
lv: Pārbaudīt datni

en: Download first
lv: Lejupielādēt pirmo

en: Download normally
lv: Lejupielādēt normāli

en: Download last
lv: Lejupielādēt pēdējo

en: Do not download
lv: Nelejupielādēt

en: Delete File(s)
lv: Dzēst datni(es)

en: Move File
lv: Pārvietot datni

en: Collapse Folder Tree
lv: Sakļaut mapju koku

en: Expand Folder Tree
lv: Izvērst mapju koku

en: File Tree
lv: Datņu koks

en: File List
lv: Datņu saraksts

en: Show Filter
lv: Rādīt filtru

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lv[0]: Jūs pazaudēsiet visus šīs datnes datus. Vai tiešām vēlaties to darīt?
lv[1]: Jūs pazaudēsiet visus šo datņu datus. Vai tiešām vēlaties to darīt?
lv[2]: Jūs pazaudēsiet visus šo datņu datus. Vai tiešām vēlaties to darīt?

en: Not enough data downloaded for opening the file.
    
    Enable sequential download mode for it to obtain necessary data with a higher priority?
lv: Nav lejupielādēts pietiekams datu apjoms datnes atvēršanai.
    
    Vai ieslēgt sekvenciālās lejupielādes režīmu, lai prioritāri lejupielādētu nepieciešamos datus?

[ctx: @action:button]
en: Enable Sequential Download Mode
lv: Ieslēgt sekvenciālās lejupielādes režīmu

en: Info Widget
lv: Informatīvā logdaļa

[ctx: @title:tab]
en: Status
lv: Statuss

en: Displays status information about a torrent
lv: Rāda torenta statusa informāciju

[ctx: @title:tab]
en: Files
lv: Datnes

en: Shows all the files in a torrent
lv: Rāda visas torenta datnes

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
lv: Rāda visus torenta dalībniekus, kuriem esat pieslēdzies

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
lv: Rāda visus torenta gabalus, ko lejupielādē

en: Displays information about all the trackers of a torrent
lv: Rāda informāciju par visiem torenta sekotājiem.

en: Webseeds
lv: Tīmekļa devēji

en: Displays all the webseeds of a torrent
lv: Rāda visus torenta tīmekļa devējus

[ctx: @title:column]
en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
lv: % pabeigts

[ctx: Download first]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: Download last]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
lv: Normāli

[ctx: Preview available]
en: Available
lv: Pieejams

[ctx: Preview pending]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: No preview available]
en: No
lv: Nav

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
lv: Normāli

[ctx: preview available]
en: Available
lv: Pieejams

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
lv: Cilnes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Whether or not to show the peers tab in the bottom of the window.
lv: Vai loga apakšā rādīt dalībnieku saraksta cilni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
lv: Rādīt dalībnieku sarakstu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Whether or not to show the chunks tab in the bottom of the window.
lv: Vai loga apakšā rādīt gabalu cilni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
lv: Rādīt šobrīd lejuplādēto gabalu sarakstu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Whether or not to show the trackers tab in the bottom of the window.
lv: Vai loga apakšā rādīt sekotāju cilni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
lv: Rādīt sekotāju sarakstu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Whether or not to show the webseeds tab at the bottom of the window.
lv: Vai loga apakšā rādīt tīmekļa devēju cilni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
lv: Rādīt tīmekļa devēju sarakstu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
lv: Datņu prioritātes krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
lv: Pirmā prioritāte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_firstColor)
en: Color to use for first priority files.
lv: Krāsa prioritārajām datnēm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
lv: Pēdējā prioritāte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lastColor)
en: Color to use for last priority files.
lv: Krāsa ne prioritārajām datnēm

note: i18n: ectx: label, entry (showPeerView), group (general)
en: Show peer view tab in main window
lv: Rādīt dalībnieku skata cilni galvenajā logā

note: i18n: ectx: label, entry (showChunkView), group (general)
en: Show chunk download view tab in main window
lv: Rādīt gabalu lejupielāžu cilni galvenajā logā

note: i18n: ectx: label, entry (showTrackersView), group (general)
en: Show trackers view tab in main window
lv: Rādīt sekotāju skata cilni galvenajā logā

en: Kick Peer
lv: Padzīt dalībnieku

en: Ban Peer
lv: Aizliegt dalībnieku

[ctx: Choked]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not choked]
en: No
lv: Nē

[ctx: Snubbed]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not snubbed]
en: No
lv: Nē

[ctx: File percentage stat]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: Interested]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not Interested]
en: No
lv: Nē

