ktouch - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: Andreas Nicolai
hne: आंद्रेयास निकोलाई

en: Håvard Frøiland
hne: हावर्ड फ्राइलैंड

en: David Vignoni
hne: डेविड विग्नोनी

en: Creator of the SVG icon
hne: एसवीजी चिनहा के सृजक

en: Anne-Marie Mahfouf
hne: एन्ने मैरी मेहफोफ

en: All the creators of training and keyboard files
hne: अभ्यास अउ कुंजीपट फाइल मन के सब्बो सृजक

en: Accuracy
hne: परिसुद्धता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_titleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lessonTitleLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayouttTitleLabel)
en: Title:
hne: सीर्सकः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutWidthLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Width:
hne: चौडाईः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_keyboardLayoutHeightLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Height:
hne: ऊँचाईः

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
hne: डेरी:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Top:
hne: ऊपर:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowKeyboard)
en: Show keyboard
hne: कुंजीपट देखाव

en: Add key
hne: कुंजी जोड़व
