ktorrent - en to ug translation catalogue (331 entries)

en: Retry
ug: قايتا سىنا

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AddPeersDlg) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupPolicyDlg)
en: Dialog
ug: سۆزلەشكۈ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Port:
ug: ئېغىز:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
ug: قوش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, close_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_close)
en: Close
ug: ياپ

en: Filter
ug: سۈزگۈچ

en: Clear History
ug: تارىخنى تازىلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_use_custom_download_location)
en: Download to:
ug: چۈشۈرگەن ئورۇن:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_download_location_history) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_move_when_completed_history) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_tree) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_list) i18n: ectx: property (te
en: ...
ug: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text encoding:
ug: تېكىست كودلىنىشى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_all)
en: Select &All
ug: ھەممىنى تاللا(&A)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_select_none)
en: Select &None
ug: ھەممىنى تاللىما(&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_invert_selection)
en: Invert Selection
ug: ئەكسىچە تاللا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_collapse_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCollapseAll)
en: Collapse All
ug: ھەممىنى قاتلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_expand_all) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExpandAll)
en: Expand All
ug: ھەممىنى ياي

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_options) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Options
ug: تاللانما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Group:
ug: گۇرۇپپا:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_chkStartTorrent)
en: Start torrent
ug: توررېنتنى باشلاش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Disk Space
ug: دىسكا بوشلۇقى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Available:
ug: ئىشلىتىلىشى:

en: Cannot open %1: %2
ug: %1 نى ئاچقىلى بولمىدى: %2

en: Failed to create %1: %2
ug: %1 نى قۇرۇش مەغلۇپ بولدى: %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Data:
ug: سانلىق-مەلۇمات:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_import_btn)
en: &Import
ug: ئەكىر(&I)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel_btn)
en: Ca&ncel
ug: ۋاز كەچ(&N)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_recreate)
en: Recreate
ug: قايتا قۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_dnd)
en: Do Not Download
ug: چۈشۈرمە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: Cancel
ug: ئەمەلدىن قالدۇر

en: Invalid URL: %1
ug: ئىناۋەتسىز URL: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SpeedLimitsDlg)
en: Speed Limits
ug: تېزلىك چەكلىمىلىرى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Filter:
ug: سۈزگۈچ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Maximum download speed:
ug: ئەڭ چوڭ چۈشۈرۈش تېزلىكى:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_max_uploa
en: No limit
ug: چەك يوق

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_download_rate) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_upload_rate) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_max_download_rate) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_max_upload_rate) i18n: ectx: property (suffix), w
en:  KiB/s
ug:  كىلوبايت‏/s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum upload speed:
ug: ئەڭ چوڭ يۈكلەش تېزلىكى:

en: Torrent
ug: توررېنتلار

en: Download Limit
ug: چۈشۈرۈش چېكى

en: Upload Limit
ug: يۈكلەش چېكى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TorrentCreatorDlg)
en: Create a torrent
ug: توررېنت قۇرىدۇ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 32 KiB
ug: 32 كىلوبايت‏

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 64 KiB
ug: 64 كىلوبايت‏

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 128 KiB
ug: 128 كىلوبايت‏

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 256 KiB
ug: 256 كىلوبايت‏

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 512 KiB
ug: 512 كىلوبايت‏

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_chunk_size)
en: 1 MiB
ug: 1 مېگابايت

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tracker_tab)
en: Trackers
ug: مۇلازىمېتىرلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_node) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_webseed) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_up)
en: Move Up
ug: ئۈستىگە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_move_down)
en: Move Down
ug: پەسكە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Node:
ug: تۈگۈن:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_node_list) i18n: ectx: label, entry (port), group (downloads) i18n: ectx: label, entry (udpTrackerPort), group (downloads)
en: Port
ug: ئېغىز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Comments:
ug: ئىزاھات:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, m_max_seed_time) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, time_limit)
en:  Hours
ug:  سائەت

en: Open a new tab
ug: يېڭى بەتكۈچتىن بىرنى ئاچىدۇ

en: Close the current tab
ug: ھازىرقى بەتكۈچنى تاقايدۇ

en: New Group
ug: يېڭى گۇرۇپپا

en: Remove Group
ug: گۇرۇپپىنى چىقىرىۋەت

en: Open Location
ug: ئورۇننى ئاچ

en: Open a torrent
ug: توررېنت ئاچىدۇ

en: Open URL
ug: URL ئاچ

en: IP Filter
ug: IP سۈزگۈچ

en: Choose a file
ug: ھۆججەت تاللايدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Clear
ug: تازىلا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_open)
en: Open...
ug: ئاچ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_save_as)
en: Save As...
ug: باشقا ئاتتا ساقلا…