[ctx: Interesting]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not Interesting]
en: No
lv: Nē

en: Address
lv: Adrese

en: Country
lv: Valsts

en: Client
lv: Programma

en: Choked
lv: Aizņemts

en: Snubbed
lv: Ignorē

en: Availability
lv: Pieejamība

en: Score
lv: Punkti

en: Upload Slot
lv: Augšupielādes vieta

en: Requests
lv: Pieprasījumi

en: Interested
lv: Ieinteresēts

en: Interesting
lv: Interesants

en: IP address of the peer
lv: Dalībnieka IP adrese

en: Country the peer is in
lv: Dalībnieka atrašanās valsts

en: Which client the peer is using
lv: Dalībnieka izmantotā programma

en: Download speed
lv: Lejupielādes ātrums

en: Upload speed
lv: Augšupielādes ātrums

en: Whether or not the peer has choked us - when we are choked the peer will not send us any data
lv: Vai dalībnieks ir sūtījis pārmērīgus datus — ja tā ir, tas jums datus nesūtīs

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
lv: „Ignorē“ nozīmē, ka dalībnieks pēdējās divas minūtes nav sūtījis nekādus datus

en: How much data the peer has of the torrent
lv: Cik daudz šī torrenta datu dalībniekam ir

en: Whether or not the peer has DHT enabled
lv: Vai dalībniekam ir ieslēgts DHT

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
lv: Dalībnieka punkti. „KTorrent“ tos izmanto, lai noteiktu, kam augšupielādēt

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
lv: Tikai dalībnieki ar augšupielādes vietu saņems datus.

en: The number of download and upload requests
lv: Lejupielādes un augšupielādes pieprasījumu skaits

en: How much data we have downloaded from this peer
lv: Cik daudz datu ir lejupielādēts no šī dalībnieka

en: How much data we have uploaded to this peer
lv: Cik daudz datu ir augšupielādēts šim dalībniekam

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
lv: Vai šis dalībnieks ir ieinteresēts lejupielādēt no jums

en: Whether we are interested in downloading from this peer
lv: Vai ir jums interese lejupielādēt no šī dalībnieka

en: Private
lv: Privāts

en: Public
lv: Publisks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
lv: Informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
lv: Vidējais lejupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
lv: Vidējais augšupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
lv: Informācijas jaucējkods:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
lv: Lejupielādēti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
lv: Pieejamie gabali:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
lv: Dalīšanās

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
lv: Dalīšanās attiecība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
lv: Attiecības ierobežojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
lv: Laika ierobežojums:

en: Times Downloaded
lv: Reizes lejupielādēts

en: Next Update
lv: Nākamā atjaunošana

en: Copy Tracker URL
lv: Kopēt torenta URL

en: Copy Tracker status
lv: Kopēt sekotāja statusu:

en: Several URL's could not be added because they are malformed:
lv: Vairākas URL neizdevās pievienot, jo tās nav pareizi noformētas:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
lv: Jau ir sekotājs ar nosaukumu <b>%1</b>.

en: The following duplicate trackers were not added:
lv: Šie dublējošies sekotāji nav pievienoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
lv: Noņemt sekotāju

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Changes the current active tracker for private torrents.
lv: Maina pašreizējo aktīvo sekotāju privātiem torentiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
lv: Pārslēgt sekotāju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
lv: Atjaunot sekotājus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
lv: Atjaunot noklusēto

en: Speed
lv: Ātrums

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
lv: Nevar pievienot tīmekļa devēju „%1“, jo tas jau ir tīmekļa devēju sarakstā.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
lv: Nevar aizvākt tīmekļa devēju „%1“, tas ir daļa no torenta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_webseed)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p>
lv: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Torentam pievienojamais tīmekļa devējs.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ievērībai: </span>atbalstīti ir tikai tīmekļa devēji.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
lv: Pievienot tīmekļa devēju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
lv: Izņemt tīmekļa devēju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
lv: Ieslēgt visu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
lv: Izslēgt visu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
lv: Pārveido...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Converting block list to KTorrent format. This might take some time.
lv: Pārvērš bloku sarakstu „KTorrent“ formātā. Tas aizņems nedaudz laika.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
lv: &Atcelt

en: Loading txt file...
lv: Ielādē teksta datni...

en: There are no IP addresses to convert in %1
lv: „%1“ nesatur pārveidojamas IP adreses

en: Automatic update of IP filter failed: %1
lv: Automātiskā IP filtra atjaunināšana neizdevās: %1

en: 7z files are not supported
lv: „7z“ datnes programma neatbalsta

en: Cannot determine file type of <b>%1</b>
lv: Neizdevās noteikt <b>%1</b> datnes tipu

en: Cannot open zip file %1.
lv: Neizdevās atvērt „zip“ datni „%1“.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
lv: Automātiskā IP filtra atjaunināšana neizdevās: nevar atvērt „zip“ datni „%1“

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
lv: Neizdevās atrast bloķēto lietotāju sarakstu „zip“ datnē „%1“.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
lv: Automātiskā IP filtra atjaunināšana neizdevās: nevar „zip“ datnē „%1“ nevar atrast bloķēšanas sarakstu

en:  day |  days
lv[0]:  diena
lv[1]:  dienas
lv[2]:  dienu

en: Status: Loaded and running.
lv: Statuss: ielādēts un darbojas.

