ktorrent - en to nl translation catalogue (1204 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
nl: KTorrent is op het moment niet in staat om verbindingen aan te nemen omdat TCP-poort %1 reeds in gebruik is door een ander programma.

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
nl: KTorrent is op het moment niet in staat om verbindingen aan te nemen omdat UDP-poort %1 reeds in gebruik is door een ander programma.

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
nl: Het openen van de torrent <b>%1</b> laat één of meer bestanden delen met de volgende torrents. Het is torrents niet toegestaan naar meer dan één bestand te schrijven.

en: KTorrent is running one or more torrents
nl: KTorrent draait nu één of meerdere torrents

en: Cannot create torrent: %1
nl: De torrent %1 kan niet worden aangemaakt.

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
nl: Een of meer opslagmedia zijn niet aangekoppeld. Om deze torrent te starten moeten ze aangekoppeld worden.

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Storage volume %1 is not mounted
nl: Opslagvolume %1 is niet aangekoppeld

en: Storage volumes %1 are not mounted
nl: Opslagvolumes %1 zijn niet aangekoppeld

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
nl: Er ontbreken één of meer gegevensbestanden in de torrent "%1".
    Wilt u deze bestanden opnieuw aanmaken, of wilt u deze niet downloaden?

en: Data files are missing
nl: Bestandsgegevens ontbreken

en: Cannot deselect missing files: %1
nl: Kan geen ontbrekende bestanden deselecteren: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
nl: Kan de ontbrekende bestanden niet opnieuw aanmaken: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
nl: Het bestand waarin de gegevens van torrent "%1" zijn opgeslagen ontbreekt.
    Wilt u dit bestand opnieuw aanmaken?

en: Data file is missing
nl: Bestand ontbreekt

en: Cannot recreate data file: %1
nl: Kan het bestand %1 niet opnieuw aanmaken.

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
nl: Ongeldige magneet-bittorrent-koppeling: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
nl: U probeert een magneet-koppeling te downloaden, maar DHT is niet ingeschakeld. Voor een optimaal resultaat zou DHT moeten zijn ingeschakeld.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
nl: Voer het IP-adres of de hostnaam en poortnummer in van de peer die u wilt toevoegen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
nl: <p>Het IP-adres of de hostnaam van de peer waarmee u verbinding wilt maken, moet u hier invullen.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opmerking:</span> Zowel IPv4- als IPv6-adressen worden geaccepteerd.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
nl: Poort:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
nl: Sluiten

en: Show a file tree
nl: Een bestandsboomstructuur tonen

en: Show a file list
nl: Een bestandenlijst tonen

en: Opening %1
nl: Openen van %1

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
nl: Sommige bestanden van de torrent zijn in de map voor voltooide downloads gevonden. Wilt u deze bestanden importeren en de map voor voltooide downloads gebruiken als locatie?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
nl: Alle bestanden van de torrent zijn in de map voor voltooide downloads gevonden. Wilt u deze bestanden importeren en de map voor voltooide downloads als locatie gebruiken?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
nl: Het bestand <b>%1</b> is in de map voor voltooide downloads gevonden. Wilt u deze importeren?

[ctx: @action:button]
en: Import
nl: Importeren

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
nl: De map %1 bestaat niet, wilt u deze aanmaken?

[ctx: @action:button]
en: Create
nl: Aanmaken

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
nl: U heeft de volgende bestaande bestanden gedeselecteerd. Alle gegevens in deze bestanden zullen verloren gaan, wilt u echt doorgaan?

[ctx: @action:button]
en: Delete the Files
nl: De bestanden verwijderen

[ctx: @action:button]
en: Keep the Files
nl: De bestanden behouden

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
nl: Het openen van de torrent <b>%1</b> laat één of meer bestanden delen met de volgende torrents. Het is torrents niet toegestaan naar meer dan één bestand te schrijven. Gaarne een andere locatie kiezen.

en: All Torrents
nl: Alle torrents

en: <b>Unable to determine free space</b>
nl: <b>De hoeveelheid vrije ruimte kon niet worden bepaald</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
nl: %1 (%2 in gebruik door bestaande bestanden)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
nl: %1 te weinig

en: Existing files: <b>None</b>
nl: Bestaande bestanden: <b>geen</b>

en: Existing files: <b>All</b>
nl: Bestaande bestanden: <b>allen</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
nl: Bestaande bestanden: <b>%1</b> van <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
nl: Bestaand bestand: <b>nee</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
nl: Bestaand bestand: <b>ja</b>

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
nl: Selecteer de bestanden die u wilt downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
nl: Downloaden naar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
nl: Geschiedenis van alle recent gebruikte downloadlocaties

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
nl: Verplaats de bestanden naar de gespecificeerde locatie wanneer de torrent klaar is met downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
nl: Verplaatsen bij afronden naar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
nl: Geschiedenis van alle recent gebruikte locaties voor verplaatsen bij gereed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
nl: Alle bestanden in de torrent. U kunt ze veranderen door er dubbel op te klikken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
nl: &Alles selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
nl: &Niets selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
nl: Alles invouwen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
nl: Geen bestaande bestanden gevonden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
nl: Groep:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
nl: Uploaden van torrent &starten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
nl: <p>Wanneer bestaande bestanden worden gevonden, sla dan het controleren van gegevens over en neem aan dat de gegevens volledig zijn gedownload.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opmerking:</span>doe dit alleen wanneer u absoluut zeker bent dat de gegevens correct zijn.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
nl: Sla het controleren van gegevens over indien bestanden worden gevonden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
nl: Schijfruimte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
nl: Vereist:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
nl: Beschikbaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
nl: Na afronden download:

en: Cannot load the torrent file: %1
nl: Kan torrentbestand niet laden: %1

en: Cannot open %1: %2
nl: Kan %1 niet openen: %2

en: Failed to create %1: %2
nl: Niet in staat %1 aan te maken: %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
nl: Een bestaande torrent importeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
nl: Gegevens:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
nl: Selecteer het torrent-bestand en de gegevens die daarbij horen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
nl: &Importeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
nl: A&nnuleren

en: Select the directory where the data now is.
nl: Selecteer de map waarin de gegevens zich nu bevinden.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
nl: De gegevensbestanden zijn niet aanwezig op de door u geselecteerde locatie. Wilt u alle bestanden aanmaken in de geselecteerde map?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
nl: Niet alle bestanden zijn gevonden op de nieuwe locatie. Enkele ontbreken nog. Wilt u de ontbrekende bestanden aanmaken in de geselecteerde map?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
nl: Het gegevensbestand is niet aanwezig op de door u geselecteerde locatie. Wilt u het bestand aanmaken in de geselecteerde map?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
nl: Bestanden ontbreken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
nl: De volgende bestanden ontbreken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
nl: Ze zijn niet langer aanwezig, maak ze opnieuw aan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
nl: Opnieuw aanmaken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
nl: Geen ontbrekende bestanden downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
nl: Niet downloaden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
nl: De bestanden zijn naar een andere locatie verhuisd, selecteer de nieuwe locatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
nl: Nieuwe locatie selecteren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
nl: Annuleren, start de torrent niet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
nl: Annuleren

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
nl: Een URL-adres openen

en: Error fetching tracker list
nl: Fout bij het ophalen van de trackerlijst

en: Please check if the URL in Settings > Advanced > Tracker list URL is reachable.
nl: Controleren of de URL in Instellingen > Geavanceerd > URL van trackerlijst bereikbaar is.

en: Invalid URL: %1
nl: Ongeldig URL-adres: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
nl: URL-adres:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
nl: Stilzwijgend openen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
nl: Snelheidslimieten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
nl: Snelheidslimieten voor individuele torrents (dubbelklik om te bewerken):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
nl: Globale limieten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
nl: Maximum downloadsnelheid:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
nl: Geen limiet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
nl: Maximum uploadsnelheid:

en: Download Limit
nl: Downloadlimiet

en: Upload Limit
nl: Uploadlimiet

en: Assured Download Speed
nl: Verzekerde downloadsnelheid

en: Assured Upload Speed
nl: Verzekerde uploadsnelheid

en: No assured speed
nl: Snelheid niet verzekerd

en: Create A Torrent
nl: Een torrent aanmaken

en: Only HTTP(S) is supported for webseeding.
nl: Alleen HTTP(S) wordt ondersteund voor webseeding.

en: You must select a file or a folder.
nl: Selecteer eerst een bestand of map.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
nl: U hebt geen tracker toegevoegd. Wilt u deze torrent toch aanmaken?

en: You must add at least one node.
nl: Voeg tenminste één node toe.

en: Choose a file to save the torrent
nl: Kies een bestand om de torrent op te slaan

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
nl: Een torrent aanmaken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
nl: Het bestand of de map waarvan u een torrent wilt aanmaken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectDirectory)
en: Select Directory
nl: Map selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectFile)
en: Select File
nl: Bestand selecteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
nl: Grootte van elke chunk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
nl: Seeden starten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
nl: Privé-torrent (DHT niet toegestaan)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
nl: Gedecentraliseerd (enkel DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
nl: Torrent aan groep toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
nl: Verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
nl: Omhoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
nl: Omlaag

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
nl: DHT-nodes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
nl: IP of hostnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
nl: Poort

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
nl: Webseeds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
nl: Commentaar:

en: Policy for the %1 group
nl: Beleid voor de groep: %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_location)
en: Default save location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the download location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
nl: Standaard opslaglocatie voor torrents in deze groep. <br/><br/>Dit wordt alleen gebruikt in het dialoogvenster bestandsselectie, wanneer er van groep wordt veranderd, dan zal de downloadlocatie hiervoor ook zo worden ingesteld. Indien gewenst kan het echter nog steeds worden opgeheven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
nl: Standaard opslaglocatie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
nl: Standaard locatie voor verplaatsen bij gereed

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_move_on_completion_location)
en: Default move on completion location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the move when completed location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
nl: Standaard locatie voor verplaatsen bij gereed voor torrents in deze groep. <br/><br/>Dit wordt alleen gebruikt in het dialoogvenster bestandsselectie, wanneer er van groep wordt veranderd, dan zal de downloadlocatie hiervoor ook zo worden ingesteld. Indien gewenst kan het kan echter nog steeds worden opgeheven.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
nl: Standaard instellingen voor torrents welke zijn toegevoegd aan de groep.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
nl: Torrent-limieten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
nl: Maximum downloadsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
nl: Maximum uploadsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
nl: Max. tijd om te seeden:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
nl:  uur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
nl: Maximum deelverhouding:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: When this is enabled, these settings will only be applied when a torrent is added to the group in the file selection dialog or the torrent creation dialog.<p>
    If this is not enabled, the settings will always be applied when you add a torrent to this group.
nl: Wanneer dit is geactiveerd, zullen bovenstaande instellingen alleen worden toegepast wanneer een torrent is toegevoegd aan de groep of in het dialoogvenster bestandsselectie of in het dialoogvenster torrent aanmaken.<p>
    Indien dit niet is geactiveerd, zullen de instellingen altijd worden toegepast wanneer u een torrent toevoegt aan deze groep.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
nl: Pas instellingen alleen toe voor nieuw geopende of aangemaakte torrents

en: Open a new tab
nl: Een nieuw tabblad openen

en: Close the current tab
nl: Het huidige tabblad sluiten

en: Edit Group Policy
nl: Groepsbeleid bewerken

en: Open In New Tab
nl: In nieuw tabblad openen

en: New Group
nl: Groep aanmaken

en: Edit Name
nl: Hernoemen

en: Remove Group
nl: Groep verwijderen

en: Group Policy
nl: Groepsbeleid

en: Please enter the group name.
nl: Voer een groepsnaam in.

en: The group %1 already exists.
nl: De groep %1 bestaat reeds.

en: Open Location
nl: Locatie openen

en: Create a new torrent
nl: Een nieuwe torrent aanmaken

en: Open a torrent
nl: Open een torrent

en: Open Silently
nl: Stilzwijgend openen

en: Open a torrent without asking any questions
nl: Open ongevraagd een torrent

en: Open URL
nl: URL-adres openen

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
nl: Open een URL die naar een torrent wijst, magneet-koppelingen worden ondersteund.