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
ug: ئاساس

note: i18n: ectx: Menu (Torrents) i18n: ectx: ToolBar (TorrentsToolBar)
en: Torrents
ug: توررېنتلار

note: i18n: ectx: Menu (GroupsMenu)
en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

note: i18n: ectx: Menu (ViewMenu)
en: View
ug: كۆرۈنۈش

note: i18n: ectx: Menu (AdvancedMenu) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Advanced
ug: ئالىي

note: i18n: ectx: Menu (OpenDirMenu)
en: Open Directory
ug: قىسقۇچ ئاچ

note: i18n: ectx: Menu (ColumnsMenu)
en: Columns
ug: ئىستونلار

en: Document to open
ug: ئاچىدىغان پۈتۈك

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Performance
ug: ئىقتىدارى

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Miscellaneous
ug: باشقىلار

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeAudio) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_previewSizeVideo)
en:  KiB
ug:  كىلوبايت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dhtGroupBox)
en: Features
ug: ئىقتىدار

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Encryption
ug: شىفىرلاش

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tracker
ug: ئىزلىغۇچ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ColorsGbw)
en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Application
ug: پروگرامما

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Folders
ug: قىسقۇچلار

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
ug: تور

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Network interface:
ug: تور ئارايۈزى

en: Proxy
ug: ۋاكالەتچى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Proxy:
ug: ۋاكالەتچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Server:
ug: مۇلازىمېتىر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Version:
ug: نەشرى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Password:
ug: ئىم:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_minDiskSpace)
en:  MiB
ug:  مېگابايت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculate)
en: Calculate
ug: ھېسابلا

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Preferences
ug: مايىللىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Recommended settings:
ug: تەۋسىيە تەڭشەك:

en: %1 task | %1 tasks
ug[0]: %1 ۋەزىپە

en: Status
ug: ھالىتى

en: Peers
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Downloading
ug: چۈشۈرۈۋاتىدۇ

en: Queued
ug: ئۆچىرەت

en: Stopped
ug: توختىدى

en: Order
ug: تەرتىپلە

en: Name
ug: ئاتى

en: Priority
ug: مەرتىۋە

en: Running
ug: ئىجرادا

en: Search
ug: ئىزدە

en: Start All
ug: ھەممىنى باشلاش

en: Start all torrents
ug: ھەممە توررېنتلارنى باشلاش

en: Stop All
ug: ھەممىنى توختىتىش

en: Unlimited
ug: چەكسىز

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: Properties
ug: خاسلىق

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Found:
ug: تېپىلدى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Downloaded:
ug: چۈشۈرگىنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, error_msg)
en: Errors:
ug: خاتالىق:

[ctx: @action Start all selected torrents in the current tab]
en: Start
ug: باشلاش

[ctx: @action Stop all selected torrents in the current tab]
en: Stop
ug: توختا

[ctx: @action Pause all selected torrents in the current tab]
en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

[ctx: @action Remove all selected torrents in the current tab]
en: Remove
ug: چىقىرىۋەت

[ctx: @action Start all torrents in the current tab]
en: Start All
ug: ھەممىنى باشلاش

[ctx: @action Stop all torrents in the current tab]
en: Stop All
ug: ھەممىنى توختىتىش

en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

en: Temporary Directory
ug: ۋاقىتلىق مۇندەرىجە

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, StatsSettingsWgt)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Select a directory to move the data to.
ug: سانلىق-مەلۇماتلارنى يۆتكەيدىغان مۇندەرىجىنى تاللايدۇ.

