ktouch - en to eu translation catalogue (248 entries)

en: Invalid database version '%1'.
eu: Datu-base bertsio baliogabea '%1'

en: Custom Lessons
eu: Ikasgai pertsonalizatuak

en: A place to store personal lesson texts
eu: Ikasgai pertsonalizatuak biltegiratzeko toki bat

en: No course with ID %1
eu: Ez dago ikastarorik %1 IDaz

en: No keyboard layout with ID %1
eu: Ez dago %1 IDa duen teklatu diseinurik

en: Hidden
eu: Ezkutuan

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Top right
eu: Goian eskuinean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Bottom right
eu: Behean eskuinean

en: Error while opening course
eu: Errorea ikastaroa irekitzean

en: Built-in courses can only be viewed.
eu: Barneko ikastaroak ikusi bakarrik egin daitezke.

en: Error while opening keyboard layout
eu: Errorea teklatuaren diseinua irekitzean

en: Built-in keyboard layouts can only be viewed.
eu: Barneko teklatuaren diseinuak ikusi bakarrik egin daitezke.

en: %1%
eu: %%1

en: %1 Character | %1 Characters
eu[0]: Karaktere %1
eu[1]: %1 Karaktere

en: Text files (*.txt)
eu: Testu fitxategiak (*.txt)

en: The selected file could not be opened
eu: Hautatutako fitxategia ezin da ireki

en: There is already a keyboard layout with the same name.
eu: Lehendik ere badago izen hori duen teklatu diseinua.

[ctx: @title:window]
en: New
eu: Berria

en: New...
eu: Berria...

en: New course
eu: Ikastaro berria

en: New keyboard layout
eu: Teklatuaren diseinu berria

en: Template
eu: Txantiloia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete
eu: Ezabatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

[ctx: @title:window]
en: Course and Keyboard Layout Editor
eu: Ikastaro eta teklatuaren diseinuaren editorea

en: Create a new course or keyboard layout
eu: Sortu ikastaro edo teklatuaren diseinu berri bat

en: Delete the current selected course or keyboard layout
eu: Ezabatu une honetan hautatutako ikastaro edo teklatuaren diseinua

en: Import a course or keyboard layout from a file
eu: Inportatu ikastaro edo teklatuaren diseinua fitxategi batetik

en: Export the current selected course or keyboard layout to a file
eu: Esportatu uneko ikastaro edo teklatuaren diseinua fitxategi batera

en: Error while deleting course
eu: Errorea ikastaroa ezabatzean

en: Error while deleting keyboard layout
eu: errorea teklatuaren diseinua ezabatzean

en: XML files (*.xml)
eu: XML fitxategiak (*.xml)

en: The selected file could not be imported.
eu: Hautatutako fitxategia ezin da inportatu.

en: Error while saving course
eu: Errorea ikastaroa gordetzean

en: Error while saving keyboard layout
eu: Errorea teklatuaren diseinua gordetzean

en: Course <b>%1</b> deleted
eu: <b>%1</b> ikastaroa ezabatua

en: Keyboard layout <b>%1</b> deleted
eu: <b>%1</b> teklatuaren diseinua ezabatua

en: Error while saving course to disk.
eu: Errorea ikastaroa diskoan gordetzean.

en: Error while saving keyboard layout to disk.
eu: Errorea teklatuaren diseinua diskoan gordetzean.

en: The selected course is already present as a built-in course.
eu: Hautatutako ikastaroa dagoeneko badago barne ikastaro gisa.

en: Import as new course
eu: Inportatu ikastaro berri gisa

en: The selected course is already present as a user course.
eu: Hautatutako ikastaroa dagoeneko badago erabiltzaile ikastaro gisa.

en: The selected keyboard layout is already present as a built-in keyboard layout.
eu: Hautatutako teklatuaren diseinua dagoeneko badago barne tekatuaren diseinu gisa.

en: Import as new keyboard layout
eu: Inportatu teklatuaren diseinu berri gisa

en: The selected keyboard layout is already present as a user keyboard layout.
eu: Hautatutako teklatuaren diseinua dagoeneko badago erabiltzailearen tekatuaren diseinu gisa.

