ktorrent - en to sk translation catalogue (1195 entries)

en: KTorrent is unable to accept connections because the TCP port %1 is already in use by another program.
sk: KTorrent nie je schopný prijímať pripojenia, pretože TCP port %1 je už využívaný iným programom.

en: KTorrent is unable to accept connections because the UDP port %1 is already in use by another program.
sk: KTorrent nie je schopný prijímať pripojenia, pretože UDP port %1 je už využívaný iným programom.

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files.
sk: Otvorenie torrentu <b>%1</b> vedie k zdieľaniu jedného alebo viacerých nasledovných torrentov. Torrenty nemajú povolené zapisovať do rovnakých súborov.

en: KTorrent is running one or more torrents
sk: V Ktorrente je spustený jeden alebo viacej torrentov

en: Cannot create torrent: %1
sk: Nie je možné vytvoriť torrent: %1

en: One or more storage volumes are not mounted. In order to start this torrent, they need to be mounted.
sk: Jedna alebo viac úložných jednotiek nie je namontovaná. Na spustenie tohto torrentu musia byť namontované.

en: Retry
sk: Znovu

en: Storage volume %1 is not mounted
sk: Úložná jednotka %1 nie je namontovaná

en: Storage volumes %1 are not mounted
sk: Úložné jednotky %1 nie sú namontované

en: Several data files of the torrent "%1" are missing. 
    Do you want to recreate them, or do you want to not download them?
sk: Niektoré dáta z torrentu "%1" chýbajú.
    Prajete si ich znovu vytvoriť, alebo ich nechcete sťahovať?

en: Data files are missing
sk: Dátové súbory chýbajú

en: Cannot deselect missing files: %1
sk: Nie je možné odznačit chýbajúce súbory: %1

en: Cannot recreate missing files: %1
sk: Nie je možné vytvoriť chýbajúce súbory: %1

en: The file where the data is saved of the torrent "%1" is missing.
    Do you want to recreate it?
sk: Súbor, kde boli uložené dáta z torrentu "%1" chýba.
    Prajete si ho znovu vytvoriť?

en: Data file is missing
sk: Súbor s dátami chýba

en: Cannot recreate data file: %1
sk: Nie je možné vytvoriť súbor s dátami: %1

en: Invalid magnet bittorrent link: %1
sk: Nesprávny magnet bittorrent odkaz: %1

en: You are attempting to download a magnet link, and DHT is not enabled. For optimum results enable DHT.
sk: Snažite sa sťahovať magnet odkaz a DHT nie je povolené. Pre optimálne výsledky povoľte DHT.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
sk: Dialógové okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Enter the IP address or hostname and port number of the peer you wish to add:
sk: Zadajte IP adresu, názov hostiteľa a číslo portu účastníka, ktorého chcete pridať:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Peer:
sk: Účastník:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip)
en: <p>The IP address or hostname of the peer you want to connect to, should be put here.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> We accept both IPv4 and IPv6 addresses</p>
sk: <p>IP adresa alebo názov hostiteľa klienta, ku ktorému sa chcete pripojiť, by malo byť vložené sem.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka:</span> Akceptujeme IPv4 aj IPv6 adresy.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
sk: Pridať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
sk: Zavrieť

en: Show a file tree
sk: Zobraziť strom súborov

en: Show a file list
sk: Zobraziť zoznam súborov

en: Opening %1
sk: Otvorenie torrentu %1

en: Some files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
sk: Niektoré súbory tohto torrentu sa našli v adresári ukončených sťahovaní. Chcete importovať tieto súbory a použiť ako umiestnenie adresár ukončených sťahovaní?

en: All files of this torrent have been found in the completed downloads directory. Do you want to import these files and use the completed downloads directory as the location?
sk: Všetky súbory tohto torrentu sa našli v adresári ukončených sťahovaní. Chcete importovať tieto súbory a použiť ako umiestnenie adresár ukončených sťahovaní?

en: The file <b>%1</b> was found in the completed downloads directory. Do you want to import this file?
sk: Súbor <b>%1</b> bol nájdený v adresári ukončených sťahovaní. Chcete importovať tento súbor?

en: The directory %1 does not exist, do you want to create it?
sk: Adresár %1 neexistuje. Chcete ho vytvoriť?

en: You have deselected the following existing files. You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
sk: Odznačili ste následujúce existujúce súbory. Stratíte všetky dáta v týchto súboroch, skutočne si to prajete urobiť?

en: Yes, delete the files
sk: Áno, zmazať súbory

en: No, keep the files
sk: Nie, ponechať súbory

en: Opening the torrent <b>%1</b>, would share one or more files with the following torrents. Torrents are not allowed to write to the same files. Please select a different location.
sk: Otvorenie torrentu <b>%1</b> vedie k zdieľaniu jedného alebo viacerých súborov s nasledovnými torrentmi. Torrenty nemajú povolené zapisovať do rovnakých súborov. Prosím zvoľte iné umiestnenie.

en: All Torrents
sk: Všetky torrenty

en: <b>Unable to determine free space</b>
sk: <b>Nedá sa zistiť veľkosť voľného miesta</b>

en: %1 (%2 in use by existing files)
sk: %1 (%2 používajú existujúce súbory)

[ctx: We are %1 bytes short of what we need]
en: %1 short
sk: %1 krátke

en: Existing files: <b>None</b>
sk: Existujúce súbory: <b>Žiadne</b>

en: Existing files: <b>All</b>
sk: Existujúce súbory: <b>Všetky</b>

en: Existing files: <b>%1</b> of <b>%2</b>
sk: Existujúce súbory: <b>%1</b> z <b>%2</b>

en: Existing file: <b>No</b>
sk: Existujúci súbor: <b>Nie</b>

en: Existing file: <b>Yes</b>
sk: Existujúci súbor: <b>Áno</b>

en: Clear History
sk: Vyčistiť históriu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, FileSelectDlg)
en: Select Which Files You Want to Download
sk: Označte súbory, ktoré chcete stiahnuť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
sk: Stiahnuť do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_download_location_history)
en: History of all recently used download locations
sk: História všetkých nedávno použitých umiestnení sťahovania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_moveCompleted)
en: Moves the files to the specified location when the torrent finishes downloading.
sk: Adresár, kam sa presunú dáta, keď je dokončené sťahovanie torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_moveCompleted) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_move_on_completion)
en: Move when completed to:
sk: Po dokončení presunúť do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history)
en: History of all recently used move when completed locations
sk: História všetkých nedávno použitých umiestnení na presun po ukončení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text encoding:
sk: Kódovanie textu:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_file_view)
en: All files in the torrent, you can change them by double clicking on them.
sk: Všetky súbory v torrente môžete zmeniť dvojitým poklepaním na ne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
sk: Vybr&ať všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
sk: Zrušiť &výber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
sk: Obrátiť výber

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
sk: Zbaliť všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
sk: Rozbaliť všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_existing_found)
en: No existing files are found
sk: Nenájdené žiadne existujúce súbory

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
sk: Možnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
sk: Skupina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
sk: Spustiť torrent

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: <p>When existing files have been found, skip the data check and assume that the files are fully downloaded.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>only do this when you are absolutely sure.</p>
sk: <p>Ak sa nájdu existujúce súbory, preskočiť kontrolu dát a predpokladať, žesúbory sú úplne stiahnuté.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>robte to iba ak stesi úplne istý.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skip_data_check)
en: Skip data check if existing files are found
sk: Preskočiť kontrolu integrity dát, ak sú existujúce súbory nájdené

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
sk: Miesto na disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Required:
sk: Potrebné:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
sk: Dostupné:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: After download:
sk: Po prevzatí:

en: Cannot load the torrent file: %1
sk: Nedá sa otvoriť torrent: %1

en: Cannot open %1: %2
sk: Nedá sa otvoriť %1: %2

en: Failed to create %1: %2
sk: Nepodarilo sa vytvoriť: %1: %2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ImportDialog)
en: Import an existing torrent
sk: Importovať existujúcí torrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
sk: Údaje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select the torrent file and the data which belongs with it.
sk: Vyberte súbor torrentu a údaje, ktoré k nemu patria.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
sk: &Importovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
sk: Z&rušiť

en: Select the directory where the data now is.
sk: Vybrať adresár kde sú teraz dáta.

en: The data files are not present in the location you selected. Do you want to create all the files in the selected directory?
sk: Vo vami vybratom umiestnení sa dátové soubory nenachádzajú. Chcete všetky tie súbory vo vybratom adresári vytvoriť?

en: Not all files were found in the new location; some are still missing. Do you want to create the missing files in the selected directory?
sk: Nie všetky súbory boli nájdené v novom umiestnení; niektoré stále chýbajú. Chcete chýbajúce súbory vo vybratom adresári vytvoriť?

en: The data file is not present in the location you selected. Do you want to create the file in the selected directory?
sk: Vo vami vybratom umiestnení sa dátový súbor nenachádza. Chcete súbor vytvoriť vo vybratom adresári?

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MissingFilesDlg)
en: Files are missing
sk: Súbory chýbajú

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_text)
en: The following files are missing:
sk: Nasledujúce súbory chýbajú:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recreate)
en: They are no longer there, recreate them.
sk: Už tam nie sú, vytvorte ich znova.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
sk: Znovu vytvoriť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do not download the missing files.
sk: Nesťahovať chýbajúce súbory.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
sk: Nesťahovať

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_select_new)
en: The files have been moved to another location, select the new location.
sk: Súbory boli presunuté do iného umiestnenia, vyberte nové umiestnenie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_new)
en: Select New Location
sk: Vybrať nové umiestenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel, do not start the torrent.
sk: Zrušiť, nespúšťať torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
sk: Zrušiť

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PasteDlgBase)
en: Open an URL
sk: Otvoriť URL

en: Invalid URL: %1
sk: Neplatné URL: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently)
en: Open silently
sk: Otvoriť torrenty bez opýtania.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
sk: Obmedzenie rýchlosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_main_caption)
en: Speed limits for individual torrents (double click to edit):
sk: Obmedzenie rýchlosti pre jednotlivé torrenty (ak ju chcete upraviť, dvakrát kliknite):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Global Limits
sk: Globálne obmedzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
sk: Maximálna rýchlosť sťahovania:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
sk: Bez limitu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
sk: Maximálna rýchlosť odosielania:

en: Download Limit
sk: Obmedzenie sťahovania

en: Upload Limit
sk: Obmedzenie odosielania

en: Assured Download Speed
sk: Zaistená rýchlosť sťahovania

en: Assured Upload Speed
sk: Zaistená rýchlosť odosielania

en: No assured speed
sk: Žiadna zaručená rýchlosť

en: Create A Torrent
sk: Vytvoriť torrent

en: Only HTTP is supported for webseeding.
sk: Iba HTTP je podporované pre webové zdieľanie.

en: You must select a file or a folder.
sk: Musíte zvoliť súbor alebo zložku.

en: You have not added a tracker, are you sure you want to create this torrent?
sk: Nemáte pridaný tracker, ste si istý, že chcete vytvoriť tento torrent?

en: You must add at least one node.
sk: Musíte pridať aspoň jeden DHT uzol.

en: Choose a file to save the torrent
sk: Zvolte súbor pre uloženie torrentu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
sk: Vytvoriť torrent

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: File or directory to create torrent from:
sk: Súbor alebo zložka, z ktorej chcete vytvoriť torrent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectDirectory)
en: Select Directory
sk: Vybrať adresár

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_selectFile)
en: Select File
sk: Vyberte súbor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Size of each chunk:
sk: Veľkost bloku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_start_seeding)
en: Start seeding
sk: Začať odosielať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_private)
en: Private torrent (DHT not allowed)
sk: Privátny torrent (DHT nepovolené)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_dht)
en: Decentralized (DHT only)
sk: Decentralizované (iba DHT)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrent to group:
sk: Pridať torrent do skupiny:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
sk: Trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
sk: Odstrániť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
sk: Presunúť vyššie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
sk: Presunúť nižšie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dht_tab)
en: DHT Nodes
sk: DHT uzlov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
sk: Uzol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list)
en: IP or Hostname
sk: IP alebo názov hostiteľa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Web Seeds
sk: Webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
sk: Komentáre:

en: Policy for the %1 group
sk: Pravidlá pre %1 skupinu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_location)
en: Default save location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the download location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
sk: Predvolené umiestnenie uloženia pre torrenty z tejto skupiny. <br/><br/> Toto sa používa iba vo výberovom dialógu, keď zmeníte skupinu, umiestnenie sťahovania v dialógu sa nastaví na toto. Stále to však môžete zmeniť, ak chcete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_location_enabled) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir)
en: Default save location:
sk: Východzie miesto pre uloženie:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_default_move_on_completion_enabled)
en: Default move when completed location:
sk: Predvolené umiestnenie po dokončení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, m_default_move_on_completion_location)
en: Default move on completion location for torrents from this group. <br/><br/>This is only used in the file selection dialog, when you change the group, the move when completed location in the dialog will be set to this. You can still override it, if you want to.
sk: Predvolený umiestnenie presunu po ukončení pre torrenty z tejto skupiny. <br/><br/> Toto sa používa iba vo výberovom dialógu, keď zmeníte skupinu, umiestnenie ukončenia v dialógu sa nastaví na toto. Stále to však môžete zmeniť, ak chcete.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Default settings for torrents which are added to the group.
sk: Predvolené nastavenia pre torrenty, ktoré sú pridané do skupiny.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Torrent Limits
sk: Obmedzenie torrentov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum download rate:
sk: Maximálna rýchlosť sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum upload rate:
sk: Maximálna rýchlosť odosielania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum seed time:
sk: Maximálna doba zdieľania:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
sk:  Hodiny

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum share ratio:
sk: Maximálny pomer zdieľania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: When this is enabled, these settings will only be applied when a torrent is added to the group in the file selection dialog or the torrent creation dialog.<p>
    If this is not enabled, the settings will always be applied when you add a torrent to this group.
sk: Ak je toto povolené, tieto nastavenia sa použijú iba keď sa torrent pridá do skupiny vo výberovom dialógu alebo v dialógu vytvorenia torrentu. <p>
    Ak to nie je povolené, tieto nastavenia sa použijú vždy keď pridáte torrent do tejto skupiny.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_only_new)
en: Apply settings only for newly opened or created torrents
sk: Aplikovať nastavenie iba na novo otvorené a vytvorené torrenty

en: Open a new tab
sk: Otvoriť novú kartu

en: Close the current tab
sk: Zavrieť aktuálnu kartu

en: Edit Group Policy
sk: Upraviť skupinovú politiku

en: Open In New Tab
sk: Otvoriť v novej karte

en: New Group
sk: Nová skupina

en: Edit Name
sk: Upraviť názov

en: Remove Group
sk: Odstrániť skupinu

en: Group Policy
sk: Pravidlá pre skupinu

en: Please enter the group name.
sk: Prosím, zadajte názov skupiny.

en: The group %1 already exists.
sk: Skupina %1 už existuje.

en: Custom Groups
sk: Vlastné skupiny

en: Open Location
sk: Otvoriť umiestnenie

en: Create a new torrent
sk: Vytvoriť nový torrent

en: Open a torrent
sk: Otvoriť torrent

en: Open Silently
sk: Otvoriť bez opýtania

en: Open a torrent without asking any questions
sk: Otvorenie torrentu bez otázok

en: Open URL
sk: Otvoriť URL

en: Open a URL which points to a torrent, magnet links are supported
sk: Otvoriť URL smerované na torrent, magnet odkazy sú podporované

en: Show the list of blocked IP addresses
sk: Zobraziť zoznam blokovaných IP adries

en: Import Torrent
sk: Importovať Torrent

en: Import a torrent
sk: Importovať torrent

en: Show/Hide KTorrent
sk: Zobraziť / Skryť Ktorrent

en: IP Filter List
sk: Zoznam IP filtrov

en: Invalid IP address <b>%1</b>. IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
sk: Neplatná IP adresa <b>%1</b>. Musíte vložiť IP vo formáte 'XXX.XXX.XXX.XXX'.<br/><br/>Môžete tiež použiť náhradné znaky ako '127.0.0.*' alebo špecifikovať rozsahy ako '200.10.10.0-200.10.10.40'.

en: Choose a file
sk: Vyberte súbor

en: Text files
sk: Textové súbory

en: Choose a filename to save under
sk: Zvoľte meno súboru pre uloženie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, IPFilterWidget)
en: KTorrent Blacklisted Peers
sk: Čierna listina účastníkov aplikácie KTorrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Add peer:
sk: Pridanie účastníka:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_ip_to_add)
en: IP addresses must be in the format 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
                                            
    You can also use wildcards like '127.0.0.*' or specify ranges like '200.10.10.0-200.10.10.40'.
sk: Musíte vložiť IP vo formáte 'XXX.XXX.XXX.XXX'.
    
