ktorrent - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: New Group
ms: Kumpulan Baru

en: Remove Group
ms: Buang Kumpulan

en: Choose a file
ms: Pilih fail

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
ms: Torrent

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
ms: Kumpulan

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
ms: Buka Direktori

en: Document to open
ms: Dokumen untuk dibuka

en: Application
ms: Aplikasi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
ms: Keutamaan

en: Stopped
ms: Dihentikan

en: Name
ms: Nama

en: Search
ms: Cari

en: Preview
ms: Pralihat

en: Size
ms: Saiz

en: All files
ms: Semua fail

en: Plugins
ms: Plugin

en: Progress
ms: Perkembangan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
ms: Saiz:

en: Client
ms: Klien

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
ms: Maklumat

en: Debug
ms: Nyahpepijat

en: All
ms: Semua

en: Log Viewer
ms: Pelihat Log

en: Available
ms: Ada

en: Pending
ms: Tertangguh

en: Title
ms: Tajuk

en: Download Torrent
ms: Muatturun Torrent

en: Device
ms: Peranti