en: IP Filter
nl: IP-filter

en: Show the list of blocked IP addresses
nl: Toon de lijst met geblokkeerde IP-adressen

en: Import Torrent
nl: Torrent importeren

en: Import a torrent
nl: Importeer een torrent

en: Show/Hide KTorrent
nl: KTorrent tonen/verbergen

en: IP Filter List
nl: IP-filterlijst

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
nl: Ongeldig IP-adres <b>%1</b>. IP-adressen moeten de opmaak XXX.XXX.XXX.XXX hebben.<br/><br/> Er kunnen ook jokertekens worden gebruikt zoals 127.0.0.* of specificeer teeksen zoals '200.10.10.0-200.10.10.40'.

en: Choose a file
nl: Openen

en: Text files
nl: Tekstbestanden

en: Choose a filename to save under
nl: Opslaan als

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
nl: KTorrent's zwarte lijst van peers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
nl: Peer toevoegen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
nl: IP-adressen moeten in het formaat 'XXX.XXX.XXX.XXX'
                                             
    U kunt ook jokertekens gebruiken zoals '127.0.0.*' of specificeer reeksen zoals '200.10.10.0-200.10.10.40'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
nl: Wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
nl: Openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
nl: Opslaan als...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
nl: Beel&d

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
nl: Hoofd

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
nl: Groepen

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
nl: Beeld

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
nl: Map openen

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
nl: Aan groep toevoegen

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
nl: Kolommen configureren

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
nl: Kolommen

en: Bittorrent client by KDE
nl: BitTorrent-programma door KDE

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson and Ivan Vasic
nl: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson en Ivan Vasic

en: BitFinder Plugin
nl: BitFinder-Plugin

en: Webinterface Plugin, global max share ratio patch
nl: Patch voor globale maximum deelverhouding, webinterface-plug-in

en: Statistics Plugin
nl: Statistiekenplugin

en: Application icon and a couple of others
nl: Programmapictogram en enkele anderen

en: 1.0 application icon
nl: Programmapictogram van versie 1.0

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
nl: Hulpballon voor de chunkbalk en sortering van bestandsboomstructuur in infowidget

en: Provider of the IP-Country database used in the InfoWidget plugin.
    The data is licensed under the Creative Commons Attribution 4.0
    International License https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/.
    Flags are taken from http://flags.blogpotato.de/, so thanks to them too.
nl: Leverancier van de database IP-Country gebruikt in de plugin InfoWidget.
    De gegevens vallen onder de licentie Creative Commons Attribution 4.0
    International License https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/.
    Vlaggen zijn genomen uit http://flags.blogpotato.de/ dus dank ook aan hen.

en: The maxminddb library used for the InfoWidget plugin.
nl: De bibliotheek maxminddb gebruikt voor de plug-in InfoWidget.

en: File prioritization and some other patches
nl: Bestandsprioriteit bestanden instellen en enkele andere patches

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
nl: MiniUPnP is als voorbeeld gebruikt voor onze eigen UPnP-implementatie

en: Zeroconf enhancements
nl: ZeroConf-verbeteringen

en: Coldmilk webgui
nl: Coldmilk webinterface

en: IDEAl code from KDevelop
nl: IDEAl-code van KDevelop

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
nl: Snelheidsverbeteringen voor conversie in ipfilter plugin

en: Bryan Burns of Juniper Networks
nl: Bryan Burns van Juniper Networks

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
nl: Ontdekte twee veiligheidslekken (beiden zijn opgelost)

en: Patch to load silently with a save location
nl: Patch om stil te kunnen laden met een opslaglocatie

en: Fixes in PHP code of webinterface
nl: Fixes in PHP-code van de webinterface

en: XFS specific disk preallocation
nl: XFS-specifieke schijfruimtetoewijzing

en: Patch to not show very low speeds
nl: Patch voor het niet weergeven van lage bandbreedte

en: Patch to show potentially firewalled status
nl: Patch voor het eventueel herkennen van de aanwezigheid van een firewall

en: Several patches
nl: Diverse patches

en: Patch to hide menu bar
nl: Patch voor het verbergen voor de menubalk

en: Patch to change file priorities in the webgui
nl: Patch voor het wijzigen van bestandsprioriteiten in de webinterface

en: Several webgui patches
nl: Diverse patches aan de webinterface

en: Fixes for several warnings
nl: Reparaties voor diverse waarschuwingen

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
nl: Patch voor het verbeteren van de berekening van vrije schijfruimte op FreeBSD

en: Patch to fix a crash in ChunkDownloadView
nl: Patch voor het oplossen van een vastloper in ChunkDownloadView

en: A couple of bugfixes
nl: Een aantal foutreparaties

en: Patch to load torrents silently from the command line
nl: Patch voor het stilzwijgend laden van torrents vanaf de commandoregel

en: New set of icons
nl: Nieuwe set iconen

en: Drag and drop support for Plasma applet
nl: Ondersteuning voor slepen en laten vallen voor Plasma-applet

en: Patch to cleanup the plugin list
nl: Patch voor het opschonen van de plugin-lijst

en: Patch to make the Plasma applet a popup applet
nl: Patch om van het Plasma-applet een popup-applet te maken

en: Patch to add support for IP ranges in IP filter dialog
nl: Patch om ondersteuning voor IP-reeksen toe te voegen in de IP-filter-dialoog

en: Feature which adds the date a torrent was added
nl: Functie die de datum toevoegt dat een torrent was toegevoegd

en: Feature to disable authentication in the webinterface
nl: Functie om de authenticatie in het webinterface uitschakelt

en: Exclusion patterns in the syndication plugin
nl: Uitsluitingspatronen in de plugin voor syndicatie

en: Patch to rename single file torrents to the file inside
nl: Patch voor het hernoemen van enkele torrentbestanden naar het bestand erin

en: Fix for bug 305379
nl: Reparatie voor bug 305379

en: Add support for x-scheme-handler/magnet mimetype
nl: Ondersteuning voor mimetype x-scheme-handler/magnet

en: Fix for bug 339584
nl: Reparatie voor bug 339584

en: KF5 porting
nl: Overbrengen naar KF5

en: Bugfixes, cleanups and optimizations
nl: Bugreparaties, opschonen en optimalisaties

en: KF6 porting
nl: Overbrengen naar KF6

en: Enable logging
nl: Loggen inschakelen

en: Enable logging to standard output. Requires --enable-logging to be specified as well.
nl: Loggen naar standaarduitvoer inschakelen. Vereist dat ook --enable-logging wordt gespecificeerd.

en: Silently open torrent given on URL
nl: Stilzwijgend torrent uit opgegeven URL-adres openen

en: Document to open
nl: Te openen document

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
nl: Of u wel of niet schijfruimte wilt reserveren voordat een torrent zal worden gedownload.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
nl: Schijfruimte reserveren voordat een torrent gestart wordt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
nl: Doe in plaats van een snelle reservering een volledige reservering. Dit is langzamer dan een snelle, maar voorkomt fragmentatie op de harde schijf.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
nl: Schijfruimte volledig reserveren (voorkomt fragmentatie)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
nl: Prestatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
nl: Interface bijwerken in:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
nl: <p>Het interval in milliseconden tussen het bijwerken van de grafische interface.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opmerking: </span>Het verhogen van deze waarde zal het processorgebruik doen afnemen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
nl: Interval van netwerkinactiviteit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cpuUsage)
en: <p>Amount of time the network threads will sleep when they are speed limited. This has absolutely no effect when there are no speed limits.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The lower this is the more CPU is used. Setting it high can lead to lower speeds in high bandwidth situations. </p>
    <p>For example on an 100 Mbit LAN, if you set a limit of 3000 KiB/s, you might not actually reach this speed when this value is too high. Without a limit you can easily get above 3000 KiB/s on a LAN.</p>
nl: <p>De hoeveelheid tijd dat netwerkverbindingen inactief zullen zijn als diens snelheid wordt beperkt. Dit heeft absoluut geen effect als er geen snelheidslimieten zijn.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opmerking:</span> Hoe lager de waarde, hoe meer de processor gebruikt wordt. Een hoge waarde kan er toe leiden dat bij veel bandbreedte de snelheid wordt verlaagd. </p>
    <p>Bijvoorbeeld, op een 100 Mbit LAN-netwerk, als u een limiet van 3000 KiB/s instelt, dan kan het gebeuren dat u deze snelheid nooit bereikt als de hier ingevoerde waarde te hoog is. Zonder een limiet komt u gemakkelijk boven de 3000 KiB/s op een LAN-netwerk.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Magnets Queue
nl: Wachtrij voor magneten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of downloading slots:
nl: Aantal slots die downloaden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numMagnetDownloadingSlots)
en: Maximum number of concurrent downloading magnets at the same time.
nl: Maximum aantal gelijktijdige magneten die downloaden.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Whether or not the magnets that are not downloaded after a maximum period of time must be pushed back at the end of the queue.
nl: Of de magneten die niet downloaden al dan niet na een maximale tijd terug gedrukt moeten worden naar het eind van de wachtrij.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Requeue magnets after:
nl: Magneten opnieuw in de wachtrij zetten na:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en: Maximum time that a magnet can occupy a downloading slot before it will be pushed back in the queue.
nl: Maximale tijd die een magneet een slot voor downloaden mag bezetten alvorens het terug gedrukt wordt in de wachtrij.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
nl: Diversen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
nl: Voorbeeldgrootte voor audiobestanden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of an audio file, which will be prioritized for previewing.</p>
nl: <p>Het aantal gegevens aan het begin en het einde van een audiobestand, dat prioriteit krijgt voor het voorbeeld.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
nl: Voorbeeldgrootte voor videobestanden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of a video file, which will be prioritized for previewing.</p>
nl: <p>Het aantal gegevens aan het begin en het einde van een videobestand, welke prioriteit krijgen voor het voorbeeld.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Tracker list URL:
nl: URL van trackerlijst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_trackerListUrl)
en: URL of the tracker list used when adding a torrent by infohash
    NOTE: Each tracker must be on its own line. Blank lines are ignored.
nl: URL van de trackerlijst gebruikt bij toevoegen van een torrent door infohash
    NOTITIE: elke tracker moet op zijn eigen regel staan. Blanco regels worden genegeerd.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve the hostname of each peer. This will result in the hostname of a peer being displayed instead of the IP address. 
    
    It can be disabled if you do not like the additional network traffic it generates
nl: Haal de hostnaam van elke peer op. Het resultaat zal zijn dat de hostnaam van een peer wordt getoond in plaats van het I- adres. 
    
    Dit kan uitgeschakeld worden als u het extra netwerkverkeer ongewenst vindt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
nl: Hostnamen van peers ophalen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
nl: Mogelijkheden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: DHT is a trackerless protocol to find peers sharing the same torrents as you do.
nl: DHT is een trackerloos protocol voor het zoeken naar andere computers die dezelfde torrents als u delen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
nl: DHT gebruiken om extra peerbronnen te verkrijgen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: UDP port for DHT communications:
nl: UDP-poort voor DHT-communicatie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dhtPort)
en: <p>UDP port to use for the DHT protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming DHT requests. The UPnP plugin can do this for you.</p>
nl: <p>Te gebruiken UDP-poort voor het DHT-protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attentie:</span> Als u zich achter een router bevindt, dan dient u deze poort te forwarden om inkomende DHT-verzoeken te kunnen accepteren. De UPnP-plugin kan dit voor u regelen.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Whether or not to use µTorrent compatible peer exchange.
nl: Of er wel of geen µTorrent compatibel peer-uitwisselingsprotocol gebruikt zal worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
nl: Gebruik peer-uitwisseling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
nl: Schakel het gebruik van zenders via web in of uit als deze aanwezig zijn in een torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
nl: Via web zenden gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: When a torrent has finished downloading, do a full data check on the torrent.
nl: Als een torrent klaar is met downloaden, doe dan een volledige datacontrole op de torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
nl: Gegevens controleren wanneer de download is voltooid