    Môžete tiež použiť náhradné znaky ako '127.0.0.*' alebo špecifikovať rozsahy ako  '200.10.10.0-200.10.10.40'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
sk: Vyčistiť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
sk: Otvoriť...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
sk: Uložiť ako...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sk: P&ohľad

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
sk: Hlavný

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
sk: Torrenty

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
sk: Skupiny

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
sk: Zobrazenie

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
sk: Pokročilé

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
sk: Otvoriť adresár

note: i18n: ectx: Menu (GroupsSubMenu)
en: Add to Group
sk: Pridať do skupiny

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Configure Columns
sk: Nastaviť stĺpce

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
sk: Stĺpce

en: Bittorrent client by KDE
sk: BitTorrent klient pre KDE

[ctx: @info:credit]
en: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson and Ivan Vasic
sk: (C) 2005 - 2011 Joris Guisson a Ivan Vasic

en: BitFinder Plugin
sk: Zásuvný modul BitFinder

en: Webinterface Plugin, global max share ratio patch
sk: Plugin Webinterface, záplata pre celkový maximálny pomer zdieľaní

en: Statistics Plugin
sk: Štatistický modul

en: Application icon and a couple of others
sk: Ikona aplikácie a ďalšie ikony

en: 1.0 application icon
sk: Ikona 1.0 aplikácie

en: ChunkBar's tooltip and IWFileTreeItem sorting
sk: Popisok z ChunkBar a zoraďovanie IWFileTreeItem

en: Country locator for InfoWidget plugin. Flags are taken from http://flags.blogpotato.de/ so thanks to them too.
sk: Vyhľadávač krajín pre zásuvný modul InfoWidget. Vlajky sú prevzaté z lokality http://flags.Poďakovanie patrí taktiež lokalite blogpotato.de/.

en: File prioritization and some other patches
sk: Nastavenie priority súborov a ďalšie záplaty

en: Miniupnp was used as an example for our own UPnP implementation
sk: Miniupnp bolo použité ako príklad pre vaše vlastné využitie UPnP

en: Zeroconf enhancements
sk: Rozšírenie Zeroconf

en: Coldmilk webgui
sk: Webové rozhranie Coldmilk

en: IDEAl code from KDevelop
sk: IDEAl kód z KDevelop

en: Conversion speed improvement in ipfilter plugin
sk: Vylepšenie rýchlosti prevodu v module ipfilter

en: Bryan Burns of Juniper Networks
sk: Bryan Burns od Juniper Networks

en: Discovered 2 security vulnerabilities (both are fixed)
sk: Objavil 2 bezpečnostné diery (obidve sú opravené)

en: Patch to load silently with a save location
sk: Záplata pre tiché načítanie s uložením na určené miesto

en: Fixes in PHP code of webinterface
sk: Opravuje PHP webového rozhrania

en: XFS specific disk preallocation
sk: Špecifická disková predalokácia XFS

en: Patch to not show very low speeds
sk: Patch pre nezobrazenie veľmi nízkych rýchlostí

en: Patch to show potentially firewalled status
sk: Záplata pre zobrazení potenciálne firewallovaného stavu

en: Several patches
sk: Niekoľko záplat

en: Patch to hide menu bar
sk: Záplata pro skrytie lišty ponuky

en: Patch to change file priorities in the webgui
sk: Záplata pre zmenu priorít súboru vo webovom rozhraní

en: Several webgui patches
sk: Niekoľko záplat pre webgui

en: Fixes for several warnings
sk: Opravy niekoľkých varovaní

en: Patch to fix free diskspace calculation on FreeBSD
sk: Oprava výpočtu voľného miesta na disku vo FreeBSD

en: Patch to fix a crash in ChunkDownloadView
sk: Oprava pádu v ChunkDownloadView

en: A couple of bugfixes
sk: Pár opráv

en: Patch to load torrents silently from the command line
sk: Záplata pre tiché otváranie torrentov z príkazového riadku

en: New set of icons
sk: Nová sada ikon

en: Drag and drop support for Plasma applet
sk: Podpora Drag and drop pre plasma applet

en: Patch to cleanup the plugin list
sk: Oprava na vyčistenie zoznamu pluginov

en: Patch to make the Plasma applet a popup applet
sk: Oprava na urobenie z plazma apletu popup aplet

en: Patch to add support for IP ranges in IP filter dialog
sk: Oprava na pridanie podpory IP rozsahov v dialógu IP filtra

en: Feature which adds the date a torrent was added
sk: Funkia, ktorá pridá dátum pridania torrentu

en: Feature to disable authentication in the webinterface
sk: Funkcia na zakázanie autentifikácie vo webovom rozhraní

en: Exclusion patterns in the syndication plugin
sk: Vylúčené vzory v syndikačnom plugine

en: Patch to rename single file torrents to the file inside
sk: Oprava na premenovanie jednotlivého súboru torrentu na súbor vnútri

en: Fix for bug 305379
sk: Záplata pre bug 305379

en: Add support for x-scheme-handler/magnet mimetype
sk: Pridanie podpory pre mime typ x-scheme-handler/magnet

en: Fix for bug 339584
sk: Záplata pre bug 339584

en: KF5 porting
sk: KF5 portovanie

en: Bugfixes, cleanups and optimizations
sk: Opravy chýb, čistenie a optimalizácia

en: Enable logging to standard output
sk: Povoliť logovanie do štandardného výstupu

en: Silently open torrent given on URL
sk: Ticho otvoriť torrent daný URL

en: Document to open
sk: Dokument na otvorenie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Whether or not diskspace should be reserved before starting to download a torrent.
sk: Či má alebo nemá byť disková kapacita rezervovaná pred tým, než začne sťahovanie torrentu.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_diskPrealloc)
en: Reserve disk space before starting a torrent
sk: Rezervovať miesto na disku pred spustením torrentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Instead of doing a quick reservation, do a full reservation. This is slower than the quick way, but avoids fragmentation on the disk.
sk: Miesto rýchlého rezervovania urobiť kompletné rezervovanie. Je to pomalšie , ale predchádza fragmentácii disku.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fullDiskPrealloc)
en: Fully reserve disk space (avoids fragmentation)
sk: Kompletne rezervovať miesto na disku (predídete fragmentácii)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
sk: Výkon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: GUI update interval:
sk: Interval aktualizáce GUI:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_guiUpdateInterval)
en: <p>The interval in milliseconds between GUI updates.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Increasing this will decrease CPU usage.</p>
sk: <p>Interval v milisekundách medzi aktualizáciami GUI.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Jeho zvýšeniezníži zaťaženie CPU.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Network sleep interval:
sk: Interval uspania siete:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cpuUsage)
en: <p>Amount of time the network threads will sleep when they are speed limited. This has absolutely no effect when there are no speed limits.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note:</span> The lower this is the more CPU is used. Setting it high can lead to lower speeds in high bandwidth situations. </p>
    <p>For example on an 100 Mbit LAN, if you set a limit of 3000 KiB/s, you might not actually reach this speed when this value is too high. Without a limit you can easily get above 3000 KiB/s on a LAN.</p>
sk: <p>Množstvo času, ktorý sieťové vlákna spia keď majú obmedzenú rýchlosť. Toto nemá žiadny efekt, ak nie sú rýchlosti obmedzené.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka:</span> Čím je to nižšie, tým viac je vyťažené CPU. Nastavenie veľkej hodnoty môže viesť k nižším rýchlostiam v širokopásmových situáciách. </p>
    <p>Napríklad ak na 100 Mbit LAN nastavíte limit 3000 KiB/s, nemusíte dosiahnuť túto rýchlosť ak je táto hodnota príliš vysoká. Bez limitu môžete ľahko dosiahnuť rýchlosť nad 3000 KiB/s na LAN.</p>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Magnets Queue
sk: Fronta magnetov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of downloading slots:
sk: Počet slotov pre sťahovanie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numMagnetDownloadingSlots)
en: Maximum number of concurrent downloading magnets at the same time.
sk: Maximálny počet súčasne sťahovaných magnetov.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Whether or not the magnets that are not downloaded after a maximum period of time must be pushed back at the end of the queue.
sk: Či magnety, ktoré sa nesťahujú po maximálnom čase, sa majú zaradiť naspäť na koniec fronty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_requeueMagnets)
en: Requeue magnets after:
sk: Znovu zaradiť magnety po:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_requeueMagnetsTime)
en: Maximum time that a magnet can occupy a downloading slot before it will be pushed back in the queue.
sk: Maximálny čas, ktorý môže magnet používať slot na sťahovanie predtým, ako sa posunie späť vo fronte.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
sk: Rôzne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Preview size for audio files:
sk: Veľkosť ukážok pre zvukové súbory:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of an audio file, which will be prioritized for previewing.</p>
sk: <p>Množstvo údajov na začiatku a konci zvukového súboru, ktoré bude uprednostnené pre náhľad.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Preview size for video files:
sk: Veľkosť ukážok pre súbory videí:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en: <p>The amount of data at the beginning and end of a video file, which will be prioritized for previewing.</p>
sk: <p>Množstvo údajov na začiatku a konci video súboru, ktoré budú uprednostnené pre náhľad.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve the hostname of each peer. This will result in the hostname of a peer being displayed instead of the IP address. 
    
    It can be disabled if you do not like the additional network traffic it generates
sk: Zistí názov hostiteľa každého účastníka. Toto má za následok zobrazenie názvu hostiteľa namiesto IP adresy.
    
    Môžete to zakázať, ak si neželáte zvýšené zaťaženie siete, ktoré to vytvára.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_lookUpHostnameOfPeers)
en: Resolve hostnames of peers
sk: Zistiť názvy hostiteľov účastníkov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
sk: Funkcie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: DHT is a trackerless protocol to find peers sharing the same torrents as you do.
sk: DHT je protokol, ktorý nájde účastníkov, ktorí zdieľajú rovnaké torrenty ako vy, bez trackeru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dhtSupport)
en: Use DHT to get additional peers
sk: Použiť DHT na získanie dodatočných účastníkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: UDP port for DHT communications:
sk: UDP port pre komunikáciu DHT:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dhtPort)
en: <p>UDP port to use for the DHT protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming DHT requests. The UPnP plugin can do this for you.</p>
sk: <p>UDP port na použitie pre protokol DHT.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Ak ste za routerom,tento port musí byť forwardovaný na prijatie prichádzajúcich DHT požiadaviek.Toto môže urobiť plugin UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Whether or not to use µTorrent compatible peer exchange.
sk: Či použiť alebo nepoužiť výmenu účastníkov kompatibilnú s µTorrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_pexEnabled)
en: Use peer exchange
sk: Použiť výmenu účastníkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Enable or disable the use of webseeds when they are present in a torrent.
sk: Povoliť alebo zakázať použitie webových seedov keď sú prítomné v torrente.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_webseedsEnabled)
en: Use webseeds
sk: Použiť webové seedy

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: When a torrent has finished downloading, do a full data check on the torrent.
sk: Keď je dokončené sťahovanie torrentu, previesť kompletnú kontrolu integrity dát torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkWhenFinished)
en: Check data when download is finished
sk: Skontrolovať integritu dát, keď je sťahovanie dokončené

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
sk: Šifrovnie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption)
en: <p>Protocol encryption is useful when your ISP is slowing down bittorrent connections. </p>
    <p>The encryption will prevent your bittorrent traffic to be flagged as bittorrent traffic, and so the ISP will not slow it down.</p>
sk: <p>Šifrovanie protokolu je užitočné, ak váš ISP spomaľuje pripojeniabittorrent. </p>
    <p>Šifrovanie zabráni zisteniu vášho bittorentového prenosua váš ISP ho nebude spomaľovať.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEncryption) i18n: ectx: label, entry (useEncryption), group (downloads)
en: Use protocol encryption
sk: Používať šifrovanie protokolu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections)
en: Not all clients support encryption, and some people have encryption disabled. If you want to connect to those peers, you need to have this option enabled.
sk: Nie všetci klienti podporujú šifrovanie, a niektorí ľudia majú šifrovanie vypnuté. Ak sa chcete k týmto účastníkom pripojiť, musíte mať túto voľbu povolenú.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_allowUnencryptedConnections) i18n: ectx: label, entry (allowUnencryptedConnections), group (downloads)
en: Allow unencrypted connections
sk: Povoliť nešifrované spojenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Instead of allowing the tracker to determine your IP address, tell the tracker which IP address to use. Use this when you are behind a proxy.
sk: Miesto, aby tracker určoval vašu IP adresu, povedzte trackerovi, ktorú IP adresu použiť. Toto použite, ak ste za proxy.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCustomIP)
en: Send the tracker a custom IP address or hostname
sk: Poslať trackerovi vlastnú IP alebo meno hostiteľa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Custom IP address or hostname:
sk: Vlastná IP alebo meno hostiteľa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customIP)
en: Custom IP address or hostname to send to the tracker. Hostnames will be resolved at runtime and the resolved IP address will be sent to the tracker.
sk: Vlastná IP adresa alebo meno počítača, ktoré sa má odosielať trackerovi. Mená počítačov budú preložené za behu a preložené IP adresy budú poslané trackerovi.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
sk: Farby