en: Status: Not loaded.
lv: Statuss: nav ielādēts.

en: Status: Downloading and converting new block list...
lv: Statuss: lejupielādē un pārveido jaunu filtrēšanas sarakstu...

en: No update done yet.
lv: Vēl nav ne reizi atjaunināts.

en: %1 (Last update attempt failed.)
lv: %1 (Pēdējais atjaunināšanas mēģinājums neizdevās.)

en: Never
lv: Nekad

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
lv: IP bloķēšanas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
lv: „PeerGuardian“ filtra datne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Enable this if you want the IP filter plugin to work.
lv: Ieslēdziet šo, ja vēlaties lai darbojas IP filtra spraudnis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
lv: Lietot „PeerGuardian“ filtru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
lv: IP filtru datne:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_filterURL)
en: Filter file to use, this can be a local file or a remote file.
lv: Izmantojamā filtra datne — tā var būt lokāla vai attālināta datne.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
lv: Ielādēt un pārveidot IP filtra datni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
lv: I&elādēt/pārveidot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Download PeerGuardian filter from bluetack.co.uk or iblocklist.org.
    NOTE: archive files like zip and tar.gz or tar.bz2 are supported.
lv: Lejupielādē „PeerGuardian“ filtru no „bluetack.co.uk“ vai „blocklist.org“.
    PIEZĪME: atbalsta arī „zip“, „.gz“ un „.bz2“ datnes.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
lv: Automātiska atjaunināšana

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
lv: Ieslēdziet šo, ja vēlaties automātiski atjaunināt filtra datni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
lv: Atjaunināt ik pēc:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
lv: Atjaunināšanas intervāls dienās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
lv: Pēdējoreiz atjaunināts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
lv: Nākamreiz atjauninās:

note: i18n: ectx: label, entry (filterURL), group (general)
en: Level1 filter url
lv: „Level1“ filtra url

note: i18n: ectx: label, entry (useLevel1), group (general)
en: Use level1 filter?
lv: Lietot „level1“ filtru?

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
lv: Izmantot formatētu žurnāla tekstu

en: System
lv: Sistēma

en: Log Level
lv: Žurnalēšanas līmenis

en: Debug
lv: Atkļūdošana

en: Notice
lv: Piezīmes

en: Important
lv: Svarīgi

en: All
lv: Visi

en: None
lv: Nekas

en: Log Viewer
lv: Žurnāla rādītājs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_logging_flags)
en: Double click on the log level to alter it. The possible levels are :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">All: </span>All messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Important: </span>Only important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice: </span>Only notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">None:</span> No messages are shown</p>
lv: Mainiet žurnāla līmeni ar dubultklikšķi. Iespējamie līmeņi ir:
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Viss: </span>parādīti visi ziņojumi</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Svarīgi: </span>parādīti tikai svarīgie ziņojumi</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Paziņojumi: </span>parādīti tikai paziņojumi un svarīgās ziņas</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Atkļūdošana: </span>parādītas atkļūdošanas un svarīgās ziņas</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Nav:</span> Nerāda nekādas ziņas</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Whether or not to use rich text or just plain text, for the logging output shown in the logviewer.
lv: Vai žurnāla skatītājā rādīt formatētu vai vienkāršu tekstu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
lv: Formatēt žurnāla izvadu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
lv: Žurnāla logdaļas pozīcija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
lv: Atsevišķa aktivitāte

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
lv: Piestiprināma logdaļa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
lv: Torentu aktivitāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
lv: Maksimālais redzamo rindu skaits:

en: Log
lv: Žurnāls

en: View the logging output generated by KTorrent
lv: Parāda „KTorrent“ žurnāla izvadu

en: Suspend Output
lv: Iemidzināt izvadu

en: <font color="#FF0000">Logging output suspended</font>
lv: <font color="#FF0000">Žurnalēšanas izvade ir iemidzināta</font>

en: <font color="#00FF00">Logging output resumed</font>
lv: <font color="#00FF00">Žurnalēšanas izvade ir atsākta</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
lv: Paņem sekotāju no torenta datnes

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
lv: Pārslēdzas, ja izmanto pielāgotu sekotāju

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
lv: Noklusētais sekotājs

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
lv: Rādīt dn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
lv: Rādīt uzlecošo logu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic) i18n: ectx: label, entry (onlypublic), group (general)
en: Only enable on public torrents
lv: Ieslēgt tikai publiskiem torentiem

en: Copy Magnet URI
lv: Kopēt „Magnet“ URI

en: Magnet link copied to clipboard
lv: „Magnet“ saite iekopēta starpliktuvē

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
lv: „Magnet“ ģenerators

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
lv: „Magnet“ ģeneratora iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
lv: Pievieno sekotāju no torenta datnes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Define what tracker to add
lv: Definēt, kādu sekotāju pievienot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
lv: Pievienot pielāgotu sekotāja URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_tr)
en: The tracker URL that will be a part of the magnet link
lv: Sekotāja URL, kas būs daļa no „Magnet“ saites