en: Downloaded
ug: چۈشۈرۈلدى

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: Uploaded
ug: يۈكلەندى

[ctx: Bytes left to downloaded]
en: Left
ug: سول

en: Down Speed
ug: چۈشۈرۈش تېزلىكى

en: Time Left
ug: قالغان ۋاقىت

en: Leechers
ug: لىچېر

en: % Complete
ug: % تامام

en: Share Ratio
ug: ھەمبەھىر نىسبىتى

en: Location
ug: ئورنى

en: Added
ug: قوشۇلدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Protocol:
ug: كېلىشىم:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forward)
en: Forward
ug: ئالدى

en: Uploads
ug: يۈكلەر

en: Downloads
ug: چۈشۈرۈلمىلەر

en: All files
ug: ھەممە ھۆججەتلەر

en: Plugins
ug: قىستۇرما

en: Warning: %1
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: %1

en: Error
ug: خاتالىق

en: File
ug: ھۆججەت

en: Scheduler
ug: پىلانچى

en: Add an item
ug: تۈر قوشىدۇ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Duration
ug: ۋاقتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

[ctx: starting day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: From:
ug: ئەۋەتكۈچى:

[ctx: ending day]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: To:
ug: خەت تاپشۇرۇۋالغۇچى：

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Limits
ug: چەك

en: Cannot open file %1: %2
ug: ھۆججەت %1 نى ئاچقىلى بولمىدى: %2

en: New Item
ug: يېڭى تۈر

en: Remove Item
ug: تۈر چىقىرىۋېتىش

en: Edit Item
ug: تۈر تەھرىرلەش

en: Suspended
ug: ئېسىپ قويۇلدى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_sort_by)
en: Sort By
ug: تەرتىپى

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_search_files)
en: Search files
ug: ھۆججەت ئىزدەش

en: Chunk
ug: پارچە

en: Progress
ug: سۈرئەت

en: Peer
ug: كىشى

en: Files
ug: ھۆججەتلەر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_chunks) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView)
en: Chunks
ug: پارچىلار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
ug: جەمئىي:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
ug: نۆۋەتتە چۈشۈرۈۋاتقىنى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
ug: سول:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
ug: چوڭلۇقى:

[ctx: Open file]
en: Open
ug: ئاچ

[ctx: Open file with]
en: Open With
ug: بۇنىڭدا ئېچىش

en: Download first
ug: ئالدىدا چۈشۈر

en: Download normally
ug: نورمال چۈشۈرۈش

en: Download last
ug: ئەڭ ئاخىرىدا چۈشۈر

en: Delete File(s)
ug: ھۆججەت(لەر)نى ئۆچۈرۈش

en: Move File
ug: ھۆججەت يۆتكە

en: Collapse Folder Tree
ug: قىسقۇچ شاخسىمان تىزىمىنى قاتلا

en: Expand Folder Tree
ug: قىسقۇچ دەرىخىنى يېيىش

en: File Tree
ug: ھۆججەت شېخى

en: File List
ug: ھۆججەت تىزىمى

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
ug[0]: بۇ ھۆججەتلەرنىڭ بارلىق سانلىق-مەلۇماتلىرى يوقىلىدۇ، راست بۇنى قىلامسىز؟

[ctx: @title:tab]
en: Status
ug: ھالىتى

[ctx: @title:tab]
en: Files
ug: ھۆججەتلەر

en: Webseeds
ug: Web ئۇرۇقى

[ctx: @title:column]
en: Preview
ug: ئالدىن كۆزەت

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
ug: % تامام

[ctx: Download first]
en: First
ug: بىرىنچى

[ctx: Download last]
en: Last
ug: ئاخىرقى

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: Preview available]
en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

[ctx: Preview pending]
en: Pending
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

[ctx: No preview available]
en: No
ug: ياق

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
ug: نورمال

[ctx: preview available]
en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Tabs
ug: بەتكۈچلەر

[ctx: Choked]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not choked]
en: No
ug: ياق

[ctx: Snubbed]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not snubbed]
en: No
ug: ياق

[ctx: Interested]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not Interested]
en: No
ug: ياق

