ktouch - en to et translation catalogue (238 entries)

en: Invalid database version '%1'.
et: Vigane andmebaasi versioon "%1".

en: Custom Lessons
et: Kohandatud õppetunnid

en: A place to store personal lesson texts
et: Isiklike õppetundide tekstide salvestamise koht

en: No course with ID %1
et: Kursust ID-ga %1 pole

en: No keyboard layout with ID %1
et: Klaviatuuritüüpi ID-ga %1 pole

en: Hidden
et: Peidetud

en: Top left
et: Ülal vasakul

en: Top right
et: Ülal paremal

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Bottom right
et: All paremal

en: Error while opening course
et: Tõrge kursuse avamisel

en: Built-in courses can only be viewed.
et: Rakendusega kaasasolevaid kursusi saab ainult vaadata.

en: Error while opening keyboard layout
et: Tõrge klaviatuuritüübi avamisel

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
et: Rakendusega kaasasolevaid klaviatuuritüüpe saab ainult vaadata.

en: %1 Character | %1 Characters
et[0]: %1 märk
et[1]: %1 märki

en: Text files (*.txt)
et: Tekstifailid (*.txt)

en: The selected file could not be opened
et: Valitud faili ei saa avada

en: There is already a keyboard layout with the same name.
et: Sama nimega klaviatuuritüüp on juba olemas.

en: New...
et: Uus...

en: New course
et: Uus kursus

en: New keyboard layout
et: Uus klaviatuuritüüp

en: Template
et: Mall

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
et: Kustuta

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Create a new course or keyboard layout
et: Uue kursuse või klaviatuuritüübi loomine

en: Delete the current selected course or keyboard layout
et: Parajasti valitud kursuse või klaviatuuritüübi kustutamine

en: Import a course or keyboard layout from a file
et: Kursuse või klaviatuuritüübi importimine failist

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
et: Parajasti valitud kursuse või klaviatuuritüübi eksportimine failina

en: Error while deleting course
et: Tõrge kursuse kustutamisel

en: Error while deleting keyboard layout
et: Tõrge klaviatuuritüübi kustutamisel

en: XML files (*.xml)
et: XML-failid (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
et: Valitud faili ei saa importida.

en: Error while saving course
et: Tõrge kursuse salvestamisel

en: Error while saving keyboard layout
et: Tõrge klaviatuuritüübi salvestamisel

en: Course <b>%1</b> deleted
et: Kursus <b>%1</b> on kustutatud

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
et: Klaviatuuritüüp <b>%1</b> on kustutatud

en: Error while saving course to disk.
et: Tõrge kursuse salvestamisel kettale.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
et: Tõrge klaviatuuritüübi salvestamisel kettale.

en: The selected course is already present as a built-in course.
et: Valitud kursus kuulub juba rakendusega kaasasolevate kursuste hulka.

en: Import as new course
et: Impordi uue kursusena

en: The selected course is already present as a user course.
et: Valitud kursus kuulub juba kasutaja kursuste hulka.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
et: Valitud klaviatuuritüüp kuulub juba rakendusega kaasasolevate klaviatuuritüüpide hulka.

en: Import as new keyboard layout
et: Impordi uue klaviatuuritüübina

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
et: Valitud klaviatuuritüüp kuulub juba kasutaja klaviatuuritüüpide hulka.

en: Restore
et: Taasta

en: Dismiss
et: Tühista

en: Use another course as template
et: Teise kursuse kasutamine mallina

en: Use another keyboard layout as template
et: Teise klaviatuuritüübi kasutamine mallina

en: Course
et: Kursus

en: Keyboard layout
et: Klaviatuuritüüp

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
et: Klaviatuuritüüp kasutamiseks mitte-X11 platvormidel

note: i18n: ectx: label, entry (EnforceTypingErrorCorrection), group (Training)
en: Controls whether typing errors have to be corrected or not.
et: Määramine, kas kirjutamisvigu parandatakse või mitte.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
et: Klaviatuuri näitamise kontroll harjutamise ajal.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
et: Realaajas statistika näitamise kontroll harjutamise ajal.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
et: Klahvi Return vajutamine rea lõpul lülitab uuele reale.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
et: Tühikuklahvi vajutamine rea lõpul lülitab uuele reale.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
et: Minimaalne klahvivajutuste arv minutis, et avada uus õppetund.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
et: Minimaalne kirjutamistäpsus protsentides, et avada uus õppetund.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
et: Klaviatuuri toonimise värv iga sõrme klahvide esiletõstmiseks.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
et: Viimati kasutatud profiili ID.

en: Training
et: Harjutamine

en: Training Settings
et: Harjutamise seadistused

en: Colors
et: Värvid

en: Color Settings
et: Värviseadistused

en: Course and Keyboard Layout Editor...
et: Kursuse ja klaviatuuritüübi redaktor...

en: Configure Keyboard...
et: Klaviatuuri seadistamine...