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
nl: Cryptografie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption)
en: <p>Protocol encryption is useful when your ISP is slowing down bittorrent connections. </p>
    <p>The encryption will prevent your bittorrent traffic to be flagged as bittorrent traffic, and so the ISP will not slow it down.</p>
nl: <p>Protocolversleuteling is bedoeld voor wanneer uw internetprovider bittorrentverbindingen vertraagd. </p>
    <p>De versleuteling zal voorkomen dat uw bittorrent-verkeer als zodanig herkend wordt, met als gevolg dat uw provider het niet zal vertragen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
nl: Protocolversleuteling gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections)
en: Not all clients support encryption, and some people have encryption disabled. If you want to connect to those peers, you need to have this option enabled.
nl: Niet alle clients bieden ondersteuning voor versleuteling, en sommige gebruikers hebben de ondersteuning voor versleuteling uitgeschakeld. Als u met die gebruikers verbinding wilt maken dient u deze optie in te schakelen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
nl: Onversleutelde verbindingen toestaan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Instead of allowing the tracker to determine your IP address, tell the tracker which IP address to use. Use this when you are behind a proxy.
nl: Vertel de tracker welk IP-adres er gebruikt dient te worden, dit in plaats van dat je de tracker in staat stelt jouw IP-adres te  achterhalen. Gebruik dit wanneer u zich achter een proxy bevindt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
nl: Zend de tracker een aangepast IP-adres of hostnaam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
nl: Aangepast IP-adres of hostnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customIP)
en: Custom IP address or hostname to send to the tracker. Hostnames will be resolved at runtime and the resolved IP address will be sent to the tracker.
nl: Aangepast IP-adres of hostnaam om naar de tracker te verzenden. Hostnamen zullen herleden worden tijdens het draaien en herleden IP-adressen zullen naar de tracker verzonden worden.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
nl: Kleuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_stalledTorrentColor)
en: Color to use for torrents when they are stalled or checking data.
nl: Te gebruiken kleur voor torrents wanneer ze hangen of gegevens controleren.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_okTorrentColor)
en: Color to use for torrents while seeding or downloading.
nl: Te gebruiken kleur voor torrents tijdens seeden of downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Torrent is running:
nl: Torrent is actief:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Torrent is stalled or checking data:
nl: Torrent hangt of gegevens worden gecontroleerd:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_errorTorrentColor)
en: Color to use for torrents with error status.
nl: Te gebruiken kleur voor torrents met foutstatus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Torrent error:
nl: Torrentfout:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_highlightTorrentNameByTrackerStatus)
en: Additionally highlight torrents based on the status of their trackers (if any)
nl: Torrents bovendien accentueren gebaseerd op de status van hun trackers (indien aanwezig)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_okTrackerConnectionColor)
en: Color to use when at least one tracker is connected and replied no errors or warnings.
nl: Te gebruiken kleur wanneer minstens eén tracker is verbonden en geen fouten of waarschuwingen teruggeeft.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Some of the trackers are reachable:
nl: Sommige trackers zijn bereikbaar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_warningsTrackerConnectionColor)
en: Color to use when the best attempt to connect to tracker results in warning.
nl: Te gebruiken kleur wanneer de beste poging om naar tracker te verbinden resulteert in een waarschuwing.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: None of the trackers are reachable:
nl: Geen van de trackers is bereikbaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Reachable trackers report warnings:
nl: Bereikbare trackers rapporteren waarschuwingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_noTrackerConnectionColor)
en: Color to use when all trackers reply the errors or not found.
nl: Te gebruiken kleur wanneer alle trackers de fouten rapporteren of niet gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Trackers are timing out:
nl: Tijdlimiet van trackers is verlopen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_timeoutTrackerConnectionColor)
en: Color to use when the best attempt to connect to tracker results in timeout. Connection will be attempted again later.
nl: Te gebruiken kleur wanneer de beste poging om naar tracker te verbinden resulteert in aflopen van tijdslimiet. Verbinding zal later opnieuw worden geprobeerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Low share ratio:
nl: Lage deelverhouding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Good share ratio:
nl: Goede deelverhouding:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lowShareRatioColor)
en: Color to display share ratio below minimal good value.
nl: Te gebruikte kleur voor deelverhouding onder de minimaal goede waarde.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_goodShareRatioColor)
en: Color to display share ratio above minimal good value.
nl: Te gebruikte kleur voor deelverhouding boven de minimaal goede waarde.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset colors to their default values (other settings won't change).
nl: Kleuren terugzetten naar hun standaardwaarden (andere instellingen zullen niet wijzigen).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset Colors
nl: Kleuren resetten

en: Application
nl: Programma

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
nl: Mappen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
nl: Map voor opslaan van torrent-informatie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
nl: Map voor het opslaan van informatie van alle torrents die momenteel in KTorrent zijn geopend.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
nl: Map om te gebruiken als standaard opslaglocatie voor alle gegevens.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
nl: Map om de gegevens naartoe te verplaatsen als een torrent klaar is met downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
nl: Verplaats afgeronde downloads naar:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
nl: Map om alle torrent-bestanden naar toe te kopiëren die door KTorrent zijn geopend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
nl: Torrent-bestanden kopiëren naar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
nl: Systeemvakpictogram

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Whether or not to always minimize to system tray on startup.
nl: Wel of niet het systeemvak altijd te minimaliseren bij opstarten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_alwaysMinimizeToSystemTray)
en: Always minimize to system tray on startup
nl: Het systeemvak altijd minimaliseren bij opstarten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
nl: Of het systeemvakpictogram wel of geen tekstballonnen moet weergeven.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
nl: Notificatieberichten boven systeemvak tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: When you select multiple torrents to be opened at the same time, open them silently.
nl: Wanneer u meerdere torrents gelijktijdig opent, open ze dan stilzwijgend.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
nl: Open meerdere torrents stilzwijgend

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
nl: Alle torrents stilzwijgend openen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
nl: Alle torrents stilzwijgend openen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Prevent computer from going into a sleep state or locking the screen when torrents are running.
nl: Voorkom dat de computer in slaapstand gaat of het scherm vergrendeld wanneer er torrents draaien.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_suppressSleep)
en: Suppress sleep and automatic screen locking when torrents are running
nl: Onderdruk slaapstand en automatische schermvergrendeling wanneer er torrents draaien

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: <p>Rename a single file torrent with the name of its only file. </p>
    <p>If for example the file is named <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, the torrent will be displayed as <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>
nl: <p>Hernoem een torrent met één bestand met de naam van zijn enige bestand.</p>
    <p>Als bijvoorbeeld de bestandsnaam <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span> is, dan zal de torrent worden weergegeven als <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: Rename single file torrents with the name of its only file
nl: Torrents met een enkel bestand hernoemen met de naam van het enige bestand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Whether or not new torrents will be highlighted.
nl: Of torrents al dan niet zullen worden geaccentueerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Highlight new torrents
nl: Nieuw torrents accentueren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTotalSpeedInTitle)
en: Show total speed in the window title
nl: Totale snelheid tonen in de venstertitel

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
nl: Netwerk

en: All interfaces
nl: Alle interfaces

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
nl: Poorten && limieten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: <p>Port used for the bittorrent protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming connections. The UPnP plugin can do this for you.</p>
nl: <p>Poort gebruikt voor het bittorrent-protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opgelet:</span> Als u zich achter een router bevindt, dan dient deze poort te worden geforward om inkomende verbindingen te kunnen accepteren. De UPnP-plugin kan dit voor u doen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
nl: Poort UDP-tracker:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_udpTrackerPort)
en: <p>Port used for the UDP tracker protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded. The UPnP plugin can do this for you.</p>
nl: <p>Poort gebruikt voor het UDP-tracker-protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opgelet:</span> Als u zich achter een router bevindt, dan dient deze poort te worden geforward. De UPnP-plugin kan dit voor u doen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
nl: Maximum aantal verbindingen per torrent:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
nl: Het maximum aantal verbindingen dat per torrent toegestaan is.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
nl: Maximum aantal verbindingen totaal:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxTotalConnections)
en: The global connection limit for all torrents combined.
nl: Het globale verbindingslimiet voor alle torrents samen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
nl: De maximum downloadsnelheid in KiB/s.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
nl: De maximum uploadsnelheid in KiB/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
nl: DSCP-waarde voor IP-pakketten:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dscp)
en: This value will be filled in the DSCP field of all the IP packets sent for the bittorrent protocol.
nl: Deze waarde zal worden ingevuld in het DSCP-veld van alle voor het bittorrent-protocol verzonden IP-pakketten.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
nl: Maximum aantal halfopen verbindingen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnectingSockets)
en: <p>The maximum number of outgoing connections ktorrent will try to set up simultaneously.</p>
    <p>If you are having trouble with ktorrent blocking other internet traffic, try setting this number a bit lower.</p>
nl: <p>Het maximum aantal uitgaande verbindingen dat KTorrent zal proberen simultaan op te zetten.</p>
    <p>Als u merkt dat KTorrent het andere internetverkeer blokkeert, probeer dan dit getal te verlagen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
nl: Netwerkinterface:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, combo_networkInterface)
en: <p>Which network interface to listen on for incoming connections.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Note: </span>Requires a restart to take effect.</p>
nl: <p>Op welk netwerkinterface geluisterd wordt naar inkomende verbindingen.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Opmerking: </span>Vereist een herstart om effectief te worden.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: The µTorrent transport protocol runs over UDP and is optimized to not interfere with other traffic, while still using up all unused bandwidth.
nl: Het µTorrent transportprotocol draait over UDP en is geoptimaliseerd om niet te interfereren met ander verkeer, terwijl toch alle ongebruikte bandbreedte wordt gebruikt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
nl: Het µTorrent transportprotocol (µTP) gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Don't use TCP for bittorrent connections, only use the µTP protocol. This can lead to slower speeds, seeing that not all bittorrent clients support µTP.
nl: Gebruik geen TCP voor bittorrent-verbindingen, alleen het µTP-protocol. Dit kan leiden tot lagere snelheden, omdat niet alle bittorrent-clients µTP ondersteunen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
nl: Alleen µTP gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
nl: Primaire transportprotocol:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_primaryTransportProtocol)
en: The primary transport protocol to use, when attempting to set up a connection with a peer, this protocol is chosen first.
nl: Het te gebruiken primaire transportprotocol bij het pogen een verbinding met een peer op te zetten, dit protocol wordt als eerste gekozen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Let KTorrent calculate the recommended settings based upon the bandwidth you have available.
nl: Laat KTorrent de aanbevolen instellingen berekenen gebaseerd op de bandbreedte die u beschikbaar hebt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Recommended Settings...
nl: Aanbevolen instellingen...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use the HTTP proxy settings configured in the settings of KDE.
nl: Gebruik de instellingen voor HTTP-proxy in de instellingen van KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
nl: KDE proxy-instellingen gebruiken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpProxy)
en: IP address or hostname of the HTTP proxy to use.
nl: IP-adres of hostnaam van de te gebruiken HTTP-proxy.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
nl: Poort van de HTTP-proxy.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
nl: Wel of niet de proxy gebruiken voor webseed-verbindingen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
nl: Proxy gebruiken voor webseed-verbindingen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for tracker connections.
nl: Wel of niet de HTTP-proxy voor tracker-verbindingen gebruiken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
nl: Proxy voor tracker-verbindingen gebruiken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: <p>Use a SOCKS proxy server for bittorrent connections.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This is not used for tracker connections</p>
nl: <p>Gebruik een SOCKS-proxyserver voor bittorrent-verbindingen.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Opmerking: </span>Dit wordt niet gebruikt voor tracker-verbindingen</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
nl: Gebruik een SOCKS-proxyserver:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksProxy)
en: IP address or hostname of the SOCKS server.
nl: IP-adres of hostnaam van de SOCKS-server

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_socksPort)
en: Port used by the SOCKS server.
nl: Door de SOCKS-server gebruikte poort.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
nl: Versie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: If the SOCKS server requires authentication via a username and a password, enable this box.
nl: Als de SOCKS-server authenticatie vereist via een gebruiksnaam en wachtwoord, activeer dan dit vakje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord vereist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksUsername)
en: Username for the SOCKS proxy server.
nl: Gebruikersnaam voor de SOCKS-proxyserver.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksPassword)
en: Password for the SOCKS proxy server.
nl: Wachtwoord voor de SOCKS-proxyserver.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
nl: Wachtrijmanager

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: When enabled, the queue manager will be totally disabled, allowing you to fully control all torrents manually.
nl: Bij activering is de wachtrijbeheerder totaal uitgeschakeld, zodat u volledige handmatige controle hebt over alle torrents.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
nl: Handmatig torrents beheren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
nl: Het maximum aantal gelijktijdige downloads die de wachtrijbeheerder zal uitvoeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
nl: Maximum aantal seeds:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
nl: Het maximum aantal gelijktijdige seeds die de wachtrijbeheerder zal uitvoeren.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
nl: Wanneer de hoeveelheid vrije schijfruimte laag is:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: What to do when the diskspace is running low and the queue manager wants to start a torrent.
nl: Wat er gedaan moet worden als de beschikbare ruimte laag is en de wachtrijbeheerder een torrent wil starten.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
nl: Geen torrents starten