en: Restore
eu: Leheneratu

en: Dismiss
eu: Baztertu

en: Use another course as template
eu: Erabili beste ikastaro bat txantiloi gisa

en: Use another keyboard layout as template
eu: Erabili beste teklatuaren diseinu bat txantiloi gisa

en: Course
eu: Ikastaroa

en: Keyboard layout
eu: Teklatuaren diseinua

note: i18n: ectx: label, entry (KeyboardLayoutName), group (General)
en: The keyboard layout to use on non-X11 platforms
eu: X11 ez diren plataformetan erabiltzeko teklatuaren diseinua

note: i18n: ectx: label, entry (EnforceTypingErrorCorrection), group (Training)
en: Controls whether typing errors have to be corrected or not.
eu: Idazterakoan akatsak zuzendu behar diren ala ez kontrolatzen du.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowKeyboard), group (Training)
en: Controls the visibility of the keyboard during training.
eu: Ikasgaia egiten den bitartean teklatuaren bistaratzea kontrolatzen du.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatistics), group (Training)
en: Controls the visibility of realtime statistics during training.
eu: Ikasgaia egiten den bitartean denbora errealeko estatistiken bistaratzea kontrolatzen du.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithReturn), group (Training)
en: Return key at the end of a line will switch to next line.
eu: Lerro bukaeran 'sartu' teklak aldatuko du hurrengo lerrora.

note: i18n: ectx: label, entry (NextLineWithSpace), group (Training)
en: Space key at the end of a line will switch to next line.
eu: Lerro bukaeran 'zuriune' teklak aldatuko du hurrengo lerrora.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredStrokesPerMinute), group (Training)
en: The minimum required amount of strokes per minute to unlock the next lesson.
eu: Hurrengo ikasgaia askatzeko minutuko egin behar den gutxieneko sakatze kopurua.

note: i18n: ectx: label, entry (RequiredAccuracy), group (Training)
en: The minimum required typing accuracy in percent to unlock the next lesson.
eu: Gutxieneko sakatze zuzenak ehunekotan adierazita hurrengo ikasgaia askatzeko.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerColor$(Index)), group (Colors)
en: The keyboard tinting color to highlight keys for each finger.
eu: Hatz bakoitzaren teklak nabarmentzeko teklatua tindatzeko koloreak.

note: i18n: ectx: label, entry (FingerOpacity), group (Colors)
en: How transparent finger colors should be shown.
eu: Hatzen kolorea nolako gardentasunez erakutsi behar diren.

note: i18n: ectx: label, entry (LastUsedProfileId), group (Session)
en: The ID of the last used profile.
eu: Erabilitako azken profilaren IDa.

en: Training
eu: Trebakuntza

en: Training Settings
eu: Trebakuntzaren ezarpenak

en: Colors
eu: Koloreak

en: Color Settings
eu: Kolore ezarpenak

[ctx: @title:window]
en: Configure Keyboard
eu: Konfiguratu teklatua

en: Course and Keyboard Layout Editor...
eu: Ikastaro eta teklatuaren diseinuaren editorea...

en: Configure Keyboard...
eu: Konfiguratu teklatua...

en: Typewriting Trainer
eu: Mekanografia trebakuntza

en: Learn and practice typewriting
eu: Ikasi eta trebatu mekanografian

en: Current maintainer
eu: Uneko mantentzailea

en: Former maintainer and programmer
eu: Aurreko mantentzailea eta programatzailea

en: Original author
eu: Jatorrizko egilea

en: Creator of the SVG icon
eu: SVG ikonoaren sortzailea

en: Lots of patches, fixes and updates
eu: Adabaki, konponketa eta eguneraketa asko.

en: All the creators of training and keyboard files
eu: Trebakuntzaren eta teklatuaren fitxategien sortzaile guztiak

en: Launch the course and keyboard layout editor
eu: Abiarazi ikastaro eta teklatuaren diseinu editorea

en: Prepend the path to the list of QML import paths
eu: Prestatu bide-izena QML inportazio bide-izen zerrendara

en: %1 has encountered a runtime error and has to be closed.
eu: %1-(e)k exekuzio errorea aurkitu du eta itxi behar da.