en: Typewriting Trainer
et: Masinakirja harjutamine

en: Learn and practice typewriting
et: Masinakirja õppimine ja harjutamine

en: Copyright (C) 2011-2015 by Sebastian Gottfried
    Copyright (C) 2000-2007 by Håvard Frøiland and Andreas Nicolai
et: Autoriõigus (C) 2011-2015: Sebastian Gottfried
    Autoriõigus (C) 2000-2007: Håvard Frøiland ja Andreas Nicolai

en: Current maintainer
et: Praegune hooldaja

en: Former maintainer and programmer
et: Endine hooldaja ja programmeerija

en: Original author
et: Algne autor

en: Creator of the SVG icon
et: SVG ikooni looja

en: Lots of patches, fixes and updates
et: Hulk paiku, parandusi ja uuendusi

en: All the creators of training and keyboard files
et: Kõik harjutus- ja klaviatuurifailide loojad

en: Launch the course and keyboard layout editor
et: Kursuse ja klaviatuuritüübi redaktori käivitamine

en: Prepend the path to the list of QML import paths
et: Asukoha lisamine QML importi asukohtade loendi ette

en: %1 has encountered a runtime error and has to be closed.
et: %1 põrkas kokku käitusaja tõrkega ja tuleb sulgeda.

en: Character
et: Märk

en: Modifier ID
et: Muuteklahvi ID

en: Position
et: Asukoht

en: <No title>
et: <Nimi puudub>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
et: <p>Uued tähed: %1</p><p>%2</p>

en: Title
et: Nimi

en: Courses
et: Kursused

en: Keyboard Layouts
et: Klaviatuuritüübid

en: Name: %1
et: Nimi: %1

en: Accuracy
et: Täpsus

en: Characters per Minute
et: Tähte minutis

en: <i>Unknown</i>
et: <i>Tundmatu</i>

[ctx: Statistics on lesson:]
en: Lesson:
et: Õppetund:

en: Training on:
et: Harjutamine:

en: Accuracy:
et: Täpsus:

en: Characters per Minute:
et: Tähte minutis:

en: Courses For Your Keyboard Layout
et: Kursused sinu klaviatuuritüübile

en: Other Courses
et: Muud kursused

en: Welcome to Typewriting Trainer
et: Tere tulemast harjutama masinakirja

en: Start Training
et: Alusta harjutamist

en: The selected course is intended for a specific keyboard layout.
et: Valitud kursus on mõeldud konkreetsele klaviatuuritüübile.

en: The selected course is not intended for your computer's active keyboard layout.
et: Valitud kursus ei ole mõeldud sinu arvuti aktiivsele klaviatuuritüübile.

en: KTouch can't switch or set up keyboard layouts. Before training, you have to configure your computer to use the correct keyboard layout. Otherwise you will have to use your current keyboard layout to type the lesson text.
et: KTouch ei saa lülitada ega rakendada klaviatuuritüüpe. Enne harjutamist tuleb arvuti seadistada kasutama vajalikku klaviatuuritüüpi. Vastasel juhul pead ikkagi kasutama aktiivsele klaviatuuritüübille mõeldud õppetunni teksti.

en: Configure Keyboard
et: Klaviatuuri seadistamine

en: Lesson <b>%1</b> deleted.
et: Õppetund <b>%1</b> kustutati.

en: Lesson without title deleted.
et: Pealkirjata õppetund kustutati.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Confirm
et: Kinnita

en: Edit lesson
et: Muuda õppetundi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
et: Nimi:

en: Lesson text
et: Õppetunni tekst

en: Done
et: Valmis

en: Complete Previous Lessons to Unlock
et: Avamiseks lõpeta eelmised õppetunnid

en: Manage Profiles
et: Profiilide haldamine

en: Lessons trained:
et: Harjutatud õppetunnid:

en: Total training time:
et: Harjutamise koguaeg:

en: Last trained:
et: Viimati harjutatud:

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Edit
et: Muuda

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
et: Kas tõesti kustutada profiil "<b>%1</b>"?

en: Cancel
et: Loobu

en: Before you start training, please introduce yourself:
et: Enne harjutamise alustamist palun tutvusta ennast:

en: Name
et: Nimi

en: I have no or only very little experience in machine typing
et: Mul ei ole masinakirjaga peaaegu mingeid kogemusi

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
et: Õppetunnid avatakse sedamööda, kuidas su kirjutamisoskused paranevad.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
et: Olen masinakirjas kogenud ja tahan oskusi täiendada

en: All lessons are unlocked immediately.
et: Kõik õppetunnid avatakse otsekohe.