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_stalledTorrentColor)
en: Color to use for torrents when they are stalled or checking data.
sk: Farba pre torrenty, keď sú nečinné alebo prebieha kontrola dát.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Torrent is running:
sk: KTorrent beží:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_errorTorrentColor)
en: Color to use for torrents with error status.
sk: Farba pre torrenty s chybovým stavom.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Torrent error:
sk: Torrent chyba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnResetColors)
en: Reset Colors
sk: Obnoviť farby

en: Application
sk: Aplikácia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
sk: Zložky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder to store torrent information:
sk: Zložka pre uloženie informácií o torrente:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_tempDir)
en: Directory to store information about all torrents currently opened in KTorrent.
sk: Adresár pre uloženie informácií o všetkých torrentoch aktuálne otvorených v KTorrente.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useSaveDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_saveDir)
en: Directory to use as a default save location for all data.
sk: Adresár, ktorý je používaný ako východzie umiestnenie pre uloženie všetkých dát.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_completedDir)
en: Directory to move data to when a torrent has finished downloading.
sk: Adresár, kam sa presunú dáta, keď je dokončené sťahovanie torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompletedDir)
en: Move completed downloads to:
sk: Presunúť dokončené preberania do:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_torrentCopyDir)
en: Directory to copy all torrent files in, which are opened by KTorrent.
sk: Adresár, do ktorého sa skopírujú všetky torrent súbory, ktoré sú otvorené v KTorrente.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useTorrentCopyDir)
en: Copy torrent files to:
sk: Kopírovať torrent súbory do:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_showSystemTrayIcon)
en: System Tray Icon
sk: Ikona v systémovej časti panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Whether or not to show system tray popup messages.
sk: Zobraziť alebo nezobraziť vyskakovacie správy systémového panelu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPopups)
en: Show system tray popup messages
sk: Zobraziť vyskakovacie správy systémového panelu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: When you select multiple torrents to be opened at the same time, open them silently.
sk: Ak vyberiete viac torrentov na otvorenie v rovnakom čase, otvorte ich potichu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openMultipleTorrentsSilently)
en: Open multiple torrents silently
sk: Otvárať torrenty bez opýtania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently.
sk: Otvárať všetky torrenty potichu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openAllTorrentsSilently)
en: Open all torrents silently
sk: Otvárať všetky torrenty potichu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: <p>Rename a single file torrent with the name of its only file. </p>
    <p>If for example the file is named <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, the torrent will be displayed as <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>
sk: <p>Premenovať jeden súbor torrentu s názvom jeho jediného súboru. </p>
    <p>Napríklad, ak súbor sa volá<span style=" font-weight:600;">linux-desktop.iso</span>, torrent bude zobrazený ako <span style=" font-weight:600;">linux-desktop.</span></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoRenameSingleFileTorrents)
en: Rename single file torrents with the name of its only file
sk: Premenovať jednotlivé súbory torrentu s menom iba jeho súboru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Whether or not new torrents will be highlighted.
sk: Či sa majú alebo nemajú nové torrenty zvýrazniť.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightNewTorrents)
en: Highlight new torrents
sk: Zvýrazniť nové torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTotalSpeedInTitle)
en: Show total speed in the window title
sk: Zobraziť úplné rýchlosti v názve okna

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
sk: Sieť

en: All interfaces
sk: Všetky rozhrania

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Ports && Limits
sk: Porty a obmedzenia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_port)
en: <p>Port used for the bittorrent protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded to accept incoming connections. The UPnP plugin can do this for you.</p>
sk: <p>Port použitý pre protokol bittorrent.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Ak ste za routerom,tento port musí byť forwardovaný na prijímanie prichádzajúcich pripojení.Toto môže urobiť plugin UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: UDP tracker port:
sk: Port UDP trackeru:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_udpTrackerPort)
en: <p>Port used for the UDP tracker protocol.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention:</span> If you are behind a router, this port needs to be forwarded. The UPnP plugin can do this for you.</p>
sk: <p>Port použitý pre protokol UDP tracker.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor:</span> Ak ste za routerom,tento port musí byť forwardovaný. Toto môže urobiť plugin UPnP.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum connections per torrent:
sk: Maximum pripojení na torrent:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnections)
en: The maximum number of connections allowed per torrent.
sk: Maximálny počet pripojení na jeden torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Global connection limit:
sk: Súhrnný limit pripojení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxTotalConnections)
en: The global connection limit for all torrents combined.
sk: Globálny limit pripojení pre všetky torrenty.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloadRate)
en: The maximum download speed in KiB/s.
sk: Maximálna rýchlosť sťahovania v KiB/s.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxUploadRate)
en: The maximum upload speed in KiB/s
sk: Maximálna rýchlosť odosielania v KiB/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: DSCP value for IP packets:
sk: Hodnota DSCP pre IP pakety:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_dscp)
en: This value will be filled in the DSCP field of all the IP packets sent for the bittorrent protocol.
sk: Táto hodnota bude uvedená v poli DSCP všetkých IP paketov zaslaných pre bittorrent protokol .

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Maximum number of connection setups:
sk: Maximálny počet nastavení spojení:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxConnectingSockets)
en: <p>The maximum number of outgoing connections ktorrent will try to setup simultaneously.</p>
    <p>If you are having trouble with ktorrent blocking other internet traffic, try setting this number a bit lower.</p>
sk: <p>Maximálny počet odchádzajúcich pripojení, ktoré sa snaží ktorrentnastaviť súčasne.</p>
    <p>Ak máte problémy, že ktorrent blokuje iné internetové prenosy, skúste nastaviť toto číslo menšie.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
sk: Sieťové rozhranie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, combo_networkInterface)
en: <p>Which network interface to listen on for incoming connections.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Note: </span>Requires a restart to take effect.</p>
sk: <p>Ktoré sieťové rozhranie na počúvanie pre prichádzajúce pripojenia.</p>
    <p><span style="font-weight:600;">Poznámka: </span>Vyžaduje reštart, abysa prejavilo.</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: The µTorrent transport protocol runs over UDP and is optimized to not interfere with other traffic, while still using up all unused bandwidth.
sk: Prenosový protokol µTorrent beží cez UDP a je optimalizovaný neovplyvňovať ostatnú premávku, pričom využije celé nevyužité pásmo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_utpEnabled)
en: Use the µTorrent transport protocol (µTP)
sk: Použiť prenosový protokol µTorrent (µTP)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Don't use TCP for bittorrent connections, only use the µTP protocol. This can lead to slower speeds, seeing that not all bittorrent clients support µTP.
sk: Nepoužívať TCP pre bittorent spojenia, použiť iba protokol µTP. Toto môže viesť k nižším rýchlostiam, pretože nie všetky bittorent klienty porporujú µTP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlyUseUtp)
en: Only use µTP
sk: Použiť iba µTP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Primary transport protocol:
sk: Primárny prenosový protokol:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_primaryTransportProtocol)
en: The primary transport protocol to use, when attempting to setup a connection with a peer, this protocol is chosen first.
sk: Primárny prenosový protokol pre použitie, keď sa ide vytvoriť spojenie s účastníkom, tento protokol sa použije ako prvý.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Let KTorrent calculate the recommended settings based upon the bandwidth you have available.
sk: Nechajte KTorrent vypočítať doporučené nastavenie založené na šírke pásma, ktoré máte k dispozícii.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recommended_settings)
en: Recommended Settings...
sk: Odporúčané nastavenia...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use the HTTP proxy settings configured in the settings of KDE.
sk: Použiť HTTP proxy nastavenia nastavené v KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useKDEProxySettings)
en: Use KDE proxy settings
sk: Použiť nastavenia proxy z KDE

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_httpProxy)
en: IP address or hostname of the HTTP proxy to use.
sk: IP adresa alebo meno počítača HTTP proxy, ktorá sa má použiť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_httpProxyPort)
en: Port of the HTTP proxy.
sk: Port HTTP proxy.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for webseed connections.
sk: Použiť alebo nepoužiť HTTP proxy pre spojenie s webovými seedmi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForWebSeeds)
en: Use proxy for webseed connections
sk: Použiť proxy pre spojenie s webovými seedmi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Whether or not to use the HTTP proxy for tracker connections.
sk: Či použiť alebo nepoužiť HTTP proxy pre pripojenia trackera.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxyForTracker)
en: Use proxy for tracker connections
sk: Použiť proxy pre spojenie s trackerom

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: <p>Use a SOCKS proxy server for bittorrent connections.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This is not used for tracker connections</p>
sk: <p>Použiť SOCKS proxy server pre bittorrent pripojenia.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Toto sa nepoužívapre pripojenia trackera</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksEnabled)
en: Use a SOCKS proxy server:
sk: Použiť SOCKS proxy server:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksProxy)
en: IP address or hostname of the SOCKS server.
sk: IP adresa alebo názov SOCKS servera.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_socksPort)
en: Port used by the SOCKS server.
sk: Port použitý SOCKS serverom.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
sk: Verzia:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: If the SOCKS server requires authentication via a username and a password, enable this box.
sk: Ak SOCKS server vyžaduje autentizáciu pomocou uživateľského mena a hesla, aktivujte toto políčko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_socksUsePassword)
en: Username and password required
sk: Uživateľské meno a heslo je vyžadované

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
sk: Uživateľské meno:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksUsername)
en: Username for the SOCKS proxy server.
sk: Používateľské meno pre SOCKS proxy server.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
sk: Heslo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_socksPassword)
en: Password for the SOCKS proxy server.
sk: Heslo pre SOCKS proxy server.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qm_group_box) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Queue Manager
sk: Správca fronty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: When enabled, the queue manager will be totally disabled, allowing you to fully control all torrents manually.
sk: Ak je povolené, správca fronty bude úplne zakázaný, čo vám umožní úplne ovládať všetky torrenty ručne.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_manuallyControlTorrents)
en: Control torrents manually
sk: Ovládať torrenty ručne

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Maximum downloads:
sk: Maximum sťahovaní:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxDownloads)
en: The maximum number of simultaneous downloads the queue manager will run.
sk: Maximálny počet súbežných sťahovaní, ktoré správca fronty spustí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Maximum seeds:
sk: Maximum odosielaní:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_maxSeeds)
en: The maximum number of simultaneous seeds the queue manager will run.
sk: Maximálny počet súbežných zdieľaní, ktoré správca fronty spustí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: When diskspace is running low:
sk: Keď je málo miesta na disku:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: What to do when the diskspace is running low and the queue manager wants to start a torrent.
sk: Čo robiť, keď je málo miesta na disku a správca fronty chce spustiť torrent.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Don't start torrents
sk: Nespúštať torrenty

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Ask if torrents can be started
sk: Opýtať sa, či môže byť torrent spustený

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_startDownloadsOnLowDiskSpace)
en: Start torrents
sk: Spustiť torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Stop torrents when free disk space is lower than:
sk: Zastaviť torrenty, keď je na disku menej voľného miesta ako:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en: When the free diskspace drops below this value, stop all torrents downloading.
sk: Keď voľné miesto klesne pod túto hodnotu, zastaví sa sťahovanie všetkých torrentov.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: <p>With this enabled, the queue manager will decrease the priority of a torrent which has been stalled for too long. </p>
    <p>This will allow the queue manager to run other torrents, when a torrent is doing nothing.</p>
sk: <p>Ak je toto povolené, správca fronty zníži prioritu torrentu,ktorý je zastavený príliš dlho. </p>
    <p>Toto umožní správcovi fronty spustiť iné torrenty, ak torrentnič nerobí.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_decreasePriorityOfStalledTorrents)
en: Decrease priority of torrents which are stalled for more than:
sk: Znížiť prioritu torrentov, ktoré stoja dlhšie ako:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_stallTimer)
en: <p>Time used for the stall timer. When a torrent is stalled longer than this, its priority will be decreased.</p>
sk: <p>Čas použitý na zastavenie časovača. Ak je torrent zastavený dlhšie akotento čas, priorita sa zníži.</p>

[ctx: @title:group Options regarging Seeding]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Seeding
sk: Odosielanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: When a download is finished, continue seeding it. If this is disabled, the torrent will be stopped.
sk: Keď je sťahovanie dokončené, zdieľanie bude pokračovať. Ak je to zakázané, torrent bude zastavený.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_keepSeeding)
en: Keep seeding after download is finished
sk: Pokračovať v zdieľaní aj keď je sťahovanie dokončené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Number of upload slots:
sk: Počet slotov pre odosielanie:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_numUploadSlots)
en: The number of upload slots, this determines the number of peers you can upload to simultaneously for one torrent.
sk: Počet slotov na odesielanie určuje počet peerov ktorým môžete súbežne posielať dáta z jedného torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Default maximum share ratio:
sk: Predvolený maximálny pomer zdieľania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxRatio)
en: <p>The maximum share ratio, if this value is reached seeding will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Attention: </span>This is not used when downloading, only when seeding.</p>
sk: <p>Maximálny pomer zdieľania, ak táto hodnota je dosiahnutá, seedovanie budezastavené. Toto sa použije iba pre novootvorené torrenty, existujúce torrentynebudú ovplyvnené touto zmenou.</p>
    <p><span style=" font-weight:600;">Pozor: </span>Toto sa nepoužije pri sťahovaní,iba pri seedovaní.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Default maximum seed time:
sk: Predvolený maximálny čas zdieľania:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_maxSeedTime)
en: The maximum seed time in hours. Once you reach this time, the torrent will be stopped. This is only applied to newly opened torrents, existing torrents will not be affected by changing this.
sk: Maximálna doba zdieľania v hodinách. Ak je tento čas dosiahnutý, zdieľanie bude zastavené. Týka sa iba novo otvorených torrentov, existujúce torrenty zmenou tejto hodnoty nebudú ovplyvnené.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_greenRatio)
en: Value at which the share ratio will be displayed with a green color. Lower ratios will be displayed in red. Colors can be changed in color settings.
sk: Hodnota, na ktorej pomer zdieľania bude zobrazený zeleno. Nižšie pomery budú zobrazené červeno. Farby je možné zmeniť v nastaveniach farieb.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Minimum good share ratio:
sk: Minimálny dobrý pomer zdieľania:

en: Calculate Recommended Settings
sk: Odhadnúť doporučené nastavenia

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RecommendedSettingsDlg)
en: Recommended Settings
sk: Doporučené nastavenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Available upload bandwidth:
sk: Dostupná šírka pásma pre odosielanie (v kb/s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available download bandwidth:
sk: Dostupná šírka pásma pre sťahovanie (v kb/s):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
sk: Spočítať