en: Character
eu: Karakterea

en: Modifier ID
eu: Aldatzaile IDa

en: Position
eu: Kokapena

en: <No title>
eu: <Izenbururik ez>

en: <p>New characters: %1</p><p>%2</p>
eu: <p>Karaktere berriak: %1</p><p>%2</p>

en: Title
eu: Izenburua:

en: Courses
eu: Ikastaroak

en: Keyboard Layouts
eu: Teklatuaren diseinuak

en: Name: %1
eu: Izena: %1

en: Accuracy
eu: Zuzentasuna

en: Characters per Minute
eu: Karaktereak minutuko

en: <i>Unknown</i>
eu: <i>Ezezaguna</i>

[ctx: Statistics on lesson:]
en: Lesson:
eu: Ikasgaia:

en: Training on:
eu: Trebatzen:

en: Accuracy:
eu: Zuzentasuna:

en: Characters per Minute:
eu: Karaktereak minutuko:

en: Courses For Your Keyboard Layout
eu: Ikastaroak zure teklatu diseinurako

en: Other Courses
eu: Beste ikastaroak

en: Welcome to Typewriting Trainer
eu: Ongi etorri mekanografia trebakuntzara

en: Start Training
eu: Hasi trebakuntza

en: The selected course is intended for a specific keyboard layout.
eu: Hautatutako ikastaroa teklatu diseinu zehatzerako prestatu da.

en: The selected course is not intended for your computer's active keyboard layout.
eu: Hautatutako ikastaroa ez dago prestatua zure ordenagailuko uneko teklatu diseinurako.

en: KTouch can't switch or set up keyboard layouts. Before training, you have to configure your computer to use the correct keyboard layout. Otherwise you will have to use your current keyboard layout to type the lesson text.
eu: KTouch ezin du teklatu ezarpenak edo diseinua aldatu. Trebakuntza aurretik zure ordenagailua konfiguratu behar duzu teklatu diseinu egokia erabiltzeko. Bestela zure uneko teklatu diseinua erabili beharko duzu ikasgaiaren testua tekleatzeko.

en: Configure Keyboard
eu: Konfiguratu teklatua

en: Lesson <b>%1</b> deleted.
eu: <b>%1</b> ikasgaia ezabatua

en: Lesson without title deleted.
eu: Izenburu gabeko ikasgaia ezabatua.

en: Undo
eu: Desegin

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Edit lesson
eu: Editatu ikasgaia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
eu: Izenburua:

en: Lesson text
eu: Ikasgaiaren testua

en: Done
eu: Egina

en: Complete Previous Lessons to Unlock
eu: Osatu aurreko ikasgaiak askatzeko

en: Manage Profiles
eu: Kudeatu profilak

[ctx: @title:window]
en: Manage Profiles
eu: Kudeatu profilak

en: Lessons trained:
eu: Trebatutako ikasgaiak:

en: Total training time:
eu: Trebatzen emandako denbora:

en: Last trained:
eu: Azken trebakuntza:

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Do you really want to delete the profile "<b>%1</b>"?
eu: Benetan ezabatu nahi duzu '"<b>%1'</b> profila?

en: Cancel
eu: Utzi

en: Before you start training, please introduce yourself:
eu: Trebakuntza hasi aurretik mesedez aurkeztu zure burua:

en: Name
eu: Izena

en: I have no or only very little experience in machine typing
eu: Makinaz idazten ez dakit edo oso gutxi ibilia naiz.

en: Lessons are unlocked as your typing skills improve over time.
eu: Ikasgaiak askatuz doaz zure idazketa gaitasuna aurrera egin ahala denboran.

en: I am an experienced machine typist and want to improve my skills
eu: Makinaz idaztera ohitua nago eta nire gaitasunak frogatu nahi ditut.

en: All lessons are unlocked immediately.
eu: Ikasgai guztiak berehala askatzen dira.