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add the torrent name in the URI
lv: URI pievienot torenta nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
lv: Pievienot nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic)
en: Disable the menu item for private torrents
lv: Izslēgt izvēlnes vienību privātiem torentiem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_popup)
en: Give feedback in form of a popup
lv: Dot atsauksmi uzlecošā loga veidā

note: i18n: ectx: Menu (MediaPlayerMenu)
en: Media Player Menu
lv: Multivides atskaņotāja izvēlne

en: Ready to play
lv: Gatavs atskaņot

en: Playing: <b>%1</b>
lv: Atskaņo: <b>%1</b>

en: <b>%2</b> - <b>%1</b> (Album: <b>%3</b>)
lv: <b>%2</b> — <b>%1</b> (albums: <b>%3</b>)

en: <b>%2</b> - <b>%1</b>
lv: <b>%2</b> — <b>%1</b>

en: Available
lv: Pieejams

en: Pending
lv: Gaida

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
lv: <b>%1</b><br/>Priekšskatījums: %2<br/>Lejupielādēts: %3 %

en: Media Player
lv: Multivides atskaņotājs

en: Play
lv: Atskaņot

en: Pause
lv: Pauzēt

en: Stop
lv: Apturēt

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Nākamais

en: Show Video
lv: Rādīt video

en: Add Media
lv: Pievienot datnes

en: Clear Playlist
lv: Notīrīt repertuāru

en: Toggle Fullscreen
lv: Pārslēgt pilnekrānu

en: Movie player
lv: Video atskaņotājs

en: Show incomplete files
lv: Rādīt nepabeigtās datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
lv: Pārlādēt

en: Refresh media files
lv: Pārlādēt multivides datnes

en: Search media files
lv: Meklēt multivides datnes

en: Title
lv: Nosaukums

en: Artist
lv: Izpildītājs

en: Album
lv: Albums

en: Length
lv: Garums

en: Year
lv: Gads

en: Random play order
lv: Nejauša atskaņošanas kārtība

en: KTorrent is playing a video.
lv: „KTorrent“ atskaņo video.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
lv: Vai atvērt torentu klusām.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
lv: Dzēšanas darbība atzīmēta.

note: i18n: ectx: label, entry (actionMove), group (general)
en: Move action checked.
lv: Pārvietošanas darbība atzīmēta.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
lv: Skenēt mapes rekursīvi.

[ctx: folder name part]
en: loaded
lv: ielādēts

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
lv: Skenēt mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
lv: Mapes, kurās meklēt torentus:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_folders)
en: List of folders which will be scanned for torrents by this plugin.
lv: Mapju saraksts, kurās šis spraudnis meklēs jaunus torentus.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new folder to be scanned.
lv: Pievienot skenējamo mapi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
lv: Pievienot mapi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
lv: Izņemt mapi no saraksta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
lv: Izņemt mapi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open the torrents without asking any questions.
lv: Atvērt torentus bez jautājumu uzdošanas.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan the folder recursively for torrents. <br/><br/>
    Note: This will not be done for any folder named loaded.
lv: Rekursīvi skenēt mapēs torentus. <br/><br/>
    Ievērībai: tas netiks darīts ar nevienu ielādēto mapes nosaukumu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
lv: Skenēt apakšmapes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: When a torrent file has been found and loaded, delete it.<br/><br/>
    Warning: you will permanently lose this file.
lv: Kad ir atrasta un ielādēt torentu datne, to dzēst.<br/><br/>
    Uzmanību: jūs pilnībā zaudēsiet šo datni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
lv: Pēc ielādēšanas dzēst torenta datni

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: When a torrent file is loaded, move it to a subdirectory named loaded. If the folder does not exist, it will be created.
lv: Pēc torenta datnes ielādes, pārvietot to uz mapi ar nosaukumu „loaded“. Ja tāda neeksistē, tā tiks izveidota.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
lv: Pārvietot torentu uz „loaded“ mapi.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrents opened with this plugin to a group.
lv: Pievienot ar šo spraudni atvērtos torentus grupai.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
lv: Grupa, kurai pievienot torentus.