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
sk: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_avg_speed_slot)
en: Average speed per slot:
sk: Priemerná rýchlosť na slot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_sim_torrents)
en: Number of torrents you usually download simultaneously:
sk: Počet torrentov, ktoré obvykle sťahujete súčasne:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chk_slots)
en: Slots per torrent:
sk: Slotov na torrent:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
sk: Doporučené nastavenia:

en: Speed down: %1 / up: %2
sk: Rýchlosť sťahovania: %1 / odosielania: %2

en: Transferred down: %1 / up: %2
sk: Stiahnuté: %1 / odoslané: %2

en: DHT: off
sk: DHT: vypnuté

en: %1 node | %1 nodes
sk[0]: %1 uzol
sk[1]: %1 uzly
sk[2]: %1 uzlov

en: %1 task | %1 tasks
sk[0]: %1 úloha
sk[1]: %1 úlohy
sk[2]: %1 úloh

en: The desktop is offline
sk: Plocha je offline

en: Magnet Link
sk: Odkaz Magnetu

en: Status
sk: Stav

en: Peers
sk: Účastníci

en: Downloading
sk: Sťahujem

en: Queued
sk: Ve fronte

en: Stopped
sk: Zastavené

en: Start Magnet
sk: Spustiť Magnet

en: Stop Magnet
sk: Zastaviť Magnet

en: Copy Magnet URL
sk: Kopírovať Magnet URL

en: Remove Magnet
sk: Odstrániť Magnet

en: Order
sk: Poradie

en: Name
sk: Názov

en: Time Stalled
sk: Doba zastavenia

en: Priority
sk: Priorita

en: Running
sk: Spustené

en: Not queued
sk: Nezaradené do fronty

en: Order of a torrent in the queue.
    Use drag and drop or the move up and down buttons on the right to change the order.
sk: Poradie torrentov vo fronte.
    Pre zmenu poradia použite drag and drop alebo tlačidlá Presunúť vyššie a Presunúť nižšie.

en: Search
sk: Hľadať

en: Show Search
sk: Zobraziť hľadanie

en: Show or hide the search bar
sk: Zobraziť alebo skryť panel hľadania

en: Move Top
sk: Presunúť hore

en: Move a torrent to the top of the queue
sk: Presunúť torrent na začiatok fronty

en: Move a torrent up in the queue
sk: Presunúť torrent vo fronte hore

en: Move a torrent down in the queue
sk: Presunúť torrent vo fronte dole

en: Move Bottom
sk: Presunúť dolu

en: Move a torrent to the bottom of the queue
sk: Presunúť torrent na koniec fronty

en: Show Downloads
sk: Zobraziť preberania

en: Show all downloads
sk: Zobraziť všetky preberania

en: Show Uploads
sk: Zobraziť odosielania

en: Show all uploads
sk: Zobraziť všetky odosielania

en: Show Not Queued
sk: Zobraziť nezaradené do fronty

en: Show all not queued torrents
sk: Zobraziť všetky torrenty nezaradené do fronty

en: Widget to manage the torrent queue
sk: Miniaplikácia na správu fronty torrentov

en: Magnet Downloader
sk: Nástroj na preberanie Magnetov

en: Displays the currently downloading magnet links
sk: Zobrazí aktuálne sťahované magnet odkazy

en: Start All
sk: Spustiť všetko

en: Start all torrents
sk: Spustiť všetky torrenty

en: Stop All
sk: Zastaviť všetko

en: Stop all torrents
sk: Zastaviť všetky torrenty

en: Suspend Torrents
sk: Pozastaviť torrenty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_suspended)
en: Suspend all running torrents
sk: Pozastaviť všetky bežiace torrenty

en: Group View
sk: Skupinový pohľad

en: Show or hide the group view
sk: Zobraziť alebo skryť skupinový pohľad

en: Filter Torrents
sk: Filtrovať torrenty

en: Filter torrents based on filter string
sk: Filtrovať torrenty podľa reťazca filtra

en: Set max upload speed
sk: Nastaviť maximálnu rýchlost odosielania

en: Set max download speed
sk: Nastaviť maximálnu rýchlosť sťahovania

en: Download speed: <b>%1</b><br/>Upload speed: <b>%2</b><br/>Received: <b>%3</b><br/>Transmitted: <b>%4</b>
sk: Rýchlosť sťahovania: <b>%1</b><br/>Rýchlosť odosielania: <b>%2</b><br/>Prijaté: <b>%3</b><br/>Odoslané: <b>%4</b>

en: <b>%1</b> was silently opened.
sk: <b>%1</b> bol ticho otvorený.

en: <b>%1</b> has completed downloading.<br>Average speed: %2 DL / %3 UL.
sk: Preberanie torrentu <b>%1</b> bolo dokončené.<br>Priemerná rýchlosť: preberanie %2 / odosielanie %3.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
sk: <b>%1</b> dosiahol maximálneho pomeru zdieľania %2 a bol zastavený.<br>Odoslané %3 priemernou rýchlosťou %4.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and has been stopped.<br>Uploaded %3 at an average speed of %4.
sk: <b>%1</b> dosiahol maximálneho času zdieľania %2 hodín a bol zastavený. <br>Odoslané %3 priemernou rýchlosťou %4.

en: <b>%1</b> has been stopped with the following error: <br>%2
sk: <b>%1</b> bol zastavený s následujúcou chybou: <br>%2

en: Corrupted data has been found in the torrent <b>%1</b><br>It would be a good idea to do a data integrity check on the torrent.
sk: V torrentu <b>%1</b> boli nájdené poškodené dáta. <br>Doporučujeme skontrolovať neporušenosť dát.

en: <b>%1</b> has reached its maximum share ratio of %2 and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
sk: <b>%1</b> dosiahol maximálneho pomeru zdieľania %2 a nemôže byť zaradený do fronty. <br>Ak si prajete súbor ďalej zdieľať, odstráňte ručne limit.

en: <b>%1</b> has reached its maximum seed time of %2 hours and cannot be enqueued. <br>Remove the limit manually if you want to continue seeding.
sk: <b>%1</b> dosiahol maximálneho času zdieľania %2 hodín a nemôže byť zaradený do fronty. <br>Ak si prajete súbor ďalej zdieľať, odstráňte ručne limit.

en: Cannot start <b>%1</b>: <br>
sk: Nie je možné spustiť <b>%1</b>: <br>

en: Cannot seed more than 1 torrent. <br> | Cannot seed more than %1 torrents. <br>
sk[0]: Nemôžem zdieľať viac než 1 torrent. <br>
sk[1]: Nemôžem zdieľať viac než %1 torrenty. <br>
sk[2]: Nemôžem zdieľať viac než %1 torrentov <br>

en: Cannot download more than 1 torrent. <br> | Cannot download more than %1 torrents. <br>
sk[0]: Nemôžem stiahnuť viac než 1 torrent. <br>
sk[1]: Nemôžem stiahnuť viac než %1 torrenty. <br>
sk[2]: Nemôžem stiahnuť viac než %1 torrentov. <br>

en: Go to Settings -> Configure KTorrent, if you want to change the limits.
sk: Ak chcete zmeniť limity, choďte na Nastavenia -> Nastaviť KTorrent.

en: There is not enough diskspace available.
sk: Nie je  k dispozícii dostatok miesta na disku.

en: Your disk is running out of space.<br /><b>%1</b> is being downloaded to '%2'.
sk: Dochádza vám miesto na disku.<br/><b>%1</b> sa sťahuje do "%2".

en: Torrent has been stopped.<br />
sk: Torrent bol zastavený.<br/>

en: Upload speed limit in KiB/s
sk: Rýchlostné obmedzenie nahrávania v KiB/s

en: Download speed limit in KiB/s
sk: Rýchlostné obmedzenie sťahovania v KiB/s

en: Unlimited
sk: Bez obmedzenia

en: Torrent Settings
sk: Nastavenia torrentu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
sk: Vlastnosti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dht)
en: DHT is a distributed database which can be used to find more peers for a torrent.
sk: DHT je distribuovaná databáza, ktorá sa môže použiť na nájdenie väčšieho množstva účastníkov pre torrent.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dht)
en: Use DHT to find more peers
sk: Použiť DHT na získanie ďalších účastníkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, pex)
en: Peer exchange results in more peers being found, by exchanging information about peers with other peers.
sk: Výmena účastníkov má za následok nájdenie viac účastníkov, výmenou informácií o účastníkoch s inými účastníkmi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pex)
en: Use peer exchange to find more peers
sk: Použiť výmenu účastníkov na nájdenie ďalších účastníkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, superseeding)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Superseeding mode, is a special seeding mode which allows you to achieve much higher seeding efficiencies. This results in less bandwidth used to spread a torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>This should only be used if the swarm has not fully been established. Once there are multiple active seeders, this mode becomes useless.</p>
sk: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Režim Superseeding je zvláštnyrežim zdieľania, ktorý umožňuje dosiahnuť omnoho vyššiu efektivitu zdieľania.Toto vedie k nižšiemu zaťaženiu prenosového pásma na rozšírenie torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Toto by sa malo používať iba ak roj nebolúplne vytvorený. Keď je už viac aktívnych seederov, tento režim je užzbytočný.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, superseeding)
en: Use superseeding mode for seeding
sk: Použiť režim superseeding pre zdieľanie

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, move_on_completion_enabled)
en: Move the files of the torrent to a different directory when it has finished downloading.
sk: Presunúť súbory torrentu do iného adresára po skončení sťahovania.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, move_on_completion_url)
en: Location to move the files to.
sk: Umiestnenie na presunutie súborov.

en: Checked %v of %m chunks
sk: Skontrolovaných %v z %m blokov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
sk: Nájdené:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_found)
en: The number of chunks which were not downloaded but have been found anyway.
sk: Počet chunkov, ktoré neboli stiahnuté, ale boli nájdené.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Failed:
sk: Zlyhalo:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_failed)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are not OK.
sk: Počet chunkov, ktoré boli stiahnuté a ktoré nie sú OK.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Not downloaded:
sk: Nestiahnuté:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_not_downloaded)
en: The number of chunks which have not been downloaded.
sk: Počet chunkov, ktoré neboli stiahnuté.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
sk: Stiahnuté:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, chunks_downloaded)
en: The number of chunks which have been downloaded, and which are OK.
sk: Počet chunkov, ktoré boli stiahnuté, a ktoré sú OK.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
sk: Chyby:

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
sk: Spustiť

en: Start all selected torrents in the current tab
sk: Spustiť všetky vybrané torrenty v aktuálnej karte

[ctx: @action Force start all selected torrents in the current tab]
en: Force Start
sk: Vynútiť spustenie

en: Force start all selected torrents in the current tab
sk: Vynútiť spustenie všetkých vybraných torrentov v aktuálnej karte

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
sk: Zastaviť

en: Stop all selected torrents in the current tab
sk: Zastaviť všetky vybrané torrenty v aktuálnej karte

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Pause all selected torrents in the current tab
sk: Pozastaviť všetky vybrané torrenty v aktuálnej karte

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove all selected torrents in the current tab
sk: Odstrániť všetky vybrané torrenty v aktuálnej karte

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
sk: Spustiť všetko

en: Start all torrents in the current tab
sk: Spustiť všetky torrenty v aktuálnej karte

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
sk: Zastaviť všetko

en: Stop all torrents in the current tab
sk: Zastaviť všetky torrenty v aktuálnej karte

en: Remove Torrent and Data
sk: Odstrániť torrent a dáta

en: Rename Torrent
sk: Premenovať torrent

en: Add Peers
sk: Pridať účastníkov

en: Manual Announce
sk: Ručné ohlásenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Data Directory
sk: Adresár s dátami

en: Temporary Directory
sk: Dočasný adresár

en: Move Data
sk: Presunúť dáta

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
sk: Nastavenia

en: Remove from Group
sk: Odstrániť zo skupiny

en: Check Data
sk: Skontrolovať údaje

en: Check all the data of a torrent
sk: Skontrolovať všetky údaje torrentu

en: Copy Torrent URL
sk: Kopírovať URL torrentu

en: Export Torrent
sk: Exportovať torrent

en: Set the speed limits of individual torrents
sk: Nastaviť obmedzenie rýchlosti u individuálnych torrentov

en: The torrent <b>%1</b> has not finished downloading, do you want to delete the incomplete data, too?
sk: Torrent <b>%1</b> ešte nie je úplne stiahnutý, chcete zmazať tiež nekompletné dáta?

en: Remove Download
sk: Odstrániť preberanie

en: Delete Data
sk: Zmazať dáta

en: Keep Data
sk: Zachovať dáta

en: You will lose all the downloaded data of the following torrents. Are you sure you want to do this?
sk: Stratíte všetky stiahnuté dáta nasledovných torrentov. Naozaj to chcete urobiť?

en: Remove Torrent
sk: Odstrániť torrent

en: Select a directory to move the data to.
sk: Zvoľte adresár, do kterého majú byť dáta presunuté.

en: Downloaded
sk: Stiahnuté

en: Size
sk: Veľkosť

en: Uploaded
sk: Odoslané

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
sk: Zostáva

en: Down Speed
sk: Rýchlosť preberania

en: Up Speed
sk: Rýchlosť odosielania

en: Time Left
sk: Zostávajúci čas

en: Seeders
sk: Odosielatelia

en: Leechers
sk: Preberači

en: % Complete
sk: % dokončenia

en: Share Ratio
sk: Pomer zdieľania

en: Time Downloaded
sk: Doba sťahovania

en: Time Seeded
sk: Doba zdieľania

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Added
sk: Pridané

en: How much data we have downloaded of the torrent
sk: Koľko dát torrentu už bolo stiahnuté

en: Total size of the torrent, excluded files are not included
sk: Celková veľkost torrentu, vynechané súbory nie sú započítané

en: How much data we have uploaded
sk: Aké množstvo dát bolo odoslaných

en: How much data left to download
sk: Aké množstvo dát ostáva stiahnuť

en: Current download speed
sk: Aktuálna rýchlost sťahovania

en: Current upload speed
sk: Aktuálna rýchlosť odosielania

en: How much time is left before the torrent is finished or before the maximum share ratio is reached, if that is enabled
sk: Koľko zostáva času do stiahnutia torrentu alebo kým bude dosiahnutý maximálny pomer zdieľania, ak je nastavený

en: How many seeders we are connected to (How many seeders there are according to the tracker)
sk: Ku koľkým odosielateľom je program pripojený (Koľko je pripojených odosielateľov podľa trackeru)

en: How many leechers we are connected to (How many leechers there are according to the tracker)
sk: Ku koľkým preberačom je program pripojený (Koľko je pripojených preberačov podľa trackeru)

en: The percentage of data we have of the whole torrent, not including excluded files
sk: Doteraz stiahnuté percento dát, bez vynechaných súborov

en: Share ratio is the number of bytes uploaded divided by the number of bytes downloaded
sk: Pomer zdieľania je počet odoslaných bajtov delený počtom stiahnutých bajtov

en: How long we have been downloading the torrent
sk: Ako dlho sme sťahovali torrent

en: How long we have been seeding the torrent
sk: Ako dlho sme torrent zdieľali

en: The location of the torrent's data on disk
sk: Umiestnenie dát torrentu na disku

en: When this torrent was added
sk: Kedy bol tento torrent pridaný

en: <br/><br/>Unable to contact a tracker.
sk: <br/><br/>Nepodarilo sa kontaktovať tracker.