en: Create New Profile
et: Loo uus profiil

en: Use Selected Profile
et: Kasuta valitud profiili

en: Lesson training statistics
et: Õppetunni harjutamise statistika

en: Elapsed time
et: Kulunud aeg

en: Character:
et: Märk:

en: Errors:
et: Vead:

en: Return to Home Screen
et: Tagasi koduaknasse

en: Repeat Lesson
et: Korda õppetundi

en: Next Lesson
et: Järgmine õppetund

en: Congratulations! You have passed the lesson.
et: Õnnitlused! Said õppetunniga hakkama.

en: You have not passed the lesson.
et: Sa ei saanud õppetunniga hakkama.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
et: Korda õppetundi. Oskused muutuvad harjutades automaatselt paremaks.

en: Next lesson unlocked
et: Järgmine õppetund on avatud

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
et: Näidatakse

en: Progress
et: Edenemist

en: Errors
et: Vead

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
et: ulatuses

en: All Lessons
et: Kõik õppetunnid

en: This Lesson
et: Käesolev õppetund

en: No visualization available for your keyboard layout.
et: Sinu klaviatuuritüübile pole kujutist.

en: Menu
et: Menüü

en: Resume Training
et: Jätka harjutamist

en: Restart Lesson
et: Käivita õppetund uuesti

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
et: Harjutusseanss algas. Aeg hakkab jooksma esimese klahvivajutuse peale.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
et: Harjutusseanss on peatatud. Aeg hakkab uuesti jooksma järgmise klahvivajutusega.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
et: Sõrmed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
et: Vasak käsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
et: Nimetissõrm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
et: Keskmine sõrm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
et: Sõrmusesõrm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
et: Väikesõrm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
et: Parem käsi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
et: Klaviatuuritüüp:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
et: Kirjeldus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
et: Õppetunnid:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
et: Uue õppetunni lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
et: Õppetunni eemaldamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
et: Õppetunni liigutamine ülespoole

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
et: Õppetunni liigutamine allapoole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
et: Uued tähed:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
et: Dialoog

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
et: Uue tavalise klahvi loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
et: Tavaline klahv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
et: Uue eriklahvi loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
et: Eriklahv

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
et: Valitud klahvi kustutamine

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
et: Klaviatuur

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
et: Omanimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
et: Laius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
et: Kõrgus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
et: Geomeetria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
et: Vasakul:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
et: Ülal:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
et: Klahv

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
et: Sõrm:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
et: Vasak väikesõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
et: Vasak sõrmusesõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
et: Vasak keskmine sõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
et: Vasak nimetissõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
et: Parem nimetissõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
et: Parem keskmine sõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
et: Parem sõrmusesõrm

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
et: Parem väikesõrm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
et: Puutemarker:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
et: Märgid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
et: Uue märgi lisamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
et: Märgi eemaldamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
et: Tüüp:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Tab
et: Tabeldusmärk

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Capslock
et: CapsLock

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
et: Tühik

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
et: Muu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
et: Pealdis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
et: Muuteklahvi ID:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
et: Tekstifaili avamine...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
et: Ridade automaatne murdmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
et: 0 märki

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
et: Aktiivse süsteemse klaviatuuritüübi nime asetamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
et: Harjutamise ajal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
et: Kirjutamisvead parandatakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
et: Klaviatuuri näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
et: Reaalajas statistika näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
et: Järgmisele reale viib:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
et: E&nter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
et: Tü&hikuklahv

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
et: Õppetunni avamise piirangud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
et: Minimaalselt klah&vivajutusi minutis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
et: Minimaalne täpsus:

en: Set title
et: Nime määramine

en: Set keyboard layout
et: Klaviatuuritüübi määramine

en: Edit description
et: Kirjelduse muutmine

en: Add lesson
et: Õppetunni lisamine

en: Move lesson
et: Õppetunni liigutamine

en: Set lesson title
et: Õppetunni nime määramine

en: Set new characters for lesson
et: Õppetunni uute tähtede määramine

en: Set lesson text
et: Õppetunni teksti määramine

en: Set keyboard layout title
et: Klaviatuuritüübi nime määramine

en: Set keyboard layout name
et: Klaviatuuritüübi nime määramine

en: Set keyboard layout size
et: Klaviatuuritüübi suuruse määramine

en: Add key
et: Klahvi lisamine

en: Remove key
et: Klahvi eemaldamine

en: Set key geometry
et: Klahvi geomeetria määramine

en: Set key finger
et: Klahvi sõrme määramine

en: Set key haptic marker
et: Klahvi puutemarkeri määramine

en: Add key character
et: Klahvi märgi määramine

en: Remove key character
et: Klahvi märgi eemaldamine

en: Set key character value
et: Klahvi märgi väärtuse määramine

en: Set key character modifier
et: Klahvi märgi modifikaatori määramine

en: Set key character position
et: Klahvi märgi asukoha määramine

en: Set special key type
et: Eriklahvi tüübi määramine

en: Set special key label
et: Eriklahvi pealdise määramine

en: Set special key modifier ID
et: Eriklahvi modifikaatori ID määramine