[ctx: plugin name]
en: Scan for lost files
lv: Skenēt pazaudētās datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Widget position:
lv: Logdaļas novietojums:

en: Scan for lost files
lv: Skenēt pazaudētās datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnScanFolder)
en: Scan
lv: Skenēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select folder:
lv: Atlasīt mapi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Show all files
lv: Rādīt visas datnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open file
lv: Atvērt datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Delete on disk
lv: Dzēst diskā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
lv: Meklēšanas rīkjosla

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
lv: Pašreizējais meklētājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings) i18n: ectx: label, entry (useProxySettings), group (general)
en: Use proxy settings for search
lv: Meklēšanai izmantot starpniekservera iestatījumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
lv: Lietot noklusēto pārlūku

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
lv: Lietot pielāgotu pārlūku

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
lv: Pielāgotā pārlūka ceļš

[ctx: plugin name]
en: Search
lv: Meklēšana

en: Search for %1
lv: Meklē „%1“

en: Failed to parse %1
lv: Neizdevās analizēt „%1“

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
lv: Meklēšanas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
lv: Notīrīt meklēšanas vēsturi kombinētajos laukos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
lv: Tīrīt meklēšanas vēsturi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset the default action taken when a torrent is downloaded.
lv: Attiestatīt noklusēto darbību pēc torenta lejupielādēšanas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
lv: Atiestatīt noklusējuma torenta darbību

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore all the active searches of the last session
lv: Atjaunot visas aktīvās meklēšanas pēdējā sesijā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
lv: Atjaunot iepriekšējās meklēšanas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
lv: Vai meklēšanas rezultātus atvērt ārējā pārlūka logā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
lv: Meklēšanas rezultātus atvērt pārlūkprogrammā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings)
en: Whether or not to use the HTTP proxy settings for search.
lv: Vai meklēšanai izmantot HTTP starpniekservera iestatījumus.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser)
en: Use the default browser configured in the system settings.
lv: Lietot noklusēto pārlūku, kas norādīts sistēmas iestatījumos.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
lv: Lietot pielāgotu pārlūku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
lv: Pielāgotā pārlūka ceļš:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customBrowser)
en: Path of the custom browser.
lv: Ceļš uz pielāgotā pārlūka izpilddatni.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
lv: Meklētāji

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
lv: Pievienot jaunu meklētāju.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove all selected search engines.
lv: Noņemt visus izvēlētos meklētājus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
lv: &Noņemt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
lv: Noņemt visus meklētājus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
lv: Noņ&emt visu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
lv: Pievienot visus noklusētos meklētājus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
lv: Pievienot nok&lusēto

en: Add a Search Engine
lv: Pievienot meklētāju

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
lv: Ievadiet meklētāja resursdatora nosaukumu (piemēram, „www.gooogle.com“):

en: Opensearch is not supported by %1, you will need to enter the search URL manually. The URL should contain {searchTerms}, ktorrent will replace this by the thing you are searching for.
lv: „%1“ neatbalsta „Opensearch“. Jums pašrocīgi jāievada meklēšanas adrese. Šī adrese satur {searchTerms}, ko „KTorrent“ aizvietos ar meklēto tekstu.

en: The URL %1 does not contain {searchTerms}.
lv: URL „%1“ nesatur {searchTerms}.

en:  Engine:
lv:  Meklētājs:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
lv: Lejupielādē:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
lv: Vai vēlaties saglabāt torenta datni vai lejupielādēt tās saturu?

en: Download Torrent
lv: Lejupielādēt torentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
lv: Lejupielāde

en: Home
lv: Mājas

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
lv: Esi brīvs.

en: Search the web for torrents.
lv: Meklēt torentus tīmeklī.

en: Save %1 to
lv: Saglabāt „%1“ uz

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
lv: Izslēgt

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
lv: Izslēgšanas rīkjosla

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
lv: Konfigurēt izslēgšanu

en: Lock
lv: Slēgt

en: Sleep (suspend to RAM)
lv: Gulēt (iemidzināt uz RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
lv: Hibernēt (iemidzināt diskā)

en: When all torrents finish downloading
lv: Kad pabeigta visu torentu lejupielāde

en: When all torrents finish seeding
lv: Kad pabeigta visu torentu došana

en: When the events below happen
lv: Kad notiek zemāk norādītie notikumi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
lv: Izslēgšanas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
lv: Izpildāmā darbība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
lv: Izpildīt darbību, kad:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: When enabled, execute the action when all events have happened. When not enabled, execute when any of the above events have happened.
lv: Kad ieslēgts, izpilda darbību, kad ir notikuši visi minētie notikumi. Kad nav ieslēgts, izpilda, kad notiek kāds no minētajiem noteikumiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: All events must have happened
lv: Ir jābūt notikušiem visiem notikumiem

en: Shutdown Enabled
lv: Izslēgšana ieslēgta

en: Configure Shutdown
lv: Konfigurēt izslēgšanu

en: Automatic shutdown not active
lv: Automātiskā izslēgšana nav aktīva

en:  when all of the following events have occurred:<br/><br/>
lv:  kad ir notikuši visi šie notikumi:<br/><br/>

en:  when one of the following events occur:<br/><br/>
lv:  kad ir noticis kāds no šiem notikumiem:<br/><br/>