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
nl: Vragen of torrents kunnen worden gestart

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
nl: Torrents starten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
nl: Torrents stoppen wanneer de vrije schijfruimte lager is dan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en: When the free diskspace drops below this value, stop all torrents downloading.
nl: Wanneer de beschikbare schijfruimte onder dit niveau komt, zal het downloaden van alle torrents stoppen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: <p>With this enabled, the queue manager will decrease the priority of a torrent which has been stalled for too long. </p>
    <p>This will allow the queue manager to run other torrents, when a torrent is doing nothing.</p>
nl: <p>Met dit geactiveerd, zal de wachtrijmanager de prioriteit verlagen van een torrent die te lang onderbroken is.</p>
    <p>Dit stelt de wachtrijmanager in staat een andere torrent te draaien, wanneer een torrent niks staat te doen.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: Decrease priority of torrents which are stalled for more than:
nl: Verlaag de prioriteit voor torrents die langer hangen dan:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_stallTimer)
en: <p>Time used for the stall timer. When a torrent is stalled longer than this, its priority will be decreased.</p>
nl: <p>Tijd gebruikt voor de tijd onderbroken timer. Wanneer een torrent voor langer dan dit is onderbroken, zal haar prioriteit worden verlaagd.</p>

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
nl: Seeden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: When a download is finished, continue seeding it. If this is disabled, the torrent will be stopped.
nl: Als een download klaar is, ga dan door met seeden. Als dit niet geactiveerd is, zal de torrent worden gestopt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
nl: Doorgaan met seeden nadat een download is voltooid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
nl: Aantal upload-slots:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numUploadSlots)
en: The number of upload slots, this determines the number of peers you can upload to simultaneously for one torrent.
nl: Het aantal upload-slots. Dit bepaalt het aantal peers waarnaar u simultaan voor één torrent kunt uploaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
nl: Maximum deelverhouding:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxRatio)
en: <p>The maximum share ratio, if this value is reached seeding will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention: </span>This is not used when downloading, only when seeding.</p>
nl: <p>De maximale deelverhouding, als deze waarde is bereikt zal seeding worden gestopt. Dit geldt alleen bij nieuw geopende torrents, bestaande torrents worden niet beinvloed door dit te wijzigen.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Let op: </span>Dit wordt niet gebruikt bij downloaden, alleen bij seeding.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
nl: Max. tijd om te seeden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxSeedTime)
en: The maximum seed time in hours. Once you reach this time, the torrent will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.
nl: De maximale seed-tijd in uren. Als deze waarde is bereikt zal de torrent worden gestopt. Dit geldt alleen bij nieuw geopende torrents, bestaande torrents worden niet beinvloed door dit te wijzigen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_greenRatio)
en: Value at which the share ratio will be displayed with a green color. Lower ratios will be displayed in red. Colors can be changed in color settings.
nl: Waarde waarbij de deelverhouding als groen zal worden getoond. Lagere deelverhoudingen zullen als rood worden weergegeven. Kleuren kunnen gewijzigd worden in kleurinstellingen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
nl: Minimum van een goede deelverhouding:

en: Calculate Recommended Settings
nl: Bereken aanbevolen instellingen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
nl: Aanbevolen instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available upload bandwidth:
nl: Beschikbare uploadbandbreedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available download bandwidth:
nl: Beschikbare downloadbandreedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
nl: Berekenen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
nl: Voorkeuren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
nl: Gemiddelde snelheid per slot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_sim_torrents)
en: Number of torrents you usually download simultaneously:
nl: Aantal torrents die u normaal gelijktijdig download:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
nl: Aantal slots per torrent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
nl: Aanbevolen instellingen:

en: Speed down: %1 / up: %2
nl: Snelheid down: %1 / up: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
nl: Overgedragen down: %1 / up: %2

en: DHT: off
nl: DHT: uit

en: %1 task | %1 tasks
nl[0]: %1 taak
nl[1]: %1 taken

en: The desktop is offline
nl: Het bureaublad is offline

en: Magnet Link
nl: Magneet-koppeling

en: Downloading
nl: Downloaden

en: Queued
nl: In wachtrij

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Start Magnet
nl: Magneet starten

en: Stop Magnet
nl: Magneet stoppen

en: Copy Magnet URL
nl: Magnet-URL kopiëren

en: Remove Magnet
nl: Magneet verwijderen

en: Order
nl: Volgorde

en: Name
nl: Naam

en: Time Stalled
nl: Tijd onderbroken

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Running
nl: Actief

en: Not queued
nl: Niet in beheer

en: Order of a torrent in the queue.
    Use drag and drop or the move up and down buttons on the right to change the order.
nl: Volgorde waarin een torrent in de wachtrij staat.
    Gebruik slepen en neerzetten of de verplaats omhoog-en-omlaag-knoppen aan de rechterkant om de volgorde aan te passen.

en: Search
nl: Zoeken

en: Show Search
nl: Zoeken tonen

en: Show or hide the search bar
nl: Zoekbalk tonen of verbergen

en: Move Top
nl: Naar de top verplaatsen

en: Move a torrent to the top of the queue
nl: Verplaats een torrent naar de top van de wachtrij

en: Move a torrent up in the queue
nl: Verplaats een torrent omhoog in de wachtrij

en: Move a torrent down in the queue
nl: Verplaats een torrent omlaag in de wachtrij

en: Move Bottom
nl: Naar de onderste verplaatsen

en: Move a torrent to the bottom of the queue
nl: Verplaats een torrent naar het einde van de wachtrij

en: Show Downloads
nl: Downloads tonen

en: Show all downloads
nl: Alle downloads tonen

en: Show Uploads
nl: Uploads tonen

en: Show all uploads
nl: Alle uploads tonen

en: Show Not Queued
nl: Niet in de wachtrij tonen

en: Show all not queued torrents
nl: Alle torrents niet in de wachtrij tonen

en: Widget to manage the torrent queue
nl: Widget voor het beheren van de torrentwachtrij

en: Magnet Downloader
nl: Magneet-downloader

en: Displays the currently downloading magnet links
nl: Toont de magneet-koppelingen die nu aan het downloaden zijn

en: Start All
nl: Alles starten

en: Start all torrents
nl: Start alle torrents

en: Stop All
nl: Alles stoppen

en: Stop all torrents
nl: Alle torrents stoppen

en: Suspend Torrents
nl: Onderbreek Torrents

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
nl: Alle draaiende torrents onderbreken

en: Group View
nl: Groepsbeeld

en: Show or hide the group view
nl: Groepsbeeld tonen of verbergen

en: Filter Torrents
nl: Torrents filteren

en: Filter torrents based on filter string
nl: Torrents filteren gebaseerd op een filtertekenreeks

en: Set max upload speed
nl: Maximum uploadsnelheid instellen

en: Set max download speed
nl: Maximum downloadsnelheid instellen

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
nl: Downloadsneelheid: <b>%1</b><br/>Uploadsnelheid: <b>%2</b><br/>Ontvangen: <b>%3</b><br/>Verzonden: <b>%4</b>

en: <b>%1</b> was silently opened.
nl: <b>%1</b> is stilletjes geopend.

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
nl: <b>%1</b> is klaar met downloaden.<br>Gemiddelde snelheid: %2 DL / %3 UL.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
nl: <b>%1</b> heeft zijn maximum deelverhouding van %2 bereikt en is nu stilgezet.<br>Er werd geüpload %3 op een gemiddelde snelheid van %4.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
nl: <b>%1</b> heeft zijn maximum tijd om te seeden van %2 bereikt en is nu stilgezet.<br>Er werd geüpload %3 op een gemiddelde snelheid van %4.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
nl: <b>%1</b> is gestopt met de volgende foutmelding: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
nl: Er zijn beschadigde gegevens aangetroffen in de torrent <b>%1</b><br>Het zou een goed idee zijn om nu zélf een controle op de integriteit van de bestandsgegevens in deze torrent uit te voeren.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
nl: <b>%1</b> heeft zijn maximum deelverhouding van %2 bereikt en kon daarom niet in de wachtrij worden gezet. <br>Verwijder de deellimiet indien u wilt doorgaan met seeden.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
nl: <b>%1</b> heeft zijn maximum tijd om te seeden van %2 bereikt en kon daarom niet in wachtrij worden gezet.<br>Verwijder het limiet indien u wilt doorgaan met seeden.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
nl: Kan <b>%1</b> niet starten: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
nl[0]: Kan niet meer dan 1 torrent seeden. <br>
nl[1]: Kan niet meer dan %1 torrents seeden. <br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
nl[0]: Kan niet meer dan 1 torrent downloaden. <br>
nl[1]: Kan niet meer dan %1 torrents downloaden. <br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
nl: Ga naar Instellingen -> KTorrent instellen - indien u deze limieten wilt veranderen.

en: There is not enough diskspace available.
nl: Er is een te kort aan schijfruimte.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
nl: De schijfruimte raakt op. <br /><b>%1</b> wordt gedownload naar %2.

en: Torrent has been stopped.<br />
nl: Torrent is gestopt.<br />

en: Upload speed limit in KiB/s
nl: Uploadsnelheidslimiet in KiB/s

en: Download speed limit in KiB/s
nl: Downloadsnelheidslimiet in KiB/s

en: Unlimited
nl: Ongelimiteerd

en: Torrent Settings
nl: Torrent-instellingen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
nl: Eigenschappen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
nl: DHT is een gedistribueerde database die gebruikt kan worden om meer peers voor een torrent te vinden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
nl: DHT gebruiken om extra peers te vinden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, pex)
en: Peer exchange results in more peers being found, by exchanging information about peers with other peers.
nl: Uitwisselen van peers heeft tot gevolg dat meer peers worden gevonden door het uitwisselen van informatie over peers met andere peers.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
nl: Peer-uitwisseling gebruiken om meer peers te vinden

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
nl: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseedingmodus is een speciale seedingmodus die u in staat stelt een veel hogere seeding-efficiëncy te bereiken. Dit resulteert in minder gebruikte bandbreedte om een torrent te verspreiden.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opmerking: </span>U zou dit alleen moeten gebruiken wanneer de zwerm niet volledig is gevormd. Nadat er meerdere seeders zijn, is deze modus zinloos geworden</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
nl: Superseedingmodus gebruiken voor seeding

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
nl: Verplaats de bestanden van de torrent naar een andere map wanneer deze klaar is met downloaden.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
nl: Locatie waarnaar de gegevens te verplaatsen.

en: Checked %v of %m chunks
nl: %v van %m chunks gecontroleerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
nl: Gevonden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_found)
en: The number of chunks which were not downloaded but have been found anyway.
nl: Het aantal chunks dat niet is gedownload maar wel werd gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
nl: Mislukt:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_failed)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are not OK.
nl: Het aantal chunks dat is gedownload en welke niet correct zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
nl: Niet gedownload:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_not_downloaded)
en: The number of chunks which have not been downloaded.
nl: Het aantal chunks dat niet is gedownload.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
nl: Gedownload:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_downloaded)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are OK.
nl: Het aantal chunks dat is gedownload en welke correct zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
nl: Fouten:

en: Filter...
nl: Filteren...