en: KTorrent's UPnP test application
sk: Aplikácia KTorrentu pre testovanie UPnP

en: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson and Ivan Vasic
sk: &copy; 2005 - 2007 Joris Guisson a Ivan Vasic

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UPnPTestWidget)
en: UPnP Test Application
sk: Testovacia aplikácia UPnP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_router)
en: No routers found.
sk: Nenájdený žiadny router.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_find_routers)
en: Find Routers
sk: Nájsť routery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
sk: Protokol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
sk: Předat (forward) port

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_undo_forward)
en: Undo Forward
sk: Vrátiť zpäť predávanie (forward) portov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_verbose)
en: Verbose mode
sk: Ladiaci režim

en: Maximum share ratio reached.
sk: Dosiahnutý maximálny pomer zdieľania.

en: Maximum seed time reached.
sk: Dosiahnutý maximálny čas zdieľania.

en: Uploads
sk: Odosielania

en: Running Uploads
sk: Spustené odosielania

en: Not Running Uploads
sk: Nespustené odosielania

en: Downloads
sk: Preberania

en: Running Downloads
sk: Spustené preberania

en: Not Running Downloads
sk: Nespustené preberania

en: Active Torrents
sk: Aktívne torrenty

en: Active Downloads
sk: Aktívne sťahovania

en: Active Uploads
sk: Aktívne odosielania

en: Passive Torrents
sk: Neaktívne torrenty

en: Passive Downloads
sk: Neaktívne sťahovania

en: Passive Uploads
sk: Neaktívne odosielania

en: Ungrouped Torrents
sk: Torrenty nezaradené do skupín

[ctx: *.torrent]
en: Torrents
sk: Torrenty

en: All files
sk: Všetky súbory

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloads), group (downloads)
en: Maximum number of downloads (0 = no limit)
sk: Maximálny počet sťahovaní (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeeds), group (downloads)
en: Maximum number of seeds (0 = no limit)
sk: Maximálny počet zdieľaní (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (startDownloadsOnLowDiskSpace), group (downloads)
en: Start downloads on low disk space?
sk: Začať sťahovanie pri nedostatku miesta na disku?

note: i18n: ectx: label, entry (maxConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections per torrent (0 = no limit)
sk: Maximálny počet spojení pre jeden torrent (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (maxTotalConnections), group (downloads)
en: Maximum number of connections for all torrents (0 = no limit)
sk: Maximálny počet spojení pre všetky torrenty (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (maxUploadRate), group (downloads)
en: Maximum upload speed in KiB/sec (0 = no limit)
sk: Maximálna rýchlosť odosielania v KiB/s (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (maxDownloadRate), group (downloads)
en: Maximum download speed in KiB/sec (0 = no limit)
sk: Maximálna rýchlosť sťahovania v KiB/s (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (maxRatio), group (downloads)
en: Maximum share ratio (0 = no limit)
sk: Maximálny pomer sťahovania (0 = bez limitu)

note: i18n: ectx: label, entry (showSystemTrayIcon), group (downloads)
en: Show a system tray icon
sk: Zobraziť ikonu v systémovej časti panelu

note: i18n: ectx: label, entry (showTotalSpeedInTitle), group (downloads)
en: Show a total speeds in the title
sk: Zobraziť úplné rýchlosti v názve

note: i18n: ectx: label, entry (showSpeedBarInTrayIcon), group (downloads)
en: Show speed bar in tray icon
sk: Zobraziť panel rýchlosti v tray ikone

note: i18n: ectx: label, entry (downloadBandwidth), group (downloads)
en: Download bandwidth (in kb/s):
sk: Rýchlosť sťahovania (v kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (uploadBandwidth), group (downloads)
en: Upload bandwidth (in kb/s):
sk: Rýchlosť odosielania (v kb/s):

note: i18n: ectx: label, entry (showPopups), group (downloads)
en: Show popup messages when torrent is finished.
sk: Zobraziť popup okno pri stiahnutí torrentu.

note: i18n: ectx: label, entry (keepSeeding), group (downloads)
en: Keep seeding after download has finished
sk: Pokračovať v zdieľaní aj keď je sťahovanie dokončené

note: i18n: ectx: label, entry (tempDir), group (downloads)
en: Folder to store temporary files
sk: Priečinok pre uloženie dočasných súborov

note: i18n: ectx: label, entry (useSaveDir), group (downloads)
en: Whether to automatically save downloads to saveDir
sk: Či automaticky ukladať sťahovania do saveDir

note: i18n: ectx: label, entry (saveDir), group (downloads)
en: Folder to store downloaded files
sk: Priečinok pre uloženie stiahnutých súborov

note: i18n: ectx: label, entry (useTorrentCopyDir), group (downloads)
en: Whether to automatically copy .torrent files to torrentCopyDir
sk: Či automaticky kopírovať súbory .torrent do torrentCopyDir

note: i18n: ectx: label, entry (torrentCopyDir), group (downloads)
en: Folder to copy .torrent files to
sk: Priečinok na skopírovanie súborov .torrent

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomIP), group (downloads)
en: Whether to use a custom IP to pass to the tracker
sk: Určuje, či sa má poslať trackeru vlastná IP

note: i18n: ectx: label, entry (lastSaveDir), group (downloads)
en: Directory which was used as the last save directory
sk: Adresár ktorý sa použil ako posledný adresár na uloženie

note: i18n: ectx: label, entry (customIP), group (downloads)
en: IP to pass to the tracker
sk: IP adresa poslaná na tracker

note: i18n: ectx: label, entry (guiUpdateInterval), group (downloads)
en: GUI update interval
sk: Interval aktualizáce GUI

note: i18n: ectx: label, entry (dhtSupport), group (downloads)
en: Support for DHT
sk: Podpora pre DHT

note: i18n: ectx: label, entry (numUploadSlots), group (downloads)
en: Number of upload slots
sk: Počet slotov pre odosielanie

note: i18n: ectx: label, entry (shownColumns), group (downloads)
en: Columns shown in KTorrentView
sk: Zobrazené stĺpce v KTorrentView

note: i18n: ectx: label, entry (minDiskSpace), group (downloads)
en: When there is no space left to complete download, and the available disk space is less than this value, the torrent will be stopped.
sk: Ak nie je voľné miesto na dokončenie sťahovania a dostupné miesto na disku je menšie ako táto hodnota, torrent sa zastaví.

note: i18n: ectx: label, entry (useCompletedDir), group (downloads)
en: Whether to automatically move completed downloads to completedDir
sk: Či automaticky presunúť ukončené sťahovania do completedDir

note: i18n: ectx: label, entry (completedDir), group (downloads)
en: Folder to move completed downloaded files to
sk: Priečinok. do ktorého sa majú presunúť súbory po dokončení preberania

note: i18n: ectx: label, entry (maxSeedTime), group (downloads)
en: Maximum seed time in hours (0 = no limit)
sk: Maximálny čas zdieľania (0 = bez limitu)

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Warning: %1
sk: Upozornenie: %1

en: <img src="available_color">&nbsp; - Downloaded Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Chunks to Download<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
sk: <img src="available_color">&nbsp; - Stiahnuté bloky<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Bloky na stiahnutie<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Vylúčené bloky

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio and its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
sk: Torrent "%1" už dosiahol maximálny pomer a čas zdieľania. Prajete si ignorovať limit a začať zdieľať?

en: The torrent "%1" has reached its maximum share ratio. Ignore the limit and start seeding anyway?
sk: Torrent "%1" už dosiahol maximálny pomer zdieľania. Prajete si ignorovať limit a začať zdieľať?

en: The torrent "%1" has reached its maximum seed time. Ignore the limit and start seeding anyway?
sk: Torrent "%1" už dosiahol maximálny čas zdieľania. Prajete si ignorovať limit a začať zdieľať?

en: Limits reached.
sk: Dosiahnuté medze.

en: You don't have enough disk space to download this torrent. Are you sure you want to continue?
sk: Nemáte dostatok miesta na disku na stiahnutie tohoto torrentu. Ste si istý, že chcete pokračovat?

en: Insufficient disk space for %1
sk: Nedostatek miesta na disku pre %1

en: Not enough disk space for the following torrents. Do you want to start them anyway?
sk: Nemáte dostatok miesta na disku ku stiahnutiu týchto torrentov. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: The following torrents have reached their maximum seed time. Do you want to start them anyway?
sk: Nasledujúce torrenty už dosiahli maximálny čas zdieľania. Prajete si ich aj tak spustiť?

en: The following torrents have reached their maximum share ratio. Do you want to start them anyway?
sk: Nasledujúce torrenty už dosiahli maximálny pomer zdieľania. Prajete si ich aj tak spustiť?

en: Error starting torrent %1: %2
sk: Chyba spustenia torrentu %1: %2

en: Error
sk: Chyba

en: Error stopping torrent %1: %2
sk: Chyba zastavenia torrentu %1: %2

en: File
sk: Súbor

en: Cannot write beyond end of the mmap buffer.
sk: Nemôžem zapisovať za koniec mmap buffera.

en: Scheduler
sk: Plánovač

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Special Limits
sk: Zvláštne medze

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use these global limits when the screensaver is activated, instead of the ones configured in the network settings.
sk: Použiť tieto globálne limity pri aktivovaní šetriča obrazovky, namiesto tých nastavených v nastavení siete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_screensaverLimits)
en: Use different speed limits when the screensaver is activated
sk: Použiť iné rýchlostné limity keď je aktivovaný šetrič obrazovky

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverUploadLimit)
en: Global upload limit when the screensaver is activated.
sk: Globálny limit odosielania keď je aktivovaný šetrič obrazovky.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_screensaverDownloadLimit)
en: Global download limit when the screensaver is activated.
sk: Globálny limit sťahovania keď je aktivovaný šetrič obrazovky.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Schedule background color:
sk: Farba pozadia plánovača:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleBackgroundColor)
en: Color of the schedule background.
sk: Farba pozadia plánovača:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Schedule line color:
sk: Farba riadku plánovača:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_scheduleLineColor)
en: Color of all lines on the schedule.
sk: Farba všetkých riadkov plánovača.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Schedule Item color:
sk: Farba položky plánovača:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_itemColor)
en: Color of each normal item on the schedule.
sk: Farba každej položky plánovača.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Suspended schedule item color:
sk: Farba podržanej položky plánovača:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_suspendedColor)
en: Color of each suspended item on the schedule.
sk: Farba každej podržanej položky plánovača.

en: Bandwidth Scheduler
sk: Plánovač pásma

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditItemDlg)
en: Edit an item
sk: Upraviť položku

en: Add an item
sk: Pridať položku

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
sk: Dĺžka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
sk: Od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
sk: Do:

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
sk: Od:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
sk: Do:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
sk: Obmedzenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Download limit:
sk: Obmedzenie sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Upload limit:
sk: Obmedzenie odosielania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_screensaver_limits)
en: When screensaver is activated:
sk: Keď je aktivovaný šetrič obrazovky:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Connection Limits
sk: Obmedzenia spojení

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_set_connection_limits)
en: Set connection limits
sk: Nastaviť obmedzenia spojení

note: i18n: ectx: ToolBar (SchedulerToolbar)
en: Bandwidth Schedule
sk: Plánovač využitia siete

en: Cannot open file %1: %2
sk: Nie je možné otvoriť súbor %1: %2

en: The file %1 is corrupted or not a proper KTorrent schedule file.
sk: Súbor %1 je poškodený alebo nie je správnym súborom rozvrhu pre KTorrent.

en: Edit the bandwidth schedule
sk: Upraviť plánovač využitia siete

en: Load Schedule
sk: Načítať  plánovač

en: Save Schedule
sk: Uloženie plánovača

en: New Item
sk: Nová položka

en: Remove Item
sk: Odstrániť položku

en: Edit Item
sk: Upraviť položku

en: Clear Schedule
sk: Vymazat  plánovač

en: Scheduler Active
sk: Plánovač aktívny

en: Activate or deactivate the scheduler
sk: Aktivovať alebo deaktivovať plánovač

en: KTorrent scheduler files
sk: Súbory plánovača pre KTorrent

en: This item conflicts with another item in the schedule, we cannot change it.
sk: Táto položka je v konflikte s inou položkou v zozname, nie je možné ju zmeniť.

en: Suspended
sk: Pozastavené

en: %1 Down
    %2 Up
sk: %1 Preberanie
    %2 Odosielanie

en: Current schedule: suspended
sk: Aktuálny rozvrh: podržaný

en: Current schedule: %1/s download, %2/s upload
sk: Aktuálny rozvrh: %1/s sťahovanie, %2/s odosielanie

en: Current schedule: unlimited download, %1/s upload
sk: Aktuálny rozvrh: neobmedzené sťahovanie, %1/s odosielanie

en: Current schedule: %1/s download, unlimited upload
sk: Aktuálny rozvrh: %1/s sťahovanie, neobmedzené odosielanie

en: Current schedule: unlimited upload and download
sk: Aktuálny rozvrh: neobmedzené odosielanie i sťahovanie

en:  (scheduler disabled)
sk: (plánovač zakázaný)

en: Current schedule:
sk: Aktuálny rozvrh:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DownloadOrderWidget)
en: File Download Order
sk: Poradie sťahovania súborov

en: File download order for <b>%1</b>:
sk: Poradie sťahovania súborov pre <b>%1</b>:

en: Seasons and Episodes
sk: Série a epizódy

en: Album Track Order
sk: Poradie skladieb albumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_top_label)
en: File download order for:
sk: Poradie sťahovania súborov pre:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Whether or not to enable a custom download order.
sk: Povoliť alebo nepovoliť vlastné poradie sťahovania.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_custom_order_enabled)
en: Custom file download order enabled
sk: Vlastné poradie sťahovanie súborov povolené

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
sk: Zoradiť podľa

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
sk: Hľadať súbory

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_order)
en: Order in which to download the files of a torrent. The file at the top will be downloaded first, followed by the second, then the third ...
sk: Poradie, v akom sa majú sťahovať súbory torrentu. Súbor navrchu bude stiahnutý prvý, nasledovaný druhým, potom tretím ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker)
en: Add Trackers
sk: Pridať trackery

en: <img src="available_color">&nbsp; - Available Chunks<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Unavailable Chunks<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Excluded Chunks
sk: <img src="available_color">&nbsp; - Dostupné bloky<br><img src="unavailable_color">&nbsp; - Nedostupné bloky<br><img src="excluded_color">&nbsp; - Vyloučené bloky

en: Chunk
sk: Blok

en: Progress
sk: Priebeh

en: Peer
sk: Účastník

en: Files
sk: Súbory

en: Number of the chunk
sk: Číslo bloku

en: Download progress of the chunk
sk: Priebeh sťahovania bloku

en: Which peer we are downloading it from
sk: Od ktorého účastníka sa preberá

en: Download speed of the chunk
sk: Rýchlosť sťahovania bloku

en: Which files the chunk is located in
sk: V ktorých súboroch je blok umiestnený

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
sk: Bloky

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
sk: Celkom:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
sk: Práve sa sťahuje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Excluded:
sk: Vylúčené:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
sk: Zostáva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
sk: Veľkosť:

[ctx: Open file]
en: Open
sk: Otvoriť

[ctx: Open file with]
en: Open With
sk: Otvoriť s

en: Check File
sk: Skontrolovať súbor

en: Download first
sk: Prevziať ako prvé

en: Download normally
sk: Prevziať normálne

en: Download last
sk: Prevziať ako posledné

en: Do not download
sk: Nepreberať

en: Delete File(s)
sk: Odstrániť súbor(y)

en: Move File
sk: Presunúť súbor

en: Collapse Folder Tree
sk: Zbaliť adresárový strom

en: Expand Folder Tree
sk: Rozbaliť adresárový strom

en: File Tree
sk: Strom súborov

en: File List
sk: Zoznam súborov

en: Show Filter
sk: Zobraziť filter

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
sk[0]: Všetky dáta v tomto súbore budú stratené. Naozaj chcete pokračovať?
sk[1]: Stratíte všetky dáta v týchto súboroch. Naozaj si to prajete urobiť?
sk[2]: Stratíte všetky dáta v týchto súboroch. Naozaj si to prajete urobiť?

en: Not enough data downloaded for opening the file.
    