en: <b>All torrents</b> finish downloading
lv: <b>Visi torenti</b> beidz lejupielādi

en: <b>All torrents</b> finish seeding
lv: <b>Visi torenti</b> beidz došanu

en: <b>%1</b> finishes downloading
lv: <b>%1</b> beidz lejupielādi

en: <b>%1</b> finishes seeding
lv: <b>%1</b> beidz došanu

en: Downloading finishes
lv: Lejupielāde beidzas

en: Seeding finishes
lv: Došana beidzas

en: Event
lv: Notikums

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
lv: Savienojumi

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
lv: Savienojumi

en: Nodes
lv: Mezgli

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Leechers connected
lv: Pieslēgušies ņēmēji

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Leechers in swarms
lv: Ņēmēji spietos

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Seeds connected
lv: Devēji savienojušies

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Seeds in swarms
lv: Devēji spietos

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Average leechers connected per torrent
lv: Vidēji pieslēgušies ņēmēji uz torentu

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Average seeds connected per torrent
lv: Vidēji savienotie devēji uz torentu

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average leechers connected per running torrent
lv: Vidēji savienotie ņēmēji uz palaistu torentu

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average seeds connected per running torrent
lv: Vidējais savienoto devēju skaits uz palaistu torentu

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Nodes
lv: Mezgli

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
lv: Uzdevumi

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
lv: Lejupielāde

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
lv: Pašreizējais ātrums

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
lv: Vidējais

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
lv: Ierobežojums

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PeersSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Peers
lv: Dalībnieki

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average from leechers
lv: Vidēji no ņēmējiem

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Average to leechers
lv: Vidēji uz ņēmējiem

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Average from seeds
lv: Vidēji no devējiem

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: From leechers
lv: No ņēmējiem

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: From seeds
lv: No devējiem

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
lv: Augšupielāde

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Current speed
lv: Pašreizējais ātrums

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
lv: Vidējais

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
lv: Ierobežojums

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Avg. leechers connected per running torr.
lv: Vidēji vienam torentam pieslēgušies ņēmēji

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Avg. seeds connected per running torrent
lv: Vidēji vienam torentam pieslēgušies devēji

[ctx: This is about how things are displayed (colors, etc), not about a screen/display]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
lv: Attēlošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
lv: Veikt gludināšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
lv: Rādīt fona režģi

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Widget type:
lv: Logdaļas tips:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
lv: Sistēmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
lv: (pēc izmaiņu veikšanas spraudnis jāpārlādē)

[ctx: @title:window This is about how things are displayed (colors, etc), not about a screen/display]
en: Display
lv: Attēlošana

en: Unknown
lv: Nezināms

en: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legend:</h1><ul type='square'>
lv: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Leģenda:</h1><ul type='square'>

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
lv: Saglabāt kā attēlu...

[ctx: @action:inmenu Recalculate the 0Y axis and then redraw the chart]
en: Rescale
lv: Pārrēķināt mērogu

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Select path to save image…
lv: Izvēlieties vietu, kur saglabāt attēlu...

en: Image files
lv: Attēlu datnes

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateEveryGuiUpdates), group (general)
en: Update charts every n gui updates
lv: Atjaunot grafikus pēc katras saskarnes atsvaidzināšanas n

note: i18n: ectx: label, entry (DataGatherIval), group (general)
en: Interval in milliseconds between data gathering
lv: Intervāls milisekundēs starp datu ievākšanas reizēm

note: i18n: ectx: label, entry (MaxMode), group (general)
en: Method of determining maximum value of the scale
lv: Mēroga maksimālās vērtības noteikšanas metode

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
lv: Vai rādīt devēju spietus

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
lv: Vai rādīt ņēmēju spietus

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on download chart
lv: Paraugi, ko rādīt lejupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PeersSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on peers chart
lv: Paraugi, ko rādīt dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on upload chart
lv: Paraugi, ko rādīt augšupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
lv: Paraugi, ko rādīt savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
lv: Paraugi, ko rādīt DHT grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
lv: Krāsa ātrumam lejupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
lv: Krāsa vidējai vērtībai lejupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
lv: Krāsa limitam lejupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
lv: Krāsa vidējai vērtībai no ņēmēja dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
lv: Krāsa vidējai vērtībai uz ņēmēju dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
lv: Krāsa vidējai vērtībai no devēja dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
lv: Krāsa ņēmējiem dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
lv: Krāsa devējiem dalībnieku grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
lv: Krāsa ātrumam augšupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
lv: Krāsa vidējai vērtībai augšupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
lv: Krāsa limitam augšupielāžu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
lv: Krāsa pievienotajiem ņēmējiem savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
lv: Krāsa ņēmēju bariem savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
lv: Krāsa pievienotajiem devējiem savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
lv: Krāsa devēju spietiem savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
lv: Krāsa vidējiem pievienotajiem ņēmējiem uz torentu savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
lv: Krāsa vidējiem pievienotajiem devējiem uz torentu savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
lv: Krāsa vidējiem pievienotajiem devējiem uz darbojošos torentu savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
lv: Krāsa vidējiem pievienotajiem devējiem uz darbojošos torentu savienojumu grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
lv: Krāsa mezgliem DHT grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
lv: Krāsa uzdevumiem DHT grafikā