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
nl: Starten

en: Start all selected torrents in the current tab
nl: Start alle geselecteerde torrents in de huidige tab

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
nl: Starten forceren

en: Force start all selected torrents in the current tab
nl: Alle geselecteerde torrents in het huidige tabblad geforceerd starten

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop all selected torrents in the current tab
nl: Stop alle geselecteerde torrents in de huidige tab

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
nl: Pauze

en: Pause all selected torrents in the current tab
nl: Pauzeer alle geselecteerde torrents in de huidige tab

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove all selected torrents in the current tab
nl: Verwijder alle geselecteerde torrents in de huidige tab

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
nl: Alles starten

en: Start all torrents in the current tab
nl: Start alle torrents in de huidige tab

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
nl: Alles stoppen

en: Stop all torrents in the current tab
nl: Stop alle torrents in de huidige tab

en: Remove Torrent and Data
nl: Torrent en gegevens verwijderen

en: Rename Torrent
nl: Torrent hernoemen

en: Add Peers
nl: Peers toevoegen

en: Manual Announce
nl: Handmatig aankondigen

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Data Directory
nl: Opslaglocatie

en: Temporary Directory
nl: Tijdelijke gegevensmap

en: Move Data
nl: Gegevens verplaatsen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
nl: Instellingen

en: Remove from Group
nl: Uit groep verwijderen

en: Check Data
nl: Gegevens controleren

en: Check all the data of a torrent
nl: Controleer alle gegevens van een torrent

en: Copy Torrent URL
nl: Kopieer een torrent-URL

en: Export Torrent
nl: Torrent exporteren

en: Set the speed limits of individual torrents
nl: Stel de snelheidslimieten in van de individuele torrents

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
nl: De torrent <b>%1</b> is nog niet klaar met downloaden. Wilt u naast de torrent ook de incomplete bestandsgegevens verwijderen?

en: Remove Download
nl: Download verwijderen

en: Delete Data
nl: Gegevens verwijderen

en: Keep Data
nl: Gegevens behouden

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
nl: Alle gedownloade gegevens van de volgende torrents zullen verloren gaan. Wilt u dit doen?

en: Remove Torrent
nl: Torrent verwijderen

en: Select a directory to move the data to.
nl: Selecteer de map waarnaar u de gegevens wilt verplaatsen.

en: Downloaded
nl: Gedownload

en: Size
nl: Grootte

en: Uploaded
nl: Geüpload

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
nl: Resterend

en: Down Speed
nl: Downloadsnelheid

en: Up Speed
nl: Uploadsnelheid

en: Time Left
nl: Resterende tijd

en: % Complete
nl: % voltooid

en: Share Ratio
nl: Deelverhouding

en: Time Downloaded
nl: Downloadtijd

en: Time Seeded
nl: Seed-tijd

en: Location
nl: Locatie

en: Added
nl: Toegevoegd

en: How much data we have downloaded of the torrent
nl: Hoeveel data we hebben gedownload van de torrent

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
nl: Totale grootte van de torrent, exclusief bestanden die niet zijn meegenomen

en: How much data we have uploaded
nl: Hoeveel data we hebben geüpload

en: How much data left to download
nl: Hoeveel gegevens er nog gedownload moeten worden

en: Current download speed
nl: Huidige downloadsnelheid

en: Current upload speed
nl: Huidige uploadsnelheid

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
nl: Hoeveel tijd is nog over voordat de torrent klaar is of voordat de maximum deelverhouding is bereikt, als dat is ingesteld

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
nl: Met hoeveel seeders er een verbinding is (Hoeveel seeders er zijn volgens de tracker)

en: How many leechers we are connected to (How many leechers there are according to the tracker)
nl: Met hoeveel leechers er verbinding is (Hoeveel leechers er zijn volgens de tracker)

en: The percentage of data we have of the whole torrent, not including excluded files
nl: Het percentage data dat we al hebben van de gehele torrent, zonder de uitgezonderde bestanden

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
nl: Deelverhouding is het aantal geüploadde bytes gedeeld door het aantal gedownloadde bytes

en: How long we have been downloading the torrent
nl: Hoe lang we bezig zijn met het downloaden van de torrent

en: How long we have been seeding the torrent
nl: Hoe lang we bezig zijn met het seeden van de torrent

en: The location of the torrent's data on disk
nl: De locatie van de data van de torrent op de schijf

en: When this torrent was added
nl: Wanneer deze torrent is toegevoegd

en: %1<br>Url: <b>%2</b>
nl: %1<br>URL: <b>%2</b>

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
nl: <br/><br/>Contact maken met een tracker lukt niet.

en: KTorrent's UPnP test application
nl: UPnP-testprogramma voor KTorrent

en: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson and Ivan Vasic
nl: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson en Ivan Vasic

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
nl: UPnP-testprogramma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
nl: Geen routers gevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
nl: Routers zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
nl: Forward ongedaan maken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_verbose)
en: Verbose mode
nl: Verbose modus

en: Maximum share ratio reached.
nl: Maximum deelverhouding is bereikt.

en: Maximum seed time reached.
nl: Maximum seed-tijd is bereikt.

en: Running Uploads
nl: Werkende uploads

en: Not Running Uploads
nl: Niet werkende uploads

en: Running Downloads
nl: Werkende downloads

en: Not Running Downloads
nl: Niet werkende downloads

en: Active Torrents
nl: Actieve torrents

en: Active Downloads
nl: Actieve downloads

en: Active Uploads
nl: Actieve uploads

en: Passive Torrents
nl: Inactieve torrents

en: Passive Downloads
nl: Inactieve downloads

en: Passive Uploads
nl: Inactieve uploads

en: Custom Groups
nl: Aangepaste groepen

en: Ungrouped Torrents
nl: Niet gegroepeerde torrents

en: All files
nl: Alle bestanden

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
nl: Maximum aantal downloads (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
nl: Maximum aantal seeds (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (startDownloadsOnLowDiskSpace), group (downloads)
en: Start downloads on low disk space?
nl: Downloads starten bij weinig schijfruimte?

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
nl: Maximum aantal verbindingen per torrent (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
nl: Het maximum aantal verbindingen voor alle torrents (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
nl: Me maximum uploadsnelheid in Ki (0 = geen limiet)B/s

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
nl: Maximum downloadsnelheid in KiB/s (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
nl: Maximum deelverhouding (0 = geen limiet)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
nl: Pictogram in systeemvak tonen

note: i18n: ectx: label, entry (showTotalSpeedInTitle), group (downloads)
en: Show a total speeds in the title
nl: Een totaal van snelheden tonen in de titel

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
nl: Snelheidsbalk in systeemvak tonen

note: i18n: ectx: label, entry (downloadBandwidth), group (downloads)
en: Download bandwidth (in kb/s):
nl: Downloadbandreedte (in kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (uploadBandwidth), group (downloads)
en: Upload bandwidth (in kb/s):
nl: Uploadbandbreedte (in kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (alwaysMinimizeToSystemTray), group (downloads)
en: Always minimize to system tray on startup.
nl: Het systeemvak altijd minimaliseren bij opstarten.

note: i18n: ectx: label, entry (showPopups), group (downloads)
en: Show popup messages when torrent is finished.
nl: Popup-berichten tonen als de torrent gereed is.

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
nl: Doorgaan met seeden nadat de download voltooid is

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
nl: Map om tijdelijke bestanden in op te slaan

note: i18n: ectx: label, entry (useSaveDir), group (downloads)
en: Whether to automatically save downloads to saveDir
nl: Of downloads automatisch opgeslagen moeten worden in saveDir

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
nl: Map om gedownloade bestanden in op te slaan

note: i18n: ectx: label, entry (useTorrentCopyDir), group (downloads)
en: Whether to automatically copy .torrent files to torrentCopyDir
nl: Of .torrent-bestanden automatisch naar torrentCopyDir gekopieerd moeten worden

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
nl: Map om .torrent-bestanden naar te kopiëren

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
nl: Of een aangepast IP-adres aan de tracker gegeven moet worden

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
nl: Map die was gebruikt als de laatste map voor opslaan

note: i18n: ectx: label, entry (customIP), group (downloads)
en: IP to pass to the tracker
nl: IP om aan de tracker te geven

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
nl: Tijd tussen bijwerken van GUI

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
nl: Ondersteuning voor DHT

note: i18n: ectx: label, entry (dhtPort), group (downloads)
en: DHT port
nl: DHT-poort

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
nl: Aantal upload-slots

note: i18n: ectx: label, entry (shownColumns), group (downloads)
en: Columns shown in KTorrentView
nl: Getoonde kolommen in KTorrentView

note: i18n: ectx: label, entry (minDiskSpace), group (downloads)
en: When there is no space left to complete download, and the available disk space is less than this value, the torrent will be stopped.
nl: Als er geen ruimte meer over is om de download te voltooien en de beschikbare schijfruimte is minder dan deze waarde, dan zal de torrent gestopt worden.

note: i18n: ectx: label, entry (useCompletedDir), group (downloads)
en: Whether to automatically move completed downloads to completedDir
nl: Of voltooide downloads automatisch naar completedDir verplaatst moeten worden

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
nl: Map waar afgeronde downloads naar worden verplaatst

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeedTime), group (downloads)
en: Maximum seed time in hours (0 = no limit)
nl: Maximale seed-tijd in uren (0 = geen limiet)

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: Warning: %1
nl: Waarschuwing: %1

en: Downloaded Chunks
nl: Gedownloade chunks

en: Chunks to Download
nl: Te downloaden chunks

en: Excluded Chunks
nl: Uitgesloten chunks

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
nl: De torrent "%1" heeft zijn ingestelde deelverhouding en maximum seed-tijd bereikt. Wilt u de limiet negeren en verdergaan met seeden?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
nl: De torrent "%1" heeft zijn ingestelde deelverhouding bereikt. Wilt u de limiet negeren en toch met seeden starten?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
nl: De torrent "%1" heeft zijn maximum seed-tijd bereikt. Wilt u de limiet negeren en toch met seeden starten?

en: Limits reached.
nl: Limieten bereikt.

[ctx: @action:button]
en: Start
nl: Beginnen

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
nl: Er is onvoldoende schijfruimte aanwezig om deze torrent te downloaden. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: Insufficient disk space for %1
nl: Onvoldoende schijfruimte voor %1

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
nl: Er is onvoldoende schijfruimte aanwezig voor de volgende torrents. Wilt u ze toch starten?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
nl: De volgende torrents hebben hun maximum seed-tijd al bereikt. Wilt u ze toch starten?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
nl: De volgende torrents hebben hun maximum ingestelde deelverhouding al bereikt. Wilt u de limiet negeren en verdergaan met seeden?

en: Error starting torrent %1: %2
nl: Fout bij het starten van torrent %1: %2

en: Error
nl: Fout

en: Error stopping torrent %1: %2
nl: Fout bij het stoppen van torrent %1: %2

en: File
nl: Bestand

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
nl: Kan niet voorbij het einde van de mmap-buffer schrijven.

en: Scheduler
nl: Planner

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
nl: Speciale limieten

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use these global limits when the screensaver is activated, instead of the ones configured in the network settings.
nl: Deze globale limieten gebruiken als de schermbeveiliging is geactiveerd, in plaats van die welke zijn geconfigureerd in de netwerkinstellingen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
nl: Verschillende snelheidslimieten gebruiken als de schermbeveiliging is geactiveerd

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverUploadLimit)
en: Global upload limit when the screensaver is activated.
nl: Globale uploadlimiet als de schermbeveiliging is geactiveerd.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverDownloadLimit)
en: Global download limit when the screensaver is activated.
nl: Globale downloadlimiet als de schermbeveiliging is geactiveerd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
nl: Planner achtergrondkleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
nl: Achtergrondkleur van planner.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
nl: Planner lijnskleur:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
nl: Kleur van alle regels in de planning.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
nl: Planner item color:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
nl: Kleur van elk normaal item in de planning.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
nl: Planningkleur voor onderbreking:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
nl: Kleur van elk onderbroken item in de planning.

en: Bandwidth Scheduler
nl: Bandbreedteplanner

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
nl: Een item bewerken

en: Add an item
nl: Een item toevoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
nl: Tijdsduur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
nl: Van:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
nl: Tot:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
nl: Vanaf:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
nl: Tot:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
nl: Limieten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
nl: Downloadlimiet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
nl: Uploadlimiet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
nl: Als de schermbeveiliging is geactiveerd:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
nl: Limieten bij een verbinding

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
nl: Stel aantal verbindingen in

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
nl: Bandbreedteplanner

en: Cannot open file %1: %2
nl: Kan bestand %1 niet openen: %2

en: The file %1 is corrupted or not a proper KTorrent schedule file.
nl: Het bestand %1 is corrupt of geen goed KTorrent-planningsbestand.

en: Edit the bandwidth schedule
nl: De bandbreedteplanning bewerken

en: Load Schedule
nl: Planning laden

en: Save Schedule
nl: Planning opslaan

en: New Item
nl: Nieuw item

en: Remove Item
nl: Item verwijderen

en: Edit Item
nl: Item bewerken

en: Clear Schedule
nl: Planning wissen

en: Scheduler Active
nl: Planner is actief

en: Activate or deactivate the scheduler
nl: Planner activeren of deactiveren

en: KTorrent scheduler files
nl: KTorrent-plannerbestanden

en: This item conflicts with another item in the schedule, we cannot change it.
nl: Dit item botst met een ander item in de planning. Het kan daarom niet worden gewijzigd.