    Enable sequential download mode for it to obtain necessary data with a higher priority?
sk: Nie je stiahnutých dostatok údajov na otvorenie súboru.
    
    Povoliť režim sekvenčného sťahovania na získanie potrebných údajov s vyššou prioritou?

en: Info Widget
sk: Informačná miniaplikácia

[ctx: @title:tab]
en: Status
sk: Stav

en: Displays status information about a torrent
sk: Zobrazuje stavové informácie o torrente

[ctx: @title:tab]
en: Files
sk: Súbory

en: Shows all the files in a torrent
sk: Zobrazuje všetky súbory v torrente

en: Displays all the peers you are connected to for a torrent
sk: Zobrazuje všetkých účastníkov, ku ktorým ste v rámci torrentu pripojený

en: Displays all the chunks you are downloading, of a torrent
sk: Zobrazuje všetky bloky torrentu, ktoré sťahujete

en: Displays information about all the trackers of a torrent
sk: Zobrazuje informácie o všetkých trackeroch torrentu

en: Webseeds
sk: Webové seedy

en: Displays all the webseeds of a torrent
sk: Zobrazuje všetky webové seedy torrentu

[ctx: @title:column]
en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
sk: % dokončenia

[ctx: Download first]
en: First
sk: Prvý

[ctx: Download last]
en: Last
sk: Posledný

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
sk: Normálny

[ctx: Preview available]
en: Available
sk: Dostupný

[ctx: Preview pending]
en: Pending
sk: Čakajúci

[ctx: No preview available]
en: No
sk: Nie

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
sk: Normálne

[ctx: preview available]
en: Available
sk: Dostupný

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
sk: Karty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Whether or not to show the peers tab in the bottom of the window.
sk: Či zobraziť alebo nezobraziť kartu účastníkov na spodku okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showPeerView)
en: Show list of peers
sk: Zobraziť zoznam účastníkov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Whether or not to show the chunks tab in the bottom of the window.
sk: Či zobraziť alebo nezobraziť kartu blokov na spodku okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showChunkView)
en: Show list of chunks currently downloading
sk: Zobraziť zoznam práve sťahovaných blokov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Whether or not to show the trackers tab in the bottom of the window.
sk: Či zobraziť alebo nezobraziť kartu trackerov na spodku okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showTrackersView)
en: Show list of trackers
sk: Zobraziť zoznam trackerov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Whether or not to show the webseeds tab at the bottom of the window.
sk: Či zobraziť alebo nezobraziť kartu webových seedov na spodku okna.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showWebSeedsTab)
en: Show list of webseeds
sk: Zobraziť zoznam webových seedov

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: File Priority Colors
sk: Farba priority súborov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First priority:
sk: Prvá priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_firstColor)
en: Color to use for first priority files.
sk: Farba pre súbory s najvyššou prioritou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Last priority:
sk: Posledná priorita:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_lastColor)
en: Color to use for last priority files.
sk: Farba pre súbory s najnižšou prioritou

note: i18n: ectx: label, entry (showPeerView), group (general)
en: Show peer view tab in main window
sk: Zobraziť kartu zobrazenia účastníkov v hlavnom okne

note: i18n: ectx: label, entry (showChunkView), group (general)
en: Show chunk download view tab in main window
sk: Zobraziť kartu sťahovania blokov v hlavnom okne

note: i18n: ectx: label, entry (showTrackersView), group (general)
en: Show trackers view tab in main window
sk: Zobraziť kartu zobrazenie trackerov v hlavnom okne

en: Kick Peer
sk: Vykopnúť účastníka

en: Ban Peer
sk: Zakázať účastníka

[ctx: Choked]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not choked]
en: No
sk: Nie

[ctx: Snubbed]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not snubbed]
en: No
sk: Nie

[ctx: Interested]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not Interested]
en: No
sk: Nie

[ctx: Interesting]
en: Yes
sk: Áno

[ctx: Not Interesting]
en: No
sk: Nie

en: Address
sk: Adresa

en: Country
sk: Krajina

en: Client
sk: Klient

en: Choked
sk: Udusené

en: Snubbed
sk: Utlmené

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Score
sk: Skóre

en: Upload Slot
sk: Odesielací slot

en: Requests
sk: Požiadavky

en: Interested
sk: Zaujímavé

en: Interesting
sk: Zaujímavé

en: IP address of the peer
sk: IP adresa účastníka

en: Country the peer is in
sk: Krajina, kde sa účastník nachádza

en: Which client the peer is using
sk: Ktorého klienta účastník používa

en: Download speed
sk: Rýchlost sťahovania

en: Upload speed
sk: Rýchlosť odesielania

en: Whether or not the peer has choked us - when we are choked the peer will not send us any data
sk: Určuje, či nás účastník udusil alebo nie. Keď sme pridusení, účastník nám nebude odosielať žiadne dáta

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
sk: Utlmený znamená, že účastník nám neodoslal žiadne dáta v priebehu posledných 2 minút

en: How much data the peer has of the torrent
sk: Koľkými údajmi z torrentu účastník disponuje

en: Whether or not the peer has DHT enabled
sk: Či má nebo nemá účastník povolený protokol DHT

en: The score of the peer, KTorrent uses this to determine who to upload to
sk: Skóre účastníka. Ktorrent ho používa, aby určil, komu odosielať

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
sk: Iba účastníci, ktorí majú odosielací slot získajú naše údaje

en: The number of download and upload requests
sk: Počet požiadavkov na sťahovanie a odosielanie

en: How much data we have downloaded from this peer
sk: Koľko dát sme prevzali od tohto účastníka

en: How much data we have uploaded to this peer
sk: Koľko dát sme odoslali tomuto účastníkovi

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
sk: Či má účastník záujem od nás preberať údaje

en: Whether we are interested in downloading from this peer
sk: Či máme záujem preberať údaje od tohto účastníka

en: Private
sk: Súkromný

en: Public
sk: Verejné

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average down speed:
sk: Priemerná rýchlosť sťahovania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
sk: Typ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Average up speed:
sk: Priemerná rýchlosť odosielania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Info hash:
sk: Hash info:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Downloaded chunks:
sk: Stiahnuté bloky:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Available chunks:
sk: Dostupné bloky:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
sk: Zdieľanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Share ratio:
sk: Pomer zdieľania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_ratio_limit)
en: Ratio limit:
sk: Limit zdieľania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
sk: Časový limit:

en: Times Downloaded
sk: Počet stiahnutí

en: Next Update
sk: Ďalšia aktualizácia

en: Copy Tracker URL
sk: Kopírovať URL Trackera

en: Copy Tracker status
sk: Kopírovať status Trackera

en: Several URL's could not be added because they are malformed:
sk: Niektoré URL nemohli byť pridané, lebo sú znetvorené:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
sk: Už existuje tracker s názvom <b>%1</b>.

en: The following duplicate trackers were not added:
sk: Nasledovné zdvojené trackery neboli pridané:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
sk: Odstrániť trackera

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Changes the current active tracker for private torrents.
sk: Zmení aktuálny aktívny tracker pre súkromné torrenty.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_change_tracker)
en: Switch Tracker
sk: Prepnúť tracker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
sk: Aktualizovať trackery

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
sk: Obnoviť východzie

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
sk: Nie je možné pridať webový seed %1, je už v zozname webových seedov.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
sk: Nie je možné odstrániť webový seed %1, je súčasťou torrentu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_webseed)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p>
sk: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webové seedy na pridaniedo torrentu.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Podporované sú iba http webové seedy.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
sk: Pridať webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
sk: Odstrániť webový seed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
sk: Povoliť všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
sk: Zakázať všetko

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
sk: Prevádza sa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Converting block list to KTorrent format. This might take some time.
sk: Konverzia zoznamu blokov do formátu KTorrentu. To môže chvíľu trvať.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
sk: Z&rušiť

en: Loading txt file...
sk: Nahráva se txt soubor...

en: There are no IP addresses to convert in %1
sk: V %1 nie sú žiadne IP adresy ku konverzii

en: Automatic update of IP filter failed: %1
sk: Automatická obnova IP filtra zlyhala: %1

en: 7z files are not supported
sk: Súbory 7z nie sú podporované

en: Cannot determine file type of <b>%1</b>
sk: Nemôžem určiť typ súboru <b>%1</b>

en: Cannot open zip file %1.
sk: Nie je možné otvoriť zip súbor %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot open zip file %1
sk: Automatická obnova IP filtra zlyhala: nie je možné otvoriť zip súbor %1

en: Cannot find blocklist in zip file %1.
sk: Nie je možné nájsť blocklist v zip súbore %1.

en: Automatic update of IP filter failed: cannot find blocklist in zip file %1
sk: Automatická obnova IP filtra zlyhala: nie je možné nájsť blocklist v zip súbore %1

en:  day |  days
sk[0]: deň
sk[1]: dni
sk[2]: dní

en: Status: Loaded and running.
sk: Stav: načítaný a beží.

en: Status: Not loaded.
sk: Stav: nenačítaný.

en: Status: Downloading and converting new block list...
sk: Stav: sťahovanie a konverzia zoznamu nových blokov...

en: No update done yet.
sk: Zatiaľ žiadna obnova.

en: %1 (Last update attempt failed.)
sk: %1 (posledný pokus o obnovu zlyhal)

en: Never
sk: Nikdy

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IPBlockingPrefPage)
en: IPBlocking Preferences
sk: Nastavenie blokovania IP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: PeerGuardian Filter File
sk: Súbor filtru PeerGuardian

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Enable this if you want the IP filter plugin to work.
sk: Povoľte, ak chcete aby fungoval modul pre IP filtrovanie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLevel1)
en: Use PeerGuardian filter
sk: Použiť filter PeerGuardian

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: IP filter file:
sk: Súbor IP filtru:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_filterURL)
en: Filter file to use, this can be a local file or a remote file.
sk: Súbor filtru, ktorý má byť použitý. Môže to byť lokálny alebo vzdialený súbor.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_download)
en: Download and convert the IP filter file.
sk: Stiahnuť a konvertovať súbor IP filtru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Dow&nload/Convert
sk: Stiah&nuť/Konvertovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Download PeerGuardian filter from bluetack.co.uk or iblocklist.org.
    NOTE: archive files like zip and tar.gz or tar.bz2 are supported.
sk: Prevziať filter PeerGuardian z adresy bluetack.co.uk alebo blocklist.org.
    Poznámka: podporované sú súbory archívov zip a tar.gz alebo tar.bz2.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_auto_update_group_box)
en: Automatic Update
sk: Automatická aktualizácia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Enable this if you want to automatically update the filter file.
sk: Povoľte, ak chcete automaticky aktualizovať súbor filtru.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoUpdate)
en: Update file every:
sk: Aktualizovať súbor každý:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_autoUpdateInterval)
en: Update interval in days.
sk: Interval aktualizácie v dňoch.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
sk: Naposedy aktualizované:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Next update:
sk: Ďalšia aktualizácia:

note: i18n: ectx: label, entry (useLevel1), group (general)
en: Use level1 filter?
sk: Použiť level1 filter?

note: i18n: ectx: label, entry (useRichText), group (general)
en: Use rich log text
sk: Použiť rich text pre logy

en: System
sk: Systém

en: Log Level
sk: Úroveň záznamov

en: Debug
sk: Ladenie

en: Notice
sk: Upozornenie

en: Important
sk: Dôležité

en: All
sk: Všetko

en: None
sk: Nič

en: Log Viewer
sk: Prehliadač záznamov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_logging_flags)
en: Double click on the log level to alter it. The possible levels are :
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">All: </span>All messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Important: </span>Only important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Notice: </span>Only notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Debug: </span>Debug, notice and important messages are shown</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">None:</span> No messages are shown</p>
sk: Dvakrát kliknite na úroveň záznamu na jeho zmenu. Možné úrovne sú:
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Všetko: </span>Všetky správy sa zobrazia</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Dôležité: </span>Iba dôležité správy sa zobrazia</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Poznámka: </span>Iba poznámky a dôležité správy sa zobrazia</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Ladenie: </span>Ladiace, poznámky a dôležité správy sa zobrazia</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Žiadne:</span> Žiadne správy sa nezobrazia</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Whether or not to use rich text or just plain text, for the logging output shown in the logviewer.
sk: Použiť formátovaný alebo iba jednoduchý text pre výstupy zobrazené v prehliadači logov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useRichText)
en: Use rich text for logging output
sk: Použiť jednoduchý text pre logy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Log widget position:
sk: Zaznamenať polohu komponentu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Separate activity
sk: Oddelená aktivita