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
lv: Grafikos veikt aso stūru gludināšanu?

note: i18n: ectx: label, entry (DrawBgdGrid), group (general)
en: Draw ugly grey background grid?
lv: Rādīt fonā neglītu pelēku režģi?

note: i18n: ectx: label, entry (WidgetType), group (general)
en: Type of widget used for chart drawing
lv: Grafiku zīmēšanai izmantojamais logdaļas tips

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
lv: Atjaunot

[ctx: Continues with: [number field] GUI updates]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update charts every
lv: Atjaunot grafikus ik

[ctx: Continuation of: Update charts every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GUI updates
lv: Saskarnes atjaunošana

[ctx: Continues with: [number field] milliseconds]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Gather data every
lv: Iegūt datus ik

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
lv: milisekundes

note: i18n: The maximums of 0X axes on charts i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Measurements counts
lv: Mērījumu skaits

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MaxModeGbw)
en: Maximum
lv: Maksimums

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: The way the maximum of 0Y axis is calculated i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum speed scale mode:
lv: Maksimālā ātruma mērogošanas režīms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum ever achieved
lv: Maksimums jebkad sasniegts

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum visible on chart
lv: Grafikā redzamais maksimums

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Peers connections
lv: Dalībnieku savienojumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
lv: Rādīt devēju spietus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
lv: Rādīt ņēmēju spietus

[ctx: @title:window]
en: Statistics
lv: Statistika

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
lv: Vidējais ātrums

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
lv: Vidējais ātrums

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
lv: Ātruma ierobežojums

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
lv: Ātruma ierobežojums

en: Speed charts
lv: Ātruma grafiki

en: Displays charts about download and upload speed
lv: Attēlo augupielādes un lejupielādes grafikus

en: Connections charts
lv: Savienojumu grafiki

en: Displays charts about connections
lv: Attēlo savienojumu skaita grafikus

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
lv[0]: %2
    %1 aktīvs filtrs
lv[1]: %2
    %1 aktīvi filtri
lv[2]: %2
    %1 aktīvu filtru

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
lv: <b>%1</b><br/><br/>Lejupielāde neizdevās: <b>%2</b>

en:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Title:</b> %1<br/>    <b>Date:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>
lv:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Nosaukums:</b> %1<br/>    <b>Datums:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>

en: Authentication Cookie
lv: Autentifikācijas sīkdatne

en: Enter the new authentication cookie
lv: Ievadiet jaunu autentifikācijas sīkdatni

en: <b>OK</b>
lv: <b>Kārtībā</b>

en: <b>Not Loaded</b>
lv: <b>Nav ielādēts</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
lv: <b>Lejupielāde neizdevās: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
lv: <b>Lejupielādē</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
lv: Statuss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
lv: Aktīvie filtri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
lv: Atsvaidzināt ik:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en: Time between automatic refreshes of the feed.
lv: Laika periods starp barotnes automātiskajām atsvaidzināšanām.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
lv:  minūtes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cookies)
en: Cookies
lv: Sīkdatnes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
lv: Filtri

en: Date Published
lv: Publicēšanas datums

en: Edit Filter
lv: Rediģēt filtru

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
lv: Filtrs ar nosaukumu „%1“ jau pastāv, filtru nosaukumiem jābūt unikāliem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
lv: Virkne atbilst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_word_matches) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_exclusion_patterns)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The string to find in the title of an item. Simple wildcard syntax is supported :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Any character represents itself apart from those mentioned below. Thus <span style=" font-weight:600;">c</span> matches the character <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches any single character. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches zero or more of any characters.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sets of characters can be represented in square brackets. Within the character class, like outside, backslash has no special meaning.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">For example the *.torrent will match any item which ends in .torrent. </p>
lv: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Atrodamais teksts vienuma nosaukumā. Atbalsta vienkāršas aizstājzīmes:</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Jebkādas rakstzīmes reprezentē sevi, izņemot zemāk minētās. Proti, <span style=" font-weight:600;">c</span> atbilst rakstzīmei <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Atbilst jebkurai atsevišķai rakstzīmei. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Atbilst nevienai vai vairākām jebkādām rakstzīmēm.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Rakstzīmju kopas var reprezentēt kvadrātiekavās. Rakstzīmju klases ietvaros, piemēram, ārpusē apgrieztajai slīpsvītrai nav speciālas nozīmes.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Piemēram, „*.torrent“ atbildīs jebkurš vienums, kas beidzas ar „.torrent“. </p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: By default strings will use wildcard matching. If you want to use regular expressions, this needs to be enabled.
lv: Pēc noklusējuma virknes izmantos aizstājzīmju meklēšanu. Ja vēlaties izmantot regulārās izteiksmes, tās jāieslēdz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: Strings are regular expressions
lv: Virknes ir regulāras izteiksmes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_words_must_match)
en: Item must match all strings to be included
lv: Vienumam jāatbilst visam tekstam, lai iekļautu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_match_case_sensitive) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_case_sensitive)
en: Case sensitive matching
lv: Reģistrjutīga atbilstība