en: Suspended
nl: Onderbroken

en: %1 Down
    %2 Up
nl: %1 down
    %2 up

en: Current schedule: suspended
nl: Huidige planning: onderbroken

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
nl: Huidige planning: %1/s download, %2/s upload

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
nl: Huidige planning: onbeperkte download, %1/s upload

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
nl: Huidige planning: %1/s download, onbeperkte upload

en: Current schedule: unlimited upload and download
nl: Huidige planning: onbeperkte download en upload

en:  (scheduler disabled)
nl:  (planner uitgeschakeld)

en: Current schedule:
nl: Huidige planning:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
nl: Bestandsdownload-volgorde

en: File download order for <b>%1</b>:
nl: Bestandsdownload-volgorde voor<b>%1</b>:

en: Seasons and Episodes
nl: Seizoenen en episoden

en: Album Track Order
nl: Volgorde van albumtracks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
nl: Bestandsdownload-volgorde voor:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
nl: Of er wel of geen aangepaste bestandsdownload-volgorde gebruikt zal worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
nl: Aangepaste bestandsdownload-volgorde geactiveerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
nl: Sorteren op

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
nl: In bestanden zoeken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_order)
en: Order in which to download the files of a torrent. The file at the top will be downloaded first, followed by the second, then the third ...
nl: Volgorde in welke bestanden van een torrent gedownload zullen worden. Het bestand aan de top zal eerst gedownload worden, opgevolgd door de tweede, dan de derde ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
nl: Tracker toevoegen

en: Available Chunks
nl: Beschikbare chunks

en: Unavailable Chunks
nl: Niet beschikbare chunks

en: Progress
nl: Voortgang

en: Files
nl: Bestanden

en: Number of the chunk
nl: Nummer van de chunk

en: Download progress of the chunk
nl: Downloadvoortgang van de chunk

en: Which peer we are downloading it from
nl: Van welke peer dit wordt gedownload

en: Download speed of the chunk
nl: Downloadsnelheid van de chunk

en: Which files the chunk is located in
nl: In welke bestanden de chunk zit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
nl: Totaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
nl: Nu aan het downloaden:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
nl: Uitgesloten:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
nl: Te doen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
nl: Grootte:

[ctx: Open file]
en: Open
nl: Openen

[ctx: Open file with]
en: Open With
nl: Openen met

[ctx: Rename file]
en: Rename
nl: Hernoemen

en: Check File
nl: Bestand controleren

en: Download first
nl: Als eerste downloaden

en: Download normally
nl: Normaal downloaden

en: Download last
nl: Als laatste downloaden

en: Do not download
nl: Niet downloaden

en: Delete File(s)
nl: Bestand(en) verwijderen

en: Move File
nl: Bestand verplaatsen

en: Collapse Folder Tree
nl: Mappenboom invouwen

en: Expand Folder Tree
nl: Uitklappen mappenboom

en: File Tree
nl: Bestandsboomstructuur

en: File List
nl: Bestandslijst

en: Show Filter
nl: Filter tonen

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
nl[0]: Alle gegevens in dit bestand zullen verloren gaan. Weet u zeker dat u dit wilt doen?
nl[1]: Alle gegevens in deze bestanden zullen verloren gaan. Weet u zeker dat u dit wilt doen?

en: Not enough data downloaded for opening the file.
    
    Enable sequential download mode for it to obtain necessary data with a higher priority?
nl: Niet genoeg gegevens gdownload voor het openen van het bestand.
    
    Sequentiele modus voor download inschakelen om de noodzakelijke gegevens te verkrijgen met een hogere prioriteit?

[ctx: @action:button]
en: Enable Sequential Download Mode
nl: Downloadmodus sequentieel inschakelen

en: Info Widget
nl: Infowidget

en: Displays status information about a torrent
nl: Toont de statusinformatie van de torrent

[ctx: @title:tab]
en: Files
nl: Bestanden

en: Shows all the files in a torrent
nl: Toont alle bestanden in een torrent

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
nl: Toont alle peers waarmee u verbonden bent voor een torrent

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
nl: Toont alle chunks van een torrent die u aan het downloaden bent

en: Displays information about all the trackers of a torrent
nl: Toont informatie over alle trackers van een torrent

en: Displays all the webseeds of a torrent
nl: Toont alle webseeds van een torrent

[ctx: @title:column]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
nl: % voltooid

[ctx: Download first]
en: First
nl: Eerste

[ctx: Download last]
en: Last
nl: Laatste

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: Preview available]
en: Available
nl: Beschikbaar

[ctx: Preview pending]
en: Pending
nl: In behandeling

[ctx: No preview available]
en: No
nl: Nee

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
nl: Normaal

[ctx: preview available]
en: Available
nl: Beschikbaar

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
nl: Tabbladen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Whether or not to show the peers tab in the bottom of the window.
nl: Of het tabblad met peers onderlangs het venster moet worden getoond of niet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
nl: Lijst met peers tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Whether or not to show the chunks tab in the bottom of the window.
nl: Of het tabblad met chunks onderlangs het venster moet worden getoond of niet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
nl: Lijst met chunks die momenteel worden gedownload tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Whether or not to show the trackers tab in the bottom of the window.
nl: Of het tabblad met trackers onderlangs het venster moet worden getoond of niet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
nl: Lijst met trackers tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Whether or not to show the webseeds tab at the bottom of the window.
nl: Of het tabblad met webseeds onderlangs het venster moet worden getoond of niet.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
nl: Lijst met webseeds tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
nl: Kleuren bestandsprioriteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
nl: Eerste prioriteit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_firstColor)
en: Color to use for first priority files.
nl: Kleur te gebruiken voor de eerste prioriteitsbestanden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
nl: Laatste prioriteit:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lastColor)
en: Color to use for last priority files.
nl: Kleur te gebruiken voor de laagste prioriteitsbestanden.

note: i18n: ectx: label, entry (showPeerView), group (general)
en: Show peer view tab in main window
nl: Tab met peerweergave tonen in hoofdvenster

note: i18n: ectx: label, entry (showChunkView), group (general)
en: Show chunk download view tab in main window
nl: Tab met weergave van chunk-downloads tonen in hoofdvenster

note: i18n: ectx: label, entry (showTrackersView), group (general)
en: Show trackers view tab in main window
nl: Tab met trackerweergave tonen in hoofdvenster

en: Kick Peer
nl: Peer verbannen

en: Ban Peer
nl: Peer verbannen

[ctx: Choked]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Not choked]
en: No
nl: Nee

[ctx: Snubbed]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Not snubbed]
en: No
nl: Nee

[ctx: Interested]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Not Interested]
en: No
nl: Nee

[ctx: Interesting]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: Not Interesting]
en: No
nl: Nee

en: Address
nl: Adres

en: Country
nl: Land

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Upload Slot
nl: Uploadslot

en: Requests
nl: Verzoeken

en: Interested
nl: Geïnteresseerd

en: Interesting
nl: Interessant

en: IP address of the peer
nl: IP-adres van de peer

en: Country the peer is in
nl: Land van de peer

en: Which client the peer is using
nl: Welke cliënt de peer gebruikt

en: Download speed
nl: Downloadsnelheid

en: Upload speed
nl: Uploadsnelheid

en: Whether or not the peer has choked us - when we are choked the peer will not send us any data
nl: Of de peer ons al dan niet heeft verstikt - als de peer ons heeft verstikt dan zal de peer geen data meer naar ons zenden

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
nl: 'Snubbed' betekent dat de peer ons geen gegevens heeft gezonden in de laatste 2 minuten

en: How much data the peer has of the torrent
nl: Hoeveel data de peer heeft van de torrent

en: Whether or not the peer has DHT enabled
nl: Of de peer DHT heeft geactiveerd

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
nl: De score van de peer, KTorrent gebruikt dit om te bepalen naar wie te uploaden

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
nl: Alleen peers die een uploadslot hebben krijgen data van ons

en: The number of download and upload requests
nl: Het aantal download en upload verzoeken

en: How much data we have downloaded from this peer
nl: De hoeveelheid gegevens we hebben gedownload van deze peer

en: How much data we have uploaded to this peer
nl: De hoeveelheid gegevens we hebben geüpload naar deze peer

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
nl: Of de peer geïnteresseerd is in het downloaden van gegevens van ons

en: Whether we are interested in downloading from this peer
nl: Of we geïnteresseerd zijn in downloaden vanaf deze peer

en: Private
nl: Privé

en: Public
nl: Publiek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
nl: Informatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
nl: Gemiddelde downloadsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
nl: Gemiddelde uploadsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
nl: Info-hash:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
nl: Gedownloade chunks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
nl: Beschikbare chunks:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
nl: Delen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
nl: Deelverhouding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
nl: Verhoudingslimiet:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
nl: Seed-tijd:

en: URL
nl: URL-adres

en: Times Downloaded
nl: Aantal keer gedownload

en: Next Update
nl: Volgende bijwerking

en: Copy Tracker URL
nl: Tracker-URL kopiëren

en: Copy Tracker status
nl: Trackerstatus kopiëren

en: Several URL's could not be added because they are malformed:
nl: Verschillende URL's konden niet worden toegevoegd omdat ze misvormd zijn:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
nl: Er is al een tracker aanwezig met de naam <b>%1</b>.

en: The following duplicate trackers were not added:
nl: Het volgende dubbele trackers zijn niet toegevoegd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
nl: Tracker verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Changes the current active tracker for private torrents.
nl: Wijzigt de huidige actieve tracker voor privé-torrents

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
nl: Tracker omwisselen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
nl: Trackers bijwerken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
nl: Standaard instellingen herstellen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
nl: Kan de webseed %1 niet toevoegen, het maakt reeds deel uit van de lijst met webseeds.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
nl: Kan de webseed %1 niet verwijderen, het maakt namelijk deel uit van de torrent.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_webseed)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p>
nl: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed om aan de torrent toe te voegen.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Opmerking: </span>Enkel http-webseeds worden ondersteund.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
nl: Webseed toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
nl: Webseed verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
nl: Alles activeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
nl: Alles uitschakelen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
nl: Converteren...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Converting block list to KTorrent format. This might take some time.
nl: De bloklijst wordt geconverteerd naar het KTorrent-formaat. Dit kan enige tijd in beslag nemen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
nl: &Annuleren

en: Loading txt file...
nl: txt-bestand wordt geladen...

en: There are no IP addresses to convert in %1
nl: Er zijn geen IP-adressen om te converteren in %1

en: Automatic update of IP filter failed: %1
nl: Automatisch bijwerken van het IP-filter is mislukt: %1

en: 7z files are not supported
nl: 7z-bestanden worden niet ondersteund

en: Cannot determine file type of <b>%1</b>
nl: Kan het type bestand van <b>%1</b> niet bepalen

en: Cannot open zip file %1.
nl: Kan zip-bestand %1 niet openen.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
nl: Automatisch bijwerken van het IP-filter is mislukt:  kan zip-bestand %1 niet openen

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
nl: Kan de bloklijst niet vinden in zip-bestand %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
nl: Automatisch bijwerken van het IP-filter is mislukt: kan de bloklijst niet vinden in zip-bestand %1

en:  day |  days
nl[0]:  dag
nl[1]:  dagen

en: Status: Loaded and running.
nl: Status: geladen en draaiend.

en: Status: Not loaded.
nl: Status: niet geladen.

en: Status: Downloading and converting new block list...
nl: Status: downloaden en nieuwe bloklijst wordt geconverteerd...

en: No update done yet.
nl: Nog geen bijwerking gedaan.

en: %1 (Last update attempt failed.)
nl: %1 (Laatste bijwerkpoging is mislukt.)

en: Never
nl: Nooit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
nl: Voorkeuren voor IP-blokkering

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
nl: PeerGuardian filterbestand

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Enable this if you want the IP filter plugin to work.
nl: Schakel dit in als u de plugin voor het IP-filter wilt laten werken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
nl: PeerGuardian-filter gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
nl: IP-filterbestand:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_filterURL)
en: Filter file to use, this can be a local file or a remote file.
nl: Te gebruiken filterbestand, dit kan een lokaal bestand of een bestand op afstand zijn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
nl: Download en converteer het bestand met het IP-filter.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
nl: Dow&nloaden/converteren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Download PeerGuardian filter from bluetack.co.uk or iblocklist.org.
    NOTE: archive files like zip and tar.gz or tar.bz2 are supported.
nl: Download het PeerGuardian-filter vanaf bluetack.co.uk of iblocklist.org.
    Opmerking: gearchiveerde bestanden zoals het zip en tar.gz of tar.bz2 worden ondersteund.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
nl: Update automatisch

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
nl: Schakel dit in als u het filterbestand automatisch wilt bijwerken.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
nl: Bestand bijwerken elke:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
nl: Bijwerkinterval in dagen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
nl: Laatste bijwerking:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
nl: Volgende bijwerking:

note: i18n: ectx: label, entry (filterURL), group (general)
en: Level1 filter url
nl: URL van niveau1 filter

note: i18n: ectx: label, entry (useLevel1), group (general)
en: Use level1 filter?
nl: Niveau1 filter gebruiken?