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Dockable widget
sk: Dokovateľná miniaplikácia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_ScanForLostFilesWidgetPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_logWidgetPosition)
en: Torrent activity
sk: Aktivita torrentu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Maximum number of visible lines:
sk: Maximálny počet viditeľných riadkov:

en: View the logging output generated by KTorrent
sk: Zobraziť výstup logu generovaného KTorrentom

en: Suspend Output
sk: Podržať výstup

en: <font color="#FF0000">Logging output suspended</font>
sk: <font color="#FF0000">Výstup záznamu podržaný</font>

en: <font color="#00FF00">Logging output resumed</font>
sk: <font color="#00FF00">Výstup záznamu obnovený</font>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker) i18n: ectx: label, entry (torrenttracker), group (general)
en: Grabs a tracker from the torrent file
sk: Vytiahnuť tracker zo súboru torrentu

note: i18n: ectx: label, entry (customtracker), group (general)
en: Toggles if a custom tracker is used
sk: Prepne či sa použije vlastný tracker

note: i18n: ectx: label, entry (tr), group (general)
en: The default tracker
sk: Predvolený tracker

note: i18n: ectx: label, entry (dn), group (general)
en: Show dn
sk: Zobraziť dn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_popup) i18n: ectx: label, entry (popup), group (general)
en: Show popup
sk: Zobraziť vyskakovacie okno

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic) i18n: ectx: label, entry (onlypublic), group (general)
en: Only enable on public torrents
sk: Povoliť len na verejných torrentoch

en: Copy Magnet URI
sk: Kopírovať Magnet URI

en: Magnet link copied to clipboard
sk: Magnet odkaz skopírovaný do schránky

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
sk: Magnet Generátor

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MagnetGeneratorPrefWidget)
en: Magnet Generator Preferences
sk: Nastavenia Magnet generátora

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_torrenttracker)
en: Add a tracker from the torrent file
sk: Pridať tracker zo súboru torrentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Define what tracker to add
sk: Určiť ktorý tracker pridať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_customtracker)
en: Add a custom tracker URL
sk: Pridať vlastné URL trackeru

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_tr)
en: The tracker URL that will be a part of the magnet link
sk: URL trackera, ktorý bude súčasťou magnet linku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add the torrent name in the URI
sk: Pridať názov torrentu v URI

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_dn)
en: Add name
sk: Pridať názov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_onlypublic)
en: Disable the menu item for private torrents
sk: Zakázať položku ponukky pre súkromné torrenty

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_popup)
en: Give feedback in form of a popup
sk: Dať spätnú väzbu v tvare popupu

note: i18n: ectx: Menu (MediaPlayerMenu)
en: Media Player Menu
sk: Ponuka Prehrávača médií

en: Ready to play
sk: Pripravený k prehrávaniu

en: Playing: <b>%1</b>
sk: Prehráva se: <b>%1</b>

en: Available
sk: Dostupné

en: Pending
sk: Čakajúce

en: <b>%1</b><br/>Preview: %2<br/>Downloaded: %3 %
sk: <b>%1</b><br/>Náhľad: %2<br/>Prevzaté: %3 %

en: Media Player
sk: Prehrávač médií

en: Play
sk: Prehrať

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Previous
sk: Predchádzajúci

en: Next
sk: Nasledujúci

en: Show Video
sk: Zobraziť video

en: Add Media
sk: Pridať médium

en: Clear Playlist
sk: Vyčistiť playlist

en: Toggle Fullscreen
sk: Prepnúť do celoobrazovkového režimu

en: Movie player
sk: Prehrávač filmov

en: Show incomplete files
sk: Zobraziť nekompletné súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh media files
sk: Obnoviť súbory médií

en: Search media files
sk: Hľadať mediálne súbory

en: Title
sk: Názov

en: Artist
sk: Umelec

en: Length
sk: Dĺžka

en: Year
sk: Rok

en: Random play order
sk: Náhodné poradie prehrávania

en: KTorrent is playing a video.
sk: KTorrent prehráva video.

note: i18n: ectx: label, entry (openSilently), group (general)
en: Whether to open torrent silently or not.
sk: Otvárať alebo neotvárať torrenty potichu.

note: i18n: ectx: label, entry (actionDelete), group (general)
en: Delete action checked.
sk: Vymazať vybranú akciu.

note: i18n: ectx: label, entry (actionMove), group (general)
en: Move action checked.
sk: Posun vybranej akcie.

note: i18n: ectx: label, entry (recursive), group (general)
en: Scan directories recursively.
sk: Prehľadať adresáre rekurzívne.

[ctx: folder name part]
en: loaded
sk: načítané

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
sk: Prehľadanie priečinku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folders to scan for torrents:
sk: Adresáre, v ktorých sa majú hľadať torrenty:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_folders)
en: List of folders which will be scanned for torrents by this plugin.
sk: Zoznam všetkých zložiek, v ktorých sa majú týmto modulom hľadať torrenty.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new folder to be scanned.
sk: Pridať k preskúmaniu nový adresár.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
sk: Pridať adresár

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove a folder from the list.
sk: Odstrániť zložku zo zoznamu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
sk: Odstrániť zložku

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openSilently) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open the torrents without asking any questions.
sk: Otvoriť torrenty bez opýtania.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan the folder recursively for torrents. <br/><br/>
    Note: This will not be done for any folder named loaded.
sk: Prehľadať priečinok rekurzívne pre torrenty. <br/><br/>
    Poznámka: Toto sa nebude robiť pre priečinky načítané.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_recursive)
en: Scan subfolders
sk: Skenuj podadresáre

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: When a torrent file has been found and loaded, delete it.<br/><br/>
    Warning: you will permanently lose this file.
sk: Keď bol súbor torrentu nájdený a načítaný, vymažte ho.<br/><br/>
    Upozornenie: natrvalo stratíte tento súbor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionDelete)
en: Remove torrent file after loading
sk: Zmazať torrent po načítaní

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: When a torrent file is loaded, move it to a subdirectory named loaded. If the folder does not exist, it will be created.
sk: Keď je súbor torrentu načítaný, presunúť ho do podadresára menovite načítaného. Ak zložka neexistuje, bude vytvorená.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_actionMove)
en: Move torrent file to loaded directory
sk: Presunúť torrenty do zložky "načítané" po ich načítaní

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_addToGroup)
en: Add torrents opened with this plugin to a group.
sk: Pridať torrenty otvorené týmto modulom do skupiny.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_group)
en: Group to add torrents to.
sk: Skupina, do ktoré torrenty pridať.

[ctx: plugin name]
en: Scan for lost files
sk: Skenovať stratené súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Widget position:
sk: Poloha widgetu:

en: Scan for lost files
sk: Skenovať stratené súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnScanFolder)
en: Scan
sk: Skenovať

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select folder:
sk: Vybrať priečinok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Show all files
sk: Zobraziť všetky súbory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Open file
sk: Otvoriť súbor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Delete on disk
sk: Vymazať na disku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowAllFiles)
en: Copy to clipboard
sk: Skopírovať do schránky

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
sk: Nástrojová lišta pre vyhľadávanie

note: i18n: ectx: label, entry (searchEngine), group (general)
en: Current search engine
sk: Vlastný vyhľadávač

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings) i18n: ectx: label, entry (useProxySettings), group (general)
en: Use proxy settings for search
sk: Použiť nastavenia proxy pre vyhľadávanie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser) i18n: ectx: label, entry (useDefaultBrowser), group (general)
en: Use default browser
sk: Použiť východzí prehliadač

note: i18n: ectx: label, entry (useCustomBrowser), group (general)
en: Use custom browser
sk: Použiť vlastný prehliadač

note: i18n: ectx: label, entry (customBrowser), group (general)
en: Custom browser executable path
sk: Cesta k vlastnému prehliadaču

[ctx: plugin name]
en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Search for %1
sk: Hľadám %1

en: Failed to parse %1
sk: Zlyhala analýza %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SearchPref)
en: Search Preferences
sk: Nastavenie hľadania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear the search history combo boxes.
sk: Vyprázdniť históriu hľadania combo boxov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
sk: Vyčistiť históriu hľadania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset the default action taken when a torrent is downloaded.
sk: Vynulovať predvolenú akciu vykonanú po stiahnutí torrentu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_reset_default_action)
en: Reset Default Torrent Action
sk: Obnoviť predvolenú akciu torrentu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore all the active searches of the last session
sk: Obnoviť všetky aktívne hľadania posledného sedenia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_restorePreviousSession)
en: Restore previous searches
sk: Obnoviť predošlé hľadania

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Whether or not to open searches in an external browser.
sk: Otvárať alebo neotvárať výsledky vyhľadávania v externom prehliadači.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openInExternal)
en: Open searches in external browser
sk: Otvárať výsledky vyhľadávania v externom prehliadači

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useProxySettings)
en: Whether or not to use the HTTP proxy settings for search.
sk: Použiť alebo nepoužiť HTTP proxy pre vyhľadávanie.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useDefaultBrowser)
en: Use the default browser configured in the system settings.
sk: Používať východzí prehliadač nastavený v systémovom nastavení.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Use a custom browser.
sk: Použíť vlastný prehliadač.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomBrowser)
en: Custom browser path:
sk: Cesta k vlastnému prehliadaču:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_customBrowser)
en: Path of the custom browser.
sk: Cesta k vlastnému prehliadaču:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
sk: Vyhľadávače

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add)
en: Add a new search engine.
sk: Pridať nový vyhľadávač.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove all selected search engines.
sk: Odstrániť všetky vybrané vyhľadávače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
sk: Odst&rániť

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove all search engines.
sk: Odstrániť všetky vyhľadávače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: R&emove All
sk: Odstrániť vš&etko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add all default search engines.
sk: Pridať všetky východzie vyhľadávače.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_default)
en: Add Defau&lt
sk: Pr&idať východzie

en: Add a Search Engine
sk: Pridať vyhľadávač

en: Enter the hostname of the search engine (for example www.google.com):
sk: Vložte meno vyhľadávača (např. www.google.com):

en: Opensearch is not supported by %1, you will need to enter the search URL manually. The URL should contain {searchTerms}, ktorrent will replace this by the thing you are searching for.
sk: Opensearch nie je podporované %1, budete musieť vložiť vyhľadávané URL ručne. URL by mala obsahovať {vyhľadávaciu podmienku}, ktorrent ho nahradí termínom, ktorý vyhľadávate.

en: The URL %1 does not contain {searchTerms}.
sk: URL %1 neobsahuje {searchTerms}.

en: Search Text
sk: Hľadať text

en: Search Engine
sk: Vyhľadávací stroj

en: Search Engine Label
sk: Popis vyhľadávača

en:  Engine:
sk:  Vyhľadávač:

en: Downloading:<br/><b>%1</b>
sk: Preberanie:<br/><b>%1</b>

en: Do you want to download or save the torrent?
sk: Chcete stiahnuť alebo uložiť torrent?

en: Download Torrent
sk: Stiahnuť torrent

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
sk: Preberanie

en: Home
sk: Domov

[ctx: KDE 4 tag line, see http://kde.org/img/kde40.png]
en: Be free.
sk: Buďte slobodní.

en: Search the web for torrents.
sk: Hľadať torrenty na webe.

en: Save %1 to
sk: Uložiť %1 do

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
sk: Vypnutie

note: i18n: ectx: ToolBar (ShutdownToolBar)
en: Shutdown Toolbar
sk: Panel vypnutia

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
sk: Nastavenie vypnutia

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Sleep (suspend to RAM)
sk: Uspať (uspať do RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
sk: Uspať (uspať na disk)

en: When all torrents finish downloading
sk: Keď všetky torrenty ukončia sťahovanie

en: When all torrents finish seeding
sk: Keď všetky torrenty ukončia zdieľanie

en: When the events below happen
sk: Keď nastanú udalosti nižšie

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShutdownDlg)
en: Shutdown Settings
sk: Nastavenia vypnutia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
sk: Akcia, ktorá sa má spustiť:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Execute action when:
sk: Vykonať akciu keď:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: When enabled, execute the action when all events have happened. When not enabled, execute when any of the above events have happened.
sk: Keď je povolené, vykonať akciu keď nastali všetky udalosti. Ak nie je povolené, vykonať ak nastane nejaká z nasledovných udalostí.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_rules_must_be_hit)
en: All events must have happened
sk: Všetky udalosti musia nastať

en: Shutdown Enabled
sk: Vypnutie povolené

en: Configure Shutdown
sk: Konfigurovať vypnutie

en: Automatic shutdown not active
sk: Automatické vypnutie neaktívne

en:  when all of the following events have occurred:<br/><br/>
sk:  keď nastanú všetky nasledovné udalosti:<br/><br/>

en:  when one of the following events occur:<br/><br/>
sk:  keď nastane jedna z nasledovných udalostí:<br/><br/>

en: <b>All torrents</b> finish downloading
sk: <b>Všetky torrenty</b> ukončia sťahovanie

en: <b>All torrents</b> finish seeding
sk: <b>Všetky torrenty</b> ukončia zdieľanie

en: <b>%1</b> finishes downloading
sk: <b>%1</b> skončil sťahovanie

en: <b>%1</b> finishes seeding
sk: <b>%1</b> skončil zdieľanie

en: Downloading finishes
sk: Preberanie dokončené

en: Seeding finishes
sk: Zdieľanie skončené

en: Event
sk: Udalosť

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
sk: Pripojenia

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
sk: Pripojenia

en: Nodes
sk: Uzlov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_23)
en: Leechers connected
sk: Pripojených preberačov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_24)
en: Leechers in swarms
sk: Preberačov v roji

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_25)
en: Seeds connected
sk: Pripojených seedov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_26)
en: Seeds in swarms
sk: Seedov v roji

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_27)
en: Average leechers connected per torrent
sk: Priemerne pripojených preberačov na torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_28)
en: Average seeds connected per torrent
sk: Priemerne pripojených seedov na torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average leechers connected per running torrent
sk: Priemerný počet pripojených preberačov na spustený torrent

[ctx: Name of a line on chart]
en: Average seeds connected per running torrent
sk: Priem. počet pripojených seedov na bežiaci torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Nodes
sk: Uzlov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
sk: Úloh

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
sk: Preberanie

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Current speed
sk: Aktuálna rýchlosť

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
sk: Priemer

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
sk: Obmedzenie

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PeersSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Peers
sk: Účastníci

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Average from leechers
sk: Priemerne od preberačov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_19)
en: Average to leechers
sk: Priemerne preberačom

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Average from seeds
sk: Priemerne od seedov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_21)
en: From leechers
sk: Od preberačov

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_22)
en: From seeds
sk: Od seedov

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
sk: Odosielanie

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Current speed
sk: Aktuálna rýchlosť

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
sk: Priemer

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
sk: Obmedzenie

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Avg. leechers connected per running torr.
sk: Priemerný počet pripojených preberačov na spustený torrent

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30)
en: Avg. seeds connected per running torrent
sk: Priem. počet pripojených seedov na bežiaci torrent

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Display
sk: Zobraziť

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AntiAliasing)
en: Use anti-aliasing
sk: Použiť anti-aliasing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawBgdGrid)
en: Draw background grid
sk: Vykresliť mriežku pozadia

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Widget type:
sk: Typ miniaplikácie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: Native
sk: Pôvodný

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_33)
en: (plugin reload is needed after change)
sk: (po zmene je nutné znovunačítanie modulu)

[ctx: @title:window]
en: Display
sk: Zobrazenie

en: Unknown
sk: Neznáme

en: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legend:</h1><ul type='square'>
sk: <h1 align='center' style='font-size: large; text-decoration: underline'>Legenda:</h1><ul type='square'>

[ctx: @action:inmenu]
en: Save as image…
sk: Uložiť ako obrázok...