en: Create New Profile
eu: Sortu profila berria

en: Use Selected Profile
eu: Erabili hautatutako profila

en: Lesson training statistics
eu: Trebakuntza ikasgaiaren estatistikak

en: Elapsed time
eu: Igarotako denbora

en: Character:
eu: Karakterea:

en: Errors:
eu: Akatsak:

en: Return to Home Screen
eu: Itzuli pantaila nagusira

en: Repeat Lesson
eu: Errepikatu ikasgaia

en: Next Lesson
eu: Hurrengo ikasgaia

en: Congratulations! You have passed the lesson.
eu: Zorionak! Ikasgaia gainditu duzu.

en: You have not passed the lesson.
eu: Ez duzu ikasgaia gainditu.

en: Repeat the lesson. Your skills will improve automatically over time.
eu: Errepikatu ikasgaia, zure gaitasunak hobetuz joango dira denboraz.

en: Next lesson unlocked
eu: Hurrengo ikasgaia askatua

[ctx: Show a specific type of statistic]
en: Show
eu: Erakutsi

en: Progress
eu: Aurrerapena

en: Errors
eu: Akatsak

[ctx: Show a statistic over one or more lessons]
en: Over
eu: Ikasgai

en: All Lessons
eu: guztiak

en: This Lesson
eu: Ikasgai hau

en: No visualization available for your keyboard layout.
eu: Zure teklatuaren diseinua ezin da erakutsi.

en: Menu
eu: Menua

en: Resume Training
eu: Berrekin trebakuntza

en: Restart Lesson
eu: Berrabiarazi ikasgaia

en: Training session started. Time begins running with the first keystroke.
eu: Trebakuntza saioa hasi da! Denbora lehen tekla sakatzean abiatuko da.

en: Training session interrupted. Time begins running again with next keystroke.
eu: Trebakuntza saioa pausatuta. Trebakuntzak hurrengo tekla sakatzean jarraituko du.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fingersGroupBox)
en: Fingers
eu: Hatzak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, leftHandLabel)
en: Left Hand
eu: Ezkerreko eskua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel4)
en: Index finger:
eu: Hatz erakuslea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel5)
en: Middle finger:
eu: Hatz luzea:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel6)
en: Ring finger:
eu: Hatz nagia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel0) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerLabel7)
en: Little finger:
eu: Hatz txikia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rightHandLabel)
en: Right Hand
eu: Eskuineko eskua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, opacityLabel)
en: Opacity
eu: Opakutasuna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutLabel)
en: Keyboard layout:
eu: Teklatuaren diseinua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: Description:
eu: Azalpena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonsLabel)
en: Lessons:
eu: Ikasgaiak:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addLessonButton)
en: Add new lesson
eu: Gehitu ikasgai berria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeLessonButton)
en: Remove lesson
eu: Kendu ikasgaia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonUpButton)
en: Move lesson up
eu: Eraman ikasgaia gora

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_moveLessonDownButton)
en: Move lesson down
eu: Eraman ikasgaia behera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_newCharactersLabel)
en: New characters:
eu: Karaktere berriak:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CustomLessonEditorDialog)
en: Dialog
eu: Elkarrizketa

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Create new normal key
eu: Sortu tekla arrunt berria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newKeyToolButton)
en: Normal Key
eu: Tekla arrunta

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Create new special key
eu: Sortu tekla berezi berria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_newSpecialKeyToolButton)
en: Special Key
eu: Tekla berezia

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_deleteKeyToolButton)
en: Delete selected key
eu: Ezabatu hautatutako tekla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_zoomFactorLabel)
en: 100%
eu: % 100

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_keyboardGroupBox)
en: Keyboard
eu: Teklatua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutNameLabel)
en: Name:
eu: Izena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
eu: Zabalera:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
eu: Altuera:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Geometry
eu: Geometria

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
eu: Ezkerrean:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
eu: Goian:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Key
eu: Tekla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyFingerLabel)
en: Finger:
eu: Hatza:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left little finger
eu: Ezkerreko hatz txikia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left ring finger
eu: Ezkerreko hatz nagia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left middle finger
eu: Ezkerreko hatz luzea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Left index finger
eu: Ezkerreko hatz erakuslea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right index finger
eu: Eskumako hatz erakuslea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right middle finger
eu: Eskumako hatz luzea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right ring finger
eu: Eskumako hatz nagia