[ctx: Interesting]
en: Yes
ug: ھەئە

[ctx: Not Interesting]
en: No
ug: ياق

en: Address
ug: ئادرېس

en: Country
ug: دۆلەت

en: Client
ug: خېرىدار

en: Availability
ug: بارى

en: Score
ug: ئېرىشكەن نومۇر

en: Upload Slot
ug: يۈكلەش ئوقۇرى

en: Requests
ug: ئىلتىماسلار

en: Interested
ug: قىزىقارلىق

en: Interesting
ug: قىزىقارلىق

en: IP address of the peer
ug: قارشى تەرەپنىڭ IP ئادرېسى

en: Download speed
ug: چۈشۈرۈش تېزىكى

en: Upload speed
ug: يۈكلەش تېزلىكى

en: The number of download and upload requests
ug: چۈشۈرۈش ۋە يۈكلەش ئىلتىماس سانى

en: Private
ug: شەخسىي

en: Public
ug: ئاممىۋى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_info)
en: Info
ug: ئۇچۇر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Type:
ug: تىپى:

[ctx: Noun, as in "file sharing"]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hdr_sharing)
en: Sharing
ug: ھەمبەھىر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_time_limit)
en: Time limit:
ug: ۋاقىت چەكلىمىسى:

en: Times Downloaded
ug: چۈشۈرۈش سانى

en: Next Update
ug: كېيىنكى يېڭىلاش

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
ug: بۇ يەردە ئىسمى <b>%1</b> بولغان ئىزلىغۇچى بار.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
ug: مۇلازىمېتىر چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
ug: ئىزلىغۇچلارنى يېڭىلاش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
ug: كۆڭۈلدىكىگە قايتۇر

en: Speed
ug: سۈرئىتى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_enable_all)
en: Enable All
ug: ھەممىنى قوزغات

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_disable_all)
en: Disable All
ug: ھەممىنى چەكلە

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, ConvertDialog)
en: Converting...
ug: ئايلاندۇرۇۋاتىدۇ…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancel)
en: C&ancel
ug: ۋاز كەچ(&A)

en:  day |  days
ug[0]:  كۈن

en: Never
ug: ھەرگىز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Last updated:
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى:

en: System
ug: سىستېما

en: Log Level
ug: خاتىرە دەرىجىسى

en: Debug
ug: سازلا

en: Notice
ug: ئەسكەرتىش

en: Important
ug: مۇھىم

en: All
ug: ھەممىسى

en: None
ug: يوق

en: Log Viewer
ug: خاتىرە كۆرگۈچ

en: Log
ug: خاتىرە

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_x2)
en: Magnet Generator
ug: ماگنىت ھاسىللىغۇچ

en: Playing: <b>%1</b>
ug: قويۇۋاتقىنى: <b>%1</b>

en: Available
ug: ئىشلەتكىلى بولىدۇ

en: Pending
ug: كۈتۈۋاتىدۇ

en: Media Player
ug: ۋاسىتە قويغۇ

en: Play
ug: قوي

en: Pause
ug: ۋاقىتلىق توختا

en: Stop
ug: توختا

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Add Media
ug: ۋاسىتە قوشۇش

en: Clear Playlist
ug: قويۇش تىزىمى تازىلاش

en: Toggle Fullscreen
ug: پۈتۈن ئېكران شەكلىگە ئالمىشىش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_refresh)
en: Refresh
ug: يېڭىلا

en: Title
ug: ماۋزۇ

en: Artist
ug: ئورۇنلىغۇچى

en: Album
ug: ئالبوم

en: Length
ug: ئۇزۇنلۇقى

en: Year
ug: يىل

[ctx: plugin name]
en: Scan Folder
ug: قىسقۇچ تەكشۈر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Folder
ug: قىسقۇچ قوشۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Folder
ug: قىسقۇچ چىقىرىۋېتىش

note: i18n: ectx: ToolBar (SearchToolBar)
en: Search Toolbar
ug: ئىزدەش قورال بالدىقى

[ctx: plugin name]
en: Search
ug: ئىزدە

en: Search for %1
ug: %1 نى ئىزدە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear_history)
en: Clear Search History
ug: ئىزدەش تارىخىنى تازىلا