[ctx: @action:inmenu Recalculate the 0Y axis and then redraw the chart]
en: Rescale
sk: Preškálovať

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
sk: Obnoviť

en: Select path to save image…
sk: Vyberte cestu na uloženie obrázku...

en: Image files
sk: Súbory obrázkov

note: i18n: ectx: label, entry (UpdateEveryGuiUpdates), group (general)
en: Update charts every n gui updates
sk: Aktualizovať grafy každých n gui aktualizácií

note: i18n: ectx: label, entry (DataGatherIval), group (general)
en: Interval in milliseconds between data gathering
sk: Interval v milisekundách medzi zbieraním dát

note: i18n: ectx: label, entry (MaxMode), group (general)
en: Method of determining maximum value of the scale
sk: Metóda výpočtu maximálnej hodnoty mierky

note: i18n: ectx: label, entry (ShowSeedsInSwarms), group (general)
en: Whether to show seeds in swarms
sk: Či zobraziť odosielateľov v roji

note: i18n: ectx: label, entry (ShowLeechersInSwarms), group (general)
en: Whether to show leachers in swarms
sk: Či zobraziť prijímateľov v roji

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on download chart
sk: Vzoriek zobrazených v grafe sťahovania

note: i18n: ectx: label, entry (PeersSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on peers chart
sk: Vzorky zobrazené v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on upload chart
sk: Vzoriek zobrazených v grafe odosielania

note: i18n: ectx: label, entry (ConnsSamples), group (general)
en: Samples to show on connections chart
sk: Vzoriek zobrazených v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (DhtSpdSamples), group (general)
en: Samples to show on DHT chart
sk: Vzoriek zobrazených v grafe DHT

note: i18n: ectx: label, entry (DlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on dl chart
sk: Farba rýchlosti v grafe sťahovania

note: i18n: ectx: label, entry (DlAvgColor), group (general)
en: Color of the average on dl chart
sk: Farba priemeru v grafe sťahovania

note: i18n: ectx: label, entry (DlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on dl chart
sk: Farba limitu v grafe sťahovania

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromLColor), group (general)
en: Color of the avg from leecher on peers chart
sk: Farba priemeru z preberačov v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgToLColor), group (general)
en: Color of the avg to leecher on peers chart
sk: Farba priemeru k preberačom v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (PrAvgFromSColor), group (general)
en: Color of the avg from seeds on peers chart
sk: Farba priemeru odosielateľov v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromLColor), group (general)
en: Color of the leechers on peers chart
sk: Farba preberačov v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (PrFromSColor), group (general)
en: Color of the seeds on peers chart
sk: Farba odosielateľov v grafe účastníkov

note: i18n: ectx: label, entry (UlSpdColor), group (general)
en: Color of the speed on upload chart
sk: Farba rýchlosti v grafe odosielania

note: i18n: ectx: label, entry (UlAvgColor), group (general)
en: Color of the avg on upload chart
sk: Farba priemeru v grafe odosielania

note: i18n: ectx: label, entry (UlLimitColor), group (general)
en: Color of the limit on upload chart
sk: Farba limitu v grafe odosielania

note: i18n: ectx: label, entry (CnLConnColor), group (general)
en: Color of the connected leechers on connections chart
sk: Farba pripojených preberačov v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnLSwarmsColor), group (general)
en: Color of the leechers in swarms on connections chart
sk: Farba preberačov v rojoch v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnSConnColor), group (general)
en: Color of the connected seeds on connections chart
sk: Farba pripojených seedov v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnSSwarmsColor), group (general)
en: Color of the seeds in swarms on connections chart
sk: Farba seedov v rojoch v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leecher per torrent on connections chart
sk: Farba priemerne pripojených preberačov na torrent v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per torrent on connections chart
sk: Farba priemerne pripojených seedov na torrent v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgLConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected leechers per running torrent on connections chart
sk: Farba priemerne pripojených preberačov na spustený torrent v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (CnAvgSConnPerRunTorrColor), group (general)
en: Color of the avg connected seeds per running torrent on connections chart
sk: Farba priemerne pripojených seedov na bežiaci torrent v grafe spojení

note: i18n: ectx: label, entry (DhtNodesColor), group (general)
en: Color of the nodes on DHT chart
sk: Farba uzlov v DHT grafe

note: i18n: ectx: label, entry (DhtTasksColor), group (general)
en: Color of the tasks on DHT chart
sk: Farba úloh v DHT grafe

note: i18n: ectx: label, entry (AntiAliasing), group (general)
en: Use anti aliasing on charts?
sk: Používať vyhladzovanie grafov?

note: i18n: ectx: label, entry (DrawBgdGrid), group (general)
en: Draw ugly grey background grid?
sk: Vykresliť škaredú šedú mriežku pozadia?

note: i18n: ectx: label, entry (WidgetType), group (general)
en: Type of widget used for chart drawing
sk: Typ miniaplikácie použitej na vykreslenie grafu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
sk: Aktualizácia

[ctx: Continues with: [number field] GUI updates]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Update charts every
sk: Aktualizovať grafy každé

[ctx: Continuation of: Update charts every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: GUI updates
sk: Aktualizácia GUI

[ctx: Continues with: [number field] milliseconds]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Gather data every
sk: Zbieraj dáta každých

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
sk: milisekúnd

note: i18n: The maximums of 0X axes on charts i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Measurements counts
sk: Počty meraní

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: The way the maximum of 0Y axis is calculated i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Maximum speed scale mode:
sk: Mód maximálneho rozsahu rýchlosti:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum ever achieved
sk: Celkovo dosiahnuté maximum

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MaxMode)
en: Maximum visible on chart
sk: Maximum viditeľné v grafe

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Peers connections
sk: Pripojenia účastníkov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowSeedsInSwarms)
en: Show seeds in swarms
sk: Zobraziť seedov v rojoch

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLeechersInSwarms)
en: Show leechers in swarms
sk: Zobraziť preberačov v rojoch

[ctx: @title:window]
en: Statistics
sk: Štatistika

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
sk: Rýchlosť

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
sk: Priemerná rýchlosť

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
sk: Priemerná rýchlosť

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
sk: Rýchlostné obmedzenie

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
sk: Rýchlostné obmedzenie

en: Speed charts
sk: Grafy rýchlosti

en: Displays charts about download and upload speed
sk: Zobrazuje grafy o rýchlosti sťahovania a odosielania

en: Connections charts
sk: Grafy spojení

en: Displays charts about connections
sk: Zobrazuje grafy o pripojeniach

en: %2
    1 active filter | %2
    %1 active filters
sk[0]: %2
    1 aktívny filter
sk[1]: %2
    %1 aktívne filtre
sk[2]: %2
    %1 aktívnych filtrov

en: <b>%1</b><br/><br/>Download failed: <b>%2</b>
sk: <b>%1</b><br/><br/>Preberanie zlyhalo: <b>%2</b>

en:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Title:</b> %1<br/>    <b>Date:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>
sk:     <html>    <body style="color:%4">    <div style="border-style:solid; border-width:1px; border-color:%4; margin:5px; padding:5px">    <b>Titul:</b> %1<br/>    <b>Dátum:</b> %2<br/>    </div>    <p>%3</p>    </body>    </html>

en: Authentication Cookie
sk: Autentifikačné Cookie

en: Enter the new authentication cookie
sk: Zadajte nové cookie overenia totožnosti

en: <b>Not Loaded</b>
sk: <b>Nestiahnuté</b>

en: <b>Download Failed: %1</b>
sk: <b>Preberanie zlyhalo: %1</b>

en: <b>Downloading</b>
sk: <b>Sťahuje sa</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
sk: Stav:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Active Filters:
sk: Aktívne filtre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
sk: Obnoviť každých:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en: Time between automatic refreshes of the feed.
sk: Čas medzi automatickými obnovami feedu.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
sk:  minúty

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
sk: Filtre

en: Date Published
sk: Dátum zverejnenia

en: Edit Filter
sk: Nastavenie filtru

en: There already is a filter named %1, filter names must be unique.
sk: Filter pomenovaný %1 už existuje, mená filtrov musia byť jedinečné.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
sk: Názov:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
sk: Porovnávanie reťazcov

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_word_matches) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, m_exclusion_patterns)
en: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">The string to find in the title of an item. Simple wildcard syntax is supported :</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Any character represents itself apart from those mentioned below. Thus <span style=" font-weight:600;">c</span> matches the character <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches any single character. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Matches zero or more of any characters.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sets of characters can be represented in square brackets. Within the character class, like outside, backslash has no special meaning.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">For example the *.torrent will match any item which ends in .torrent. </p>
sk: <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Reťazec na hľadanie vtitulku položky. Podporované sú jednoduché žolíky:</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <table border="0" style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px;" align="center" cellspacing="1" cellpadding="2">
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">c</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Akýkoľvek znak reprezentuje sebaokrem tých spomenutých nižšie. Teda <span style=" font-weight:600;">c</span> vyhovuje znaku <span style=" font-style:italic;">c</span>.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">?</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Vyhovuje akémukoľvek jednoduchému znaku. </p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">*</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Vyhovuježiadnemu alebo viacerým znakom.</p></td></tr>
    <tr>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;"><span style=" font-weight:600;">[...]</span></p></td>
    <td style=" vertical-align:top;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Sady znakov môžu byť reprezentované v hranatých zátvorkách. Vo vnútri triedyznakov, ako vonku, spätná lomka nemá žiadny zvláštny význam.</p></td></tr></table>
    <p style=" margin-top:12px; margin-bottom:12px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; color:#000000;">Napríklad*.torrent vyhovuje všetkým položkám, ktoré končia na .torrent. </p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: By default strings will use wildcard matching. If you want to use regular expressions, this needs to be enabled.
sk: Vo východzom stave budú reťazce používať porovnávanie na základe zástupných znakov. Ak chcete používať regulárne výrazy, musíte to povoliť.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reg_exp_syntax) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_reg_exp)
en: Strings are regular expressions
sk: Reťazce sú regulárne výrazy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_all_words_must_match)
en: Item must match all strings to be included
sk: Položka musí zodpovedať všetkým reťazcom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_match_case_sensitive) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_case_sensitive)
en: Case sensitive matching
sk: Porovnávanie s rozlíšením veľkosti písma

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_5)
en: Exclusion Patterns
sk: Vylúčené vzory

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_exclusion_all_must_match)
en: Item must match all strings to be excluded
sk: Položka musí zodpovedať všetkým reťazcom

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Seasons && Episodes
sk: Série && epizódy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_se_matching)
en: Use season and episode matching
sk: Použiť porovnávanie sérií a epizód

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Seasons:
sk: Série:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_seasons)
en: Specify the seasons to download, multiple seasons can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download seasons 1, 3, 4, 5, 6 and 9
sk: Zadajte série, ktoré sa majú prevziať. Viacej sérií môže byť oddelených čiarkou "," a tiež môžu byť použité rozsahy použitím pomlčky "-"
    
    Napríklad: 1, 3-6, 9
    
    prevezme série 1, 3, 4, 5, 6 a 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Episodes:
sk: Epizódy:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_episodes)
en: Specify the episodes to download, multiple episodes can be separated by a , and you can also use ranges by using a -
    
    For example: 1, 3-6, 9
    
    Will download episodes 1, 3, 4, 5, 6 and 9
sk: Zadajte epizódy, ktoré sa majú stiahnuť. Viacej epizód môže byť oddelených čiarkou "," a tiež môžu byť použité rozsahy použitím pomlčky "-"
    
    Napríklad: 1, 3-6, 9
    
    prevezme epizódy 1, 3, 4, 5, 6 a 9

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_se_no_duplicates)
en: Do not download multiple items with the same season and episode
sk: Nesťahujte viacej položiek s rovnakou sériou a epizódou

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_matches)
en: Download torrents of matching items
sk: Stiahnuť torrenty zodpovedajúcich položiek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_download_non_matches)
en: Download torrents of non matching items
sk: Stiahnuť torrenty nezodpovedajúcich položiek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_add_to_group)
en: Add to group:
sk: Pridať do skupiny:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_silently)
en: Open torrents silently
sk: Otvárať torrenty bez opýtania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: filter on feed:
sk: filter kanálov:

en: Aborted
sk: Zrušené

en: Timeout when downloading feed
sk: Timeout pri sťahovaní feedu

en: Unknown hostname
sk: Neznámy hostiteľ

en: File not found
sk: Súbor nenájdený

en: Unknown retriever error
sk: Neznáma chyba prijímania

en: Invalid feed data
sk: Nesprávne dáta feedu

en: Success
sk: Úspech

note: i18n: ectx: ToolBar (SyndicationToolBar)
en: Syndication Toolbar
sk: Združovacia lišta

en: Could not find a valid link to a torrent on %1
sk: Nie je možné nájsť platný odkaz na torrent na %1

en: Add/Remove Filters
sk: Pridať/Odobrať filtre

en: Feed: <b>%1</b>
sk: Kanál: <b>%1</b>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
sk: Spravovať filtre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
sk: Kanál:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active filters:
sk: Aktívne filtre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Available filters:
sk: Dostupné filtre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
sk: Odstrániť všetko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
sk: Nový filter

en: Syndication
sk: Združovanie

en: Manages RSS and Atom feeds
sk: Spravuje RSS a Atom feedy

en: Enter the URL
sk: Vložiť URL

en: Please enter the URL of the RSS or Atom feed.
sk: Prosím vložte URL kanálov RSS nebo Atom.

en: Failed to load feed %1: %2
sk: Nepodarilo sa otvoriť feed %1: %2

en: Failed to create directory for feed %1: %2
sk: Nepodarilo sa vytvoriť adresár pre feed %1: %2

en: Add New Filter
sk: Pridať nový filter

en: Add Feed
sk: Pridať kanál

en: Remove Feed
sk: Odstrániť kanál

en: Rename
sk: Premenovať

en: Add Filter
sk: Pridať filter

en: Remove Filter
sk: Odstrániť filter

note: i18n: ectx: label, entry (defaultDevice), group (general)
en: Default UPnP device to use
sk: Predvolené UPnP zariadenie na použitie

en: Device
sk: Zariadenie

en: Ports Forwarded
sk: Forwardované porty

en: Model Name: <b>%1</b><br/>Manufacturer: <b>%2</b><br/>Model Description: <b>%3</b><br/>
sk: Názov modelu: <b>%1</b><br/>Výrobca: <b>%2</b><br/>Popis modelu: <b>%3</b><br/>

en: Shows the status of the UPnP plugin
sk: Zobrazuje stav modulu UPnP

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
sk: Znovu preskenovať