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
nl: Log in opgemaakte tekst tonen

en: System
nl: Systeem

en: Log Level
nl: Loglevel

en: Debug
nl: Debuggen

en: Notice
nl: Opmerkingen

en: Important
nl: Belangrijk

en: All
nl: Alles

en: None
nl: Geen

en: Log Viewer
nl: Logweergave

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_logging_flags)
en: Double click on the log level to alter it. The possible levels are :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">All: </span>All messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Important: </span>Only important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice: </span>Only notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">None:</span> No messages are shown</p>
nl: Dubbelklik op het logniveau om het te wijzigen. De mogelijke niveaus zijn :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Allemaal: </span>Alle berichten worden bekeken.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Belangrijk: </span>Enkel belangrijke berichten worden bekeken.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Bericht: </span>Enkel berichtgeving en belangrijke berichten worden bekeken.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, berichtgeving en belangrijken berichten worden bekeken.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Geen:</span> Geen enkel bericht wordt bekeken.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Whether or not to use rich text or just plain text, for the logging output shown in the logviewer.
nl: Of er opgemaakte tekst of platte tekst zal worden gebruikt voor de uitvoer in het logvenster.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
nl: Opgemaakte tekst in logvenster tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
nl: Log van de widgetpositie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
nl: Activiteit scheiden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
nl: Widget dat kan worden vastgezet

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
nl: Torrent-activiteit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
nl: Maximum aantal zichtbare lijnen:

en: View the logging output generated by KTorrent
nl: Toon de loguitvoer die door KTorrent wordt gegenereerd

en: Suspend Output
nl: Uitvoer onderbreken

en: <font color="#FF0000">Logging output suspended</font>
nl: <font color="#FF0000">Uitvoer van log onderbroken</font>

en: <font color="#00FF00">Logging output resumed</font>
nl: <font color="#00FF00">Uitvoer van log hersteld</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
nl: Pakt een tracker uit het torrent-bestand

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
nl: Omschakelen of een aangepaste tracker wordt gebruikt

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
nl: De standaard tracker

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
nl: dn tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
nl: Popup tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic) i18n: ectx: label, entry (onlypublic), group (general)
en: Only enable on public torrents
nl: Alleen inschakelen bij bij publieke torrents

en: Copy Magnet URI
nl: Kopieer Magneet-URI

en: Magnet link copied to clipboard
nl: Magneet-koppeling gekopieerd naar klembord

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
nl: Magneet-generator

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
nl: Voorkeuren van de magneet-generator

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
nl: Voeg een tracker toe uit het torrent-bestand.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Define what tracker to add
nl: Definieer welke tracker moet worden toegevoegd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
nl: Een aangepaste tracker-URL toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_tr)
en: The tracker URL that will be a part of the magnet link
nl: De tracker-URL die onderdeel zal zijn van de magneet-koppeling

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add the torrent name in the URI
nl: Voeg de naam van de torrent toe aan de URI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
nl: Naam toevoegen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic)
en: Disable the menu item for private torrents
nl: Schakel het menu-item uit voor privé-torrents

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_popup)
en: Give feedback in form of a popup
nl: Feedback geven in de vorm van een popup

note: i18n: ectx: Menu (MediaPlayerMenu)
en: Media Player Menu
nl: Mediaspeler menu

en: Ready to play
nl: Gereed om af te spelen

en: Playing: <b>%1</b>
nl: Speelt af: <b>%1</b>

en: Available
nl: Beschikbaarheid

en: Pending
nl: In behandeling

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
nl: <b>%1</b><br/>Voorbeeld: %2<br/>Gedownload: %3 %

en: Media Player
nl: Mediaspeler

en: Play
nl: Afspelen

en: Pause
nl: Pauze

en: Stop
nl: Stoppen

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Show Video
nl: Laat video zien

en: Add Media
nl: Medium toevoegen

en: Clear Playlist
nl: Afspeellijst wissen

en: Toggle Fullscreen
nl: Veranderen naar volledig scherm

en: Movie player
nl: Mediaspeler

en: Show incomplete files
nl: Incomplete bestanden tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
nl: Vernieuwen

en: Refresh media files
nl: Mediabestanden verversen

en: Search media files
nl: In de mediabestanden zoeken

en: Title
nl: Titel

en: Artist
nl: Artiest

en: Length
nl: Lengte

en: Year
nl: Jaar

en: Random play order
nl: Willekeurige afspeelvolgorde

en: KTorrent is playing a video.
nl: KTorrent speelt een video af.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
nl: Of torrents al dan niet stilzwijgend worden geopend.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
nl: Verwijderactie ingeschakeld.

note: i18n: ectx: label, entry (actionMove), group (general)
en: Move action checked.
nl: Verplaatsactie ingeschakeld.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
nl: Mappen recursief scannen.

[ctx: folder name part]
en: loaded
nl: geladen

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
nl: Map doorzoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
nl: Mappen om te doorzoeken op torrents:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_folders)
en: List of folders which will be scanned for torrents by this plugin.
nl: Lijst van op torrents te scannen mappen door deze plugin.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new folder to be scanned.
nl: Voeg een nieuwe te scannen map toe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
nl: Map toevoegen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
nl: Verwijder een map uit de lijst.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
nl: Map verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open the torrents without asking any questions.
nl: Torrents ongevraagd openen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan the folder recursively for torrents. <br/><br/>
    Note: This will not be done for any folder named loaded.
nl: De map recursief doorzoeken op torrents. <br/><br/>
    Opmerking: Dit zal niet worden gedaan bij mappen met de naam 'loaded'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
nl: Submappen doorzoeken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: When a torrent file has been found and loaded, delete it.<br/><br/>
    Warning: you will permanently lose this file.
nl: Wanneer een torrent-bestand gevonden en geladen is, verwijder het.<br/><br/>
    Waarschuwing: U zult dit bestand permanent verliezen.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
nl: Torrent-bestand na het laden verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: When a torrent file is loaded, move it to a subdirectory named loaded. If the folder does not exist, it will be created.
nl: Als een torrent-bestand is geladen, verplaats het naar submap met de naam 'loaded'. Als zo'n map niet bestaat zal het worden aangemaakt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
nl: Torrent-bestand naar de map 'loaded' verplaatsen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrents opened with this plugin to a group.
nl: Voeg torrents die hiermee zijn geopend toe aan een groep.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
nl: Groep om torrents aan toe te voegen.

[ctx: plugin name]
en: Scan for lost files
nl: Zoek naar verloren bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Widget position:
nl: Widgetpositie:

en: Scan for lost files
nl: Zoek naar verloren bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnScanFolder)
en: Scan
nl: Scannen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select folder:
nl: Map selecteren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Show all files
nl: Alle bestanden tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open file
nl: Bestand openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Delete on disk
nl: Op schijf verwijderen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Copy to clipboard
nl: Naar klembord kopiëren

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
nl: Zoekbalk

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
nl: Huidige zoekmachine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings) i18n: ectx: label, entry (useProxySettings), group (general)
en: Use proxy settings for search
nl: Proxy-instellingen gebruiken voor zoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
nl: Standaardbrowser gebruiken

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
nl: Gebruik een eigen browser

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
nl: Pad naar eigen browser

[ctx: plugin name]
en: Search
nl: Zoeken

en: Search for %1
nl: Zoeken naar %1

en: Failed to parse %1
nl: Ontleden van %1 is mislukt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
nl: Zoekvoorkeuren

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
nl: Wis de combinatievakken met de zoekgeschiedenis.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
nl: Zoekgeschiedenis wissen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset the default action taken when a torrent is downloaded.
nl: Herstel de standaard actie als een torrent klaar is met downloaden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
nl: Standaard actie van torrent herstellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore all the active searches of the last session
nl: Alle actieve zoekopdrachten van de laatste sessie herstellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
nl: Vorige zoekopdrachten herstellen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
nl: Wel of niet de zoekresultaten openen in externe webbrowser.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
nl: Open zoekresultaten in e&xterne webbrowser

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings)
en: Whether or not to use the HTTP proxy settings for search.
nl: Wel of niet de HTTP-proxy instellingen gebruiken voor zoeken.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser)
en: Use the default browser configured in the system settings.
nl: Gebruik de standaard browser die is geconfigureerd in de systeeminstellingen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
nl: Gebruik een zelfgedefinieerde browser.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
nl: Pad naar aangepaste browser:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customBrowser)
en: Path of the custom browser.
nl: Pad van de zelfgedefinieerde browser.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
nl: Zoekmachines

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
nl: Een nieuwe zoekmachine toevoegen.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove all selected search engines.
nl: Verwijder alle zoekmachines.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
nl: Verwijder alle zoekmachines.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
nl: All&es verwijderen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
nl: Voeg alle standaard zoekmachines toe.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
nl: Standaard &toevoegen

en: Add a Search Engine
nl: Zoekmachine toevoegen

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
nl: Voer de hostnaam van de zoekmachine in (bijvoorbeeld www.google.com):

en: Opensearch is not supported by %1, you will need to enter the search URL manually. The URL should contain {searchTerms}, ktorrent will replace this by the thing you are searching for.
nl: Opensearch wordt niet ondersteund door %1, u zult de zoek-URL zelf moeten invoeren. De URL zal {searchTerms} moeten bevatten, ktorrent zal dit vervangen door de string waarnaar u zoekt.

en: The URL %1 does not contain {searchTerms}.
nl: De URL %1, bevat geen {searchTerms}.

en:  Engine:
nl: Machine:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
nl: Bezig met downloaden:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
nl: Wilt u de torrent downloaden of opslaan?

en: Download Torrent
nl: Torrent downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
nl: Wees vrij.

en: Search the web for torrents.
nl: Doorzoek het web op torrents.

en: Save %1 to
nl: %1 opslaan naar

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
nl: Afsluiten

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
nl: Downloadwerkbalk

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
nl: Afsluiten configureren

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Sleep (suspend to RAM)
nl: Slapen (RAM-slaapstand)

en: Hibernate (suspend to disk)
nl: Slaapstand (schijf-slaapstand)

en: When all torrents finish downloading
nl: Wanneer alle torrents het downloaden beëindigen

en: When all torrents finish seeding
nl: Wanneer alle torrents het seeden beëindigen

en: When the events below happen
nl: Als de onderstaande gebeurtenissen optreden

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
nl: Instellingen voor afsluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
nl: Uit te voeren actie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
nl: Actie uitvoeren als:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: When enabled, execute the action when all events have happened. When not enabled, execute when any of the above events have happened.
nl: Indien ingeschakeld, voer de actie uit wanneer alle gebeurtenissen hebben  plaatsgevonden. In niet ingeschakeld, voer uit wanneer één van de bovenstaande gebeurtenissen heeft plaatsgevonden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: All events must have happened
nl: Alle gebeurtenissen moeten hebben plaatsgevonden

en: Shutdown Enabled
nl: Afsluiten ingeschakeld

en: Configure Shutdown
nl: Afsluiten configureren

en: Automatic shutdown not active
nl: Update uitschakelen is niet actief

en:  when all of the following events have occurred:<br/><br/>
nl:  nadat alle volgende gebeurtenissen hebben plaatsgevonden:<br/><br/>

en:  when one of the following events occur:<br/><br/>
nl:  wanneer één van de volgende gebeurtenissen hebben plaatsgevonden:<br/><br/>

en: <b>All torrents</b> finish downloading
nl: <b>Alle torrents</b> hebben het downloaden beëindigd

en: <b>All torrents</b> finish seeding
nl: <b>Alle torrents</b> hebben het seeden beëindigd

en: <b>%1</b> finishes downloading
nl: <b>%1</b> heeft het downloaden beëindigd

en: <b>%1</b> finishes seeding
nl: <b>%1</b> heeft het seeden beëindigd

en: Downloading finishes
nl: Downloaden is beëindigd

en: Seeding finishes
nl: Seeden is beëindigd

en: Event
nl: Gebeurtenis

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
nl: Verbindingen

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
nl: Verbindingen

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Leechers connected
nl: Verbonden leechers

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Leechers in swarms
nl: Leechers in zwermen

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Seeds connected
nl: Verbonden seeds

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Seeds in swarms
nl: Seeds in zwermen

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Average leechers connected per torrent
nl: Gemiddeld aantal leechers verbonden per torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Average seeds connected per torrent
nl: Gemiddeld aantal seeds verbonden per torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average leechers connected per running torrent
nl: Gemiddeld aantal leechers verbonden per draaiende torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average seeds connected per running torrent
nl: Gemiddeld aantal seeds verbonden per draaiende torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
nl: Taken

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
nl: Downloaden

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
nl: Huidige snelheid

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
nl: Gemiddeld

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
nl: Limiet

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average from leechers
nl: Gemiddelde van leechers

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Average to leechers
nl: Gemiddelde naar leechers

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Average from seeds
nl: Gemiddelde van seeds

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: From leechers
nl: Van leechers

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: From seeds
nl: Van seeds

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
nl: Uploaden

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Current speed
nl: Huidige snelheid

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
nl: Gemiddeld

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
nl: Limiet

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Avg. leechers connected per running torr.
nl: Gem. aant. leechers verbonden per draaiend torr.