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Exclusion Patterns
lv: Izņemšanas šabloni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_all_must_match)
en: Item must match all strings to be excluded
lv: Vienumam jāatbilst visam tekstam, lai to izlaistu

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
lv: Sezonas un epizodes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_se_matching)
en: Use season and episode matching
lv: Lietot sezonu un epizožu meklēšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
lv: Sezonas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_seasons)
en: Specify the seasons to download, multiple seasons can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download seasons 1, 3, 4, 5, 6 and 9
lv: Norādiet lejupielādējamās sezonas, vairākas sezonas var atdalīt ar ',' un var lietot arī diapazonus, izmantojot '-'
    
    Piemēram: 1, 3-6, 9
    
    Lejupielādēs sezonas 1, 3, 4, 5, 6 un 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
lv: Epizodes:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_episodes)
en: Specify the episodes to download, multiple episodes can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download episodes 1, 3, 4, 5, 6 and 9
lv: Norādiet lejupielādējamās epizodes, vairākas epizodes var atdalīt ar ',' un var lietot arī diapazonus, izmantojot '-'
    
    Piemēram: 1, 3-6, 9
    
    Lejupielādēs epizodes 1, 3, 4, 5, 6 un 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_se_no_duplicates)
en: Do not download multiple items with the same season and episode
lv: Neielādēt vairākus vienumus ar to pašu sezonu un epizodi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_matches)
en: Download torrents of matching items
lv: Lejupielādēt atbilstošos torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_non_matches)
en: Download torrents of non matching items
lv: Lejupielādēt neatbilstošos torentus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
lv: Pievienot grupai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
lv: Klusām atvērt torentus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_test)
en: Test
lv: Pārbaudīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
lv: filtrs barotnei:

en: Aborted
lv: Atcelts

en: Timeout when downloading feed
lv: Beidzās laiks, lejupielādējot barotni

en: Unknown hostname
lv: Nezināms resursdatora nosaukums

en: File not found
lv: Datne nav atrasta

en: Unknown retriever error
lv: Nezināma atguvēja kļūda

en: Invalid feed data
lv: Nederīgi barotnes dati

en: Success
lv: Izdevās

note: i18n: ectx: ToolBar (SyndicationToolBar)
en: Syndication Toolbar
lv: Sindicēšanas rīkjosla

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
lv: „%1“ neizdevās atrast derīgu saiti uz torentu

en: Add/Remove Filters
lv: Pievienot/noņemt filtrus

en: Feed: <b>%1</b>
lv: Barotne: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
lv: Pārvaldīt filtrus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
lv: Barotne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
lv: Aktīvie filtri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
lv: Pieejamie filtri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
lv: Izņemt visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
lv: Jauns filtrs

en: Syndication
lv: Sindicēšana

en: Manages RSS and Atom feeds
lv: Pārvalda RSS un „Atom“ barotnes

en: Enter the URL
lv: Ievadiet URL

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
lv: Ievadiet RSS vai „Atom“ barotnes URL.

en: Failed to load feed %1: %2
lv: Neizdevās ielādēt barotni „%1“: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
lv: Neizdevās izveidot mapi barotnei „%1“: %2

en: Add New Filter
lv: Pievienot jaunu filtru

en: Add Feed
lv: Pievienot barotni

en: Remove Feed
lv: Izņemt barotni

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Add Filter
lv: Pievienot filtru

en: Remove Filter
lv: Noņemt filtru

note: i18n: ectx: label, entry (defaultDevice), group (general)
en: Default UPnP device to use
lv: Noklusētā izmantojamā „UPnP“ ierīce

en: Device
lv: Ierīce

en: Ports Forwarded
lv: Ports ir pāradresēts

en: Model Name: <b>%1</b><br/>Manufacturer: <b>%2</b><br/>Model Description: <b>%3</b><br/>
lv: Modeļa nosaukums: <b>%1</b><br/>Ražotājs: <b>%2</b><br/>Modeļa apraksts: <b>%3</b><br/>

en: Shows the status of the UPnP plugin
lv: Rāda UPnP spraudņa statusu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
lv: Pārskenēt

en: ZeroConf
lv: Zeroconf