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_keyFingerComboBox)
en: Right little finger
eu: Eskumako hatz txikia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyHapticMarkerLabel)
en: Haptic Marker:
eu: Ukimen markatzailea:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Characters
eu: Karaktereak

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_addCharacterButton)
en: Add new character
eu: Gehitu karaktere berria

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeCharacterButton)
en: Remove character
eu: Kendu karakterea

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyTypeLabel)
en: Type:
eu: Mota:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Tab
eu: TAB

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Capslock
eu: MAIUS blok

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Shift
eu: MAIUS

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Backspace
eu: Atzera

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Return
eu: Sartu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Space
eu: Zuriunea

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_specialKeyTypeComboBox)
en: Other
eu: Beste bat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyLabelLabel)
en: Label:
eu: Etiketa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_specialKeyModifierIdLabel)
en: Modifier ID:
eu: Aldatzaile IDa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_openTextFileButton)
en: Open a text file...
eu: Ireki testu fitxategi bat...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_reformatLessonTextButton)
en: Wrap lines automatically
eu: Bildu lerroak automatikoki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_characterCountLabel)
en: 0 Characters
eu: 0 Karaktere

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_pasteCurrentNameButton)
en: Paste current system keyboard layout name
eu: Itsatsi uneko sistemako teklatuaren diseinu izena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trainingLabel)
en: During training:
eu: Trebakuntzan zehar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnforceTypingErrorCorrection)
en: Enforce correction of typing errors
eu: Behartu zuzentzera idazketa akatsak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
eu: Erakutsi teklatua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowStatistics)
en: Show real-time statistics
eu: Erakutsi estatistikak zuzenean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nextLineLabel)
en: Go to next line with:
eu: Hurrengo lerrora joateko erabili:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithReturn)
en: Ret&urn
eu: Sartu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_NextLineWithSpace)
en: Spa&ce
eu: Zuriunea

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Lesson unlocking limits
eu: Ikasgaiak askatzeko mugak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredStrokesPerMinuteLabel)
en: Minimum strokes &per minute:
eu: Gutxieneko sakatzeak minutuko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, requiredAccuracyLabel)
en: Minimum accuracy:
eu: Gutxieneko zuzentasuna:

en: Set title
eu: Ezarri izenburua

en: Set keyboard layout
eu: Ezarri teklatuaren diseinua

en: Edit description
eu: Editatu azalpena

en: Add lesson
eu: Gehitu ikasgaia

en: Move lesson
eu: Mugitu ikasgaia

en: Set lesson title
eu: Ezarri ikasgai izenburua

en: Set new characters for lesson
eu: Ezarri ikasgaiaren karaktere berriak

en: Set lesson text
eu: Ezarri ikasgaiaren testua:

en: Set keyboard layout title
eu: Ezarri teklatuaren diseinuaren izenburua

en: Set keyboard layout name
eu: Ezarri teklatuaren diseinuaren izena

en: Set keyboard layout size
eu: Ezarri teklatuaren diseinu tamaina

en: Add key
eu: Gehitu tekla

en: Remove key
eu: Kendu tekla

en: Set key geometry
eu: Ezarri teklaren geometria

en: Set key finger
eu: Ezarri teklaren hatza

en: Set key haptic marker
eu: Ezarri ukimen markagailua

en: Add key character
eu: Gehitu tekla karakterea

en: Remove key character
eu: Kendu tekla karakterea

en: Set key character value
eu: Ezarri teklaren karakterearen balioa

en: Set key character modifier
eu: Ezarri teklaren karaktere aldatzailea

en: Set key character position
eu: Ezarri karaktere kokapena

en: Set special key type
eu: Ezarri tekla berezi mota

en: Set special key label
eu: Ezarri tekla berezi etiketa

en: Set special key modifier ID
eu: Ezarri tekla berezi aldatzaile IDa