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Avg. seeds connected per running torrent
nl: Gem. aant. seeds verbonden per draaiend torr.

[ctx: This is about how things are displayed (colors, etc), not about a screen/display]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
nl: Weergave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
nl: Anti-aliasing gebruiken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
nl: Achtergrondraster weergeven

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Widget type:
nl: Type widget:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
nl: Eigen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
nl: (na wijzing dient de plugin opnieuw te worden geladen)

[ctx: @title:window This is about how things are displayed (colors, etc), not about a screen/display]
en: Display
nl: Weergave

en: Unknown
nl: Onbekend

en: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legend:</h1><ul type='square'>
nl: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legende:</h1><ul type='square'>

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
nl: Als afbeelding opslaan...

[ctx: @action:inmenu Recalculate the 0Y axis and then redraw the chart]
en: Rescale
nl: Herschalen

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
nl: Resetten

en: Select path to save image…
nl: Selecteer het pad om de afbeelding op te slaan...

en: Image files
nl: Afbeeldingsbestanden

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateEveryGuiUpdates), group (general)
en: Update charts every n gui updates
nl: Grafieken bijwerken elke n gui-bijwerkingen

note: i18n: ectx: label, entry (DataGatherIval), group (general)
en: Interval in milliseconds between data gathering
nl: Interval in milliseconden tussen gegevensverzamelen

note: i18n: ectx: label, entry (MaxMode), group (general)
en: Method of determining maximum value of the scale
nl: Methode voor het bepalen van de maximum waarde van de schaal

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
nl: Of seeds in zwermen worden getoond

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
nl: Of leechers in zwermen worden getoond

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on download chart
nl: Te tonen bemonsteringen in de downloadgrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PeersSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on peers chart
nl: Te tonen bemonsteringen in de peersgrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on upload chart
nl: Te tonen bemonsteringen in de uploadgrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
nl: Te tonen bemonsteringen in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
nl: Te tonen bemonsteringen in de DHT-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
nl: Kleur van de snelheid in dl-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
nl: Kleur van het gemiddelde in de dl-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
nl: Kleur van de limiet in dl-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
nl: Kleur van het gem. van leechers in de peers-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
nl: Kleur van het gem. van leechers in de peers-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
nl: Kleur van het gem. van seeds in de peers-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
nl: Kleur van leechers in de peers-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
nl: Kleur van seeds in de peers-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
nl: Kleur van de snelheid in de upload-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
nl: Kleur van het gem. in de upload-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
nl: Kleur van de limiet in de upload-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
nl: Kleur van de verbonden leechers in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
nl: Kleur van de leechers in zwermen in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
nl: Kleur van de verbonden seeds in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
nl: Kleur van de seeds in zwermen in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
nl: Kleur van het gem. verbonden leecher per torrent in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
nl: Kleur van het gem. verbonden seed per torrent in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
nl: Kleur van het gem. verbonden leechers per draaiende torrent in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
nl: Kleur van het gem. verbonden seeds per draaiende torrent in de verbindingengrafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
nl: Kleur van de nodes in de DHT-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
nl: Kleur van de taken in de DHT-grafiek

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
nl: Anti-aliasing gebruiken in de grafieken?

note: i18n: ectx: label, entry (DrawBgdGrid), group (general)
en: Draw ugly grey background grid?
nl: Vreselijk grijs achtergrondraster weergeven?

note: i18n: ectx: label, entry (WidgetType), group (general)
en: Type of widget used for chart drawing
nl: Type gebruikte widget voor het maken van de grafiek

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: Continues with: [number field] GUI updates]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update charts every
nl: Grafieken bijwerken elke

[ctx: Continuation of: Update charts every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GUI updates
nl: Interface bijwerkingen

[ctx: Continues with: [number field] milliseconds]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Gather data every
nl: Gegevens verzamelen elke

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
nl: milliseconden

note: i18n: The maximums of 0X axes on charts i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Measurements counts
nl: Aantal metingen

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: The way the maximum of 0Y axis is calculated i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum speed scale mode:
nl: Schaalmodus voor maximumsnelheid:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum ever achieved
nl: Maximum ooit is bereikt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum visible on chart
nl: Maximum zichtbaar in de grafiek

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Peers connections
nl: Verbindingen van peers

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
nl: Seeds in zwermen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
nl: Leechers in zwermen tonen

[ctx: @title:window]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
nl: Snelheid

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
nl: Gemiddelde snelheid

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
nl: Gemiddelde snelheid

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
nl: Snelheidslimiet

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
nl: Snelheidslimiet

en: Speed charts
nl: Snelheidsgrafieken

en: Displays charts about download and upload speed
nl: Toont diagrammen over download- en uploadsnelheid

en: Connections charts
nl: Verbindingdiagrammen

en: Displays charts about connections
nl: Toont alle diagrammen over verbindingen

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
nl[0]: %2
    1 actief filter
nl[1]: %2
    %1 actieve filters

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
nl: <b>%1</b><br/><br/>Download is mislukt: <b>%2</b>

en:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Title:</b> %1<br/>    <b>Date:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>
nl:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Titel:</b> %1<br/>    <b>Datum:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>

en: Authentication Cookie
nl: Authenticatie-cookie

en: Enter the new authentication cookie
nl: Voer een nieuw authenticatie-cookie in

en: <b>Not Loaded</b>
nl: <b>Niet geladen</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
nl: <b>Downloaden is mislukt: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
nl: <b>Downloaden</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
nl: Actieve filters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
nl: Verversen elke:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en: Time between automatic refreshes of the feed.
nl: Tijd tussen automatisch verversen van de feed.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
nl:  minuten

en: Date Published
nl: Datum gepubliceerd

en: Edit Filter
nl: Filter bewerken

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
nl: Er is reeds een filter aanwezig met de naam %1, filternamen moeten uniek zijn.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
nl: Tekenreeksovereenkomst

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_word_matches) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_exclusion_patterns)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The string to find in the title of an item. Simple wildcard syntax is supported :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Any character represents itself apart from those mentioned below. Thus <span style=" font-weight:600;">c</span> matches the character <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches any single character. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches zero or more of any characters.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sets of characters can be represented in square brackets. Within the character class, like outside, backslash has no special meaning.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">For example the *.torrent will match any item which ends in .torrent. </p>
nl: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">De te vinden tekenreeks in de titel van een item. Simpele jokersyntaxis wordt ondersteund :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Elk teken representeert zichzelf los van de onderstaande tekens. Dus <span style=" font-weight:600;">c</span> komt overeen met het teken <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">komt overeen met elk enkel teken. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">komt overeen met nul of meer van elk tekens.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">tekensets staan in vierkante haken. Binnen de tekenklasse, zoals buiten, heeft de backslash geen speciale betekenis.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Bijvoorbeeld *.torrent zal overeenkomen met elk item dat eindigt in .torrent. </p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: By default strings will use wildcard matching. If you want to use regular expressions, this needs to be enabled.
nl: Standaard zullen tekenreeksen jokerovereenkomst gebruiken. Als u reguliere expressies wilt gebruiken dan moet dat ingeschakeld worden.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: Strings are regular expressions
nl: Tekenreeksen zijn reguliere expressies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_words_must_match)
en: Item must match all strings to be included
nl: Het item moet overeenkomen met alle tekenreeksen om te worden ingevoegd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_match_case_sensitive) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_case_sensitive)
en: Case sensitive matching
nl: Hoofdlettergevoelig overeenkomen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Exclusion Patterns
nl: Uitsluitingspatronen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_all_must_match)
en: Item must match all strings to be excluded
nl: Het item moet overeenkomen met alle tekenreeksen om te worden uitgesloten

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
nl: Seizoenen && episoden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_se_matching)
en: Use season and episode matching
nl: Gebruik seizoen en episode overeenkomst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
nl: Seizoenen:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_seasons)
en: Specify the seasons to download, multiple seasons can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download seasons 1, 3, 4, 5, 6 and 9
nl: Specificeer de te downloaden seizoenen, seizoenen kunnen gescheiden worden door een , en u kunt reeksen gebruiken door - te gebruiken
    
    Bijvoorbeeld: 1, 3-6, 9
    
    zal de seizoenen 1, 3, 4, 5, 6 en 9 downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
nl: Episoden:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_episodes)
en: Specify the episodes to download, multiple episodes can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download episodes 1, 3, 4, 5, 6 and 9
nl: Specificeer de te downloaden episoden, episoden kunnen gescheiden worden door een , en met - kunt u reeksen gebruiken
    
    Bijvoorbeeld: 1, 3-6, 9
    
    zal de episoden 1, 3, 4, 5, 6 en 9 downloaden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_se_no_duplicates)
en: Do not download multiple items with the same season and episode
nl: Geen meervoudige items downloaden met dezelfde seizoen en episode

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_matches)
en: Download torrents of matching items
nl: Download torrents met overeenkomende items

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_non_matches)
en: Download torrents of non matching items
nl: Download torrents met niet overeenkomende items

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
nl: Aan groep toevoegen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
nl: Open torrents stilzwijgend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
nl: filter op feed:

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Timeout when downloading feed
nl: Wachttijd verstreken bij downloaden van feed

en: Unknown hostname
nl: Onbekende hostnaam

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Unknown retriever error
nl: Onbekende fout bij ophalen

en: Invalid feed data
nl: Ongeldige feed-gegevens

en: Success
nl: Succes

note: i18n: ectx: ToolBar (SyndicationToolBar)
en: Syndication Toolbar
nl: Syndication-balk

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
nl: Kan geen geldige koppeling vinden naar een torrent op %1

en: Add/Remove Filters
nl: Filters toevoegen/verwijderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
nl: Filters beheren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
nl: Actieve filters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
nl: Beschikbare filters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
nl: Verwijder alles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
nl: Nieuw filter

en: Manages RSS and Atom feeds
nl: Beheren van RSS en Atom-feeds

en: Enter the URL
nl: Voer de URL in

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
nl: Gaarne de URL van de RSS of Atom-feed invoeren.

en: Failed to load feed %1: %2
nl: Laden van feed %1 is mislukt: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
nl: Aanmaken van map is mislukt voor feed %1: %2

en: Add New Filter
nl: Voeg nieuwe filter toe

en: Add Feed
nl: Feed toevoegen

en: Remove Feed
nl: Feed verwijderen

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Add Filter
nl: Filter toevoegen

en: Remove Filter
nl: Filter verwijderen

note: i18n: ectx: label, entry (defaultDevice), group (general)
en: Default UPnP device to use
nl: Standaard te gebruiken UPnP-apparaat

en: Device
nl: Apparaat

en: Ports Forwarded
nl: Geforwarde poorten

en: Model Name: <b>%1</b><br/>Manufacturer: <b>%2</b><br/>Model Description: <b>%3</b><br/>
nl: Naam van model: <b>%1</b><br/>Fabrikant: <b>%2</b><br/>Modelomschrijving: <b>%3</b><br/>

en: Shows the status of the UPnP plugin
nl: Toont de status van de UPnP-plugin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
nl: Opnieuw zoeken

en: ZeroConf
nl: Zeroconf