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox8)
en: Search Engines
ug: ئىزدەش ماتورى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: &Remove
ug: چىقىرىۋەت(&R)

en:  Engine:
ug:  ماتور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_download)
en: Download
ug: چۈشۈرۈش

en: Home
ug: ماكان

note: i18n: ectx: Menu (shutdown)
en: Shutdown
ug: تاقا

[ctx: @title:window]
en: Configure Shutdown
ug: تاقاشنى سەپلەش

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Sleep (suspend to RAM)
ug: ئۇخلا(RAM غا توڭلىتىدۇ)

en: Hibernate (suspend to disk)
ug: ئۈچەك (دىسكىغا توڭلىتىدۇ)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Action to execute:
ug: ئىجرا قىلىدىغان مەشغۇلات

en: Configure Shutdown
ug: تاقاشنى سەپلەش

en: Event
ug: ھادىسە

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConnsWgt)
en: Connections
ug: باغلىنىشلار

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ConnsGbw) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Connections
ug: باغلىنىشلار

en: Nodes
ug: تۈگۈنلەر

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Nodes
ug: تۈگۈنلەر

[ctx: Name of a line on chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_32)
en: Tasks
ug: ۋەزىپىلەر

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, DlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Download
ug: چۈشۈرۈش

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Average
ug: ئوتتۇرىچە

[ctx: Name of a line on download chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Limit
ug: چېكى

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, PeersSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Peers
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

[ctx: Chart name]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UlSpdGbw) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Upload
ug: يۈكلە

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Average
ug: ئوتتۇرىچە

[ctx: Name of a line on upload chart]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_17)
en: Limit
ug: چېكى

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_WidgetType)
en: KDE
ug: ك د ئې(KDE)

en: KiB/s
ug: كىلوبايت‏/s

en: Unknown
ug: نامەلۇم

[ctx: @action:inmenu]
en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, UpdateGbw)
en: Update
ug: يېڭىلا

[ctx: Continuation of: Gather data every [number field]]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: milliseconds
ug: مىللىي سېكۇنت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, MaxModeGbw)
en: Maximum
ug: ئەڭ چوڭ

[ctx: @title:window]
en: Statistics
ug: ستاتىستىكا

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SpdWgt)
en: Speed
ug: سۈرئىتى

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Average speed
ug: ئوتتۇرىچە سۈرئىتى

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Average speed
ug: ئوتتۇرىچە سۈرئىتى

[ctx: Name of a line on download chart]
en: Speed limit
ug: سۈرئەت چەكلىمىسى

[ctx: Name of a line on upload chart]
en: Speed limit
ug: سۈرئەت چەكلىمىسى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Status:
ug: ھالىتى:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Refresh every:
ug: يېڭىلاش ئارىلىقى:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, m_refresh_rate)
en:  minutes
ug:  مىنۇت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_filters)
en: Filters
ug: سۈزگۈچ

en: Edit Filter
ug: سۈزگۈچ تەھرىرلەش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
ug: ئاتى:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: String Matching
ug: تېكىست ماسلاشتۇرۇش

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_test)
en: Test
ug: سىنا

en: Aborted
ug: توختىتىلدى

en: File not found
ug: ھۆججەت تېپىلمىدى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك بولدى

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ManageFiltersDlg)
en: Manage Filters
ug: سۈزگۈچ باشقۇرۇش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_feed_text)
en: Feed:
ug: قانال:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove_all)
en: Remove All
ug: ھەممىنى چىقىرىۋەت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_new_filter)
en: New Filter
ug: يېڭى سۈزگۈچ

en: Syndication
ug: قەدەمداشلاش

en: Enter the URL
ug: URL كىرگۈزۈڭ

en: Rename
ug: ئات ئۆزگەرت

en: Add Filter
ug: سۈزگۈچ قوش

en: Remove Filter
ug: سۈزگۈچنى چىقىرىۋەت

en: Device
ug: ئۈسكۈنە

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rescan)
en: Rescan
ug: قايتا تەكشۈر
