ktorrent - en to oc translation catalogue (107 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
oc: Dialòg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
oc: Pòrt :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
oc: Apondre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
oc: Tampar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
oc: &Tot seleccionar

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
oc: Opcions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
oc: Grop :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
oc: Donadas :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
oc: &Importar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
oc: Telecargar pas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
oc: Seleccionar un emplaçament novèl

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
oc: Anullar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: URL:
oc: URL :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
oc: Suprimir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
oc: Montar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
oc: Davalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
oc: Pòrt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
oc: Comentaris :

en: New Group
oc: Grop novèl

en: Remove Group
oc: Suprimir un grop

en: Open Location
oc: Dobrir un emplaçament

en: Choose a file
oc: Causissètz un fichièr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
oc: Netejar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
oc: Dobrir...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
oc: Enregistrar coma...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
oc: &Fichièr

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
oc: Grops

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
oc: A_vançat

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
oc: Colomnas

en: Document to open
oc: Document a dobrir

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
oc: Divèrs

en: Application
oc: Aplicacion

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
oc: Repertòris

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
oc: Icòna del tablèu de bòrd

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
oc: Ret

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Server:
oc: Servidor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
oc: Version :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
oc: Nom d'utilizaire :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
oc: Mot de pas :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
oc: Calculs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
oc: Preferéncias

en: Status
oc: Estatut

en: Downloading
oc: Descarga

en: Stopped
oc: Arrestat

en: Order
oc: Òrdre

en: Name
oc: Nom

en: Priority
oc: Prioritat

en: Running
oc: En foncionament

en: Search
oc: Recercar

en: Preview
oc: Ulhada

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
oc: Paramètres

en: Downloaded
oc: Descargat

en: Size
oc: Talha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
oc: Protocòl :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
oc: Trasmetre

en: Downloads
oc: Descargas

en: All files
oc: Totes los fichièrs

en: Plugins
oc: Ajustons

en: File
oc: Fichièr

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
oc: Expedidor :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
oc: Destinatari :

en: New Item
oc: Element novèl

en: Edit Item
oc: Modificar un element

en: Progress
oc: Avançament

en: Files
oc: Fichièrs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
oc: Total :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
oc: Esquèrra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
oc: Talha :

[ctx: Open file]
en: Open
oc: Dobrir

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
oc: % acabat

[ctx: Download first]
en: First
oc: Primièr

[ctx: Download last]
en: Last
oc: Darrièr

[ctx: Preview available]
en: Available
oc: Disponible

[ctx: No preview available]
en: No
oc: Non

[ctx: preview available]
en: Available
oc: Disponible

[ctx: Choked]
en: Yes
oc: Òc

[ctx: Not choked]
en: No
oc: Non

[ctx: Snubbed]
en: Yes
oc: Òc

[ctx: Not snubbed]
en: No
oc: Non

en: Country
oc: País

en: Availability
oc: Disponibilitat

en: Score
oc: Marca

en: Interesting
oc: Interessant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
oc: Temps limit :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
oc: Restaurar las valors per defaut

en: Speed
oc: Velocitat

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
oc: Conversion...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
oc: &Anullar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
oc: Darrièra mesa a jorn :

en: System
oc: Sistèma

en: Debug
oc: Débogage

en: All
oc: Totes

en: None
oc: Pas cap

en: Play
oc: Legir

en: Pause
oc: Pausa

en: Stop
oc: Arrestar

en: Next
oc: Seguent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
oc: Apondre un repertòri

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
oc: Preferéncias de recèrca

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
oc: &Suprimir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
oc: Telecargar

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
oc: Connexions

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
oc: Visualizar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
oc: Utilizar l'anti-alisada

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MaxModeGbw)
en: Maximum
oc: Maxim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
oc: Estat :

en: Device
oc: Periferic
